gehoordgezien flungry I Reunion" vooral nostalgische terugblik Sesjun" doet het goed in Amerika T)IO/TELEVISÏË CeidócSomant WOENSDAG 20IUNI1984 PAGINA 17 li, —ÏRSUM „Wij houden van Sesjun. Ga ermee door". U e kernachtige manier geeft het radiostation KOAP in )d, Oregon (V.S.) te kennen dat het Nederlandse jazz- mma „Sesjun" een belangrijke rol speelt in de weke- programmering. Het is maar één van de vele reakties, nenkwamen. in de Verenigde Staten. Het verhaal begint ruim één ïlsieden. Radio Nederland Wereldomroep nam het initi- t*. m met de TROS te praten over een Amerikaanse dis- iitq van dit bekende jazzprogramma. Het uiteindelijke *"&t, was dat de eerste Amerikaanse Sesjun-uitzending o'^jruari van dit jaar de lucht inging. Ruim 30 stations het programma toen over. Inmiddels is dit aantal ge- lot 60. Verwacht wordt dat aan het einde van de serie Uli 1984 ongeveer 70 stations in de V.S. één uur jazz -riesjun-serie zullen hebben uitgezonden. Samen zullen f schatting goed zijn voor tenminste één miljoen luis- Die eerste Amerikaanse Sesjun is overigens ook i Nederlandse fans nog een keer te beluisteren. Don derdag 28 juni zendt de TROS op het gewone Sesjun-tijdstip (Hilversum 3 - 22.02 uur) dit programma opnieuw uit. Het gaat om de opname van 6 oktober 1983, waarin optrad het Marcovic-Gut Sextet uit Joegoslavië. In totaal 26 Sesjun-uitzendingen zullen in Amerika te be luisteren zijn. Van de uitvoerende musici is de helft Neder lands, eenderde komt uit andere Europese landen en de res terende musici zijn afkomstig uit de V.S. Elf van de 26 pro gramma's worden verzorgd door „gemengde" groepen met musici uit Nederland, andere Europese landen en Amerika. Niet alle Sesjun-programma's gaan naar de V.S. TROS en Wereldomroep selecteren uit het totale aanbod van één sei zoen 26 programma's. Zonodig kan worden geput uit materi aal van vorige jaren. Bij het maken van de keuze wordt het accent gelegd op de Nederlandse jazz in het bijzonder en de' Europese jazz in het algemeen. Het gaat steeds om complete radioprogramma's, die - gecopieerd op band, plaat of cassette - beschikbaar worden gesteld aan buitenlandse radiostations in meer dan 100 landen. Kenny Everett bij Veronica HILVERSUM De Engelse disc- jockey en komiek Kenny Everett komt vanaf acht juli op het Neder landse scherm. Veronica heeft acht afleveringen aangekocht, die in een tweewekelijkse frequentie worden uitgezonden. De serie werd eerder met veel suc ces door de BBC in Engeland ver toond. De afleveringen, die onge veer 35 minuten duren, zijn een opeenvolging van korte sketches. Alle regelmatig in de serie terugke rende typetjes worden door Kenny Everett zelf uitgebeeld. De grappen worden niet alleen door hemzelf bedacht maar ook door tekstschrij vers Ray Camaron en Barry Cryer. Hungry I Amerika voor een begrip. Onder aaam floreerde een tfKlub in San Francis- ifbar in de vijftiger en jaren een groot e' artiesten, die nu zijn in het mtkaanse amuse- debuteerde. an met een neus lalent, die al deze entertainers en mu- Ln een kans gaf, !o1 Enrico Banducci. hij in 1974, na ruim jaar, zijn club sloot en broedplaats van verloren, maar de .0 en over de club voort. De docu- „Hungry I Reu- (vanavond op op Ned. I om jur) die in 1981 in 8 Vonden werd opge- t-gi, etaleert vooral terugblik 'Ti hand van verhalen eigenaar en optre- Trfi anekdotes van de __ken en muzikanten, 10'zijn club begonnen. documentaire herrees nog eenmaal uit zijn werd, in- ,de