o Dat de Nissan Stanza zo zuinig is, heeft alles te maken niet zijn fraaie lijn. t Inruilprijzen om van te watertanden/ Paaseieren om van te smullen. AUTOBEDRIJF HARTGERINK EN KLOMP B.V. ~j BOOGAARD'S AUTOBEDRIJF Nissan. Gebouwd voor minderonderhoud. I^PIL-L-fUI. Familieberichten Zeer dankbaar dat wij haar zolang in ons mid mochten hebben is na een arbeidzaam en zorg leven en een liefdevolle verzorging in Huize St. Ber- MARIA EMERENTIANA VAN LEEUWEN weduwe van Simon Petrus Pennings s gesterkt doe rd 85 jaar. Warwick U.S.A.: Howell U.S.A.: Warwick U.S.A.: Noordwijkerhout: Joop en Co Jo en Henk Jaap en Nell Cees en Marga Wim i ;n Alie Piet e n Corry en Riet En haar klein Wij zullen haar gedenken in de avondwake welke wordt gehouden vrijdag 13 april om 19.00 uur in de St. Jozefkerk, Herenweg 15 te Noordwijkerhout, irna gelegenheid tot condoleren en afscheid ien in de kerk. De H. Uitvaartmis zal voor haar worden opgedra gen op zaterdag 14 april om 11.00 uur in v< noemde kerk, waarna bijzetting in het familiegraf op het parochiekerkhof aldaar. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium nabij de St. Jozefkerk alwaar bezoek hedenavond 12 april i 17.00 uur tot 17.30 uur. Heden ontvingen wij het droeve bericht uit Nieuw Zeeland dat na een noodlottig verkeersongeval in de leeftijd van 52 jaar is overleden onze broer, zwager en oom BEN BOSMAN echtgenoot van Phil Maria Cornelia Mullen 11 april 1984, 40 Cloustonparkroad, Rad Maari bank, Upper Hutt, Nieuw Zeeland. Fam. Bosman Spoorstraat 58, 2371 XD Roelofarendsveen. Vrijdag 13 april a.s. is er om 19.00 uur een avond mis voor zijn zielerust in de parochiekerk Maria Presentatie te Roelofarendsveen. Afscheid nemen doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. Na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis ,,De Naaldhorst", is na een langdurige ziekte, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, zacht en kalm uit ons midden heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, onze lieve groot- en overgrootvader JOHANNES BARTHOLOMEUS WEERDENBURG echtgenoot van Joanna Catharina van Luijk, eerder weduwnaar van Helena Maria Johanna den Hertogh Geboren 7 april 1899 Overleden 11 april 1984 Zijn leven was werken. Honselersdijk: J. C. Weerdenburg-van Luijk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Honselersdijk, 11 april 1984 De Hunselaar 31 Correspondentie-adres: Zuidgeestlaan 8, 2671 LM Naaldwijk. De Avondwake zal gehouden worden vrijdag 13 april a.s. om 19.00 uur in de H. Adrianuskerk, Molenstraat 29 te Naaldwijk, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De gezongen Eucharistieviering zal gehouden worden zaterdag 14 april a.s. om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Geestweg te Naaldwijk om ca. 11.00 uur. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij i zijn werkzaam en zorgzaam leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onverwacht 1 is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa ANTHONIUS WILHELMUS DEUTEKOM echtgenoot van Helena Johanna Plukker op de leeftijd van 77 jaar. Hij was begiftigd met het Erekruis Pro Ecclesia et Pontifice Voorhout: H. J. Deutekom-Plukker Voorhout: Henk en Thea Leiden: Betty en Han Zoeterwoude: Gerard en Nel Voorhout: Ad en Gien Noordwijk: Ton en Nelly Leiderdorp: Maria en Gerard Zoeterwoude: Jos en Trees Voorschoten: Leny en Remco Voorhout: Hans en Marianne Sassenheim: Jose en Henk Voorhout: Ron En kleinkinderen 11 april 1984 Beatrixstraat 5, 2215 HM Voorhout. Pa ligt opgebaard in het mortuarium van Huize ..Agnes", Herenstraat 45. Voorhout. Voor zijn intentie is er op vrijdag 13 april om 19.00 een Eucharistieviering in de parochiekerk van de Bartholomeus te Voorhout, waarna er gelegen heid is tot condoleren. De plechtige Requiemmis zal worden opgedragen op zaterdag 14 april om 10.30 uur in bovenge noemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op het R.