Geduld Ten Katestraat dreigt met Raad van State ia MOGELIJK NIEUWE JACHTHAVEN IN DE KAAG ,WE LATEN ONS GEEN JEUGDCENTRUM DOOR DE STROT DUWEN" Oostelijk deel Oostpolder krijgt tuinbouwbestemming ^P£eïdóe<2ou*a/nt Instrumenten Sint Jans Fanfare dringend aan vernieuwing toe REGI0U0UR1NAAL W oningbou wplan Molenlaan voorlopig van de baan LEIDEN/REGIO CeidaeSowuvnt WOENSDAG 6 JUNI 1984 PAGINA dienstuerlening de apotheek Reyst I 13.00 u. tot woensdag 13.00 u. BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Diaconetsenhuis: Bezoekuur dagelijks van 16.00 tot 17.00 uur bezoekers per patiënt. Sint Elizabeth-ziekenhuis: Volwas senen dagelijks van 14.00-14.45 u en van 18.30-19.30 u.; klasse afdelingen ook 11.15-12.00 u. Kraamafdeling: dag. van 11.15- 12.00 u. (alleen voor echtgeno ten) van 15.00-16.00 u. en van 18.30-19.30 u Kinderafdeling dag. 15.00-18.30 u. CCU (hart- bewaking) dag. van 14.00-14.30 u. en van 19.00-19.30 u. Inten sieve verpleging: dag. van 14.00- 14.30 u. en van 18.30-19.00 u. Sport-Medisch Adviescentrum: Spreekuur ma. 19.30-20.30 u. in het St. Elisabeth-ziekenhuis. Endegeest: Oi. en vr. 13.00- 15.00 Avondbezoekuur afdeling verlos kunde: 18.00-19.00 u. De Prae- ing dagelijks doorlopend bezoek wordt toege staan kan de hoofdverpleegkun dige hiervoor speciale kaarten verstrekken. De bezoektijden van de kinderkliniek zijn dage lijks 15.00-15.45 u en 18.30- u. Kinderafdeling 15.00-15.3 S.O.S.-DIENST Telefonische 071-125202. loeilijkheden hulpdienst, tel. Voor allen die verkeren of trouwelijk. C BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50, tel 123942, spreekuren ma. en di. 10.00- 12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. LEIDSE RECHTSWINKEL Ju ridisch Adviesbureau. Ketelboe- terssteeg 10. tel. 130775; Afde ling wonen en werken: ma. 18.30-20.30, wo. 1000-1200, do. 18.30-20.30. Afdeling belas tingen: di. 18.30-20.30, wo. 18.30-20.30. Klachtenbureau: 18.30-20.30, do. 18.30-20.30. DIERENHULPDIENST Hulp- Tel. 071-220021. BURGERRAADSLIEDEN Ko renbrugsteeg 2. tel. 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 u.. do. 18.30-20.00 u. GEZINSVERZORGING Stich- ing gezinsverzorging Leiden. arging, Rembrandtstraat 17, tel. 149441 (ma. t/m vr. 9.00- 10.00 u. en 13.00-14.00 u.). KINDER- EN JONGERENTELE FOON Op woensdag- en za terdagmiddag van 14-18 u. tele foon 071 - 120611. MAATSCHAPPELIJK WERK Bureau Maatschappelijk werk. Oude Rijn 44c, spreekuur dage lijks 14.00-15.00 u.; do. ook 19.00-20.00 u.. tel. 142144. Spreekuur gemeentelijke sociale 10-15.00 u. Apollo- RAAD VAN ARBEID Hoge Rijndijk 306, Leiden, tel 071- 899375. Kantoor geopend ma. t/m vr. 9-12 u. 14-16 u. Telefoni sche informatie over kinderbij slag: 8-12 u. Buurthuis Morskwartier, Topaas laan. 10.00-11.00 u. wo. 10.00- 13.00 u.; Tuinstadwijk: Heren- ORANJE- VORSTINNEN" IN WOUBRUGGEOPEN WOUBRUGGE Burgemeester Brouwer de Koning opende gister avond de tentoonstelling „Honderd jaar Oranje-Vorstinnen" in de Esse- lyckerwoudeschool aan de Emmalaan. Hij toonde zich bijzonder ver heugd over het feit, dat de Kulturele Raad Woubrugge er in geslaagd was de uit negentien panelen bestaande tentoonstelling naar zijn ge meente te krijgen. De honderden foto's geven een duidelijk beeld van de activiteiten van de drie vorstinnen, die de afgelopen honderd jaar in ons land een rol hebben gespeeld. Belangrijk onderdeel van het geheel is de uit foto portretten opgebouwde stamboom. De expositie is in vele gemeentes te zien geweest. Voor de vierde, vijfde en zesde-klassers uit de gemeente is er een begeleidend boekje. Tevens is er een vragenlijst in verwerkt. Voor 23 juni moeten de vragenformulieren ingevuld ingeleverd wor den bij de Kulturele