beroemde stenen 7 Ivaarvoor de artiesten t opvoerden, speciaal ®^ze gelegenheid nage- Hungry I maakte in ïn van de jaren vijftig pordat eigenaar Enrico d iwste vormen van en- zien, wel in zijn club een kans gaf. De nachtclub werd een springplank van nieuw talent. The Limeliters bijvoorbeeld kregen van vier grote platenmaatschappijen contracten aangeboden, nadat ze slechts drie nachten in de club waren opgetreden. De omstreden komische gif- spuiter Lenny Bruce van wie een kort fragment uit 1962 is te zien debuteerde ook in de Hungry I. Hij vergaarde wereldfaam net zoals de ko mieken Woody Allen en Bill Cosby, de actrice Barbra Strei sand en het muzikale gezel schap The Kingston Trio. Vaderfiguur Banducci, die door calypso zangeres Maya Angelou wordt omschreven als een gevoelige, tedere man, kan zich de ge beurtenissen uit die, voor ve len, bewogen tijden nog goed herinneren. Daarbij weet de eigenaar deze ook heel onder houdend weer te geven. Zo vertelt Enrico hoe hij in 1961 voor het eerst kennis maakte met Barbra Streisand in het Mort Sahl kantoor van een impressario. van zijn eerste optredens kreeg de helpende hand toe. Allen wist leunend op de pia no en met zijn gezicht naar de muur gekeerd niet meer wat hij moest zeggen. Enrico redde de situatie door het toneel op te lopen en Woody te bedan ken voor zijn (zeer kortston dig) optreden. „Het publiek dacht dat het zo hoorde", aldus Banducci. Enrico stak ook Woody Allen tijdens een black-out die de komiek aan het begin van een De documentaire laat ook een groot aantal beroemdheden zien, die hier minder bekend zijn zoals Professor Irwin Co- Mort Sahl trad vijftien jaar op in de Hungry I en keert na ruzie met Enrico Banducci weer terug voor de reünie. rey, Mort Sahl, Jackie Vernon en Stan Winters. Het kijkple zier is er niet minder om want wat deze komieken brengen, werkt stimulerend op de lach spieren. De Hungry I, die door een van de sprekers wordt omschreven als een koffie-huis waar het betere cabaret, uptown-cabaret was te zien, zal voor velen be kend zijn door de elpees die er werden opgenomen. Zo wer den de nummers voor de tweede langspeler van het Kingston Trio in deze club vastgelegd. Voor de mensen, die nooit in de club kwamen, betekende de Hungry I niet meer dan een stenen muur. Voor komiek Mort Sahl bood de nachtclub echter 15 jaar onderdak voor zijn grappen. Enrico vertelt: „Iedereen lachte om hem, maar dat kwam omdat hij zelf begon te lachen, want nie mand begreep zijn grappen". Mort Sahl was de eerste ko miek die in de Hungry I op trad. Enrico: „Ik contracteerde vóór die tijd alleen maar muzi kale groepen; van die onver staanbare folkzangers. Zo heb ik mij tijden afgevraagd waar hêt nummer „Tom Dooley" van het Kingstone Trio eigen lijk over ging". Een van de sprekers in de do cumentaire merkt wat later op: „In de Hungry I waren de sociale protestsongs al te horen voor de roek-beweging op gang kwam". Korter Hoeveel niet succesvolle enter tainers door de jaren heen in de Hungry I optraden ver meldt het verhaal niet. Ook wordt niet echt duidelijk waarom Enrico de nachtclub in 1974 sloot. Je hoort hem al leen zeggen: „David, na van avond sluiten we de tent. Ik heb er twintig jaar met plezier gewerkt". Was Enrico falliet of hadden andere clubs zijn taak overgenomen of had hij er gewoon genoeg van? De Nederlandse versie van de documentaire is korter dan het origineel. De VPRO heeft, door een overvol programma, ruim