Voorlopig geen staatsgarantie Spelen 1992 Noord-Korea I niet naar I Los Angeles Slechte start volleybalsters Nieuw in de Reiswereld I.A.S. REIZEN voetballerlei Sportwereld Feyenoord winnaar toernooi Jakarta ^sportuitslagen 8 dagen met uw krant naar Bretagne 695.- 'SIJTHOFFPERS >ORT CeidóeSou-uiTit ZATERDAG26MEI 1984 PAGINA if laramanolis indelijk 1 Amsterdam [STERDAM De Franse tser Richard Caramanolis, ropees kampioen in het ï-zwaargewicht, is gister- rrgen in Amsterdam aange zien, zodat niets het titelge- iht tegen de Nederlandse jager Alex Blanchard meer Je weg lijkt te staan, partij, die is afgesloten op lalf ronden, wordt maan- (avond in de Eden-hal afge- rkt. Het gevecht is al drie nr uitgesteld, nadat Carama- is op 2 februari in Marseille ropees kampioen was ge- rden door opgave van de Seriander Rudy Koopmans. pnieuw reuier ROPOLI Als het regent Srs Freuler ook op de weg snelste sprinter van het fpeloton. Het heeft in de ide van Italië de eerste t etappes elke dag gere- id. De Zwitser voelde zich zijn element. In Agropoli Intte hij naar zijn derde ipezege in de Giro. Fran co Moser bezette de derde lts. Met tien seconden tijd- ^oeding verstevigde hij zijn Bende positie. %ler kreeg in 1981 wereld- ndheid door als huurling Ie ploeg van Peter Post in itromende regen in Bor- ix een Tour de France-e- te winnen. Nadat Freu- ""donderdag een rennerssta- g had gebroken, keken na il sommige coureurs giste- een dreigende houding De Zwitser is echter een de potigste renners. Hij rde op niet mis te ver te wijze. „Als iemand mij taakt, sla ik er onmiddel- op los", zei hij. apoli biedt I miljoen voor aradona PELS De Italiaanse jtbalclub Napoli heeft FC celona achttien miljoen len geboden voor Diego jadona. Napoli wil de Ar- ^xijn voor twee jaar onder ■tract nemen. Maradona zou Italië twee miljoen gulden >;ljaar gaan verdienen. Bar- a's manager Jorge Cys- ller heeft gezegd in elk met Napoli's voorzitter rado Feriano een gesprek lllen voeren. ië kan tijdens de eindron- van het Europees voetbal- ipioenschap in Frankrijk hikken over de 18-jarige 9 Scifo van Anderlecht. De itvolle middenvelder jt per 8 juni de Belgische onaliteit. Duimen derde tijd ilBURGRING De Ne- andse motorcoureur Boet Duimen heeft gisteren tij- de training voor de Grote van West-Duitsland in de cc-klasse met 1.51,22 de le tijd gerealiseerd achter Amerikaan Eddie Lawson 1,57) en de Fransman Ray- id Roche (1.50,33). duo Streuer en Schnieders I) maakte in de zijspan- >e de beste tijd met 1.50,09 jut. Hilversum en Duindigt ongerust WASSENAAR/HILVERSUM De be- sturen van de Renbaan Duindigt en het drafcentrum Hilversum hebben gisteren in een nieuwsbulletin hun ongerustheid doen blijken over het uitblijven van de uitvoering van de decentralisatie, zoals die was voorgestaan door de structuur- commissie draf- en rensport en eind 1982 was vastgelegd in het door Ikon beleidsconsulenten opgestelde structuur- rapport. De besturen eisen dat met grote voortvarendheid de aanbevelingen van het structuurrapport met betrekking tot de professionele banen ter hand worden genomen, zodat de afronding van de herstructurering in 1984 kan plaatsvin den. Nieuwe kans Kensmill AMSTERDAM Het district Noord-Holland heeft gisteren een tele