Mijn angst is dat ik voor de camera dehikzalkri wen i» I NCRV gaat wat doerï aan behoud hoorspel J Hoorspel zeker geen „theater voor blindenr!C RADIO/TELEVISIE CeidoeSourant ZATERDAG 21 APRIL 1984 PAGINA! MILOU VAN SPRANG (PISTACHE): t/C/ HILVERSUM „In het begin zou ik het niet hebben ge durfd, maar nu, na zes afleve ringen, denk ik wel eens, ik zou het niet erg vinden als „Pistache" rechtstreeks werd uitgezonden. Ik zou het wel doodeng vinden. Je kunt bij voorbeeld voor de camera de hik krijgen en wat moet je dan. Dat lijkt mij vreselijk. Maar ik denk, dat een pro gramma dat direct de huiska mer ingaat, een bepaalde span ning oplevert die de show ten goede komt. De uitzending zal dan waarschijnlijk meer char me krijgen", zegt Milou van Sprang, samen met Anneke van der Does presentatrice van het NCRV-familie-pro- gramma „Pistache". „Nu zitten tussen de opname en de uitzending nog altijd twee dagen. Er wordt ook tus sen de verschillende onderde len gestopt. Dat bevordert niet de vloeiende lijn, die in de show hoort te zitten. Boven dien denk ik dat je anders pre senteert als je je verhaal niet tegen de camera en de man er achter, maar rechtstreeks te gen de kijker vertelt". Milou, die in levende lijve minder verlegen overkomt dan voor de camera, werd sa men met (Neerlandica) Anne ke van der Does (ze geeft les op een lyceum) uit zeshonderd kandidaten gekozen. Dat de NCRV met het aantrekken van deze twee krachten een goede keus deed, blijkt uit de brieven. Alle schrijvers zijn vol lof over de manier van presenteren. Waar zij echter niet zo over te spreken zijn, is de programma-formule. Jaap van den Hurk, een van de samenstellers van „Pista che" zegt: „In eerste instantie moest het een show worden met een hoog tempo en ge schikt voor kijkers tussen de 18 en 35 jaar, met de nadruk op de jongeren. De formule bleek, na een aantal uitzendin gen, helaas niet echt aan te slaan. Een van de oorzaken is dat de kijker zo'n soort pro gramma niet verwacht van de NCRV. Een klacht, die we in het begin kregen, was dat er te veel onderwerpen werden be handeld. Bovendien verloren we de concurrentie-slag met „Toppop" (op het andere net) waardoor de kijkcijfers nogal wisselend zijn. Toch keken de laatste keer 1,3 miljoen men- „Pistache" komt in zijn huidi ge vorm het volgend seizoen dan ook niet meer terug en daarmee zijn ook de freelance- banen van de twee presenta trices op de tocht komen te Jaap van den Hurk: „Het ligt aan de nieuwe redactie, die volgend seizoen het program ma gaat samenstellen of Milou en Anneke terugkomen". Talent Nu het tweetal heeft bewezen over het benodigde presenta tie-talent te beschikken, wordt er binnen de NCRV-gelederen druk gediscussieerd over het behoud van deze waardevolle krachten. De omroep voelt er weinig vóór een ontdekker van talent te worden, die na de kwaliteiten van de nieuw komers te hebben blootlegd, ze weer de straat opstuurt. Mede daardoor blijft de toekomst voor Milou en Anneke heel onzeker. Beiden zouden het werken voor de tv met graag voor gezien houden. Zij zien met enige spanning de komen de ontwikkelingen tegemoet. Momenteel wordt aan een nieuwe formule voor de show gesleuteld. De NCRV wil nu de middagzendtijd wordt uit gebreid vanwege het berei ken van de B-status door EO en VPRO in het wintersei zoen komen met een program ma dat een brug slaat tussen de middag en avond. De uit zendingen, die niet veel geld mogen kosten, moeten op vrij dagmiddag een wekelijkse fre quentie krijgen. Als Milou, die theaterweten schappen heeft gestudeerd en zich heeft bezig gehouden met documentaire-film, volgend seizoen niet bij de NCRV aan de bak kan komen, zal ze ze