tiHL koeltechnisch bedrijfsleider ?Venduhuis biedt te koop aan 9 woningen der Notarissen PROPER aktiviteitenbegeleider m/v senior instrument engineer instrument engineer instrument design engineer AWA /HARYNËN leidse courant zaterdag 31 maar| leiden SOEMBASTRAAT 56 f 118.000,- Woonhuis met achtertuin (W), nwe, houten schuur en achterom Indeling: entree, trapkast, toilet, douchecel met zitbad, Lvormige woonkamer en royale nwe. aangeb. open keuken met parket. Ie et.: 3 slaapkamers, overloop met aansl. wasapp., dakterras. 2e et.: vaste trap, zolder ruimte, nwe. kamer met brede hardhouten dakkapel. C.V.gas, dakisolatie, nw. riool, achterpui met thermopa- VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOPING Mrs. Van Hoeken Janbroers, notarissen te Noordwijk zijn voornemens op de woensdagen 4 en 11 april a.s. telkens te 11.00 uur v.m. in cen trum „De Voorhof", Vliet NZ 36 te Rijnsburq resp. bij inzet en afslag publiek te verkopen 1. een perceel weiland gelegen te Voorhout, nabij de Rijnsburgerweg in de Elsgeesterpol- der, kadastraal bekend gemeente Voorhout, sektie B, nummer 17, groot 1.27.00 ha; 2. een perceel weiland, grenzend aan het on der 1 genoemde perceel, kadastraal bekend gemeente Voorhout, sektie B nummer 18, groot 1.33.60 ha. De percelen worden bij afslag tevens in combi natie geveild. Aanvaarding bij de betaling van de koopsom uiterlijk op 11 mei a.s. Veilingcondities en nadere Inlichtingen bij Mrs. Van Hoeken A Janbroers, notarissen, Linden- plein-Voorstraat 85, Noordwijk (01719-19304) nïf.SrrGEËST WIL LIB RORD LAAN 14 174.000,- Woonhuis met voor- en grote achtertuin (22 m) met vrij staande stenen schuur, achterom en geheel vrij uitzicht. Indeling: entree, gang, toilet met fonteintje, woonkamer met open haard, moderne keuken met vaatwasser en kel derkast. Ie et.: 2 slaapkamers, badkamer met zitbad en 2e toilet. 2e et: vaste trap, kamer met dakkapel en veel berging. C.V. olie. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. Geverss,,aal 63 Oergeest. 071 175151. DE RIDDERSTRAAT 9 f 148.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin en achterom. Indeling: entree, vestibule, gang, kelderkast, toilet, keuken, ruime suite met 2 stookgelegenheden en 2 ingeb. kasten en opensl. deuren naar terras. 1e et.: 3 slaapkamers, 2e toi let, badkamer met douche, balkon. 2e et.: vaste trap, gro te zolder met dakramen. Inkl. gaskachel. BET0NGARAGES div. afm. v.a2.375.- BETON TUINSCHUREN 1.250.- BETON SCHUTTINGEN 69.- 2 mtr. hoog, per str. mtr. Bij deze prijzen is plaatsing inbegrepen. Excl. BTW. Minder dan 10 mtr. 15% extra. Ook te leveren voor de zelf bouw. Wij leveren ook steen motief kleuren grijs, rood of geel. Div. modellen te bezichtigen aan de fabriek A. B. Betonlndustrie, Heipol- dersstr. 6 te Heeze (N.Br.). Vraag vrijblij vend onze brochure met prijslijst. A. B. BETONBOUW Barrlerweg 239, 5622 CN Eindhoven Tel. 040-815041 815559/434643 Vlotte levering door heel Nederland BRANDT LEIDEN dvd Jan van Duuren Zn. B.V. Adrn. Banckertweg 6 Leiden yTel. 071-143043 mK0IDE VERHUIZERS WESTEINDE 37-B f 210.000,- Vrijstaande boerenwoning met grote prachtig aangelegde tuin. Fraai gelegen in landelijke omgeving. Totale grond- oppervlakte 1.270 m2. Indeling: entree, eetkeuken, woonkamer, 2 slaapkamers, toilet, douche en zolder bo- i het hele huis. Flinke schuur. C.V.gas, plafonds en vloeren geis., woonkamer thermopane. PROJEKTBOUW VAN BERKEL B.V. a.d. Westmeerlaan te Roelofarendsveen, in de onmiddellijke nabijheid van het Braassemermeer. Koopprijzen vanaf 159.000.