Mijn carrière is een legpuzzel waar ik altijd mee bezig ben" NCRV blijft „Kerkepad" volgen ANITA MEYER MET EIGEN SHOW: gekleurd gezien Stil spel blijkt toch te kunnen RADIO/TELEVISIE CeidócSomcmt DINSDAG 6 MAART 1984 PAGINA 13 10pmerkelijke symfonie op KRO-radio HILVERSUM Op maandag 12 maart zendt st! KRO-radio een opmerkelijk muzikaal werk uit: nj de symfonie „Ilja Moeromets" van de Rus Rein- 5CS hold Glière (9.50-11.30 uur, Hilv. 4). Opvallend 1is het stuk om diverse redenen: het wordt uit- >P! gevoerd door een enorm orkest van 120 perso nen, onder wie bijv. 9 hoornisten, 10 bassisten en ruim 60 strijkers. Ook is het werk bijzonder, 1 omdat het met z'n 90 minuten een van de lang- ste zuiver instrumentale symfonieën is die ooit werden geschreven. Het werk pas onlangs voor het eerst in Nederland uitgevoerd is op 26 fe bruari als KRO-zondagmiddagconcert in mu- irJ ziekcentrum Vredenburg in Utrecht. Kenneth ev> Montgomery dirigeerde toen het Radio Filhar- "^monisch Orkest, het Radio Kamer Orkest plus nog enige versterking. Het is de opname van dit concert die de KRO op 12 maart laat horen. HILVERSUM Voor het achtste achter eenvolgende jaar organiseert NCRV ko mende zomermaanden een aantal tochten langs kerken, kloosters, kapellen en andere monumentale gebouwen in Nederland. Elk van deze in totaal dertien zgn. „Kerkpad"- routes wordt weer begeleid door televisie- en radio-uitzendingen. Vanaf eind juni tot half september kunnen tijdens „Kerkepad 1984" vele tientallen monumentale gebou wen bezocht worden in ongeveer vijftig plaatsen. Iedere route is op twee achtereen volgende zaterdagen van 10.00 tot 17.00 uur te volgen. Nederlandse jazz naar Amerika HILVERSUM Het TROS-jazzprogramma „Sesjun", hier wekelijks op donderdag een rechtstreekse uit zending, heeft in de bakermat van de jazz de aan dacht getrokken. De Amerikaanse producer Gene Parrish brengt op het station KUSC. FM in Los An geles een serie van 26 sesiun-concerten op de zender. De uitzendingen zijn al begonnen op 2 februari en zullen door nog een aantal stations in de Verenigde Staten worden overgenomen. Het contact, dat de uitzendingen in Amerika mogelijk maakte, werd gelegd via Hans de Wildt van de trans- criptiedienst van Radio Wereldomroep Nederland. Van de serie van 26 zijn inmiddels 11 programma's klaar voor uitzending. Half april moet het pakket compleet zijn. De resterende 15 programma's zullen gekozen worden uit de Sesjun-uitzendingen, die tus sen oktober '83 en april '84 de lucht in zijn gegaan. Het pakket, zoals dat in Los Angeles en omgeving te beluisteren zal zijn, bestaat voor 80 pet. uit Europese (en vooral Nederlandse) jazz. Westduitse tv-prijs voor Joop Admiraal AMSTERDAM (ANP) - Aan Joop Admiraal van het Werkteater in Amsterdam is de Gouden Adolf Grimmepreis 1983 toegekend, die geldt als de belangrijkste onderschei ding voor tv-produkties in de Bonds republiek. Hij ontvangt de prijs voor het maken en vertolken van „U bent mijn moeder". De NDR-televisie heeft een Duitse versie van het stuk opgenomen en uitgezonden. Ook de regisseur van deze produktie, H. Koiiigstein, krijgt dezelfde prijs. De uitreiking is op 23 maart in Marl (Westfalen). HILVERSUM Het is niet voor iedere Neder landse artiest weggelegd om zijn eigen televisie show te mogen maken. Hoewel met de „Show van de maand" hiervoor meer kansen worden ge schapen, blijft het kijken en luisteren naar muziek van eigen bodem voorna melijk beperkt tot de paar muziekprogramma's die ons land kent. Een zange res, die een eigen show verdient, is Anita Meyer. Met haar op z'n zachts gezegd prettige stem geluid, trakteerde ze het luisterpubliek vanaf 1974 op lekker in het gehoor liggende popsongs, die ook internationaal hadden kunnen scoren. De VARA, die leden wervend bezig is, zag er wel wat in om Anita Meyer een eigen televi sie-show te laten maken (don derdag Ned. II om 20.37 uur). De omroep had nog wat zend tijd en geld voor zo'n groots opgezet gebeuren en nodigde de zangeres uit haar ideeën uit te werken. Anita: „We zagen er weinig in om naar een zonnig land te bij gaan, waar ik dan lopend over het strand wat nummers zou zingen. Ik ben een sportief I type en met de Olympische Spelen in Serajewo nog maar net achter de rug kozen we dus voor een wintersportdecor. 