gehoordgezien We proberen een stukje hschiedenis vast te leggen Repeters (the alarm): «>IO/TELEVISIE CcidócSoiwcmt VRIJDAG 29IUNI1984PAG1NA 15. i-Stemra wil copiëren van hitparade belemmeren ILVEEN Buma-Stemra, de rechtelijke organisatie uit Am- i, wil dat de mogelijkheden om ioprogramma De Nationale Hit- |e copiëren worden bemoeilijkt, zoek daartoe heeft Buma-Stem- Je NOS gericht. De organisatie gl naar aanleiding van klachten J grammofoonplatenmaatschap- grammofoonplatenmaatschap- -•jrdt de Nationale Hitparade het alle radioprogramma's geco- n»n zet presentator Frits Spits n bewering, „de luisteraars als aan tot thuiscopiëren". De is van oordeel dat het f|i van nummers van de Hitpa- r!jiet komende winterseizoen al leen maar zal toenemen. Dan wordt het programma niet langer op de zondaga vond maar op een woensdagmiddag uitgezonden. Dit zou, volgens Buma- Stemra, de luisterdichtheid vergroten en daarmee de kans op copiëren doen toenemen. Inhoudelijk kan Buma- Stemra zich met het radioprogramma niet bemoeien. De organisatie is alleen verantwoordelijk voor de samenstelling van de hitlijst. De verantwoording voor het programma ligt bij de NOS. Moge lijkheid om opnamen van hitparade nummers te voorkomen is, zo liet een woordvoerder van Buma-Stemra we ten, bijvoorbeeld het niet meer in zijn geheel ten gehore brengen voor de ra dio, waardoor men als een nummer wil hebben, toch de plaat moet kopen. PSP wil af van Opsporing verzocht DEN HAAG De PSP-frac- tie in de Tweede Kamer wil dat het AVRO-tv-programma "Opsporing verzocht" van het scherm verdwijnt. Het pro gramma voldoet niet aan zijn eigen doelstellingen, omdat het oplossingspercentage laag is gebleken en de werkdruk van het opsporingsapparaat niet verlicht wordt, aldus het PSP-Kamerlid A. van Es in schriftelijke vragen aan minis ter Korthals Altes van Justitie. Zij vraagt de minister zijn toe stemming voor de voortzetting van het programma in hero verweging te nemen. kabelbeschikking niet werkbaar voor exploitanten DORDRECHT De Vereniging van Exploi tanten van Centrale Antenne Inrichtingen (VECAI) vindt de kabelbeschikking van minis ter Brinkman (WVC), die op 1 september zou moeten ingaan, onwerkbaar. De beschikking is onduidelijk en rammelend, en werkt bovendien als rem op een aantal ontwikkelingen, zegt al gemeen secretaris drs. J. Zandee van de VE CAI. De serviceverlening van de kabelexploi tanten aan de abonnees komt door de beschik king danig in het gedrang, zo stelt Zandee. De in de kabelbeschikking opgenomen doorgifte verplichting van programma's betekent dat de keuzemogelijkheid voor de abonnee wordt be perkt. Een bezwaar geldt het gebod om buiten landse programma's gelijktijdig en onverkort over te brengen. Het gevolg daarvan is, dat sommige programma's niet in hun geheel kun nen worden uitgezonden. Amsterdamse TV Salto bij Firato in de lucht AMSTERDAM Tijdens de internationale tentoonstelling van geluid, beeld en muziek, Firato, van 31 augustus tot en met 9 september in het Am sterdamse RAI-complex, zal de Amsterdamse lokale televisie Salto tien dagen in de lucht zijn. De Salto-tv-programma's zullen vanuit een studio in de RAI, die toegankelijk is voor het publiek, worden uitgezon den op het Amsterdamse ka belnet. De 330.000 abonnees op dit kabelnet zullen dan elke dag tenminste acht uur lokale televisie kunnen zien met meer dan alleen