gehoordgezien le Europese gedachten van The Europeans Duitsland |dio/televisie CekbeSoivtfMit VRIJDAG IS JUNI 1384 PAGINA 11 rnieuwing van kabelnetten IhOVEN Philips verwacht dat van de toelating je commerciële zender Sky Channel tot een aantal r Q kabelnetten in Nederland een impuls zal uitgaan it. jchnische vernieuwing van een belangrijk gedeelte n^et kabelbestand in Nederland. Marktonderzoek is gebleken, dat het hier gaat om r-reer eenderde van de drieënhalf miljoen tot nu toe I Jiseerde kabelaansluitingen in ons land. Naar a ting zal het tempo van de renovatie op minimaal -"O aansluitingen per jaar liggen. )etreft vooral kabelnetten die volgens het zoge- jde rijgsysteem zijn aangelegd en een beperkt aan- djnalen hebben. Kabelexploitanten die nog werken —it rijgsysteem, waarbij het tv-signaal in een lange n aansluiting naar aansluiting wordt doorgege- jitten met hoge onderhoudskosten en voelen meer iet mini-stersysteem. Nieuwe tv-serie „Vrienden" van de IKON HILVERSUM Deze zomer zendt IKON-tv in acht delen de Engelse jeugdserie „Vrienden" uit. Het verhaal van de twee vrienden Icky en Billy speelt zich af in het hedendaagse Enge land. De iongens zijn echte spijbelaars en het eerste deel laat hun dagelijkse leven in één van de wijken van Liverpool zien, waar het bestaan geen lieverdjes kweekt onder de opgroeiende jeugd. De leidersfiguur Billy en zijn gezworen kameraad Icky voegen daar het hunne aan toe. De grens tussen keet trappen en misdaad wordt al vager. De buurtrechercheur houdt Billy in de gaten en de sfeer tusen de verschillende buurt- groepen waarin de jongens georganiseerd zijn is dreigend. De serie speelt zich af in één zomer waarin de Jongens een reeks avonturen meemaken, die ïun houding ten opzichte van het leven en el kaar dramatisch zullen veranderen. De titel „Vrienden" verwijst naar een thematiek die ge durende de hele serie min of meer behandeld wordt nl.: vriendschap tussen mannen, waarbij vooral de grotestadsjongens maar al te bang zijn voor „half zacht" door te gaan. Maar „Vrien den" is toch vooral het verhaal van twee jon gens die de grote stad verlaten en in de lande lijke omgeving van Noord-Wales rondzwerven en daar hun levensopvattingen drastisch moe ten herzien. Willy Russell, de auteur van Educating Rita, schreef met veel begrip en humor over het le ven van ongeveer zestienjarigen, die niet veel meer hebben meegekregen dan achterdocht en overlevingsdrift. De acteursprestaties zijn prachtig, waarbij vooral de jonge acteur die over de volle lengte van de serie haarscherp Ic- key neerzet opvalt. Een hoog neuzelend stem metje, zijn blik op verwondering en verbazing; een invulling die schitterend Icky's boerenslim- heid verhult, zijn ongeletterdheid èn zijn af hankelijkheid van Billy. Deze serie gaat bin nenkort lopen. Ontbijt-tv in België (Door onze correspondent) BRUSSEL De Belgen krijgen, zij het tijdelijk, ontbijt-tv. Van 30 juli tot en met 11 augustus zendt de BRT van 's morgens half acht tot tien uur een - ex perimenteel - programma uit, dat met het oog op de Olympische Spelen in Los Angeles voor een groot gedeelte uit sport zal bestaan. De sportuitzendingen, die een selectie vormen van de Olympische sportpres taties de nacht daarvoor (gezien het tijdsverschil met Los Angeles) zullen afgewisseld worden met een uitvoerig weerbericht, een gesprek met een spe ciale gast en met een tv-criticus en commentaar op de ochtendbladen. Een programma-onderdeel vormt het ar chief van het zgn. kleine nieuws uit het verleden en de gevolgen daarvan nu. n( 'ERDAM Het kan bij- len toeval zijn dat de i/Engelse groep The Eu- is vanavond (Duitsland 23.00 uur) het „Rockpa- jodium betreedt. De af- n weken vormde