F® Van dei* Luit ■gbczb SENSATIONELE INRUILAKTIE i ad sanctos de rijksoverheid vraagt ^/gemeente Vy voorschoten HOOGMADE Dekrantopuw vakantieadresinde Benelux 4S*£eidóC SoiFtcmt F amilieberichten LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 APRIL 1984PAGINA! SI 888888S33S888S®( JAN WARMERDAM GRÉ WARMERDAM- v. DONGEN elkaar het jawoord gaven. Ter gelegenheid hiervan zal er 's avonds om 7 uur een H. Mis zijn in de Bartholomeuskerk te Voorhout. De dankbare kinderen: José. Pieter Jan, Marianne Elly en Met grote droefheid, maar zeer dankbaar voor al het goede en haar zorgzaamheid die zij al die jaren aan ons gegeven heeft, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed, voorzien van het H. Sa crament der zieken, van ons is heengegaan, onze lieve en zorgzame moeder en oma ELISABETH HELENA VAN VELSEN weduwe van Jacobus J. G. van der Salm in de leeftijd van 61 jaar. Wim en Anja Claudia Lenie en Jan Marty en Nico Alex, Marcel Jan Zoeterwoude, 19 april 1984 Burg. Doyerstraat 17 2381 VT Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van Huize Emmaus, Bennebroekweg 1, Zoeterwoude. Zaterdagavond is er een gebedsdienst om 20.30 uur in de rouwkapel van Huize Emmaus. Zondagavond is er een avondmis om 19.30 uur in de kapel van Huize Emmaus, waarna gelegenheid tot condoleren. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op 2de Paasdag, 23 april om 11.30 uur in de St. Janskerk aan de Zuidbuurtseweg te Zoeterwoude, waarna de bijzetting in het familiegraf op het R.K. Kerkhof aldaar. Heden is rustig Ingeslapen, voorzien van het Sacra ment der Zieken, mijn lieve vrouw en onze moeder en oma THEODORA FRANCISCA VAN DER DRIFT-VAN RIJN in de leeftijd van 66 jaar. Sassenheim: A.G. van der Drift Edam: Frans en Ans van der Drift -Berentsen Anneke en Michiel Leiderdorp: Nol en Joke van der Drift -de Vrind Voorschoten: Jeanet en Frans van Mansum-van der Drift Frank Sassenheim: Ted van der Drift - Kitty van Bladel 20 april 1984 Sportparkweg 16 2172 VN Sassenheim. De avondwake zal worden gehouden op maandag 23 april 1984 om 19.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna gelegenheid tot condoleren. De gezongen Requiemmis zal worden opgedragen op dinsdag 24 april 1984 om 14.30 uur in deze kerk, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Begrafenissen - Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Verzekeringen - Deposito's. Leiden, Willem de Zwijgcrlaan I79 Postbus 432, 2300 AK Leiden, telefoon 071-213231* Wassenaar, Deijlcrweg 127, telefoon 01751-12436 Voorschoten. Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-5985 Zover wij konden zijn wij met u meegegaan. Na een fijne tijd ben je van ons heengegaan. Wij zijn je dankbaar voor al het goede ons gegeven in je voorbeeldige en arbeidzame leven. Bedroefd en geschokt, maar dankbaar voor al het goede dat hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis, dat na een leven van liefde, geluk en lijden, van ons is heengegaan mijn lieve man en onze JAN VAN DER BERG op de leeftijd van 62 jaar. T. van der Berg-van Velzen Gerard - Jacqueline Liesbeth Gertjan Onze dierbare overledene ligt thuis opgebaard. Maandagavond a.s. 19.00 uur eucharistieviering. Dinsdagmorgen 10.30 uur H. Uitvaartdienst. Belde in de parochiekerk van Maria Presentatie, waarna begrafenis op het parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren maandagavond en dinsdagmorgen na de diensten. watervoorziening - onderhouds Q Telefoon 071-140647, ook tijdens CENTRALE VERWARMING B.V. Bij beschikking van de Edelachtbare heer kanton rechter te Alphen aan Rijn d.d. 3 april 1984, heeft deze aan Gerardus Jaco bus Vaneman, geboren op 2 mei 