3ob Rooyens helpt Roemenen aan ïen stuk festivalwerk Personeel AVRO staakt overleg met bestuur lDIO/TELEVISIE EfiidócSouocmt WOENSDAG 18 APRIL 1984 PAGINA 19 raaykamp jr esenteert ARA-tv-spel LVERSUM De ac- I r Johnny Kraaykamp iaat het komend win- jeizoen voor de VARA nieuw spelprogramma senteren rond de trek- g van de Midlotto. In programma, dat de „Kruis of munt" ft gekregen, spelen de inisaties en verenigin- die een bijdrage krij- uit de opbrengsten de lotto een centrale Willem Ruis doet maast een eigen kwis. (Vervolg voorpagina) HILVERSUM - De onderne mingsraad van de AVRO, die gistermiddag in spoedzitting bijeen kwam, voelt zich vol komen gepasseerd en over weegt elk overleg met het AVRO-bestuur te staken. De raad is van plan bij de gewes telijke besturen aan te drin gen op het nemen van stap pen tegen het AVRO-be stuur. Alleen de vergadering van de gewestelijke besturen is bij machte het bestuur ter verantwoording te roepen. De personeelsvergadering zal zich er hierbij op beroepen, dat er een onwerkbare situa tie is ontstaan nu v.d. Linde toch benoemd is tegen de wil van 250 van de 300 perso neelsleden in. De onderneminmgsraad stel de ook voor zichzelf op te heffen. Het merendeel van de vergadering vond het ech ter beter, wanneer deze raad nog enige tijd aan zou blij ven. Het AVRO-bestuur treedt naar de mening van de per soneelsvergadering elk recht met voeten door zowel het afwijzende advies van de on dernemingsraad naast zich neer te leggen alswel geen gebruik te maken van het aanbod van de afdelingshoof den om een commissie van wijze mannen te benoemen, bij welker uitspraak alle par tijen zich zouden neerleggen. AVRO-voorzitter Wallis de Vries heeft laten weten de benoeming van Wibo v.d. Linde een goede zaak voor de AVRO te vinden, omdat deze omroep al anige tijd kampt met problemen, die zo snel mogelijk de wereld uit moeten. Hij dacht hierbij niet alleen aan de dalende popu lariteit van zijn omroep, maar ook aan een te zware top in de leiding van het be drijf. Hij acht de persoonlijke kwaliteiten van Wibo v.d. Linde groot genoeg om daar verbetering in aan te bren gen. Angst voor een afglijden naar puur rechts van de on afhankelijke AVRO vreest hij niet, wel het verlies van de status de grootste omroep te zijn. De TROS heeft laten weten alle medewerking te zullen verlenen voor de overstap van v.d. Linde naar de AVRO. Officieel heeft hij tot op heden echter nog geen ontslag aangevraagd. Van der Meyden verdwijnt met „TV-privé" HILVERSUM - Het komende win terseizoen zal Henk van der Mey den niet terugkeren met zijn pro gramma „TV-privé". Niet alleen veel kijkers, maar ook de TROS-tv- directie bleek er een beetje op uit gekeken. Vertelt tv-directeur Cees den Daas: „Ik heb dat Henk moe ten vertellen. Ik zag daar eigenlijk een beetje tegen op. Tot mijn grote verbazing en opluchting, liet Henk zich echter ontvallen, dat hij zelf ook een beetje genoeg had van dit werk. Wij houden Henk wel achter de hand voor bijzondere gelegenhe den". VERSUM - Bob Rooyens, igisseur die in Duitsland t aan de bak komt dan heeft zich op Roemeense idiging weer eens kunnen ven in het muzikale tv- ukt „It's all in the game", ledoeling van die Engelse ligt besloten in het Roe-' ise voornemen dit werk- ils een officiële inzending het Montreux-festival te >n. AVRO-tv komt er za- ig al mee voor de draad 'ed. II om 19.15 uur. oemenen mikken op een in Montreux, maar heb- zelf niet de kwaliteit in om met veel succes te len meedingen. Nu lezen Duitse kranten regelma- lovende stukken over ens. Daarom vroegen ze de regie