heo de Rooy n leiderstrui in van der Lippe en Pete Hillebrand verrassen sportuitslagen Leif Shiras gaat door Sportwereld Tips voor Duindigt ïden Rolschaatsbond scharen 'h achter hondsbestuur VITSERLAND 550.-l*** i5"SIJTHOFF pers Russen te sterk voor waterpoloërs ifjRT" £eidóc@omo/nt VRIJDAG IS JUNI 1984 PAGINA 19 Hermes positief JAAG De beroepstrainer L. J. s uit Tinaarlo dient zich maandag jitwoorden bij het tuchtcollege van ihting Nederlandse Draf- en Ren- uregens het aantreffen van het on- tofde middel Oxyphenbutazon, een Ier. Dit, in verband met het feit, je urinemonsters van de bij hem in K zijnde draver Ufo Hermes Oxyp- Bzon, een pijnstiller, zijn aangetrof- et middel mag niet worden ge- reffende monsters, die zowel bij ex- als bij contra-expertise werden foffen, werden afgenomen op 3 984 te Hilversum na afloop van de [j om het Europees Kampioenschap, averij werd door Ufo Hermes in j van de Belgische kampioen Gil- artens gewonnen. Europees record Woronin „slechts"" tien seconden WARSCHAU Het Europese record van de Pool se sprinter Marian Woronin over de honderd me ter zal „slechts" met tien seconden in de recordlij- sten worden opgevoerd. Tijdens wedstrijden in Warschau werd zaterdag een tijd genoteerd voor de Pool van 9.99 seconden, waarmee hij de eerste Euroopese sprinter zou zijn geweest die de tien se conden barrière had doorbroken. Achteraf blijkt nu dat de tijd van Woronin precies 9,992 seconden heeft bedragen. Volgens de reglementen van de in ternationale atletiekfederatie (IAAF) moet deze tijd nu worden afgerond op tien seconden rond. Desondanks blijft de Pool de snelste sprinter van Europa. Het oude record stond met 10.01 seconden op naam van de Italiaan Pietro Mennea. Springruiters krijgen nog een kans DEN HAAG - De Nederlandse springruiters krijgen van het Ne derlands Olympisch Comité een „herkansing" om te kunnen wor den voorgedragen voor deelneming aan de Olympische Spelen in Los Angeles. Bij de twee wedstrijden, die als kwalificatie zouden gelden, deed de ruiteréquipe het in Parijs erg slecht (tiende) en in Luzern goed (tweede met een half punt achterstand op de winnaar West- -Duitsland). Het NOC heeft nu een derde kwalificatie-wedstrijd vast gesteld, het komende week plaats hebbende CHIO in Aken. Voetbal Onder de nieuwe traier Co Adriaanse heeft PEC Zwolle in Kameroen verloren met 2-0 tegen het nationale elftal. De nieuwe aanwinsten Bram Rontberg (FC Den Haag) en JUr- gen Muller (Willem II) zijn meegegaan. De laatste scheurde ove rigens zijn enkelbanden en is voorlopig uitgeschakeld. Hockey De dames van Jong Oranje verloren gisteren in Eindhoven met 3-2 van Canada. De Nederlandse doelpunten kwamen van Els Kodde (Hilversum) en Lisanne Lejeune (HGC), beiden via een strafbal. Gymnastiek Het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Ver bond (KNGV) krijgt weer een voorzitter. Deze is J. Bons uit Huizen. Hij volgt Jan Spijkers op die in maart 1983 om persoon lijke redenen als voorzitter van de bond opstapte. Voetbal Marius Trésor, jarenlang libero in het Franse natio nale elftal, stopt. De in Martinique geboren verdediger speelde 65 keer voor het nationale team. Voetbal Lech Poznan is Pools voetbalkampioen geworden. Door een gelijk spel (1-1) tegen Pogon Szczecin, werd Poznan onbereikbaar voor concurrent Widzev Lodz. WASSENAAR Drie rennen en acht draverijen staan er zondagmiddag op het