Raad. Een deskundige jury zal de antwoorden be oordelen. De gemeente heeft voor elk van de drie Woubrugse scholen drie prijzen beschikbaar gesteld. Die zullen nog voor de grote vakantie worden uitgereikt. De tentoonstelling is van 6 tot en met 15 juni op werkdagen open van acht tot tien uur 's avonds. De toegang is gratis. DE KAAG Het braakliggende gebied tussen het pontveer en de jachthaven van Patist wordt wellicht ingericht als jachtha ven. De raadscommissie openbare werken, ruimtelijke ordening en milieuhygiëne sprak zich onlangs in meerderheid uit vóór recreatieve ontwikkelingen op die plaats. Met name een jachthaven was voor de commissieleden de meest voor de hand lig gende bestemming. Burgemeester en wet houders van Alkemade wilden de raads commissie peilen over het nieuwste recrea tieplan van de Haagse gebroeders Van de Elshout, die het bewuste stukje Kaag al ja ren in hun bezit hebben. Al vaak hebben zij bij het gemeentebestuur plannen ingediend voor een jachthaven of camping. Tot nu toe echter ketsten die plannen af op de gemeentelijke en provin ciale overweging dat de Kagerplassen al overvol zijn en vestiging van een nieuwe- jachthaven alleen aanvaardbaar is bij uit breiding van het vaarwater. Volgens de raadscommissie is de gemeente Alkemade, f?zien vroegere toezeggingen aan Van de lshout, verplicht zich wat toegeeflijker op te stellen dan in het verleden het geval HAZERSWOUDE-RIJN- DIJK Een groep bewo ners van de Hazerswoudse Ten Katestraat is van plan in beroep te gaan bij de Raad van State om te voorkomen dat in hun woonstraat een onderko men voor de stichting JJB komt. Dit maakte de heer W. van Schaik namens de omwonenden gisteravond bekend tijdens een ru moerige vergadering van het wijkcomité Rhynen- burch. Ongeveer dertig Hazerswoudenaren eisten van het wijkcomité dat hun boosheid over de mo gelijke vestiging van on der meer 't Pluutje aan het gemeentebestuur zal worden overgebracht. Aan één van die gemeentebe stuurders hoeft de woede niet meer te worden uitgelegd. Wethouder G. van der Lecq die zelf aanwezig was, kreeg gisteravond in de vergaderzaal van het Koudekerkse café De Hoek de wind van voren. De bewoners waren vooral boos over het feit dat ze uit deze krant hadden moeten verne men dat de Ten Katestraat mogelijk een onderkomen van de Stichting Jeugd Jongeren en Buurtwerk moet herber gen. Zoals al eerder vermeld, heeft de JJB een houten ge bouwtje op het oog dat naast de gymzaal moet komen. Aan de omwonenden van de straat was op het gemeentehuis al kenbaar gemaakt dat het voor negentig procent zeker is dat het centrumpje er in septem ber al staat. „Overval" „Op deze manier laten wij ons niet overvallen", aldus een be woner. „De gemeente heeft ons nooit naar onze mening gevraagd". Wethouder Van der Lecq maakte duidelijk dat de bewoners hier altijd nog te gen beroep in kunnen gaan, „Al zou ik dat wel betreuren". Maar ook het wijkcomité kreeg verwijten te horen. Vol gens de bewoners was het co mité al langer op de hoogte van vestiging van de JJB in de Ten Katestraat. Waarop voor zitter C. Lekx antwoordde dat het „Wijkcomité ook niet alles kan weten". Aan JJB-bestuurder Cees van den Bosch was de taak om de keuze van de Ten Katestraat te verdedigen. Hij maakte dui delijk aan de omwonenden dat er geen disco's zullen plaats vinden. „Wel komt er een hobby-club, volwassenenacti viteiten, en een theemiddag". Ook jeugdsoos 't Pluutje, nu door gebrek aan een onderko men op sterven na dood, moet aan de Ten Katestraat weer wat nieuw leven worden inge blazen. En voor dat laatste zijn de omwonenden doodsbe nauwd. Zij vrezen brommerge luiden, over straat slenterende jongelui en muziekoverlast. ,,'t