voor een Roe- ïse Montreux-bijdrage te n. Ze meenden, dat hij er ijk wel wat artiesten bij doen. Daar wilde Gerrit Braber wel voor zorgen, le leiding heeft over het ^.O-amusement. ^^ens en Den Braber leg- ^'de hand op Berdien Sten- Anita Meyer, de Dolly 5, Thérèse Steinmetz en de _jp Flairck, waarna Rooy- de NOS vroeg er wat be- jlers en decorbouwers bij te t. Hiervoor viel de keus op nd de Groot, Fried v.d. ^n en Theo Houthuyzen. jemenië stonden eigen ar- )n als Radu Simion, Dida, [la Similea, Corina en An- Anton Suteu in en op de piano in de weer met een danspaar. Thérèse Steinmetz en Angela Similea uit Roemenië zingen tegen elkaar op in ..It's all in the game". ton Seu al klaar om in weder zijdse samenwerking er iets moois van te maken. Nu beschikt Rooyens over een aanzienlijke electronische fan tasie. Hij neemt niet alleen beelden op, maar draait die door de mallemolen van de tv- techniek heen. Daaruit ont staat een warreling van beel den, waar sommige artiesten zelfs met verknipte koppen uit te voorschijn komen. Hij ver maalt de artiesten, maar er ontstaat wel een fraai kijkspel, dat hier en daar ook niet van humor is ontbloot. Bob Rooyens: „Die Roemenen kunnen wel wat, maar ze zijn te gemakkelijk uitgevallen Kan ik je voorbeelden van ge ven. Ik had een aantal circu sartiesten nodig, jongleurs en dat soort mensen. Daarvan be stelde ik er zes. Die heb ik een ochtend nodig voor het maken van opnamen. Dan komt om negen uur de eerste binnen, om tien uur de tweede en te gen een uur of twee in de mid dag de zesde, maar toen waren de eersten alweer verdwenen. Zo kan ik niet werken. Er is daar te weinig discipline op de vloer. Zo bestelde ik ook een dozijn duiven, die te voor schijn vliegen uit orgelpijpen, wanneer die een melodie losla ten. Zelfde laken een pak, eerst twee duiven, een uur la ter vier en zo vervolgens. Ik heb me daar wel uit kunnen leven, want ze hebben techni sche apparatuur genoeg in huis om mee te kunnen wer ken. Ze zijn ook vol bewonde ring en belangstelling voor wat je electronisch met beel den uit kunt halen, maar als het op werken aankomt, staan ze liever toe te kijken. Dat was mijn grootste probleem in die Roemeense studio's. Ze zijn daar zo slordig. Kom ik in een studio en daar ligt de vloer he lemaal schuin. Een bouwfout. Hebben ze nooit iets van ge merkt. Daar kun je wel een camera een vaste standplaats op geven, maar zodra je die laat rijden, krijg je scheve beelden Heb ik met een plan kier die helling weg moeten werken. Maar aan goede wil ontbreekt het ze verder niet. Je moet ze op een idee bren gen, dan kijken ze hun ogen uit. Van die Roemenen vind ik ook, dat ze met hun handen kijken. Hiermee wil ik zeggen, dat ze nergens met hun vin gers af kunnen blijven. Dat is natuurlijk erg lastig, als je net met passen en meten een rede lijk stuk decor overeind hebt gezet. Maar verder was het leuk werken". Fantasie Met zijn fantasie kon Rooyens uit de voeten. Hij liet op de studiovloer een soort Mens er ger je niet-spel uitleggen en zette daarop twee vrouwen neer, met name Thérèse Stein metz en de Roemeense Angela Similea. Dezen laat hij afwis selend volkswijsjes zingen en strofen wereldrepertoire, lek ker in het gehoor liggende evergreens. Om het spannend te maken laat hij die twee zan geressen een spel opvoeren, dat samenhangt met de wissel vallige worp van de dobbel steen. Zij komen terecht in de vakjes afgunst, toverspel, ma gie, het raadsel man, de ande re vrouw, de leugen, de liefde. Daarover vliegen de dames el kaar vocaal in de haren, bege leid door het weelderige