dansers Fame-wedstrijd op zoek naar roem gekleurd gezien Ischa Meyers woede over het praatjescircuit -^DIO/TELEVISIE CcidócSoiucmt DINSDAG 10 APRIL 1984 PAGINA 17 oef met regionale landelijke dio gemengd ontvangen ^VERSUM De proef die KRO, NCRV en riregionale omroepen op vier dagen in janua- lebben gehouden met geïntegreerde regiona- landelijke radio is door de luisteraars met nengde gevoelens ontvangen. Ongeveer de ft van de luisteraars zegt naar aanleiding -1 de proefneming in de toekomst zo'n ge- |bineerde zender wel op prijs te stellen, ter- j de andere helft geen belangstelling heeft. I blijkt uit een onderzoek van de NOS ondeb jteraars in Limburg, Groningen en Drenthe, ^proefneming geldt als voorbode van het in- |ren van Radio 1. Het NOS-bestuur heeft in finsel al besloten om het huidige Hilversum ■issen 1985 en 1989 om te vormen tot een ge oreerde landelijk/regionale zender (Radio. Vaarbij de nadruk zal liggen op actualiteiten nuziek. Jan Rietman mag rockfeest niet presenteren APELDOORN NCRV's populaire radioman Jan Rietman, on langs onderscheiden voor zijn succesvolle en veel beluisterde za terdagmiddagprogramma Los Vast, mag het op 21 april in het Apeldoornse Orpheus te houden rock 'n' roll-festival niet pre senteren. Het NCRV-bestuur heeft dat de zojuist uit Amerika te ruggekeerde Rietman laten weten. Deze dag, de stille zaterdag tussen Goede Vrijdag en Eerste Paasdag, wordt door het NCRV- bestuur beschouwd als een dag, waarop men het rustig moet houden. „Een principiële zaak van het bestuur. Valt niet aan le ontko men". aldus NCRV-voorlichter Ad Everaars. Kees Jansen, pro grammaleider van Orpheus, is volslagen verrast door deze me dedeling. „Wij zijn officiéél nog niet op de hoogte gesteld. Ik weet wel dat er die dag geen Los Vast is op de radio, maar dat zo'n omroep zijn medewerkers dan ook elders werken verbiedt, vind ik merkwaardig. We zullen nu op korte termijn een goede vervanger moeten zien te vinden", aldus Jansen. Kunstenbond: omroepmusici geen trendvolgers AMSTERDAM De Kunstenbond FNV zal de rechter in kort geding vragen de NOS-leiding te verbieden op de salarissen van de omroep musici de zogenoemde trendvolgerskorting van drie procent toe te passen. NOS-musici zijn geen trendvolgers en bovendien wordt de kor ting zonder overleg met terugwerkende kracht tot 1 januari van dit jaar toegepast, aldus een verklaring van de Kunstenbond FNV. De NOS doorkruist volgens de bond met de toe passing van de trendvolgerskorting voor de omroepmusici het onlangs gestarte overleg over de omroep-cao 1984. De bond bestrijdt de me ning van de omroepstichting dat omroepmusici net als hun collega's bij door de overheid gesub sidieerde orkesten behoren tot de groep van trendvolgers. MEER RECLAME OP RADIO: 2,5 MILJOEN HILVERSUM Met ingang van 30 april zal er per week ruim een uur meer reclame op Hilversum 1, 2 en 3 te beluiste ren zijn. Volgens STER-direc- teur Smeekes levert deze uit breiding de omroep tussen de 2 en 3 miljoen gulden per jaar op. Rond nieuws-uitzendingen op Hilversum 1, 2 en 3 zullen van zeven uur 's ochtends tot zeven uur 's avonds op beide zenders zes reclameblokjes bij komen. De uitbreiding van de reclamezendtijd gaat ten koste van de zendtijd van de omroe pen. Gemiddeld moeten deze per week negen minuten „in leveren". \GHAREN „Fame", jbr de luidsprekers in de §te sporthal van de nte Wever in Slagha- klinkt onafgebroken Iziek van deze populai- I televisieserie, die door |VARA wordt uitgezon- m. Honderden dansers I danseressen, van groot klein, gestoken in de lest flitsende pakjes, zijn hengekomen in de pp één ding te