aribelle: .Mijn liedje was tóch het mooist Terrorisme centraal in tv-serie „Skorpion" DIO/TELEVISIE £cicbc6outfMit MAANDAG 7 MEI 1984 PAGINA H .lUXEMBURG De Zweden oeten hebben gedacht dat et, tien jaar na de overwin ing van Abba in het Eurovi- l«esongfestival met het liedje viVaterloo", geen kwaad zou linnen het nog eens te pro eren met het woordje Loo in bin songtitel. Bovendien von den ze een groep, die een ver- 'I ilijkbare frisse uitstraling e eeft als het befaamde viertal ït in 1974 had: de drie broers er, Richard en; Loewi Her- •y. Het heeft vruchten afge- orpen: de Herrey's behaal en zaterdag met 145 punten tweede Zweedse overwin- ng in het duurste televisie- ïrogramma van Europa. bleven de Ierse Linda lartin (met het door Johnny m geschreven Terminal punten voor; de Spaanse -öep Bravo (die ook een op Abba-formule lijkende inpak vertoonde) eindigde iet 106 punten op de derde laats, waarna de vrolijke leense groep Hot Eyes de ierde plaats bezette. haar optreden in de artiesten- foyer met applaus ontvangen. En dan dertiende, ik snap er niks van", en hoofdschud dend voegde hij zich weer bij de Volendamse afvaardiging, die in sterke mate werd over heerst door de familie Kwak man: zusters, broers, vader en moeder waren allemaal naar Luxemburg gekomen om Ma- ribelle moreel te steunen. Echte woede toonde regisseur Theo Ordeman, die onlangs verantwoordelijk was voor de Nederlandse finale, en die de Luxemburgse regisseur René Steichen wat tips had gegeven om het decor van Roland de Groot wat beter tot zijn recht te laten komen. „Nou is het mooi genoeg geweest met dat songfestival. Dit is toch vak- vernietiging? Dat gedoe met die chauvinistische jury's in al die landen, dat kan toch niet meer. Als je ziet welke landen punten geven aan wie - die Scandinavische landen spelen elkaar allemaal de bal toe, Cyprus en Joegoslavië geven De winnende Zweedse groep de Herrey's met v.l.n.r. vader Herrey, Louis (17), Richard (19) en Per (25). elkaar de punten. Het wordt tija dat er vakjury's komen". Gedrang De carrièreplanning van de gebroeders Herrey komt door de overwinning van zaterdag wel in het gedrang. Het drie tal woonde tot vorige week in Los Angeles, bij een zus, en werkte daar op verschillende manieren aan vergroting van de vakkennis op het gebied van zang en dans. Richard (19) had het inmiddels al gebracht tot bijrolletjes in de televisie serie Fame en de muziekfilm Staying Alive. Maar ze zijn nu van plan zich weer in Zweden te vestigen om van daaruit in Scandina vië en in de rest van Europa Gelukkig''' erontwaardiging en verbijs- ring in het Nederlandse a amp, waar alleen Marie .wakman zelf stralend de Tfchouders ophaalde en vast- elde het heerlijk te hebben -fevonden mee te mogen doen. [k ben gelukkig. Mijn liedje as tóch het mooiste van de .J vond, dat weet ik voor me- l il- k heb een fantastische o jd gehad, en we gaan nu pjieer gewoon verder". En ze i.tfoegde daar in goede Volen- 7 amse traditie aan toe: „De is rond, zo gaan die dingen iou eenmaal". ^chtgenoot Jan Buys had het moeilijker mee: „Hoe kan nou? Marie kreeg als eni- je een staande ovatie in de zaal, ze werd als enige na Maribelle werd met 34 punten voor „Ik hou van jou" dertien de op het Eu rovisiesong festival. Ze moest haar plaats delen met Mary Roos van Duitsland. het Eurovisie-succes te verzil veren. Daarbij staat het feit dat de hele familie Herrey het Mormoonse geloof aanhangt hen niet in de weg: „Dat ge loof geeft je wel strenge regels voor je persoonlijke leven, maar heeft niks te maken met