flui ten van Berndien, de betove rend panfluitende Roemenen, de Dolly Dots met hun haat liefdeslied „She's a liar" en Anita Meyer, die het zingend heeft over de „Perfect Harmo ny". De beelden staan daarbij geen moment stil. Rooyens trekt ze uit elkaar, vouwt ze samen, keert ze om en binnenste bui ten, insteken, doorhalen en af laten glijden, een compleet breiwerk van beelden, waarop men moeilijk uitgekeken raakt. Dit alles eindigt met de constatering van de beide zan geressen, dat antwoord is ge vonden op het raadsel mens: „Waar je ook bent, je vindt el kaar altijd als je bereid bent het spel te spelen". Ook nu weer manipuleert Rooyens met artiesten, soms tot verscheurde gezichten toe. Anita Meyer laat hij zelfs uit haar eigen opvallende gebit en gekrulde lippen te voorschijn treden. Alleen de Dolly Dots kwamen er min of meer vide oclip-matig op. Maar dat zal de Roemenen een zorg zijn als ze met dit werkstuk een prijs wegslepen in Montreux. TON OLIEMULLER TROS- tv-zomer begin t me gesprek met prinses Juliana HILVERSUM - Het zomerseizoen van TROS-tv begint op i april, wanneer aan de vooravond van prinses Juliana's 75e vei jaardag met haar een vraaggesprek wordt gehouden. Het dras met Mies Bouwman uit op gezellig babbelen, aan de hand va het boek en de foto's die uit alle delen van het land werden orr vangen. In de jaren van haar koningschap viel prinses Juliana als mcx der niet minder in de verrassingen dan vanwege het staatswerl Thuis met haar drie oudste kinderen moest zij op zekere da constateren, dat drie prinsesjes een rietje in de jeneverfles had den gestoken en daaraan lustig dronken. Toen ma verbijster ingreep, had Irene gezegd: „U hoeft niet bang te zijn, wij vinde het niet lekker en hebben het teruggespuwd". Een ander klapstuk meent de TROS in huis te hebben met d film „The First Olympics", gehouden in Athene in 1896. Dit be treft een Amerikaanse produktie, waarin de deelname van d Amerikaanse ploeg wordt nagespeeld, evenals het beijvere» door baron Pierre de Coubertin van het hervatten van de oor spronkelijk klassieke spelen. Wat de TROS in de achterliggende jaren als volksvermaak uit vond, het achteruitrijden met auto's, ter land, ter zee en in d> lucht, het tobbedansen etc., ziet men weerom op het scherm ver 6chijnen om op warme zomeravonden aan enig vertier te gera ken. Hier worden ter verhoging van het algemene kijkplezie aan toegevoegd een gala-avond van het Ned. Rode Kruis en di opening van de Firato. Op 19 mei zal het feest zijn op het scherm rond de verkiezinj van de voetballer van het jaar, op 11 augustus rond het Country festival en niet te vergeten op 10 september het Schlagerfestival Voorts zijn er zes afleveringen gepland van komische praatpro gramma's onder de onthullende titel „Het hemd van je lijf". Fi guren als Barry Hughes, Jan Blaaser en Ed Nijpels vertellet daarin komische voorvallen uit hun leven, waarbij vooral Barrj Hughes niet te houden schijnt te zijn. Sportcommentator Jack van Gelder gaat aan de brede vrolijk heid bijdragen door onder de titel „Niet te geloven" sterke staal tjes en stunts op allerhand gebied op de buis te brengen. Df speelserie met De Dolly Dots wordt herhaald en bovendier kocht de TROS in het buitenland weer wat series aan van Ame rikaanse makelij. Tussen de bedrijven door bestaat er ruimte voor speelfilms ui» binnen- en buitenland. Van de Nederlandse produkties zijn t€ noemen „Rooie Sien", „Help, de dokter verzuipt" en „Te gek oir los te lopen". Voorts wordt een cyclus van oorlogsfilms uitgezon den, een gangsterserie en een aantal Franse