twintig minuten uit de documentaire moeten knip pen. Hierdoor zijn de optre dens van de minder bekende Professor Irwin Corey, Mort Sahl en The Kingstone Trio iets korter. De onderhoudende verhalen blijven intact. HANS PIËT BEN Voormalig tv-commissaris van de NOS, Jan de Troye- opvolger Ries Schoonhoven, vorig jaar ijlings terugge trokken uit het NOS-be- stuur, thans mediadirecteur bij de KRO, keert daarin weer terug. Gewoon als lid van het bestuur. Hij volgt in die functie mr. Ben Schmitz op, de KRO-voorzitter die het te druk heeft met die NOS-baan erbij. Zo wordt er bij de NOS stuivertje ge wisseld. Schoonhoven gaat zich bij de NOS met de fi nanciën bemoeien en zit daarmee op één lijn met Henk Spaan, die zich als KRO-man ook al bezig houdt met de NOS-gelden. TINEKE Ene Tineke Schoenmaker, eerder bekend van „Barrel- house" en van de meezinger „Got To Get Together", gaat het nieuwe duo „One Two" vormen samen met Rob van Donselaar, voor heen aan de weg timme rend met Vitesse en L-Se- ven. Zij hebben samen nog al wat op het hart, maar het eerste het beste lied op el pee en single kreeg als titel „No song to sing" mee. Geen liedje om te zingen dus. Toch een tikje merk waardige titel voor een bin nenkomer van een duo, dat juist zingend van zich wil doen spreken. Per slot van zake zingt het de hele dag in je of ook niet. Maar goed, er staat een uitgebreide tournee op het programma. Met tal van zonnige liede ren in zuidamerikaans rit me. Dat werkt aanstekelij- ker dan welk ander ritme ook. HEDDA VAIRA-vrouw Hedda van Gennep heeft het niet zo begrepen op de NOS- nieuwbouw, die er overi gens alweer ettelijke jaren staat. In een interview in het omroepersblad „Spreek buis" laat zij weten, dat spe ciaal het daarin gevestigde filmcentrum haar maar ma tig inspireert. Van de hoofdingang naar dat nogal achteraan gelegen filmcen trum vraagt om een fikse wandeling en om die niet al te deprimerend te doen uit vallen, wacht zij altijd een bekende op met wie zij die afstand babbelend af kan leggen. Dat leidt een beetje af van het stemmingdruk- kende beton. Zij spreekt over een „naargeestig ge bouw dat een mens niet vrolijker maakt". Om in de stijl van dit architectonisch mastodont te blijven heeft zij in de montagekamer plastic bloemetjes neergezet. Het fleurt wat op en blijft toch doods. Vroeger deed zij haar filmwerk in de voor malige ambachtsschool, die midden in Bussum is gele gen. Als je daar naar buiten liep, stuitte je op een kroeg, een kerk, een kiosk, althans iets waar je je als mens door voelde aangesproken. jJen Co Ttuwe Engelse serie bij laat de jeugd de ko- 4 acht weken de avon- neebeleven van de 'irige jongens leky en —Liverpool, twee hech- pefen. Vriendschap tus- s^nnen loopt als een 3ad door het verhaal gekoppeld de )m in deze situatie te worden 2a?n. Op de eerste \Hjft Vrienden" ech- i/erhaal van twee op- Ie jongens, voor wie van de rauwe wijken er pool overleven de drift is. Nederland 1. -Jen e^?0 start met een vierdelige serie —n'. waarin het vinger- xfheven wordt tegen ven de stand" leven. ■7^and is een journalist te goede baan, een ei- en een leuk gezin, "Jwaf al te luxe leven u heeft zich daarvoor 'k in de schulden ge- _n komt in de proble- N de bank geen kre- er verleent. Aange- geen zin heeft ptapje terug te doen, een oplossing, die ,?en klap uit de geld- eran helpen, r Nederland 1. —undman van de komieken P Hardy dienden als Vkbron voor een ver- !i?e muziektheaterstuk- Tt? door toneelgroep \der de titel ,,De worden uitge- eonard Frank maak- iH'n een tv-bewerking, gebruik maakte den uit „Nightowls" j 'el en Hardy. In deze geluidsfilm van de 'unmieken draait het nn vallen en opstaan, geluid wordt geac- Dit vormde ook n#ngspunt voor Dick ncfers, de componist teSoundman". r Nederland 1. Nederland Scène uit „Soundmen" van Dick Raaijmakers gespeeld door the atergroep Baal. Ned. I om 21.15 uur. (Zie elders op deze pagina). NOS 23.06 Journaal. 