programma van de Wassenaarse baan Duindigt. De eerste start is om 13.00 uur. Onze tips voor deze meeting luiden: OMMOORDPRIJS Wistaria Bonusan, Ype Antole en Yarell Fortuna. OVERSCHIEPRIJS: Vuno W. Wio van de Lente en Whispering Usnis. HAAGSE PAARDENDAGENPRIJS: Liana Raaphorst. Sac ha en Mocm- bat. HILLEGERSBERGPRlJS(tweede afdeling): Yoly Yoly, Wevento en Wonder Attack. RIJNPRIJS: Volanda, Walko B en Unita Ossewaard. PADRE BRAMOPRIJS: Greenwood Belle. Wortwell en Go Go. ROTTERDAMPRIJS: Ossian, Greatest Action en Trust Skoatter. HA VENPRIJS: Schiewago, Victrix R en Vino Buitenlust. tCH De Ier Sean won gisteren de etappe van de Ron- in Zwitserland. Hij de sprint van een Dep van twaalf ren- jie al na 55 kilome- t het peloton waren ipt en met ruim tien en voorsprong over indstreep kwamen. hen bevond zich de lander Theo de die zich na afloop Je 169,5 kilometer rit van Urdorf naar i in de gele trui van Jer in het algemeen ment hulde. Slechts drie Het aantal kanshebbers op de eindoverwinning in de Midi Libre is voorlopig uitgedund tot drie. Dominiaue Garde, Marc Durent en Alain Vigne- ron boekten gisteren in de eer ste etappe, van Montpellier naar Mende over 170 kilome ter, een tijdwinst van zestien minuten en vijftig seconden op het peloton met daarin alle fa vorieten. De dagoverwinning was voor Durant, die zijn me devluchters in de sprint ver sloeg. Garde, die een dag eer der de proloog als beste van het drietal had voltooid, trok de leiderstrui om zijn schou ders. Van Houwelingen Jan van Houwelingen won de tweede etappe van de open Ronde van Zweden. Van Hou welingen had voor de 208 kilo meter lange rit van Varberg naar Landskrona 4 uur 37 mi nuten en 25 seconden nodig. Hij ontsnapte dertig kilometer voor de eindstreep met drie renners uit het peloton en de marreerde opnieuw in de stra ten van Landskrona, waar drie keer een plaatselijk rond je moest worden gereden. Van Houwelingen bouwde in die slotfase een voorsprong op van 21 seconden op zijn ploegmaat Cees Priem, die zijn mede vluchters in de eindsprint te snel af was. De Deen Sören Lilholt bleef eerste in het alge meen klassement. Sean Kelly brengt de eerste etappe-overwinning In de Ronde van Zwitserland op zijn naam. Theo de Rooy (links) zou even later de leidertrui om de schouders krijgen. Reagan opent wereldspelen gehandicapten EAST MEADOW De Amerikaanse president Ronald Reagan opent zon dag in East Meadow de ze vende Wereldspelen voor gehandicapten. Ruim 1800 deelnemers uit 54 landen zullen veertien dagen lang in de Amerikaanse staat New York actief zijn. Meer dan twintig onderde len staan er op het pro gramma. Van de uitgeno digde landen heeft alleen de Sovjet-Unie negatief gereageerd. Rothengatter debuteert in formule 1 MONTREAL De Nederlan der Huub Rothengatter maakt dit weekeinde zijn debuut als formule 1-coureur in de Grand-Prix van Canada. Hij zal de (matige) Spirit-Hart be sturen van Maurobaldi, die in de 24 uur van Le Mans in actie komt. Rothengatter nam van daag al deel aan de eerste trai ning op het Gilles Villeneuve circuit in Montreal. Waren tot giste- •errassingen tijdens het rnooi van Estec be- ibleven tot de uitscha- •an de in het herenen- derde geplaatste Ro- ause, op donderdag verschillende favorie- gebogen hoofd de af- :en. Zo lukte het de geplaatste „Pieten" van Duyvenvoorden yt halve finale van het bereiken. Noordwij- kers Jan van der Lippe