Dertien cafés mogen langer openblijven 0 inkeliers Stationsweg sa b laan opnieuw toe limme lusreiziger ;an geld lesparen auuiiunnel Kooitunnel geopend Leiden herdenkt F raneker universiteit 103-jarige BURGERLIJKE /STAND BIDEN SaidóaQowuvnt DINSDAG 10 APRIL 1984 PAGINA 3 mska Enge- s over zij de n ver- de bijbel werk tan op nt ar- ouw lastig gevallen DEN Een 22-jarige Leidse iw. heeft vannacht omstreeks half op zeer creatieve wijze een haar g vallende man van zich af weten chudden. De vrouw reed op haar door de Leidse binnenstad toen zij andere fietser werd ingehaald die oneerbare voorstellen deed en tot stoppen wilde dwingen, vrouw zette echter meer vaart in fietsen en de man achtervolgde Bij deze achtervolging had de eerst niet in de gaten dat de iw linea recta naar het politiebu- i aan de Zonneveldstraat reed. Voor bureau kwam de man tot de ont- ting waar hij zich bevond en koos hazepad. Inbreker achtervolgd LEIDEN Een alerte student van een woning aan de Pelikaanhof zette gister middag een achtervolging in op een insluiper. De student kwam de ge meenschappelijke ruimte van de stu dentenflat binnen en zag daar een on bekende man. Deze zei dat hij iemand zocht, maar niet thuis had aangetrof fen. Toen de student echter zijn kamer betrad, ontdekte hij dat zijn kast over hoop was gehaald. Hij bedacht zich geen minuut en zette de achtervolging per fiets op de onbekende man in. Hal verwege de Haarlemmerstraat pakte de student de man en eiste dat hij mee zou gaan naar het bureau. De man rukte zich echter los. Door een nauwkeurige beschrijving van de man te geven, denkt de politie de insluiper nog wel te kunnen aanhouden. „Gaatjesboorder" actief LEIDEN Een „gaatjesboorder", (iemand die een woning binnen dringt door in deuren met spanjoletsluiting een gaatje te boren om door dat gaatje met een staafje de hendel omhoog te duwen) heeft het afgelopen weekeinde in vier woningen ingebroken en ook in de afgelopen nacht drong de man op deze wijze vier wonin gen binnen. Vannacht sloeg de inbreker vooral toe in de omgeving van de Rijnsburgerweg. Uit één wo ning stal hij 1000 gulden, uit een andere 120 gulden, giropasjes en kaarten. Uit de twee an dere woningen werd niets vermist. De Leidse politie stelt dat dergelijke openslaande deuren met spanjoletsluiting gemakkelijk te vergrende len zijn voor deze „gaatjesboorders", door in de deur door de metalen sluiting heen een gaatje te boren en daar een spijker in te slaan. De deur is dan niet meer via de hendel te openen als niet eerst de spijker wordt verwijderd. Veel inbraken Condorhorst LEIDEN In de kelderboxen van de Condorhorst in de Me- renwijk is in de nacht van zondag op maandag maar liefst zes keer ingebroken. Deze in braken maken deel uit van een reeks van inbraken in kel derboxen van de „Horsten". Hierbij hebben de inbrekers het vooral gemunt op visuit- rustingen. Ook bij de laatste serie inbraken werd weer een comnplete visuitrusting mee genomen, maar verder ook een fiets, boormachine, kin derbox, 10 Delftsblauwe vazen en een mixer. de Lun- atse- epen hou- ls in Her- eer ober tond ober SIDEN Volgens over (Vereniging van izigers Openbaar ervoer) kan de slim- busreiziger zich irdig wat geld bespa- n, ondanks het feit it de tarieven van :t openbaar vervoer irhoogd zullen wor- be- pport ïn Is- )nder lang- ex- •e ui- ngen 't be- •ze besparing is mogelijk ar de ingang van de ta- •fsverhogingen in de lidse regio op 1 juni is steld terwijl deze in de idere steden Den aag bijvoorbeeld al op april ingaan. Rover is erigens teleurgesteld er het feit dat de minis- het Leidse zónerings- orstel niet over heeft llen nemen. In dit voor- '1 zou in ieder geval het izen naar het Leidse idscentrum niet duurder orden. 