gram naar het hoofd bestuur van de Neder landse Boks Bond ge stuurd. Daarin doet men het advies de Am sterdamse bokser Ro meo Kensmill alsnog als Olympisch kandi daat voor te dragen bij het NOC. Gebleken is. dat de gehanteerde prestatielijst van de pu gilist van Albert Cuyp niet compleet is. Tennisfinale tussen Tsjecho-Slowakije en Verenigde Staten DUSSELDORP De finale om de we reldbeker tennis in Dusseldorp wordt een duel tussen de winnaar van 1981 en 1982, Tsjecho-Slowakije, en de Verenigde Sta ten, de houder van de trofee. De Tsjecho- slowaken versloegen Zweden met 2-1 (Lendl klopte Wilander na twee en een half uur met 7-6, 7-5) en de Amerikanen klopten Argentinië met 3-0. Judith Warringa heeft zich gisteren in Pa rijs geplaatst voor de derde ronde in het kwalificatietoernooi voor de open Franse tenniskampioenschappen. Ze versloeg in de tweede ronde de Fran?aise Ballet in twee sets: 6-4, 6-0. Nationaal kampioene Nanette Schutte sneuvelde in de tweede ronde tegen de Russin Ellisenko 1-6, 1-6. •ant ontvangen Bel tussen 18.00 en ur. zaterdags tussen 14.00 en 15.00 leloonnr.071-122248 en uw krant og dezelfde avond nabezorgd. Minister Ruding van Financiën. (Van onze parlemetaire redactie) DEN HAAG Minister Ruding (Financiën) is niet bereid de overheid een garantie van 250 miljoen gulden te laten verstrek ken voor het afdekken van eventuele verliezen bij het houden van de Olympische Spelen van 1992 in Amsterdam. De bewindsman acht de bere keningen van de gemeen te waaruit de staatsgaran tie van 250 miljoen gulden te voorschijn is gekomen „te los" en „onvoldoen de". Met de houding van Ruding heeft het kabinet gisteren geen besluit ge nomen over het verlenen van de staatsgarantie." „Er is in een eerste ronde over gesproken. Het antwoord is in tentioneel ja. Maar hoe moeten wij dat formuleren. Over de voorwaarden daartoe voor de financiering en organisatie volgt nader overleg'aldus premier Lubbers na de minis terraad. In een interne notitie van het ministerie van Financiën wordt het „nu niet verant woord" genoemd om de staats garantie te verlenen. Op het ministerie wordt gevreesd dat de nodige staatgarantie uitein delijk wel tot 1 miljard gulden kan oplopen. Kritiek van de ambtenaren is er vooral op en kele kostenposten die in de be groting van Amsterdam voor komen. Hoewel de interne notitie van Financiën geen voorwaarden noemt waaraan voldaan moet worden voordat de overheid de gevraagde garantie wel zal geven, wil minister Ruding een duidelijke verdeling voor het afdekken van eventuele tekorten bij de Spelen tussen de rijksoverheid, de provincie Noord-Holland en de gemeen te Amsterdam. Ruding speelt met de gedachte een eventueel tekort te laten dekken door middelen op de begroting van WVC. Dit omdat het staatsse cretaris Van der Reijden (WVC) is die de Spelen in ons land wil houden. Hij heeft zich ook achter de aanmelding van Amsterdam geschaard. Naar verluidt moet uiterlijk op 8 juni een besluit vallen over de definitieve aanmelding van Amsterdam als kandidaat voor de Spelen van 1992. Accenten sportbeleid Er wordt een nieuwe richting ingeslagen in het sportbeleid zoals dat door het ministerie van WVC wordt uitgezet. Daartoe is 2,35 miljoen gulden vrijgemaakt door bezuinigin