en Pete Hillebrand waren in de tie-break van de eerste set de zenuwen beter de baas, waar na het tweede deel vlot werd binnen gehaald: 7-6, 6-1. Ook Thomas de Mooy en Dick Heemskerk hebben hun plaat sing (tweede) niet waar kun nen maken. Leen Parlevliet en Jos Levy waren de Rijns- burgers in twee korte sets (6-2, 6-3) de baas. In het damesenkel C ver dween Inge van Zuuren uit het toernooi. Lammie van der Bent bereikte door de drie sets overwinning op de Leidse Hout-speelster de halve finale. Zij komt daarin uit tegen haar dubbelspelpartner Nelly Voge laar, mèt wie in het dubbel eveneens de halve eindstrijd gehaald werd: 6-2, 6-4 tegen Wil Paauw en Hanny Ver boert. In het herenenkel C kwam de verwachte nummer één, Anton Will van Zoelen, voor de eerste keer op het Noordwijkse gravel en win nend ervan af. Jan de Ridder sprokkelde twee games bij el kaar. De Klerk Wolters, eer der in D al winnend tegen Krause, blijft goed presteren, hoewel Matthieu van Marwijk lang kans op beter heeft ge had: 4-6, 6-4, 6-2. Peter Genzel had getuige de 6-1, 6-2 weinig te duchten van Martin van Overloop. S'70 Ook in Woubrugge heeft men enkele geplaatsten voortijdig het toernooi zien verlaten. In het damesenkel D werd de tweede op de ranglijst, Els Vink, de weg naar de halve fi nale geblokkeerd door Corrie Zonderop: 6-3, 4-6, 2-6. De speelster uit Rijpwetering ont moet daarin Corrie Bank uit Hoogmade. De andere halve eindstrijd gaat tussen Alie Oudshoorn en Marina van der Berg, die Wil Koster met 6-2, 6-4 versloeg. Hoewel Ouds hoorn en Anneke van Woer den als eerste worden ver wacht in het DDD, is hun overwinning op het duo Jon keren/De Vrij een knappe prestatie te noemen. Laatstge noemden legden op het Nieu we Sloot- toernooi beslag op de eerste plaats in deze categorie. Ook het herenenkel D zag een ..favoriet" vertrekken. Theo Hoogeveen (5) kwam er tegen Leiderdorper Van Zwieten zelfs helemaal niet aan te pas: 0-6, 0-6. Wim Batelaan haalde wel de kwartfinale door in drie sets te winnen van Cees van Driel. Wedstrijdleider Hu- bert Oudshoorn bereikte die ronde eveneens, maar dan in de E-klasse. EGEIN De rust Nederlandse Rol- Bond (NRB) is te- •erd. In april van schorste de NRB gistuursleden wegens ïleid. Hierdoor - er zelfs geen kasboek Duden - werd het 'far 1982 afgesloten f »n nadelig saldo van legnetig mille en tot jedrag van 44.000 i werden zelfs geen ngen of nota's aan- fen. lidige bondsbestuur is eds aan het puin rui- ïgen het besluit van het 'stuur om de vijf oud- istuurders voor het le- schorsen is door twee ingen (De Oude Molen [o, beide uit Schijndel) bezwaar aangetekend. Het huidige bestuur van de NRB had bij het uitspreken van de schorsing niet gewerkt volgens de reglementen. Daar zou al leen de algemene vergadering toe in staat zijn. In Nieuwe- gein hield de NRB daarom gis teravond een buitengewone al gemene ledenvergadering. Het bondsbestuur kreeg van de buitengewone algemene vergadering het vertrouwen. Alleen na overleg werden de straffen van de betrokkenen, vijf bestuursleden, t.w. de he ren Ekering, Teunisse, Van Lieshout en E. en H. Teeuwen wat aangepast. Ze zijn voor een periode van zes jaar uitge sloten van een functie te be kleden binnen de Nederlandse Rolschaats Bond en voor een periode van vier jaar binnen een vereniging. Bovendien mogen ze tot 1 januari 1986 geen zitting hebben in een or ganisatiecomité van een