PROPER PROPER PROPER OPENBARE VERKOPING OPENBARE VERKOOP OPENBARE VERKOPING Woningen te koop gevraagd HERENSTRAAT 19 LEIDEN 4§r£cid6c Somant PAGINA 18 ZATERDAG 9 JUNI Ij LEIDSE COURANT Leiden, Bachstraat 152. 1-kamerappartement op dl 6e etage, inpandige berging en lift. Ind.: hal, badkafl mer met douche, wastafel en toilet, zit/slaapkameri balkon, keuken, c.v. blokverwarming. ƒ40.000.- k.k«— Leiden, Van 't Hoffstraat 25a. Ruime bovenwoning gelegen in brede straat in de Leidse Professorenwijk] In direkte omgeving van station NS en uitvalswegen] Indeling 1e etage: overloop, toilet, keuken, kamer erj suite. 2e etage: overloop, 4 kamers, vliering. Aanvaar ding kan spoedig. 85.000.- k.k. Leiden, Moddermanstraat 100. Uitstekend onderhou; den en zeer rustig gelegen vier-kamerappartemen|i De flat ligt op de tweede woonlaag en heeft aan dj voorzijde uitzicht op o.a. het park ..Roomburg". Dt servicekosten bedragen momenteel 71.40 p.m. Inde ling: hal met garderobe-kast, woonkamer met parked^ vloer, grote slaapkamer, 2 kleinere slaapkamers. moH derne keuken, douchekamer met wastafel, apart to(H let, zonnig voorbalkon, achterbalkon met werkkastH De berging ligt onder het gebouw. Aanvaarding iijl overleg. ƒ92.500.- k\W Leiden, Kortenaerstraat 86. Geheel gemoderniseerj woonhuis met achtertuin en schuur. Indeling: gang I woonkamer met open haard, uitgebouwde luxe keu I ken inkl. app., toilet. 1e etage: overloop, modernj 1 badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel, 1 1 slaapkamers. 2e etage: laddertrap naar bevloerde ej geïsoleerde zolder. Alle gas-, elektra- en waterleidirv gen zijn vernieuwd. Het huis is c.v. verwarmd. 129.000.- k. Leiden, Hoge Rijndijk 148. Ruim - gedeeltelijk gemo derniseerd - woonhuis met voor- en achtertuin. Inde ling: vestibule, gang met toilet en trapkast, grot woonkamer met serre, doorloop naar keuken. 1 etage: overloop, voorkamer, achterkamer over de ge hele breedte, balkon, toilet, 2e keuken. 2e etagt vaste trap. overloop, badkamer met ligbad, 3 slaapka mers, vliering. Riolering en dak vernieuwd. 139.000.- k. Leiden, Mezenstraat 3 Ruim woonhuis met voor- en achtertuin en vrij uitziet over plantsoen. Indeling: vestibule, gang met toile bijkeuken, nieuwe woonkeuken, inkl. apparatuu woonkamer, serre. 1e etage: 2 grote slaapkamer: moderne badkamer met ligbad, douche, wastafel e toilet. 2e etage: zolderruimte, 2 slaapkamers. Houte schuur. Aanvaarding in overleg. 148.000.- k. Leiden, Rijntburgerweg 83. Zeer groot middenhui met schuur en achteruitgang, voor- en achtertuin. H< pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v gas. Beg. grond: vestibule, gang. toilet, kelderkas bergkast, keuken, grote kamer en suite met ope haard en een serre. 1e etage: 2 grote en 1 klein slaapkamer, badkamer met ligbad, dubbele wastafe apart toilet, overloop, groot ged. overdekt balkon aa de achterzijde. 2e etage: 2 grote kamers, overlooi zolderberging. Aanvaarding in overleg, 248.000.- k.l:J Leiden, Steenschuur 13 In het oude centrum van Leiden gelegen monumerf;| taal grachtenpand. Het huis heeft een prachtige trana gevel en het inwendige bevat diverse zeer oude dJ :1 tails, zoals moerbinten met kinderbalken plafonds dj '.j vloeren, consoles, prachtige eiken trappen, houtsnip j en beeldhouwwerk. Indeling: lange gang met toilei| kelder, voorkamer, achterkamer, plaats, ruime keukd -| met bovengelegen kleine kamer. 