Euro- i belangrijk onderwerp ssprek en verkeerde het nt in de actualiteit van- de vA-kiezingen. Welk et zou dus beter kunnen en als muzikaal sluit- an dit gebeuren dan The eans? (|s een ontmoeting eerder |r in Amsterdam vertelde t/bassist Fergus Harper Mie naam: „Ik denk dat in goede keus is geweest. Bat voor een bepaalde le- rijze en manier van deri geschiedenis leert dat nooit is teruggeschrok- »r vernieuwingen ook lp cultureel of artistiek I. Zo ligt dat bij ons ook, 3ar..." loor deze uitspraak een verwacht, die op het po en op de plaat populaire k in een nieuwe artistie- Brm giet, heeft het mis. wniddels verschenen el- gVocabulary" en „Euro- Live" leren dat het Kt eenvoudige rock Teelt, die in een vrij tra- eel jasje is gestoken. J de studio-elpee wat ge lid, de live-plaat laat ho ut het viertal garant staat lekker in het gehoor lig- I melodieën. Het speelse nische gebruik van de het vrij eenvoudige [erk en de gitaarpartijen veelal in de hogere re- afspelen, geven The |feans een eigen geluid. The Europeans is vooral op het podium een energieke groep. Waarin de groep zich onder scheidt van andere bands is de manier waarop de nummers tot stand komen. Drummer Geoff Dugmore vertelt: „Ik ga achter de piano zitten, terwijl ik eigenlijk helemaal niet kan spelen, en werk noot voor noot een bepaald akkoordenschema uit. Als ik er zelf tevreden over ben, leg ik het aan de rest van de groep voor". Toetsenist Steve Hogarth la chend: „En als hij het dan voorspeelt, doen we net alsoi we het prachtig vinden. E- is meestal geen touw aan vaat te knopen. Hij maakt de meest vreemdsoortige geluiden op de piano en met zijn stem. Na een paar keer spelen, begrijpen we meestal pas wat hij eigenlijk bedoelt en als het dan lekker klinkt, gebruiken we het als basis voor een nieuwe compo sitie". The Europeans, waarvoor de basis elf jaar geleden werd ge legd toen Fergus Harper, Ge off Dugmore en Colin Woore als dertienjarige nog op school zaten, houdt van experimente ren. De muzikanten nemen ook niet direct genoegen met de eerste de beste melodie die bij een van de vier opkomt. De basis is rock roll, maar dan wel met een European-stem- pel. Manager Mark Thompson onderstreept na het gesprek nog eens dat The Europeans moderne rock maken. „Het is geen synthesizergroep, die het moet hebben van tevoren op genomen basisbanden en mooie kapsels. Als je goed naar de muziek luistert, ont dek je jazz-invloeden, vocale experimenten en ongewone akkoordenstructuren". Bassist/zanger Fergus Harper: „We willen niet dat de muziek perfect klinkt. Wat we vooral Vooral de live-elpee, die vrij snel na de studio-langspeler verscheen, laat een energieke groep horen. Een deel van de Engelse -.nuziekpers is laaiend enthousiast over de groep, maar hitsucces is tot nu toe uitgebleven. Het kwartet, dat in 1976 op professionele basis als Motion Pictures aan het werk ging, oogstte de eerste succesjes in 1980. In dat jaar vertrokken ze ook naar Londen, waar het via een advertentie de groep com pleteerde met de uit Yorkshire afkomstige toetsenist Steve Hogarth. De muzikanten lijken vooral op het podium het best tot hun recht te komen. Om er voor te zorgen dat je een concert niet snel vergeet, maken ze ge bruik van een nogal ongewoon decor. Colin Woore: „Bij bijna alle groepen die optreden is de achterkant van het podium duidelijk zichtbaar. Wij wilden de afmetingen van de speel ruimte vervagen, maar wisten eerst niet hoe. Na wat experi menten kregen we het idee wat nutteloze objecten op het podium te zetten om de aan dacht van het publiek te trek ken. Het werden tenslotte twee gigantische stoelen, waar we onze gitaren inpluggen. Het effect is dat er nu na de concerten