Heren Unicum prolongeren landstitel Wil van Zoelen wint„Estec Lemmers AZC en de Zijl grossieren in medailles Verrassende minnaar Powlingtitel RTTRIBUIME ^tise Driehuis ^/de in Beverwijk JEUGD TEMPO STERKER DAN LANDSKAMPIOEN Tt VAN RENESSE TWEEMAAL EERSTE BIJ S'70 PROMOTIE VOOR DE RIJNKANTERS ENZOETERWOUDE LEIDSE COURANT MAANDAG 18 JUNI 1984 PAGINA 17 Ingelise Driehuis is in Beverwijk z*4eworden tijdens het A-toernooi ^Pterhout. In de finale verloor de devart het Haagse De Metselaars van 1 ^tvoet na *n de tweede set vijf set- v™üiebben verspeeld. ai e>«ige ^*'ssese speelde de afgelopen in drietal internationale jeugdtoer- Milaan, Chalerois en Parijs. Op J®nlaros werd zij in de eerste ronde Ijceld na zich via twee overwin- ®pet kwalificatietoernooi voor de ak^g gepiaatst te hebben. Driehuis op de nominatie voor het jeugd- )van Wimbledon, maar zij laat de LEIDEN De junioren van Tempo gre pen zaterdag naast de nationale titel veld- korfbal. Desalniettemin konden de Alphe- naren trots huiswaarts keren. Zij waren de enigen geweest die de latere kampioen Rapiditas een nederlaag hadden toege bracht. Dat gebeurde na een matige start. Tempo leed achtereenvolgens nipte verliezen te gen Rodenburg (4-3) en HKC (3-2). Het herstel dat zich in de tweede helft van de confrontatie met HKC al aandiende, kwam tot uiting tegen Eindhoven dat met 4-1 werd verslagen. Vervolgens moest de Alphense ploeg het opnemen tegen de tot dan toe nog ongeslagen lijstaanvoerder in de poule Rapiditas. Treiters van Ronald Drieduiten (2) en Joke Boot maakten een einde aan die status van de Zutphense ploeg, die door een 3-1 overwinning op DTV later toch nog kampioen werd. De aspirantenploeg van Pernix eindigde tijdens hun Nederlands kampioenschap op een verdienstelijke tweede plaats. In de fi nale werd verloren van Bennekom (4-2). Óp weg naar de eindstrijd had het Leidse twaalftal al twee punten verspeeld. De wedstrijd tegen Blauw Wit eindigde in 1- 1, tegen KOAG werd het 2-2. Dankzij hii- me overwinningen op AKC (4-1) en Rust Roest (5-0) drongen de Leidenaars toch door tot de eindstrijd. Dartsbeker voor De Dobber KATWIJK AAN DEN RIJN Het dartsteam De Dobber uit Noordwijk is voor het eerst winnaar ge worden van de afdelingsbe ker van de Bollenstreek. Ruud Versteegh, Tom Kap- tein, John Steenvoorden, Theo Schrama en Gerard Maurits versloegen in Huize Callao de Leidse teams The Bulldogs en De Taverne. Het Harbourlights-ladies dartstoernooi in de gelijkna mige Noordwijkse pub werd gewonnen 'door Katey Plug. C d?lWIJK/WOU- [E Anton Wil is dit weekein- C-speler uit tdQ gekomen in het van dn de finale van het hehkelspel klopte de !COte geplaatste Van g,de overigens met volienblessure kam- 3UILodewijk Kallen- 'n ^t 6-3, 6-4. In de !