gehoordgezien jibba, The Movie" toont If artetin volle glorie paqIO/TELEVISÏË CeidMOowiant WOENSDAG 27IUNI1984 PAGINA IS -j^die in gevaar door tv-spotje AG Staatssecretaris Van Zeil van Economi- ionapn betreurt, dat de VARA opnieuw de anti-col- Cjot van Konsumenten Kontakt heeft uitgezonden de l'der zijn ongenoegen had opgewekt. Op grond illegal hij overwegen de subsidieverlening voor con- n dvoorlichting op de televisie niet te laten door best! deelt hij mee in antwoord op Kamervragen. er.J ;ene ïcen pder van een experiment had de Consumenten- ,i en bedrag van 245.000 gulden ter beschikking ge- ri*i Konsumenten Kontakt 200.000 gulden. Eind aal.Bigde Van Zeil Konsumenten Kontakt met in- ijgt jvan de subsidie na uitzending van het spotje in eerfndtijd. In dit spotje werden volgens de staatsse- in belangen van anderen geschaad. Het ging hem Dó,t alle colporteurs over één kam werden gescho- lkaronzor8vu^i6^e^ werd bovendien volgens de ;se_ fetaris versterkt door de sterk dreigende sfeerte- yaarmee alle colporteurs als een sluipend gevaar afgeschilderd. NOS vindt verbod op ondertiteling niet voldoende HILVERSUM Mr. E. Jurgens, voor zitter van de NOS, vindt dat minister Brinkman in zijn zogenaamde „Pink sterbeschikking" (de ontwerp-kabelbe- schikking) onvoldoende voorwaarden stelt om te kunnen voorkomen, dat er via de kabel buitenlandse program ma's worden verspreid die in het bij zonder op het Nederlandse publiek zijn gericht. Hij vreest een situatie als die uit de tijd van de Noordzee-piraten, waarin bui ten onze grenzen programma's worden gemaakt en hier worden verspreid zonder dat men gebonden is aan de Nederlandse omroepwetgeving. Voor dit soort programma's zou vol gens Jurgens hetzelfde criterium moe ten worden gehanteerd als dat wat nu voor de reclameboodschappen geldt, namelijk dat ze niet speciaal op Neder land gericht mogen zijn. Minister Brinkman stelt aan de programma's zelf maar twee voorwaarden: ze mo gen niet van een Nederlandse onderti teling zijn voorzien en ze moeten ook in het land van herkomst worden uit gezonden. Het ondertitel-verbod is volgens Jur gens niet onoverkomelijk voor „ruim tepiraten": bij muziek- en showpro gramma's doet de taal er bijvoorbeeld niet veel toe en bovendien zijn er wel andere manieren om een programma voor het Nederlandse publiek ver staanbaar te maken. Wat het uitzen den in eigen land betreft verwijst Jur gens naar Sky Channel, dat in Enge land maar op één klein kabelnet te zien is. Rien Huizing hoofd redacteur Radionieuwsdienst HILVERSUM Rien Huizing, nieuwslezer en eindredacteur bij het NOS-journaal, wordt per 1 ok tober hoofdredacteur van de Radionieuwsdienst. Binnen het ANP krijgt hij de status van adjunct-hoofdre dacteur. Huizing (52) begon zijn journalistieke carrière in 1958 als nieuwslezer bij de Radionieuwsdienst. Later werd hij daar ook eindredac teur. In 1965 werd hij nieuwslezer en verslaggever bij het toenmalige NTS-jour- naal. Huizing volgt bij de Ra dionieuwsdienst drs. Dick Mallon op, die met de VUT ERDAG ABBA-A VOND >ri« [OOJ SgteSUM „Het en ejn film te maken, °vhij vanaf het begin Spa^. En nu ik de rol- 'iVoor het eerst heb 3, d ben ik ingenomen 24 t resultaat". Dat zei jin'Ja Faltskog, een i9ö A's van Abba' in «teler 1977 vlak na ;indi verschijnen van v5a| The Movie". „We wi er veel lol aan be- ?en:vooral toen we na ray.jcert-opnamen nog -rdjetje moesten acte- rg^i de droomgedeel- aaret