ker proberen bij een andere omroep een baan als presenta trice in de wacht te slepen. „Ik vind het werken voor televisie vreselijk leuk. Daarom ben ik mij momenteel aan het scho len in allerlei theorieën over televisie. Hoe pakken ze bij voorbeeld in Engeland en het programma meedoe, is wel een van mijn voorwaarde dat ik ook in de redactie wil zitten en mee wil helpen met de research. Ik denk dat dat mijn presentatie ten goede komt. Op televisie verschijnen is leuk, maar het is slechts het eindpunt van een heel proces. Ik wil aan het hele verloop meewerken". Stage drama Behalve de presentatie van „Pistache" vult Milou haar tijd met een gevarieerd aantal za ken. „In de afgelopen maan den heb ik voor een krant ar tikelen geschreven, een dra maturg-stage gedaan bij het Delftse kindertheater Maccus en theaterlessen gegeven. Het presenteren en de voorberei dingen van „Pistache" nemen maar een paar dagen in beslag, hoewel je er wel constant mee bezig bent. Als je bij het lezen van de krant iets aardigs te genkomt, dan denk je toch di rect, zou het iets voor het pro gramma zijn". Behalve een cursus bij de NOS, waarin Anneke en Milou onder meer leerden hoe ze zich voor de camera moesten bewegen, is er van een verde re begeleiding door de NCRV geen sprake geweest. Milou: „Voor de camera woedt er bij mij van binnen nog steeds een storm, hoewel ik er van buiten rustig en kalm uit zie. Maar ik heb het gevoel dat ik steeds meer vaste grond on der de voeten krijg. Een ge sprek voeren waarbij het on derwerp goed uit de verf komt, heb ik nog niet hele maal onder de knie. Maar ik denk dat dat ook nog wel komt". HANS PIËT „Theater voor blinden" werd de hoorspelkern wel eens smalend genoemd. En de ca baretier Fons Jansen hekelde het overdreven gearticuleer, waaraan de hoorspelacteurs zich schuldig zouden maken. De tegenstanders kunnen ge rust zijn, want de laatste da gen van de hoorspelkern zijn geteld, na jaren trouwe dienst meent de omroep het verder zonder te kunnen. Het NOS-bestuur heeft name lijk besloten de hoorspelkern op te heffen. Onlangs ontvin gen de hoorspelmedewerkers van manager Kruis van de Divisie Uivoerende Kunste naars (DUK) een brief waarin werd medegedeeld dat hun arbeidscontract tot uiterlijk 31 augustus 1985 zou duren. Deze brief eindigt met de „opwek kende" woorden: „Gaarne wil ik u voor de komende periode waarin veel veranderingen zullen plaatsvinden veel sterkte toewensen". Er was een tijd dat de hoor spelkern bestond uit zo'n veertig nu zijn dat nog slechts zeven medewerkers. De discussie over de toekomstvooruitzich ten van het hoorspel en die van de hoorspelkern in het bijzonder, begon zo'n tien jaar geleden. Maar nu slaat boven dien de bezuiniging toe. Taakverbreding Willy Brill, één van de kern leden en in heel Nederland bekend als de stem van 002 en 008, telefonische informatie en van honderden rollen, klaagt erover dat de leiding enthousiast hun nieuwe plan nen ontving, maar er onder tussen niets mee deed. De hoorspelacteurs zouden een bredere taak krijgen zoals het verzorgen van poëzie-pro- gramma's en het verrichten van regiewerkzaamheden. Maar dat pakte anders uit, of beter gezegd er gebeurde he lemaal niets met die plannen over taakverbreding. Volgens Brill ontbrak het ze aan een krachtige promoter; boven dien verslechterde de ver standhouding tussen de DUK en de omroepverenigingen. Een belangrijk argument om de hoorspelkern maar op te doeken is, dat de behoefte er aan steeds kleiner zou wor den. Willy Brill denkt daar anders over: „Dat klopt niet; er is meer werk dan ooit. Dat werk wordt voor het grootste deel door free lancers ver richt. Ik heb eens uitgere kend: in 1982 werd door vaste medewerkers van de hoor spelkern gedurende 598 dagen gewerkt. In hetzelfde jaar na men de free lancers 1982 da gen voor hun rekening". Is er nog behoefte aan het hoorspel? Brill meent van wel. Alleen al het feit dat tienduizenden mensen plezier beleven aan het hoorspel. Ook de vele telefoontjes die de hoorspelkern van verontruste liefhebbers kreeg te verwer ken, zegt genoeg over de po pulariteit van het hoorspel. De mensen dachten dat nu het hoorspelkern zal worden opgeheven, ook het hoorspel Kunstvorm Is het dan afgelopen met ?re> hoorspelkern? Willy Brillpe/ niet zo optimistisch gestenifCOj Zij hoopt niettemin vurig (L het laten afsterven van UQp( hoorspel kern zal worden v®=L.. ijdeld. Met het verdwijra van de kern zal, ook het hoorspel als kun] vorm verdwijnen. „Juist als je in een groep I de onze werkt kun je wingen tot stand brengen. Als je daar een eind maakt, dan betekent dat het eind van het hoorsp| dan zal het hoorspel blijvf steken in het oude patroij dat van een theater voor blu^j den." Het laatste woord is hieroM nog niet gezegd in Hilversu maar de aloude hoorspelkej maakt niet veel kans om overleven. HANS RUITENBERG SCI 'Slap HILVERSUM - De NCRV gaat wat doen aan en is al begonnen met het behoud van het hoorspel, waarvan de toekomst onzeker is, zoals elders op deze pagi na is te lezen. Daar moet volgens de NCRV wat aan gebeuren. Vandaar dat men op het idee kwam om dit stukje radio nieuw leven in te blazen. De protestante zuil heeft de zaken meteen ri goureus aangepakt. Een hele serie naar het boek „De tuinfluiter zingt" van Jos van Manen is op loca tie opgenomen. Een uni cum in de geschiedenis van het vaderlandse hoor spel, met de uitzending waarvan men intussen al is begonnen. Jos van Manen is een schrijf ster van streekromans. Dit genre doet het uitstekend in ons landje. De heren critici mogen dan hun neus ophalen, het grote publiek weet met name het werk van Jos van Manen te waarderen. „De tuinfluiter" die in 1953 werd voltooid haalde een oplage van een half miljoen. Het aantal le zers is echter vele malen gro ter. Regisseur Johan Wolder heeft voor een sterke bezetting ge zorgd. Josée Ruiter, Frederik de Groot, Guy Lavreysen, Lex Schoorel-en Cor Witschge heb ben met een aantal collega's twee maanden lang gewerkt aan deze productie, die op de Buitenplaats „Rustenhoven" in Maartensdijk is opgenomen. De tune van „De tuinflutier is gecomponeerd door Louis van Dijk, die ook de orgelscènes en de pianopartijen op het kasteel van Herewaarden voor zijn re kening neemt. Intussen werd een luister dichtheid vastgesteld, die er niet om liegt. Niet voor niets heeft de NCRV de 12 delen van 20 minuten, die deze en volgende maand op de donder dagochtend worden uitgezon-, den gepland tussen twee ande re populaire programma's, „Muziek op de koffie" en Twaalf-uurtje van Dick Pas- schier. Regisseur Wolder: „Je bereikt dan een grote groep Maar die kunnen dan ook het nodige verwachten. Dankzij onze aanpak, op locatie dus. hebben we efficient kunnen werken, Met alle voordelen vandien". „De NOS verdeelt de tijd waarin de studio's beschikbaar zijn. We hadden nooit twee maanden achter elkaar van een studio gebruik kunnen maken. Nu we op locatie wer ken zijn de acteurs die hele pe riode beschikbaar, zonder on derbreking. Artistiek ge?ien komen we aan een betere kwaliteit. De buitenopnames klinken beter dan in een grote afgesloten ruimte. De basisa- koestiek is op „Rustenhoven" groter. We hebben een grote hal, een kleine hal, een keu ken, kortom dit alles heeft een gunstig effect op het geluid. Verder hebben we opnames gemaakt voor de ziekenhuiss cènes in het ziekenhuis „Berg en Bos", terwijl de kerkscènes zijn opgenomen in een kerkje in Lage Vuursche. Dat is heel <id, pro \lder anders dan een kil^eds dioklimaat. Het werkt insp//7ï£ rend voor de acteurs, die|z//r op deze wijze veel betêluch tit gt filmen zonder Ontzettend leuk. De omge» werkt inderdaad inspires op je inlevingsvermogen, vind het een goede aanpap hoop dat het niet bij dezef keer blijft". vet De NCRV zal met deze mds gieus getinte serie zeker |es achterban tevreden stajjms Het boek van Jos van Mm dat door Rudolf van Géyur^ bewerkt, getuigt van haa^j^ Manen: „Vergeet^'' loof. 'onti dat ik dit boek 30 jaar heb geschreven. Ik 22 jaar, maar ik sta e lemaal achter dit verhaalT" het familiale wel en weer? baron Reinier van Herewr"®'1 DAVID LEVIE '3,e Toelichting De tv-show Vandaag komen drie leden van het beruchte A-team uit Ameri ka op Schiphol aan, waarna ze doorreizen naar Noordwijker- hout voor een interview in de Ivo Niehe-show. Hiermee start voor B.A., Face en Murdock een tweedaags verblijf in Ne derland. Zondagavond bren gen zij een bezoek aan de stu dio's in Hilversum, waar Ron Brandsteder een gesprek met de heren zal opnemen, dat maandagavond via Nederland 1 wordt uitgezonden. Tweede Paasdag is geheel gereser veerd voor een tocht per heli copter boven Nederland, waar bij zij Harderwijk, Sneek, Texel, Zandvoort en Valkens- waard zullen aandoen. De beelden van deze bezoeken komen 5 mei a.s op het scherm. Nederland 1, 20.26 uur. Blut und Ehre De driedelige Duitse tv-film, die met Amerikaanse steun werd vervaardigd, geeft zoals we gisteren al schreven een beeld van drie Duitse gezinnen in de periode van 1933 tot 1939. Alle drie de families krij gen op de een of andere ma nier met de verraderlijke in vloed van de Hitier Jugend te maken. De familie Keiler heeft te lijden van de economische crisis. Va der is een werkloze musicus, die zich actief verzet tegen de opkomst van het facisme. Des ondanks laat zoon Hartmut zich door zijn vriendje Hans Monkmann overhalen lid van de Hitier Jugend te worden. De Monkmanns hebben het aan zienlijk beter dan de familie Keiler. Ze staan in de stad be-, kend als ambitieuze nazi's. Tenslotte is er de joodse mid denstandsfamilie Kuhn. Zoon Franz is Hartmuts beste vriend. Nederland 1 21.25 uur. It's all in the game Naar een idee van Bob Rooy- ens ontstond in een co-pro- ductie van de AVRO met de Roemeense televisie het spel The game of life", dat als the ma heeft: het lot bepaalt het leven. Het spel wordt gespeeld door de Roemeense actrice- -zangeres Angela Si mi lea en Therese Steinmetz. Ook wer ken diverse Roemeense arties ten aan dit spel mee, evenals Flairck, Anita Meyer, Berdien Stenberg en The Dolly Dots. Nederland. II, 19.12 uur. Nederland NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 15.30 RVU: Op jezelf (4). KRO 16.00 Studio Vrij, programma over vrijetijdsbesteding. TROS 18.55 Donald Duck en de bij en. Tekenfilm. 19.03 Het A-Team, Ameri kaanse serie. Na een be zoek aan een casino wordt een bus met oudere men sen overvallen door woes- tijndieven. NOS 20.00 Journaal. TROS 20.28 De tv-show. Ivo Niehe ontvangt het A-Team. 21.25 Blut und Ehre (1). Duit se tv-film in drie delen (1981) van Bernd Fischer- auer. In 1933 is Harmut Kei- Ier (Gedeon Burkhard) 10 jaar oud. Zijn ouders zijn anti-Nazi maar als Harmut zich door een klasgenoot laat bewerken om lid te worden van de Hitier Ju gend moet zijn vader zijn activiteiten voor zijn zoon gaan verbergen. 22.25 TROS Aktua-Sport. NOS 23.05 Journaal. 23.10 Nieuws voor doven en slechthorenden. KRO 23.15-00.30 Paaswake. Plech tige viering in de St. Fran- ciscus Xaveriuskerk te Amersfoort. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 15.30 Studio sport. Wielren nen: Verslag van de Amstel Gold Race en samenvatting EK in Moskou. 17.45 Feduco: Medelanders Nederlanders, Turkse pro gramma's (2). 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Marokka nen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Toeristische tips. 19.00 Journaal. AVRO 19.12 It's all in the game. The ma van het spel „The game of life", dat gespeeld wordt door de Roemeense actri ce-zangeres Angela Similea en haar Nederlandse colle ga Therese Steinmetz. 20.00 De Dukes uit Hazzard. Tv-serie. 20.50 Zet 'm op Jack. Engelse parodistische film van Ge rald Thomas. Kapitein Fear less (Kenneth Williams) is commandant van het schip „Venus" ten tijde van de Engels-Spaanse oorlog, in de 16e eeuw. De beman ning wordt opstandig en zet de kapitein met nog drie mensen overboord. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Studio sport. Paarde- sport: samenvatting van de World Cup finale in Goten borg. AVRO 23.30-01.05 Terugkeer van de man van „UNCLE". Ameri kaanse tv-film. De geheime agenten Napoleon Solo (Robert Vaughn) en lllya Ku- ryakin (David McCallum) moeten een misdaadorgani satie oprollen die een atoomuitvinding van de V.S. heeft gestolen. Regie: Ray Austin. De Dolly Dots spelen een rol in het muzikale tv-spel „It's all in the game", die Bob Rooyens voor de Roemeense tv maakte. Van avond Ned. II om 19.12 uur. Duitsland DUITSLAND 1 MO Auslandsjournal. 13.15 Programma weekoverzicht. 13.45 Eind Land wie jedea andere- ?.(herh.). 14.30 Sesamstrasse. 15.00 Musikantenstadl. Volksmuziek uit de Alpen. 16.30 Buddenbrooks (3). Tv-serie naar de roman van Thomas Mann. Met: Martin Benrath, Ruth Leuwerik, Reinhlld Solf, Volkert Kraeft en Gert Bockmann. 18.00 Tagesschau. 18.05 Die Sportschau. Met voetbal Bundesliga. 20 00 Tagesschau. 20.15 Zum Blauen Bock. Met Heinz Schenk en vele gasten. 21.45 Trekking van de lottogetallen. Aansl.. Tagesschau en „Das Wort zum Sonntag". 22.05 Das Bose unter der Sonne. Engelse speellilm uit 1981 naar Agat- moord. Kort daarop krijgt Poirot de opd racht zich met een geval van ver- sjacheren met een valse diamant denkt. Hij legt tegenover Poirot ring at, waarin de vroegere 00.00 Tagesschau. DUITSLAND 2 12.15 Nachbarn in Europa. 14.30 Heute. 14.32 Tao Tao. Tekenfilmserie. 14.55 Big Bird in China. Kinderpro gramma. 15.55 Das Abenteuer, ein Ralleyfah- rer zu sein. Film over rallyrijders. 16.40 Die Fraggles. Kinderserie. 17.05 Enorm in Form (16). 17.25 Der grosse Preis. Bekendma- 18.20 Helga und die Nordlichter. Tv- -serie. All.: De winter heeft zomer- griep. 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auf Tiersuche am Sinai. Docu- 20 15 Und morgen wird ein Ding ge- dreht (Harry and Walter go to New York). Amerikaanse speelfilm uit 1975. Met: James Caan, Elliott Gould, Michael Calne e.a. Regie: Mark Ry- 22.05 Heute. 22.10 Das aktuelle Sport-Studio. 23.25 Diana Ross. Opnamen open- het Central park te DUITSLAND 3 WDF 17.30 Grafische druktechnieken (4). 18.00 Songs alive: My darling Cle- 19.00 Aktuelle Stunde, met Sport im Westen. 20.00 Tagesschau. 20.15 Medizin im patient. 21.00 Gott und die Welt: Maloche und hausliches Gluck. 21.30 Homero Francesch speelt pia noconcerten van Haydn en Men delssohn. 22.15 Der Sohn vom Boss. Ameri kaanse speelfilm uit 1978 van Bobby Roth. Met: Asher Brauner, Rudy Sola- ri en Rita Moreno. Joseph Rose is een succesvolle za- heeft verdiend. Hij me tapijtfabriek op. die hij als zijn le venswerk ziet. Grote verwachtingen heeft hij van zijn zoon Bobby. Deze zal na zijn studie de leiding van de Ook Bobby moet deren af aan beginnen en hij gaat daarom eerst als vrachtwagenchauf feur werken. Tegelijkertijd dient hij een oogje op de toenemende interne diefstallen te houden, die de firma de laatste tijd in financiële moeilijkheden hebben gebracht. BELGIE BRT 1 4.00 Technisch en wetenschappe- 17.00 Disneyland: De jongen en de 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak. Tekenfilmserie (herh.). 