Firato-uitzen- dingen. jN „Ik herinner mij ckpalast"-optreden als /an gisteren. Dat komt ïjnlijk omdat we er zo- rIzier aan hebben be- heerste een heel goe- 3n in de hal", zegt Mike Aan The Alarm over ert, dat een aantal we- •oden in Hamburg werd en dat vanavond id 3 om 23.05 uur) Itgezonden. „De groot- Jging was het publiek ®5 te winnen, een niet kkelijke opgave omdat kant van het podium j ,n beslag werd geno- ir camera's. Hierdoor u we een gat van zeker Sr overbruggen om het „Ik denk dat we op het podi um beter zijn dan op de plaat, maar bij groepen met een enorme live-reputatie is dat al tijd zo. Kijk maar naar Bruce Springsteen en U2. Ik draai de platen van U2 met veel ple zier, maar ze zijn toch minder indrukwekkend dan de con certen. Omdat ze op het podi um zo briljant zijn, kunnen de platen echter niet slecht zijn. Wij willen hetzelfde stadium bereiken, maar het is voor ons vooral een uitdaging een plaat te maken die net zo goed klinkt en net zo veel sfeer heeft als de concerten". Optimist serie vooral akoes- 'peelde composities on- ■r afkomstig van de el- .eclaration" wist het (net als in Engeland *J-ika) het publiek in te 1 Hoewel het Duitse pu- eerste instantie nogal tegenover de uit Wa- a_>mstige groep stond, et éen uur en drie durende concert te Gelukkig bood het Guthrie-nummer ain Is Bound For Glo- de groep in Hamburg tweede keer speelde, toen het publiek om jef schreeuwen, leverde een hoop en- recensies en veel fans op. Voor The f 'as het optreden voor- eïang omdat het 't eer- T,ert was dat volledig op Verd vastgelegd. Mike: Mike Peters noemt zichzelf een optimist en straalt dat in zijn betogen ook uit. Op school had hij twee passies: voetballer worden of in een popgroep spelen. Door het voetballen (hij was een trouw Manchester United-supporter) kwam hij voor het eerst in aanraking met muziek. „De supporters met wie ik altijd optrok, koch ten platen van Slade. Ik vond dat ik niet kon achterblijven en toen ik eenmaal mijn eerste plaat in huis had, was ik ver kocht. Aangezien ik vond dat ik niet genoeg kwaliteiten had als voetballer, koos ik voor de muziek". Heimwee Een Alarm-tournee bestaat voor de leden niet alleen uit het rijden van het ene naar het andere hotel en van het ene naar het andere concert. „Ik wil mijn ouders wat te vertellen hebben als ik thuis kom", zegt Mike. „De laatste keer dat we in Amerika wa ren, hebben we er drie maan den rondgetrokken. Halver wege maakten we een moeilij ke tijd door omdat we allemaal last hadden van heimwee. Om Engeland te vergeten, hebben we ons op de cultuur van het land gestort. We hebben over landweggetjes gereden inplaats van over de grote weg. We zijn bij de Niagara Watervallen gaan kijken en we hebben ge probeerd de Grand Canyon te bezoeken. Toen bleek dat we daar niet genoeg tijd voor had den, waren we diep teleurge steld. We hebben ons ook in de blues verdiept. Vooral in En geland worden we steeds ver geleken met Pete Townshend en Bob Dylan. We dachten: als wij beïnvloed zijn door die muzikanten, waar hebben zij het dan gestolen. Dus hebben we naar musici zoals Woody Guthrie en Howlin' Wolf ge luisterd. Het is fantastisch als je in Amerika verblijft om naar zulke muziek te luisteren. In een stoffige vallei in Okla homa komen die nummers echt tot leven, dan begrijp je waar die muzikanten de inspi ratie vandaan hebben gehaald. Hetzelfde