berei- moet dan ook gaan gelden >r de zuidhollandse deelne- rs, die binnenkort op de t. isvloer in het strijdperk tre- V De finale moet nog ko- fi. maar er wordt met over- fe en verve aan gewerkt om N Jets moois van te maken. y 1b in dag uit wordt er op ge- x send in huis- en slaapka- |rs, er wordt op de tenen ge- bt en met de heupen gewer- s ld, complete slangenmensen. het podium is een groepje x tig om voor de ogen van de V een performance te ge- n. Bij enkele deelnemers er nog net een lachje af, Mlar de meesten dansen alsof n leven ervan afhangt. Niet t dit het geval is, maar het reiken van een finaleplaats de Fame-danswedstrijd van VARA is voor velen wel h zeer belangrijke gebeurte- 1. Er worden ook heel wat eetdruppeltjes geprodu- Z^rd, evenals traantjes na af- I ^p, als er tijdens het optre- I b allerlei pasjes mis zijn ge- I ^n. De sfeer in de warme ^1 is vrolijk, bruisend, de Co- Js, Lydias, de Dorissen en Ifs de Leroy's uit de Fame- ie zitten tussen het publiek, jen langs, praten gearri veerd met elkaar, en doen Jonge spring in 't velds in de weer voor Fame. warming-up-oefeningen. Het in grote getale aanwezige pu bliek, waaronder veel trotse ouders en andere familieleden, juicht en applaudisseert dat het een lieve lust is. En in sommige gevallen ook terecht. Want het valt niet te ontken nen dat onder de honderden deelnemers beslist talent aan wezig is. Zowel onder de solis ten, als onder de paren en groepen. Dat weten de scouts ook, die tussen het publiek zit ten, en die op zoek zijn naar talenten voor showballetten en commerciële dansgroepen. In het hele land hebben in to taal 8000 jongeren, in de leef tijd van 6 tot en met 25 jaar, aan de wedstrijd meegedaan. Na 29 voorrondes en zes regio nale finales, zijn er nog 1200 dansers over. Na de verschi- lende halve finales zullen er tenslotte slechts 230 jongeren op de slotdag op 26 mei in sportpaleis Ahoy te Rotterdam verschijnen. Bekendheid korenen zal behoren. Zij zit op het gymnasium en wil na deze opleiding naar de Kleinkun stacademie om actrice „of een zangeres-danseres als Coco" te worden. Elke dag is zij thuis aan het oefenen. „Voor deze wedstrijd heb ik wel passen ingestudeerd, maar je moet toch veel improviseren omdat je maar 2,15 minuten hebt om te dansen. Ik heb al gedanst, maar ik vond het best eng om voor een jury op te treden". Ook zij vindt de sfeer in de sporthal erg leuk, het contact met de andere deelnemers is erg goed. „Maar zodra je op het podium staat, zijn zij wel je concurrenten hoor. Want je wilt tenslotte de beste zijn". Jo-Anne hoopt de finale te be reiken, omdat zij meent dat zij daardoor de nodige bekend heid krijgt. „Dan weten de mensen uit de showbizz ten minste al wie je bent, bijvoor beeld als je auditie doet voor een film. Bovendien is een fi naleplaats voor mij het bewijs, dat ik inderdaad talent voor dansen en acteren heb. Want al haal ik het niet, ik ga ge woon door". Finalisten Gelukkig maar, dat Jo-Anne niet gauw de moed opgeeft, want na afloop van de wed strijd werd de uitslag bekend gemaakt en zij behoorde niet tot de winnaars. Bij de solisten, 6 tot 13 iaar, heeft geen enkele noorderling de finale gehaald. Dit is wel het geval bij de pa ren van 6 tot 13 jaar, waarbij Matina-Merrijl Felter uit Gro ningen met haar partner op de eerste plaats terecht is geko men. Bij de solisten, van 14 tot 25 jaar, zijn maar liefst vier van de zes finaleplaatsen voor jon geren uit het noorden. (Van elke categorie gaan de zes eerT ste prijswinnaars naar de fina le). Felida Aldrique uit Gro ningen sleepte de eerste plaats in de wacht. Bij de paren, 14 tot 25 