- v.o.n. Met de bouw van deze woningen zal dit voorjaar 'n aanvang worden gemaakt. Gegadigden dienen zich te wenden tot B W van de gemeente Alkemade. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt op tel. 01713-9106 toestel 16 door de heer R. v. Berkel. OPENBARE VEILING I. Notaris C. J. A. van Loenhond, Rapenburg 66, Lelden, tel. 071-133741 ex art. 1223 lid 2 BW; het woonhuis met afzonderlijke bovenwoning, verdere aan- horigheden en bijbehorende grond te Leiden aan de Prin senstraat 92/92a, kad. bek. gem. Lelden, sectie K nr. 2043, groot 0,80 are. Zakelijke lasten ong. 150,- per jaar: achterstallige lasten 23,93. II. Notaris Mr. R. Gaarlandt-Meiners. Doezastraat 1b te Leiden, tel. 071-131645 ex art. 1223 BW. a. collegiaal met notaris C. Waverijn te Warmond: het woonhuis met schuur, ondergrond, erf en tuin en verde re aanhorigheden, staande en gelegen aan de Kapteljn- straat 61 te Leiden, kad. bek. gem. Leiden, sectie M, nr. 5868. groot 1,30 are. Lasten 1984: onr. goed. bel. 368,-, lozlngsrecht 39,-, Rijnl. Bundergeld 21,68, totaal 428,68. Kosten om tot de veiling te geraken 239,40 en royementskosten 150,-. Het onroerend goed Is niet verhuurd. Veilingnotities zijn op belde nota riskantoren verkrijgbaar. b. collegiaal met notarissen Mekking de Nerée te Am sterdam: het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de vlerkamerflatwoning, gele gen op de vierde verdieping van het flatgebouw, met af zonderlijke berging op de begane grond, plaatselijk be kend J. F. Kennedylaan 90 te Lelden, kad. bek. gem. Leiden, sectie O nr. 3590 A-45. Achterstallige lasten 28.65, zakelijke lasten 1984: 325,86, achterstallige service-kosten f 4.227.59 en roy ementskosten 114,-. De servicekosten bedragen 285,- p.mnd.; gemeld onr. goed is met toestemming van de bank gedeeltelijk verhuurd. III. Notaris Mr. J. M. M. Koeken, van Lennepdreef 1 te Lei derdorp, tel. 071-899201 ex art. 1223 BW: het woonhuis met schuur, tuin, erf en afzonderlijke boven woning aan de Koningstraat 26/26a te Lelden, kad. bek. gem. Leiden, sectie K, nr. 2440, groot 82 ca. Zakelijke las ten 1984 ong. 250,35. GEGOEDHEID. Gegadigden dienen desgewenst op de vel ling een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleg gen, betreffende hun financiële gegoedheid, alsmede een geldig legitimatiebewijs. ONTRUIMING. De koper dient deze zelf te bewerkstelligen. BETALINGEN. Executie-, royements- en procureurskos- ten, trekgeld, achterstallige lasten en rangregelingskosten zijn voor rekening van koper. Binnen 5 dagen na de gunning moet door de koper ten kan tore van de notaris een bedrag, gelijk aan 10% van de koopsom worden voldaan. BEZICHTIGING. Dinsdag en donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur op 3. 5.10 en 12 april 1984 en wel na telefonisch overleg met de betreffende notaris. NADERE INLICHTINGEN verstrekt de notaris, die met de verkoop is beslaet. Van der Drift is de naam Zoeterwoudsesingel 3 1 Leiden 071-120513-125934 nvmJ b.g.g. 071-897498-134663 Oegstgeest, Nasaaulaan 5 Charmante hoekwoning in een van Oegstgeests rus tige lanen. Voor- en achtertuin, en achteringang langs het huis. Houten schuur. Indeling: vestibule, gang met toilet en kelderkast, keuken, ruime kamer en suite (11x3.90) met openslaande deuren naar de tuin. 1e Etage: overloop, 2 voorkamers, 2 achterkamers, toi let. 2e Etage: vaste trap naar zolder over het gehele huis. Het huls verkeert In goede staat van onderhoud en wordt verwarmd d.m.v. gaskachels, ƒ215.000.- k.k. Oegstgeest-Rijnzichtweg nr. 54 Royale middenwoning met voor- en achtertuin. Het pand is voorzien van c.v.