geldt voor de blues als je in Chicago bent. Dat mu zikanten zoals Townshend, The Rolling Stones en The Be atles hierdoor werden beïn vloed kwam omdat het om muziek ging, die verweven was met de samenleving. Er was geen commerciële reden om ze te maken. Eigenlijk zijn veel blues-nummers de enige historische documenten, die ons nog kunnen vertellen hoe het er in de tijd van de slaver nij toeging. Tenslotte waren alle publicaties in handen van blanken en behalve Huckle berry Finn werd er niet over de armoede van slaven ge schreven. Ik heb veel geleerd in Amerika". Historie Mike Peters probeert in zijn eigen teksten, die hij veelal met Eddie MacDonald schrijft, ook een stukje historie vast te leggen. „We proberen in onze composities weer te geven hoe de wereld er in 1984 voor staat. Zo heerst er op het ogen blik nogal wat verwarring. Ik vraag mij wel eens af hoe jon ge mensen uit de jaren negen tig op ons terug zullen kijken. Hoe ze over ons zullen den ken. We hebben Frankie Goes To Hollywood. Ik denk dat die groep met de single Two Tri bes een stukje jaren tachtig historie heeft geschreven. Dat nummer zal overleven, maar dat is het wel zo'n beetje, Ik geloof dat het voor ons tijd wordt om te vertellen waar jonge mensen zich mee bezig "houden, waarover ze praten en in welke verhouding dat staat met wat er voor onze tijd is ge beurd. Wij schrijven over de mensen die we ontmoeten en de dingen die we beleven. We trekken over de wereld met een open hart en zonder voor oordelen om alles wat we zien en beleven te verwerken in de muziek". HANS PIËT WILL Oud-motorcoureur Will Hartog geeft zaterdag vanaf 10 uur op Hilversum 1 zijn commentaar op de race-ver richtingen in Assen, waar op het motorcircuit de TT heerst. NOS-radio heeft die kenner erbij gehaald om heet van de naald en ge haaid de stand van zaken op het strijdtoneel onder woorden te brengen. Will weet er alles van. Die heeft wat afgescheurd in zijn le ven. Hij krijgt nochtans as sistentie van mensen als Barry Zand Scholten, Klaas Samplonius, Bert Nederlof en Bram van der Weide, want Will kan niet in elke bocht tegelijk op de uitkijk staan. Tussen de bedrijven door krijgt men ook inter views en klankbeelden te horen. Men is dezer dagen in Assen volop druk die op voorhand te maken, zodat de bandjes in Hilversum ge reed liggen als er stiltes val len tussen de races in. Die bijdragen zullen als een soort mini-documentaires aan de uitzending worden toegevoegd. Verder volgt er elk half uur een TT-jour- naal, waarin het gevlam der pijpen nog eens op een rij wordt gezet. DANIEL In de internationale piano- serie op KRO-radio mag Daniël Wayenberg niet ont breken. Deze omroep houdt daarmee gelijke tred met wat er gebeurt in het Am- sterdamsae Concertgebouw. Maandag op Hilversum 4 Mg v f i van 9.00 tot 11.00 zit Daniël achter de toetsen voor een recital. Hij speelt van De bussy werk uit Twaalf Pré ludes en Images, van Bar- tok Suite Op. 14, een sonate van Henri Dutilleux en van Liszt en komt dan nog met de toegift Peux Follets. Zijn vingers dwalen hierbij over de toetsen als op een zwerf tocht door een muzikaal land. Het Omroep Orkest zorgt tijdens deze uitzen ding voor een intermezzo. Later volgen in deze serie op KRO-radio nog optre dens van Radu Lupu en Youri Jegonof. WILLEM VARA's Willem van Beuse- kom heeft zich met twee zangeressen en een zanger naar