jaar, wisten alleen Marion Over- berg uit Assen en haar partner de finale te bereiken. De groep van Elly ten Brink uit Gronin gen mag ook naar Rotterdam. MARIJKE VAN BEMMEL Dat is nog eens verfrissend: iemand die wordt uitgenodigd om te fungeren als gesprekspartner in een televisieprogramma, en die gedurende dat gesprek ineens boos wordt en weigert zich verder te laten inpassen in de ongeschreven wetten van het televisiege sprek. Het was Ischa Meyer, recalcitrante journalist en eigenwij ze entertainer, die ter gelegenheid van een rolletje in een nieu we speelfilm was geïniviteerd door Cees van Ede om daarover te praten in Cinevisie, afgelopen woensdagavond. Uit het gesprek viel op te maken, dat wij als kijkers werden ge confronteerd met het laatste deel van een interview, dat daar voor al zo ongeveer een uurtje had geduurd. Tot dat moment had het zich ongeveer afgespeeld zoals dat soort gesprekken ge- bruikelijkerwijze gaat: een vraag, een antwoord, een grapje, weer een vraag, enzovoort. Maar Meyer zag kennelijk ineens de dvereenkomst met het onverplichtende gekeuvel dat normaliter de beeldbuis vult, bij Sonja en bij Ruud en bij Aad, en anders ook bij Cees, en hield het voor gezien. Hij attaqueerde Van Ede op diens risicoloze aanpak en veegde en passant de vloer aan met het hele Gooise praatjescircuit. Recalcitrant en eigenwijs, ja zeker. Maar Meyer had natuurlijk wel volkomen gelijk. In kolommen als deze is al wel vaker de vinger op de wond gelegd, maar daar trekken ze zich bij de zui len altijd maar bitter weinig van aan. Nu gebeurde het eens in het circuit zelf, dat iemand in opstand kwam en dat in barokke welsprekendheid in de huiskamers bracht. Ik moet zeggen, dat ik enige bewondering heb voor de moed en de integriteit van Cees van Ede, die juist dit deel van het ge sprek vrijwel integraal uitzond. Over film ging het op dat mo ment al helemaal niet meer en van Ede had natuurlijk straffe loos kunnen besluiten het materiaal in de prullebak te gooien en gauw een „gewoon" interview met iemand anders te maken. Hij kwam er bovendien zelf in dit gesprek nogal bekaaid af. Hij had geen wisselgeld op de aanval van Ischa Meyer en probeerde alleen maar, met een zuurzoet glimlachje, er nu en dan even tus sen te komen. Geheel tevergeefs: de macht was hem volslagen uit handen genomen door de steeds verder op drift rakende Meyer. Leuk om te zien. De onbekommerde woede van Meyer was ver frissend; en het was aardig van Van Ede om ons er getuige van te laten zijn. Maar vooral: heel waar allemaal. Het is te hopen dat deze opname verplicht wordt gesteld als studiemateriaal voor alle Hilversumse grootmogendheden die iets te maken heb ben met redactie en presentatie van praatprogramma's. Tot landelijke verbijstering heeft inmiddels het AVRO-bestuur zijn zin doorgezet om Wibo van de Linde te benoemen tot direc teur radio en televisie. Je snapt zo'n bestuur niet, je snapt zo'n Van de Linde niet: wie zou nu op zo'n manier een nieuw baantje willen beginnen? Maar er is ook winst natuurlijk. We zijn verlost van het grote, gelijkhebbende hoofd van Wibo, zoals dat vrijwel wekelijks het team van TROS Aktua zat te leiden. Wat dat betreft is dit een elegante oplossing, want in zijn directeursfunctie bij de AVRO zal Van de Linde wel niet zo vaak meer buiten de vergaderka mers worden gesignaleerd. Heeft niemand een directeursklusje voor Frits Bom? Tenslotte een opmerking over de privé-verbijstering die mij be ving bij het aanschouwen van het eerste werkstukje van Henk Hofland, Hans Verhagen en Hans Keiler voor Veronica: een et maal in Amsterdam. Zondagavond was