'We zijn naar het Oostenrijkse Seefeld gereisd en hebben )4 daar in acht dagen het pro- gramma vastgelegd. Per dag f werd ongeveer één nummer opgenomen". „En dat was hard werken om- t dat voor een nummer meerde rt re opnamen moesten worden Aigemaakt. We werkten maar M'met één camera, maar wilden er toch een leuk kijkspel van, maken, waarin ook de sfeer, die in zo'n wintersport-oord heerst overkwam. Ik heb heel wat op de skies en schaatsen gestaan omdat van alle num mers meerdere opnamen in verschillende camera-standen moesten worden gemaakt". „Seefeld bleek overigens een goede keus te ziin. In de mees te wintersportplaatsen kan je eigenlijk alleen maar skieën, in Seefeld echter hadden ze ook een schaatsbaan (waar je ook les kon nemen) en bij voorbeeld een openlucht zwembad. Het water was heer lijk verwarmd, maar je moest niet je hoofd boven het water steken want dan bevroor het". Blij „Ik'kijk met plezier terug naar de opname-dagen en ik vind dat de show goed is gelukt. Ik heb net het hele (gemonteer de) programma bekeken en ben er echt blij mee. Er zitten heel leuke effecten in van bij voorbeeld springende en salto draaiende skiërs. Deze beelden zijn gemonteerd in het ritme van de muziek en geven het nummer een extra tintje. Ik ben ook met een helicopter naar de top van een van de Anita Meyer kan op skies ook zingen. bergen in de buurt gebracht. Daar hebben ze me gedropt en ben ik naar beneden komen skieën". Anita vindt zichzelf niet zo'n heel skiër. „Ik ga niet flitsend de berg af, maar ik ben ook niet echt slecht. Ik doe het nu drie jaar". Anita Meyer, die met een tv- ploeg bestaande uit onder an deren Karin Meurs, Bert Koet sier, Mare Jansen en haar man Ton de Leeuwen naar Tirol afreisde, kreeg alle medewer king van de plaatselijke VVV. „Voor hun is zo'n televisie programma natuurlijk een beetje reclame, maar je hebt die medewerking hard nodig omdat je ongehinderd moet kunnen filmen. „Sandy's Song" bijvoorbeeld wilden we een romantische sfeer meege ven. De bedoeling was om het in een berghut te zingen, met een knappend open haardvuur op de achtergrond. Als je zulke dingen daar ter plaatsen nog moet gaan regelen, dan kost het veel meer tijd om zo'n show te maken". Anita komt niet alleen zin gend aan het woord, ook houdt ze tussen de verschillende nummers in een praatje. Bo vendien wordt, volgens de zangeres, de omgeving heel fraai in beeld gebracht. „We hebben een prachtige zonson dergang gefilmd". Anita zingt in het televisie programma „Anita" een men geling van hits en nummers van haar laatste elpee „Mo ments together". „De show moet kijkplezier bieden aan een grote groep mensen, an ders hoef je hem niet te ma ken. Daarom zing ik nummers als „Why tell me why" en „They don't play our love- song". Voor Anita Meyer is deze show weer een stukje van de legpuzzel waar ze, zo zegt ze, altijd mee bezig is. „Ik heb niet te klagen, want het gaat echt lekker, maar er blijven wensen. Zo zou ik best maan delijks zo'n show willen ma ken. Dat zijn natuurlijk dag dromen want zoiets is finan- ciëel in Nederland niet haal baar, omdat het toch een hoop geld kost. Maar wie weet als het derde net er komt, dat het wel gaat. Ik zou