Knokke-Heist begeven om zich gereed te maken voor het Songfestival al daar. In zijn gezelschap be vinden zich de vocalisten Humphrey Campbell, Astrid Marz en Karin Bloe men, die met haar hoge stem zelfs glaswerk stuk kan zingen, behalve wan neer zij dit bij wijze van gok moet doen in de Frank Kramer Show. Het festival wordt gehouden van 2 tot 6 juli. Er worden in die dagen ook opnamen gemaakt, die Hilversum bewaart voor uitzending op nader te be palen datum. n... Groenlo beroemd om vakmanschap gebrou- vormt de laatste lo- "WJe serie zomeravond- JLpa's van de KRO. Op •tje Het Wheme ont- ins van Willigenburg t de Achterhoekse re- aat hij de diverse on- aan elkaar. De it-redactie komt on- re met toeristische in- behalve de Play- e)ów en Hints treedt in ireamma de groep Babe n(itHavenzangers en de 1 bitsen Jazzband. Het ;n roepje vond zijn oor- ee!n de omgeving van en Doesburg. Ben ie 1 is inmiddels een be- elurafonist. die zijn car- ienThe Training College tef>Ü is begonnen. <w| Nederland 1. Rider 'S introduceert een VAmerikaanse avontu- beimet een extra lange Knight Rider" on- - n1t zich van andere lier»series, doordat de ra serie een supercar zijn de Pontiac Firebird TAK.Knight 2000" blijkt aatrwoestbare sportwa- Uil kogelvrije ruiten en ïrdingbare pantserpla- uto is niet alleen met Tienwerpers, vlam- WRers en schietstoelen hij heeft ook een computer aan L v in staat is de wagen g te laten denken en jt d Bovendien is hij zo oerpmeerd, dat hij zijn e yitegen elke prijs moet en. end Nederland 2. afef nt-aesar 1 9. Robinson speelt In ml- gebaseerd op het nte /\i Capone - de hem geschreven rol van Bandello. Als re- ltin* werkt hij aanvanke- m*endeleider Sam Vet- iscl»odt per ongeluk een ris van politie. Met INfcr verkregen reputa- Rico al spoedig de n Sams bende over. „Uzijn vriend Joe Mas- en plan is zich uit het Cartven terug te trekken, en )em tegenhouden en Men hinderlaag van de or an 1Nederland 2. 16,5 Nederland Edward G. Robinson speelt de hoofdrol in de klassieke gangster film „Little Caesar". Ned. II om 23.20 uur. NEDERLAND 1 KRO 18.55 Candy, Candy, teken filmserie. Afl.: Het lot. 19.15 Tom en Jerry, tekenfilm. 19.20 Vluchtelingeneiland (12), jeugdserie. De kinde ren worden op hun zoek tocht naar Hendrik en zijn vrouw belaagd door de aanhangers van Blackhawk. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.38 KRO... in Groenlo, zo meravondprogramma met o.a. Hints, Play Back Show en Brandpunt-items. NOS 23.20 Journaal. 23.25 Den Haag vandaag. Met de parlementaire enquête over R.S.V. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 17.00-17.45 Studio Sport. Pro loog Tour de France; indivi duele tijdrit van Montreuil naar Noisy-le-Sec. 18.00 Studio Sport. Samen vatting proloog Tour de France. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. TROS 19.12 De eerste de beste, bij zondere records en vreemdsoortige prestaties. 19.50 Knight Rider (1), Ameri kaanse avonturenserie. Mi chael Long alias Michael Knight (David Hasselhoff), een Vietnam-veteraan, vecht als politieman tegen het onrecht met behulp van een onverwoestbare auto. 21.25 Videoscoop. Video- nieuws van Simon van Col- lem. Met het proefprogram- ma Videoscoop speelt de TROS in op de sterk groei ende markt van videobezit- ters. Nu in deze maanden Simonskoop met vakantie is, concentreert Simon van Collem zich op videonieuw tjes. Deze hebben betrek king op nieuwe en klassieke speelfilms, die op video uit gebracht zijn, alsook speci- alistischè videobanden, zo als o.a. cursussen. Tevens wordt uit de hitlijsten op vi deo-gebied een Video Top 50 samengesteld. 