De Ochtend te zien, een onsamenhangende kaleidoscoop van beelden uit Amsterdam, deels in scène gezet, deels gewoon maar gefilmd, deels in inter- viewvorm. Op zichzelf niet onaardig, maar waarom moeten mensen alsf Hofland en Keiler en Verhagen toch elke keer op hun filmpjes* zo'n belachelijk artistiek stempeltje zetten? De idiote poëtische capsones van die begeleidende tekst - het sloeg werkelijk ner gens op. Of zouden ze met hun nostalgische hoofden nog in Het Gat van Nederland hangen? Dat is nu toch al wel weer zo'n tien jaar terug. Wordt wakker, jongens. RENÉ DE COCQ Toelichting e parel in de kroon anneer Daphne Manners on- r moeilijke omstandigheden n dochtertje ter wereld engt, sterft ze in het kraam- d. Haar tante. Lady Man- rs. krijgt de taak haar nala- ischap te regelen. Voor de iby. een halfbloed meisje, yet zij een regeling zien te iff en. Na het lezen van Daph- s dagboek besluit ze zelf or het kind te gaan zorgen. I Britse leefgemeenschap emt haar dat niet in dank ai sar zij trekt zich niets van n vijandigheid aan. Bij haar \ren, Mildred Layton en haar hters Susan en Sarah wekt gehuil van de baby niet al- in ergernis maar ook iuwsgierigheid. Toevalliger- fs is Susan verloofd met ddie Bingham, die in Mirat legerd is. En Teddie's ka- Brgenoot is een zekere Ro nald Merrick. Hferland 1, 2028 uur. chter het nieuws Jtn camera-ploeg heeft Lies- P ith den Uyl en Mies Bouhuys geleid op een reis naar Ar- intinië, waar zij voor het Co- ite SAAM de Moeders van Plein hebben bezocht. \navond wordt er verslag van bezoek uitgebracht. Het in '75 opgerichte comité steunt Argentijnse moeders in hun leken naar vermiste familiele- n. Men schat, dat onder het wind van de generaals 000 mensen verdwenen, n wie er slechts enkele te- gkwamen. Een deel bleek rmoord, een ander deel drdt nog steeds vermist. Barnaast in AHN een reports- over heroïneprostitutie in otterdam, waarin politie en ostituèes aan het woord ko ut. Herland 1, 2120 uur. Jtonja de bevrijding werden hon den kinderen geboren van bekende Canadese vaders. van deze kinderen zijn op ik gegaan naar hun vader. fa Raines, een Nederlandse getrouwd Is met een Cana- is, maakte voor de Canade es televisie hierover een docu mentaire. Vanavond is zij te est bij Sonja. Indere gasten zijn het muzika- duo Diethelm en Fa Mulari It Zwitserland en de Belgische IHda Neslo, bekend van het atirische BRT-programma JV-touché". Jtpderland 1, 22.00 uur. Nederland v c v. w i s l/x' till i J Tim Pigott als Ronald Merrick in de tv-serie „De parel in de kroon". Ned. I om 20.28 uur. NEDERLAND 1 NCRV 16.00 James Herriot, tv-serie. James behandelt het ezeltje van een zigeunerfamilie. 16.50 Anna, Ciro en Co. Afl. 14; De wedstrijd. TELEAC 18.25 Follow me (herh. 25). 18.40 Follow me (26). VARA 18.55 Niels Holgersson, teken filmserie. Afl.: Philip de be ver. 19.20 Vijf tegen vijf, spelpro- gramma. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 De parel in de kroon (3), tv-serie. Daphne sterft in het kraambed. Op haar tante rust de taak de nala tenschap te regelen.(zie toelichting). 21.20 Achter het nieuws.(zie toelichting). 22.00 Sonja op dinsdagjzie toelichting). 23.00 Kijk haar, met een docu mentaire over twee vrouwen die samen besloten een ''kind te nemen via kunstma tige inseminatie. NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joego- slaven. 18.25 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 „EO - B-omroep: dank u wel", feestelijk programma t.g.v. het verkrijgen van de B-status. Met o.a.: Gert en Hermien Timmerman. 21.15 David, een man naar Gods hart, serie over het leven van David. Afl. 8: Een zwarte bladzijde. Gesprek ken met jongeren. NOS 21.40 Omnibus, kunstkroniek. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. Duitsland DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Die kleinen und die feinen Leute, tv-serie. 19.00 Falcon Crest, tv-eerie. 20.00 Tageaschau. 20.15 Waa bin ich? Beroepen raden met Robert Lembke. 21.00 Panorama, actualiteiten. 21.45 Dallas, tv-serie. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Revolution im Balleaal, kome die in Franse Rococo- stijl van Ri chard Blank. Met o.a.: Hannelore Schroth, Otto Stern en Nicole Aver- kamp. In een oude fabriekshal ont dekken een jong meisje en haar vriend costuums, meubels, poppen, beelden en decors uit de Rococo-tijd. Beiden verkleden zich en spelen het spel van de Franse Revolutie, waarin de adel van zijn macht beroofd werd en de burgers de overwinning behaal den. Het meisje Is voorbestemd om met een edelman te trouwen, maar ze raakt verliefd op een burgerlijke revo lutionair. Het liefdesverhaal is door trokken van spel-elementen uit het Rococo-repertoire, o.a. intriges, ver wisselingen, geheime rendez-vous en Sespeelde flauwtes. 0.15 Tagaaachau. DUITSLAND 2 17.50 Waldheimat (18), tv-serie. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Haute. 19.30 Eln Mann namens Parvus: Agent zwischen Kaiser und Revolu tion, tv-film van Egon Eis. Met o.a. Qünter Lamprecht, Christine Wodetz- ky en Constanze Engelbrecht. 21.05 Kleines Raubtier im Grossfor- mat, dlerenportret. 21.15 WI60, economisch en sociaal magazine. 21.45 Heute-Journal. 22.05 Zeugnis aus der grlinen Holle, tv-film van Jean l'Hote. Met o.a. Ma- cha Merll, Robert Llensol en Helene Due. Jean-Marie Gavrinis, een ex-ge vangene van de beruchte bagno In Frans-Guyana, laat zijn dochter in Frankrijk aan zijn sterfbed roepen. Anne-Marle onderneemt de zware tocht naar Zuld-Amerlka. ofschoon ze altijd In de mening heeft verkeerd, dat haar vader op zee is omgekomen. Vol wantrouwen probeert Anne-Marie het lot van haar vader, dat nauw ver bonden is met de geschiedenis van de strafkolonie, te reconstrueren. Uit schokkende brieven, die hij nooit aan zijn dochter durfde te versturen, ver halen van lotgenoten en bezoeken aan het kamp ontstaat langzamer hand het beeld van een mens. die voor een misdaad in de „groene hel" moest boeten. 23.40 Heute. DUITSLAND 3 WDR 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tageaschau. 20.15 Auslandsreporter. Nabel- schnur nach Falkland, reportage over het eiland Ascension. 20.45 RUckblende. Vor 40 Jahren ge- storben, film over vioolbouwer Nlcco- lo Amati. 21.00 Formal Eins. ARD Hitparade. 21.45 Landesspiegel. Mehr Hoffnung els Umsatz: Stlrbt die Eckknelpe, re portage over de horeca in Münster. 22.15 Drei vor Mitternecht. BRT 1 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje: Verjaar dag (herh.). 18.20 Er was een keer-.: De organist (herh.). 18.30 De Smurfen, tekenfilmserie. 18.55 De jonge uitvinder: Een voer tuig. 19.05 Kunst en kunst maken (14), 19.35 Kijk uitL verkeerstips. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 I.Q., Quiz. 20.40 Verover de aarde: De sierpijp. Documentaire van Eddy Baertsoen over de Japanse Seikantunnel. 21.30 Programma van de S0. 22.20 Journaal en Coda. BRT 2 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Webster (15), komische serie. 19.25 Tijdrover: Doe het zelf. Met raad en daad (2). 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 Het spinneweb, Britse tv-film van Basil Coleman naar Agatha Christie. Met o.a. Penelope Keith, Ro bert Flemyng, Thorley Walters e.a. RTBF 1 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Lotto en consumententips. 