de Australische smfkey Ashley in ugete brengen". W; 'n% die de film ook posi- )ordeelden, waren de ierrri dit populaire Zweed- ooiftet. Zij zorgden voor ourjord-belangstelling na- ;jefilm in première was 2® Zaterdagavond, wan- *NCRV de rolprent uit- inrjed. II om 19.25 uur) is n dan ook Abba-avond. «e instantie wilden Ag- Jjórn, Benny en Anni- :en voor eigen doelein- registratie maken van itralische tournee, die )g moest beginnen. Het Hallström ingehuurd. Dat Abba met deze regisseur in zee ging, was niet zo verwonder lijk. Hij had zich voor die tijd niet alleen gemanifesteerd als een briljant filmer, maar was bovendien verantwoordelijk geweest voor de promotie-clips van het viertal. Op die manier had hij tot het succes van Abba bijgedragen, maar be langrijker was misschien het feit dat hij wist hoe de Abba- leden zich voor de camera be wogen. Over het succes van de groep zegt hij: „Abba bevat waar schijnlijk precies dat mengsel van romantiek, naïeviteit en een ondefinieerbaar soort kui se erotiek dat het kwartet tot familie-amusement maakt". Problemen Het verfilmen van „Abba, The Movie" verliep niet zonder problemen. Alles leek tot in de puntjes geregeld toen de canie- ra-ploeg in het Australische Sydney arriveerde. De regen werd echter spelbreker. Op de dag van het concert viel het met bakken uit de hemel. Hierdoor kon niet met de spe ciaal voor deze gelegenheid gebouwde stellages worden ge werkt. Voor de zeventien ca mera-mensen werd het behel pen en de film is dan ook voor een groot deel in de montage kamer gemaakt. Voor het (ste- reo)-geluid van de film moest een studio worden gehuurd, want op de geluidsband was voornamelijk de regen te ho ren. Dat Australië werd gekozen als lokatie voor de film, kwam omdat de populariteit van Abba in het land van de kan als The Beatles in hun hoogtij dagen. Lange video-clip Hoewel de vier leden met veel plezier terugkijken op het film-avontuur, waren niet alle leden direct overtuigd dat het een goed idee was om een rol prent te maken. Benny: „Heel lang heb ik Las- se tegengewerkt. Zo vond ik het bijvoorbeeld niet goed dat er op het podium werd ge filmd tijdens de concerten. Ik had het idee dat de filmploeg tussen ons en het publiek zou komen. Pas nadat ik zag hoe goed;de gefilmde gedeelten er uit zagen, werkte ik mee". Hoewel „Abba, The Movie" door sommigen wordt gezien als één lange video-clip, biedt de rolprent meer. Opvallend is hoe de in beeld gebrachte show uitgroeit tot een unieke gebeurtenis. Abba speelt alle grote hits plus de mini-musical „The Girl With The Golden Hair". Het viertal wordt tij dens de show ondersteund door een groot orkest, een ex tra ritme-sectie en een achter grondkoortje. Miniem verhaaltje De film toont Abba niet alleen op het podium. Er zijn beelden van een persconferentie, het reizen en de zenuwslopende toestanden vlak voor de con certen. Deze kijkjes achter de schermen worden aan elkaar geregen door middel van een miniem verhaaltje over de Au stralische disc-jockey Ashley, die van zijn baas de opdracht krijgt een interview met Abba te maken. De disc-jockey, die over beperkte journalistieke capaciteiten beschikt, lukt het niet tot het Abba-bastion dóór te dringen. Hij stuit telkens weer op een speciaal voor deze tournee ingehuurde bodyguard (Tom Oliver). Dat de pogingen van de disc-jockey toch goed aflopen zal duidelijk zijn. Op het moment dat hij erover denkt op te geven, komt