je maatschappelijke loopbaan. In elk geval zal het nooit zo ver komen dat we door de showbusiness dingen gaan doen die naar onze overtui ging niet kunnen, zoals het gebruiken van drugs of zo". De plannen op muziekgebied zijn nog niet zo duidelijk. Wel komt er snel een langspeel plaat met Engels repertoire (deels van de hand van de 25- jarige Per), en het trio zal on getwijfeld zijn vrolijke pre sentatie van het vlotte festi valliedje in zoveel mogelijk landen op de televisie probe ren te brengen, in de hoop op fikse verkopen van het bijbe horende grammofoonplaatje. Kwaliteit De uitslag (die door de wel nerveuze, maar toch slagvaar dige presentatrice Désire Nos- busch met flair werd bijeen gesprokkeld), bracht ook eni ge verbazing teweeg bij de in ternationale pers, die Maribel le zonder een spoor van twij fel bij de eerste drie had ge tipt. Vanuit vrijwel alle lan den was er unanimiteit over de kwaliteit van haar stem en men vond het liedje in het al gemeen ook de moeite waard. Veel verdeelder waren de meningen over de Italiaanse bijdrage, een nogal experi menteel aandoende benade ring van de lichte muziek. Het duo Pattiato behaalde mede door 12 punten van Fin land een vijfde plaats, net voor België. Die zesde plaats van Jacques Zegers was voor de Belgen een record-score; ze waren nooit zo hoog geko men. Enige voldoening was er over het feit, dat de Britten niet in de top van het klassement eindigden met hun variant op de Motown-soul van de jaren zestig, gebracht door een ordi nair opgedirkt drietal jonge dames, onder de naam Belle and the Devotions. De Turken waren dolgeluk kig met hun twaalfde plaats: eindelijk verlost van de slot- positie. Met 37 punten eindig de de sympathieke groep nog voor Nederland en Duitsland. De laatste plaats was deze keer voor het vlakke, onper soonlijke liedje „Einfach weg", gezongen door de Oos tenrijkse Anita. Handig Het 29ste Eurovisiesongfesti val leverde geen muzikale hoogtepuntjes op, kan de con clusie luiden. De handige Zweedse aanpak leverde het beoogde commerciële succes, de moed van de Nederlandse Maribelle om geheel in haar eentje het podium te beklim men is niet beloond met een ereplaats, het scorebord func- tionneerde naar behoren. Een laatste lichtpuntje mag heten dat de Italiaanse poging tot het brengen van een nieuw geluid in het Songfesti val een redelijke waardering ondervond. RENÉ DE COCQ HILVERSUM De NCRV heeft met de aan koop van de Britse BBC- serie „Skorpion" een spannende reeks in huis gehaald. De titel van het verhaal, dat in 1982 werd verfilmd, duidt niet op het beest met die naam: schorpioen, maar op een automatisch pistool, dat door terroristen wordt ge bruikt. Hiermee is dan ge lijk duidelijk, dat het niet om een sentimentele lief desgeschiedenis gaat, maar om een thriller (met een heel triest einde). Het verhaal, waarvan het eer ste deel vanavond wordt uitge zonden (Ned. I om 20.50 uur) is vakkundig verfilmd. De reeks moet het vooral hebben van de dialogen, want veel specta culaire beelden komen er niet in voor. De makers weten toch op heel subtiele wijze de aan dacht vast te houden. Dat blijkt al direct aan het begin van het eerste deel wanneer een bom wordt geplaatst in het Parijse kantoor van Gabrielle Faujas. Zij staat aan het hoofd van een internationale liefda digheidsorganisatie, heeft on der meer acht jaar in het Mid den-Oosten gewerkt en heeft al een aanslag op haar leven overleefd. Aan het begin van het verhaal wordt een nieuwe poging on dernomen om haar uit de weg te ruimen. Pas in de laatste