|J§ndstrijd had Van met dezelfde cij- Afgerekend met de nummer vier, innen. Kallenberg et r in de andere hal- Jtle Rob Koggink 6-2, 6-2. Met Uni- fWb- en teamgenoot i óodenburg was er n Lallenberg in de janinale meer succes 5TJgd. Het koppel iet/Lugthart werd reemaal 6-2 pro fos aan de kant ge- aw ^Mdames bleek op Estec rol voor Rijnkantster te zijn wegge- de singlestrijd ver- ïinink in de halve fi- eerste geplaatste i chon-Dugas met 6-3, onfna zij in de eindstrijd n van der Bent na een jol eerste game (4-6) •lal achter zich liet: 6-1, mixed-partner Dick orhiste Bennink vervol gens de kans het toernooi in stijl af te sluiten. De promotie wedstrijd van Rijnkanters was er de oorzaak van dat Bennink een walk over moest toestaan aan het duo Voorham/Winne- ke den Otter. De damesdubbel kende gisteren eveneens geen echte finale. Door een eerder in het toernooi opgelopen en kelblessure, was de met Nelly Vogelaar in de eindstrijd geko men Lammie van der Bent ge noodzaakt op te geven. Pat Heyligers en Inge van Zuuren, in hun halve finale te sterk voor W. Booy en E. Frijlink (6-3, 6-2), mochten zich daar door zonder te spelen de win naressen van dit nummer noe men. Koos Spek slaagde er bij de D- heren niet in zijn titel van vo rig jaar te prolongeren. Spek, die in de halve finale Han Wallaart nog met 6-4, 6-3 de baas was gebleven, ging in de finale ten onder tegen super- vaste Dahlhaus: 6-1, 3-6, 5-7. Ook het koppel dat vorig jaar het HDD winnend afsloot, Leendert den Houter en Dick Dofferhof, prolongeerde de eerste plaats niet. De verlie zende finalisten uit 1983, Theo Poots en Bram de Feyter, na men overtuigend revanche: 6- 2, 6-4. Waar beide winnende Merenwijkers dit toernooi toch nauwelijks lastige momenten kenden, hadden Den Houter en Dofferhof het met name in de halve finale al wel heel moeilijk gehad. D. de Jong en B. Westerduin konden pas in de tiebreak van de derde set worden bedwongen: 6-1, 5-7, 7-6. Arda van Spronsen be reikte bij de D-dames twee keer de finale om die ook twee keer te verliezen. In de single bleek H. Wenzel na zware strijd net iets te sterk (6-7, 7-6, 3-6), terwijl ook de damesdub bel (met partner Wil Wee- nink) in drie sets verloren ging. Wenzel pakte hier, met T. van Slooten, haar tweede ti tel: 6-4, 4-6, 6-3. In de mixed ging de hoofdprijs naar het duo R. Versteeg/W. Stuyver, dat R. Overwijk en R. van Veldhuijsen met 3-6, 6-1, 6-2 terugwees. S'70 Het eerste open (35+) D- en E- toernooi van het Woubrugse S'70 bracht Wim van Renesse de titel in het heren enkelspel D. De BTC-speler rekende in twee sets af met Nico van de Hamme: 7-6, 6-2. Bij de D-da mes maakte Alie Oudshoorn haar plaatsing meer dan waar. In de eindstrijd werden Corrie Bank slechts drie games ge gund: 6-2, 6-1. Voor mede-wedstrijdleider Hans Vinkesteijn bleek het met partner Arjan Schreuder bereiken van de HDD-finale het hoogst haalbare. Na een „schitterende partij" moest de winst in ieder geval aan Theo Hoogeveen en Wim Batelaan worden gelaten: 4-6, 6-7. Ook Ada Tjho en Nollie van der Merwe werkten met Alie Oudshoorn en Anneke van Woerden een spannende D- dubbelfinale af. Tjho/Van der Merwe wonnen met 6-4, 7-6. Het gemengd dubbel toernooi bracht Wim