23.13 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 1 IKON-KRO-RKK 18.55 Vrienden (1), Engelse jeugdserie over twee vrien den, leky en Billy, die op groeien in het hedendaagse Liverpool. 19.26 Kenmerk, actualiteiten. NOS 20.00 Journaal. 20.28 Socutera: Rein water. Filmpje van het Prins Bern- hard Fonds. VPRO 20.33 Schulden (1), vierdelige Zweedse tv-serie over een begaafd journalist, Rune Strand, die aan de wel vaartsmaatschappij ten on der gaat. 21.15 De Soundman, stuk van de toneelgroep Baal, geïn spireerd door de film „Nigh towls" van Laurel en Hardy. TV-bewerking: Leonard Frank. 21.55 Hungry I Reunion. Ame rikaanse documentaire over de „Hungry I" nachtclub in San Francisco waar eige naar Enrico Banducci in het verleden beroemdheden uit het Amerikaanse amuse mentsleven liet debuteren. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.25 Staatsloterij. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. 19.12 Politieke Partijen: VVD. 19.22 Van gewest tot gewest. Met vanavond o.a.: Haar lemmerhout, tuin der lette ren; Sociale werkvoorzie ning restaureert Friese klokkestoelen. 20.20 Studio Sport. EK Voet bal: Verslag van West- Duitsland - Spanje uit Pa rijs. Commentaar: Theo Reitsma. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.10 Studio Sport. EK Voet bal: Verslag van Portugal - Roemenië uit Nantes. Com mentaar: Hugo Walker. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. Landschaps-architect Nico Brink vertelt in „Van gewest tot ge west" over de Haarlemmerhout. Ned. II om 19.22 uur. Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Mr. Merlin, tv-serle. 19.00 Chamseleon. 20.00 Tageeechau. 20.15 An heiligen Wassern, Zwitser se speelfilm van Alfred Weldemann (1960). Met: Hansjorg Felmy, Gustav Knuth, Cordula Trantow e.a. Zwitser se milieuschildering van ruim tachtig jaar geleden verplaatst de kijker naar het bergdorp St. Peter in het Zwitser se kanton Wallis. Het bergdorp be trekt zijn water via een houten aqua duct van de gletsjers. Als op een dag een lawine de waterleiding bescha digt, moet een dorpsbewoner de ge vaarlijke bergen in om de watervoor ziening te herstellen. Volgens de tra ditie beslist in zo'n geval het lot, wie er wordt aangewezen, maar de rijke dorpsherbergier stelt voor, dat een van zijn debiteuren het karwei gaat klaren, zodat hij hiermee zijn schuld kan Inlossen. 21.55 Brennpunkt. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Nick Lewla, Chief Inspector. Engelse detective-serie. Affl.: De kroongetuige. 23.45 Tageaachau. DUITSLAND 2 18.00 Der lange Track, Amerikaanse serie. All.: Scouts. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Haute.. 19.30 Direkt. Voor dit jongerenpro gramma is een film vervaardigd over het werk van de Duitse milieugroep „Robin Wood". Terwijl Greenpeace tegen de vervulling van de zee vecht, stelt Robin Wood zich teweer tegen het afsterven van de Duitse bossen en de vergiftiging van het milieu door Dioxine. De film, die tot stand kwam in samenwerking met de Hamburgse afdeling van Robin Wood, schildert de diverse acties tegen de milieuver vuiling. die er In de eerste plaats op gericht zijn het publiek duidelijk te maken, hoe ernstig de situatie Is. 20.15 Sport aktuell. EK Voetbal: West-Duitsland - Spanje. In de rust om ca. 21.15 Heute-Journal. 