hij het viertal tegen in de lift. Zo eindigt voor Ashley het Abba- avontuur mooier dan in zijn droom, want toen mocht hij in een Wild West-saloon slechts het glas heffen met de Abba- heren, al vond hij wel Agnet- ha en Frida aan zijn zijden. HANS PIET TON Brandpunts nieuwe eindre dacteur Ton Verlind laat weten van plan te zijn van zich en zijn rubriek te laten horen. Hij vertelt dit in een interview in KRO-gids Stu dio. Die rubriek heeft van oudsher een goede naam en die hoopt hij nog te over treffen. Op zijn vijfde jaar wou hij al de journalistiek in. Zijn vader was dagelijks in de weer als correspon dent van de krant in zijn plaats van inwoning. Hij zag thuis hoe die dag aan dag de deur uitrende, na verloop van tijd daarin terugkeerde en achter zijn schrijfmachi ne ,dook. Zodoende kreeg hij al vrij vroeg oog voor het journalistieke ambacht, de loopjongen van het nieuws en bijzondere ge beurtenissen. Ton kan die jeugdige interesse aantonen aan de hand van een foto, waar hij samen met zijn va der opstaat, gewapend met een notitieboekje. Toen had hij het al in zijn hoofd ook zo iets te gaan doen. Dat werd uiteindelijk Brand punt, waaraan hij nu lei ding gaat geven, na eerder net als zijn vader schrijvend in de weer te zijn geweest. Toen hij nog op de middel bare school zat in Breda, trad hij al in de voetsporen van zijn vader, door tussen zijn huiswerk door ook ver slagen te maken van open bare bedrijvigheden. Een journalist begint pas goed hard te werken als een an der aan zijn vertier begint. Ergens naar toe gaan en er dan een stukje over schrij ven, navertellen ten behoe ve van de afwezigen en zo nodig ook voorzien van commentaar. Via TROS-ra- dio kwam hij bij de KRO terecht. Hij kent de beper kingen van de tv. De radio werkt sneller, maar voor de tv zoekt hij een aanpak, waarmee de radio weer overtroffen kan worden, al gaat het hem daarbij meer om de manier waarop, de vormgeving van een onder werp. Vooral op die toer hoopt hij Brandpunt voor zichzelf te kunnen laten spreken. FRANK Frank Boeyen van de ge lijknamige Nijmeegse pop groep tast met zijn teksten steeds dieper door in wat er (soms) gaande raakt tussen mensen. In zijn eerste lied jes destijds gedroeg hij zich nog een beetje als een ver ongelijkte scholier. Zo wilde hij bijv. „Nooit meer naar een verjaardagsfeest". Er was hem op zo'n feestje iets tegengevallen en die tegen slag moest hij toen nog in treurnis verwerken. In de loop der jaren werd niet al leen zijn muziek rijper en rijker, maar kregen ook zijn woorden meer draagkracht. Zijn vierde elpee is nu de handel in onder de titel „Kontakt". Wat zingt hij daarin: „Ik wil geen kon takt op afstand, maar elec- triciteit van mij naar jou". Met de kans op kortsluiting natuurlijk, zoals eerder op het verjaardagsfeestje, maar daar wenst hij geen reke ning mee te houden. Hij kreeg onlangs de Zilveren Harp van Conamus, een aanmoedigingsprijs, een aansporing om blijvend ge voelige snaren aan te roe- Vardt al een tijdje door de (3In de gaten gehouden. irkend als de dader van ^jfover val. Met het geld, hierbij buit heeft ge gaan zijn moeder en \ngo spelen en winnen oot bedrag. Dit geld Ioor Billy's moeder ver- ïir Nederland 1. Jacht der Uerlijke fsheden iar verscheen de jonge kunstenaar Jan Fa- het Holland Festival opzienbarende thea- \Juctie, die acht uur Deze voorstelling, geti- v Hef is theater zoals te \Jiten en te voorzien j2?erd toen zeer