enny Everett met Britse humor in speels jasje \G6iuDlO/TELEVISIE CiidoeSotwant 80 AANMELDINGEN VOOR NOS- WORKSHOP MUZIEK Roger Yadim's La Ronde harde en humorloze versie van het origineel VRIJDAG 6 JULI 1984 PAGINA 17 "immaleider skappersyRO-radio ng gewer\ iair". WintSUM Jan Th.de derdorp. 53), hoofd van de re- an AVEO's Radiojour- 5s- en henriet ingang van 1 au- vij piaatstenoemd tot program- 'STER. ór bij de AVRO-radio.. week wiior zal de functie gaan 3nd schrnen van adjunct-direc- sn aan di,0 Nico van Vliet, die /an Berktjerika vertrekt. 2371 veen. tuur heeft De Visser A vanwege de dringen- _N zaak om Van Vliet te :VRAAGIen j)e benoeming sekt nogioruit op een algehele 1 jaar diasatie van het AVRO- lienen. P 5Zi9 Hou sierader^» HILVERSUM Voor de door het koor- en or kestapparaat van de NOS georganiseerde workshop Promenade Orkest/Groot Omroep koor, die van maandag 27 augustus tot en met zaterdag 8 september wordt gehouden, zijn tachtig aanmeldingen, voon het merendeel van studenten van conser vatoria en muziekpeda- gogische academies, binnengekomen. In to taal zullen 27 vocalisten en 53 instrumentalisten, afkomstig uit alle delen van het land, aan de workshop deelnemen. Doel van deze work shop is, de studenten de nodige ervaring te laten opdoen in een beroep sorkest, resp. beroeps- koor. De artistieke lei ding berust bij Jan Stu- len (Promenade Orkest) en Kenneth Montgome ry (Groot Omroepkoor). Aangezien sommige in strumenten zijn over vertegenwoordigd, zal voor een aantal instru mentalisten (fluit, klari net, harp en slagwerk) in groepen worden ge werkt. Strijkers daaren tegen zijn onderverte genwoordigd. Terzijde gestaan door musici van het Promenade Orkest zullen de instrumenta listen de eerste week van de workshop in de VARA-Studio werken van Verdi, Hérold, Tsjaikowsky, Gershwin en Legrand instuderen, terwijl de vocalisten in die tijd in de KRO-stu- dio zich onder leiding van de dirigenten Ro bin Gritton en Peter Serpenti zullen bezig houden met een reper toire van koorwerken, bestaande uit a capella- composities van Britten, Bach, Brahms, Cavalli, Poulenc, Ravel en Ta- kahashi. Ook hier wor den de workshop-deel nemers gecoached en terzijde gestaan door de leden van het Groot Omroepkoor. De tweede week van de workshop wordt - in de VARA-studio - door vo calisten en instrumenta listen, alsmede de beide N OS-beroepsf ormaties aan een koor- en orkestrepertoire ge werkt, dat aan het eind van die week tijdens het openbare slotcon- cert zal worden uitge voerd. Dat betreft wer ken van Fauré, Britten, Poulenc en Verdi. Het slotconcert, waarop de deelnemers van de workshop dus hun op gedane kennis en erva ring zullen etaleren, wordt op zaterdag 8 september (aanvang 20.00 uur) gehouden in het Muziekcentrum Vredenburg in Utrecht en zal rechtstreeks door de VAR A-radio worden uitgezonden. Brandpunt over Maradonnna in Napels HILVERSUM KRO's Brandpunt besteedt vanavond (Ned. I, 21.30) aandacht aan de komst voor 23 miljoen van stervoetballer Maradonna naar Napels, de armste stad van Ita lië. Voorts het stijgende aantal verkeersdoden en de afne mende discipline in het ver keer. „Er wordt harder gere den dan toegestaan, het ge bruik van autogordels neemt af en het alcoholgebruik neemt toe. Wat gaat