nrry Vermeegen dirigeert lis met duizend kandidaten gekleurd gezien BAKEMA INKRO-MUSICAL Kan Hennie Huisman niet worden verboden 'O/TELEVISIE CcidócOotMxmt DINSDAG 19 JUNI 1984 PAGINA 15 )M Morgen is op KRO-radio opnieuw de «rlandstalige rock-musical „Oost-West" te uiO's jongste assistent-disc-jockey Morrison 'OQgs een band uit 1980 van deze musical, I Bakema de hoofdpersoon is. Bakema een- g. in „Het weeshuis van de hits", 17-18 uur, e> KRO-medewerker opa Bakema staat be- n recalcitrante baas die een serieus bedoel- leed om presidentsverkiezingen te organi- N pen onafhankelijke Achterhoek, die er niet m leinsde om te gaan wielrennen met Zoete- ?0-|en Kuiper en die iedereen vertelde: „Daar v«Bakema dus niet van, van radiopraatjes, IjjjJj» ze blijven schuiven met die poen zal opa odaatjes doen", d'ersiële oude man. Geliefd en verfoeid. Ci- Rademakers liet weten diep onder de in- („Opa is ronduit geniaal, eindelijk eens likte radio-presentator"). Gelikt was Bake ma zeker niet. Sterker nog: slechts bij hoge uitzonde ring kwam hij uit zijn woorden. Meestal baande hij zich al struikelend een weg door zijn teksten. Toen kwam de musical. Maandenlang werd er bij de KRO aan gewerkt. Liedjes werden gezongen door Opa Bakema. Kosten noch muzikanten werden gespaard. Margriet Eshuys, Wanda Stellaart en Hanneke Kap pen deden de achtergrondkoortjes, Johnny Lion speel de voor straatmuzikant, Albert Mol was de kroegmaat van opa. Wat is er in werkelijkheid inmiddels gebeurd met de man die schuil ging achter opa Bakema: de Achter- hoekse boer-in-ruste Johan Nijenhuis? „Ik doe ge woon weer wat ik daarvoor deed. Ik hark hier en daar een tuintje aan, zeis hier en daar een grasveld of ploeg voor de buren een stuk land om. Het was een volkome afwisseling in de dagelijkse sleur, dat gebeu ren met opa Bakema, maar nu ben ik even zo vrolijk weer teruggekeerd tot de orde van de dag". NOS: beperkt derde net voor tientje HILVERSUM De Nederlandse televisie zou binnen afzienbare tijd over een „beperkt" derde net moeten beschikken, waarop dagelijks van 19.30 tot 22.30 uur programma's van de NOS, de kleine zendgemachtigden en cultureel-educatieve programma's van alle omroepen te zien zijn. Dat zou de kijker een tientje extra gaan kosten. Dit schrijft de raad van beheer (dagelijks bestuur) van de NOS in een studie over het derde televisie net, waarover het voltallige NOS-bestuur vrijdag 22 juni vergadert. Dit moet leiden tot een advies aan minister Brinkman (WVC). Ook moet de omroep blijven streven naar uitbrei ding van de zendtijd in de middaguren. Per jaar zou de televisiezendtijd met 520 uur moeten wor den uitgebreid. Dat zou rond de vijftig miljoen gulden gaan kosten. Op dat bemerkte derde net komen kinderprogramma's, kunst, sport en ruimte voor minderheidsgroepen in de bevolking. Dr. L. de Jong in „Proeflokaal' HILVERSUM In het TROS-radioprogramma „Proeflokaal", dat vanavond op Hilversum 2 van 23.00 tot 23.55 zal worden uitgezonden, zit een uitgebreid gesprek met Dr. L. de Jong, ex-directeur van het Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie en sa mensteller van de serie „Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog". Het gesprek zal gaan over le ven en werk van dr. L. de Jong en over het in oktober verschijnende deel over het voormalige Nederlands-Indië. Harry: „Ik heb het spel niet zelf bedacht Ik ben er wel mee bij de VARA aangeko men, nadat ik het bij de Britse ITV had bekeken. Het oor spronkelijke spel stamt uit Amerika. Daar doen ze er drie dagen over om van duizend kandidaten tot de ene winnaar te geraken. Dat zou voor hier