gen op andere onderdelen van het sportbeleid. Het kabinet heeft met deze wijziging inge stemd door een nota van staatssecretaris Van der Reij den (WVC) „Accenten sport beleid" aan te nemen. In het sportbeleid wordt een viertal hedendaagse accenten gelegd, namelijk: het stimule ren van een blijvende sportbe oefening; instandhouden van de kwaliteit van de sportbeoe fening; verduidelijken van de plaats die de sport heeft in de internationale samenwerking; beter afstemmen van beleid tussen alle betrokkenen bij het sportbeleid. NIJKERK Het nationale dames-volleybalteam heeft gister avond in Nijkerk het vierlandentoernooi met een nederlaag in gezet. Canada, dat eerder deze week twee keer van de nationale damesploeg verloren had, sloot na twee en een half uur het duel winnend met 3-2 af. Eerder op de avond had West-Duitsland met 3-1 gewonnen van het Zuidkoreaanse clubteam Hanil. Petra van der Linden toonde zich geen adequate vervangster van spelverdeelster Jacqueline Schimmelen. Ook Irene Pelser wist de ploeg niet te inspireren. Na twee verloren sets (11-15, 3-15) herstelde de ploeg van coach Murphy zich enigszins. Ne derland kwam met 15-10 en 15-13 gelijk. In de beslissende set waren de Canadese dames weer bij de les: 9-15. Europees record speerwerper Hohn OOST-BERLIJN Uwe Hohn heeft gisteren tijdens atletiek wedstrijden in Oost-Berlijn het Europese record speerwerpen verbeterd. De Oostduitser overbrugde de afstand van 99 meter en 52 centimeter. Daarmee wierp hij de speer twee meter en tachtig centimeter verder dan het oude record, dat met 96 meter 72 in handen was van de Hongaar Ferenc Paragi en de Oostduit ser Detlef Michel. Nellie Cooman is gisteren tijdens atletiekwedstrijden in Bratisla va als tweede geëindigd op de 100 meter. De atlete van AV Rot terdam legde de sprint af in 11,39 seconden, 0,06 boven de Olympische limiet. (ADVERTENTIE) U GAAT EERST OP VAKANTIE, DAARNA BETAALT U PASI Ja, dat is nu mogelijk bij I.A.S. Reizen. Wanneer u bij I.A.S. Reizen uw vakantiereis boekt hebt u de keuze om de reis contant of om in gemakkelijke termijnen te be talen. Bovendien profiteert u ook nog van de hoge zakenkortln- gen die wij nu ook aan particulieren doorberekenen, bijvoorbeeld: RETOUR NEW YORK795- RETOUR CURAQAO1575- RETOUR ZUID-AFRIKA1775- RETOUR SINGAPORE1495- Omtrent onze meer dan 5000 andere vakantiebestemmingen ver spreid over de gehele wereld, camper- en autohuur, hotels, crul-- ses en onze GEMAKKELIJKE TERMIJNBETALING, kunt u meer Informatie krijgen bij: Tuinstraat 91 - Tilburg - Tel. 013-368889/368881 (Daar wij ons filialenbestand met een tiental vestigingen willen uit breiden. verzoeken wij personen die menen voor deze functie in aanmerking te kunnen komen, contact met ons op te nemen.) jiissmann werkt Iw toekomst )lf Rüssmann van Borussia irtmund werkt zeer gede- n aan een toekomst na zijn tieve voetballoopbaan. Hij 1 voetbalmanager worden i daarom loopt hij tegen- oordig stage bij de bank ln de vroegere voorzitter In zijn club, Jürgen Vogts. Ussmann, die ooit betrok- dens de daaruit voortge- Cbeide schorsing bij FC jnMgge speelde, leert nu ook *<*igels en wil, zodra hij die machtig is, ook stage lo- n bij Engelse clubs. Zijn lUjrefe aanbieding om mana- r te