1e etage: voorkama (5.5x7), achterkamer (5x8). 2e etage: voorkamdq (5.5x7), achterkamer, badkamer met ligbad en toiler 3e etage: voorzolder, 1 kamer. Aanvaarding in ovelfj leg. 295.000.- kl Leiden, Uhlenbeckkade 21 Halfvrijstaand, uitstekend onderhouden herenhui*; gelegen in rustige en groene omgeving met voor-, zit j en beschutte achtertuin, grote garage, carport, c.wtj] gas. Indeling: entree, hal met garderobe, toilet €f>j grote bergkast, zeer grote ca. 90 m2 Z-vormige wooiirj ruimte met open haard, luxe open woonkeuken voo^ zien van alle moderne apparatuur en een bordestrap 1e etage: hal met vide, grote ouderslaapkamer me balkon en eigen luxe badkamer met ligbad, bidet e dubbele wastafel, apart toilet, 2 ruime slaapkamers 2e badkamer met douche en aansluiting voor was- e droogapparatuur. 2e etage: zolder met grote kamej wastafel, bergruimte met overloop. Het pand is o.n) voorzien van granolwanden, luxe sanitair en tege werk 425.000.-k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST, Spaargarenstraat 38. Middenwoning met voor- en achtertuin (Z), zeer rustig gelegen. Beg. grond: entree, gang, keuken, woonkamer, kelderkast en toilet. 1e etage: 2 slaapkamers. 1 kleine kamer met keukenblok, badkamer met ligbad, apart toilet. 2e etage: 1 kamer, zolder met beschoten kap. Spoedig opleverbaar. 185.000,- k.k. OEGSTGEEST, Aert van Neslaan 80. Drive-in-woning met voor- en achtertuin, houten schuur. Het pand ver keert in goede staat van onderhoud. C.v.-gas. Beg. grond: entree, vestibule, toilet, woonkeuken, bijkeu ken. met aansluiting wasapparatuur. 1e etage: woon kamer met open haard 10.00x5.00 m. met gedeeltelijk houten en een plavuizen vloer. 2e etage: grote slaap kamer met kastenwand. Badkamer met ligbad. 2e toi let. 2 kamers. 3e etage: zolder. 248.000,- k.k. OEGSTGEEST, Rijnzichtweg 52. Hoekherenhuis met voor-, zij- en diepe achtertuin, stenen schuur. Moge- lijkh. voor het bouwen van een garage is ruimschoots aanwezig. Het pand wordt thans verwarmd door een c.v. moederhaard-systeem (olie). Bouwjaar van het pand is 1933. Indeling: entree, gang met kelderkast en toilet, kamer en suite, L-vorm 9.70x5.88/3.85 m., half uitgebouwde keuken. 1e et.: 2 grote kamers, 1 kleine kamer, badkamer, balkon achterzijde over gehele breedte, apart toilet. 2e et.: vaste trap, grote zolder, kamer met dakkapel. 250.000,- k.k. OEGSTGEEST, Fred. Hendriklaan 25. Hoekhuis met garage, voor-, zij- en achtertuin. Het huis verkeert in een goede staat van onderhoud en wordt verwarmd d.m.v. een c.v.-gasinstallatie. Beg. grond: entree, hal, L-vormige woonkamer en suite, keuken, toilet en kei- derkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad,1 apart toilet, overloop, balkon over de gehele breedte. 2e etage: 2 kamers, grote zolderruimte, 260.000,- k.k. LEIDERDORP, Hoofdstraat 77. Vrijstaande villa op 2605 m2 grond, rondom tuin. Voormalig koetshuls in gebruik als garage geschikt voor meerdere auto's. Beg. grond: vestibule, hal, toilet, kelder, woonkeuken, bijkeuken, eetkamer, grote kamer en suite met open haard en serre. 1e etage: overloop, douche/toilet, 4 slaapkamers, kabinet. 2e etage: grote zolder over het gehele huis, geschikt voor meer kamers. Het pand is voor meerdere doeleinden geschikt en wordt c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. 