rol- schaatsevenement. Met 23 stemmen voor en acht tegen stonden de verenigingen ach ter het huidige bestuur. Hier mee werd overigens voorko men, dat de NRB zonder be stuur kwam te zitten. Inmiddels is door de NRB bij het gewestelijk arbeidsbureau in Den Haag een ontslagaan vraag ingediend voor me vrouw C. Ligtvoet ut Delft. Zij werkte op half time-basis op het bondsbureau van de NRB. Het bondsbureau van de Ne derlandse Rolschaats Bond is opgeheven. Omdat het vermo gen door het wanbeleid tot nul is gereduceerd, is ook de kilo metervergoeding van de heren officials teruggebracht van 25 naar 20 cent per kilometer. Ook het bondsblad zal in de huidige vorm (kosten 3.500) niet meer verschijnen. ARTHUR VAN RIJSWIJK ADVERTENTIE igen met Uw krant naar rek Jag uii a.s. te zonzijde van de imposante RIGI, beschut tegen het noorden en open naar het zuiden - en daardoor overvloedig ten van een prachtige zuidelijke flora (met o.a. fraaie vijgebomen) ligt aan het VIERWOUDSTEDENMEER het rus plaatsje GERSAU, waar we verblijven. sinds 1850 bekend bij toeristen en meerdere laren als vakantieoord verkozen door o.a. de comDonist Bfahms. irogramma omvat behalve een bezoek aan Brunnen, een volle dagtocht door het imposante Berneroberland en elwald met een bezoek aan een houtsnijwerkplaats, alsmede een dagtocht rond het gehele Vierwoudstedenmeer tezoek aan diverse bekende toeristenoorden waaronder Interlaken. Voorts wordt een bezoek gebracht aan de stad n met een rondrit langs de markante stadspunten. gelegenheid tot winkelen en een bezoek aan o.a. het grootste nuseum van Zwitserland. Het programma biedt ruime mogelijkheid om op eigen gelegenheid bijzonder fraaie wan- )en te maken alsmede voor een eventuele romantische boottocht over het Vierwoudstedenmeer. erblijf is gedurende 6 volle dagen In het centraal gelegen hotel llge of in hotel Mimosa. Het laatstgenoemde is de tgebouwde moderne dependance van hotel llge en ligt op enkele minuten loopafstand van het hoofdgebouw. Hotel t vanzelfsprekend voor alle gasten toegankelijk en heeft een heerlijk dakterras met geriefelijke ligstoelen en zitjes jasten dineren in hotel llge terwijl het ontbijt geserveerd wordt In het hotel waar men de kamer heeft. De twee- lonskamers hebben douche en toilet. Bij de eenpersoonskamers is een douche, en direct naast de kamerdeur een Ijs voor deze mooie m rr/\ itietrip bedraagt slechts T ODU." per persoon op basis van halfpension logies, ontbijt en diner) en S-persoonskamer met douche en toilet, als boven. Toeslag voor een 1-persoonskamer 75.- jrepen alle vervoer incl. excursies per luxe touringcar alsmede het afscheidsdiner in Nederland. Gecombineerde Irzekering 16.- per persoon 5.- poliskosten. Annuleringsverzekering 3 1/2% van de reissom 6 - poliskos tingen en boekingen: telefo onder nr. 070-190832 (ven Oag l/m vrijdag ven 9 tot 16 >f pereoonUjk in onze veetiglng. treat 71, Den Hoog op do hoek 91 Spul) POSTBUS 16050 2500 AA •-GRAVENHAGE TEL. 070-190682 (MAANDAG T/M VRIJDAG m.zm De Rus Grishin (4) neemt het Nederlands doel onder vuur. BOEDAPEST Het Nederlandse waterpoloteam heeft ook de tweede wedstrijd in het achtlandentoernooi in Boedapest verlo ren. De Sovjet-Unie was gisteren de ploeg van Denes Pocsik de baas: 3-7. Met name in de slotfase kwam Nederland kracht te kort om de nog iets te veranderen aan de in de eerste periode opgelopen achterstand. De