Met balpen, schaar en envelop krijgt u de gunstigste hypotheek kleint es Luchtige beha onder mooiezomer- mode.Zitnet zo goed als hij staat 071-122244 i Datum: Amro Bank. De bank waar je wat aan hebt. f 100.000,- in het CIJFERSPEL Pak uw kansen. Speel mee. Laatste 4 cijfers goed Portable kleuren-TV Een regen van tientjes Laatste 3 cijfers goed Prachtige beautyset 1 1 I I 1 1 1 gejo "1215 41475 Binnen enkele uren gereed (071)892.777 Ook zaterdags van 10.00-14.1 uur geopend. Vronkenlaan 23. Leiderdorp Bereikbaar met bus 15 en 4; Geen filiaal. ATTENTIE opgelet! Eénma I super markthandel ook gesc voor braderieën, vlooienma» ten en zwarte markten parti) d moderne dames- en here broekriemen 1,- p.st. Proi pakket 200 st. kunnen ond rembours gestuurd worde Tel. 05753-2746. lotto xioto LEIDSE COURANT MAANDAG 7 MEI IS aatste 6 cijfers goed f 100.000, aatste 5 cijfers goed l 10.000,- aatste 4 cijfers goed l .000.- aatste 3 cijfers goed aatste 2 cijfers goed Een ton voor u als u het Cijferspel wint Voor maarf l,50doet u al mee.Uw for- muliemummer bepaalt uw gelukskans. Meedoen in de Mei Mid-Lotto betekent naast de kans op de Lotto-hoofdprijs, extra spanning. Want er worden weer duizenden gratis extra prijzen uitgeloofd, waaronder draagbare Philips kleurentelevisietoestellen, fraaie beautysets en een regen van tien gulden-prijzen. Allemaal extra prijzen en dat voor dezelfde inleg. Wie winnen wil, speelt dus Lotto. Uw dichtstbijzijnde Lotto-inleveradres staat in de Gouden Gids onder "Lotto/Toto Wij geven de hoogste prijs v afvalstoffen, aluminium, ijz lood. zink. koper en papier. plaatsen wij containers Fa. J. de Nobel Ultramoderne draagbare kleurentelevisie van Philips (16 CT 2016/20S). Met 42 cm beeldbuis en maar liefst 12 voorkeurzenders. Hij is voor als u de laatste vier cijfers (van uw formuliemummer) goed hebt in de Mei Mid-Lotto. Iedereen die de laatste twee cijfers van zijn formulier nummer goed heeft in de Mei Mid-Lotto, krijgt een prijs van tien gulden. Mooi meegenomen. Deze Philips bèautyset (HP 2124) is fraai moederdaggeschenk. U kunt het gratis winnen in de Mei Mid- Lotto, als de laatste drie cijfers (van uw formuliernummer) worden getrokken. \w Naam: man/vrouw* Adres: Postale: Telefoon: Woonplaats: Tijdens kantooruren: Geboortedatum: Beroep: Burgerlijke staat: Woont u momenteel in een koophuis/huurhuis?' Hoeveel bedragen de maandelijkse woonlasten? f i -. Hoeveel wilt u gaan verwonen? fper maand. 1 Wilt u een hypotheek op een bestaande woning/nieuwbouwwoning/ H premiewoning A of B?' Wat is de koopsom? f kosten koper/vrij op naam' Beschikt u over eigen geld? ja/nee', contant/uit verkoop eigen woning'. t Doorhalen wat niet van toepassing is. ifc '1 Afgeven bij'n Amro Bank of in'n envelop zonder postzegel opsturen naar Amro Woninghypotheken, Antwoordnummer 441,1000 PA Amsterdam. Als u de hypotheek zoekt die voor u 't gunstigst uitpakt, bieden wij u die graag aan. Wilt u de laagste rente? Er is al 'n Amro hypotheek met slechts 7,3% rente. Wilt u soepele voorwaarden? Wij hebben hypo theken die u zonder kosten kunt aflossen, of kunt meenemen als u ooit weer gaat verhuizen. Wilt u de rente langere tijd vastzetten? Ook dat kan met een Amro hypotheek. Wilt u met een eventuele rijkspremie uw maand lasten verlagen? Daar hebben wij een speciale, voordelige mogelijkheid voor. Laat ons u daarom een gunstige hypotheek aanbieden, die volledig is aangepast aan uw wensen en mogelijkheden. Een goed begin is de bon invullen, uitknippen en bij een Amro Bank afgeven. Of opsturen naar Amro Woninghypotheken, Antwoordnummer 441, 1000 PA Amsterdam. Aan de hand van die gegevens kunnen wij ons alvast op een gesprek voorbereiden. Daarna nemen wij contact met u op om een afspraak te maken voor nadere informatie en om al uw wensen te vernemen. U hebt dan snel de hypotheek aanbieding in huis die voor u 't gunstigst is. LEIDSE COURANT KLEDING EN KAPSEL eindeloos veel soorten en kleuren kousenhuis ïmerstraat Eglantier 4 Leidsenhage kousenhuis Haarlemmerstraat 8 Leiden Te koop toercaravan 6-persoons, merk ..Sprite' nieuwe voortent en kussens; prijs n.o.t.k. Tel. 070-278565. De Eekhoorn biedt aan plm. 50 occasions, toercaravans alle bekende merken en types, bouwjaren van 1971 tot 1983. In r- en zomeruitvoering. Zeer scherpe prijzen. Adres: Leyweg 15, hoek Erasmusweg, achter benzinestation Texaco, ingang De Eekhoorn. Tel. 070- 675608 of 070-212105. Gordijnen gratis gemaakt. Gordijnen gratis gemaakt. Tapijten gratis gelegd. Tapijten gratis gelegd. Mateba C.van E kunstgebitten-i Touringcars bestellen? Bovotours bellele Concurrerende prijzen. Bovp tours, Roelofarendsveen. T u 01713-9107 of 2989. Verkoopadres van de veelb; schreven LITTEKENCRËft van BIODERMAL. de bioloj sche crème met een verjonge vitaliserende werking. Zelf bier ol wijn maken? Alle benodigde artikelen koopt u bij drogisterij BOERHAAVE Haarlemmerstraat 68 Leiden. Tel. 071-120784 VERTIKALE jalouzieën zo de fabriek, dus voordelig. A lamellen èén prijs (ook alumli jalouzieën). Fa. Broekhui? Zonwering. Van Ostadestra Den Haag. Tel. 886653. Markiesdoek los per meter, in alle kleuren v de regenboog, ook v< pons. band. koord, katroli enz. Wij leveren ook balko doek en draion ligstoellop Oudshoorn van Egmond B.l Lageweg 23. Katwijk. 01718-22731. Slagharen Het merk Vendor bete kent exclusivi teit. Zo'n beha koopt u alleen bij V&D. Altijd perfect afge werkt tot in de kleinste details. En met de plezierige garantie dat de maatvoe ring volledig klopt. Naadloze simplex is he materiaal. Voorzien van brede kantrand. Ondersteunt perfect en staat toch heel char mant. Kies maar: wit ol huidkleurig. Zonder beugel in B70- 85 of C 75-85 van 15.75 voor Mei beugel in B. C en D 75-85 van 17.75 VROOMSDREESMANN

Leidse Courant | 1984 | | pagina 10