21.50 No soap, radio (1). Een nieuwe Amerikaanse kol derserie brengt vijf afleve ringen lang de grootst mo gelijke onzin op het scherm. In het verlopen Pelican Ho tel krijgt Roger (Steve Gut- tenberg), de jonge eigenaar, met de wonderlijkste gasten te maken. Een louche advo caat zet hem onder druk het hotel aan de gevreesde Tarantula Brothers te ver kopen. Roger voelt daar niets voor, maar een reeks tegenslagen brengt hem bij na op de rand van capitule ren. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Jouw beurt (4). Astma- patienten. VOO 23.20-00.55 Little Caesar, gangsterfilm van Mervyn LeRoy (1930), grotendeels gebaseerd op het leven van Al Capone. Met: Edward G. Robinson en Douglas Fair banks jr. DUITSLAND 1 16.00 Hier und Heute. 18.25 Rummelplatzgeschichten. 19.00 WWF-Club. 20.00 Tagesschau. 20.15 Die Deutachmeister, Oosten rijkse komedie van Ernst Marischka (1955). De knappe Stanzi (Romy Schneider) komt uit de streek van Salzburg naar Wenen in de hoop hier het geluk te vinden. Ze gaat werken in de goedlopende bakkerij van haar tante. Al gauw wordt een jonge kor poraal (Siegfried Breuer jr.) uit de ka pel van het Deutschmeister-regiment verliefd op haar. 22.00 Gott und die Welt. 22.30 Tageathemen. 23.00 Heut'abend. 23.45 Erzahlungen aus dem Hohen Norden (3). Afl.: „Het onverwachte", naar een verhaal van Jack London. Edith, gezelschapsjuffrouw bij een rij ke dame, trouwt met de goudzoeker Hans Nelson. Samen met Michael uit Texas en de leren Starky en Dutchy doen zij in het Klondike-gebied rijke vondsten. Maar de rijkdom verblindt Michael. 00.35 Tagesschau. DUITSLAND 2 18.00 Brigitte und ihr Koch. 18.20 Pat und Patachon. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournal. 20.15 Der Milionen-Coup (1). tv-film in twee delen van Wolfgang Storch. Leslie Parker en Tony Holicek, twee goede vrienden en betrouwbare em ployees van de Newyorkse luchthaven hebben financiële zorgen. Daarom laat hen de gedachte aan de grote bedragen, die door hun handen gaan, niet los. Vooral Leslie heeft het erg moeilijk, omdat hij door allmentatie- -verpllchtlngen onder grote druk staat. Te laat merkt hij, dat hij tot werktuig van een sterke macht in New York gekozen is: de mafia. 21.45 Heute-journal. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Sport am Freitag. 23.15 Das Mëdchen vom Hof, Duitse speelfilm van Richard Jackson (1978). Een groep zigeuners slaat op een dag in de buurt van een afgelegen boer derij in de streek van Kitzbühel zijn kamp op. Daar regeert een oude boer met autoritaire hand over zijn drie zoons en de dienstmeid Annerl, die van hem een kind bezit. Een van zijn drie zoons is zwakzinnig en heeft het moeilijk met zijn sexuele gevoelens. Zonder het te willen vermoordt hij een van de zigeunerinnen. De angst voor ontdekking maakt, dat de zaak volkomen uit de hand loopt. 00.35 Heute. 00.40-01.45 Der Tod kam In der Nacht, thriller van John Cooper. DUITSLAND 3 WDF 18.30 Hallo Spencer, jeugdserie. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Tier-report. 21.00 Wissenschaftshow: Medizln. 21.45 Landesspiegel: Ouderen op zoek naar de kwaliteit van het leven. 