1 en a 1 juni moeten er op de ,men nen van Leiden naar vast 'egstgeest en naar Leider- jo- DrP twee zones afgestem- B,d worden. Het traject De- egstgeest - Leiderdorp aken iat ze^s dr'e zönes om- hun ltten- De PriJs van de arabonnementen gaat ierdoor aanzienlijk om- - (fog: van 370 naar 570 üden (vol tarief, van 205 l^^ar 320 gulden (10 - 18 ^Har) en van 185 naar 285 ^^■ilden (kinderen en 65-*-). ^Hover adviseert de reizi- HBrs voor half mei, voor de ude prijs, een nieuw jxmnement te kopen, feze zijn namelijk tot en is he)et mei 1985 geldig, moranaf 1 april wordt het tojizen vanuit de regio Lei- in d^n naar Den Haag cen- lagenbm goedkoper. Reizigers trekje voor 1 april een jaara- wegjnnement tegen het oude van 1020 gulden onzMjben gekocht, wordt ge- t krinviseerd deze weer in te t eeijveren bij de NZH (er luchtiordt 10 procent op elke ijn ekhele of gedeeltelijke - temerstreken maand afge- radeitkken) en a raison van gulden een nieuwe aan ool| schaffen. Hetzelfde LEIDEN Nog maar dertien cafés zullen van burgemeester C. Goekoop toestemming krijgen om bij wijze van proef op zaterdagavond tot drie uur 's nachts open te blij ven. Aanvankelijk vond Goekoop dat vijftien cafés voor een ontheffing in aanmerking kwamen. Drie uitspanningen aan de Nieuwstraat zijn echter geschrapt omdat er niet voldoende parkeergele genheid in de buurt is. Café 'In den oude Maren poort' aan de Lange Mare mag van Goekoop op het laatste moment toch mee doen, omdat deze over voldoende parkeergele genheid beschikt. Leiden staat aan de vooravond van de tweede proef die moet uitwijzen of het verruimen van de sluitingstijden niet te veel overlast veroorzaakt. In de zomer van 1980 werd een eerste proef gehouden. Het voorstel om opnieuw een proef te houden heeft een stroom van negatieve reacties opgele verd, zowel van de zijde van binnenstadbewoners als van de zijde van horeca-onderne- mers. De bewoners zijn vooral bang voor geluids- en verkeersover last en voor de vernielingen die (dronken) kroeggangers kunnen aanrichten. Volgens Goekoop is de angst van de bewoners voorbarig, hij stelt dat de proef juist wordt gehou den om na te gaan of er over last zal optreden. Goekoop wijst er op dat in over 1983 86 klachten bij de politie zijn bin nengekomen naar aanleiding van overlast door horecabe drijven in het weekend. 79 klachten hadden betrekking op cafés in de binnenstad. Negatief op het voorstel van de burgemeester reageerde ook de beleidsgroep Stadsver nieuwing, een club van hoge ambtenaren onder voorzitter schap van wethouder C. Waal. Ook deze stelde dat de woon functie in de binnenstad zou worden geschaad wanneer Goekoop zijn plannen doorzet. De horecaondernemers van deze zijde werden 70 bezwaar schriften ingediend achten het voorstel oneerlijk en con currentievervalsend. Maar dat is volgens Goekoop een onver mijdelijk gevolg van het over heidsbeleid. Alle betrokkenen krijgen op nieuw de gelegenheid om ge durende 14 dagen commentaar te leveren op het aangepaste voorstel. Dan dient de com missie bestuurlijke aangele genheden een beslissing te ne men of, wanneer een fractie plotseling van standpunt ver andert zoals dat in het verle den nog wel eens gebeurd is, de gemeenteraad. Op dit mo ment lijken de politieke ver houdingen rond het horecabe- leid duidelijk. PvdA, PSP en PPR zijn tegen verruiming van het sluitingsuur, CDA, VVD. D'66 en CPN een krappe meerderheid in de raad zijn voor het voorstel van de burgemeester. mm Onder gezang en gejuich van vele toeschouwers prikte wethouder J. Peters (onder wijs) gistermiddag een aan het plafond van de Kooitunnel bevestigde ballon, waarmee de tunnel officieel voor geopend werd verklaard. Officieus is de Kooitunnel al vanaf het begin van dit jaar in gebruik en vooral de leerlingen van de Willem de Zwijger- school maken er druk gebruik van. De aanleg van de tunnel heeft in het totaal 3.5 miljoen gulden gekost. Met de bouw was zo'n twee jaar gemoeid. M. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur. zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. Tour de Frats gaat toch door LEIDEN De Tout de Frats gaat dit jaar ondanks allerlei financiële problemen toch weer door. De begroting voor de uitvoering van 1984 is nog niet rond, maar toch is al be sloten deze fietstocht voor jon gens en meisjes van tien tot veertien jaar door Nederland ook dit jaar weer te houden. De start zal op 22 juli plaats hebben en de tocht duurt tien dagen. Inlichtingen over de tour zijn telefonisch verkrijg baar: 218182 of 212252. Daar kunnen belangstellenden zich ook aanmelden. Onderwijsdag in Leiden LEIDEN Alle leerlin gen van het lager- en kleuteronderwijs in Lei den hebben dinsdag 24 april vrij van school. Op die dag wordt namelijk de Leidse Onderwijsdag ge houden, waaraan alle on derwijsgevenden deelne- De Onderwijsdag wordt ge houden in de Rembrandt scho lengemeenschap. Na een cen trale inleiding in de aula zul len de onderwijsgevenden in kleinere groepen bepaalde the ma's bespreken. Deze thema's sluiten zoveel mogelijk aan op de dagelijkse onderwijsprak tijk. Onderwerpen zijn onder meer: 'Ongelijke behandeling op school', 'Muzikale vorming', 'Weerstanden tegen roldoor breking', 'Computergebruik', 'Natuur- en milieueducatie', 'Lees- en spellingsmoeilijkhe den', 'Homo- en heteroseksual- teit'. De onderwijsdag wordt geopend door wethouder J.A. Peters. LEIDEN De Leidse universiteit is van plan volgend jaar de stichting van de Franeker universi teit in 1585 te herdenken. Men heeft het gemeente bestuur van deze Friese gemeente uitgenodigd voor een gezamenlijke viering. In de brief aan het gemeente bestuur schrijft de Leidse uni versiteit, dat er sprake is van een lotsverbondenheid tussen Leiden en Franeker. Het lot maakte Leiden tot eerste uni versiteitsstad van de Noorde lijke Nederlanden en daarmee werd de universiteit hier het eindpunt in het carrièreper spectief van de Nederlandse hoogleraar. Ten gevolge daar van dankt Leiden aan Frane ker enkelen van haar be roemdste zonen zoals Perizoni- us, Hemsterhuis, Valckenaar, Coccejus, Schuiten, Scholten, Noodt, Hamaker en Juynboll. De bloei van de Leidse Acade mie was zonder Franeker on denkbaar geweest. In Leiden is er altijd een le vendige belangstelling geweest voor het verleden van de uni versiteit van Franeker, die in 1811 werd gesloten. De ge schiedenis van de Leidse uni versiteit valt immers niet te schrijven zonder die van Fra neker, en andersom. Vanuit dit historisch perspectief noemt de Leidse universiteit het een gelukkige gedachte om naast de viering van het eigen lustrum volgend jaar ook de stichting van de Franeker uni versiteit te herdenken. Men denkt daarbij aan het houden van een symposium, een ten toonstelling over de contacten tussen Leiden en Franeker, een sportuitwisseling tussen de Leidse universiteit en de ge meente als ook een culturele activiteit door Leidse studen ten in Franeker en in Leiden. o.3 mjjlDEN De winkeliers de Stationsweg en de jjjenstraat hebben van- "IJrgen opnieuw het recht eigen hand genomen, hebben de verkeers- den op de Stationsweg ^erkenbaar gemaakt ^jjjr er alternatieve