de over heid daaraan doen?", aldus de vraagstelling van Brandpunt. r Everett beeldt in zijn show alle typetjes zelf uit. HILVERSUM Britse humor vult vanaf zondagavond het scherm wanneer Veronica „The Kenny Everett Television Show" uitzendt (Ned. II om 22.40 uur). De zeven program ma's, die de omroep in een tweewekelijkse frequentie op het scherm brengt, ontlenen hun kracht vooral aan de steeds terugkerende typetjes, die door Kenny zelf gestalte worden gegeven. Everett, die sinds zijn eerste radio-show in de huid van allerlei personages kruipt om zijn grappen en grol len gestalte te geven, laat de kijker in deze BBC-serie kennis maken met onder andere Mar cel, Cupid en Spiderman. In Engeland wordt de komiek Zany Kenny genoemd. In zijn Kenny Everett Television Show" laat de oud-Radio London-disc-jockey horen en zien wat voor dwaze grapjas hij is. Kenny brengt humor, die niet altijd even netjes is, maar wel in een speels jasje is verpakt. De grollen, die elkaar in het half uur durende programma in snel tempo afwisselen, worden geschreven door Ray Cameron, Barry Cryer en Ken ny zelf. Door karakters te scheppen zoals de bon-vivant Marcel, de punk Gizzard Puke en de filmdiva Cupid heeft Kenny Everett weliswaar zijn werkterrein ingeperkt, maar hij opende daarmee wel de mogelijk heid het publiek aan de personages te laten wennen. Amoureus Dat de humor er bij de Britten in ging als koek, bewijzen de cijfers. Elke week keken rond de 14 miljoen mensen naar de show waarin Marcel met zijn Engels/Frans accent zijn vaak delicate amoureuze uitstapjes op humoristische wijze verwoordde. Ook filmdiva Cupid was een geliefd karakter bij de Engelse tv-kijker, hoewel Kenny's moeder er helemaal niet blij mee was. Met „haar" geel blonde lokken, zwarte baard en kar tonnen boezem doet Cupid kond' van de laatste roddels uit Hollywood. Daarbij is: „and it is all done in the best possible taste" de vaste uitdruk king, terwijl „ze" wild haar benen over elkaar zwaait. Cupid praat ove rigens tegen een kartonnen presen tator. Kenny Everett, die als Maurice Cole werd geboren, werkte in eerste in stantie als disc-jockey voor de zee zender Radio London. Omdat hij zijn programma's op een andere manier wilde presenteren dan zijn collega's verzon hij allerlei karakters, grap pen en gekke stemmetjes en ge bruikte hij geluidseffecten om de ga ten tussen de platen te vullen. De show had al snel een grote luister dichtheid. Zijn werkwijze vindt nu nog navolging onder meer in de vorm van de Steve Wright Show op de Engelse popzender Radio One. Kenny's carrière als piraat eindigde toen hij in zijn drie uur durende ra dio-show, die werd onderbroken door een religieus programma, de band van deze uitzending verknipte. Rusteloos Everett, die altijd op zoek lijkt naar nieuwe avonturen, vond daarna snel werk bij de BBC. Bij dit Britse insti tuut maakte hij een show in het weekeinde, die hij in zijn eigen stu dio op een boerderij in Wales opnam. Zijn ontslag volgde toen Kenny in een van zijn programma's de opmer king maakte dat de vrouw van de minister van transport haar rijbewijs had gehaald door de examinator 25 gulden toe te schuiven. Deze opmer king en het daaropvolgende ontslag was in Engeland voorpaginanieuws. Maar Kenny was nog niet