-gas en verkeert in een per- fekte staat van onderhoud. Beg. grond: grote woon kamer met open haard en parketvloer, half open keu ken, vestibule, gang, tollet en kelderkast. De gehele begane grond is voorzien van granol-wanden en de woonkamer heeft een balken plafond. 1e Etage: 3 ka mers, badkamer met ligbad, douche en wastafel, apart toilet, balkon. 2e Etage: 1 kamer, grote zolder geschikt voor meerdere kamers. Aanvaarding in over leg. ƒ242.500.-k.k. Leiden, Gerbrandylaan 23 Middenwoning met garage en berging annex hobby ruimte, dlrekt aan open vaarwater gelegen, bouwjaar 1979. Het pand verkeert in een goede staat van on derhoud, c.v.-gas, gasboiler, voor- en achertuln op het z. Beg. grond: gang met toilet, moderne open keu ken met apparatuur, eetgedeelte trapje met 7 treden naar woonkamer met schuifpui naar tuin, mogelijkheid voor open haard. 1e Etage: voorkamer met eigen badkamer met douche en toilet, dubbele wastafel, grote garderobekast, 2 slaapkamers, aparte badka mer met schuifpui naar het dakterras. Mogelijkheid voor aanleg boot. Aanvaarding in overleg. 255.000.- k.k. Noordwijk aan Zee, Parallel Boulevard 260 Zeer luxe uitgevoerd 3-kamerappartement met zonnig balkon en fraai zeezicht. Ind.: entree, hal met toilet en bergkast, royale woonkamer met compleet ingerichte keuken, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, douchekamer met douche en aansl. wasma chine. De totale flat is voorzien van Isolerende begla zing en er is een aparte berging in het souterrain. Eventueel is er een garage beschikbaar. Aanvaarding in overleg. 219.000.- k.k. Voorschoten, Leidseweg 184 Ruim woonhuis met voor- en diepe achtertuin op het Z.O., houten schuur en achterom. Beg. grond: vesti bule, gang met toilet en kelderkast, grote kamer en suite, keuken, 1e etage: overloop, 2e toilet, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, wastafel en bidet. 2e Etage: vaste trap naar grote zolder over het gehele huis met dakkapel, geschikt voor het maken van één of meer kamers. Het huis Is gelegen aan een ventweg en geheel c.v.-gas verwarmd. 225.000.- k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST, PASSAGE 12 TEL. 071-170741* HJ BACHSTRAAT 686 f 55.0I 2/3-kamer-service-appartement, gelegen op de 7e ei Met lift, CV blokverwarming. Indeling: entree, L-vorii woonkamer, kitchinette, balkon, slaapkamer, badka met ligbad, toilet, inloopkast. Service kosten incl. rr tijd f 2.849,50 per kwartaal. CORANTIJNSTRAAT 92 f 79.0( Op 1e woonlaag, vlakbij alle voorzieningen gelegen 4 merappartement met berging onder het gebouw en ei C.V.gas. Indeling: tochthall, woonkamer in open vei) ding met keuken (nwe. instal.), 3 slaapkamers, nj douche, toilet, veel vaste kasten, werkbalkon bij keu en zonnig balkon voor (Z). Serv.kst.: ca. f 85,- i Nieuw riool. DE LAAT DE KANTERSTRAAT 6A f 289.00 Prima onderhouden halfvrijstaand herenhuis (2 ondi kap) op prima stand in Burgemeesterswijk, met voor besloten achtertuin. Bevat o.a. royale woonkamer i open haard, moderne keuken, 5 slaapkamers, badka met ligbad. Goten, elektr. installatie, keuken, badkan toiletten, e.d. zijn vernieuwd. LE1DERW» DOESLAAN 1 1119,00 Gerenoveerd hoekhuis met voor- en achtertuin cn port. Indeling: ingang opzij, gang, woonkamer, rui keuken. 1e et: 4 slaapkamers, badkamer met douche] et.: vlizotrap, grote bergzolder. Verwarming d.m.v. r*~r onderhoud, gunstige ligg haarden. Prima staat i t.o.v. Rijn, fietsroutes, winkels en uitvalswegen.' Vrije vestiging. (WfiSTGEESI V. ASSENDELFTSTRAAT 28 1125.00? Halfvrijstaand woonhuis met voortuin, poort opzij j achtertuin (ca. 20 m) en houten schuur. Indeling: entrj gang met trapkast en toilet met fonteintje, doorzon mer, keuken. Ie et.: 3 slaapkamers, douche, ingeb.