Autorijden voor 95,-per maand Dat kan. Met het Nissan Profijt Plan. 95,- 213,- 110,- 246,- 111,- 247- De Nissan Micra. De Nissan Sunny De Nissan Cherry Amro Bank NISSAN U zou het bijna niet willen geloven, r^roy^n riTP maar voor een maandelijks bedrag van I l\\vUJ r J J onder de f 100,- kunt u al Nissan rijden. Ql Een paar schoenen is tegenwoordig al H LAIM duurder, of een etentje voor twee. Compact, ruim, snel en toch lop 23,8. De zuinige gezinswagen. y Niet te kloppen in z'n klasse. J per maand Uw JPer maanc' PAGINA 20 LEIDSE COURANT DONDERDAG 19 APRIL li De inkomsten van wegenbouwers kunnen door seizoensinvloeden nogal fluctueren. Een daarop afgestemde lease-overeenkomst is dan natuurlijk welkom. Wat doen we dus als bank van drs. Boon? Bij het leasen van nieuw materiaal stellen wij de betalingen zó vast, dat de cash-flow niet in de knel komt. Het ontwikkelen van zo'n aparte, op een specifieke situatie toegesneden constructie rekenen we tot ons vak bij Amro. Al onze bankdiensten worden zo veel mogelijk af gestemd op de behoeften van de individuele ondernemer. Want goed, zakelijk samenspel tussen bank en ondernemer is bijna ondenkbaar jgjtüj zonder maatwerk. 1071-1222441 LEIDSE COURANT I WOONSCHEPEN 3. Ind.. woonkamer, let, 2 slaapkamers met ligbad. Tel. Te koop woonark betonnen casco. 15x3 r Ind.: bijkeuken, keuke w.c. en douche, huiskan slaapkamer en een printers, papier, etiketten. Joij- 1-pers. Modern OPKLAPBED; .modern kleurig eiken bureau f300.-. Tel. 070-931954. Bezoek onze fleurige PAAS- SHOW met de gehele serie nieuwe Yamaha orgels. 18 t/m 21 april. Muziek Han Meijer. PAASSHOW bij H. Bouman op paaszaterdag en 2e Paasdag ziekliefhebbers uitnodigen met het hele gezin kennis te komen maken met onze uitgebreide collectie nieuwe en occasions plano's onder het genot van een kopje koffie,- nieuwe piano's o.a. Lindbergh, Geyer. Kawai, Fuchs Mörh, Yamaha en Nordiska etc. nu met grandioze paaskor- ting, occasion piano's zijn ge heel gereviseerd of nagezien in onze eigen werkplaats, div. merken o.a. Ibach, Bechstein etc. in verschillende prijsklasse. 5 jr. garantie, franco thuis. I DOE-HET-ZELF 666493. Lev. door geh. Ned. Het unieke Nissan Profijt Plan maakt het u makkelijk. U betaalt gedurende 3 jaar maandelijks een vast bedrag. Hoeveel hangt af van de inruilwaardevan uw huidige auto, die door de Nissan dealer wordt vastgesteld. Als u nu inruilt voor b.v.'50% van de catalogusprijs van uw nieuw aan te schaffen auto, dan kunt u al vanaf f 95,- in een Nissan rijden. Hoe gaat dat in zijn werk? Een nieuwe Nissan kost een X-bedrag. Trekken we daar de in- ruilwaarde vanaf, dan houden we het bedrag over dat gefinancierd moet worden. Wat doen wij dan? Wij stellen eerst vast dat uw nieuw aan te schaffen Nissan over drie jaar en bij een maximale kilometer stand van 50.000 nog een garantie-restwaarde heeft. Dat is uw auto dus altijd waard, misschien zelfs meer. Miniem aflossingsbedrag, aftrekbare rente. Die garantie-restwaarde hoeft u, tijdens de looptijd, bij financie ring met het Nissan Profijt Plan niet af te lossen (hoewel de schuld wél blijft bestaan). U betaalt er alleen rente over. En die kunt u voor de belasting aftrekken. Daarboven komt dan alleen nog rente plus af lossing over het nog openstaande bedrag. Wat gebeurt er na 3 jaar? Na 3 jaar bezit u een auto waarvan de waarde gelijk is aan of hoger is dan uw restantschuld. Dit is gegarandeerd. Als u de auto wilt behouden, kunt u die schuld contant betalen. Of u financiert door. Onbezorgd autorijden. Het Nissan Profijt Plan biedt u een stuk zekerheid, goed voor onbezorgd autorijden. We laten hier een paar voorbeelden zien hoe profijtelijk zo'n huurkoop kan werken. Maar elke Nissan dealer zal het u graag en zeer gedetailleerd uiteenzetten. Nissan. Gebouwd voor minderonderhoud. I Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van Leijden B.V., Frederik Hendrikstraat 2, tel. 01720-91344. Leiden, Auto Heemskerk B.V, Herengracht 79, tel. 071-146741. Lisse, Autobedrijf Broertjes B.V., Oranjelaan 74, tel. 02521-14616. Noordwijk, Garage Abswoude B.V.. Nieuwe Offemweg 2. tel. 01719-13150. Noordwijkerhout, Auto-Centrum Bollenstreek B.V. (service-dealer). Dorpsstraat 12, tel. 02523-2395. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-2866. Sassenheim, I Autobedrijf Broertjes B.V. (fit). Hoofdstraat 158, tel. 02522-12921/10041I

Leidse Courant | 1984 | | pagina 20