uitgeran geerd. Zijn nieuwe werkgever werd Capitol Radio, de lokale radiozender van Londen. Daar was hij verant woordelijk voor het vroege ochtend programma, totdat hij op een nacht te veel slaappillen innam. Op eigen verzoek ging hij daarna samen met zijn oud Radio Londen-collega Dave Cash een nieuwe weekend-show presenteren: de Kenny Cash Show. Ramp In 1970 probeerde de komiek voor het eerst de karakters die in zijn ra dioshows vorm hadden gekregen, ook in beeld te brengen. Hij vertelt: „Die eerste shows waren een ramp. De mensen met wie ik werkte, dach ten: als hij een goede radio-show in elkaar kan zetten, moet het voor de televisie ook lukken. Maar om een tv-programma te maken, is meer no dig. Die eerste shows (voor de Britse commerciële zender ITV) werden al improviserend opgenomen. Op het moment dat ik voor de camera stond, moest ik nog verzinnen wat ik zou zeggen. De producer vond het allemaal prachtig, maar ik was min der tevreden". Everetts volgende stap was „The Kenny Everett Video Show" voor Thames Television. Deze program ma's waren beter doortimmerd. Hij werkte samen met producer David Mallet en verzon met de schrijvers Cameron en Cryer de scripts. Het succes van de shows bleef niet be perkt tot Engeland. Op het Gouden Roos Festival in Montreux viel het programma in 1979 in de prijzen. „The Kenny Everett Television Show" is een vervolg op zijn oude „Video Shows", al zijn er geen pop sterren meer te zien, omdat hij de enige is die in beeld komt. Hij praat ook de sketches niet meer aan el kaar. Karakters die hij in die serie gebruikte hebben in de nieuwe shows in een wat ander jasje een plaatsje gekregen zoals Marcel en de punk Gizzard Puke. Kenny: „De laatstgenoemde is een vervolg op Sid Snot. Zijn grappen liggen in dezelfde lijn". HANS PIËT Het verhaal, La ronde" in 1950 charmant verfilmd door de uit Duitsland gevluchte Max Ophüls, is in 1964 nog eens in film verwerkt door de Fransman Roger Vadim, die met zijn eigen mentaliteit het accent op sexualiteit en onverschilligheid in menselijke gevoelens legde. De TROS zendt zaterdagavond deze laatste versie uit met een sterrenbezetting waarin onder meer Jane Fonda, Anna Karina, Catherine Spaak en Jean Sorel. Basis van de film was het toneelstuk „Reigen" van de Oostenrij ker Arthiir Schnitzer, die naast zijn artsenpraktijk nog iets over dubbelmoraal en decadentie wilde schrijven. Reigen" werd in 1897 een regelrecht schandaal en werd tot 1920 in de doofpot gestopt. Zo'n keiharde maatschappij-kritiek kon niet door de beugel. Ophüls verfilmde het in 1950 als een charmante ironische kome die, waarin iedereen met iedereen naar bed ging om tenslotte op hetzelfde eindpunt te belanden. Een soort caroussel der liefde met Anton Walbrook als spreekstalmeester. Sterren uit die tijd als Simone Signoret, Serge Reggioni, Simone Simon, Daniel Ge- lin, Danielle Darrieux, Fernand Gravey, Odette Joyeux, Jean Louis Barrault, Isa Miranda en Gerard Philipe bonden de episo des aan elkaar. Rpger Vadim pakte de zaken harder aan. Moest Max Ophüls nog in zwart-wit werken, Vadim kon over Eastman-color beschik ken. Ook hij had een sterrenbezetting ter plekke, waaronder zijn toenmalige vriendin Jane Fonda, die net als haar broer Pe ter een eigen carrière