19.30 Journaal en toto. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 Les cerfs-volants (3), Franse tv-serie naar de roman van Romain Gary. 21.05 Videogam, magazine. 21.55 Salut l'artiste, theatermagazl- TV 5 19.00 Les avontures d'Arthuro. Kin derprogramma. 19.10 Si on chantait. Gevarieerd pro gramma. 20.05 Temps présent. Magazine. 21.15 Old schoolband. 21.30 Musique populaire Suisse. Penelope Keith als Clarisse Hailsham-Brown in „Het Spin neweb". BRT 2 om 20.15 uur. Engeland De acteur Trevor Howard speelt een van de hoofdrollen In de Britse tv-serie „Staying on". ITV om 22.30 uur. BBC 1 15.20 The great event. 16.15 The Shakespeare of... 16.55 Play school, it's Tuesday. 17.20 The new adventure of Mighty Mouse. 17.25 Professor Potter's problams, kinderserie. 17.40 Charlie Brown. 18.05 Newsround with Paul McDo well. 18.10 Think again with Johnny Ball. 18.40 Sixty minutes. 19.40 Tekenfilm. 19.45 By the sea. 20.40 A question of sport. 21.10 Dallas, tv-serie. 22.00 Journaal. 22.25 Play for today:-Rainy day wo man. 23.30 Hollywood Oscars Ceremony. BBC 2 film uit 1945. Mel: Sidney Toler. For- tunio Bonanova, Benson Fong, e.a. Regie: Phil Rosen. 19.40 Tucker's luck, kinderserie. 20.05 Sparks, informatieve serie. 20.30 Documentaire#. 20.40 Top Gear «84. 21.00 Brass Tacks: Sentencing. 22.00 Marti Cains, amusementspro gramma. 22.50 Arena. 23.40 Newsnight. 00.25 EK Badminton. 01.05 Tv-curaua. ITV 15.30 That's Hollywood. 16.00 Mr. and Mrs. 16.30 Miracle* take longer. 17.00 Orm and Cheep. 17.15 Aubrey. 17.20 How dare youL 17.45 CB-tv. 18.15 Emmerdale Farm. 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia 19.40 Crossroads. 20.00 In loving memory. 20.30 Give us a clue. 21.00 Hollywood or bust. 22.30 Staying on. tv-spel. 23.00 News at tan. 00.30 The mysteries of Edgar Walla ce: Number six. 01.20 Tuesday Topic. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven. 09.25 NOT: Schooltelevisie. NOS: 13.00 Nieuws voor doven. 15.00 Fe- duco: Thema 22 - huwen of hokken. KRO: 15.30 De poppenkraam. Afl: Oude vrienden. 16.00 Een zebra in da keukan, Amerikaanse jeugdfilm (1965). Een jongetje laat alle dieren uit de dierentuin vrij, omdat hij niet wil dat zijn vriendje de leeuw opgeslo ten wordt. DUITSLAND 1 09.25 Sesamstraat. 10.00 Haute. 10.03 WISO, magazine. 10.35 Ein Mann namens Parvus (herh.). 12.10 Panorama. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Haute. 13.15 Teletekst-over- zicht. 16.00 Tagaaachau. 16.10 Schaufeneter der Walt. Reportage Hannover-Messe 1984. 16.55 Dirk van Havaakarka (6), jeugdserie. Met de hulp van een sympathieke Franse koopman kan Dirk zijn gevangenge nomen vader bezoeken, maar de red ding komt te laat. 17.50 Tagaaachau. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Talatskat-ovarzicht. 15.25 Enorm in Form (14). 15.40 Teletekat-over- zicht. 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Die Welt des Trauma: Stefania und dia Geister (herh.). 16.35 Berutswahl haute, serie over beroepskeuze. 17.00 Heute. 17,15 Tele-llluatrierte. 17.50 Bret Maverick, westernserie. BRT 1 17.00 Grizzly Adams (15), Ameri kaanse jeugdserie. 17.45 Popeye, te kenfilmserie. 17.55 Journaal. RTBF 1 12.00 Teletekst. 15.00 Ecran des va- caneae, jeugdprogramma. 15.50 Graffiti. 17.20 Plein Jeu, kinderpro gramma. BBC 1 07.00 T sla takst-o varzichL 07.30 Breakfast time, magazine. 10.00 Bellamy on Botany, Informatie ve serie. 11.30 Play school. 11.55 Gharbar, magazine. 13.30 Journaal. 13 55 Weerbericht. 13 57 Nieuwso verzicht voor doven. 14.00 Pappie Mill at ons. 14.45 Gran, kinderserie. 