IOHIoii euh KONING EN HARTMAN VERWACHT TJ FIKSE GROEI GEVRAAGD: ELEKTRONIKA-ZWAARGEWICHTEN IS®*-: DIPLOMA DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: IC CAFÉBEDRIJF hoofd technische afdeling senior projektleider elektronika specialisten technisch auteur/ dokumentalist KONING EN HARTMAN PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 4 FEBRUARI Financiële administratie van de Subfac. Sterren- Natuurkunde en Wiskunde Informatica van de faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen actieve medewerk(st)er vacaturenummer: 4-013/1161 - Het verzorgen van een deel van de besteladministratie; - het controleren en fiatteren van de facturen; - het boeken van stukken d.m.v. een terminal (F AS-systeem); - het controleren van output; - het (mede) opstellen van financiële overzichten en kredietstanden; - het verrichten van andere voorkomende werkzaamhe den. Vereist: - HAVO-diploma; - praktijk-diploma boekhouden; - het bezit van een type-diploma strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2691bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door de administrateur De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vróuwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46.2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. DECURSUSSTARTVOLGENDEWEEK BIJUINDEBUURT. U kunt nog vanaf 18.00 uur inschrijven op het cursusadres. Het cursusgeld voor 12 lessen van elk 3 uur (f 415,-) dient daar te worden betaald. De eeiste les begint om 19.00 uur in: Oegstgeest, 't Camphuys, Rhijngeesterstraatweg 43, 8 februari. Alphen a/A Rijn, Hotel Toor, Stations plein 2,6 februari Zoetermeer.Tel. 079-511014. Het examen Cafébedrijf wordt op 6 juni 1984 in 10 plaatsen afgenomen. Inlichtingen: TeL 079-511014. NEDERLAND B.V. RIJKSERKENDE COMPUTER OPLEIDINGEN Avondkursussen in de plaatsen: Amsterdam Den Haag Utrecht Leiden Voor uitgebreide kosteloze informatie, coupon ongefrankeerd insturen naar I.C.O. Nederland bv ,antw. nr. 19006 2300 VD Leiden, Tel. 071 215103, 214884 p.code wnp:. He MONDELINGE/SCHRIFTELIJKE HOREC A-OPLEIDING WENST U EEN GOEDE TOEKOMST? Volg dan de cursus vakbekwaamheid cafébedrijf en/of Han delskennis Horecabedrijf en wordt zelfstandig disco-eigenaar, caféhouder of kantinebeheerder. Een vooropleiding is niet vereist. In februari 1984 starten de mondelinge lessen van deze avondcursussen weer in: Alkmaar. Almelo. Amersfoort, Amsterdam. Apeldoorn, Arnhem. Den Haag. Emmen. En schede, Groningen. Haarlem, Heerenveen. Leeuwarden. Rot terdam, Utrecht, Winschoten en Zwolle. De cursus vakbekwaamheid cafébedrijf kost 295.- en de cursus Handelskennis Horecabedrijf kost /365 - incl. in schrijfgeld en al het lesmateriaal. U doet in juni 1984 examen onder toezicht van het Min v. Ec. Zaken, 't V.O.M. verzorgt de cursus vakbekwaamheid cafébedrijf ook schriftelijk. Voor een gratis brochure, bel 033-805254 of stuur de coupon in een envelop zonder postzegel naar 't V.O.M.Antwoordnr. 1060, 3800 WB Amersfoort. Wilt u mij geheel vrijblijvend de brochure zenden? Naam:. Adres: Postcode:.. Plaats: 't V.O.M. Horeca Instituut Zandkamp 96, 3828 GE Amersfoort-Hoogland Ingeschr. K.v.K. te A'foort nr. 26477 Koning en Hartman verwacht een fikse groei in haar engineermgafdeling voor telekommumkatiesystemen. Begonnen wij een vijftiental jaren geleden naast onze handelsaktiviteit met de produktie van vrij eenvoudige, doch efficiënte radiokommunikatie-systemen (vooral meidtafels voor de politie en brandweer in Nederland); thans beschikken we over een 55-man sterke technische afdeling, waar