bor- D.3 m! i over heen te plakken. j.5 mr die nieuwe borden wordt blijdschap uitgesproken het vertrek van wethou- C. Waal naar Deventer. Aanvankelijk was het de be doeling dat via de borden het vertrek van Waal zou worden geëist, maar de wethouder zorgde ervoor dat de winke liers hun tekst moesten veran deren. Nu staat er te lezen: „Hoera Waal gaat weg". Te vens wordt op de borden de oprichting aangekondigd van een club, die moet streven naar een verandering van het verkeersbeleid van de ge meente. Onder de naam „Anti Paal Club" kunnen winkeliers zich aansluiten en een finan ciële bijdrage leveren, waar mee actie gevoerd moet wor den tegen het gemeentelijk verkeersbeleid. De acties van de winkeliers komen voort uit het conflict rond de verkeerssituatie rond de Stationsweg. De winkeliers eisen van de gemeente onder meer dat de rijrichting op de 2e Binnenvestgracht wordt omgedraaid. Het college van B en W heeft echter onlangs be sloten, dat dat pas eind dit jaar zal gebeuren, na de vernieu wing van de riolering in de Stationsweg. Burgemeester C. Goekoop bracht gisterochtend een be zoek aan mevrouw M. Kres-Landwehr die 103 jaar werd. Mevrouw Kres woont in huize Groenhoven en kreeg van de burgemeester een bos bloemen en een streekroman. Dit laatste cadeau mocht de burgemeester weer meene men want de lettertjes waren de hoogbejaarde vrouw te klein. Goekoop zal het boek voor een duidelijker exem plaar ruilen. :ONOMISCH WEL EN WEE o mn an de Haarlemmerstraat 198 is „Super Stapper", schoenwin- J „gevestigd. 7 mr Gezondheidswinkel Morskwartier", gevestigd aan de Lage o m" swe? 's verplaatst naar de Topaaslaan 19. 7 mn utorijschool „Vincourt" (Theo Peters Verkeerscholen) geves- o jjjjl aan de Bachstraat 336 is opgeheven. 0 mn Lumen", adviesbureau op electronisch en electrotechn. ge- -mr I, enz., gevestigd aan de Marnixstraat 70 is opgeheven. b an de Haven 38 b is „Slap Shot", klh. in vrijetijdskleding, Tstigd. an het Noordeinde 21 a is Snackbar „Kuzu" gevestigd, an de Onafhankelijkheidsweg 66 is „P. H. Products", het werpen, vervaardigen en de grooth. in verlichting en foto ap- atuur, gevestigd. ?ast en Present", winkel in serviezen, badhanddoeken en ootjes, gevestigd aan de Doezastraat 2 is uit Leiden vertrok- an de Zandzegge 12 is „Bousels-Treinhobby" opgeheven, an de Braambes 8 is „Sweattekt", grooth. in t-shirts en swea- gevestigd. C en A Herenmode" gevestigd aan de Botermarkt 16 is ver- atst naar Botermarkt 4-7. Dio", schoonmaakbedrijf, alsmede glazenwasserij, gevestigd de Kernstraat 25 is opgeheven. an de Haarlemmerweg w.s. 5 is Jïïigen Huis O.G. Bemidde- f' gevestigd. Hond in Plantsoen vergiftigd LEIDEN Een hond die gis teravond is uitgelaten aan het Plantsoen is vanmorgen even na zes uur aan vergiftigings verschijnselen overleden. Die renarts Muurling heeft het dier inmiddels onderzocht en de hond bleek vis te hebben gegeten waar rattekruid dat arsenicum bevat in zat. De eigenaar van het dier, een bewoner van de 4e Binnen vestgracht, heeft vanmorgen aangifte bij de politie gedaan. De politie is vanmorgen met een geluidswagen de wijk in getrokken om de bewoners te waarschuwen. Vorige week kwamen nog drie katten om het leven in de Merenwijk. In deze dieren, werd mollengif (strjeghnine) aangetroffen. Popmuziek en poëzie De Leidse rock-and-roll-formatle „The Hot Rocks treedt zaterdag 14 april op in „Het Kaizertje" aan de Kaiserstraat in Leiden. De groep zal onder meer de dichter Simon Vinkenoog muzikaal bij het voordragen van poëzie begeleiden. „The Hot Rocks" bestaat onge veer zeven jaar. De groep speelt dynamische rock uit de jaren