22.20 Midweeklotto. 22.25 Sport aktuell. EK Voetbal Por tugal - Roemenlè. 23.25 Apropos Film, fllmnleuws. 00.10 Heute. DUITSLAND 3 18.30 SeaamstraSe. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tageeechau. 20.15 Mittwoche In. 21.45 Eff-eff. Vrije tijd en fitness. 22.15 Themroc, Franae speelfilm uit 1973. Themroc. van beroep schilder. Is een proletariër uit een van de Parlj- se wijken, die 's morgens om zes uur opstaat, een ontbijt door zijn oude moeder voorgeschoteld krijgt, met zijn fiets naar de metro rijdt en zich met de overige werkende massa in het spitsuurverkeer stort. Op een dag flipt hij. Hij smijt zijn schildersgerei weg en gaat schreeuwend met de metro naar huls, waar hij zich In een kamer verschanst. HIJ slaat de bui tenmuur eruit en In dit door hem In gerichte hol hulst hij met zijn Jongere zusje. Maar een hol midden In Parijs kan de politie niet toestaan. 00.00 Journaal. BRT 1 18.00 De Bubblies, poppenserie. 18.05 Grizzly Adams (24), Ameri kaanse jeugdserie. 18.50 Popeye, tekenfilmserie. 19.00 Baas in eigen huis: Zomeruit- zending (1). 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Met Mike in zee (1). In Nleuw- poort (Ysermonde) begint Mlke Ver- drengh aan een tweede serie van twaalf praatshows, waarin hij in prin cipe vier gasten ontvangt, die met muzikale nummers worden afgewis seld. De gasten komen zowel uit bin nen- als buitenland, maar zullen toch hoofdzakelijk Nederlandstalig zijn. Voor deze eerste uitzending zijn reeds de volgende gasten uitgeno digd: Urbanus van Anus, Karei van Miert en Nick Lowe. De gesprekjes zullen vaak Iets met de kust en de va kantie te maken hebben of een zo merse actualiteit. 21.30 Uitzending door derden. 22.20 Journaal en Coda. BRT 2 20.10 EK Voetbal: verslag van West- -Duitsland - Spanje. Aansl.: Reporta ge van Portugal -Roemenië. RTBF 1 18.10 Refrains du monde, serie over volksmuziek. 19.05 Ce eolr, regionaal magazine. 19.30 Journaal. 20.00 Impressie van het 21ste Inter nationale Festival van het Franse Chanson In Spa. 20.10 La chasse aux tresore. Van daag: Sydney. 21.20 21ste Internationale Festival van het Franse Chanson in Spa. 22.30 Trekking nationale loterij. 22.35 Presentatie van de opera Cosi fan tutti. 22.45 Journaal. 23.00 Actualitee lalques. TV 5 19.00 Hip Hop. Dansen uit de Vere nigde Staten. 19.11 Jack spot. Amusementspro gramma. Videoclips om op te dansen. 19.31 L'age d'aimer. Tv-film over een jongeman die de liefde ontdekt. 21.31 Concert: Don Juan van Ri chard Strauss. Uitgevoerd door het Nationaal Orkest van Lille. Nick Lowe is te gast in het zo merse programma van Mike Verdrengh „Met Mike in zee...". BRT 1 om 20.15 uur. BBC 1 17.20 Play school, It's Wednesday. 17.45 Take Two, reacties van kijkers. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Silas, Duitse jeugdserie. 18.40 Journaal. 18.55 Regionaal magazines. 19.40 Terry en June (7), tv-serie. 20.10 EK Voetbal: West-Duitsland Spanje. 22.25 Journaal. 22.50 The Bob Monkhouse show. 23.45 The Sandringham Horse Trials (1). 00.13 Nieuwsoverzicht. 00.15 Whickers World. 01.55 Weerbericht. BBC 2 16.00 Cricket: B en H Cup (halve fi nale) en paarderaces Royal Ascot. 