te gek zijn. Ik maak een reeks en werk elke aflevering in één dag af. Die komen telkens een avond op tv in drie delen van een half uur, onderbroken door het journaal en bijvoor beeld een aflevering van een spannende serie. Op die ma nier zijn we er wel de hele avond mee op de buis. Op 11 juli komen we met duizend nieuwe kandidaten naar Hoek van Holland, waar op het strand deze kwis zal worden gespeeld. En op 13 juli komt Winschoten aan de beurt". Hij heeft het bij het leiden van deze kwis inzoverre gemakke lijk, dat hiervoor het artiesten bureau Sleeswijk is ingehuurd, waarvan de directeur, Renée van Vooren, mét Bambergen van De Mounties, het voorbe reidende werk doet en buiten beeld de kandidaten opzweept tot wat van hen verwacht wordt. Zodoende kon Harry bij het beproeven van de kan didaten snel aan het werk. Een gok Voor veel mensen blijft het hele leven een gok en niet minder deze „Knock Out Show", met één klap buiten de ring en de prijzen. Wie is er ouder, Mies Bouwman of Wil lem Duys? Ga er maar aan staan. De kandidaten kunnen kiezen voor „Ja" of „Nee" en dienen na het maken van de keuze in een op het circuit aangebrachte ruimte te gaan staan, waarin het „Ja" en het „Nee" staan afgepaald. Wie mis gokt, mag naar huis of naar het strand. Uithuilen in de zon. zeker gisteren bleek bij de verliezers de trek daarheen groot, gezien de eerste zomerse dag in deze zomer. Nog meer voetangels en klem men wierp Harry de menigte als brokken brood voor. Hoe veel wegen gezamenlijk de le den van de groep „Druk werk", meer of minder dan 350 kilo? Er zitten sedert de Edison-uitreiking enkele mu zikale zwaargewichten in, en bovendien bezongen zij juist op dat moment de „Pretty Wo man", maar zelfs daar kun je niet of juist wel naast komen te zitten als je niet op je qui vive bent. Andere vraag: wat gaat har der, het renpaard van Patricia Paay, bereden door een Britse jockey, of Jan Jansen de Noot- dorpse Tourwinnaar op zijn racefiets? Op dat moment na derden zij al schouder aan hip pische schoft uit de Tarzan- bocht van het circuit. Als we de winnaar verklappen raakt de aardigheid voor de kijkers er af, maar het blijkt, dat in deze wereld ook de paarde- krachten oneerlijk zijn ver deeld. Misschien kan de VARA zich daar ook eens voor inzetten. Dan reden er ook nog twee voertuigen voor, een bus en een meer discutabel vervoer middel, een soort oplegger. De overblijvende kandidaten wer den verzocht plaats te nemen in het voertuig van hun voor keur. Er zijn er die kiezen voor de comfortabele bus dat net voor komt rijden. Harry maakt vervolgens uit of het voor deelname aan de kwis meer perspectief biedt om voor de oplegger te kiezen. Je hebt geluk of je wantrouwt het. Harry manipuleert er vol op mee, maar er blijven men sen die hun levensgeluk niet wensen te baseren op een lotje uit de loterij. Balonnetjes Het feest was er al mee begon nen, dat er duizenden balon netjes moesten worden opgela ten, door elke deelnemer twee. Verschillende balonnetjes ko zen voortijdig de zeewind tot grote hilariteit van de deelne mers, die er onder aanvoering van Renée van Vooren een vrolijke boel van maakten. Bij tijd en wijle hieven zij spreek koren met „Harry" aan, maar Harry liet ?ich niet vermur wen om buiten de orde van het spel te treden. Hij had hiervoor de medewerking van een cordon ordebewarende meisjes, gestoken in VA1RA-T- shirts met het embleem op de borst, waarbij het even na drukkelijke als beweeglijke uitroepteken in die omroep- naam geplaatst stond in het hart van de opvallende separa ties. Toch een soort ME: Mili tante Engelen. Daar wil je als