af levering wordt duidelijk waar om. Zonder dat de dader van Terence Hardiman als hoofd-inspecteur Franks. Mms. Marianne Borgo als Gabrielle de Faujas. de aanslag helemaal in beeld wordt gebracht, ziet de kijker hoe deze mysterieuze figuur op zeer vakkundige wijze ondanks alle sloten en andere veiligheidsmaatregelen het kantoor van Gabrielle binnen dringt. De kijker is als het ware de persoon die de bom (in een la) plaatst. Bij deze handelingen is het ook de mu ziek die er voor zorgt dat de spanning gehandhaafd blijft. Bom Als de volgende morgen de werkzaamheden aanvangen, zit je als kijker te wachten op het moment dat de la zal wor den opengetrokken en de bom afgaat. De makers geven die explosie echter niet zo maar prijs, maar leiden de kijker eerst nog een paar keer om de tuin. „Skorpion" is gebaseerd op een idee van Arden Winch en werd geschreven door John Brason. Voor de verfilming werden geen groentjes uit het vak aangetrokken, maar men sen die hun kwaliteiten de af gelopen jaren hebben bewe zen. Zo was producer Gerard Glaister in het verleden ver antwoordelijk voor goed beke ken drama-series zoals „Col- ditz", „Secret Army" en „Kessler". Er werden voor de serie geen „ster"-spelers aangetrokken om de hoofdrollen te vervul len. De enige die misschien een bekend gezicht heeft is hoofd-inspecteur Franks van de Engelse Anti-Terroristen Brigade. Deze rol wordt ge speeld door Terence Hardi man. Hij was eerder te zien in de serie „Secret Army" waarin hij de rol vertolkte van de door Kessler gehate Duitse le gerofficier Reinhard. Norse man Franks, een wat norse man die net promotie heeft gemaakt als de serie begint, houdt in eerste instantie de boot af, als hij wordt geconfronteerd met de aanslag in Parijs. Hij wordt pas geïnteresseerd als er een be richt binnenkomt dat Gabriel le spoorloos is verdwenen en dat er een vliegtuig is neerge stort in Rannoch Moor in Schotland. De piloot blijkt on der vreemde omstandigheden te zijn gestorven. In het vlieg tuig wordt een Skorpion ge vonden en een kwart miljoen Franse franks. Bovendien is er een vrouw, die lijkt op Ga brielle bij het vliegtuig gezien. Als dan door zijn twee mede werkers (adjudant Clarke en inspecteur Perry) wordt ge suggereerd dat de hulporgani satie van Gabrielle wel eens een dekmantel zou kunnen zijn voor heel andere zaken, gaat Franks zich echt in de verdwijning verdiepen. De NCRV heeft er goed aan gedaan niet het Engelse uit- zend-concept over te nemen. Aan de overkant van de Noor zee werd de serie namelijk in zes delen van bijna een half uur op het scherm gebracht In Nederland gaat hij er in drie keer vijfenvijftig minuten uit. Hierdoor wordt de kijker ge noeg geïnteresseerd om ook de volgende aflevering te willen zien. Had de omroep het En gelse voorbeeld gevolgd, dan was dat waarschijnlijk niet ge beurd. HANS PIËT Vandaag estenboeI Engelse schrijver David \r heeft een aantal best- geschreven over de be- ilssen van de pas afgestu- te dierenarts Donald Tur- De BBC maakte er een se- tien delen van, waarin de \r van. Turner door acteur Heyland wordt vertolkt, verhaal speelt in de zesti- r\ jaren. Als Donald Turner baan als assistent van een marts krijgt aangeboden, t hij tot zijn verbazing, dat \praktijk door de bewoners de plaatselijke dierentuin It gevormd. In de eerste rning moet hij al meteen olifant met diarree, een meter met reuma en een iansee met een afgebe- tuim bijstaan, uur nederland 1. ziet maar rloplg volgt vanavond de ite uitzending van „Je ziet r", maar in oktober keert jongerenprogramma terug, sze slotaflevering neemt de Irock-groep Status Quo na aar muziek maken afscheid de televisie-kijkers. Er voor de band morgen een concert in Rotterdam, 'ijl de groep in juli in Enge- zijn allerlaatste optreden orgt. Vanavond zullen ook winnaars bekend worden aakt van de vldeospel- Istrijd en verder volgt er reportage over de Middel- Horeca School „De Kog- in Amsterdam. 