tussenstanden waren 1-3, 1-1, 1-1, 0-2. De Nederlandse doelpunten kwamen op naam van Buunk, Piel- stroom en Heiden. LONDEN Nadat in de eerste ronde van het internationale tennistoernooi op de Londense Queens-club al forse strepen werden gehaald door de plaatsingslijst, is donderdag in de derde ronde het aantal kanshebbers verder uitgedund. Kevin Curren. Pat Cash en Brian Teacher, allen geplaatst, werden uitgescha keld door minder bekende tennissers. Opnieuw stond Leif Shi ras, die op de openingsdag de Wimbledon-voorbereiding van Ivan Lendl al onderbrak, in het middelpunt van de belangstel ling. De 24-jarige Amerikaan versperde nu zijn landgenoot Tea cher de doorgang. Favoriet voor de eindzege John McEnroe kwam vrij eenvoudig een ronde verder. De nummer een van de wereld won van Steve Meister in twee sets: 6-4, 6-3. Docos in kwartfinale LEIDEN Tegen de ver wachting in versloeg Docos gisteren Roodenburg tijdens het straatvoetbaltoernooi op het Stadhuisplein. Door de 4-2 zege heeft Docos zich geplaatst voor de kwartfinale, waarin het tegen ZLC uitkomt. Ook LFC (na een 5-2 overwinning op Sleutels) en UVS (4-0 tegen LDWS) bereikten de laatste acht. Daarin komen zij uit te gen respectievelijk VN A en Lugdunum. De loting liet ver der nog een duel zien tussen RCL en Unitas Leiden. Promotie SJZ dames LEIDEN Door de ruime 6-2 zege op Lekkerkerk heeft de dames-formatie van SJZ de promotie naar de interregiona le afdeling weten te bewerk stelligen. Eerder al waren de Zoeterwoudse vrouwen Fortu na met 3-1 de baas. SJZ heeft in het gisterenavond gespeelde duel geen enkel moment pro blemen gekend. Reeds na een kwartier spelen stond er door toedoen van Bettina van Kla veren, Patricia Laken en Lin da Mooyman een voordelige 3- 0 stand op het scorebord. Na rust werd de stand na een Lekkerkerkse tegentreffer door Yvonne Laken naar 6-1 getild, waarna gelegenheids- doelvrouwe Anneke Zaal nog eenmaal de op dat ogenblik ze ker niet meer trieste gang naar het net moest maken. TENNIS Internationaal toernooi Queens' Club (derde ronde): Simpson (NZe- )-Curren (ZAf) 6-2, 7-6, McEnroe (VSt)-Meister (VSt) 6-4. 6-3; Visser (ZAf)-Cash (Aus) 7-6, 5-7, 6-4; Shiras (VSt)-Teacher (VSt) 4-6. 6-4. 9-7; Connors (VSt)-Denton (VSt) 6-4, 3-6, 9-7; Forget (Fra)-Krishnan (Ind) 3-6, 6-4. 6-2; Harmon (VSt)-Odizor (Nig) 6-7, 7-6, 6-3; Mayotte (VSt)-Holmes (VSt) 6-4, 7-6, 7-5. Internationaal damestoernooi in Birmingham (derde ronde): White (VSt)-Fairbank (ZAf) 6-4, 6-4; White (VSt)-Ludloff (VSt) 7-5, 6-3; Benja min (VSt)-Rush (VSt) 4-6. 6-3, 6-3; Holladay (VSt)-Moulton (VSt) 6-3, 3-6, 6-1; Bunge (WDl)-Rinaldi (VSt) 6-1, 6-1; Sayers (Aus)-Walsh (VSt) 6-1, 6-3; Hobbs (GBr)-Vermaak (ZAf) 7-5, 6-2; Shriver (VSt)-Drescher (Zwi) 6-3, 6-0. WIELRENNEN Ronde van Zwitserland (eerste etappe, Urdorf naar Bulach over 186,5 km): 1. Kelly (Ier) 4.39.41 (ge- midd. snelheid 40.009 km per uur); 2. Maier (Oos); 3. Anderson (Aus); 4. De Rooy (Ned), 5. Salvini (Ita); 6 Zadro- bilek (Oos); 7. Breu (Zwi); 8 Da Silva (Por) z.t; 9 Zimmerman (Oos) 4.39.51; 10. Wellens (Bel) 4 40.04; 12. Vanderaerden (Bel) 4 43.35; 21. Teun van Vliet (Ned) 4.51.34; 28. Veld- scholten (Ned) 4.51.40; 38. Winnen (Ned); 41. Lubberding (Ned); 44. Ha- bets (Ned); 55. Eddie Planckaert (Bel) 4.52.08; 68. Oosterbosch (Ned) 4 55.54; 73. Knetemann (Ned); 80. Schroen (Ned); 86. Lammerts Algemeen klassement: 1. De Rooy 