trachtte op te bouwen en zich keerden tegen hun meer conservatieve vader, de acteur Henry Fonda, die tot zijn dood toe Hollywood trouw diende. Vadim's versie van Reigen" is harder en mist de subtiele hu mor van Max Ophüls. De rondedans is realistischer en daardoor schrijnender dan het spelletje dat laatstgenoemde regisseur speelde. Een geheel andere opvatting met niettemin knappe epi soden, maar geheel in de trant van de man, die Brigitte Bardot als sex-bom introduceerde in 1956 in de film En God schiep de vrouw" en bijna een rel veroorzaakte met zijn gewaagde „Les liaisons dangereuses in 1959. Geen film dus voor al te jeugdigen en die daarom zeer terecht pas laat op de avond als nachtfilm wordt uitgezonden. 23.30 uur, Nederland 2. OTTO MILO Scène met Jane Fonda In de film „La Ronde". gelukzoeker —Romantische serie over "ïïhnierstijd van de spoor- iwtuind komt van de Duitse .- p stsie. Hoofdpersoon is de 0x60 ise ingenieur Robert zak 'c/7, voor wiens fictieve in p®!< veel gegevens ontleend irterin?" cle authentieke figuur Tuincpackworth, een mede- wegstr van de locomotief- 0282. er George Stephenson. aqu< iet preeks 1830 levert de en, einte spoorwegingenieur n.o.t ft Curwich (Christian ind) Stephenson het VAR?rp voor de beroemde ndertplocomotief, de Adelaar. tuieniïenson gaat met de eer Te' ten, waarna Curwich -.zichzelf begint. Aanvan- deim! 's hÜ zeer succesvol en 910-ienf hij met zijn ontwer- vee! geld en aanzien. Na verkeerde speculatietip Ylfiijn vriendin, vorstin Olga '^erwinka (Doris Kunst- Ei verliest hij zijn hele mfgen. Vanwege zijn wordt hij in 1840 E hfongen te vluchten en ten ekt naar Duitsland. m. f uur, Nederland 2. isc B.Vou van jou "aplaatste aflevering van 9sioti KRO-serie behandelt mmJherna van de jaloezie in efde. publiek in een Utrechtse werd naar hun ervarin- op dit gebied gevraagd. naarnaast 9aan de v,er 9ro' Bemi interviews in. dit pro- «teroma behalve over jaloe- nog andere ervarin- esp&pp fat terrein van de lief- Haal) uur, Nederland 1. j Iden Rose 1 3 festival 4 yjweede selectie van het 1en Rose Popfestival, -^-rmee het Gouden Roos w ^/Va/ van Montreux on- ningfs werd opgefleurd, omvat 3-93! een optreden van de 'y Dots. Hoewel de Neder- prïjfee meisjes temidden van «n. ren als Rod Stewart, Glo- apitGaynor, Shakin' Stevens, mie Tyler, Bucks Fizz en en Clerc weinig bekend- 'I 1 hadden, werden ze toch iftousiast ontvangen. tot 95 uur, Nederland 2. Nederland NEDERLAND 1 AVRO 16.00 Spelfilm, spel program ma gebaseerd op verhalen geschreven door scholieren (herh.1). 16.50 Het Toppop-hitarchief. Vanmiddag met o.a. Patri cia Paay, Joey Dyser, Lori Spee, Lisa en Anita Meyer. KRO 18.55 Candy, Candy, teken filmserie. Afl.: Na een moei lijke reis. 19^15 Tom en Jerry, tekenfilm. 19.20 Vluchtelingeneiland (13), jeugdserie. Jamie heeft eindelijk het testa ment van zijn vader gevon den en moet nu zien, dat hij dit aan de gouverneur kan overleggen. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De gelukszoeker (1), Duitse drama-serie. Met: Christian Kohlund, Claudia Rieschel, Rolf Henniger e.a. De Engelse spoorweginge nieur Robert Curwich ver liest bij een beursspekulatie zijn totale vermogen. Hij-be sluit naar Duitsland te gaan. (Zie toelichting.) 21.30 Brandpunt. 