films, zoals „La ron de" en „La Zizanie". Samen met de Westdeutsche Rundfunk zal een aantal muziek programma's worden gemaakt. Count Basie krijgt een eigen por tret op 9 september en Hans Kazan zal de jeugd achter de scher men van het goochelen leren kijken. Bovendien gaat deze omroep uitgebreid aan streekwerk doen. In juli krijgt Uden de primeur van radio- en tv-festiviteiten, waar in de plaatselijke bevolking zichzelf op het scherm zal kunnen terugzien. Simon vcan Collem gaat videogebruikers op weg helpen door programma's te wijden aan werking en mogelijkheden van deze apparatuur. Maar het A-team verdwijnt voorlopig van het scherm. De TROS dreigt hierin bijna voor te lopen op de Ameri kaanse aanmakers. Scène uit de film „Rooie Sien", deze zomer door de TROS uit te zenden. oelichting lertijd is het om met een handi- i aan de maatschappij te nemen? Ivo de Wijs vanavond met jonge- 'die gewend zijn met een rieJijke afwijking te le- Een studente van acht- \woont op kamers en zich met een rolstoel redden; een veertien- I jongen kan, nadat hij jaar geleden een au- ipeluk heeft gehad, nog s moeilijk praten, jomt het volgen van on tijs aan gewone en bij- ffre scholen ter sprake reacties van mensen handicapten. Hand 1, 19.00 uur. tma primeur ion danger" stoelt op elementen uit het oude •e drama, die volgens sur Stamboulopoulos liep in de Griekse sa- ving zijn geworteld: ge en incest. Hoofdper- Sideris leeft met zijn inderen geïsoleerd aan |ifid van een bergweg. Ze yyën automobilisten, voor ;..p dodelijke valstrikken Noch de bewoners dichtbijgelegen dorp :.de politie durven iets hun terroriserend be- le ondernemen. Sideris ieen belangrijke rol tij- et kolonelsbewind ge en zijn vrienden uit d zijn nog steeds be- Bovendien oefent hij weid zijn vaderlijk ge- terwijl hij een inces- verhouding met zijn r heeft. and 1, 20.33 uur. orte spel iby huilt" ontmoeten ies, een getrouwde van begin veertig, die kinderen haar leven n de zijde van een wat vchtere en norse man. ter de baby van de bu- toint te huilen leeft zij lal op. Dit psycholo- proces wordt filmisch |ar gemaakt. Dit korte Prdt gevolgd door een Bllet. nl. ..Piano var ia- tan Hans van Manen, tve dezer dagen al ■n wordt hierin in dans eld gegeven van de ïke relaties. •nd 2, 20.15 uur. kl -fi Nederland Presentator Ivo de Wijs praat vanavond met pubers over handi caps. Ned. I om 19.00 uur. NEDERLAND 1 AVRO 16.30 Stuif es in, rechtstreek se uitzendign met kinderen uit Slagharen. IKON-KRO-RKK 18.55 Het verhaal, bijbelvertel ling. Afl.: De vlucht van Ja kob. 19.00 Pubertijd (8), praatpro gramma van Ivo de Wijs. Afl.: Handicaps. (Zie toelich- ting). 19.26 Kenmerk, actualiteiten. NOS 20.00 Journaal. 20.28 Socutera: Tuberculose aan banden - niet aan grenzen. VPRO 20.33 Cinema Primeur: „Pas op, gevaar", politiek getinte Griekse thriller (1983). Sce nario en regie: George Stamboulopoulos. Met: Ti- tos Vandis, Katerina Raza- lou, Kostas Halkias e.a. (Zie toelichting). 22.22 Het landsbehang, de achtergrond van de actuali teit. 23.03 Vrije Gedachte: „Anar chisme en anarchie", pro gramma van Jan Vis. NOS 23.18 Journaal. 23.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.25 Staatsloterij. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. 19.12 PP: Uitzending van het CDA. 19.22 Van gewest tot gewest, met onderwerpen uit Utrecht, Den Bosch en Eindhoven. 20.15 Het korte spel: „Baby huilt", Tv-spel naar een ge geven van Ada Volmer Weyland, geregisseerd door Willy Breebaart. Met: Celia Nufaar, Piet Kamerman. Frederik de Groot e.a. (Zie toelichting). 