Pluutje heeft al een veel te slechte naam om ons te doen geloven dat er afspraken te maken zijn over beperking van geluidsoverlast", vatte een bewoner samen. Contact verliezen Van den Bosch benadrukte nogmaals dat de JJB al vijf jaar lang aan het „donderen is om een stekkie". „Sinds twee jaar is de gemeente eindelijk een serieuze gesprekspartner. Als we nu niet zo snel moge lijk een gebouw neerzetten, verliezen we het contact met de jeugd en dan kunnen er vervelende dingen gebeuren", aldus Van den Bosch. „Eens moet de bijl vallen", ant woordde hij de Hazerswoude naren die het mes liever in een andere straat terecht zien komen. De omwonenden waren echter niet te vermurwen. „We heb ben al genoeg last van de ten nisbanen bij ons in de buurt. Ook is er nog weieens disco in de school aan de Reviusstraat die we goed -kunnen horen. Wij zullen 't Pluutje in onze straat nooit toestaan", aldus de heer Van Schaik die zei na mens de buurt te spreken. De opkomst gisteravond was zo groot omdat een buurtbe woner de wijk had opgeroepen te verschijnen. Deze had huis- aan-huis een stencil verspreid waarop stond dat het wijkco mité de bewoners opriep te ko men praten over de Ten Kate straat als plaats voor een jeug- donderkomen. Voorzitter Lekx verklaarde achteraf dat het comité niet verantwoorde lijk was voor het pamflet. Op zijn vraag aan de Ten Kate- straatbewoners wie de samen steller was, stuitte hij op een hardnekkig stilzwijgen. „Stinken we niet in" Vertegenwoordigers van JJB maakten duidelijk dat het noodgebouwtje aan de ten Ka testraat een tijdelijke oplossing zal zijn. Volgens wethouder Van der Lecq in ieder geval „minder dan vijf jaar". Binnen twee weken komt de gemeen te met een „accommodatie nota" waarin staat welke plaatsen geschikt zijn voor de definitieve vestiging van een jeugdhonk. Behalve aan de Ten Katestraat wordt onder meer gedacht aan een aan bouw aan Het Anker. Dit stuit echter op bezwaren wat be treft de samenwerking met de horeca-exploitant van dat multifunctionele centrum. De omwonenden van de Ten Katetraat geloofden echter niet dat de gemeente daadwer kelijk zoekt naar andere plaat sen nu hun straat is „uitverko ren". „We krijgen nu een tij delijke voorziening door onze strot geduwd, en als die vijf jaar om zijn, besluit de ge meente om van de dan leegge komen gymzaal een onderko men van het JJB te maken. Daar stinken we echt niet in", voorspelde de heer Van Schaik. Besloten werd dat het wijkcomité volgende week met bewoners van de Ten Ka testraat om de tafel gaat zitten. ROEL DEN OUTER ROELOFARENDSVEEN De raadscommissie open bare werken, ruimtelijke ordening en milieuhygiëne heeft zich onlangs uitgesproken over de toekomstige ontwikkeling van het oostelijk deel van de waterrijke Oostpolder. Dit is het gebied tussen de Noorderhem- weg en de Galgekade aan het Braassemermeer. De commissieleden gaan akkoord met handhaving van de huidige tuinbouwbestemming, evenwel gecombineerd met een beperkte recreatiemogelijkheid. Volgens het streekplan zou het oostelijk deel van de Oostpolder uitsluitend een recreatieve bestemming moeten hebben. Vanwe ge die recreatieve plannen is dit deel van Roelofarendsveen met veel sterk verouderde glastuinbouwbedrijven altijd buiten het reconstructiegebied gehouden. Omdat een provinciaal advies om de Oostpolder te gebruiken voor sociale woningbouw, volgens de gemeente Alkemade, niet haalbaar is, heeft de Reconstructie commissie aan Gedeputeerde Staten verzocht het desbetreffende gebied te betrekken bij het reconstructiegebeuren. De glastuin bouwbedrijven in de Oostpolder willen namelijk meeprofiteren van de aantrekkelijke subsidiemogelijkheden die de reconstruc