worden heeft Rüss- dhnn overigens al binnen, 'e kwam van de bijna offi cie Westduitse kampioen fB Stuttgart. Voorzitter 8yer-Vorfelder wil hem Bag contracteren, maar P\issmann heeft nog een con- -.Act met Borussia Dortmund i medio 1985 als voetballer. ,Jok rechtstreeks Frankrijk particuliere televisiemaat- happij „Canal Plus" heeft et de Franse voetbalfedera- I (FFF) een contract af ge iten, waardoor het recht- 'eeks uitzenden van com- •titiewedstrijden uit de logste afdeling mogelijk ordt. De FFF ontvangt ervoor een bedrag van 3,5 iljoen gulden. „Canal Plus" is te bereiken voor bezitters van kabeltv in Groot Parijs en Noord-Frankrijk. Wan neer geheel Frankrijk is be- kabeld, wordt het gebied rond de plaats waar de wed strijd plaats heeft van de ont vangst uitgeschakeld. Na Spanje en Engeland is Frankrijk dan het derde Eu ropese land, waar wedstrij den voor de nationale compe titie rechtstreeks kunnen worden uitgezonden. Het is overigens duidelijk een kwestie van geld. De FFF ontvangt voor flitsen via de staatszender slechtséén miljoen gulden. Dat is dus aanzienlijk minder dan wat volgens het contract met „Canal Plus" zal binnen vloeien. Bovendien kunnen de clubs meer inkomsten uit de reclame verwachten bij rechtstreekse uitzendingen. Spurs doet Larios aanbod Jean-Franqois Larios, de vroegere ster van St. Etien- ne, zegt een aanbieding te hebben gehad van Totten- ham Hotspur. De virtuoze dribbelaar overweegt serieus er op in te gaan, omdat hij het de hoogste tijd vindt wor den zoveel mogelijk munt te slaan uit zijn voetballoop baan, aangezien hij nu op „middelbare" voetballeeftijd is gekomen. Larios staat mo menteel onder contract bij het Zwitserse Xamax Neu- chatel, waar hij door een sle pende blessure wordt geteis terd. Bovendien is hij er niet Jean-Franpois Larios: voet balmanager? helemaal gelukkig met de woonomstandigheden aldaar. Zijn vrouw is inmiddels terug gegaan naar Frankrijk. Gewaagd verzoek aan supporters Lamberto Mazza, de voorzit ter van Udinese. heeft de supporters van de club een uitermate gewaagd verzoek gedaan. Hij heeft 25.000 be zoekers bij een thuiswedstrijd gevraagd een abonnement voor twee seizoenen, dus tot en met 1985-1986, te kopen. Hij wil dit doen door een renteloze lening van de sup porters aan de Italiaanse club uit te schrijven. De suppor ters krijgen dan in ruil daar voor een abonnement. Op deze manier hoopt hij het verblijf van de Braziliaanse ster Zico bij Udinese finan cieel nog langer te garande ren. Het ziet er niet naar uit, dat de supporters er zo veel voor willen uittrekken. Maz za vreest, dat als zijn plan Bijna miljoen toeschouwers meer Door het aantrekken van su persterren hebben de Ita liaanse clubs in het zojuist af gelopen seizoen wel meer toeschouwers naar de sta dions kunnen lokken. Er was een toeneming van ruim 860.000 toeschouwers, het geen het gemiddelde aantal toeschouwers per wedstrijd opschroefde van ruim 33.000 naar ruim 36.600. Hoe effec tief de buitenlanders voor hun clubs wel zijn wordt mede bewezen door het feit, dat Michel Platini van Ju- ven tus topscorer werd met twintig doelpunten. Tweede werd Zico (Udinese) met ne gentien treffers en pas op de derde plaats kwam de eerste Italiaan Ioni van Verona met