20.45 Pianovariaties. Ballet van en met Hans van Ma nen op muziek van Proko- vief, Satie en Debussy. Met medewerking van de dan sers van het Nationaal Bal let. Piano: Paul Patton. 21.42 Cinevisie. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. Ver slag van de vandaag gehou den hoorzitting in het kader van de parlementaire en- quete over R.S.V. 23.00 Studio sport. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 NOR-WDR 16.00 Tagesschau. 16.10 Die alten Damen von Berlin, documentaire. 16.55 Johnny Murano en Company, jeugdprogramma. 17.50 Tageaachau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Mr. Merlin, serie. 19.00 Albert Einstein. 20.00 Tagesschau. 20.15 Mil reinen Handen, Roemeen se misdaadfilm van Tltus Popovicl en Petre Salcudeanu. Met: Marion Cloba- nu, Sergiu Nicolaescu. Alexandru Do- brescu e.a. Regie: Sergiu. De scene doet aan Parijs denken, maar de gangsters schijnen uit Chicago te ko men in deze film, die kort na de oor log in Boekarest speelt. Hoofdcom missaris Roman, een voormalige ver zetsstrijder, is belast met de bestrij ding van de georganiseerde misdaad. Hij heeft echter geen ervaring als po litieman. Zijn beide medewerkers per sonifiëren ieder hun eigen problemen. Commisssaris Patulea was al bij de politie toen Roemenië nog fascistisch was. Hij heeft destijds de illegale communist Roman na zijn arrestatie zelf gefolterd en in de val gelokt om zijn eigen huid te redden. De andere commissaris, MicJovan, hangt het western- principe aan: „wie sneller schiet, leeft langer". 21.50 Brennpunkt. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Brigitte Bardot - So wie aie ist (1). Eerste aflevering van een fllmpor- tret van Brigitte Bardot door haar hui dige levensgezel Allain Bougrain-Du- bourg. Over haar kinderjaren en haar eerste film komen aan het woord haar ouders en zusters. Roger Vadim (ontdekker en haar eerste echtge noot), Pierre Braunberger (eerste pro ducent) en Claude Burgat (haar dans- leraar). 00.00 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.04 Löwenzahn, kinderprogramma 16.35 Berufswahl heute 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. 17.50 Bret Maverick. Afl.: Moord en literatuur (1). 18.25 Bret Maverick, vervolg. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Kino-Hitparade, film, feiten en favorieten. 20.15 Sport aktuell. 22.15 Mittwochslotto - 7 uit 38. 22.20 Der Denver-Clan (Dynasty) 23.05 Der Zweck und die Mittel, tv- film. Met: Jake Denman, Doyne Byrd, Andrew Rashleigh. Regie: Stewart Macklnnon. 00.25 Heute. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Tv-cursus Engels. 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Mittwochs in... informatie en amusement. 21.45 Eff-eff. Vrijetijd en fitness. 22.15 Die Terrasse, Italiaanse speel film uit 1980. Regie: Ettore Scola. Met: Ugo Tognazzi, Jean-Louis Trin- tignant. Marcello Mastroiannl en Vlt- torio Gassman. 00.50 Journaal. BRT 1 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18 05 Zeppelin, jeugdprogramma. 18.30 Het Veenmysterie (6), Vlaamse 18.55 Juke Box. 19.10 Programma van de KTRO. 19.40 Paardekoersen, mededelingen en programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Mini Micro Macro. 20.20 Namen noemen, spelprogram- 20.55 Pluk de dag (16), komische se- 21.20 Wie schrijft die blijft, literair magazine. 22.10 Nationale Loterij, paardekoer sen, JOurnaaal en Coda: „Korten- hoef" van Ed Leeflang. BRT 2 19.00 Catalonische culturen, docu mentaire. 19.20 Juke Box. 19.25 Tijdrover. Afl.: Bloemschikken. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerman. 