van Renesse zijn tweede zege. Met echtgenote Sylvia werd het duo Eist Olt- mans en Eugène Fortanier verslagen. In de E-categorie ging de he ren eindstrijd tussen Anton Wieggers en Dick van Doorn. Wieggers schreef deze Van Nispen-finale op zijn naam: 6- 2, 6-3. Samen bleken Van Doorn en Wieggers in de dub- belfinale iets te sterk voor S'70-spelers Rainer Gröschke en Cees de Roo: 1-6, 6-3, 7-6. Ook in de mixed bleek voor De Roo (met vrouw Gré) „slechts" een tweede plaats ge reserveerd achter het Lissese koppel Roos Verdijk/Han Gre- ve. Het DDE tenslotte, leverde Irma Gehner en Ada Visser de eerste plek op. Caty Fortanier en Suzan de Greve maakten zeven games minder: 6-2, 6-3. GERT-JAN ONVLEE Uitslagen Estec HEC: Halve finales: Anton Wil van Zoelen - Hans Hinnen 6-3, 6-4; Lode- wijk Kallenberg - Rob Koggink 2-6, 6-2, 6-2. Finale: Van Zoelen - Kallen berg 6-3, 6-4. DEC: Halve finales: Nollie Bennink - Ada Frachon-Dugas 6-3, 6-4, Lammie van der Bent - Nelly Vogelaar 6-3, 6- 4. Finale: Bennink - Van der Bent 4- 6, 6-1. 6-2. HDC: Halve finales: J. Parlevliet/H. Lugthart - Jan van der Lippe/Hille- brand 6-3, 6-1; Lodewijk Kallenberg- Joost Rodenburg - Dick Heemske rk/Thomas de Mooy 6-3, 6-2. Finale: Kallenberg/Rodenburg - Parlevliet- /Lugthart 6-2. 6-2. DDC: Halve finales: Lammie van der Bent/Nelly Vogelaar - A. Wijn- veldt/M. Metselaar 7-5, 6-4; Pat Hey- ligers/Inge van Zuuren - W. Booy/E. Frijlink 6-3, 6-2. Finale: niet gespeeld wegens enkelblessure Van de Bent; wo voor Heyligers/Van Zuuren GDC: Nollie Bennink/Iterson - Ada Frachon-Dugas/Beckwith 6-0, 7-6. L. Voorham/Winneke den Otter - Nelly Vogelaar/W. van Schooten 6-4, 7-5. Finale: Voorham/Den Otter - Ben nink/Iterson wo. HED: Halve finales: Koos Spek - Han Wallaart 6-4, 6-3; J. Dahlhaus - G. Vogelaar 5-7, 6-2, 6-3. Finale: Dahlhaus - Spek 1-6, 6-3, 7-5. DED: Halve finales: Arda van Spronsen - Ans ten Hove 6-3, 7-5; H. Wenzel - Helma van Balgooy 6-0, 6-1. Finale: Wenzel - Van Spronsen 7-6, 6-7, 6-3. HDD: Halve finales: Theo Poots- /Bram de Feyter - Charles van der Voort/Cock Weekhout 6-0, 6-1; Leendert den Houter/Dick Dofferhof - D. de Jong/B. Westerduin 6-1, 5-7, 7-6. Finale Poots/De Feyter - Den Houter/Dofferhof 6-2, 6-4. DDD: Halve finales: Arda van Spronsen/Wil Weenink - D. de Ruy- ter/A. Hogervorst 6-1, 6-2; Hanny Wenzel/T. van Slooten - Sybille Ac- censi/Rietje Roerink 5-7, 6-2, 6-3. Fi nale: Wenzel/Van Slooten - Van Spronsen/Weenink 6-4, 4-6, 6-3. GDD: Halve finales: R. Versteeg/W, Stuyver - Dagmar Lechte/K. Bogus 6-2, 6-4; M. Overwijk/R. van Veld huijsen - J. Kralt/A de Mooy 6-2, 4- 6, 6-2. Finale: Versteeg/Stuyver - Overwijk/Van Veldhuijsen 3-6, 6-1, 6-2. S'70 HED: Wim van Renesse - Nico van de Hamme 7-6, 6-2. DED: Alie Oudshoorn - Corrie Bank 6-2, 6-1. HDD: Theo Hoogeveen/Wim Bate laan - Arjan Schreuder/Hans Vin kesteijn 6-4. 