21.55 Hallo Larry, Amerikaan se serie. Tommy gaat naar Larry voor enkele man-tot- -man adviezen. 22.20 Ik hou van jou. Neder landers vertellen over hun liefdeservaringen. (Zie toe lichting.) NOS 23.10 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.20 Den Haag vandaag. Met de parlementaire enquête RSV. 23.40 Studio Sport: Tennis Wimbledon. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Samenvatting Tour de France. 18.40 Sesamstraat. 19.00 Journaal. AVRO 19.12 AVRO'a Fietscross 1984 (2). 20.05 Montreux Golden Rose Pop Festival (2), muziek programma met o.a. Rod Stewart, Bonny Tyler, Mad ness, Shakin' Stevens en Status Quo. (Zie toelich ting.) 21.05 AVRO'a sportpanorama. 22.10 Gesprek met de minis ter-president. NOS 22.30 Journaal. 22.45 HV: Isolement, speelfilm over kindermishandeling. Met: Theu Boermans, Hen- riëtte Tol, Hugo Koolschijn e.a. (herh.). NOS 23.20 Studio Sport. Samen vatting atletiekwedstrijden „Fanny Blankers-Koen Ga mes'. AVRO 23.40-01.20 Speedtrap, Ame rikaanse thriller van Earl Bellamy (1978). Prive-detec- tive Peter Novic (Joe Don Baker) wordt ingehuurd om een eind te maken aan een serie diefstallen van opval lend dure auto's. De Dolly Dots zijn één van de optredende artiesten In het tweede deel van het „Golden Rose Popfestival" op Ned. II om 20.05 uur. Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Rummelplatzgeachichten. 18.40 Nochmal dasselbe. 19.00 Viel Glück. 20.00 Tagesachuu. 20.15 Valer aein dagegen aehr, Duit se speelfilm van Kurt Meisel (1957). Met: Heinz Rühmann, Marianne Koch, Hans Leibelt e.a. Van Wllhem Busch komt het gezegde „Vater werden 1st nicht schwer, Vater sein dagegen sehr". De jonge schrijver Lutz Ventu ra (Heinz Ruehmann) ondervindt het aan den lijve, als hij na de dood van zijn zuster haar kinderen bij zich in huis neemt. Zijn verloofde Margot (Marianne Koch) is daar helemaal niet enthousiast over. Ze vindt dat Lutz te weinig tijd voor haar heeft. Daarom stelt ze hem op een zeker moment voor de keus: zij of de kinderen. 21.45 Plusminus, economisch maga zine. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Die Sportschau. 23.25 Gott und die Welt: Katholie kendag München 1984. Aansl.: Ta- gesschau. DUITSLAND 2 18.00 Brigitte und ihr Koch. 18.20 (ZW)Pat und Patachon. Afl.:, Geheimnlsvoller Goldschatz. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Aualandjournal. 20.15 Der Alte, misdaadserie met Siegfried Lowltz, Michael Ande, Jan Hendriks e.a. Afl.: Vluchtelingenhulp. 21.15 Vorslcht, Falie" Tips van de re cherche. 21.45 Heute-joumal. 22.05 Aapekte, cultureel magazine. 22.45 Es musa nicht immer Kaviar aein (1), tv-serle van Horst Plilau en Ladlslas Fodor naar de roman van Johannes Mario Simmel. Met: Sieg fried Rauch, Heinz Relnecke, Christia na Krueger. 23.45 Heute. 23.50 Die Frauen von Stepford, Amerikaanse speelfilm van Bryan Forbes (1975) naar de roman van Ira Levin. Met: Katharine Ross, Paula Prentiss, Peter Masterson e.a. Joan ne (Katherlne Ross) en Walter (Peter Masterson) Eberhart besluiten met hun kinderen het stinkende New York te verlaten en naar het platteland te verhulzen. Hun nieuwe woonplaats wordt het Idyllische Stepford. Hier ra ken ze al snel Ingeburgerd. De buren betonen zich uiterst hulpvaardig en Walter neemt graag het aanbod aan lid van de Mannenclub van Stepford te worden. Maar aan Joannes geluks- gevoelens komt spoedig een eind. Ze vindt het verdacht, dat alle vrouwen van Stepford zonder uitzondering slaafse huismoeders zijn. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Tv-cursut biologie. 18.30 Hallo Spencer, jeugdserie. 19.00 Aktuelle Stunde, met Bllck- punkt Duesseldorf. 20.00 Tageaachau. 20.15 Leute, gespreksprogramma vanuit het cafe Kranzler. 22.05 50 Years of Country Music. Opnamen country- avond In Nashville (1978). Met: country-musicl uit de ja ren 30 en o.a Dolly Parton, Glen Campbell en Roy Clark. 00.05 Journaal. Bob Hope te zien In de film „De ondankbare stad" op Bel gië 1 om 20.15 uur. 17.55 Journaal. 18.00 De Bubblies, poppenserie. 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Blake's seven (1), Engelse SF-serle. Met: Garreth Thomas en Paul Darrow. 19.10 Tijdrover. Lieve plantjes. Afl.: De asplenium. 19.20 Programma van de Liberalen. 19.40 Mededelingen en programma- •overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 De ondankbare stad (Beau Ja mes), Amerikaanse speelfilm van Melville Shavelson (1957). Met: Bob Hope, Vera Miles, Paul Douglas e.a. 21.55 Premiere-Extra, filmnieuws. 22.55 Journaal en Coda: „Nacht schade" van Paul Snoek. BRT 2 21.00 Knokke Cup, finale songfesti val.Presentatie: Rene van der Spee- ten (gelijktijdig In stereo op BRT 1 ra dio). 16.45 Pauze. 17.05 Vacatures ONEM. 17.20 Lollipop, jeugdprogramma. 17.50 Cine-vacances, jeugdprogram ma. 18.50 Bonjour la fete, met Guy Le- maire. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.30 Journaal. 20.00 Les grandes maladies (1), se rie over ziekten. Afl.: Reumatiek. 20.55 Invitation au voyage, Franse speelfilm van Peter del Monte (1982). Met: Nina Scott, Laurent Malet, Mario 22.25 Journaal. TV 5 19.00 L'outll voor de jeugd. 19.20 La roman du samedi, verhalen van geliefden. 20.40 Rue de l'operette, operettefi guren. 21.35 Le chateau du bel oeil, docu mentaire. BBC 1 18.05 Children of the Fire Mountain, jeugdserie. 18.35 Bananaman, Jeugdprogramma. 18.40 Journaal. 18.55 Regionale magazines. 19.40 Tekenfilm. 19.55 Dr. Who. 20.20 Fame, Amerikaanse serie. 21.20 Atletiek Gateshead. 22.00 Journaal en weekendweerbe- 22.25 Starsky and Hutch, Amerl- 23.15 Tennis Wimbledon en atletiek Gateshead. 00.15 The Climber. 00.46 Nieuwsoverzicht. 00.50 Up the Front, speelfilm met Zsa Zsa Gabor. BBC 2 20.15 Nieuwsoverzicht. 20.20 Alistair Cooke's America, do cumentaire serie. 20.40 Nieuwsoverzicht. 20.45 America. 21.35 Gardeners" World, tulnrubrlek. 22.00 Rhoda, Amerikaanse serie met Valerie Harper. 22.25 Women of our country. Afl.: Naomi Mitchison. 23.05 My music, muziekquiz. 23.45 Newsnight. 00.30 Onbekend. ITV 18.15 University challenge. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia, 20.00 GrambiL 20.30 Simon and Simon. 21.30 Pull the other one. 22.00 Shine on Harvey moon. 23.00 Nieuws. 23.30 Cross question. 00.05 Friday late film. 01.45 Religion. SKY CHANNEL 17.00 Music BOX. 19.00 Cartoon time. 19.05 Mr. Ed. serie. 19.30 Green acres. Afl.: How to en large a bedroom. 19.55 Bearcats", Amerikaanse serie. 20.45 Vegas. Afl.: Heist. 21.35 25th Anniversary of the Mar quee. Documentaire over de Marquee Club in Londen. 