zestig en zeventig. Veel eigen werk, maar ook van de Rolling Stones en de Doors, brengt de formatie ten gehore. Simon Vinkenoog draagt onder meer „Hoochie Coochie man" en „All your love in vain" voor. Het optreden begint om tien uur. De toegang is gratis. The Hot Rocks. Rommelmarkt Wijkvereniging Aktief houdt maandag 30 april. Koningin nedag. een rommelmarkt op het feestterrein aan de Berla- gestraat in Leiden Zuid-West. Alleen de jeugd tussen 5 en 12 jaar mag op deze rommelmarkt spulletjes aan de man brengen. De deelname is kosteloos en voor degene die van het aangewezen „stukje trottoir" een leuke stand weet te maken, zijn prijzen beschikbaar. Belangstellenden moeten zich schriftelijk melden bij het secretariaat aan de 's Gra- vensandestraat 19, 2321 E.P. in Leiden, tel. 765317. Bloemschikcursus De Ouderenraad Merenwijk houdt in samenwerking met het Dienstencentrum Merenwijk een bloemschik cursus voor wijkbewoners vanaf 55 jaar. De cursus wordt maandagmiddag in de maand mei vanaf twee uur onder deskundige leiding gehouden in de grote zaal van het buurtcentrum „Op Eigen Wieken" aan het Valkenpad 2. De cursusprijs bedraagt 3,50 gulden, maar aan materiaalkosten moet per les op ongeveer zes gulden gerekend worden. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden bij het Dienstencentrum Merenwijk op dinsdag-, woensdag-, of donderdagmorgen van ne gen tot tien uur, telefoon 214808. Excursie (1) Volksuniversiteit K&O maakt donderdag 26 april een da gexcursie naar het Zuiderzee-museum in Enkhuizen. Er is een binnen- en een buitenmuseum. Vooral dit laatste on derdeel, waaraan achttien jaar is gebouwd, is de moeite waard. Het geeft een beeld van het leven rond de Zuider zee eind vorige, begin deze eeuw. Er zijn honderddertig originele huisjes, winkeltjes en bedrijfjes langs straten, steegjes en grachten te bezichtigen. Deelnemers kunnen zich melden op het bureau van K&O aan de Oude Vest 45. Excursie (2) Zaterdag 28 april kan men met volksuniversiteit K&O een dagexcursie maken naar de Deltawerken. Er wordt een bezoek gebracht aan de Haringvlietsluisen en aan het werkeiland „Neeltje-Jans". Er wordt een kijkje ge nomen in een van de zesendertig machinekamers van de Haringvlietsluizen. Daarna vertrekt men naar de Oosterschelde, waar men via een speciaal aangelegde brug naar het werkeiland wordt gebracht Na een kor te film, volgt een rondleiding over het eiland, waar het meest ambitieuze waterwerk, dat ooit door mensen is ontworpen van naderbij kan worden bekeken. Deelne mers kunnen zich melden op het bureau van K&O, Oude Vest 45. Lezing De heer De Jongh, eigenaar/directeur van kunstveiling Van Stockum en zn. houdt vrijdag 13 april bij K&O een lezing met dia 's over de dagelijkse gang van zaken bij vei lingen. Hij zal praten over opdrachten van geïnteresseer den. de afwikkeling van zaken aan de inzenders enz. De heer De Jongh stelt dat het voor de leek verstandig is zich op de hoogte stellen van het reilen en zeilen van een vei ling alvorens men aan zoiets mee doet. Voor meer infor matie kan men terecht bij K&O, Oude Vest 45, tel 071- 141141. Smalfilmcursus aan de Lijtweg 7 in Oegstgeest. Zowel degenen die nog nooit met een camera hebben gewerkt, als ervaren fil mers zijn welkom op deze gratis toegankelijke cursus die om acht uur begint. Tineke de Roode (213398) en Bram Pater (216987) kunnen meer informatie geven. Ben Gerritsen Kwartet Het Ben Gerritsen Kwartet treedt zaterdag 14 april op in Hot House aan de Breestraat 66. De muziek is stevig ge worteld in de moderne bop, maar ook spelen invloeden uit latin, vrije en rock-muziek een