regelmatig mensen naar ons toekomen en opmer kingen plaatsen als, wat krij gen jullie een geweldig geluid uit dat hout, is het soms een speciaal effect... Wat we er vooral mee willen bereiken is dat de nieuwsgierigheid van het publiek wordt gewekt". HANS PIËT WILRIEKEN Een mooi briefje van een „buitenlands" meisje van tien, Wilrieken Emams ge heten, in de VPRO-gids van deze week. Zij schrijft: als een blanke in de zon ligt, wordt hij bruin, als hij ziek is wit, als hij zich schaamt rood, als hij het koud heeft blauw. Ik blijf altijd zwart en toch noemen ze mij een kleurling. CHRIS De Ierse zanger Chris de Burgh viert dit jaar een - feestje. Tien jaar geleden kwam zijn eerste muzikale werk in de openbaarheid. Intussen is hij toe aan zijn zevende elpee, die hij „Man on the line" noemde. Daar mee omschrijft hij zichzelf niet als een man die aan het lijntje gehouden wordt, in tegendeel, hij laat zich (per telefoon) horen. Van ouds her heeft Chris iets van de minstreel, de zanger van poëtische teksten, die zoveel inhoud in zijn woorden propt, dat hij bewust afzag ziek zodanig kunnen ver vormen, dat het als zoete stroop er bij de toehoorder er ininglijdt. Pas in zijn el pee „Getaway" liet hij tech neut Rupert Hine grasdui nen. Hij vond toen de ope ning naar een veel breder publiek. Hij verscheen zelfs met zijn band in een uitver kocht Carré. In zijn elpee van de „Man aan de Lijn" laat hij zijn eigen stijl van zingen echter niet los, het blijft traditioneel en roman tisch, los van de techneuti- sche toevoegingen. Oprecht uit zijn hart komen dan ook titels als „The ecstacy of flight - I love the night" en „High on emotion". Een lichtgeraakte man als Chris stijgt meestal snel naar een hoger toerental qua hart- GERALD Rond Ajax-voetballer Ge rald Vanenburg wordt mo menteel een voetbalfilm vervaardigd, die t.z.t. op vi deo verkrijgbaar zal zijn. Voor de opnamen werd de medewerking verkregen van de documentaire filmer Bert Haanstra. Na zijn trai ningsuren op het Ajax-ter- rein doet Gerald zijn voet baltrucs nog eens dunnetjes over voor de camera. Nu wil men die film ook voor zien van Vanenburg-in-ac- tie tijdens wedstrijden. Daarvoor kwam men te recht bij het archief van Studio Sport en daar zijn ze niet zo happig op het weg geven van beelden met het oogmerk daar winst op te maken. Die stadionbeelden geven dus moeilijkheden, maar niet het straatvoetbal waar Gerald begon. I in Breda m Grote Markt in Breda gt de KRO gasten, die Ien groot deel uit Bra- pmen. Aan „Hints" van Kramer nemen dit keer e de vaste kern van Bob en Marijke Merckens ins Derks, Sandra Ree- Josee Houbee deel. gebruikelijk presenteert Huisman de aangepaste ïk Show en is Brand- eemaal in de lucht van- horeca-gelegenheid Grote Markt. Deze worden onderbroken otredens van het met de Harp bekroonde Plu- Plastic" en de Bredase 9oint Big Band van Frits ir Nederland 1. et een man is -i late avond verzorgt de *og een spannende En- priller met de titél If it's hang up'. Hierin is Suzy mfCarol Lyniey) een be- g mannequin, die voort- |j met anonieme tele- s wordt lastig gevallen. 5rt dan alleen de zware aling van een man, i de verbinding wordt ten. Suzy heeft in haar heel wat mannen ge- naar wie kan deze man -"e kent bijvoorbeeld de \af Terry Cleeves (Paul I), die verliefd op haar ar ook Miles (Gerald I, een concurrent van Verder is er nog de Sici- tuno Varella (Tom Con- ook wel oog heeft voor oole model, waardoor e jaloezie van zijn assis- Iteffy wordt opgewekt, air Nederland 1. ónderen uit de en i eenzame boerderij in 'laten noorden van Zwe- 0nen zes kinderen met oeder. Hun vader werkt \al in Stockholm aan de >an een spoorwegtunnel. fe ver weg, wanneer op g in het vroege