495.000,- k.k. OUD ADE, Watertuin 11. Recreatie-bungalow met car port, voor-en achtertuin. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Beg. grond: en tree. toilet, woonkamer met open keuken met eetbar, slaapkamer, badkamer met ligbad en wastafel. 1e etage: te bereiken met vaste trap vanuit woonkamer, vide met zicht op woonkamer, slaapkamer. Aanvaar ding in overleg. 198.000,- k.k. RIJNSATERWOUDE, Kalmoeslaan 27. In moderne woonwijk, doch zeer landelijk gelegen hoekhuis met voor- zij- en achtertuin en garage. Prachtig uitzicht over poldergebied en plassen. Centraal gelegen t.o.v. uitvalswegen in alle richtingen. Indeling: entree, toilet, garderobe. Z-vormlge woonkamer met parketvloer en aansl. voor en open haard, semi-open zeer luxe keu ken van 1 jaar oud. incl. alle apparatuur. 1e etage: overloop, badkamer met douche, wastafel en 2e toi let, 3 slaapkamers, kastenwand. 2e etage: bergkamer, slaapkamer met dakkapel. Het huis is goed onderhou den en geheel cv-gas verwarmd. Spouwmuurisolatie. Aanvaarding in overleg. 220.000,-k.k. B.V. makelaardij o.g. ex. art. 1223 B.W. Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden 071-125468-124060 Mrs. Van Hoeken Janbroers, notarissen te Noordwijk, zijn voornemens op de woensdagen 13 en 20 juni a.s. telkens te 11.00 uur v.m. in Hotel-Restaurant ,,Het Hof van Holland", Voorstraat 79 te Noord- wijk, resp. bij inzet en afslag PUBLIEK TE VERKOPEN ex art. 1223 B.W. Mr. B. J. van Leeuwen, notaris ter standplaats Noord- wijkerhout. is voornemens in samenwerking met notaris F. W. Lieber te Doetinchem op de woens dagen 20 en 27 juni 1984, telkens om 11.00 uur v.m. in Hotel/Restaurant Van der Geest. Zeestraat 7a te Noordwijkerhout, resp. bij opbod en afslag publiek te verkopen: Hazerswoude-Rijndijk Bilderdijklaan 20 Mooi gelegen, veel groen aan singel, eengezinswo ning, type doorzon, 1/2 open keuken, 3 slaapkrs., douche, zolder, dakkapel voor en achter, zonnige achtertuin (z.w.). Bezichti ging op afspraak. Vraagprijs: 149.000.- k.k. MAKELAARDIJ VOGEL Alphen aan den Rijn de bungalow, staande op een perceel grond belast met het recht van erfpacht eindigende op 31 decem ber 2020, plaatselijk bekend Duinschooten 12/50 in hel bungalowpark Sollasi te Noordwijkerhout, kad. bek. gem. N'hout, sectie E nr. 4295 groot 1.69 are. Erfpachtscanon 1.876.- p.jr. De canon '84 1876.-; lopende achterstallige on- derh.k. 1.025.-; adm.k. 375.20; rente canon 112.56; onr. g.bel.'84 173.-; polderl. '84 31.- achterst. polderl. ƒ51.-: de executiekosten, roye- mentskosten, het trekgeld en de bovenmatige advert, kosten komen voor rekening van de koper. het winkel/woonhuis met aanhorigheden Albert Verweystraat 54 te Noordwijk aan Zee, kadaster N 2607 groot 1.38 aren; (in samenwerking met notaris Mr. S. M. Brandenberg te Leiden); ex art. 176 F.W. de auto-opstelplaats no. 67 (onderste bouwlaag) parkeergarage aan de Grent te Noordwijk aan Zee (Huis ter Duin complex) kadaster A 3551 A-157, voor zover nodig kan koper zich in het bezit stellen door de grosse van de vei lingakte. Aanvaarding bij betaling van de koopsom uiterlijk op 20 juli a.s.; gegadigden dienen op de veiling desgewenst een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betreffende hun financiële gegoedheid. Bezichtiging: uitsluitend na (telefonische) afspraak op de dinsdagen resp. donderda gen 5-7-12-14-19 juni a.s. Veilingcondities en nadere inlichtingen