-K. Kerkhof aldaar. Rectificatie In de overlijdensadvertentie van Alida van Egmond is als tijdstip van Avondwake 18.00 uur vermeld. Dit dient echter 18.30 uur te zijn. Voor de schat van bloemen, uw aanwezigheid in de kerk, voor de mondelinge en schriftelijke belang stelling als de laatste eer aan mijn lieve man, onze zorgzame vader PETRUS MATTHIAS ANTONIUS VAN DER VOORN onze welgemeende dank. C. J. van der Voorn van der Voort en kinderen Leiden, april 1984 Doezastraat 23B Een proefrit legt geen windeieren Met Pasen in het vooruitzicht denkt u misschien nu al aan een nieuwe auto. va' Daarom nodigen wij u en uw hele gezin uit voor een proefrit in de verbazingwekkendr Mazda 323, de temperamentvolle Mazda 626 of de allesovertreffende Mazda 929. Want al heelt u veel lovende kritieken gelezen en enthousiaste verhalen gehoord zélf rijden is de enige manier om het allemaal te ondervinden. Comfort, prestaties en wegligging staan op een beduidend hoger niveau dan u in de betreffende prijsklasse zou verwachten. En door de uitgekiende plaatsing van de bedieningsorganen en instrumenten lijkt het al na de eerste kilometers of u nooit andei dan Mazda heeft gereden. Kortom: een onvergetelijke ervaring die u voor geen goud zou willen missen. Daarbij komt nog de wetenschap dat Mazda bekend is om z'n lage onderhoudskosten, z'n lange levensduur en z'n hoge inruilwaarde. Over inruil gesproken: we geven nu tijdelijk een extra aantrekkelijke pnjs voor uw huidige auto. En alsof dat allemaal nog niet genoeg is, belonen wij uw proefrit met aardige verrassingen voor u en uw kinderen. U merkt een proefrit legt u geen windeieren. Want u krijgt de smaak te pakken van Mazda. U hoort inruilprij zen om van te watertanden. En thuis kunt u lekker smullen van een vrolijke paastractatie. Méér auto, minder zorgen. Hoofdweg 1195 - Nieuw-Vennep - Haarlemmermeer 02526-72375 Koperweg 2 - Alphen a/d Rijn - Telefoon 01720-21191 Perfecte aërodynamica. Warmbloedige prestaties Onge looflijk zuinig en comfortabel. Dat zijn de belangrijkste pluspunten van één van de fraaist gelijnde middenklassers van vandaag: de Nissan Stanza, het origineel. De Stanza is de eerste van een nieuwe generatie. Lever baar in drie modellen: 3-, 4- en 5-deurs De 5-deurs uitvoering is ook leverbaar met automaat Alles is in het werk gesteld om zuinigheid te combineren met felheid. Twee motorveréies van ultramodern ontwerp (1.6 en 1.8 liter), aërodynamische lijn, ver zonken ruitewis- sers De Stanza NISSAN 1.8 5-bak sprint van 0 naar 100 km/h in slechts 10.7 seconden en verbruikt toch maar 1 op 17,9 bij 90 km/h constant (ECE-norm). Bij 120 km/h constant 1 op 13,7 en stadsrit 1 op 10,5. Zo compact als de Nissan Stanza oogt, zo ruim is hij van bin nen. Het interieur is luxueus en comfortabel uitgevoerd. Zoals elke Nissan is ook de Nissan Stanza gebouwd voor hoogstaande produktkwaliteit minder onderhoud. Door opval- De Nissan Stanza IQ CQC lend betrouwbare techniek en inclusief BTW v.a. 1z/.JryJ; Prijs af importeur. Wijzigingen voorbehouden. Informeer bij uw dealer naar het Nissan Profijt Plan. Nissan is ook de maker van de Micra, Cherry, Sunny, Bluebird. Laurel, Prairie, 280 ZX, Patrol, Urvan en Vanette. "sggt i_ciui\»i, i lun.ic, tov c./\, i auui, vji vai i cii vciiicllc. Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van Leijden B.V, Fredenk Hendrikstraat 2. tel. 01720-91344, Leiden, Auto Heemskerk BV, Herengracht 79. tel. 071-146741 Lisse, Autobedrijf Broertjes BV, Oranjelaan 74. tel. 02521-14616. Noordwijk, Garage Abswoude B V, Nieuwe Offemweg 2, tel. 01719-13150. Noordwijkerhout, Auto-Centrum Bollenstreek B.V. (service-dealer). Dorpsstraat 12, tel.02523-2395. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1 tel. 01713-2866. Sassenheim, Autobedrijf Broerties B.V. (fib. Hoofdstraat 158, tel. 02522-12921/10041

Leidse Courant | 1984 | | pagina 8