7-6. DDD: Ada Tiho/Nollie van der Mer we - Alie Oudshoorn/Anneke van Woerden 6-4, 7-6. GDD: Sylvia en Wim van Renesse - Els Oltmans/Eugène Fortanier 6-4, 6- 3 HEE: Anton Wieggers - Dick van Doorn 6-2, 6-3. HDE: Van Doorn/Wieggers - Rainer Gröschke/Cees de Roo 1-6, 6-3, 7-6. DDE: Irma Gehner/Ada Visser - Caty Fortanier/Suzan de Greve 6-2, T (RiRDORP Na een spannend slot was mn leaguelcampioen van indagavond, Indrapoe- beslag legde op de al- I bowlingtitel van Lei- I d. De teleurstellende van Van der Zwan NGIn doorslaggevende rol de strijd was toege- woussen Voordorpers en Het falen van Zwan, ook in de „^es, deed het team- verrassend 'Chinese' formatie be at, Het zegevierende /nschap kende dóór jt-beschikbaar zijn van 1! van der Zeeuw in in- Zandbergen zijn g.irijkste aangever. Zijn m«ras 578 (drie games). er aanvankelijk naar Heemskerk (maandag toonaangevende rol an spelen in de strijd Tj impioenen. De ploeg Leiderdorps len Walther Hasselo met het gameto- n 581 als eerste de vier Algeheel Lei derdorps team kampioen, In- drapoera, met v.l.n.r. Hans Mooijekind, André Petit en Ruud Zand bergen. Hen- nie van der Zeeuw ont breekt op de foto. winstpunten, die verbonden waren aan de hoogste score per rondgang. Van der Zwan, die samen met Voordorpers als favoriet werd beschouwd, liet het toen al volledig afwe ten. Het totaal van 479 was goed voor één punt en de laatste plaats voor het team van 'Bowler van het Jaar' Kees van der Zwan. Heems kerk viel tijdens het tweede spel ver terug. De 530-score leverde slechts één punt op. Het was in deze fase, dat In- drapoera van zich deed spre-. gen kwam het teamtotaal op 582, dat samen met de drie punten uit de eerste ronde een totaal van zeven op het bord bracht. Een afgetekende leiderspositie. Heemskerk en '/oordorpers vergaarden vijf punten, waarachter Van der Zwan het schamele beetje van drie bij elkaar had ge bowld. Een tweede plaats in de finalegame zou voor In- drapoera voldoende zijn om de titel te pakken. Voordor pers vocht voor zijn laatste kans door in de beslissende game direct afstand te nemen en de laatste vier punten te pakken. Om de tweede plek werd flink geknokt. Het leken Kees van der Zwan, Frank Bokern en Pieter Vis te wor den, die als tweede in de game zouden eindigen, waar door Voordorpers op pinfall naar het kampioenschap ge dragen zou worden. Evenals in het begin van de eindstrijd liet het Van der Zwandrietal het in de laatste beurt echter volledie afweten en trok In- drapoera met een verschil van 24 pins die laatste drie punten en daarmee het Lei derdorps kampioenschap naar zich toe. Walther Hasse lo zou individueel ook nu dé beste bowler zijn. Zijn score van 213, 225 en 184 zou Heemskerk niet verder bren gen dan een derde plaats. Eindstand Leiderdorps Te amkampioenschap: 1. Indrapoera 10 punten (1616), 2. Voordorpers 9 pun ten (1652), 3. Heemskerk 6 punten (1615), 4. Van der Zwan 5 punten (1530). Hans Tönjann had een belangrijk aandeel in het landskampioenschap van het herenteam van Uni cum. Tijdens het finaleweekeinde in Tilburg bleef de Leiderdorper ongeslagen. LEIDEN Het heren team