bij Mrs. Van Hoeken en Janbroers, nota rissen, Lindenplein-Voorstraat 85, Noord wijk (01719-19304). Tel. 071-120389 Telex 39341 Gegadigden dienen desgewenst op de veiling een ver klaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. De koper moet zelf voor de benodigde vergunning zorgdragen. Betaling der veilingkosten. erfpachtsca non, lasten en kosten, uiterlijk op 2 juli 1984. Betaling der koopsom uiterlijk op 27 juli 1984. Aanvaarding bij betaling der koopsom. Bezichtiging na telefonisch overleg met not. mr. B. J. v. Leeuwen. Inlichtingen ten kantore van notaris mr. B. J. v. Leeuwen, Herenweg 22, Noordwijkerhout, tel. 02523-6547. SINDS 1900 Nogmaals In prijs verlaagd wegens omstandig heden. Koudekerk a.d. Rijn Dr.Vlaanderenlaan20 Schitterend herenhuis (2/1 kap) garage. voor-zij achtertuin (Z-W), tot. 340 m2. mooie ligging; Ind: hal. woonkam./parket, keuken /Alno, 4 slaapkam.. bad- kam.. zolderberging, alles prima onderhouden, be zichtiging na afspraak. Vraagprijs 279.000.- k.k. MAKELAARDIJ VOGEL Alphen aan den Rijn Oegstgeest Pr. Marijkelaan 18 VOORAANKONDIGING ex art. 1223 B.W. Zonnig gelegen hoekhuis met garage, voor- zij- en achtertuin. Ind.; entree, gang met toilet en kelderkast, keuken, woonkmr. met open haard en parketvloer. 1e etage: overloop, toilet, voor kabinet, voorkamer, achterkamer, badkamer met ligbad en dubb. wastafel. 2e etage: vaste trap, overloop, waskamer, slaapkmr. met dak kapel, zolderberging. Het huis is geheel cv-gas verwarmd. Oplevering in overleg. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. 215.000.- k.k. Barrierweg 239, 5622 CN Eindhoven Tel. 040-815041 815559/434643 Vlotte levering door heel Nederland Op 20 en 27 juni a.s. in café-restaurant Boerhaave", Herenstraat 57 te Voorhout van het dubbel woonhuis met bedrijfs ruimte, ondergrond, erf en aanhorighe den aan de Margrietstraat 34, 36 en 38 te Voorhout, uitmakende een ter plaatse aangegeven gedeelte van het pêrceel kadastraal bekend gemeente Voorhout, sektie A, nr. 3782. Inlichtingen: Mrs. Van Hoeken Janbroers notarissen te Noordwijk Telefoon 01719-19304 OEGSTGEEST, PASSAGE 12 TEL. 071-170741* Wij zoeken met spoed opdrachten voor de verkoop van woningen in alle prijsklassen. Als groot en bekend makelaarskantoor in de regio heeft zich bij ons nu weer ^srssStr^een flinke vraag naar woningen ontwikkeld. (éèffl t Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. <WS a RfrtR L,d Cen"um w7 OPENBARE VERKOOP ex. art. 1223, lid 2 B.W. De notarissen A.D.H. Heenk te Hazers- woude en Mr. R. Gaarlandt-Meiners te Lei den, delen U mede dat op woensdag 6 juni 1984 het navolgende complex onroerend goed in bod is gezet als volgt: a. het winkelcomplex, 25 flatwoningen met bergingen, garages aan de Da Costasin- gel 1 t/m 6, 8 t/m 32 en 33 t/m 40, de Willem Kloosstraat 1 en 3 en een garage bedrijfspand aan de Willem Kloosstraat ongenummerd te Hazerswoude; op 3.180.000,-. b. het vierkamerappartement aan de Her man Gorterstraat 1, alsmede twee gara ges plaatselijk bekend als V en VI aan de Herman Gorterstraat te Hazers woude; op 60.000,-. c. de parterre, kantoor, winkels aan de Willem Kloosstraat 2, 2a en 4 te Hazers woude; op 360.000,-. De afslag zal op woensdag 13 juni 1984 plaatsvinden om 11.00 uur in Hotel Groe nendijk te Hazerswoude-Rijndijk. De hoog ste mijner of koper dient bij de afslag blijk te geven van zijn financiële gegoedheid. Het onroerend goed zal worden afgeslagen zowel in bovenvermelde drie kavels als in één geheel. Nadere informatie, ook aangaande de be zichtiging, kan worden ingewonnen bij bo vengenoemde notarissen. zonneterras (3 x 5 m, Z). 