enthou- TCbtvangen en ondervond gfcn grote internationale Wtelling. lH is de 25-jarige Fabre het Festival te zien. Nu vier uur durend pro- Je macht der theaterlij- |jasheden", dat onlangs JBiennale in Venetië zijn re beleefde. It spectakel, waar enige Ie scenes in zitten, heeft zeventien jonge arties- I diverse kunstrichtingen iPipbracht. In de talen Duits, Engels en Neder- iorden belangrijke thea- tikkelingen en gedeelten 'roemde opera's opge- )llVr Nederland 1. gewest tot 'St iionale nieuwsrubriek NOS neemt tijdelijk at- met een programma. v duurt vanwege de fi- Istrijd om het Europe- \balkampioenschap. de onderwerpen is ge in de Loodsensociëteit ingen, die honderd jaar In deze besloten so- n)j ontmoeten de loodsen na werktijd. Omdat de ven/ging van loodsen honderdjarig jubile- f, Is er een tentoonstel jan iseerd. Het tweede rp in deze rubriek be- a'Pf dorp Kortenhoef, waar fe jaren heen een groot unstenaars zijn inspira- 1eed. Hier wordt een 'stelling gehouden van schilders, die in Kor- W hebben gewerkt. iirian 'ur Nederland Z NEDERLAND 1 IKON-KRO-RKK 18.55 Vrienden (2), Engelse jeugdserie. Met: David Mor- rissey en Spenser Leigh. 19.26 Kenmerk, actualiteiten. NOS 20.00 Journaal. 20.28 Socutera: Uitzending van het Diabetes Fonds Ne derland. VPRO 20.33 Schulden (2), Zweedse drama-serie. Rune Strand, een begaafd journalist, komt in de problemen wan neer zijn bank hem geen krediet meer verstrekt. 21.15 De Macht der Theater- lijke Dwaasheden, theater project van de Belgische kunstenaar Jan Fabre in het kader van het Holland Fes tival. NOS 23.08 Journaal. 23.13 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. 19.12 P.P.: Uitzending van de PvdA. 19.22 Van gewest tot gewest, met (onder voorbehoud) aandacht voor 100 jaar Loodsen Sociëteit in Vlis- singen; en Kunst aan de dijk in Kortenhoef. 19.50 Studio Sport. EK Voet bal: Rechtstreekse reporta ge uit Parijs van de finale Frankrijk - Spanje in de strijd om de Europa Cup. 22.17 Socutera. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.10-23.15 Nieuws voor do ven en slechthorenden. Scène uit „De macht der theaterlijke dwaasheden". Ned. I om 21.15 uur. DUITSLAND 1 17.50 Tagesachau. 18.00 Hier und Heule. 18.25 Mr. Merlin, Amerikaanse serie. 19.00 Chamaleon. 19.50 ARD-Sport extra. Finale EK Voetbal Frankrijk - Spanje. In de rust ca. 20.45-20.55 Tageaschau. 22.00 Brennpunkt. 22.30 Tageothemen. 23.00 Show-Bühne (1), Alfred Biolek presenteert jong talent. De komende maand gaat de Duitse televisie in drie uitzendingen nieuwe talenten op het gebied van muziek en theater aan de kijkers voorstellen. Het gaat hier niet om begaafde amateurs, maar om ta lenten met professionele eigenschap pen. Alfred Biolek zal ze door middel van een kort gesprekje inleiden. In deze eerste uitzending treedt o.a. de Nederlandse groep Purper op met een klassieke cabaretscéne. 00.25 Tageaschau. DUITSLAND 2 18.00 Der lange Treek, Amerikaanse serie. Afl.: In de wildernis. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Der internationale Jugendfitm: John gehort zu una, Canadese jeugdfilm (1979) van William Fruet. Kathryn en Brian Webster zijn met hun drie kinderen van een klein stad je in Nova Scotia naar Toronto ver huisd. omdat ze hopen, hier voor hun oudste zoon John een geschikte school te vinden. John is namelijk mongoloïde. Alle scholen blijken ech ter overbezet te zijn en die ene school, waar wel plaats is, lijkt net een tuchthuis, zodat John voorlopig thuis moet blijven. Dit leidt spoedig tot moeilijkheden. 