22.15 Die zerbrochene Teetasse, En gelse tv-film van Larry Wyce. 23.05 Rockpalast. Met: The Alarm. Zie elders op deze pagina. BRT 1 17.00 Wielrennen: Tour de France. Reportage van de proloog Montreuil - Noisy-Le Sec (6km). 17.55 Journaal. 18.20 De Bubblies, poppenserie. 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Boone (13 en slot), jeugdserie. 19.10 Tijdrover: Lieve plantjes. Afl.: De codiaeum of croton. 19.20 Programma van de VNO. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 De reuzenboemel (La grande vadrouille). Franse speelfilm uit 1966 van Gerard Oury. Met: Andre Bourvil, Louis de Funes, Claudio Brook e.a. 22.15 Premiere, filmnleuws 23.05 Trekking Sweepstake-loterlj. 23.15 Journaal en Coda: „Niet mijn is mijn gedicht" van Fernando Pessoa. RTBF 1 16.10 Vacatures ONEM. 16.25 Lollipop, jeugdprogramma. 17.00 Tour de France vanuit Noisy- -Le Sec: individuele tijdrit. 17.45 Tekenfilms. (Onder voorbe houd, afhankelijk van de Tour), 18.25 Banjo Ie petit chat entete. 18.50 Bonjour la fete. Toeristische quiz. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.30 Journaal. 20.00 Nuances (2), nieuwe benade ring van de menswetenschappen. Afl.: Bepalen van het I.Q. 21.30 Le Rebelle, Franse speelfilm van Gerard Blain (1980). Met: Patrick Norbert en Michel Subor. 23.10 Journaal. TV 5 19.00 Programmes pour la jeunesse. Le chansonnier de papier, raconte quand tu ètais petite en La cuisine voyageuse. 19.20 Cadence 3. Show. Hommage aan Tino Rossi. 20.30 Thalassa. Magazine over de zee. 21.00 Cro-Magnon. Documentaire: De eerste kunstenaar. Louis de Funès speelt Stanis las Lefort in „De reuzenboe mel", BRT 1 om 20.15 uur. Engeland BBC 1 18.05 Children of the Fire Mountain, jeugdserie. 18.35 Bananaman, jeugdprogramma. 18.40 Journaal. 18.55 Regionale magazines. 19.40 Tom Jerry. 19.55 Mike Read's replay selection. Het beste van Saturday Superstore met Duran Duran, Queen, Billy Joel, Howard Jones en Tracy Ullman. 20.40 Fame, Amerikaanse serie. 21.30 Odd one out, spelprogramma. 22.00 Journaal en weekendweerbe- richt. 22.25 Starsky and Hutch, Ameri kaanse serie. 23.15 Tennis Wimbledon. 00.15 The Climber. 00.46 Nieuwsoverzicht. 00.50 The Cracker Factory, Ameri kaanse speelfilm van Burt Brincker- hoff 1979. BBC 2 20.15 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 20.20 Alistair Cooke's America, his torische serie. 21.10 My music, muziekquiz. 21.35 Gardeners' World. 22.00 Rhoda. Afl: You can go home again. 22.25 Women of our century. Afl.: Dora Russell. Strijder voor vrouwen rechten en wereldvrede. 23.05 My music. Presentatie: Frank Muir en John Amis. 23.35 Newsnight. 00.20 Cricket. England - West Indies. ITV 18.15 University challenge. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 Gambit. Quiz met Tom O'Con- 20.30 Simon Simon. Serie over twee broers die een detective-bureau hebben. 21.30 Pull the other one. Komische serie. 22.00 Shine on Harvey Moon. Dra- ma-serie. 23.00 News at ten. 23.30 Cross question. 00.05 Red Sun. Film van Terence Young met in de hoofdrol Charles Bronson. 02.10 Anthology. Presentatie Betty Mulcahy. SKY CHANNEL 17.00 Sky Channel Music Box. 19.00 Cartoon time. Roger Ramjet. 19.05 Mr. Ed, serie over een spre kend paard. 19.30 Green acres. Afl.: Don't call us, we'll call you. Oliver krijgt eindelijk te lefoon. maar het apparaat werkt niet zoals hij wil. 19.55 Charlie's Angels. 