veertien doelpunten. Slechts drie dagen in dienst Het Guinness' Book of Re cords heeft weer een zeer op merkelijke „prestatie" te ver melden gekregen. Dave Bas- sett is namelijk drie dagen manager geweest van Crystal Palace. Bassett kwam van Wimbledon. Crystal Palace zag in hem een goede opvol ger van Alan Mullery. Bas sett toog vol goede moed aan het werk bij de tweede-divi sieclub, maar kwam er al snel achter, dat hij er nooit zou kunnen wennen. Hij werd overmand door heim wee, vroeg en kreeg ontslag bij Crystal Palace en keerde terug naar het bescheiden Wimbledon, dat hem met open armen ontving en alles weer in oude luister zag wor den hersteld. Dreigbrieven Dat Kortrijk zijn sportieve verplichtingen op de laatste dag van de Belgische compe titie had te vervullen in een wedstrijd tegen het nog met degradatie bedreigde Beer schot, heeft trainer André van Maldeghem aan den lijve ondervonden. Van zich als supporter van zowel Beer schot, RWDM en Beringen (de bedreigde clubs) uitge vende anonieme figuren ont ving de trainer van Kortrijk dreigbrieven en -telefoontjes. Van Maldeghem zegt zich er niets van te hebben aange trokken. „We hebben ons op timaal voorbereid en ingezet, maar ook nu bleek ons euvel: we scoren nauwelijks". Beer schot won met 2-0 en bleef behouden. Van Maldeghem werd geen haar Maldegh gekrenkt. Trampolinespringen Het Europees kampioenschap trampolinespringen 1985 is door het Internationaal Tram poline Verbond (ITV) aan Ne derland toegewezen. De kam pioenschappen worden gehou den van 16 tot en met 21 au gustus in Groningen. Atletiek Walter van Ros- sum heeft de halve marathon in Oud-Beijerland gewonnen. De atleet van ROVS uit Vlaar- dingen finishte in 1 uur, 8 mi nuten en 1 seconde. Bosken De Brit Jimmy Ca ble heeft zijn Europese boksti- tel in het weltergewicht be houden. In Toulouse gaf zijn Franse uitdager Said Skouma gisteren de strijd in de elfde ronde op. Wielrennen Jelle Nijdam, zoon van de vroegere wereld kampioen wielrennen Henk Nijdam, heeft tijdens sterk be zette baanwedstrijden in Leip zig de individuele achtervol ging op zijn naam gebracht. I- «r dr PRAAG Noord-Korea heeft gisteren bij de vergade- ring van de sportofficials van de socialistische landen' in Praag besloten geen afvaardiging te sturen naar dé' Olympische Spelen van Los Angeles. Noord-Korea is na de Sovjet Unie, Oost-Duitsland, Bulgarije^ Tsjecho-Slowakije, Polen, Hongarije, Afghanistan, Laos, Viet-1 nam, Mongolië en Cuba het twaalfde land uit de invloedssfeer „van Moskou dat afziet van deelneming. Tijdens de bijeenkomst^, in Praag heeft IOC-voorzitter Samaranch vergeefs geprobeerde- de betrokken officials op andere gedachten te brengen. - Keizer De scheidsrechterscommissie van de Federatie van Internatio nale Voetbal Associaties (FIFA) heeft de Volendammer Jan Keizer aangewezen als één van de arbiters voor het Olympische voetbaltoernooi in Los Angeles. Keizer is in juni ook al actief bij de Europese titelstrijd voor landenploegen. Zeilunie Het Olympisch zeilprogramma voor de Spelen van 1988 in Seoel bevat, als de internationale zeilunie (IYRU) zijn zin krijgt, een speciale dames-klasse, die met de tweepersoonsboot van het 470-type wordt afgewerkt. Het voorstel van de IYRU werd