20.15 ZDF Magazin. 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty). 21.45 Heute-journal. 22.05 Midweeklotto. 22.10 Der Vater der Raumfahrt. Her mann Oberth. de „vader van de ruim tevaart", wordt 90 jaar. 22.40 Polster-Willi, tv-film van Mathi- as Allary over Polster-Willi die op een autokerkhof woont. Hier kan hij zijn eigen leven leiden in een zo groot mogelijke vrijheid, zonder op de re gels van de samenleving te hoeven letten. Hij komt hier alleen om te sla pen, overdag doorzoekt hij afvalho pen en verzamelt alles, wat hij kan verkopen of rullen. 23.50 Die zweite Frau, Amerikaanse speelfilm van Bill Hays. Met: Barbara Feldon, Robert Powell en Mary Wim- bush. 00.55 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.30 SeumetraBe. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tageeechau. 20.15 Mittwochs In... 21.45 Eff-eff. Vrije tijd en fitness. 22.15 Meaaidor, Zwitsers-Franse speelfilm van Alain Tanner (1978). Studente Jeanne (Clementine Amou- reux) en Marie (Catherine Retore), een verkoopster, leren elkaar tijdens het liften kennen en trekken samen door Zwitserland. Als hun geld op raakt. willen ze onderzoeken, of zij hun nomadenbestaan ook zonder fi nanciële middelen kunnen volhouden. 00.10 Jou maal. BRT 1 18.00 De Bubblies, poppenserie. 18.05 Grizzly Adams (25), Ameri kaanse jeugdserie. 18.50 Juke Box. 19.00 Tijdrover. 19.10 Programma van de KTRO. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Met Mike in zee (2), praatshow van Mike Verdrengh. Met o.m. Eddy Merckx, Will Tura, Johan Verminnen, Mike Oldfield en Sade. 21.30 Pluk de dag (25), komische se rie. 21.55 Het Gerucht, kunstrubriek ge wijd aan de Biennale van Venetië. 22.45 Journaal en Coda. BRT 2 19.45 EK Voetbal. Rechtstreekse re portage van de finale Frankrijk - Spanje uit Parijs. Commentaar: Rik de Saedeleer. RTBF 1 18.10 Refrains du monde, serie over volksmuziek. Vandaag: Liederen uit Brazilië. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.30 Journaal. 20.00 La chasse aux tresors. Van daag: Bourgogne. 21.10 Le soleil des loups (1). tv-serie naar de roman van Francoise Linares. Met: Paul Le Person. Bernard Girau- deau, Frederic Andrei e.a. Regie: Yannick Andrei. 22.05 l'Homme et la musique (1), muziekserie van en met Yehudi Me- nuhin (herh.). 23.05 Journaal. 23.20 Un autre regard. TV 5 19.00 Jack spot. Amusementspro gramma. Videoclips om op te dansen. 19.20 La gardienne. Televisie-film. Een jonge man krijgt het vertrouwen van de weduwe van de schrijver die hij bewondert. 20.21 La peste a Marseille. Docu mentaire over de laatste pest-epide- mie die in de westelijke wereld heeft gewoed. 21.25 Hlstoire naturelles. Documen taire. Het loslaten van de honden in Sologne. Zanger Will Tura is te aast in „Met Mike In zee". BRT 1 om 20.15 uur. BBC 1 18.05 John Craven's newsround. 18.15 Silas, Duitse kinderserie. 18.40 Journaal. 18.55 Regionaal magazines. 19 40 Finale EK Voetbal. 22.00 Journaal. 22.25 Bob Monkhouse Tonight. Met gasten: Hollywood-ster Rosemary Clooney en de komedianten Larry Miller en Joan Rivers. 23.20 Tennis Wimbledon. 00.18 Nieuwsoverzicht. 00.20 Whickers World. Afl.: The first million miles. 01.00 Weerbericht. BBC 2 16.00 Tennis Wimbledon. 20.45 Nieuwsoverzicht. 20.50 Spotlight. Met Bill Maynard. 