20.40 Vegas. Afl.: The Andreas ad diction. Dan Tahna is in gevaar als een vrijgekomen drugshandelaar wraak wil nemen. 21.30 Starsky en Hutch. 22.15 Pas de trois, korte film over 3 skiërs. 22.25 The nature of things, docu mentaire over een braak liggende stuk terrein bij Toronto, dat een na tuurreservaat werd. 22.55-01.00 Sky Channel Music Box. TV-morgen Boy George van Culture Club is regelmatig een van de muzi kale gasten in „Music Box". Sky Channel 17.00 uur. NEDERLAND 1 DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau en Tagesthemen. 10.23 Sport am Freitag. 10.55 Der Specht zerbricht sich nicht den Kopf, Russische speelfilm (1974) van Dinara Assanowa (herh.). DUITSLAND 2 11.45 Programma-weekoverzicht. DUITSLAND 3 RTBF 1 09.00-13.00 Teletekst. BBC 1 07.20 Tv-cursussen. 09.45 Saturday Picture Show. 11.52 Weerbericht. 11.55 Grandstand, sportmagazine met o.a. nieuwsoverzicht. BBC 2 07.25 Tv-cursussen. ITV 07.25 Tv-am. 10.25 No. 73. Kinder programma met o.a. Sesamstraat. 12.00 The world of sport. HILVERSUM 1 17.55 Meded. KRO: 18.06 Echo-magazine. 19.02 Piere ment. 19.30 Lachen mag van God. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. EO: 0.02 EO's country-uur. 1.02 Stuff tot na denken. 2.02 Voor wie niet slapen kan. 4.02 Zingen In de nacht. 5.02 Snarenspel. HILVERSUM 2 NOS: 18.00 Nws. 18.10 Wie doet de afwas. P.P.: 18.20 Uitzending van GPV. Overh.voorl.: 18.30 Onder anderen. VARA: 18.40 Het circuit (20.00 Nws.). RVU: 21.40 Honger, een knagend gevoel. NOS: 22.00 Surinaamse muziek. 22.30 Nws. NOS: 22.40 Oost-West. VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 VOO: 15 30 Top Veer tig. NOS: 18.04 De avondspits. VOO: 19.02 Radio zonder flauwekul. 22.02 Countdown Cafe. HILVERSUM 4 NOS: 20.00 Europees Concert Podium: Residentie Ork. met de alt-mezzo Jard van Nes (Conc. uit de serie „Vanuit 1900"). In de pauze: ca. 20.45-21.00 Muziekspiegel. 22.00 Horizon. Een progr. over volksmuz. en niet-westerse klass. muz. 22.30 Nos-Jazz Internationaal. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans-Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin In het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP-nieuws. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn, regionale in form.. weer en verkeer, de culturele agenda en reakties van luisteraars. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VARA: 7.03 Hallo hier Hilversum" (8.06 Dingen van de dag. 9.03 Het so cialistisch strijdlied). NOS: 10.03 Tour-TT-dag. HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.11 TROS nws.show (7.35, 8.35 Aktua, 7.30, 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. TROS: 9.33 TROS Nws.show. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.03 Vroegop. 7.30 Rabarba- ra. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel- -rock. 10.03 Popsjop. HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Dag nacht, dag dag" (8.00 Nws.) 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Concerto Mattinale. 11.30 Oude en klassieke kamermuz. RADIO RIJNMOND 10.00 De weeka genda door Rianne van der Glessen. 10.30 Weekonderwerp: Milieu -Het slib door Nico Haasbroek; reportage, studiodiscussie en telefonische reak ties. Adam Curry draait muziek om nachtwakers wakker te hou den. Hilversum 1 om 03.02 uur.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15