kwis-kandidaat wel even voor wijken als je buiten de speel ruimte je eigen plezier zoekt. Die volksbeweging, waarin de Harry Vermeegen temidden van zijn duizend kandidaten, die op het Zandvoortse circuit hun balonnetjkes oplieten. VAR A-statuten voorzien, moest wel binnen de perken blijven. Er waren vragen bij, waarbij het aantal afvalligen in één klap zo'n 900 bedroeg. Dan raakt Harry te snel door zijn kandiaten heen. Die kre gen dan een herkansing vol gens door Harry Himself ver zonnen vragen, vragen van een opmerkelijk simpel karak ter. Problemen kunnen pas goed rijzen bij het bepalen van de. plaats waarheen de wereldreis voert en die wordt aangegeven door de rollebollende wereld bol, ter plekke op een truck aangevoerd. Een dubbeltje, maar ook een wereldbol kan raar rollen. Naar Afghanistan? Dan volgt een herkansing. De Chinese Zee, dat leidt tot een cruise tussen de haaien door. Zuid-Afrika? Dat vraagt om een boycot of een herkansing. Maar Harry heeft deze kwis als een hele kluif zelf bedacht. Die moet ter plekke van de opnamen ook zelf maar helde re oplossingen aandragen als er complicaties dreigen. We hebben Harry nog ge-, vraagd of hij ook een groep meedenkers achter zich heeft staan, breinstormers, voor als de nood aan de man komt. Harry: „Nee, ik heb het alle maal zelf bedacht. Ik los het ook allemaal zelf op". TON OLIEMULLER Je hebt wekenlang, misschien wel maandenlang thuis ge oefend om je favoriete artiest perfect na te doen. in gebaar en beweging. En je hebt ingeschreven voor de voorronde van KRO's Play Backshow. En je bent goed genoeg bevon den om mee te mogen doen aan een uitzending. En je doet dan mee aan zo 'n uitzending, en wie zitten er in de driemans jury? Edvard Niessing (een van de oubolligste d.j. 's die het nationale omroepwezen in voorraad heeft - en dat zegt heel wat). Carry Tefsen (een leuke actrice, maar in de Play Back Show doet ze niets anders dan giechelenen een kaalhoofdige bejaarde, die quizmaster bij de NCRV blijkt te zijn en zich heeft getooid met de sportieve naam Kick Stokhuyzen. Het zal je maar overkomen - een jury die nergens verstand van heeft (ik wil wedden dat Kick nog nooit van Kate Bush gehoord heeft en zeker niet weet waarom een num mer van Long Tall Ernie in elkaar zit zoals het in elkaar zit), en die zelfs te beroerd is om goed op te letten, zodat ze steeds schaapachtig hinnekend moeten bekennen te vroeg of te laat of per ongeluk helemaal niet op de knopjes te hebben gedrukt. Kortom: je bent aan een raar soort heidenen overgeleverd als je aan de Play Back Show meedoet - al is het dan bij de KRO. En wat misschien wel het ergste is: je wordt ontvan gen door de onvergelijkbare Hennie Huisman, die in zijn onstuitbare joligheid de meest schrikwekkende onzin uit slaat, helemaal o-la-la wordt als een deelnemend meisje er een beetje aardig uitziet, en tot overmaat van ramp tijdens de optredens op de achtergrond zogenaamd lollig gaat staan meedansen en zwaaien en zingen en bordjes omhoog houden met het woord applaus er op. Dit alles roept de volgende vragen op. Kan die Huisman niet verboden worden Kan er niet een vaste jury worden samengesteld die haar werk min of meer ernstig neemt en op z'n minst elke keer dezelfde maatstaven aanlegt? Kan de volgorde niet worden veranderd: eerst het playback nummer en dan pas het kennismakingsbabbeltje? Het is namelijk veel leuker eerst de „magie'' te ondergaan van een goed gelukte imitatie en dan pas geconfronteerd te worden met de persoon van de imitator, dan omgekeerd iemand te horen hakkelen dat-ie uit Heerhugowaard komt om hem dan een visuele poging