21.30 Travel Show. Presentatie Paul Hemey 22.00 Leaving. Afl 2. Martha (Susan Hampshire en Daniel (Oliver Maguire) ontdekken dat uit elkaar gaan niet zo gemakkelijk is als het lijkt. 22.30 Fire at Macgillighan. 23.10 Ebony, magazine. 23.40 Newsnight, actualiteiten. 00.30 Life power. Afl: Biology beco mes big business. 00.55 Tv-cursussen. ITV 18.15 Silver spoons. Komische serie over de 13-jarige Ricky St rat ton, die op zoek gaat naar zijn vader. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 Where there is life. 20.30 Coronation Street. 21.00 Mike Reid's Mates and Music. Gasten o.a. Stan Boardman, Helen de terugkeer van soldaat Stephen Sorrell na de Eerste Wereldoorlog. 23.00 News at Ten. 23.30 Cyprus: Britain's grim legacy. Afl. 2. 00.30 Darkroom. Drie griezelverha len: The partnership, Catnip en Dai sies. 01.30 The village and the vow. SKY CHANNEL 19.00 Cartoon time. Roger Ramjet. 19.05 Mr. Ed. 19.30 Green acres. Afl.: Lisa the helpmate. Oliver laat een bodemon derzoek doen. Het resultaat heeft ver strekkende gevolgen. 19.55 Sky Channel live vanuit Am sterdam. Presentatie: Willem Ruis en Amanda Cuthbert. Gasten: de Dolly Dots en het Penny de Jager show ballet. 20.25 You pay your money, Thriller. Met: Hugh McDermott, Jane Hylton en Honor Blackman. Een rijke finan cier smokkelt boeken vanuit België. Wat hij echter niet weet is dat de or ganisatie The League of the Friends of Arabia zeer geïnteresseerd is In de lading. 21.00 International Motor Sports. Hoogtepunten WK motorraces in Le Mans en Formule-2 races in Pau. 22.00 Starsky en Hutch. 22.45 Snakes, scorpions an spiders, documentaire. 23.00-01.00 Sky Channel Music Box. NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VARA: 16.00 Bejaardenzang-en kunstcon cours. Voor de 15e keer dit jaar, uit gebreid met de foto-en schilderwed strijd „Wanneer ik uit mijn venster kijk...". 16.50 Ontvoering (8), avontu- renserie. Alan heeft David gered voor de Roodjassen, de Engelse soldaten. Nu moet hij in Edinburgh eerst zijn erfenis veilig stellen. DUITSLAND 1 09.25 Die Sendung mil der Maus. 10.00 Heute. 10.23 Finale EK Voet bal (herh.) 11.55 Umechau. 12.10 ZDF Magazin. 12.55 Persoverzicht 13.00 Tageaschau. 13.15 Teletek- st-overzicht. 15.00 Tranengesicht und dunkier FluB, poppenspel. 15.30 Matt und Jenny (4), avonturen in Ahornland. 16.00 Tageaschau. 16.10 Tiere vor der Kamera, documentaire over woestijnen in Australië. 16.55 Die drei Verrückten (The three stooges), Amerikaanse slapsticks. 17.10 Weltspiegel für Kinder. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teleteket-overzicht. 14.55 Program ma-overzicht. 15.03 Ferienpro- gramm für Kinder. Met: Penelope und der Papagei, tekenfilm; ca. 15.40 Ferienkalender, vakantleaktiviteiten; ca. 15.55 Der Wunschfilm für Kin der. Jack Holborn. met Patrick Bach; ca. 16.20 Die Schlümpfe, tekenfilm; ca. 16.35 Puschel, das Eichhom, te kenfilm. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllu- strierte. RTBF 1 12 00 Teletekst. 16.35 Vacatures ONEM. 16.50 Lollipop, jeugdpro gramma. 18.00 Refrains du monde (13), serie over volksmuziek. BBC 1 07.00 T eletekst-o verzicht. 07.30 Breakfast Time, magazine. 10.00 Quilting. 11.30 Play school. 11.55 Cricket 14.05 Journaal. 14.20 Weer bericht 14.22 Nieuwsoverzicht voor doven. 14.25 Fingerbobs. 14.40 Cricket. Aansl.: Tennis Wimbledon. 17.20 Play school. 17.45 Huckleber ry Finn and his Friends. ITV 07.25 Tv-am. 10.30 School televisie. 13.00 Heggerty Haggerty. 