14.50 Stop go,kinderprogramma. 15.00 Caught in time. 15.15 Paarde- sport Cheltenham. 16.55 Play school, it's Wednesday. 17.20 Pane lopa Pittstop. 17.40 Rentaghost (5). 07.25 Tv-am 10.25 Sesamstraat. 11.25 In the dayhouaa. Britse film. 12.50 Wattoo wattoo. 13.00 Atarah'a music: electric guitar. 13.10 Sounds Ilka a story. 13.30 Judi. 14.00 News at Ona. 14.20 Anglia News. 14.30 A plus. 15.00 Take the high road. 15.30 A country pratice. 16.30 Sons ghtera. 17.00 Atarah'a Aubrey. 17.20 Letty. HILVERSUM 1 17.55 Meded (NOS). 18.06 Muziek. 19.02 Populaire mu ziek. 20.03 Aankomst in Maastricht. 21.02 Muziek met de Dutch Swing College Band. 22.02 Reportages. NOS: 23.02 met het oog op morgen. AVRO: 23.30 Verslag aankomst van de Benelux-special in Amsterdam. VARA: 0.02 Elpee- tuin. 2.02 Groot licht. 5.02 Truck. HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TROS Nieuws-show. P.P.: 18.20 Uitzending van de EVP. Hum. Verb.: 18 30 Het voordeel van de twijfel. TROS: 19.00 TROS-klantenservice. 20.00 Nws. 20.03 Finale. 21.00 Om het boek. Te- leac: 21.30 Reuma-voorlichting (2). 22.00 Por Favor, herh. 17. TROS: 22.30 Nws. 22.40 Op zoek naar de aarde (6), hoorsp. 23.00 Proeflokaal. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 VARA: 16.03 De ver rukkelijke 15. NOS: 18.04 De avond- spits. VARA: 19.02 Hof van heden. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. HILVERSUM 4 17.00 Overname HiL versum 2. NCRV: 20.00 Radio Fit- harm. Ork. 21.15 Duo Crommelynck. 21.30 Literama. 22.25 Kerkorgelcon cert. HILVERSUM 5 (Vla AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin In het Spaans. RADIO RUNMOND 16.30 Informatief magazine. Tot 18.00 leder uur Rijn mond-nieuws In aansluiting op het ANP-nieuws. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VOO: 7.02 Ook goelemorgen (7 30 en 8.30 Veronica nws. radio). 9.03 Muz. terwijl u werkt. (10.30 Veronica nws.radio.) 10.32 Kletskop. 12.03 Will wil wel. (12.30 Veronica nws.radio.) 14.03 De jukebox. 15.03 Nederland muziekland. HILVERSUM 2 VARA: 7.00 Nws. 7.10 De wekkerradio (7.30, 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sporllef 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. Teleac: 9.33 Follow Me I (26). VARA: 10.03 Uit het leven van een eerste reserve, hoorsp. 10.23 Hoor haarl (10.30 Nws 11.30 Nws. 11.33 Leef-tljd-genoeg. Over- h.voort.: 12.16 Franco huls. NOS: 12.26 Meded. v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. VARA: 12.36 Oingen van de dag. 13.00 Nws. 13.10 Leef-tijd- -genoeg. (13.30 Nws.) 14.00 De Schuurpapier vanuit Diergaarde Bllj- dorp. NOS- RVU: 14.33 't Gif en ik. NOS: 15.03 Zo kan het ook. 15.30 Nws. 15.32 NOS-wereidwijzer 16 00 Wat een taal. 16.30 Nws. NCRV: 16.32 Studio 55. 17.30 Nws. 17 36 Hier en nu. (18.00 Nws.) HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. 11.04 Radio „De zwarte Roos 12.04 Vraag en antwoord. 13.04 Seeburg en Wurlitzer. 14.04 And the beat goes on... 15.04 Komt er nog wat van? 17.04 Weeshuis van de hits. HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.05 Platennws. 8.45 Musi- ca Sacra. 9.15 Onder de hoogtezon. 10.00 Kamermuz. uit de Barok. 10.30 Orkestpalet: Radio Symf. Orkest Stuttgart. 12.02 Orkestwerken v. J. Chr. Bach (9). 12.40 Promenade. 13.00 Nws. 13.05 Kerkorgeiconcert. AVRO: 13.30 Eduard van Belnum diri geert het Concertgebouw Orkest. 14.30 Glinka Kwartet: Strijkkwartet ten. 16.00 Geestelijke werken v. Schubert. i RADIO RUNMOND 7.30 Inform, ma- 1 gaz. 16.30 Inform, magaz. van 7.00 t-m 18.00 leder uur Rljnmond-nws In aattsluiting op het ANP-nieuws.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17