20.15 (ZW): De kiem van het geweld (The blackboard jungle), Amerikaan se speelfilm uit 1954 van Richard Brooks. Met: Glenn Ford, Ann Fran cis, Sidney Poitier e.a. 21.55 Scared straight, documentaire over het bestraffen van jeugdige de- linkwenten. 22.45 Nog eens, tekenfilm van Hans Nassenstein. RTBF 1 17.30 Plein Jeu, jeugdprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Consumententips. 19.30 Journaal. 21.10 Jezus van Nazareth (1), vier delige filmcyclus van Franco Zeffirelli. 22.15 Beauraing, documentaire serie over Beauraing. Afl. 1: De bedevaart plaatsen. 23.10 Journaal. 23.25 Un autre regard. TV 5 19.00 Pixi foly. Gevarieerd program ma. Een adembenemende reis door de wereld van de electronica. 19.20 Jack Spot. Gevarieerd pro- gramma. Videoclips om op te dansen. 19.45 Le cercle ferme, tv-film. 21.15 Kinderportretten. Sidney Poitier als Gregory Mil ler in ,,De kiem van het ge weld" BRT 2. 20.15 uur. Engeland Elvis Presley in de film Frankie en Johny BBC 1, 15.15 uur. BBC 1 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Breakpoint, kinderprogramma. 18.40 Sixty minutes. 19.40 The BBC Young Musician of the year (3). 20.15 The Sheriff of Fractured Jaw, Engelse speelfilm uit 1959. Met: Ken neth More, Jayne Mansfield, Henry Hull, William Campbell e.a. Regie: Raoul Walsh. 22.00 Journaal. 22.25 Q E D.. afl. 4. 22.55 Sportsnight. 00.00 Perry Como's Easter by the Sea, show 00.40 Seven days that changed the world, overweging. 01.10 Weerbericht. BBC 2 18.35 Nieuwsoverzicht met onderti teling. 18.40 A man alone, Amerikaanse speelfilm uit 1955 van Ray Mllland. Met: Ray Milland, Mary Murphy en Ward Bond. 20.15 Swallows en Amazons forever, tv-serle van Arthur Ransome. 20.40 Karen Silkwood. 21.30 Top Gear. 22 00 On Stage. 22.30 Playhouse: A Woman Calling. 23.20 Treasures from Korea. 00.00 Newsnight. 00.45 Photo Assignment. 01.15 Open University. ITV 18.15 Emmerdale Farm. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 The country diary of an Ed wardian lady. Verfilming van het dag boek van Edith Holden, die in 1920 op mysterieuze manier verdronk. 20.30 Coronation Street. 21.00 This is your life. Presentatie Eamond Andrews. 22 00 Mr. Palfrey of Westminster: TV-serie met Alec McCowan 23.00 News at ten. 23.30 Fashion Show. Honderd jaar Marks Spencer. 00.30 Darkroom. 01.30 The passover. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS VARA 16.00 Poldark (13 en slot).16.50 Het donkere bos „Bren- don Chase" (13 en slot). DUITSLAND 1 NDR-WDR 09.25 Die Sendung mit der Maus. 10.00 Tagesschau en Ta gesthemen. 10.23 Sport aktuell. 11.55 Umschau. 12.10 Kino-Hitpara- de, filmmagazine. 12.55 Persover zicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Tele- tekst-overzicht. 15.40 Teletekst-o- verzicht. 16.00 Tagesschau. 16.10 Musikladen. 16.55 Was ist was. 17.25 Alpha 5. DUITSLAND 2 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 (ZW)Unsere Mütter, unsere Vater (2). 16.35 Mickys Trickparade, kinderprogramma. 17.00 Heute. 17.T5 Tele-lllustrierte. 18.00 Hallo - Hotel Sacher... DUITSLAND 3 BRT 1 17.55 Journaal.18.00 Tik Tak BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast time, magazine. 10.00 Agaton Sax. 10.25 Go with Noakes. 10.55 Popeye. 11.00 Why don't you?, kinderserie. 11.25 Ivor, the engine, tekenfilm. 11.30 Play school. 13.20 Sevan days that changed the world. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13.57 Financieel en nieuwsoverzicht voor doven en slechthorenden. 14.00 Pebble Mill at one. 14.45 Fin- gerbobs (3), kinderserie 15.00 The King and I, tv-serle. 