1 uur Nederland 2. t If ijk eth Scherphuis besteedt groot deel van haar pro- r>ma aan de camerman van de Sande, die de ste jaren een groot aandeel de meeste Nederlandse heeft geleverd. Hij ver- de o.m. het camerawerk „Bastllle", „Schatjes", de koele meren des ds", „De Illusionist" en Wen". Voor deze laatste ontving hij in 1982 een den Kalf. Ook wordt in dit irogramma een voorbe- luwing gewijd aan het film- val van Cannes en zijn er tag men ten te zien van de we producties „Footloose" 9 suspence- thriller ainst All Odds" van Taylor (ford, een remake van of the past". Als tip voor televisiekijker bespreekt ith Scherphuis Mephisto ■IIstvan Szabo. If? uur Nederland 2. Nederland NEDERLAND 1 Rob Heyland speelt de rol van dierenarts Donald Turner In de eerste aflevering van de tiendelige serie „Beestenboel". Ned. I om 19.00 uur. nieuwde toelating van dat land omdat de situatie er op het gebied van de mensen rechten zou zijn verbeterd. Maar nog steeds komen er berichten dat vooral Koer den in Turkse gevangenis sen worden gemarteld. 22.55 Hill Street Blues, tv-se rie. Henry Goldblume vraagt Furillo om advies in zake huwelijksmoeilijkhe den. Bobby Hill raakt bij een gijzeling betrokken. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. VOO .16.00 Tineke. Programma met Tineke de Nooij. TELEAC 18.25 Turken, Marokkanen, Nederlanders (8). NCRV 18.55 De Roze Panter, teken filmserie. 19.00 Beestenboel (1), Engel se serie over de avonturen van een dierenarts. (Zie toe lichting). NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Schoppentroef (58, tv- -serie van Chiem van Hou- weinge en Alexander Pola. Het lijkt erop dat de wed strijdsecretaris Jaap Gras duin er corrupte praktijken op na houdt. 20.50 Skorpion (1), driedelige Engelse thriller. (Zie elders op deze pagina). 21.45 Hier en nu, actualiteiten met een reportage over psychiatrie, medicijngebruik en de schadelijke nevenef fecten daarvan. Dit naar aanleiding van de Halcion- -zaak, waarbij slachtoffers van medicijngebruik probe ren de fabrikant aansprake lijk te stellen voor schadelij ke bijwerkingen van ge neesmiddelen. Verder aandacht voor Tur kije. De komende dagen praat de Raad van Europa over een eventueel her NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. VARA 19.12 Je ziet maar, jongeren magazine. Presentatie: Han- neke Kappen. (Zie toelich ting). 19.57 Konsumentenman. 20.57 Voetbal '80. Sportshow, live vanuit de foyer van het Varagebouw. 21.42 Uitkijk, filmrubriek door Ageeth Scherphuis. (Zie toelichting). NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.05 Teleac: Let's swing (2). Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heult. 18.25 Musik-Convoy. 19.00 Auf die eenfte Tour, Engelse politieserie. 20.00 Tageeechau. 20.15 Vor dem Sturm (2), Duitse se rie naar de roman van Theodor Fon- tane. De eerste actie van Berndt von Vietzewitz tegen de gehate Fransen loopt op niets uit. Maar Berndt laat zich niet ontmoedigen. 21.15 Arme Welt - Reiche Welt: Ruetung, over de bewapening. 22.00 Solo für Spasevögel. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Beauch aus dem Jeneeits (The haunting of M.). Amerikaanse speel film uit 1979 van Anna Thomas. Aan het begin van deze eeuw viert men op een Schots kasteel een feest ter ere van de knappe Marianna (Sheelagh Gilbey), de jongste dochter des hui zes. Na het diner maakt Stefan (Peter Austin), een van Marianna's aanbid ders, een foto van het gezelschap. Later ontdekt men op de foto een jongeman, die als enige onscherp af gebeeld staat. Niemand blijkt hem te kennen, ofschoon hij Marianna wel bekend voorkomt. In de dagen, die daarop volgen, begint zij zich vreemd te gedragen. De verandering van Ma rianna moet met de onbekende op de foto te maken hebben, vermoedt 00.40 Tageaachau. DUITSLAND 2 17.50 Ein Colt für alle Falie, tv-serie. 18.57 Programmaoverzicht. 19.00 Heute. 19.30 Asylanten, gesprekken met po litieke vluchtelingen. 20.15 Heinz Erhardt: Der Hausty- rann. Duits speelfilm uit 1958 van Hans Deppe. Paul Perlacher, de eige naar van een slecht lopend café. ti ranniseert zijn hele omgeving. Dege ne. die daar het meest onder te lijden heeft, is zijn zuster Trude die sinds ja ren voor de knorrige Perlacher en zijn kinderen Inge en Alex de hulshouding verzorgt. Op de eerste verdieping van Pelachers huis woont Amalie Har- tung. die hem provoceert, zoveel ze maar kan. Perlacher wil zijn huurster met alle geweld de deur uit hebben. 21.45 Heute-journal. 22.10 Die Welt, in der wir wohnen: Diesseits von Eden, pleidooi voor biologische zelfverzorging. 22.55 Hambacher Frühling, tv-film van Eberhard Itzenplitz. Deze gedra matiseerde documentaire laat nog eens het zogenaamde „Hambacher Fest" van 27 mei 1932 herleven. Op die datum beantwoordden tussen de 25 en 50.000 democratisch en natio naal gezinde mensen een oproep van jurist Johann Georg August Wlrth en redacteur Phlllpp Jacob Slebenpfelf- fer om de fundamenten te leggen voor de wedergeboorte van een zelf standig en verenigd Duitsland. 00.25 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Tv-cursus Duits. 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Gesucht - gefunden. 21.45 Landesspiegel. 22.15 Hilferufe: Menechen In Krlae. Aansl.: Journaal. BRT 1 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie. 18.05 Merlina (28), Vlaamse detecti veserie voor de jeugd. 18.30 Leven met je ademhaling (4). 19.00 Juke Box. 19.05 Toerisme *84. Afl.: Dorpjes van de Engadin. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Mini Micro Macro. 20.20 De parel aan de kroon (10), Engelse serie. 21.10 Benny Hill. Britse humor. 21.40 Programma van het Vrije Woord. 22.30 Journaal en Coda. BRT 2 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Breakpoint (slot), Engelse se rie over twee jonge tennisspelers. 19.25 Juke Box. 19.30 Tijdrover: Lieve plantjes. De Hibiscus. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Extra-Time, sportprogramma. 22.00 Toto-prognose. 22.05 Europa in vogelvlucht (4). RTBF 1 19.05 Ce solr, regionaal magazine. 19.24 Consumententipa. 19.30 Journaal. 20.00 Norma Rae, Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Martin Rltt. Aansl.: Discussie n.a.v. de film. Daar na: Journaal. TV5 19.00 Champs Elysees. Amuse mentsprogramma van Michel Druc- ker. Gasten: M. Sardou. F. Thibeault en B. Miller. 20.38 Le Mythomane. Tv-serie. Afl: De narcissen van de groothertogin. Na voor de tiende keer uit de gevan genis te zijn gekomen, probeert tante Victoire een juwelier met zogenaam de tweeling stenen op te lichten. 