2e et: vaste trap, 2 kamers, berging. Vliezo- trap naar zolder. Geheel geïsoleerd en dubbel beglaasd. Erfpacht f 1.142,66 p/j. LEIDEN 071 175151. 1E BINNENVESTGRACHT 28 f 68.000.- Verkeersarm in het hartje van de stad gelegen hoekpand. Indeling: show room c.q. woonkamer, keuken, toi let, plavuizen. 1e et: kamer over he le etage, dakkapel, raam en wastafel aansl. 2e et: vliering. 'LEUVENSTRAAT 27 f 125.000,- Prima onderhouden gemoderniseerd woonhuis met aangeb. houten schuur en diepe achtertuin met vrijst. schuur met flinke wijnkelder. Indeling: gang, flinke L-woonkamer (10 m) met open haard en vurehouten par ket, betegelde keuken, toilet 1e et.: 2 kamers, douche, bergruimten.C.V.- gas; vrijwel geheel voorzien van ther mopane of voorzetramen; vloer en bovenvoorgevel geïs.; nwe. dakbe dekking met isolatie; nieuw gevoegde gevel; 2 rolluiken voor slaapkamer. MORSSINGEL 229 f110.000- Op 2e etage gelegen 3-kamerapparte- ment met lift, berging, vrij uitzicht en gunstige ligging t.o.V. openbaar vervoer. Indeling: grote woonkamer met flink zitbalkon, open verb, met keuken, slaapkamer, studeerkamer, badkamer met douche en aansl. was- app., bergkast en stookkast met C.V. gaskachel met warmwatervoorz. Serv. kst: f 120,— p/m; erfpachtsca non: f 1.842,-p/j. RIJN EN SCHIEKADE 37 f 178.000,- T.o. nieuwe universiteitsgebouwen gelegen woonhuis met voor- en flinke achtertuin (ZW) en houten schuur. Indeling: gang en toilet met plavui zen, voorkamer met doorloop naar achterkamer met parket en open haard, serre en uitgeb. keuken met plavuizen. Ie et: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, douche, bidet en aansl. wasapp. 2e et: vliezotrap naar zolder met mog. kamer. Gasboiler, extra geiser. VOLLEBREGTSHOF 1 f79.000,- Stadshuisje met vrije ligging nabij Universiteit en to. de Hortus Bota nicus. Indeling: parterre: hall L- vormige woonkamer met plavuizen- vloer, uitgeb. keuken, toilet en plaatsje. 1e et: flinke slaapkamer met badgelegenheid (zitbad met was tafel), voorkamer met vliering. Ver warmd dmv. gaskachels. 1e et: 3 slaapkamers, hoog betegelde badkamer met douche, aansl. was app., nwe. vloer en plafond. 2e et.: vaste trap, zolderkamer met dakka pel, berging. Vloer en zolder dak gefs., C.V.gas. SPORTMANSTRAAT 6 f 225.000,- Prima onderhouden hoekhuis met voor- en achtertuin, houten schuur met elek, en achterom. Indeling: en tree, vestibule, gang, kelderkast, gro te woonkamer met open haard, par ket, opensl. deuren en opén keuken. 1e et 3 kamers, balkon, badkamer met ligbad en toilet. 2e et: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, was- en hobbyruimte, vliering. C.V.gas, ther- ACACIALAAN 22 f 175.000,- mopane, spouw en dak isolatie, Goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, aangeb. stenen schuur en achterom. Indeling: gang, kelderkast, toilet woonkamer (8,5 x 3,6) met open haard, uitgeb. keu ken. 1e et: 3 slaapkamers, badkamer met lavet, 2e toilet, aansl. wasapp. en zonneterras met drainatategels. 