20.30 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 20.35 Gevarieerd programma. 21.10 Brasa tacka: Journalistic ethics. 22.00 Leaving. 22.30 Nobody's property. 23.10 Ebony. 23.40 Overnight, actualiteiten. 00.25 B en H Cup (halve finale). 00.55 Hoogtepunten Royal Ascot. 01.10 Tv-cursussen. ITV 16.30 Sons and daughters. 17.00 Atarah's music. 17.15 Dangermouse. 17.20 Andy Robson. 17.50 Razzmatazz. 18.15 Silver spoons. Komische serie over de 13-jarige Ricky Stratton, die op zoek gaat naar zijn vader. 18,45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 Where there is life. 20.30 Coronation Street. 21.00 Mike Reld'8 Mates and Music. 22.00 Sorrell and Son. Tv-serle over de terugkeer van soldaat Stephen Sorrell na de Eerste Wereldoorlog. 01.15 Ths village and the vow. SKY CHANNEL 17.00 Sky Channel Music Box. Pop muziek 19.00 Cartoon time. Roger Ramjet. 19.05 Wayne en Shuster, komische serie. 19.30 Greenacres, tv-serle. Afl: The decorator. Oliver en Lisa roepen de hulp In van een behanger om hun boerderij op te knappen. 19.55 Undercover girt, speelfilm van Francis Searle. Als Journalist Billy Pe ters wordt vermoord, gaat zijn zwa ger, foto-Journalist Johnny Carter, op zoek naar de moordenaar. 21.00 International Motor Sports. O.m. de Grand Prix van Mlsano in Italië. 22.00 Starsky en Hutch, serie. Afl: Discomania. Starsky en Hutch krijgen de opdracht een serie moorden te onderzoeken, die zijn gepleegd in de discotheek „The Fever 22.50 Black Widow spider, docu mentaire-film. 23.00-01.00 Sky Channel Music Box. Popmuziek TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 en 13.00 Nieuws voor doven. VARA: 16.00 De Smurfen, te kenfilmserie. 16.25 Ontvoering (7), avonturenserie. 16.50 De natuur en de mens, Spaanse natuurserie. DUITSLAND 1 West-Duitsland - Spanje. 11.35 EK Voetbal: Portugal - Roemenië. 12.35 Umschau. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.25 Sabrina, Ameri kaanse speelfilm van Billy Wilder (1964). 15.15 Tagesschau. 15.25 Blei- be lm Lande..., de voor-en nadelen van een vakantie in Duitsland. 16.10 Wir Kinder -einer groBen Familie, jeugdfilm. 17.05 Leben aus der Quel le, religieus programma. 17.35 Ak- zentsendung zu Fronleichnam. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.17 Programma-overzicht. 13.20 Robert Schumann und Düsseldorf. Concert door de Stadtische Musikverein en de Düsseldorfer Symphoniker m.m.v. so listen. 14.35 Grenzstation: Duder- stadt, reportage over de streek Echs- feld, door Churchill In tweëen ge splitst. 15.05 Bitte, rauben Sie mich, Hongaarse kinderfilm. 16.05 ...und dann kamen die Bagger, documen taire over een oude grintgroeve in Neuwied, woonplaats van veel dieren. 16.35 Heute. 16.40 Das Fernsehspiel des Auslands. Es sollte ja nur ein SpaB sein..., Frans tv-spel. RTBF 1 12.00 Teletekst. 16.35 Vacatures ONEM. 16.50 Lollipop, jeugdpro gramma. 18.00 Refrains du monde, serie over volksmuziek. BBC 1 07.00 T eleteks t-overzich t07.30 Breakfast Time, magazine. 10.00 Quilting, Informatieve serie. 11.30 Play school. 14.00 Journaal. 14.25 Weerbericht. 14.27 Financieel- en nieuwsoverzicht voor doven en slechthorenden. 14.25 Fingerbobs, kinderserie. 14.45 Paarderaces Royal Ascot en tennis in Eastbourne. 17.20 Play school. 17.45 Huckleber ry Finn and his Friends. BBC 2 07.05-09.10 Tv-cursussen. 10.52 Schooltelevisie. 16.00 Tennis East bourne en paarderaces Royal Ascot. ITV 07.25 Tv-am. 10.30 School televisie. 