-fc ten. Luik naar zolder. C.V.gasmoederhaard. REG ENT ESSE LAAN 49 f 135.000 Woonhuis met voor- en zonnige achtertuin en vrijstaan houten schuur. Indeling: entree, gang, toilet met fonte tje, kelderkast, kamer en suite met schuifdeuren n orig. glas-in-lood, stookgelegenheid, ingeb. kast en opeij deuren naar terras, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers. b< kamer met douche, luik naar geheel bevloerde zold| ruimte met dakraampje, vliering boven trap. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. j WILLIBRORDLAAN 8 f 158.000; Aan buitenzijde van woonwijk gelegen hoekhuis nj voor-, zij- en achtertuin, geheel vrij uitzicht en vrijstaan] stenen schuur. Indeling: entree, gang, toilet, doorzon] mer aan buitenzijde met opensl. deuren en open haai) keuken met kelderkast en C.V.kachel (1977). 1e ettf 3 kamers, balkon, badkamer met douche, 2e toilet j etage: luik naar voor grootste deel bevloerde zoldl ruimte. 1 Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. WARMOND HERENWEG 123 f 169.000* Hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin (ZO, ca 20 m), w{ staande houten schuur, geen overburen en bushalte aj de overkant. Indeling: ingang opzij, vestibule, gang, tq let met fonteintje, kamer en suite, keuken, trapkast] et: bordestrap, 2 kamers, badkamer met ligbad en 2e to let. 2e et.: zolderruimte, gesch. voor het maken van ei kamer, dakkapel voor en achter. Inkl. 6 gaskachels, geisi en voll. stoff. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor gehandicap ten in de regio. Een deel daarvan richt zich op geestelijk gehandicapten, een tweetal is bestemd voor lichamelijk gehandicapten. Voor het aktiviteitencentrum "GADING" te Leiderdorp, zoeken wij ter vervanging van een kollega die met zwangerschapsver lof gaat, op korte termijn een voor 36 uur per week, ingaande medio mei 1984. De vervanging zal in eerste instantie 3 maanden duren. Daarna bestaat de mogelijkheid tot aanstelling voor maximaal 28 uur per week. "GADING" is een centrum waar 40 lichamelijk gehandicapten, ten dele part-time, overdag mogelijkheden vinden tot allerlei vor men van aktiviteiten als alternatief voor arbeid. De leeftijd van de deelnemers varieerd van 18 tot 65 jaar. De ak tiviteiten hebben tot doel de persoonlijke en sociale ontplooi ing van de lichamelijk gehandicapten te bevorderen en/of te be houden en (re)-integratie in de maatschappij te bevorderen. De aktiviteiten zijn grofweg in te delen in vormende en lerende aktiviteiten (bijv. Nederlands, administratie, gespreksgroepen, (re)kreatieve aktiviteiten, handvaardigheid, koken, expressie, sport) en aktiviteiten gericht op het vervaardigen van produkten. Taken: - begeleiden en mede opzetten van aktiviteiten op gebied van de Nederlandse taal en administratie; - uitvoering geven aan andere aktiviteiten; - het meedenken in de opzet en uitvoeren van andere aktiviteiten uit het programma; - meedenken in het beleid van het aktiviteitencentrum. Vereisten: - opleiding op H.B.O.-niveau; - aantoonbare ervaring in een vergelijkbare werksoort; - vaardigheid in het opzetten van aktiviteiten met een duide lijk leerdoel en ervaring in het overdragen van kennis; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - beleidsmatig kunnen denken. De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij Nico Pronk hoofd leider van Gading, tel 071 410444. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van CB binnen 10 dagen te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteur van de Stichting, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. IKS!! matthew hall keynes engineering bv Matthew Hall Keynes Engineering B.V. is een zelfstandig Nederlands ingenieursbureau, behorende tot de Matthew Hall Group van ondernemingen. Deze groep opereert reeds vele jaren op een breed technisch terrein, o.a. op het gebied van de petroleum-, petrochemische en chemische industrie en aanverwante industrieën. Ten behoeve van de instrumentatie-afdeling van ons kantoor te Schiedam zoeken wij op korte termijn kandidaten met ruime ervaring in de proces- en levensmiddelenindustrie - bij voorkeur opgedaan bij ingenieursbureaus - voor de volgende functies: De taak zal voornamelijk bestaan uit het leiden van zowel het technische als het administratieve gedeelte van projecten voor de procesindustrie. Vereist wordt: tenminste 7 jaar ervaring in een verantwoordelijke functie, waarvan minimaal 3 jaar als engineer; opleiding H.T.S. of gelijkwaardig. Deze senior functie moet een uitdaging zijn voor kandidaten die nog geen senior-positie bekleden, maar ervan overtuigd zijn dat zij de capaciteiten bezitten om aan de gestelde eisen te voldoen. De taak zal voornamelijk bestaan uit het opzetten van basisontwerp, het maken van berekeningen en het specificeren van apparatuur met inbegrip van analysers tb.v. projecten voor de procesindustrie. Vereist wordt: tenminste 7 jaar ervaring: opleiding H.T.S. of gelijkwaardig. De taak zal voornamelijk bestaan uit controfe van de werkzaamheden uitgevoerd door tékenaars en constructeurs, ten behoeve van het hen toegewezen gedeelte van een project Vereist wordt: tenminste 7 jaar ervaring in instrumentatie voor de Procesindustrie op design-niveau; opleiding minimaal M.T.S., maar bij voorkeur H.T.S. of gelijkwaardig niveau. Wij bieden U een interessante werkkring, goede honorering en aantrekkelijke secundaire voorwaarden. Kandidaten die zich tot één van de genoemde functies voelen aangetrokken, wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, te richten aan Matthew Hall Keynes Engineering B.V., Postbus 184, 3100 AD Schiedam, ta.v. de afdeling Personeelszaken, of telefonisch contact op te nemen (toestel 172). gerrit verboonstraat 14, 3111 AA Schiedam, tel. 010 - 260140. Minks Marynen richt zich op de pioduktie, import, verkoop, ins tal latie en service van o.a. bedrijfskoel- en vriesinstakaties, konsumptie-ijsmachines, warmte-terugwinningsinstakaties, slagerij- en supermarktkoelmeubelen en grootkeukenapparatuuii Wij zoeken op zeer korte termijn iemand met vele talenten voor de funktie van Bent u de man, die zich volledig wil inzetten om ons gehele I technische apparaat soepel en efficient te laten draaien? U krijgt dan de verantwoording voor: projekt- en werkvoorbereiding, planning van de installatie-afdeling' de servicegroep en de werkplaats van de technische dienst. Ruime ervaring in een soortgelijke funktie en een opleiding op HTS-niveau is de basis waarvan wij uitgaan. Goede kontaktuele eigenschappen en gevoel voor planning en organisatie zullen ooi onontbeerlijk blijken. Dat deze zware, maar uitdagende funktie overeenkomstig wordt gehonoreerd met daarnaast uitstekende sekundaire voorzieningen, zult u begrijpen. Heeft u interesse? Pak dan snel de pen en stuur uw schriftelijke sollicitatie naar: Postbus 40,4100 AA Culemborg, telefoon 03450-13641 KATHOLIEKE SOCIALE ACADEMIE, K.S.A. DEN HAAG Met HBO-opleidingen voor alle soorten welzijnswerk. U bent welkom op de VOORLICHTINGSMIDDAG voor de dagopleiding: Dinsdag 10 april om 14.00 uur. Adres: Helenastraat 15, Den Haag, tel. 839300.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 14