van Unicum heeft in Tilburg met succes de landstitel verdedigd. De Leidenaars klopten in de halve eindstrijd de sterk ste .tegenstander van het weekeinde, De Warande, met 4-2 en bleven een dag later de Zwolse LTB met 5-1 de baas. Het reserve- team van Unicum was erg dicht bij de promotie naar de eerste klasse. Frans Grimbergen en Marijke Guyt waren bij de stand 5-2 en 30-0 in de tweede set nog twee punten van de promotie af, maar le verden de partij alsnog in. De Rijnkanters en de Zoe- terwoudse TC konden wel een promotiefeestje aan richten. Unicum (heren) - De Waran de 4-2 De Leidenaars kwamen in Til burg met een gelijke stand uit de enkelspelen. Hans Tönjann had erg weinig problemen met Joost Basting en Arnold van der Capellen maakte in de eerste set een 4-5 en 0-40 ach terstand goed tegen Bertyl van Geel om uiteindelijk met 7-5, 6-4 te winnen. Willem Pufkus moest een punt inleveren te gen Gert Nieboer (3-6, 4-6) en Har Meijer kwam vooral in de eerste set net tekort tegen Ri chard Wetering: 6-7, 2-6. De dubbels bracht Unicum de eindzege. Bob van Overbeeke, die Har Meijer's dubbelspel plaats innam, liep met Van der Capellen naar een vlotte 6-4, 6-0 overwining. Hans Tönjann en Willem Pufkus verloren de eerste set met 2-6, maar her stelden zich in het tweede en derde deel overtuigend: 6-2, 6- 2. Unicum (heren) - Stobblek 5-1 Om taktische redenen had Unicum in dit duel de opstel ling gewijzigd. Willem Pufkus nam het eerste enkelspel voor zijn rekening en Hans Tönjann het tweede, terwijl ook Har Meijer en Arnold van der Ca pellen van positie wisselden. Zonder een set te verliezen kwam Unicum met 3-0 voor. Har Meijer moest aan Leon Heemskerk een punt afstaan: 4-6, 4-6. In de dubbels had de Leidse ploeg nog maar één set nodig, die door het koppel Van Over beeke/Van der Capellen werd geïncasseerd: 2-6, 7-5, 7-6. Ook Tönjann en Pufkus trokken de dubbel in drie sets naar zich toe: 5-1. De Warande - Unicum 2 5-3 Na het eerste mixed-team heeft ook het reserveteam van Unicum de promotie op een haar na gemist. Frans Grim bergen en Marijke Guyt waren erg dicht bij realisatie van de promotie, maar konden bij een 5-2 en 30-0 voorsprong de par tij niet naar zich toe trekken. Omdat de stand inmiddels 4-3 voor de Oosterhoutse ploeg was, was het setverlies fataal. Ook bij winst in drie sets zou De Warande promoveren. De strijd ontwikkelde zich in Oos terhout aanvankelijk volko men gelijk. Frans Grimbergen en Marijke Guyt wonnen de singles in twee sets, Carla Quak ging in het beslissende gedeelte tenonder en Anne Jan van der Meer leed een ne derlaag in twee sets. Ook de dubbels waren spannend. Ma rijke Guyt en Carla Quak moesten na drie sets de zege aan de tegenpartij laten en Frans Grimbergen en Anne Jan van der Meer mochten zich ook al na drie sets win naar noemen. Na verlies van de tweede mixed, moest de eerste in twee sets worden ge wonnen. Dat lukte niet.... TE AN - Joy Mozaiek 4 3-5 Vooral de heren waren sterk aan Amsterdamse