tieregeling biedt. Vooralsnog lijkt het erop dat de provincie ge hoor zal geven aan de wensen van de tuinders. Een onafhankelijk ingenieursbureau heeft de mogelijkheid van sociale woningbouw in de Oostpolder grondig onderzocht. Uit het eindrapport blijkt dat de grondstructuur zodanig slap is dat woningbouw in de vrije sector er wel haalbaar is, maar sociale woningbouw niet. De kavelprijzen zouden er namelijk veel te hoog worden, vanwege de vereiste zogenaamde „platform- bouw". De raadscommissieleden benadrukten dat zij met be perkte recreatiemogelijkheden in het gebied uitsluitend oever- en dagrecreatie bedoelen. Geduld hebt u nodig om dit spel een goed einde te brengen. Graag belonen wi] de (kleine) moeite van het aanbrengen van een nieuw abonnement met dit behendigheidsspel. van de Leidse Courant AdresJ I Postcode/Plaats Betaald wordt per maand (met automatische afschrijving) per kwartaal Bank/gironummer: Stuur een 'labyrinth'-spel naar: NaamtI Adres_____I I Plaats/PostcodeI Telefoon I I' Stuur deze bon in open envelop-geen postzegel plakken - naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 998, |^2500 VD Den Haag. veme" 5] Zoeterwoude verhoogt garantieprijs oud papier ZOETERWOUDE Als het aan de raadscommissie welzijn ligt, krijgen vier Zoeterwoudse verenigingen die oud papier ophalen een garantieprijs van 9 cent. Nu bedraagt de prijs 6 cent per kilo. Het college blies zelfs de loftrompet over de ge zamenlijke aanpak van de her vormde jeugdraad, „Rijntam boers", voetbalvereniging Meerburg en tafeltennisvere niging Zoeterwoude. Helemaal tevreden zullen de verenigin gen hiermee niet zijn want zij nebben namelijk gevraagt om 12 cent per kilo. De vier verenigingen dragen in hun brief diverse argufnen- ten aan voor hun stellingna- me. Zo heeft men becijferd dat de gemeente in 1983 een be drag heeft bespaard van ruim 50.000 gulden aangezien 300.000 kilo oud papier is op gehaald tegen een bedrag van 18 cent per kilo aan verwer kingskosten. Namens de vier verenigingen voerde Karei van Muijden (jeugdraad) het woord en stel de dat de verenigingen als het ware geld verdienen voor de gemeente. „Het gaat om een zelfwerkzaamheid die ten goe de moet komen aan de vereni gingen want wij doen nu werk waar 'de gemeente baat bij heeft. ToJll Kleuterjuf Sjaloomschool getrouwd Het was gisteren groot feest voor de kleuters van de Sja loomschool in Zoeterwoude- dorp. Kleuterleidster Sonja Pauw trad namelijk in het hu welijk met Ton Engelbart en alle kleuters deelden in de feestvreugde. De klas van „juffrouw Sonja" woonde de huwelijksplechtigheid bij in het gemeentehuis van Leid- schendam en daarna kwam het jonge paar naar de Sja loomschool. Daar was inmid dels de speelzaal omgetoverd in een heuse feestzaal. Met ereboog werd „de juf" ver welkomd. Er werden allerlei spelletjes gedaan en het bruidspaar werd in het zon-, netje gezet. Als cadeau werd onder meer een wandkleed met de namen van de kleu ters aangeboden. ZOETERWOUDE De kans dat de Zoeterwoudse Sint Jans fanfare alsnog een éénmalig bedrag krijgt van 5000 gulden is nog altijd reëel aanwezig. Dat bleek gisteravond tijdens de behan deling van het herhaalde verzoek van de fanfare. Er is namelijk geld nodig om instrumenten te vernieuwen. De fanfare zal een concreet verzoek moeten indienen, met steekhoudende argu menten, waarna wethouder mevrouw Graniewski bereid is een en ander binnen het college te verdedigen. De raadscommissie welzijn liet' al nadrukkelijk doorscheme ren in principe bereid te zijn het verzoek van de fanfare dan te honoreren. in de ereafdeling. Wil men volgend jaar met succes weer deelnemen aan het bondscon- cours dan is aanschaf van di verse nieuwe