2e et: vaste trap, berging, hobby- en zolderkamer, dakkapellen, wastafel. Dak geis. C.V.gas. ONAFHANKELIJKHEIDSWEG 74 f 105.000- SPLINTERLAAN 135 f 159.000,- Op Ie etage gelegen 3-kamermaiso- Gemoderniseerd woonhuis met voor- nette met fietsenberging op begane en diepe achtertuin, stenen schuur en grond. Indeling: buitentrap, entree, achterom Indeling: gang met kelder gang met trapkast en toilet met fon- kast en toilet, woonkamer met par- teintje, L-vormige woonkamer in ket, open haard en open verb, met open verbinding met moderne eetka- nwe. eiken keuken. Gang en keuken mer/keuken met parket en deur naar met plavuizen, plafonds vernieuwd. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Diensten Centrum. ^^1^7 nen helaas niei worden geaccepteerd. Voor een correcte uitvoe ring van uw opdracht is het noodzakelijk dat de bon - voorzien van de gevraagde postcodes - uiterlijk 14 dagen voor uw ver trek in ons bezit is. Voor de toezending van u krant is, behalve de gebruikelijke abonnementskosten, voor portekosten een be drag van f. 2,89 per week verschuldigd. Voor betaling van de verzendkosten wordt u een acceptgirokaart toegestuurd. Voor gebeurtenissen die zich voordoen nadat uw krant is verzonden kunnen wij uiteraard geen verantwoordelijkheid dragen. P.S. Vermelding van uw telefoonnummer geeft ons de mogelijk heid contact met u op te nemen wanneer er iets niet duidelijk mocht zijn. Voor verdere informatie kunt u bellen: 070-190885. Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krij- - gen op uw vakantie adres in de Benelux. Gezien de slechte er varing met toezending naar overige buitenlandse vakantiebe- stemmingen en de hieraan voor de abonnee verbonden hoge kosten, hebben wij besloten deze mogelijkheid niet meer open te stellen. In het bijzonder in de zuidelijke landen is de aan komst van de krant op de plaats van bestemming dermate onze ker dat het de kosten en moeite niet loont. Aan een verzoek tot toezending in Nederland, België of Luxemburg uwerzijds wil len wij echter graag voldoen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijk 'spelregels' voorleggen. Opgave van vakantie-adressen zal uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kun- LEIDERDORP ZOETERWOUDE WEEKEND ÉSÉTELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend be reikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. ZONNEGAARDE8 f 175.000,- Goed, onderhouden, modern, licht hoekhuis met vrije, verkeersarme en landelijke ligging, vrijstaande garage, voor- en achtertuin, Z-woonkamer met parket, keuken met nwe. inrich ting inkl. app., 4 slaapkamers, badka mer met douche, 2e toilet, C.V.gas, gasboiler. Uitsluitend economisch gebondenen/ ingezetenen van de Gemeente Zoe- terwoude kunnen de woning kopen. ik ben jaar/kwariaal/maandabonnee. Svp in blokletters invullen, in ieder vakje een letter. Huidig adres Tel.iii. Postcode L__L_l Periode voor verzending krant. Vakantieadres Winkel-woonhuis gelegen aan ge zellig winkelerf, ind: winkel/kan toorruimte ca. 50 m2, magazijn, toilet, 1e et. woonkamer, terras, keuken, toilet, douche, 2e et. 2 slaapkamers, berging. Gevr. huurprijs 1650,- per maand. Inlichtingen -KIFT INVULLEN Datum binnenkomst MAKELAARDIJ O.G. VAN DER DRIFT B.V. i Zoeterwoudsesingel 3, A 2313 AX Leiden. g tel. 071-120513, b.g.g. 897498 lü Geversstraat 63 Oegstgeest. 071-175151 Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Postbus 9 2501 CA 's-Gravenhage Lid NVM VAKANTIEOPZENDING

Leidse Courant | 1984 | | pagina 18