ook wel elk optreden met een eigen groep willen doen, maar dat is in Ne derland ook bijna onmogelijk. Bovendien heb ik echt niet te klagen, want het gaat heel goed met mij". HANS PIËT In een verloren uurtje zag ik een stukje Nederlandse televisie waarbij ik weer een beetje moed kon vatten. Het blijkt dus toch te kunnen: Nederlandse acteurs spelen onder Nederlandse regie een Nederlands stuk en het ziet er nog goed uit ook, en het klinkt goed, kortom: het voelt goed aan. Waar? Waneer? Wie? wilt u nu snel weten; want in deze rubriek vallen niet zo gek vaak lovende woorden te horen over het Ne derlandse televisiedrama. Welnu: het was de NCRV (jawel), het was vrijdagavond laat (het tijdstip dat er meestal Veronica-ach- tige nachtfilms in de ether gaan), en het was het eerste deel van een serietje onder de titel Schaduw van het verleden. Dit stuk heette Mevrouw van der Putte, was gemaakt naar een kort verhaal van Geert van Oorschot (R.J. Peskens) en geregis seerd door Roy Logger. Geen wereldschokkend drama, zeker niet. Geen verhaal waarbij je op de punt van de stoel ging zitten, meer een subtiel soort zedenschets. Maar wel: echt acteren. Ac teren waarbij je kunt geloven in de uitgebeelde figuren; acteurs die er uitzien alsof ze gewone mensen zijn. En, heel belangrijk: die niet voortdurend aan het woord zijn. Logger brengt ook mensen in het beeld die hun mond houden, die een stukje van het verhaal vertellen door een blik, een gebaar, een handeling. Dit in flagrante tegenstelling tot de meeste uitingen van Neder landse televisiedramatiek, waarbij alleen mensen worden ge toond die een dialoogje hebben op te zeggen. Sterk voorbeeld daarvan is (vooruit maar weer) Willem van Oranje, waarin de hoofdpersonen alsmaar aan het woord zijn; je ziet nooit eens ie mand die (al is het maar even) z'n mond houdt. Ik heb er geen idee zijn hoe de kijkcijfers van Oranje uteindelijk zullen uitvallen. Maar ik vrees dat ze in het verloop van de serie een dramatische daling vertonen. Natuurlijk hebben veel men sen in het begin hoopvol de eerste paar afleveringen bekeken, maar omdat de scènes alsmaar sprekend op elkaar blijven lijken, de mooie pakjes ook wel eens gaan vervelen, aan het verloop van het verhaal weinig touwtjes vast te knopen zijn en je de af loop al kent, zullen vast wel duizenden kijkers hebben afge haakt. Ik kan daar niet rouwig om zijn; ik heb de serie vanaf de eerste beelden al een onding gevonden. Op dramagebied is trouwens een nieuw fenomeen binnengeslo pen via de VPRO: het tweemanschap dat zich de duo's noemt. Een komisch duo, dat met een vrituoze act de show stal tijdens de spectaculaire voorstellingen voor Amnesty International in Carré vorig jaar, onder aanvoering van Freek de Jonge, Kees van Kooten en Wim de Bie (Hank den Drijver). Ze zijn nu bezig met een serietje van vier „avondvullende" speelfims, die elk een half uur duren, onder het motto „De Duo's doen net alsof". Zo is het: de heren proberen niet te doen alsof ze een „echte" film maken (zoals de meeste filmmakers dat in ons land doen), maar laten openlijk zien met welke technieken ze hun scènes verwezenlijken en in elkaar laten overlopen. Over hun gevoel van humor zullen hele discussies te houden zijn; wat dat betreft zijn ze bij de VPRO in het goede nest be land. Daar kennen ze de klappen van de zweep wat betreft ko mische series die het land in twee onverzoenlijke kampen splij ten: de voor- en de tegenstanders. Maar hun techniek spreekt mij persoonlijk erg aan. Ze werken een half uur lang met één onafgebroken camerashot, waardoor ze alle verkledingen en alle veranderingen van locatie op een of andere manier net buiten beeld moeten proberen te houden. Of niet: dat doet er ook n(et al te veel