zijde. Char lie Asselbergs en Frank van den Donk hadden in enkel- en dubbelspel weinig kans. Tine Langeveld scoorde tegen en won ook met Margo van den Oudenrijn de damesdubbel. Charlie Asselbergs en Lange veld brachten de spanning te rug door winst in de mixed, maar Frank van den Donk en Margo van den Oudenrijn mochten in hun partij maar vier games verliezen. Bij de stand 6-4 en 3-0 maakten Joy Mozaiek de beslissende game. Meppel - Zee en Duin 5-1 De Katwijkers troffen het niet om de promotiestrijd naar de overgangsklasse B op Mateco banen te moeten afwerken. Na de enkelspelen keek Zee en Duin dan ook tegen een hope loze achterstand aan: 4-0. An- nemarie Jünger en Kees Heemskerk verloren kansloos, maar Jan Willem Lugthart en Jeanine Jünger hadden kans op de overwinning. In het he- rendubbel werd de eer door de Katwijkers gered, maar in de damesdubbel viel het doek. De Rijnkanters - Waterin gen 4-4 Na een zeer spannende promo tiedag mocht De Rijnkanters zich overgangsklasser B noe men. In de laatste mixed slaagden de Rijnsburgers er in in de tiebreak van de tweede set een 3-5 achterstand onge daan te maken. De twee-sets overwinning van Liz Weare en Jan Siemerink in dat ge- mengddubbel bezorgde de Rijnsburgse ploeg de promotie. Winst in het enkelspel van Jan Siemerink en Liz Weare en de damesdubbel van Weare en Nolly Bennink 11-9 in de tiebreak van de derde set had De Rijnkanters daar voor al drie punten opgele verd. Nieuw Marlot - De Boek horst 4-3 Ook deze wedstrijd was erg spannend. Na de dubbels was de stand 3-3. Hary Verdegaal en Heieen van der Berg had den voor enkelspelpunten ge zorgd en ook de herendubbel werd in winst omgezet. Toen de tweede mixed in twee sets werd verloren, was de eerste gemengddubbel niet meer van belang. Zoeterwoudse TC - Bosheim 5-3 Uit een hopeloze 1-3 achter stand kwam de thuisploeg sterk terug. Alleen Tini van Velzen kon haar enkelspel in drie sets winnen. Marcel de Bakker en Harold van Offeren verloren in twee sets, terwijl Karin Berg na een 6-0 zege in het eerste deel de juiste voort zetting niet kon vinden: 1-6, 4- 6. In de dubbels was de Zoe terwoudse ploeg echter niet te kloppen en zette de achter stand om in een 5-3 overwin ning. Zee en Duin (heren) - Venlo 5-1 Maarten Lugthart, Rob Kog gink, Edwin Gruis en Philip Nagtegeller kunnen volgend seizoen ook in de strijd om de landstitel door promotie naar de eerste klasse. Tegen Venlo leverde alleen Rob Koggink een punt in. Voorhout (jeugd) - Unicum 2 2 -3 Het reservejeugdteam van Unicum werd districtskam pioen van de zaterdagcompeti tie. Audrey en Elisa Bonnet, Tim Beekhuis, Jeroen Burger en Dirk-Jan van der Kwast klopten Voorhout tegen de verwachting in met 2-3. 1^3 Tijdens de laatste n de Kringkampioen- jg 1984 werden de 100 óse 100 m schoolslag en rugslag afgewerkt, zestien te verdelen s&titels gingen er zes "(JlC'ers en vijf naar Maaike Parrel, '■Laterveer en Ingrid mil (allen Zijl/LGB) eis- •J; een gouden medaille hun respektievelijke Maaike Par- ybij de m.o. 10 LZ- t Nancy Kijk in de r£3 sekonde acher zich. 