21.28 Carnets de l'aventure. Magazi ne. Afl: De zwemmer van de Everest. In 1983 heeft André Payraud de rivii de Kumba Kola, die in de Everest ontspringt, willen afzwemmen. Op een hoogte van 5000 meter en aan de •voet van de gletsjer Kumbu, sprong hij In het ijskoude water. Jo Röpcke bekijkt „Europa in vogelvlucht". BRT 2 om 22.05 uur. Engeland Michael Conrad als brigadier Phil Esterhaus (I), Daniel Tra- vanti als hoofdinspecteur Frank Furillo en René Enriquez als inspecteur Calletano (r) in ..Hill street blues". ITV om 00.00 uur. BBC 1 18.95 Mike Read's replay selection. 18.50 Journaal. 19.00 Today's sport. 19.05 The great locomotive chase, speelfilm. 20.30 Herhalingen bekroonde come dy-series. (20.30 Hi-di-di. 21.00 The two Ronnles. 21.50 Three of a kind. 22.20 Journaal. 22.35 An Englishman abroad. 23.40 Jasper Garrott). 00.18 Nieuwsoverzicht. 00.20 Film '84, fllmmagazlne. 00.50 Weerbericht. BBC 2 19.05 English Journey, serie van Be ryl Bainbridge. 19.45 Nieuwsoverzicht. 19.50 WK finale Snooker. 22.35 Sporting change. 23.05 Horizon: British Military Scien ce. 23.55 Journaal. 00.00 Hoogtepunten WK Snooker. 00.45 Tv-cursussen. 18.05 Nieuws. 18.10 Battlestar Galactica. 20.00 What's my line. 20.30 Coronation Street. 21.00 The Kit Curran Radio Show. 21.30 Bestsellers. 79 Park Avenue (3 en slot). Minl-serle. 23.15 News at ten. 23.30 In Excile. 00.00 Hill street blues. Am. serle. 01.00 All kinds o! country. 01.30 One plus two. SKY CHANNEL (onder voorbehoud.) 17.00 Sky Channel music box. Pop muziek. 19.00 Csrtoon time. Tekenfilms 19 05 Wayne and Shuster. Komische 19 30 The new Dick van Dyke show. 19 55 Charlie's Angels. Afl: Angels on the run. Serie. 20.45 Vegas. Afl. Comeback Serie. 21.35 Roving report. Actualiteiten 22.05 American college basketball. 22.55 Sky Channel music box. NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven. 10.00 NOT: Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven. 14.30 NOT: Ik ben dik (1). 15.30 RVU: Haal je recht. NCRV: 16.00 James Herriot, tv-serie. 16.50 Buurtkinderen, kinderserie. DUITSLAND 1 08.50 Wir feiern Feste: Pinksteren. 09.05 Unsere Umwelt: Eln Baum werd verpflanzt. 09.25 Sesamstraat. 10.00 Heute. 10.03 Von dem Sturm (2), tv-serie (herh.). 11.05 Umschau. 11.25 Filmforum; Mit Muskeln und Sandalen (herh.). 12.10 Arme Welt - Reiche Welt: Bewapening (herh 12.55 Presseschau. 13.00 Heute. 13.15 Teletekst. 16.00 Tagesschau. 16.10 Frauenberufe - die Zukunft begann vor 100 Jahren (4). serie vrouwenportretten. 16.55 Spass am Dienstag, kinderprogramma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 13.15 Tele tekst. 15.57 Programma-overzicht, 16.00 Heute. 16.04 Mosaik, magazine voor ouderen. 16.35 Ravioli, kinder serie. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllu- strierte. 17.50 Waldheimat, tv-serie. DUITSLAND 3 WDF: 07.55 Gymnastik im Alltag (7). 08.50-11.40 Schooltelevisie (09.25 Sesamstraat). 17.00-17.15 Schoolte levisie. 17.30 Die Videomacher. Afl.: Een video-portret. RTBF 1 12.00 Teletekst. 14.15 Schooltelevi sie. 17.05 Vacatures ONEM. 17.20 Plein Jeu, kinderprogramma. BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast time, magazine. 10.00 Boswall's wildelife safari to Mexico. 11.30 Play school, kinderprogramma. 11.55 Gardeners world, voor de tui nier. 12.20 Teletekst. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13 57 Nieuwso verzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at one. 14.45 Little Misses and Mister Men. 15.00 Paarderaces van uit Chester. 16.55 Play school, It's Tuesday. 17.20 The Hunter, teken film. 17.25 Professor Popper's pro blems. 17.40 Cheggers plays pop. ITV 07 25 TV-Am. 10.30 Schooltelevisie. 13.00 Orm and Cheep. 