13.10 Get up and go. 13.30 The Sullivans. 14.00 Nieuws. 14.20 Anglia news. 14.30 A. Plus Revisited. 15.00 Crown Court 15.30 Strangers. Afl: A free weekend in the country. 16.30 Sons and daughters. Serie. 17.00 Hegger ty Haggerty. Serle. 17.15 Danger- mouse. Serie. 17.20 Talking animals. 17.45 What's happening? SKY CHANNEL 17.00 Sky Channel Music Box. HILVERSUM 1 EO. 17.03 EO-onder- weg. 17.55 Meded.(NOS). 18.06 Tijd sein. 18.30 De rugzak. 18.50 De wol kenwagen. 19.03 Ronduitradiokrant. 19.20 Van U wil ik zingen. 19.40 Zo- merbijbelschool. NOS: 20.03 Langs de lijn, sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen. NCRV. 0.02 Volg spot. 1.02 Metropolis. 3.02 Nachtex press. 6.02 In „t voorbijgaan. 6.09 Vandaag... donderdag. HILVERSUM 2 NCRV: 16.33 Studio 55. 17.30 Nws. 17.36 Hier en nu (18.00 Nws.). P.P.: 18.20 Uitz. van de VVD. Hum. Verb.: 18.30 Het voordeel van de twijfel. NCRV: 19.00 Steen in de vijver. 20.00 Nws. 20.03 Leger des Heilskwartier. 20.18 De wereld zingt Gods lof. 21.00 Bij de tijd. 21.25 On der de kop. RVU: 21.40 Portretten. Feduco- NOS: 22.00 Turkije vandaag: Cultuur. NCRV: 22.30 Nws 22.40 Ne derland en z'n buren. 23.00 Muziek van eigen tijd. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18 04 De avond- spits. KRO: 19.02 Krachtvoer. 21.02 Demo. 22 02 Rocktempel HILVERSUM 4 AVRO: 20.00 Residen- tieork. met solisten. Werken v. Bach en Bruckner. 21.30 Hedendaagse HILVERSUM 5 (Via de AM-zender van Hilversum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Marokkaans- Arabisch. 19.10 Bul letin in het Berbers. 19 20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in. het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP- nieuws. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. NCRV: 7 02 Vandaag... donderdag (verv.). 8.06 Hier en nu. 8,54. Hebt u dat ook weieens? 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de koffie. 11.03 De tuinfluiter (11). 11.26 Rechtstreeks. 12.40 .Middag- pauzedlenst. 13.06 Hier en nu. 13.20 NCRV-Globaal. 16.03 Goudenregen Ensemble o.l.v. Ferry Wienneke. HILVERSUM 2 AVRO: 7.00 Nws. 7.11 AVRO-Nieuwsklok. NOS: 9 05 NOS- -sportiet, 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. AVRO: 9.33 Je eerste... 10.03 Buiten. 11.00 AVRO's radiojournaal. 11.03 Duimeland. 11.10 Je eerste. 11 30 Nws. 11.33 Kijk op kunst. 12.00 AVRO-nieuwsklok. 12.16 Overh.voorl. NOS: 12.26 Meded. voor land-en tuinbouw. 12.30 Nws. 13.00 Nws. 13.10 De Slag bij Nieuwspoort. 13.57 Per saldo RVU: 14.00 Nou n. 14.30 Nws. 14.33 Allemans veren KRO: 15.00 Nws. 15.03 Boekenwijsheid. 15.20 Kruispunt. 15.30 Nws. 15.33 De wereld op donderdag. HILVERSUM 3 leder heel uur nws TROS: 7 03 De havermoutshow. 9.03 Erik de Zwart. 11.00 Programma's uit de Beekse Bergen In Hilvarenbeek. 12.03 De Nederlandstalige top tien. 13.03 50 pop of een envelop. 15.02 TROS top 50. HILVERSUM 4 VARA: 7.00 Nws. 7.02 Morgenrood. Thema: Afscheid (8.00 Nws.). 9.00 Uit VARA's matinee ar chief (15): Manon Lescaut, opera v. Puccini. 11.30 Abbie de Quant, fluit en Rudolf Jansen, plano. 12.25 Ope rette. Muz. van en met WIMy Rlchartz. 13.00 Nws. 13 05 Holland Festival journaal 13.10 Kamermuz. van Schu mann. EO: 14.30 Klass. klankjuwelen. 15 30 Zeggen en schrijven 16.00 Licht en uitzicht. 16.40 Theologische verkenningen. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP-nleuws. 7.30 Morgenmagazine

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15