deze week bij de vergadering in Long Beach vastgesteld. Zuid-Korea, de organisator van de Zomerspelen van '88, was bij de bijeen komst over het nieuwe programma vertegenwoordigd. De mejfr. de klassen-keuze belaste commissie van de IYRU besloot vooÉP Seoel het programma van 1984 (Windglider, Finn, 470, Tornado®; FD, Star en Soling) te handhaven en slechts uit te breiden mei?» één damesklasse. JAKARTA Feyenoord heeft het internationale voetbaltoer--. nooi van Jakarta gewonnen. In de finale werd het Engelse., Queens Park Rangers met 3-1 verslagen. Cruijff speelde alleen! de eerste helft mee. De rust werd met 1-0 bereikt door een tref-, fer van Hoekstra in de eerste minuut. Been en Gullit bouwden" de voorsprong na de pauze uit tot 3-0, alvorens de Engelsen tev, rugkwamen tot 3-1 door Allen. Deze speler trof voor rust paal;, en lat. Rangers' trainer Terry Venables wordt overigens de nieuweS; trainer van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona. De 40-jarigq- Engelsman wordt hiermee de opvolger van de vroegere coach*' van het Argentijnse nationale elftal, Cesar Luis Menotti. Vena-." bels tekende een contract voor eén jaar met een optie voor nog. eens drie jaar. Zijn jaarsalaris zou rond de negen ton bedragen.- Het Westduitse elftal, dat tien jaar geleden wereldkampioen!* werd en begin juni tegen „Oranje '74" speelt, oefende gisteren!} tegen de veteranen van Wuppertaler SV. De wereldkampioenen; wonnen met 7-3 (3-1). f door dat telefoontje a f j6p«tcekrant\ l gisteren heb ik de toto J toch zeker uitslagen gemist V joh J j *t staat in de krant iedere dag weer WIELRENNEN Ronde van Italië Achtste etapp«: 1. Urs Freuler (Zwi) 228 km in 5.57.38 (gem. 38.251 km/u. met bon. 5.57.18); 2. Paolo Rosola (Ita) z.t. (Met bon. 5.57.23): 3. Fran cesco Moser (Ita) z.t. (met bon. 5.57.28); 4. Stefan Mutter (Zwi) z.t. (met. bon. 5.57.33); 5. Johan van der Velde (Ned) z.t.; 6 Plerino Gavazzi (Ita) z.1. 7. Frits Pirard (Ned) z.t.; 8. Mauro Longo (Ita) z.t.; 9. Giuseppe Martinelli (Ita) z.t.; 10. Guido Bontem- pi (Ita) z.t.; 15. René Koppert (Ned) z.t.; 116. Algemeen klasaement: 1. Francesco Moser (Ita) 36.09.48; 2. Moreno Ar- gentin (Ita) op 39 sec.; 3. Roberto Vi- sentini (Ita) op 49 sec 4. Laurent Fig- non (Fra) op 1.13: 5. Marino Lejarreta (Spa) op 1.25; 6. Urs Freuler (Zwi) op 1.59; 7. Johan van der Velde (Ned) op 2.04; 8. Acacia da Silva (Por) op 2.06; 9. Mario Beccia (Ita) op 2.16; 10. Gio vanni Battaglin (Ita) op 2.18.; 82. Rene Koppert op 22.32; 115. Frits Pi rard op 34.00; 134. Martin Havik op 43.39. Ronde van Aragon Derde etappe: 1. Arroyo (Spa) 2. Mai- er (Oos) op 1.13; 3. Sergeant (Bel) z.t.; 14. Frank Hoste (Bel) op 9.02; Nederlanders: 15. Emiel Kerstens z.t. 42. Jacques van Meer op 14.48; 45. Jos Alberts op 22.07; 55. Mario van Vllmmeren z.t. 57. Jos Schipper z.t. 60. Detlet Kurzweg z.t. Algemeen klassement; 1. José Recio (Spa) 2. Angel Arroyo (Spa) op 27 sec. 3. Mare Sergeant (Bef) op 43 sec"! 4. Harald Maier (Oos) op 51 sec. 5.I Jaime Villamayo (Spa) op 54 sec. Ne- derlanders: 17. Emiel Kerstens op- 8.57; 23. Johnny Broers op 10.56; 40 Jacques van Meer op 17.38; 45. Jo«*' Schipper op 21.23; 56. Jos Alberts op 24.57; 58. Mario van Vlimmeren op 28.26; 59. Detlel Kurzweg op 28.32. m TENNIS Wereldbeker landenteams in Dus- - seldorp Rode groep; Tsjecho-Slowakije - Zweden 2-1: Ivan LendLMats Wilan-v der 7-6, 7-5; Tomas SmkJ-Henrik^ Sundstroem 3-6. 