instrumenten noodzakelijk. Er zijn in ieder feval drie hoorns en een trom- one dringend aan vernieu wing toe terwijl het gemis aan pauken steeds nadrukkelijker wordt gevoeld. Met een één malig bedrag is de fanfare uit de nood. De huidige subsidie, ingevolgde de zogenaamde SONMO-regeling, is niet toe reikend al zit daarin wel ver weven een bedrag aan de op leiding van leerlingen. De heer P. Kremer van de VVD had er aanvankelijk wat moei te mee. „We moeten princi pieel zijn. We hebben een sub sidieverordening en daar moe ten we ons dan ook aan hou den. Een gerichte aanvraag voor de vervanging van in strumenten, die dan bijvoor beeld wordt gehonoreerd uit het Cultuurfonds, is bespreek baar" aldus Kremer. De fraktie van Progressief Zoeterwoude wilde het ver zoek van de fanfare wel steu nen. Wil Ooijendijk: „De Sint Jans fanfare heeft alles gedaan om het hoofd boven water te houden. Voor het eerst in ruim 80 jaar kloppen ze nu aan bij de gemeente. Men heeft al zo veel zelfwerkzaamheid ver richt dat de rek er een beetje uit is. Wat ons betreft is die 5 mille akkoord". Ook het CDA, bij monde van C. Roessen, onderstreepte het standpunt dat handhaving van het muzikale peil op het huidi ge niveau een goede zaak is en zal het licht op groen zetten indien inderdaad het bedrag van 5000 gulden wordt besteed aan vernieuwing van het in strumentarium. Zomerbridge De Bridgeclub Sassem Troef in Sassenheim gaat iedel een weer de kans bieden kennis te maken met wei strijd-bridge. Elke donderdagavond zijn er daarvoi zomerdrives waaraan ook niet-Ieden van de Nede landse Bridge Bond kunnen meedoen. Het gaat om pl zier en sfeer en niet echt om prestatie. De besten pl lijn worden beloond met een fles wijn. Er zijn wek\' lijks promotie- en degradatiemogelijkheden. Voc, NBB-leden zijn er meesterpunten te verdienen. Deelni mers worden verzocht zich voor kwart voor acht in H schrijven. De zomerdrives worden gehouden in de kat tine van sporthal Wasbeek aan de Van Alkemadelaaf De toegangsprijs is een gulden vijftig. Oriëntatiedag De Don Bosco Mavo in Sassenheim houdt zoals ieder jaak weer de bekende oriëntatiedag voor leerlingen van de dei de klassen. Die moeten gaan beslissen welk vakkenpakkl ze nemen. Leerlingen hebben op verzoek kenbaar gemaali in wat voor bedrijven of instellingen zij geïnteresseerd zijl en in kleine groepjes zullen de opgegeven bedrijven vrij dag worden bezocht. De Tweeling Leerlingen van de streekmuziekschool uit Leidschen dam en Voorburg voeren de vrijdagen 8 en 15 juni ij het Paus Johannes Centrum in Prinsenhof in Leid schendam de zelfgemaakte musical De Tweeling op Dat wordt zo ongeveer de laatste activiteit van dt streekmuziekschool. die eind augustus wordt opgehe ven. Het idee voor de musical komt van Jessica dt Boer, een tienjarige leerlinge van de school. Andert leerlingen hebben teksten en muziek toegevoegd. Do een te Denise Overeem heeft de leiding, de regie is ii handen van Max Wagener. Kaarten kosten twee guit den vijftig. De uitvoering begint om kwart over achti Tennislustrum (1) Tennisvereniging ..Alkemade" viert zaterdag, zondag en maandag haar vierde lustrum met een zeskamp voor junio] ren en een voor senioren, een disco, cabaret en een loterij De zeskampen bestaan uit: tennis, puzzelen en zwemestat fettes met hindernissen in zwembad ..De Tweesprong". De zeskamp voor junioren wordt op zaterdag gehouden, diè op zondag. Ook is er op zaterdag een disco voor de jeugd. Tennislustrum (2) De senioren van de tennisvereniging „Alkemade" vie ren zondag feest in het gebouw van tafeltennisvereni ging „De Treffers" met onder meer een cabaret voor,É door en over leden. Daarna is er een muzikaal optrek) den van