voorjaar r komt te overlijden. toef er nu voor de zes in zorgen? Bang om uit gerukt te worden pak- i hun geit Gullspira en en aan een avontuurlijke iar Stockholm. W Nederland 2 NEDERLAND 1 Tom en Jerry zitten elkaar weer in de haren. Ned. I om 19.15 uur. slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. VARA 19.12 De kinderen uit de ber gen, Zweedse jeugdfilm. In het noorden van Zweden wonen zes kinderen met hun moeder op een eenza me boerderij. Hun vader werkt in Stockholm bij de bouw van een spoorweg tunnel. Als moeder komt te overlijden gaan de kinderen op zoek naar hun vader. 20.52 Willem Ruis Lotto Show, spelprogramma. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Jouw beurt (2). Blinden en slechtzienden na negen jaar terug in de studio. NOS 23.20 Nieuws voor dot?en en slechthorenden. VARA 23.25-00.25 Haagse Bluf. T.g.v. de Europese verkie zingen en de debatten over kernwapens vele politieke kopstukken bijeen, onder wie R. Lubbers en J. Den Uyl. AVRO 16.00 Minibios, met o.a. de films: Hong Kong Phooy, Sport Billy en Boris. 16.50 Het Toppop-hitarchief. Special rond BZN. KRO 18.55 Candy, Candy, kinderse rie. 19.15 Tom en Jerry, tekenfilm. 19.20 Vluchtelingeneiland (10), jeugdserie. Hendrik, een goudzoeker uit Neder land, brengt Jamie, Tom en Nipper naar een goudzoe kersdorp. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.38 KRO... in Breda, zomer avondprogramma. NOS 23.20 Journaal. KRO 23.25-00.40 Als 't een man is, hang op, Engelse thriller. Suzy Martin, een succesvol le mannequin, heeft vele bewonderaars. Toch schijnt ze ook een vijand te heb ben, want ze krijgt steeds anonieme telefoontjes. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en Amerikaanse actrice Carol Lynley, die eerder was te zien In de serie „Return to Peyton Place" speelt de rol van het geslaagde foto-model Suzy Martin. Ned. lom 23.25 uur. DUITSLAND 1 19.00 WWF-Club. 20.00 Tagesschau. 20.15 Hallo, Dlanalmann, Oostenrijk se speelfilm van Franz Antel (1951). Op een gemaskerd bal amuseert prof. Ferdinand Godal van de Ween- se Muziekacademie, zich door als kruier verkleed te gaan. Na het bal neemt hij in zijn vermomming nog een afzakkertje In de stationsrestau ratie, waar een echte kruier hem voor een collega aanziet. 22.00 ökumen» '84: De Paus in Ge- nève. 22.30 Tagestheman. 23.00 Heuf abend. De ARD-Talk- show met als gast Elmar Wepper. 23.45 Erzëhlungen aus dam hohe Norden (1). Af).: „Wedloop met de dood'. De door de goudkoorts aange trokken Amerikaanse schrijver Jack London deed aan het einde van de negentiende eeuw in Canada veel stof op voor zijn verhalen, die later onder de titel „Tales of the Klondike'" uit gebracht werden. In samenwerking met haar Canadese collega's heeft de Duitse televisie zeven van deze verha len laten verfilmen. De eerste afleve ring vertelt de geschiedenis van goudzoeker Harry. 00.35 TegtMchau. DUITSLAND 2 18.00 Brigitte und ihr Koch. 18.20 Pat und Patachon: Satan s Pa radies. 18.57 Programma-overxichL 19.00 Haute. 19.30 Aualandjoumal, reportages. 20.15 Derrick, Duitse misdaadserie. Afl.: Spel met de dood. Hoofdinspec teur Derrick construeert een nachte lijke Inbraak. Door middel van het ge reedschap, dat de inbreker In paniek heeft achtergelaten, hoopt de politie de man op het spoor te komen. 21.15 Der Sport-Splegel. 21.45 Heute-joumal. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Sport am Freitag. 23.45 Der phantaetieche Film: Ab bott und Costello treffen Franken stein, Amerikaanse speelfilm uit 1948. Met parodlëen op de Dracula en Frankenstelnfilms oogstte het ko mische duo Bud Abbott en Lou Cos tello In de Jaren vlak na de oorlog enorm succes. Wilbur en Chick, twee chauffeurs In dienst van een trans portbedrijf, moet twee kisten bij een gruwelkamer afleveren. In de ene kist bevindt zich graaf Dracula. In de an dere het monster van Frankenstein. 