13.00 Benny. 13.10 Get up and go. 13.30 The Sullivans. 14 00 Nieuws. 14.20 Anglia news. 14.30 A. Plus. 15.00 Take the high road. 15.30 Strangers 16.30 Sons and daugh ters. 17.00 Benny. Serie. 17.15 Roe- drunner. Serie. 17 20 Ragdoll. 17.30 First Poet. 17.45 What's happening? HILVERSUM 1 17.55 Meded.(NOS). EO: 18.06 Tijdsein. 18.30 De rugzak. - 18.50 De Wolkenwagen. 19.03 Ron- duitradiokrant. 19.20 Van U wil ik zin gen. 19.40 Zomerbijbelschool. NOS: 20.03 Langs de lijn. sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen. NCRV: 0.02 Volgspot. 1.02 Metropolis. 3.02. Nachtexpress. 6.02 In „t voorbijgaan. 6.09 Vandaag... donderdag. HILVERSUM 2 NCRV: 16.33 Studio 55. 17.30 Nws. 17.36 Hier en nu. (18.00 Nws.) P.P.: 18.20 Uitz. van de PPR. Hum. Verb.: 18.30 Het voordeel van de twijfel. NCRV: 19.00 Steen in de vijver. 20.00 Nws. 20.03 Leger des Heilskwartier. 20.18 De wereld zingt Gods lof. 21.00 Bij de tijd. 21.25 On der de kop. RVU: 21.40 Portretten. Feduco-NOS: 22.00 Turkije vandaag: Economie. NCRV: 22.30 Nws. 22.40 Nederland en z'n buren. 23.00 Me neer Tsjang vertelt. Deel 8: China wordt weer mens. 23.25 Muziek uit de 20e eeuw. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. KRO: 19.02 Krachtvoer. 21.02 Demo. 22.02-00.00 Rocktempel. HILVERSUM 4 AVRO: 20.00 Concert- gebouwork., met solist en het Koor van het Concertgebouwork. 21.50 Fa milie Bach. HILVERSUM 5 (Via de AM-zender van Hilversum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Marokkaans-Arabisch. 19.10 Bul letin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMONO leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP-nieuws. 7.30 Morgenmagazine. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.02 Vandaag... donderdag, verv. 8.06 Hier en nu. 8.54. Hebt u dat ook weieens? 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de koffie. 11.03 De tuinfluiter (10). 11.30 Rechtstreeks. 12.40 Middag- pauzedienst." 13.06 Hier en nu. 13.20 NCRV-Globaal. 16.03 Goudenregen Ensemble. 16.30 Kletsmajoor. 16.40 Van stad en land. HILVERSUM 2 AVRO: 7.00 Nws. 7.11 AVRO-nleuwsklok. NOS: 9.05 NOS- -sportief. 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. AVRO: 9.33 Je eerste... AVRO; 10.03 Buiten. 11.00 AVRO's radio journaal. 11.03 Duimeland. 11.10 Je eerste. 11.30 Nws. 11.33 Kijk op kunst. 12.00 AVRO-nieuwsklok. 13.00 Nws. 13.10 De Slag bij Nieuwspoort. 13.57 Per saldo. RVU: 14.00 Nou n. 14.30 Nws. 14.33 Allemans veren. KRO: 15 00 Nws. 15.03 Boekenwijs heid. 15.20 Kruispunt. 15.30 Nws. 15.33 De wereld op donderdag. HILVERSUM 3 leder heel uur nws, TROS: 7.03 De havermoutshow 9.03 - Erik de Zwart. 11 02 De Stadsfeesten in Roosendaal. 12.03 De Nederlands talige top tien. 13.03 50 pop of een envelop. 15.02 TROS top 50. HILVERSUM 4 VARA: 7.00 Nws. 7.02 Morgenrood. 9.00 De mezzo-sopraan Nan Merrlman, aan de piano begeleid door Felix de Nobel: klass. muz. 9.35 Duitse orgelmuz. 10.10 Muz. voor alt viool. 10,45 Klass. muz. voor piano a quatre mains. 11.35 Muz. van Char- pentler. 12.25 Operette: Pele-mele. 13.00 Nws. 13.05 Holland Festival journaal. 13 10 Herdendaagse muz. uit Spanje en Mexico. 13.30 Jazz op vier-studio. EO: 14.30 Klass. klankju- welen, 15.30 Zeggen en schrijven, 16.00 Licht en uitzicht. 16.40 Theolo gische verkenningen. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn- mond-nieuws in aansluiting op hel ANP- nieuws. 7.30 Morgenmagazine. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17