Bewoners van een eigen huis biedt isolatie 20 tot 30% rendement Isolatie: warm aanbevolen! Minder stookkosten - prettiger wonen PAGINA 16 LEIDSE COURANT WOENSDAG 18 APRIL Om er goed uit te RECTIFICATIE De burgemeester van Leimuiden maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de Raad der gemeente Leimuiden in zijn openbare vergadering van 29 maart 1984 heeft besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het perceel grond, gelegen aan de Dorpsstraat 30, kadastraal bekend gemeente Leimuiden, sectie A, nummer 1723, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte kaart. Voornoemd besluit ligt met ingang van 19 april 1984 ter gemeentesecretarie te Leimuiden voor een ieder ter inzage. Leimuiden, 18 april 1984. De burgemeester van Leimuiden maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend, dat de Raad der gemeente Leimuiden in zijn openbare verga dering van 29 maart 1984 heeft besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het perceel grond, gelegen aan de Dokter Stapenseastraat 21, kadas traal bekend gemeente Leimuiden, sectie A, nummer 2499, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaar merkte kaart. Voornoemd besluit ligt met ingang van 19 april 1984 ter gemeentesecretarie te Leimui den voor een ieder ter inzage. Leimuiden, 18 april 1984. De burgemeester voornoemd, G. J. van der Kroft. Investeren doe je meestal om er beter van te worden. Als je het zo bekijkt is isolatie een zeer winstgevende belegging. Uw huis wint aan warmte en gezelligheid. En maandelijks bespaart u een leuk bedrag aan stookkosten. Een goed voorbeeld is spouw muurisolatie. Dat kost u gemiddeld zo'n f 20,- per vierkante meter. Terwijl elke vierkante meter spouwmuurisolatie u jaarlijks tussen de 4 en 6 gulden aan stookkosten bespaart En dat betekent (belastingvrij!) een rende ment van 20% tot 30% op de investeringskosten. Een hoog rendement geldt ook voor vele andere vormen van isolatie. Zelfs als u daar geld voor moet lenen of wat extra hypotheek moet op nemen (waarvan de rente aftrekbaar is). Isolatie levert dik z'rt geld op! Andere vormen van isolatie die u een hoog rendement opleveren zijn o.a dakisolatie, vloerisolatie en leiding isolatie. De investeringskosten zullen u reuze meevallen. En als u samen met uw buren tot uitvoeringbesluit dan bent u vaak nog voordeliger uit U hoeft niet voor alle isolatie-voor zieningen de vakman in te schakelen. Bent u een handige doe-het-zeiver dan kunt u ook zélf het nodige doen. En dan kost het u alleen het materiaal. Vraag gratis informatie! Uw gas-en energiebedrijf kan u precies vertellen wat er in uw huis geïsoleerd kan worden en wat dat aan besparingen oplevert. U kunt ook schriftelijke informatie aanvragen. Bel 070-264201 (toestel 2301 of 2983) of verstuur de bon. Nationaal Isolatie Programma BON Invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Postbus 20951, 2500 EZ Den Haag. Stuur mij gratis de aangekruiste brochure(s): eigen huis isoleren isolatie van muren isolatie van daken isolatie van vloeren isolatie door middel van dubbelglas of voorzetramen isolatie: overige besparings- vormen isolatie: wat doen we zelf? 0167 Is er al eerder geïsoleerd? Zo jaL wilt u dan even aankruisen I welke voorzieningen reeds I werden getroffen? spouwmuurisolatie dakisolatie dubbelglas/voorzetramen gevelisolatie (binnen) vloerisolatie leidingisolatie Betreft: eigen woning □huurwonini

Leidse Courant | 1984 | | pagina 16