01.05 Heute. DUITSLAND 3 18.00 Tv-curaua biologie. 18.30 Hallo Spencer, jeugdserie. 19.00 Aktuelle Stunda. 20.00 Tagesschau. 20.15 Tier-repoi 21.00 lm Schlepp: Die langsten Belne der Welt. Reportage over het boorei land Stafjord C, Noorwegen. 21.45 Landeaeplegel: Wo der burger meister die Fabrik besetzt. Een Indus triemonument wordt raadhuis. 22.15 Der Dokter und das liebe Vieh, tv-serle (herh.). 23.05 Rockpalast. Met: The Europe ans. Lee Remick speelt de rol van Eugenia in de Amerikaanse film „De Europeanen". BRT 1 om 21.20 uur. BRT 1 18.40 Boone (11), jeugdserie. 19.30 Tijdrover. Lieve plantjes. Pre sentatie: Andre Onghena. 19.40 Mededelingen en programme- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Politieke Tribune: De CVP. 20.20 Confrontatie. Debat n.a.v. de Europese verkiezingen. 21.20 De Europeanen, Amerikaanse speelfilm van James Ivory (1979). Ge baseerd op een zedenroman van Henry James ontstond deze film waarin zijn ideëen over Europeanen In Amerika werden neergelegd. De Europeanen zijn Eugenia (Lee Re mick) en Felix (Tim Woodward), die In het midden van de vorige eeuw on verwacht In Nieuw-Engeland opdui ken om daar volslagen onbekende fa milieleden op te zoeken. 22.45 Premiere, filmrubriek. 23.30 Journaal en Coda: „Souvenir" van Paul van Ostaijen. RTBF 1 16.45 Vacatures ONEM. 17.00 Gevarieerd kinderprogramma. 18.00 Refrains du monde, serie over volksmuziek. Vandaag Gypsy sound. 18.57 Ce soir, regionaal magazine. 19.16 Tribune Elections Europeen- nens: de PSC. 19.24 Consumenteninformatie. 19.30 Journaal. Aansl.: Debat t.g.v. de Europese Verkiezingen. 20.20 A suivre, reportage over het Belgische leger. 21.25 Demiere seance-Comlx and Musix: Deanna et ses boys, Ameri kaanse speelfilm van Henry Koster (1937). Met: Deanna Durbin, Leopold Stokowski, Adolphe Menjou e.a. TV 5 19.00 Programmes pour la jsunssss. Le chansonnier de papier, raconte quand tu étals petite en La cuisine voyageuse. 19.20 Britannlcus. Toneel. De trage die van Raclne. Agrlpplna ontzet Bri tannlcus, de wettige erfgenaam van de troon, ten gunste van Nero, haar zoon uit een vorig huwelijk. 21.15 Thalassa. Magazine over de zee. Afl: Voorjaar voor oud tuigage. 21.40 Les Chaumlsrss picardes. Streekdocumentaire. BBC 1 rle. 18.00 Newsround extra. 18.10 Children of the mountain (3). Kinderserie. 18.40 Journaal. 18.55 Regionale magazines. 19.40 The Pink Panther, tekenfilm. 20.00 Fame, Amerikaanse serie. 20.50 Odd one out, spelprogramma. 21.20 The Time of your life, amuse mentsprogramma van Noël Edmonds. 22.00 Journaal en weekendweerbe richt. 22.55 Royal International Horse Show. 23.45 Pinkerton's progress, tv-serle. 00.16 Nieuwsoverzicht 00.20 Slaughterhouse Five, Ameri kaanse speelfilm uit 1972. Met: Mi chael Sacks, Ron Lelbman, Eugene Roche e.a. Regie: George Roy Hill. BBC 2 18.45 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 19.50 8 Days a Week, rock-en popge- beurtenlssen. 20.20 Alistalr Cooke's America, his torische serie. 21.10 My Music, muziekquiz. 21.35 Gardeners' World, voor de tui nier. 22.00 Empire (slot), comedy-serle. 22.25 All our working lives, docu mentaire serie. 23.25 Gevarieerd programma. 23.55 Newsnlght. 00.40 Cricket. 1st test-match: West- India -Edgbaston. ITV 16.30 Sons and daughters. 17.00 Rainbow. 17.20 Dangermouse. 17.25 The fantastic adventures of mr. Rossi (2). 17.50 Freetlme. 18.15 University challenge. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 Gambit 20.30 Simon Simon. 