1964, wettelijk nende te Ter Aar, Oude Kerkpad 2a, handlichting verleend tot het zelfstandig en voor eigen rekening uit oefenen van de ambulante handel in groente en fruit en tot het zelfstandig ont vangen van- en het be schikken over de inkom sten van deze onderne ming, met inachtneming van het bepaalde in artikel 235 Boek 1 van het Bur gerlijk Wetboek. J. G. Bergsma notaris te Aarlanderveen gem. Alphen a/d Rijn De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. hoofd (mnl./vrl.) bureau bedrijfsdoorlichting Ministerie van Verkeer en Waterstaat Secretariaat van de Commissie Vervoervergunningen Het doel van het bureau Bedrijfsdoorlichting is vast te stellen of bij een individuele aanvraag of verzoek sprake is van een reële vervoerbehoefte. Als belangrijk hulpmiddel hierbij heeft het Bureau de beschikking over een geautomatiseerd normkosten- en doorlichtingssysteem. De hiermee verkregen cijfermatige resultaten worden door het Bureau geanalyseerd, eventueel aangevuld en gecorrigeerd en geïnterpreteerd in het licht van de specifieke bedrijfs- en sectoromstandigheden. Dit geheel van activiteiten, de zogenaamde financieel-economische doorlichting, maakt het mogelijk een uitspraak te doen over het al dan niet aanwezig zijn van een reële vervoerbehoefte. Functie-informatie: naast leiding geven aan het Bureau, behandelen c.q. bijzondere aandacht schenken aan de door de medewerkers van het Bureau behandelde beroepszaken; verrichten van onderzoek m.b.t. de inhoud en werking van het normkostensysteem; uitvoering geven aan de toepassing van de kengetalmethode; zorg dragen voor het optimaal functioneren van het geautomatiseerde systeem; in voorkomende gevallen deelnemen aan overleg met derden, inzake financieel-economische aspecten in de vergunningverlening. Vereist: kandidaatsexamen economie (met bedrijfseconomie en boekhouden) of ten minste een HBO opleiding (bedrijfseconomische richting) alsmede enige ervaring op het gebied van bedrijfsadministraties en kostprijsberekening; kennis van automatische informatieverwerking; redactionele en leidinggevende ervaring. Kennis en ervaring op het gebied van het goederenvervoer over de weg strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5534,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. C.A. van Loenen, onder nr. (070) 81 41 21, tst. 229. Sollicitaties inzenden voor 16 mei 1984. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Va% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brièf en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Bij de hoofdafdeling Gas, Water, Elektriciteit en Kabelte levisie van de directie Openbare Werken wordt gevraagd een GAS- EN WATERFITTER M/V Tot de taak van de medewerker zal o.a. behoren: het aanleggen en onderhouden van aansluitleidingen c.a.; het onderhouden en repareren van hoofdleidingen. Betrokkene moet bereid zijn periodiek buiten normale werktij den storingsdienst te verrichten. Vereist: diploma('s) 1e monteur distributietechniek gas en water; rijbewijs BE. De diploma's gasstoringsmonteur en/of gasinstallatiecontro leur strekken tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van ervaring en opleiding. Een ervaren kracht met de vereiste opleiding kan maximaal een salaris van f 2.691,— per maand bereiken (schaal 5). Boven dit bedrag wordt een vergoeding toegekend voor de uren, waarin voor de storings dienst wordt gewerkt. Na een jaar tijdelijke dienst kan een vas te aanstelling volgen. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan Burge meesters en wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: vaca ture 8406. Elektrische luchtkussenmaaiers RESIDENTIE-ORKEST zaterdag 28 april - 20.15 uur stadsgehoorzaal dirigent: Hans Vonk piano: Jean-Yves Thibaudet Beethoven: Ouverture Leonore 3 Beethoven: Pianoconcert 4 Wagner: Tagesgrauen und Siegfrieds Rheinfahrt Siegfrieds Tod und Trauermarsch Vorspiel Akte 1 Meistersinger Coop.'Ons Belang' b.a., gevestigd in Noordwijkerhout, is toeleverancier van kartonverpakkingen, gewas- S beschermingsmiddelen en mest- stoffen aan de bloembollen-en OI1S belang bloemensector. Sinds bijna 60 jaar is onze spring levende coöperatie hierin toonaan gevend, met de bloembollenstreek als belangrijkste afzetgebied. Daar i nog altijd VERTEGENWOORDIGER m/v die de verkoop van verpakkingen voor bloembollen en bloemen gaat stimuleren. Daartoe onder houdt hij op representatieve wijze de contacten met onze bestaande klantenkring en bouwt hij boven dien nieuwe contacten op. Wij zoeken iemand met verant woordelijkheidsgevoel - die zowel in een team alszelfstandig optimaal kan functioneren, die een inzet van honderd procent vanzelfsprekend vindt (net als wij) en die bereid is zich in te leven in alle facetten van ons vakgebied. DaarOns Belang nauw bëtrokken is bij ondernemers in de agrarische export sector, is affiniteit of aan toonbare ervaring met deze sector een pré. Leeftijdindicatie: 25-30 jaar. Onze nieuwe man wacht een boeien de, zelfstandige, representatieve functie met volop perspectieven. Wie zich voelt aangesproken, stuurt een bondige brief en een korte omschrijving van de levensloop Coöp. 'Ons Belang' b.a. Postbus 200 2210 AE Noordwijkerhout t.a.v. N.J.J. Slingerland Restaurant „De Heerlijkheid" lekker eten, redelijke prijzen. Tijdens diner op beide paasdagen gratis glas wijn. Wij serveren ook toeristen-menu 3 gangen 16.75 Ook voor uw bruiloften - recepties en groepen. Hotel-Café-Resta uran t Huizen van der Ploeg Kerkstraat 37 - 2355 AE Hoogmade Ook parkeergelegenheid achter. Voor reserveringen tel. 01712-8000/8545. Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krij gen op uw vakantie adres in de Benelux. Gezien de slechte er varing met toezending naar overige buitenlandse vakantiebe stemmingen en de hieraan voor de abonnee verbonden hoge kosten, hebben wij besloten deze mogelijkheid niet meer open te stellen. In het bijzonder in de zuidelijke landen is de aan komst van de krant op de plaats van bestemming dermate onze ker dat het de kosten en moeite niet loont. Aan een verzoek tot toezending in Nederland, België of Luxemburg uwerzijds wil len wij echter graag voldoen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijk 'spelregels' voorleggen. Opgave van vakantie-adressen zal uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kun nen helaas niet"worden geaccepteerd. Voor een correcte uitvoe ring van uw opdracht is het noodzakelijk dat de bon - voorzien van de gevraagde postcodes - uiterlijk 14 dagen voor uw ver trek in ons bezit is. Voor de toezending van u krant is, behalve de gebruikelijke abonnementskosten, voor portekosten een be- j drag van f. 2,89 per week verschuldigd. Voor betaling van de verzendkosten wordt u een acceptgirokaart toegestuurd. Voor gebeurtenissen die zich voordoen nadat uw krant is verzonden kunnen wij uiteraard geen verantwoordelijkheid dragen. P.S. Vermelding van uw telefoonnummer geeft ons de mogelijk heid contact met u op te nemen wanneer er iets niet duidelijk mocht zijn. Voor verdere informatie kunt u bellen: 070-190885. Svp in blokletters invullen, in ieder vakje e Huidig adres ik ben jaar/kwartaal/maandabonnet Periode voor verzending krant- Vakantieadres Adres Postcode Land NIET INVULLEN Datum binnenkomst Postbus 9 2501 CA 's-Gravenhage VAKANTIEOPZENDING

Leidse Courant | 1984 | | pagina 8