te zien doen Nana Mous- kouri voor te stellen. Al met al: zo'n playbackgebeuren heeft best zijn charme, en het, schijnt reuze bevorderlijk te zijn voor allerlei vor men van zelfwerkzaamheid. Het mag dus best van mij, en ik vind het ook heus wel vermakelijk. Alleen moet de for mule drastisch worden bijgesteld in die zin dat de kandida ten (met al het werk dat in hun verrichtingen is gestopt) een beetje in hun waarde worden gelaten. Door het vele voetbal waarmee we de afgelopen week en de komende week worden geteisterd (of verwend - door halen wat voor u niet van toepassing is) loopt een heel raar streepje. Kennelijk heeft de organisatie (althans het me rendeel van de deelnemende landen) zich met huid en haar verkwanseld aan een bekende Duitse fabriek van sportkleding, die dit jaar een voorliefde heeft voor diago nale strepen. Let u maar eens op de keepers: overal hebben ze schuine strepen over hun stoere mannenborst. Nieuwe mode zeker. Het begon overigens van de winter al bij de Winterspelen in Joego Slavië, toen tot mijn verras sing een groot aantal skisters was uitgedost als zuurstok ken. geheel omwikkeld door witte en roze en blauwe dia gonalen. Nu slaat dat ook toe in het voetbal. De terreink necht in Nantes was er zo door aangestoken dat hij zelfs het speelveld diagonaal is gaan maaien. Ook heel mooi, dus. Alleen de Denen doen niet mee aan deze rage, die hebben een andere sponsor die gebruik maakt van een grote over daad aan korporaalsstrepen. Laten we afspreken dat alles mag, op dit gebied, maar dat er wel flink veel doelpunten moeten worden gemaakt. RENE DE COCQ Alain Delon speelt Edouard Coleman in „Un flic", de laatste film die hij met regisseur Jean Pierre Melville maakte. Ned. I om 20.28 uur. NEDERLAND 1 NCRV 16.00 James Herriot, tv-serie. Tristan viert feest'met de „klokkenluiders van Dar- rowby', terwijl Siegfried zich ernstig zorgen maakt over de vergiftiging van honden in zijn omgeving. 16.50 Weg van de snelweg (3). Afl.: De groene kustroute (herh.). VARA 18.55 Gil en Julie, Belgische tekenfilmserie. Afl.: Het houten vogeltje. 19.00 Fame en de muziek van 1983. Optreden van leerlin gen en oud-leerlingen van de New Yorkse Theater school in het auditorium van Santa Monica. Als spe ciale gaste: Irene Cara. (Zie toelichting). NOS 20.00 Journaal. VARA 20.31 Charlie Chaplin: Easy street. 20.50 Een smeris, Franse poli tiefilm van Jean Pierre Mel ville (1972). Ed Coleman (Alain Delain), een jonge po- litie-inspecteur, is bevriend met Simon (Richard Cren- na), eigenaar van een nachtclub. (Zie toelichting). 22.21 Achter het nieuws. 23.02 Nicholas Nickleby (2), tv-serie naar de roman van Charles Dickens. Nicholas is door toedoen van zijn ge wetenloze oom Ralph te recht gekomen op de kost school van Wackford Squeers. Kate heeft een be trekking gevonden op het mode-atelier van mevrouw Mantalin. NOS 00.00 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 EO-Kinderkrant. Beel den van het kinderfeest tij dens de EO-familiedag. 19.35 Het meisje dat de krant brengt, jeugdfilm. Een meisje met een krantenwijk komt elke dag bij een be paald huis, opeens merkt zij dat er iets niet pluis is. 20.05 Op eenzame posten. Documentaire over Indianen in de Braziliaanse oerwou den. (Zie toelichting). NOS 20.20 Studio Sport. EK Voet bal: Rechtstreeks verslag van Denemarken - België. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.10 Studio Sport. EK Voet bal: Verslag van Frankrijk - Joegoslavië. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. Roger Rees als Nicholas Nic kleby in de gelijknamige Engel se serie. Ned. I om 23.01 uur. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Die kleinen und die felnen Leute. 19.00 Falcon Creat, tv-serie. 20.00 Tageaschau. 20.15 ARD-Sport extra. EK Voetbal: Frankrijk Joegoslavië of Denemar ken - België. 23.00 Tageethemen. 23.30 Kulturweltspiegel, cultureel magazine. 00.15 Tageaschau. DUITSLAND 2 17.50 Mein Name 1st Hase, teken filmpjes. 18.20 Die Lehmanna, tv-serie. Afl.: Ruzie om de vleugel. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Der Alleswisser, een verhaal uit het Zwarte Woud. Hans Blohmann uit Hohenalb in het Zwarte Woud is werkzaam bij een auto-toeleverings bedrijf. Zijn hobby betekent echter veel meer voor hem dan zijn baan. Al jaren houdt hij zich met electrlsche spoortreinen bezig. Daarom is hij een expert op het gebied van spoorwegen geworden. Wanneer Blohmann op een dag In financiële moeilijkheden komt. besluit hij zijn spoorwegkennis te gelde te maken. Hij geeft zich voor de tv-kwls ..De Allesweter" op. Met de hoofdprijs hoopt hij uit de proble men te zijn. 20.58 Sommerfestlval lm ZDF. Voor uitblik zomerprogramma. 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine. 21.45 Heute-journal. 22.05 Einiga Interviews zu persönti- chan Fragen, Russische speelfilm van Lana Gogoberldse (1978). Na „Als die Mandelbaume bluhten" vanavond een tweede film van deze Russische regiseusse, die het emancipatiepro ces van een Georgische vrouw tot on derwerp heeft. Aan het einde van de zeventiger jaren is de veertigjarige Sofiko een gelukkig getrouwde vrouw en moeder met een beroep. Als jour naliste specialiseert ze zich in verha len op het menselijk en sociale vlak. Haar man Archil is daar niet zo geluk kig mee. Hij zou liever zien, dat zijn vrouw zich uitsluitend tot haar huis houdelijke taken zou beperken. Op DUITSLAND 3 WDF 18.00 Tv-curtus natuurkundige techniek. 18.30 SesamstraBe. 19.00 Aktuelle Stunda. 20.00 Tageaschau. 20.15 Auslandsreporter. 20.45 RUckblande. Portret van de beeldhouwer Andreas Schluter. 21.00 Formal Elna. De ARD Hitpara de. 21.45 Landessplegel. 22.15 Deutscher Alltag. 23.00 Musik als Waffe. Reportage. De Nlgeriaanse zanger Fela Kuti uit Lagos is een internationaal bekende ster. die in zijn muziek de Afrikaanse folklore en de actuele politiek combi neert. Men noemt hem de zwartafri- kaanse koning der muziek. In Nigeria met zijn 100 miljoen inwoners wordt als een idool vereerd. 23.45 Journaal. BRT 1 17.55 Journaal. 18.00 De Bubblies, poppenserie. 18.05 Klein, klein kleutertje (herh.). 18.20 Da Smurfen, tekenfilmserie (herh). 18.45 Tegen de verwachting in, do cumentaire serie. Vandaag: Samuel Adams en Mao Tse Tung. 19.10 Mr. Smith (2). komische serie over een superintelligente aap. Met: Leonard Frey, Tim Dunigan en Laura Chase. 19.35 Kijk uitl Alternatieve routes voor de kust en de Ardennen. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 Condo (3), komische serie. Afl.: Het huwelijk. Met: McLean Steven son, Yvonne Wilder, Luis Avalos e.a. 20.40 De Blauwe Planeet (3), serie over de aarde. Afl.: In het midden staat de zon. Vandaag wordt gekeken naar de positie van de aarde in relatie tot de zon. maan. buurplaneten, pla netoïden, meteorieten en de interpla netaire materie. 21.30 Uitzending door derden. Pro gramma van de Liberalen. 22.20 Journaal en Coda. BRT 2 RTBF 1 16 40 Vacature, ONEM. 16.55 Lollipop, jeugdprogramma. 18.00 Refrains du monde, serie over volksmuziek. Vandaag: Spaanse en Portugese volksmuziek. 19.05 Ce soir, regionaal programma. 19.24 Consumenteninformatie. 19.30 Journaal. 20.00 Les sentiers du monde: Les Nouba du Soudan. 