toe. Behalve over de maffe verhaaltjes (die een beetje te vergelijken zijn met de Ripping Yarns van een van de afsplitsingen van het roemruchte Monty Pythongebeuren) kun je je vrolijk maken over de inventieve manier waarop allerlei effecten worden gesi muleerd. Leuk? Ik vind van wel. Flauw? Jazeker, maar in elk geval hoogst onderhoudend, en vooral: anders. RENE DE COCQ Reilly, meesterspion IJlSidney Reilly heeft kans ge ilen Rusland op tijd te verla kten. Hij is veilig in Engeland aangekomenwaar hij als een r peld wordt binnengehaald. In aiPetrograd veroordeelt men r fiem intussen bij verstek als ;t landverrader. ïaiCummings waarschuwt Reilly, 1 dat hij waarschijnlijk de u®chuld zal krijgen van Lock- e parts milsukte missie, want t w/oor het ministerie van Bui tenlandse Zaken is hij nog ^■pteeds een Duitse spion en 3npet ministerie van Financiën Ztr/ef in hem alleen maar een Oplichter. ^Reilly besluit de Geheime ^vienst te verlaten en samen met Sakinkov een plan te uVntwerpen voor de bevrijding "Jan Rusland. in?0.28 uur Nederland 1. ml ij-l m De zadelrob Onderzoekers van de univer siteit van Guelph in Canada Nbljn erin geslaagd een film te maken over het leven van de badelrobben, waarin men voor de eerste keer de ge boorte van een zadelrob-ba- l 'hy heeft kunnen vastleggen. ■De dieren leven in kudden in de koude poolstreken. Elk seizoen volgen ze een vaste trekroute van noord naar zuid met het ijs mee en weer terug. Regelmatig staan de zadel- robbendieren in de belang- ng, als jagers in het voorjaar de jongen vanwege hun mooie witte vacht dood knuppelen. 19.30 uur Nederland 2. 0 De toren van Babel Onder de titel „Het verdrukte en vergeten volk" brengt de yiEO een documentaire over *de Armeniërs, een volk zon der land. De meeste Arme niërs leven buiten hun oor- spronkelijke vaderland, dat in het tegenwoordige Turkije lipt, omdat de christenen on der hen door de Turkse auto- firiteiten worden gediscrimi- t« neerd en vervolgd. De EO onderzoekt, waarom de we reld zich niets van het lot van de Armeniërs aantrekt. *20.25 uur Nederland 2. NEDERLAND 1 NCRV 16.00 James Herriot, tv-serie. Afl.: De stamboekstier. 16.50 Anna, Ciro en Co. Afl. 8: Een briefje in de fles. TELEAC 18.25 Follow me, herh. les 20. 18.40 Follow me, les 21. VARA 18.55 Nils Holgersson. Afl.: De vogels rriaken ruzie. 19.20 Vijf tegen vijf, spelpro- gramma. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Reilly, meesterspion (9), tv-serie. (Zie toelich ting). 21.20 Achter het nieuws. 22.00 Pisa. Programma van Henk Spaan en Harry Ver- meegen. 22.15 Sonja op dinsdag. 23.15 Simon Carmiggelt, ver telt uit eigen werk. NOS 23.30 Journaal. 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joego- slaven. 18.25 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 DY kan nog meer bij, kleuterprogramma. 19.30 De zadelrob, natuurfilm. (Zie toelichting). 19.55 Twila Paris in concert, jongerenprogramma. De 25-jarige Amerikaanse gos pelzangeres Twila Paris is behalve zangeres ook een getalenteerd tekstschrijf ster. Zij volgde een universi taire opleiding en studeerde klassiek piano. Haar muziek houdt het midden tussen ei gentijdse stijlen, gecombi neerd met traditionele kerk muziek. In deze registratie brengt Twila o.m. „We will glorify" en zingt ze num mers van haar laatste elpee „The warrior is the child". 20.25 De toren van Babel. Se rie programma's over macht en onmacht en de grote spraakverwarring. Vandaag: De Armeniërs. (Zie toelichting). 21.35 Tenslotte, door ds. G.M.A. Hendriksen. NOS 21.40 Omnibus, kunstrubriek met de theatergroep Dis- cordia, de danskunst van Pauline de Groot, de beel dende kunst van Sol LeWitt en een project over film en 'muziek waarover een inter view met Louis Andriessen. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven erf slechthorenden. De Amerikaanse zangeres Twi la Paris zingt een aantal num mers bij de EO. Ned. II om 19.55 uur. DUITSLAND 1 19.00 Falcon Crest, tv-serie. 20.00 Tagesschau. 20.15 Was bin ich, spelprogramma met Robert Lemke. 21.00 Report, actualiteiten. 21.45 Dallas, tv-serie. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Kulturwelt. Internationaal cul tureel programma. 23.45 Tagesschau. DUITSLAND 2 17.00 Heute. Aansl.. Aus den Lan- 17.15 Tele-lllustrierte. 17.50 Waldheimat (10), tv-serie. Aansl.: Heute- Schlagzeilen. 18.20 Mein Name ist Hase, tekenfilm met Bugs Bunny. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Rambo Zambo, tv-komedle. Met: Werner Stocker, Horst Kummeth en Bettina Redlich. Ernst, Xaver en Fanny zijn drie jonge mensen uit een Beiers dorp. Als ze niet hoeven te werken, wat helaas veel te zelden voorkomt, zitten ze meestal In de ijs- salon en dromen van het grote geld. Op een dag wordt hen dat bijna in de schoot geworpen. 21.03 Wieso Mike Kruger? Carnaval sprogramma. 21.15 WISO. De economische en so ciale rubriek houdt zich heel toepas selijk met carnaval bezig. Tenslotte betekent carnaval een economische factor van de eerste orde. De onder werpen gaan o.m. over confettl-fa- brieken - arbeidsplaatsen en zwart werken tijdens carnaval. 21.45 Heute-journal. 22.05 Marmor, Steln und Eisen bricht, tv-film van Hans- Christof Stenzel. Met: Volker Spengler, Heinz Schubert en Eva-Maria Hagen. Aansl.: Ratschlag für Kinoganger. De film beoogt een parodie te geven op het gedoe rond sterren en Idolen. Be- tonstorter Horst Blbermon met de bijnaam „Hotte" heeft het uiterlijk van een flinke kerel, maar bezit het hart van een kind. Hij woont samen met Gertrud Pohland. de eigenaresse van een cafe in West-Berlijn. Het komt tussen hen regelmatig tot ru zies, omdat Hotte geen afstand van zijn pop Susi wil doen. Op een dag ontmoet hij het verlopen genie Erwin von Borkowski, die zich tot Hotte aangetrokken voelt. Erwin compo neert voor Hotte het lied „Marmor, Steln und Eisen bricht" en deze maakt er met zijn machtige zangstem een hit van. 23.35 Heute. DUITSLAND 3 WDF 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Arbeit - Beispiele für Ihre Hu- maniserung (2). 18.00 Tv-cureus wiskunde - algebra. 18.30 Sesam8trasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20,00 Tagesschau. 20.15 Formel Eins, ARD Hitparade. 21.00 Karneval in Köln, reportage. Aansl.: Journaal. BRT 1 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje (herh.). 18.20 Er was een keer.„: De gerani umfamilie (herh.). 18.30 De Smurfen, tekenfilmserie. 18.55 Het kalfje, korte documentaire. 19.05 Kunst en kunai-maken (9). 19.35 Kijk uitl. Afl.: Slechthorenden in het verkeer. 19.40 Lotto-winnaars, mededelingen en programma- overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 I.Q., Quiz. 20.40 De Joden in onze gewesten (2). Na het programma „Joden In de zuidelijke Nederlanden", waarin de joodse aanwezigheid tot 1940 chro nologisch werd geschetst komen in de uitzending van vanavond de jood se levenservaringen aan bod. Op deze wijze trachten de samenstellers naast de recente geschiedenis van de Belgische joden ook de diversiteit van de hedendaagse joodse gemeen schap te achterhalen. De plaatsen van herkomst, de mogelijke tussen stadia en de eindbestemming van de geïnterviewden zullen met authentiek beeldmateriaal worden geïllustreerd. 21.30 Programma van de Chr.-Dem. Omroep. 22.30 Toto-winnaars, Journaal en Coda (muziek): „Meditatie" van W. Kersters. 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Webster (10), komische serie. 19.25 Tijdrover: Doe het zelf. Afl.: Droge voeten. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 Tennis vanuit Vorst, recht streekse reportage. RTBF 1 17.20 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Lottogetallen en consumen- tentips. 19.30 Journaal en toto-uitslagen. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 Les oiseaux se cachent pour* mourir (De Doornvogels), tv-serie. Deel 8. 21.00 Videogam, fllmmagazine. 21.50 Ecritures, literair magazine. 22.50 Journaal. 23.05 Tribune economique et socia le. TV 5 19.00 Les avontures d'Arthuro. Kin derprogramma. 19.10 Si on chantait. Gevarieerd pro gramma gefilmd In de straten en wijn gaarden van Grandvaux, een stadje dat uitkijkt over het meer van Gene ve. Gasten zijn Herbert Lèonard, Yves Simon, Henri Des en Catherine Le Fo- 20.00 Temps present. Magazine. Vandaag over Zwitserse boeren In Canada. 21.10 Balade a travers la muslque populaire Suisse. Documentaire. 21.30 Concert. Orkest van Frans sprekende Zwitsers onder leiding van Wolfgang Sawallisch speelt werk Strauss. BBC 1 16.50 The Magic Roundabout, kin derprogramma. 16.55 Play school, it's Tuesday. 17.20 Laurel en Hardy, kinderserie. 17.25 Jackanory, kinderprogramma. 17.40 Charlie Brown. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Treasure houses, kinderserie 18.40 Journaal. 16.53 Regionale magazines. 19.40 Harty, amusementsprogramma. 20.10 District Nurse (9), serie. 20.40 A question of sport. 21.10 Dallas, tv-serie. 22.00 Journaal. 22.25 Play for today: Moving on the 23.30 The Power Play, Canadees-En gelse speelfilm uit 1978. Met: Peter O'Toole, David Hemmings, Donald Pleasence. Regie: Martyn Burke. 01.10 Nieuwsoverzicht. 01.11 Weerbericht. BBC 2 18.10 Tv-cursus. 18.35 Nieuwsoverzicht met onderti teling voor doven en slechthorenden. 18.40 That was the year. 19.10 Junior kick start. 19.35 Cartoon two. 19,40 Tucker's Luck, kinderserie. 20.10 Travellers in time. 20.40 Top Gear '84. 21.10 Time Watch. 22.00 Alas Smith en Jones. 22.30 Your live in their hands.' 23.00 Arena: Carravaglo Mystery. 00.00 Newsnight. 00.45-01.40 Tv-cursussen. ITV 18.15 Emmerdale Farm. 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads. 20.05 Bygones. 20.35 Call to danger. Am. film (1973) Een belangrijke rechtbankgetuige moet worden bewaakt. Een privè- speurder krijgt de opdracht. 22.00 The jewell in the crown. 23.00 News at ten. 23.20 Anglia late news. 23.30 First tuesday. 00.30 The mysteries of Edgar Walla ce: Locker 69. 01.40 Giving it up for lent. De Britse acteur Peter O'Toole is te zien in de Canadese film „The Power Play". BBC 2 om 23.30 uur. NEDERLAND 1 DUITSLAND 1 09.25 Sesamstraat. 10.00 Tages schau und Tagesthemen. 10.23 Rambo Zambo, herh. 11.55 Um- achau. 12.10 Report. 12.55 Persover zicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Tele- tekst-overzicht. 15.40 Teletekst-o- verzicht. 16.00 Tagesschau. 16.10 Drehflugler, documentaire over de helicopter. 16.55 Dirk van Havesker- ke 17.40 Nudnik, tekenfilmserie. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 15.25 Enorm in Form, les 9 (herh.). 15.40 Teletekst-overzicht. 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Rappelkiste, kleuterprogram ma 16.35 Die Baren sind los, tv-se- rie. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllu- strierte. 17.50 Bret Maverick. BELGIE BRT 1 17.00 Grizzly Adams (10), jeugdse rie. 17.45 Giraf. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak. 15.00 Vakantieprogramma. 15.50 Graffiti, jeugdprogramma. 17.20 Plein Jeu. 15.30 Teletekst, regionaal magazine. 17.30 Chapeau Melon et Bottes de Cuir BBC 1 07.30 Breakfast time, actueel maga zine. 10.00 Bellamy on botany, infor matieve serie. 11.30 Play school, kleuterprogramma. 11.55 Gharbar, voor Aziatische vrouwen. 12.30 Tv-cursussen. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht met overzicht land bouw. 13.57 Financieel- en nieuwso verzicht voor doven en slechthoren den. 14.00 Pepple Mill at one. 14.45 Bod, kinderserie. 15.00 Caught in time, serie documentaires amateur- filmers. 15.20 (ZW)Joy of living, Amerikaanse speelfilm uit 1938. 16.50 The magic roundabout, kinderprogramma. 16.55 Play school, it's Wednesday. 17,20 Laurel en Hardy, slapstick. 17.25 Jackano ry, kinderserie. 17.40 Rentaghost, kinderserie. ITV 07.25 Good morning Britain. 10.30 Schoot-tv. 13.00 Flicks. 13.10 Sounds like a story. 13.30 Three litt le words. 14.00 News at One. 14 20 Anglia News. 14.30 A plus. 15 00 Crown court. 15.30 A country prati- ce. 16.30 Sons and daughters. HILVERSUM 1 18.06 AVRO's radio- Journaal. 18.25 Schaduwparlement. 19.02 Pirn Jacob's platenscala. 19.45 Hollywood Boulevard. 20.03 Galacon- cert t.g.v. 165 jaar Johan Willem Frt- sokapel. 21.02 Attentie voor Roger West. 21.30 Lichte grammofoonmuz. 22.02 AVRO's sportpanorama eretri bune. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VARA: 0.02 Elpee-tuin. 2.02 Groot licht. 5.02 Truck. HILVERSUM 2 18.20 Uitzending van de CPN. Hum. Verb.: 18.30 Het voor deel van de twijfel. TROS: 19.00 TROS Klantenservice. 20.00 Nws. 20.03 Finale. 21.00 Om het boek. Te- leac: 21.30 Tekenen en schilderen (9). 22.00 Por Favor, herh. v. les 12. TROS: 22.30 Nws. 22.40 Op zoek naar de aarde (2), hoorsp. 23.00 Proeflokaal. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. VARA: 19.02 Hof van Heden. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. HILVERSUM 4 20.00 Componisten portret van Cherubini. 21.30 Utera- ma. 22.25 Kerkorgelconcert. RADIO RUNMOND 16.30 Inform, ma- gaz. Van 7.00 t.m. 18.00 ieder uur Rijnmond-nieuws Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VOO: 7.02 Ook goeiemorgen. (7.30 en 8.30 Veronica nws.radio). 9.03 Muz. terwijl u werkt. (10.30 Veronica nws.radio.) 10.32 Kletskop. 12.03 Will wil wel. (12.30 Veronica nws.radio.) 14.03 De jukebox. 15.03 Nederland muziekland. (16.30 Veronica nws.ra dio). EO: 17.02 EO-Onderweg. 17.55 Meded. HILVERSUM 2'VARA: 7.00 Nws. 7.10 De wekkerradio (7.30, 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. Teleac: 9.33 Follow Me I. les 21. VARA: 10.03 Uit het leven van een waardeloos wezen, hoorsp. 10.23 Hoor haar! (10.30 Nws.) 11.30 Nws. 11.33 Leef-tijd-genoeg. Overh.voorl.: 12.16 VROM-taal. NOS: 12.26 Meded. v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. VARA: 12.36 Dingen van de dag. 13.00 Nws. 13.10 Leef-tljd- -genoeg. (13.30 Nws.) 14.00 De Schuurpapier vanuit Diergaarde Bllj- dorp. NOS- RVU: 14.33 't Gif en ik. NOS: 15.03 Zo kan het ook. 15.30 Nws. 15.32 NOS-wereldwijzer. 16.00 Wat een taal. 16.30 Nws. NCRV: 16.32 Studio 55. 17.30 Nws. 17.36 Hier en Nu. (18.00 Nws.) HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. KRO: Het progr. kan tussen 8.00- 17.00, na nieuws en reklame, onder broken worden voor aktual. van Echo. 7.04 Het leven begint na zeven, met Peter Koelewijn. 9.04 Formule 3. 11.04 Radio „De Zwarte Roos". 12.04 Vraag en antwoord. 13.04 Seeburg en Wurlitzer. 14.04 And the beatgoes on... 15.04 Komt er nog wat van? 17.04 Weeshuis van de hits. HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.05 Platennws. 8.45 Musè- ca Sacra. 9.15 Onder de hoogtezon. 10.00 Kamermuz. uit de Barok. 10.30 Orkestpalet. 11.55 Orkestwerken van J.C. Bach (4). 12.28 Promenade Ork. speelt muz. van Weber. Mozart en Hummel. 13.00 Nws. 13.05 Kerkorgel concert. AVRO: 13.30 Werken voor fluit en gitaar. 15.00 Koormuz. van Buxtehude, Mortey, Britten en Beet- RADIO RIJNMOND 7 30 Inform, ma- gaz. 16.30 Inform, magazz. Van 7.00 tot en met 18.00 ieder uur Rijn-

Leidse Courant | 1984 | | pagina 13