3-6; Lendl/Smid- Stefan Edberg/Anders Jarryd 1-6. «r 6-1. 6-3. Australië-ltalië 2-1: John Alexander-1'- Corrado Barazzutti 6-3. 4-6, 1-6; Paul 1 McNamee-Gianni Ocleppo 3-6, 7-5.1 6-2; Alexander/Mark Edmondson-Ba- razzutti/Ocleppo 7-6. 3-6. 6-0. Blauwe groep; West-Ouitsland Spanje 3-0: Wolfgang Popp/Andreas Maurer-Jose Higueras/Juan Aquitera 6-1. 6-3. Verenigde Staten-Argentlnle 3-OT* John McEnroe/Peter Flemèng-Jose- -Luis Clerc/Alejandro Gattiker 6-0. 6-1. ZEILEN WK finnjollen in Anzto Vijfde race: 1. Lemieux (Can); 2. NeeL eman (Ned); 3. Hjortnaess (Den); 4. Schmidt (Wdl); 5. Nillson (Can); 23. Van Manen (Ned); 24. Sielhaus (Ned): 37. Hofland (Ned); 38. Krikkers (Ned) Algemeen klassement: 1. Nilsson 23.7 punten; 2. Lindhardtsen (Den) 29.0; 3. Hjortnaess 33.7; 8. Neeleman 64.7. 23. Sielhaus 115.0; 27. Van Manen! 126.0; 36. Krikkers 153.0; 47. Hofland (ADVERTENTIE) vertrek zaterdag 30 juni a.a. Voor de liefhebbers van Bretagne, het prachtige schier eiland tussen het Kanaal en de Golt van Biskaie hebben we wederom een prachtige 8-daagse luxe touringcarreis georganiseerd Met aan de noordzijde steile rotskusten en aan de zuidzijde prachtige stranden en de vele kaste len. kerkjes en landhuizen in het binnenland vormt Bre tagne een aantrekkelijk geschakeerd en bezienswaardig reisdoel Zaterdag vertrekken we uit Den Haag/Rotter dam via Lille en Arrès naar Neufchdtel en vandaar via Rouen naar Lurieui voor overnachting. Zondag gaat de tocht dwars door Normandie via Caen naar Bayeux. Verder via St. Lo en Villedieu naar Avran- ches. Vervolgens arriveren we in Bretagne en gaan via Dol. Dina. Ploérmel en Vannes naar onze standplaats St. Anne d'Auray. Hier logeren we 5 nachten in het even buiten het centrum gelegen hotel Myriam. Het hotel heeft een lift en alle kamers zijn voorzien van douche en toilet. ÏRI---IIHTS j Inlichtingen en boekingen: leleto- nitch onder nr. 070-190682 ven meandeg t/m vrijdag van 9 tot 16 uur) of peraoonlijk in ome veaUging Spuiatraat 71, Oen Heeg op de hoek van het Spui) naar Finiatére met een bezoek aan I woensdag idem naar Quiberon en l Donderdag dagtocht naar Vannea en Joeaafirv. Vrijdag gaan we lerug via Rennes en Laval naar La Mana en ral- zen door naar Chartree. De overnachting ia in Parija. Zaterdagmorgen verblijven we nog even m Panjs alvo rens de terugtocht te aanvaarden. Na een theepauze in de omgeving van Gent en afscheidsdiner in Nederland zijn we vroeg in de avond weer terug in Rol Ier dam/Den Haag De reis wordt gemaakt mei deskundige Neder- landse reisleiding en kost op basis van halfpenaion 695 - per persoon voor een tweepersoons kamer Toe slag voor een eenpersoons kamer 100 - Behalve de reisteiding zijn In de reissom bovendien be grepen de lunch op de 3e dag te St Anne d'Auray. de kosten van een boottocht naar lie aux Moines, het en tree voor Kasteel Josselin en het afscheidsdner in Ne derland. Gecombineerde reisverzekering 16.- per persoon 5.- kosten Annuleringsverzekering 3 1/2% van de reissom 6 - kosten.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 11