'ite in 1.13.8. Yvonne M,r stopte de klokken Ingrid van Veen op 'inny van Deelen (LZ) haar derde in 1.08.9 •ngens waren het Ro bert Janssen en Leon Luyten, die het goud voor de Zijl/LGB. binnen wisten te halen. Luy ten kon zich met moeite LZ'er Marco Mulder van het lijf hou den (1.02.0 om 1.02.5). Janssen had met zijn clubgenoot Niels Ouwerkerk (geboren 1972) nog meer moeite. Hier was het on derlinge verschil slechts 0.1 se konde: 1.07.5 en 1.07.6. Bij de meisjes geboren in 1968 was het wederom Silvia Bakker (LZ), die kampioen werd. Met 1.05.4 bleef zij haar concurren tes straatlengtes voor. De vrije slag bracht nog een groot aan tal Leidse medaillewinnaars naar voren. Zilver was er voor: Laurens van Kampen (Zijl/LGB), Hans van Hees (LZ), Mike van Beukering (Zijl/LGB) en Reinier Haas noot (Zijl/LGB). Brons voor Jolanda Laterveer, Mariëtte Beekman, Robbie Dubbelde- man, Marko Kerkvliet (allen Zijl/LGB) en Dennis Schouten (LZ). Van de zestien beschik baar gestelde gouden schools lagmedailles gingen er maar liefst negen naar Leidenaars. Bij de meisjes wonnen Pauline Stastra (LZ, geb. 1972). Mireil le Correljé (Zijl/LGB, geb. 1970) en haast vanzelfspre kend Silvia Bakker (LZ, geb. 1968). Zilver grepen nog de twee LZ-zwemsters Nancy Kijk in de Vegte (m.o. 10) en Geralda Boekweit (geb. 1970). Bij de jongens zegevierden Laurens van Kampen (Zijl/LGB. geb. 1973). Robert Janssen (Zijl/LGB, geb. 1972), Hans Lalau (Zijl/LGB, Heren) en de drie LZ'ers Marco Mul der (geb. 1970), Antoine van Weerden (geb. 1968) en Chris Ravensbergen (j.o. 10). Troost prijzen waren er hier voor Onno Regensburg, Edo den Boef, Reinier Haasnoot (allen Zijl/LGB), Hans van Hees en Bart Hameter (beiden LZ). Op de 200 m rugslag veroverde Silvia Bakker (LZ) haar derde tiel van de middag. In 2.38.0 raffelde zij haar laatste num mer af en greep hiermee op een overtuigende wijze haar laatste kampioenschap. Ver achter haar was voor Meriam Hagendijk, die aantikte in 2.45.7 nog een bronzen plak gereserveerd. De laatste Leid se titel van dit jaar was voor LZ'er Marco Mulder, net als Silvia Bakker dit seizoen ook veelvuldig winnaar. Zijn 2.38.2 was bij de j.o. 14 voldoende voor zijn zoveelste plakje ere metaal. Zijn clubgenoot Alexander Willemse werd der de in 2.43.1. Bij de heren be reikte Reinier Haasnoot in 2.31.3 eenzelfde klassering. De overige uitslagne waren: 200 m rugslag m.o. 14: 1. Tamara Mat- heeuwsen (AZC) 2.44.7, 2. Diana van der Zijden (Boskoop) 2.44.9, 3. Jessi ca Rebel (Katwijk) 2.48.6; idem m.o. 16: 2. Jeanette den Duik (Katwijk) 2.43.5; idem Dames: 1. Karin Beuke- ma (Boskoop) 2.43.1, 2. Monique Kranenburg (Donk) 2.45.4, 3. Jacque line Blom (Sassenheim) 2.48.6; idem j.o. 14: 2. Pascal Bontje (AZC) 2.40.8, 3. Alexander Willemsen (LZ) 2.43.1; idem j.o. 16: 1. Wilfred Bontje (AZC) 2.26.1, 2. Maurice Tax (NZ&PC) 2.28.7, 3. Erwin van Mierla (AZC) 2.33.9; idem