4.44.52; 2. Anderson op 5 sec 3. Kelly op 8; 4 Breu op 9; 5 Da Silva op 10; 6. Maier op 14; 7. Zadrobilek op 16; 8 Zimmermann op 28; 9. Savini op 31; 10. Wellens op 40; ADVERTENTIE GOEDE ZAKEN EN SFEERVOLLE UREN De restaurants van Relais du Centre stellen hun gastheerschap in dienst van beide. Met een kook kunst die nooit in kunstenmakerij ontaardt. Met een wijze van bedienen en adviseren die voor elke gast de juiste nuance zoekt. Want we streven naar: Ffersoonlijk gastheerschap aan elke tafel Gouda Rótisserie l'EtoiU" Tel. 01820 -12253 Schiedam TAuberge H'osman Fréres Tel. 010 - 264096 Utrecht "Jean d'Hubert" Tel. 030-945952 Waddinxveen „De Gouwe Dis Tel. 01828 -12026 12. Vanderaerden op 3.50; 2L Van Vliet op 12.05; 25. Lubberding op 12.09; 29. Winnen op 12.15; 37. Veld- scholten op 12.22; 46. Habets op 1254; 51. Planckaert op 12.44; 67. Knete mann op 16.14; 68. Oosterboach op 16.16; 76. Schroen op 16.38, 78. Lam merts z.t. Midi Libre (eerste etappe, ran Montpellier naar Mende orer 187 km): 1 Durant (Fra) 5.13. (met tijd- vergoeding 5 12.50); 2. Garde (Fraj 5.13 (5.12.55). 3. Vigneron 5.13.01 (15.12.59); 4. Wijnands (Ned) 5.29 52; 5. Bonnet (Fra); 6 Castaing (Fra); 7 Raas (Ned); 8. Bourreau (Frafc 9. La- guia (Spa); 10. Peeters (Bel); 17. Zoe temelk (Ned) z.t.; 33. Manders 5.29.52; 40. Hanegraaf; 41. Kuiper 68. Solle- veld 5.31.08; 71. Adri van Houwelin gen 5.31.28; 78. Leo van Vliet 5.34.34. Algemeen klassement: 1. Garde 5.15.19; 2. Durant op 7 sec.; 3. Vigne ron op 9 sec., 4 Bonnet op 16.48 min.; 5. Castaine op 16.50; 6. Raas op 16.51; 7. Bernaudeau (Fra) op 16.52; o. Bour reau op 16.53; 9. Manders z.t_; 10. Fre- bert (Fra) op 16.54; 14. Wijnands op 16.57; 25. Hanegraaf op 1659; 27. Zoe temelk op 17.00; 41. Kuiper op 17.03; 58. Solleveld op 18.03; 72. Van Hou welingen op 18.31; 77. Van Vliet op 20.27. Ronde van Zweden (tweede etappe van Varberg naar Landskrona over 208 km): 1. Jan van Houwelin gen (Ned) 4.37.35; 2. Priem (Ned) op 0.21 min.; 3 Hannus (Finh 4. Polini (Ita) z.t.; 5. Tegström (Zwe) op 0.26; 8. Gerrie van Gerwen (Ned) op 0.41 Algemeen klassement 1. Lilholt (Den) 7.59 29; 2. Peiper (Fra) op 0.09; 3. Yates (Fra) op 0.13. WATERPOLO Toernooi om Tungsram Cop in Boedapest Nederland - Sovjet-Unie 3-7 (1-3, 1-1, 1-1, 0-2). West-Duitsland - Joegoslavië 11-10 <2-3, 2-2, 4-2, 3-3); Cuba-Italié 10-10 (4-3, 1-2, 3-2, 2-3), Verenigde Staten-Hongariie 8-7 (2-0, 3-3, 1-2, 2-2) Stand na twee ronden: I. Sovjet- Unie 4 punten (17-11); 2. Verenigde Staten 4 (14-12); 3 Italiè 3; 4. Cuba 2 (21-21); 5. West-Duitsland 2(19-20); 6 Hongarije 1; 7. Joegoslavië 0 (15-17); 8. Nederland 0 (11-17). Alphense Sportontmoeting van start LEIDEN Donderdag is de traditionele Alphense sport ontmoeting van start gegaan. Het al weer voor de zevende keer georganiseerde evene ment, dat het verstevigen van de onderlinge contacten van de bij de Alphense Sportraad aangesloten verenigingen tot doel heeft, begon met de on derdelen korfbal, zwemmen- /waterpolo en de voorronden bij het tafeltennis. Bij het korf bal vielen de goede prestaties van de beide tennisverenigin gen op. Terwijl TEAN beslag legde op de eerste plaats, werd Nieuwe Sloot tweede, gevolgd door AZC. De basketballers van BVO waren in het water het meest succesvol. ARC en de windsurfvereniging Zeger- plas waren hier de geklopten.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19