15.25 Double Trouble. 16.55 Play school, it's Thursday. 17.20 The Hunter. 17.25 Jigsaw, kinderserie. 17.40 Huckle berry Finn and his friends. BBC 2 07.25 Tv-am. Ontbijtshow. 10.25 Se samstraat. 11.25 European folk ta les. 11.40 The adventurer. 12.05 Achter de schermen bij „Raiders of the Lost Ark". 12.55 Wattoo, wattoo. 13.00 Benny. 13.10 Get up and go. 13.30 The Sullivans. 14.00 News at One. 14.30 A plus. 15.00 Take the high road. HILVERSUM 1 EO: 17.02 EO-Onder- weg. 17.55 Meded. (NOS). EO: 18 06 Tijdsein. 18.40 Vader in het straf kamp. 18.50 De wolkenwagen. 19.02 Ronduit-radiokrant. 19.20 Van U wil ik zingen. 19.40 De bijbel open. NOS: 20.03 Langs de lijn. 23.02 Met het oog op morgen. NCRV: 0.02 Volg spot. 1.02 Metropolis. 2.02 Nachtex press. 6.02 In 't voorbijgaan. 6.09 Vandaag...donderdag. HILVERSUM 2 17.36 Hier en nu. (18 00 Nws.) P.P.: 18.20 Uitz. van de VVD. Hum. Verb.: 18.30 Het voordeel van de twijfel. NCRV: 19.00 Steen in de vijver. (19.00 NCRV-Leerhuis. 19.15 Lied van de week. 19.30 Rond om het woord). 20.00 Nws. 20.03 Le ger des Heilskwartier. 20.18 De we reld zingt Gods lof. 21.00 Bij de tijd. 21.25 Onder de kop. RVU. 21.40 Leesvoer. 22.00 Het Kantongerecht. 22.15 Taal, tekens en regels. NCRV: 22.30 Nws. 22.40 Nederland en z'n buren. 23.00 Muz. van eigen tijd. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. KRO: 19.02 Krachtvoer. 21.02 Demo. 22 02 Rooktempel. HILVERSUM 4 AVRO: 20.00 De School van Cesar Franck, doe. RADIO RIJNMOND 18.00 Ieder uur Rijnmond-nws in aansluiting op het ANP-nieuws. 16.30 Informatief pro gramma. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.02 Vandaag... donderdag, verv. (7.02 Het levende woord. 7.20 Weerman Hans de Jong. 7.30 Aktuali- teitenoverzicht. 7.45 Over kopen ge sproken). 8 06 Hier en nu. (ca. 8.20 Weerman Hans de Jong. Ca. 8.30 Ochtendkranten) 8.54 Hebt U dat ook weieens? 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de "koffie. 11.03 De tuinfluiter (2). 11.26 Twaalf-uurtje. 12.40 Middag- pauzedienst. 13.06 Hier en nu. 13.20 NCRV-Globaal. 1602 Goudenregen Ensemble. 16.30 Kletsmajoor. 16.40 Van stad en land. 17.02 Rozegeur en prikkeldraad. HILVERSUM 2 AVRO: 7.00 Nws. 7.10 De AVRO-nieuwsklok (7.30, 8.00 en 8.30 Nws.) NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. Fedu- co: 9.33 Leerwlizer. herh. 23. AVRO: 10.03 Bulten. 11.00 AVRO's Radio journaal. 11.03 Duimeland. 11.10 Stennes- Extra 11.30 Nws. 11.33 Kijk op kunst. 12.00 AVRO- nleuwsklok. (Overh.voorl.: 12 16 Uitz. v. d. land bouw. NOS: 12.26 Meded. voor land en tuinbouw. 12.30, 13.00 en 13.30 Nws.) 13.57 Per saldo RVU: 14 00 Nou n. 14,30 Nws. 14.33 Allemans ve ren. KRO: 15.00 Nws 15.03 Van vreemdeling tot medeburger 15.20 Kruispunt. 15.30 Nws 15.32 Misdaad, fantasie en realiteit. 16.00 De wereld op donderdag. HILVERSUM 3 leder heel uur nws. TROS: 7.02 De havermoutshow. 9.03 De Hugo van Gelderen show. 11.03 De Polderpopparade. 12.03 De Ne derlandstalige Top Tien. 13 03 50 pop of een envelop. 15 03 TROS Top 50 HILVERSUM 4 VARA: 7.00 Nws 7.02 Morgenrood. (8.00 Nws.). 9.00 Uit VARA's Matinee Archief (12). 10.35 Muz. van C.Ph.E. Bach. 1125 Muz. van Dallapiccola en Tristan Keuris. 12.25 Operette. Franz Marszalek diri geert Leo Fall (2). 13.00 Nws. 13.05 Voor mensen met twee linker oren. EO: 14.30 Klass klankjuwelen 15.30 Zeggen en schrijven 16.00 Licht en uitzicht. 16.40 Theologische verken- RADIO RIJNMOND 7 30 Inform, ma gazine. 16 30 Inform magazine. Van 7.00-18 00 ieder uur Rijnmond-nws in aansluiting op het ANP-Nws

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19