Heren: 1. Edwin van Houten (BZ&PC) 2.19.2, 2. Sander Kleren (Boskoop) 2.30.6; 4x 100 m vrij Dames: 1. Katwijk 4.27.8, 2. AZC 4.29.6; idem Heren: 1 AZC 3.59.7, 2. BZ&PC 4.03.5, 3. Katwijk 4.08.5; 100 m schoolslag m.o. 10: 1. Hester Buys (Katwijk) 1.37.6, 3. Patricia van Door- ne (AZC) 1.41.7; idem m. geb. 1973: 1. Ellen Willemse (GZC) 1.31.3, 2. Su- zette de Kier (AZC) 1.33.6, 3. Sascha Warmerdam (Noordwijkerhout) 1.33.8; idem m. geb. 1972: 2. Jessica Rebel (Katwijk) 1.32.4, 3. Ilja van Reen (AZC) 1.32.9; idem m. geb. 1971: 1. Ellen BastJGZC) 1.20.2, 2. Sandra Volkerijk (A/C) 1.29.0, 3. Ca rols van Hunnik (Noordwijkerhout) 1.31.8; idem m. geb. 1970: 3. Nancy Vermeiren (AZC) 1.25.1; idem m. geb. 1969. 1. Astrid Kalemeyer (Donk) 1.26.6, 2. Marja Verwoerd (Woerden) 1.28.3, 3. Karin de Jong (Donk) 1.29.9; idem m. geb. 1968: 2. Didi Ouweneel (GZC) 1.30.9, 3. Annet van der Zijden (Boskoop) 1.31.7; idem Da mes: 1. Petra de Jong (Donk) 1.26.7, 2. Janny Dijkstra (Katwijk) 1.27.6, 3. Marijke Eskens (Donk) 1.29.4; idem j.o 10: 2. Ralph Beckers (GZC) 1.44.1, 3. Vincent Nahon (Barracuda) 1.44.2; idem j. geb. 1973: 2. Mark van der Zijden (Boskoop) 1.35.4, 3. Johan van der Wal (Boskoop) 1.35.4; idem j. geb. 1972: 2. Bas Seelen (De Plas) 1.30.3, 3. Richard de Haas (NZ&PC) 1.30.7; idem j. geb 1971: 1. Dennis van Ravenswaay (AZC) 1.26.0. 2. Hans Peter Spies (BZ&PC) 1.28.4; idem j. geb. 1970: 3. Pascal Bontje (AZC) 1.24.0; idem j. geb. 1969; 1. Mark ter Braak (Boskoop) 1.18.6, 3. Jacco de Jong (AZC) 1.21.7; Idem J. geb. 1969: 2. Jan van der Sande (Donk) 1.15.6, 3. Erwin van Mierla (AZC) 1.17.9; 100 m vrije slag m.o. 10: 3. Manon Mosseurs (GZC) 1.17.2; idem m. geb. 1973: 2. Suzette de Kier (AZC) 1.13.2, 3. Natascha Matheeuw- sen (AZC) 1.13.2; idem m. geb. 1972: 2. Ellen Voets (AZC) 1.08.3; idem m. geb 1971: 1. Tamara Matheeuwsen (AZC) 1.07.1. 2 Diana van der Zijden (Boskoop) 1 07.2, 3. Antoinette Baai man (GZC) 1.09.3; idem m. geb. 1970: 1. Astrid van Galen (Boskoop) 1.05.2. 2. Esmeralda Peschier (NZ&PC) 1.06.2; idem m. geb. 1969:- 1. Yvonne de Kier (AZC) 1.06.2, 2. Je anette den Duik (Katwijk) 1.06.5; idem m. geb. 1968: 2. Renate Jonkman (Sassenheim) 1.08.0, 3. Renate van der Kraats 1.08.2; idem dames: 1. Ri- anne den Duik (Katwijk) 1.01.8, 2. Monique Kranenburg (Donk) 1.05.3, 3. Miranda Scheer (BZ&PC) 1.07.0; idem j.o. 10: 1. Wouter Steller (AZC) 1.22.7; Idem j. geb. 1973; Mark van der Zijden (Boskoop) 1.11.8; Idem J. geb. 1972: 3. Jan Sonneveld (AZC) 1.07.6; idem geb. 1971: 1. Dennis van Ravenswaay (AZC) 1.04.4, 2. Marco Blokpoel (Katwijk) 1.07.4; idem j. geb. 1970: 3. Marcel van Tol (AZC) 1.03.7; Idem j. geb. 1969: 1. Jacco de Jong (AZC) 59.3, 3. Ronnie Brouwer (AZC) 1.03.3; idem geb 1968: 1. Er- win van Mierlo (AZC) 57.9, 2. Wilfred Bontje (AZC) 59 1. 3. Maurice Tax (NZ&PC) 60.5; idem heren: 1. Sander Klaren (Boskoop) 58.0, 3. Gijsbert van der Leeden (AZC) 58.4....

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17