belangrijke rol. Ben Gerrit sen speelt na zijn slagwerkstudie aan het conservatorium nu op vibrafoon en marimba. Hij speelde met veel groepen mee op festivals en in radioprogramma's en maakte reeds enige naam als componist van filmuziek. Harry Emmery, die al eerder in Hot House te zien was, speelt contrabas en basgitaar. Hij is een van Nederlands meest gevraagde mu zikant. Henk Zomer speelt drums en is vooral populair gen stijl. Het optreden begint om tien uur. is acht gulden. Overleden: J. J. Wouters, geb. 24-4- 1916, man; M. van Duijn, geb. 15-6- 1913, vrl. geh. gew. met J. van der Plas; M. F. Oostveen, geb. 15-2-1908, van der Kaay, geb. 31-8- J. J de Groot. geb. 1915, 1926, vrl. echtg. van T. vanVeen; M. Horree. geb. 21-12-1902, vrl. geh. net J J. Uljé; W. C. Vos. geb. 6- ïJ, vrl. geh. gew. met A. de Vis ser. J. J. van Weerlee, geb. 8-8-1891, man; W. J. Hilders, geb. 3-7-1930, man; E. van Kampenhout, geb. 15-6- 1910, man; A. de Meij, geb. 14-4-1919, man; E. M. Boon, geb. 19-8-1898, vrl. geh. gew. met W. van der Plas; W. B. van Horssen. geb. 26-6-1903, man; N. Tanis, geb. 14-10-1894, vrl. geh. gew. met M. van Lonkhuiizen; H.S. Ha zenberg, geb. 14-6-1959. man; C. Har- tog, geb. 27-9-1902, vrl. geh. gew. met G. Kraaijeveld; M. Boudewijn, geb. 7- 4-1901, vrl. eehtg. van J. van Heijnin- gen; J. F. Muizer, geb. 27-7-1936. man; J. Pardon, geb. 30-6-1931, man; J.F. de Wit. geb. 23-3-1914, vrl. echtg. van A. van der Hulst; M. Haas noot, geb. 1-6-1901, vrl. geh. gew. met J. Barflhoorn. J. E. Termeulen, geb. 8-11-1912, man; J. Benning, geb. 21- 10-1886, man; J. Wiekhart, geb. 23-8- 1936, man; J. A. van Paassen. geb. 16- 9-1906, man; J. A. van Heusden, geb. 28-7-1898. man; A. J. K. A. Sommers, geb. 20-2-1900, man; E. H. Nijnens, feb. 8-1-1901, vrl. geh. gew. met A. J. iusehman; J. P. Ravensbergen. geb. 17-12-1955. man; C. Filippo, geb. 16- 3-1899, vrl. geh. gew. met J. van Leeuwen; K. H. H. Klein, geb. 24-1- 1911, vrl. echtg. van P. L. Noorder- meer; E. L. Stok, geb. 3-8-1902, vrl. echtg. van C. W. Slot; P. J. Otto, geb. 25-5-1914, man; D. van Woudenberg, geb. 20-3-1917, man; H. Beekman, geb. 11-2-1895. vrl. geh. gew. met J Kuhlrr^ijer; A. van Leeuwen, geb 28-1-1» vrl.; J Seriier, 11-2- 1904. vrl. echtg. van V. Stokhuijzen; H. Miero, geb. 13-7-1917. vrl. geh. gew. met J~F Leidelmeyer, A. van Duijn, geb. 17-8-1907, man; C. Ever- hard. geb. 2-4-1895, vrl. geh. gew. met P. van Baarle; M. W. Slinj land. geb. 5-12-1905, vrl.; E. P. W. terzen, geb. 25-12-1901, vrl. geh. gew. met J. M. Vilder*; J Manche, geb. 8- 7-1951. vrl. echtg. van H. R. Verbeek; P. Walraven, geb. 25-10-1909, vrl. geh. gew. met P. Henneken; M. Siera, geb. 19-6-1902, vrl. geh. gew. met C. Veefkind; J. Trouwee, geb. 2-5-1901, vrl. geh. gew met J. Smit; G. van der Laan. geb. 22-2-1901, man; C. M. den Braber, geb. 8-1-1937, vrl. echtg. van M. Bruin; W F. Fakkel, geb. 29-5- 1905, rtftn, J. G. de Haart, geb. 3-11- 1902, vrl. geh. gew. met A. H Ver- heijen; A. Weigraven, geb. 26-11- 1964, man; J. M. Lange veld, geb. 27- 5-1901, vrl. geh. gew. met M. Nijs; gew. J.M.Th. Rohling. geb. 1-7-1911, vrl. inger- geh. gew. met D. Melet; M. J. A. Wa ll. Pe- leson. geb. 16-7-1893, man. Gehuwd: J. C. Sterk en J. C. KIoos; T. M. van der Voorn en M. P. M. Droogh; P. de Jong en P P. van der Geer; S. Kampen en M. M. Kersber- S;n; I. Neuteboom en M. F T van al; E. Kranenburg en L. J. Reibel. M. W C. van Fulpen en A I Ger- ring; C. Rijsdam en S. Scheurwater; P. J. Kelly en H. Boogerd, R IJzer man en A H van Vliet; G G Ooster- veeiien G. Velthuijzen.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 3