22.55-01.00 Music Box. Gene Kelly regiseerde de film „Gigot", morgenochtend om 10.30 uur op Duitsland 1. NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuwe voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10.03 Die Sportschau. 10.30 Gigot, der Stumme vom Mont- martre. Amerikaanse speelfilm van Gene Kelly (1961). DUITSLAND 2 11.45 Programma-weekoverzicht. 09.00-13.00 Teletekst. BBC 1 07.20 Tv-cursussen. 09.40 Saturday Picture Show. 11.50 Powder Smoke Range, speel- BBC 2 07.25 Tv-cursussen. Starsky en Hutch vanavond om 22.25 uur op BBC 1. HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. KRO: 17.03 Het betere werk. NOS: 17.53 Markt- ber. i.s.m. KNBTB. 17.55 Meded. KRO: 18.06 Echo- magazine. 19.02 Pierement. 19.30 Lachen mag van God. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VOO: 0.02 Stemband. 2.02 In the mix. 3.02 Pe ter Teekamp. 5.02 Ook goeiemorgen. HILVERSUM 2 16.30 Nws. 16.33 Tussen potten en pannen over heimwee en verlangen (2). (17.30 Nws.). 17.36 Dingen van de dag. NOS: 18.00 Nws. 18.10 Wie doet de afwas. Overh.voorl.: 18.30 De Ne derlandse Antillen. VARA: 18.40 Het circuit. 19.00 De vliegende VARA: En veel succes met uw progr. 20.00 Nws. 20.03 78-toeren op vrijdag" RVU: 21.40 Voorbije tijd. NOS: 22.00 Suri naamse muz. 22.30 Nws. 22.40 Oost- -West. VARA: 23.00 Het zout In de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 15.03 Top veertig. NOS: 18.04 Be avondsplts. VOO: 19.02 Radio zonder flauwekul. 22.02 Countdown Cafe. HILVERSUM 4 16.00 De tweede beweging. NOS: 20.00 Europees Concert Podium: Le Nozze dl Figaro, opera van Mozart. Koor en Symf. Ork. van de Nationale Opera, met solisten. 22.00 Horizon. Een progr. over volksmuz. êr\ niet westerse klass. muz. 22.30 NOS-Jazz. HILVERSUM 5 (Vla AM-zender Hilversum 1) NOS: 19.02-19.40 Nieuws voor buitenlan ders. 19.02 Bulletin in het Marok kaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin In het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws In aansluiting op het ANP- nieuws. 16.30 Middagmagazine gepresenteerd door Henk van Hoorn, regionale inform., weer en verkeer, de culturele agenda en reakties van luis teraars. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VARA: 7.03 Hallo hier Hilversum"' (8.06 Dingen van de dag. 9 03 Het socialistisch strijdlied). 9.30 Haal het doek maar op. 10.03 De stand van zqken. 11.03 Tussen glimlach en ovatie. HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.11 TROS nws.show (7.35, 8.35 Aktua, 7.30, 8.00 en 8.30 Nws NOS: 9.05 NOS- -sportlef. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. TROS: 9.33 TROS nws.show (9.35, 10.00, 10.35, 11.00 en 11.35 Aktua. 10.30 en 11.30 Nws). HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.03 Vroegop. 7.30 Rabarbara. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop (ca. 11.45 Weerman Hans de Jong). HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Dag nacht, dag dag'" (8.00 NwS.). 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Concerto Mat- tinale. 11.30 Oude en klassieke ka- mermuz. RADIO RIJNMOND 10 00 Weekagenda. 10.30 Weekon- derwerp: Milieu -Het slib door Nico Haasbroek; reportage, studiodiscus sie en telefonische reakties.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17