18.05 ABC - 26 lettertjes. Spelpro- gramma mededelingen en programma-o< zicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 Zingezong. Showprogramma met The Star Sisters. Fred Becky, Linda Williams en Sonja Pelgrims. 21.05 Terloops, nieuws in de marge. 21.50 Het vierde mirakel. Tv-film van Michael O'Herlily. Met: Kate Mulgrew, 23.20 Sport op zaterdag. i Forsythe. RTBF 1 12.00 Les meilleures recettes Wallonië. 12.30 Capital nature. Natuurrubrie Charles Cremers. 16.15 Theatre Wallon: La Passion. Poppenspel van het theater „Al Bo- 17.25 Les lavandes et la liberie (2). 18.55 Mamemo. Kinderprogramma. 19.00 Teletourisme. Franco Zeffirelli. 22.10 Cinescope. Film en vide gazine. 23.10 Journaal. Sport en lotto. TV 5 In het showprogramma „Zinge zong", vanavond op België 1 om 20.15 uur, optreden van o.a. The Star Sisters. Engeland Jane Fonda, vanavond in film „Cat Ballou" op BBC 1 20.05 uur. BBC 1 19.00 Some mothers do 'ave 'em. 19.30 The Laughter Show. Amuse mentsprogramma. 20.05 Cat Ballou. Amerikaanse speel film uit 1965 Met: Jane Fonda, Lee Marvin. Michael Callan e.a. 21.40 Journaal en spor 02.05 Weerbericht. BBC 2 19 35 Shakespeare in perspective. 20.00 Journaal en sport. 20.15 WK-Snooker. 20.50 Rugby special. 21.40 The BBC TV Shakespeare: Co- 00.05 Paaswake vanuit Canterbury 13.15 The world of sport. 18.00 Nieuws. 18.05 Man from Uncle. 19.45 Childsplay: kinderquiz mi chael Aspel 20.15 Madhouse. 21.15 T.J. Hooker. 22.15 Nieuws. 22.30 Facelift. 00.00 Everything you wanted. 01.35 Recipe for happiness. H'LVERSUM 1 leder heel uur VARA: 12.03 Tussen Barend Dorp. 13.06 Wegens vakantii ten. 14.03 Louis van Dijk. 15 ziek uit Studio I. 16.02 Hem 33. (NOS: 17.55 Meded. SOS litieberichten) 18.30 De NOS: 20.30 L: muz. 22.02 Me het oog op morgen. KRO: 0.02 nalj. mandsland. 6.50 Het levende w»XT HILVERSUM 2 Feduco: 4. 12.11 tekens, regels, herh. 23. NOS: I Meded. voor land- en tuint) pa 12.30 Nws. TROS: 12.36 Aktua - rnn tergrond. 13.00 Nws. 13.10 Se*"? bloeiende bedrijfstak? (13.30 fd2 in. s4nn. 4.00 4 33 Slapen kun je leren politiek. AVRO: (16.30 van toen 17.3 radiojournaal. fpsp'ov 17.36 AVRO's Per saldo. 18.00 Nws. 18.10 I 18.20 Uitzend», IP. Overheidsvoorlichting: J»"W, Vast en zeker. AVRO: 18.40 Ridf/JOl 18.50 Jazz Spectrum. EO: Sangh en spel. 20.00 Nws. 20.0 terdagavondmagaz. 20.30 EO-M. daad. 20.45 Laat ons de rustda *ljt\ den. 21.26 EO-Metterdaad. Let's swing (4). 22.00 Pro< Pascal, herh. 19T 40 Reflector. F Orgelbespif he 23.50 Tenslotte. 23.55 Nws Ifor/a 00.00 Kerkdienst. 01.13 Wilde HILVERSUM 3 leder heel uur nipCt NCRV: 12.03 Los Vast Liv 14.03 Tussenuur. 15.03 Disi NCRV-zaterdag-1 i ïdspits. li; 19.30 DeUOn krant). 20.03 Elpee-pop. 22.02 d try style. 23.02 Late date. ria HILVERSUM 4 AVRO: 12.30 ff;, "j kost. NOS: 13.00 Nws. 13.05 Di9 oa' bel. 15 00 Akkoord. KRO: 15.301 te muziek (A. Rubriek voor muzieÉM byisten. B. Podium voor jong",,;# roepsmusici) 20.00 Uit het Festival: Oude muz. uit de 11rf® f en 13e eeuw. 21.05 Complement 21.30 Paasnachtwake. I HILVERSUM 5 (Via AM-Zende{ versum 1) NOS: 19.02 Nw tenlanders. 19.02 Bulletin rokkaans-Arabisch 19.10 Bulle(| het Berbers. 19.20 Bulletin Turks. 19.30 Bulletin in het Spi Jan Rietman presentatorl a° NCRV's Lost Vast. HilversiP te om 12.03 uur. rerla

Leidse Courant | 1984 | | pagina 14