21.15 Emile Zola ou la consience humaine (1), tv-film in vier delen. Met: Jean Topart, Dominique Davray, Maryvonne Schiltz e.a. 23.15 Journaal. TV 5 19.00 Un regard s'arréte. 19.25 La grande chance. Amuse mentsprogramma met Roland Mag- dane, Alain Barrière. 21.00 Temps present. Magazine. „De weduwenaars". „Tegen de verwachting in" be steedt o.a. aandacht aan Mao Tse Tung. BRT 1, 18.45 uur. Engeland BBC 1 17.45 Make 'em laugh. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Wildtrack. 18.40 Journaal. 18.55 Regionale 19.40 Tekenfilm. 19.45 You can't see the woods... with David Bellamy. 20.10 Blankety blank, spelprogram- 20.40 Sorry, comedy-serie met Ron nie Corbett. 21.10 Montreux Pop Festival. 22.00 Journaal. 22.25 Real lives. 23.10 Come Dancing. 23.55 Top Sailing (3). 00.30 Nieuwsoverzicht. 00.32 Weerbericht. BBC 2 16.00 Cricket en paarderaces Royal Ascot. 19.10 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 19.15 Because of him, Amerlkaase speelfilm uit 1946. Met: Deanna Dur- bin. Franchot Tone, Helen Broderick e.a. Regie: Richard Wallace. 20.40 The Great Egg Race. 21.10 100 Years of women at Wim bledon. 22.00 The Young Ones. 22.35 One Man and his Dog. Int. Sheepdog Championship (6). 23.20 Cricket. 23.50 Newsnight. 00.35 Hoogtepunten Royal Ascot. 00.50 Tv-cursussen. ITV 16.30 Sons and daughters. 17.00 Orm and Cheep. 17.15 Dangermouse. 17.20 How dare you. Jeugdquiz. 17.45 CB-tv. 18.15 Bygones. 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads. 20.00 Survival. 20.30 Scarecrow and mrs. King. Spionnage-serie met Kate Jackson en Bruce Boxleitner. 21.30 Morecombe A Wise Show. 22.00 Singles night. 23.10 News at ten. 23.20 Anglia late news. 23.30 Fred Perry. 00.30 The protectors. 01.00 Living and growing. 01.30 A prayer for life. SKY CHANNEL 17.00 Sky Channel Music Box. 19.00 Cartoon time. 19.05 Wayne en Shuster, komische serie. 19.30 Greenacres, Komische tv-serie. Afl: Lisa's first day on the farm. 19.55 Skyways, tv-serle. Jackie zoekt bijverdiensten en. Mandy krijgt werk op het vliegveld. 20.40 Starsky en Hutch, tv-serie. Afl: The specialist. 21.30 Thrillmaker Sport. Afl.: World class fishing spectacular. 21.55 Charlie's Angels, tv-serle. Afl: Angles in waiting. 22.40 Carnivorous plants, documen taire. 22.55-01.00 Sky Channel Music Box. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven. 09.35 NOT: Pluspunt klas 5 (3). 13.00 Nieuws voor doven. KRO 15.30 De beste Muppetshows. Gaste: Glenda Jackson. 15.55 Een wonderlijk reis gezelschap (The innocents abroad), jeugdfilm. Mark Twain gaat voor de krant Alta California mee met een reisgezelschap dat Europa „doet' DUITSLAND 1 09.25 Sesamstrasse. 10.00 Heute. 10.23 EK Voetbal: Frankrijk - Joego slavië en Denemarken - België. 11.35 Ich komme zur Ruhe (herh.). 12.10 Umschau. 12.25 WISO. 12.55 Pers overzicht. 13.00 Heute. 13.15 Tele- tekat-overzicht. 14.40 Tagesschau. 14.50 Die rote Zora und ihre Bande (2), jeugdserie. 15.20 Doctor Snug gles, tekenfilm. 15.45 ARD-Sport ex tra: CHIO Aachen. 17.50 Tages- DUITSLAND 2 10 00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.25 Break dance, les 8 (herh.). 15.57 Program ma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Lö- wenzahn, kinderprogramma (herh.). 16.35 Kompas. Vandaag: Krachten (4). 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllu- strierte. RTBF 1 BBC 1 07.00 Tèletekst-overzicht. 07.30 Breakfast Time, magazine. 10.00 Claire Rayner's casebook. 11.05 Charbar, voor Aziatische vrouwen. 11.30 Play school. 11.55 Cricket: B en H Cup (Halve finale). 14.20 Jour naal. 14.35 Weerbericht landbouw. 14.37 Nieuwsoverzicht voor doven. 