13.10 Rain bow. 13.30 Gardens for all. 14.00 News at One. 14.20 Anglia news. 14.30 Afternoon plus. 15.00 Take the high road. Belevenissen in het denk beeldige Schotse dorpje Glenderry 15.30 The Thames Barrier. 17 15 Aubrey. 17.20 How dare you. Jeugd- quiz. 17.30 Tekenfilm. 17.45 CB-tv SKY CHANNEL 17.00 Sky Channel music box. HILVERSUM 1 (16 03 Aktua). TROS 16.06 Maandagmiddagmagazine. Mel om 16.06 Een duit in de zak. 17.03 Aktua. 17.06 Piekuur 17.55 Med (NOS). 18.06 Aktua. 18.15 Het jouma- listenforum. 19.02 TROS-oountry. 20.03 En nu de moraal. 20.30 Cafe Chantant. 21.02 Coulissen. 22.02 Ak- tua-Sportcafe. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. AVRO: 0.02 Easy lis tening. 2.02 AVRO's service station. 6.02 Auto in? AVRO aan HILVERSUM 2 (16.30, 17.30 en 18.00 Nws.). De Vrije Gedachte: 18.30 Mili taire dienstweigering en totaalweige ring. BZN: 18.45 Ultz. van de Bond zonder Naam. VOO: 18.50 Veronica sport (20.00 Nws.). 20.30 Veronica nieuwsradio. 20.33 Trend. Teteac 21.30 Let's swing. herh. les 6. 22.00 Latijn, taal en cultuur van de Romei nen, herh. les 1. VOO: 22.30 Nws. 22.40 Veronica nieuwsradio. 23.00 Het zwarte gat. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 AVRO: 16.03 Toppop discoshow (17.30 AVRO's radio- journ.) 17.56 Per saldo NOS: 18.04 De avondspits. AVRO: 19.02 Stennes 20.03 Folklive. 21.02 Elpee-uur. 22.02 Candlelight. 23.02 AVRO's Swingti- HILVERSUM 4 KRO: 20.00 Radio Fil harmonisch Orkest: Muz. v. Mahler in reconstructie van Deryck Cooke. 21.15 Kamermuz. v. Geoffrey en Cou- perln. 22.00 Jazz-op-vier. RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma gazine met Henk van Hoorn Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nws. AVRO: 7.02 Auto In? AVRO aan. verv 9.03 Steunpunt. 9.08 Arbeidsvitami nen (10.03 Duimeland). 11.15 Uit is in. 11.30 Rita en Daphne. 12.03 Muzikaal onthaal. 13.06 AVRO's radlojourn. 13.20 De AVRO Diligence. 13.57 Per saldo. 14.03 Mazzel. 15.03 De tweede ronde. 16.03 Hersengymnastiek. 16.30 Kom 'ns langs In „Des tndes 17 52 Per saldo. 17.55 Meded. (NOS). HILVERSUM 2 KRO 7.00 Nws. 7.10 Echo-kort 7.12 Het levende woord. 7.20 Echo. (7.30, 8.00 en 8.30 Nws 8.55 Postbus 900 NOS: 9.05 NOS- -sportief. 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. KRO: 9.33 Als je haar maar goed zit. 10.00 Angels en klemmen. (10.30 Nws.) 11.00 Ouder worden we allemaal 11.30 Nws. 11.33 Met Anne 12 00 Kruispunt. Overh voorl: 12.16 Uitz. v.d landbouw. NOS: 12 26 Me ded. v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. KRO: 12.36 Echo. 13.00 Nws. 13.10 Echo- politiek. 13.30 Nws. 13.33 Schoolradio. 14.30 Nws. Feduco 14.32 Open Schooltijd-Thema 25: Ge handicapt. NOS: 15.03 NOS-ombuds- man. 15.30 Nws. 15.33 Een teven lang. TROS: 16.00 TROS nws.show HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. VARA: Van 7.00-18.00 Aktualiteiten vla Dingen van de dag. 7.03 Gesode- meurders. 9.03 In afwachting van. 11.03 Doorloper. 12.03 Paviljoen 3. 14.03 Peter Holland. 16.03 De verruk kelijke 15. HILVERSUM 4 TROS: 7 00 Nws. 7.02 Een goede morgen met Ruud van der Meer. (8.00 Nws). 9 00 Continu klas siek. 10 00 Hoogtepunten uit Der Vo gelhandier. Zeiler. 1100 TROS Con certzaal Amsterdams Philharm Ork met sol. 13.00 Nws 13.05 De klass top tien NCRV 1400 Tito Gobbi 1913-1984. 16.00 Literama. of: Het kunstbedrijf. 16.45 Woord in de mid- RADIO RIJNMOND leder uur Rijn mond-nieuws in aansluiting op het ANP- nieuws 07 30 Morgenmagazine met nieuws 16.30 Middagmagazine met Henk van Hoorn

Leidse Courant | 1984 | | pagina 11