Ritmico Especial". Op maandag tweede pink\\ sterdag vindt de trekking van de loterij plaats. Tevens^ wordt het traditionele „racket trekken" voor junioren,, en senioren gehouden. Dit laatste houdt in dat iedereen met iedereen tennis speelt. L 3 f' Vakan tie-kran t De Noordwijkse VVV brengt vanaf zaterdag weer weke-" lijks een vakantie-recreatie-krant uit vol tips en informatief over de evenementenagenda van Noordwijk. Gasten en in-1. woners van Noordwijk kunnen gratis exemplaren afhalen bij het VVV-kantoor aan De Grent. Bij dat kantoor zijn sinds kort ook het nieuwe NZH-busboekje (f 4) verkrijg-\ baar en een museumgids (f 2.50) van her ministerie van WVC met daarin vrijwel alle musea, oudheidskamers en openbare verzamelingen en hun openingstijden. Veel, on-m geveer 300. musea zijn gratis toegankelijk met een mu" seum-jaarkaart (f 20) die ook bij de VVV verkrijgbaar is. HAZERSWOUDE Het college van b en w wil voorlopig g& medewerking geven aan de bouw van vijf of zes woningen a de Molenlaan. Dit bleek gisteravond op de vergadering van raadscommissie planologie. De huizen, die ruim ƒ130.000 guld zouden moeten kosten, dragen niet bij aan de oplossing van.( woningnood in Hazerswoude. Voorrang moet worden gegev' aan de bouw van goedkopere woningen, waaraan wel behoei is. (i De enige voorstanders van de bouw waren de CDA-leden E. v Elderen en C. Hoogendoorn-Roskam. Mevrouw Hoogendoo^ vond dat de wijk Groenendijk wel een impuls verdiende. plan behelsde ook de afsluiting van de uitrit van de Molenla op de Rijndijk. Dit zou belangrijk zijn ter bescherming van fietsers op de Rijndijk. De kosten van ruim een ton, die de f, meente hiervoor zou moeten maken, wilde de heer Van Elder' voor een deel afwentelen op Rijkswaterstaat. Een meerderheid van de raadscommissie deelde echter de zwaren van het college. Dezelfde argumenten die werden gehanteerd bij het afwijz. van het woningbouwplan, golden ook voor de plannen tot vi bouw van een boerderij. Deze staat tussen Groenestein en spo, en komt door ruilverkaveling vrij. De bedoeling was om boerc rij en stallen te verbouwen tot een aantal woningen. Een derde voorstel tot woningbouw haalde het ook niet. t ging om huizen van 220.000 gulden en duurder, die op een biedje aan de Van Ostadestraat, de Jan Steenstraat en de Ferij nand Bolstraat gebouwd zouden moeten worden. Volgens ny vrouw C A.M. van Putten was er geen behoefte aan zulke du huizen. Mevrouw Hoogendoorn en de heer Dekker (D'66) w den liever voorlopig de groene strook in stand houden. De raadscommissie liet in haar eindconclusie overigens wel mogelijkheid open voor de bouw van duurdere huizen, wannë dat in de toekomst wel nodig zou blijken te zijn. Juwelen en sportkleding gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN Dieven hebben vannacht en 'i vorige nacht rijke buit verzameld in Alphen. Een opslagplalj voor sportartikelen aan de Prins Hendrikstraat werd geplu* derd nadat een ruit uit de achterdeur was gehaald. De inbreké namen 215 trainingspakken, 50 sportjacks, 80 sportshirts en r paar sportschoenen mee. De totale inkoopwaarde bedraagt or streeks 16.000 gulden. Verder was er een insluiping in een w ning aan de Saffierstraat, waar de voordeur werd opengebrok/ De buit omvatte 12.500 gulden aan juwelen en 1000 gulden a'1 los geld. Tenslotte werden ruiten van SRV-wagens die aan Concertweg geparkeerd stonden vernield. Uit eén van de w' gens werd voor 800 gulden aan sigaretten meegenomen, en of. de schade beliep ongeveer dat bedrag. 'J Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, zate dags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en ik krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 4