14.40 Gran. 14.45 Stop-Go. 14.55 Cricket: B en H Cup (halve finale) en paarderaces Royal Ascot. 17.20 Play school. 17.45 Take Two, reacties van kijkers. BBC 2 07.05-09.10 Tv-cursussen. 11.00 Schooltelevisie. 13.05 Tele-Monta ge, informatieve serie. 13.30 Tv-cur sussen. 15.01 Schooltelevisie. 16.00 Cricket: B en H Cup (halve finale) en paarderaces Royal Ascot. ITV 7.25 Ontbijt tv. 10.30 Schooltelevi sie. 13.00 Atarah's music: 13.30 Sounds like a story. 13.30 Look who's talking. 14.00 Nieuws. 14 30 Afternoon plus. 15.00 Take the high road. 15.30 Country practice. 16.30 Sons and daughters. 17.00 Atarah's music. 17.15 Aubrey. 17.20 Andy Robson. 17.50 Razzmatazz. SKY CHANNEL 17.00 Sky Channel Music Box. HILVERSUM 1 18.00 Nieuws. AVRO: 18.06 AVRO's radiojourn. 18.25 Top pers van toen. 19 02 Pirn Jacobs" platenscala. 19.45 Hollywood Boule vard. 20.03 Operette-musical. 21.02 Drie dode dwergen (4). hoorspel. 21.30 Even tussendoor. 22.02 AVRO's sportpanorama. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VARA: 0.02 Elpee tuin. 2.02 Groot licht. 5.02 Truck. HILVERSUM 2 18.00 Nieuws. 18.10 TROS-allerlei. P.P.: 18.20 Uitzending van de EVP. Hum. Verb.: 18.30 Het voordeel van de twijfel. TROS: 19.00 TROS Klantenservice 20.00 Nws. 20.03 Finale. 20.22 Veldslag in de duinen, hoorspel. 21.00 Om het boek. Teleac: 21.30 Innovatie, kreatief on dernemen (7a). 22.00 Tekenen en schilderen (6). TROS: 22.30 Nws. 22.40 De weg ligt open (2). 23.00 Proeflokaal: Komen de wijzen uit het Oosten. 23.55 Nieuws. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. VARA: 19.02 VARA's Lijn 3 concert. In het openluchttheater van Nijmegen m.m.v. John Watts, Het Klein Orkest, Nik Kershaw. 21.02 Moondogs. HILVERSUM 4 NCRV: 20.00 Noorde lijk Filharmonisch Orkest speelt wer ken van Marius Rothuis, Wim Dirrie- wachter, Tera de Marez Oyens en An- thon van der Horst. 21.35 Literama. 22.30 Kerkorgelconcert. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP- nieuws. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws VOO: 7.03 Ook goeiemorgen. 09.03 Muz. terwijl u werkt. 10.32 Kletskop. 12.03 Will wil wel. 14.03 De jukebox. 15.03 Nederland muziekland. EO: 17.03 EO-Onderweg. HILVERSUM 2 VARA: 7.00 Nws. 7.11 De wekkerradio. NOS: 9.05 NOS- -sportief. 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. 9.33 Teleac. VARA: 10.03 Schoolradio. 10.23 Hoor haar" (10.30 Nws.) 11.30 Nws. 11.33 Leef-tijd-ge- noeg. 12.16 Overh.voorl. NOS: 12.26 Meded. v. land-en tuinbouw. 12.30 Nws. VARA: 12.36 Dingen v. d. dag. 13.00 Nws. 13 10 Leef- tijd-genoeg (13.30 Nws.) 14.00 De Schuurpapier vanuit Diergaarde Blijdorp. NOS-R- VU: 14.33 „t Gif en ik. NOS: 15.03 Zo kan het ook. 15.30 Nws. 15.33 NOS- -wereldwijzer. 16.00 Wat een taal. 16.30 Nws. HILVERSUM 3 KRO: 7.04 Het leven begint na zeven, met Peter Koelewijn. 9.04 Formule 3. 11.04 Radio „De Zwarte Roos' 12 04 Vraag en ant woord. 13.04 Seeburg en Wurlitzer. 14.04 And the beat goes on... 15.04 Komt er nog wat van? 17.04 Wees huis van de hits. HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende Woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.05 Platennws. 8.45 Musi- ca Sacra. 9.15 Onder de hoogtezon. 10.00 Kamermuz. uit de Barok. 10.30 Orkestpalet. Kompositieportret van Schubert. 12.00 Symfonieën en con certen van J.Chr. Bach (19). 12.35 Promenade. 13.00 Nws. 13.05 Hol land Festival Journaal. 13.10 Kerk- concerl door Jan Hora, orgel. AVRO: 13.30 Met open mond. 14.30 Edison Nominaties Klassiek. RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP-meuws. 7.30 Morgenmagazine. 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15