21.30 Pull the other one. Komische serie 22.00 Shine on Harvey Moon. 23.00 News at ten. 23.30 Cross question. Europese ver kiezingen. 00.05 Innocent bystanders. Britse film (1973). Een Russische geleerde ontsnapt uit Siberië. Op hem wordt een Internationale Jacht geopend. SKY CHANNEL 17.00 Sky Channel Music Box. 19.00 Cartoon Time. Roger Ramjet. 19.05 Wayne en Shustar, komische serie. 19.30 The New Dick Van Dyke Show. 19.55 Charlie's Angels. Afl. Angels belong In heaven. 20.40 Vegas. Tv-serle. Afl.: Black cat killer. 21.25 Starsky Hutch. Afl: Blindfold. 22.15 The perfect moment Kam pioenen zweefvliegen, skiën en surfen wisselen hun ervaringen uit. 22.25 The nature of things. NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 11.00 Feduco-ROF: Wetten 2 (herh.). DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tegeethe- men. 10.23 Zu dir order zu mir, tv- -spel van Royce Ryton (herh.). 11.40 Zu Ehren der Koningin, reportage van de verjaardagsparade voor Ko ningin Elizabeth II. DUITSLAND 2 11.45 Programma-weekoverzicht DUITSLAND 3 RTBF 1 10.35 Interwallonlè Eilikoum. 11.05 Informatix (12). 11.35 Documentaire: Munkhaven anno 1897. 12.00 Ptat du jour. Afl.: Supreme de volallle. BBC 1 BBC 2 07.25 Tv-cursussen. ITV 07.25 Tv-am. 10.30 Sesamstraat 11.30 No. 73. Kinderprogramma. 12.00 The world of sport Cup-finale. Koningin Elizabeth li tijdens trooping the colour. bbc 1 om 11.40 uur. Kees Schilperoord speelt het spelletje Stemband. Hilversum 1 om 00.02 uur. HILVERSUM 1 17.03 Het betere werk. NOS: 17.53 Marktber. Ls.m. KNBTB. 17.55 Meded. KRO: 18.06 Echo-ma gazine. 19.02 Pierement 19.30 La chen mag van God. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VOO: 00.02 Stemband. 02.02 In the mix. 03.02 Peter Teek- amp. 05.02 Ook goeiemorgen. HILVERSUM 2 16.30, 17.30 «n 18.00 VARA: 18.40 Het circuit (20.00 b 22.00 Marokko vandaag: Islam. 22.30 Nws. NOS: 22.40 Oost-West. VARA: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nwa. HILVERSUM 3 15.30 Top 40. NOS: 18.04 De avondsplts. VOO: 19.02 Ra dio zonder flauwekuL 22.02 Count down Cafe. HILVERSUM 5 (Vla AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02-19.40 Nieuws voor buitenlanders. 19.02 Bulletin in het Marokkaans-Arabisch. 19.10 BuBetin In het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. -19.30 Bulletin In het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uv Rijn mond-nieuws In aansluiting op het ANP-nleuws. 7.30 Morgenmagazine met nieuws, reportages, verkeersin- form., het weer. een stuckogast, Rljrt- monders aan het woord en de dage lijkse column. 16.30 Middagmagazlne met Henk van Hoorn, regionale In form., weer en verkeer, de culturele agenda en reaktles van h Morgen HILVERSUM 1 teder haai uur nieuws. VARA. 7.03 Hallo hier Hilversum" (8.06 Dingen van de dag. 8.50 Gebo ren en getogen. 9.03 Het socialistisch strijdlied). 10.03 De stand van zaken. 11.03 Wie in „t Nederlands wil zJrv H?LVERSUM 2 TROS: 7.00 Nwa. 7.11 TROS nws.show (7.35. 8.35 Aktua. 7.30. 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterst 9.30 Nws. TROS. 9.33 TROS nwa.ahow (9.35, 10.00, 10.35. 11.00 en 11.35 Aktua. 10.30 en 11.30 Nws). Feduco- -NOS: 11.56 Marokko vandaag: Is lam. HILVERSUM 3 leder haai uur nieuws. NCRV: 7.03 Vroegop. 7.30 Rabarbe- ra. 8.03 Pop non stop. 9.03 Goapei- -rock. 10.03 Popsjop. HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Dag Nacht, dag Dag (8.00 Nws.) 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Concerto mattlnale. 11.30 Klaas, an heden daagse kamermuz. RADIO RIJNMOND 10.00 De weeka genda door Rlanne van der Giessen. 10.30 Week onderwerp- De vergrijzing door Nico Haasbroek; reportage, stu diodiscussie en telefonische reakties.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 11