we met gebruikmaking van de meest moderne elektronikatechnieken radio- en datakommumkatiesystemen ontwerpen en bouwen. Thans in mindere mate voor de Nederlandse markt, echter in toenemende mate voor het Midden- en Verre Oosten. Bijblijven in de wereld van de professionele elektronika is een absoluut vereiste. Wij zijn dan nu ook bezig met de ontwikkeling van een nieuwe generatie radiokommunikatiesystemen. Dat, plus de reële verwachting van die groei biedt ons de mogelijkheid de engineering afdeling uit te breiden met een aantal elektroraka- specialisten, die wij zonder overdrijving als zwaargewichten durven te bestempelen. Zonder meer een échte zwaargewicht, die de leiding krijgt over onze techni sche afdeling en rechtstreeks rappor teert aan de direktie. De Technische afdehng bestaat uit een engineering afdeling met 20 man en een produktie-afdeling met 35 man. De managers van deze afdelingen rap porteren aan het hoofd Technische af deling. Met name de engineering-af- deling zal verder uitgroeien en moet een duidelijk projekt management struktuur krijgen. Wij achten minimaal 5 jaar ervaring in een leidinggevende funktie absoluut noodzakelijk voor het goed kunnen vervullen van deze belangrijke funktie. Een prima team-worker moet hij/zij zijn, die geïnspireerd wil meewerken aan de verdere uitbreiding van onze technische afdeling. Kennis van telekommunikatie is een vereiste, evenals een opleiding-van- nivo (th-e of hts-e) en goede kennis van de Engelse taal. Deze funktie kent veelvuldige kontak ten met onze afnemers, waaronder de politie, brandweer, PTT, nutsbedrij ven en andere overheden. Het zwaartepunt van deze funktie ligt in het technisch begeleiden van tele- kommunikatieprojekten. Dat betekent verantwoording dragen voor de planning en voortgangskon- trole van projekten. Daartoe geeft hij/zij leiding aan een projektteam van hardware- en softwa re specialisten. De samenstelling van zo'n team wisselt per projekt. Tot de werkzaamheden behoren het vertalen van de wensen en eisen van afnemers in technische specifikaties en oplossingen - dus veel kontakten met afnemers - alsmede het instrueren van afnemers ten aanzien van gebruik plus training. Specialistische kennis op het gebied van de telekommunikatie is noodzake lijk, hetgeen inhoudt: parate kennis van mikrocomputertechnieken en het overzien van hard- en software. Tevens verlangen wij een hts-e oplei ding of gelijkwaardig nivo. Voor hardware- en software-enginee ring. Kreatieve ontwerpers in hart en ziel; voor wie geen probleem onoplos baar blijft. Vakmensen die bekend zijn met de laatste mikroprocessortechno- logieën en software. Het Uefst hebben wij hiervoor jonge mensen met een hts-e of -informatika opleiding. Bij Koning en Hartman kunnen zij een schat aan ervaring opdoen. Als zij doorzettingsvermogen en eigen initia tief tonen, zal blijken dat engineering- werkzaamheden beslist niet saai hoe ven te zijn. Tot de belangrijkste werkzaamheden behoren het ontwerpen van circuits en interfaces, het maken van aanpassin gen en modifikaties, alsmede meet- en testwerk. Dit wederom in het kader van onze telekommunikatie-systemen. Ook bij deze funktie is team-work weer van het grootste belang. Koning en Hartman besteedt grote aandacht aan de technische dokumen- tatie die nu eenmaal bij de systemen- op-maat horen. Dit in het kader van training, onderhoud en reparatie. Van de technisch auteur/dokumenta- list vragen wij naast een hts-e of gelijk waardige opleiding, aanleg voor re- daktie, koördinatie en organisatie. Maar niet minder een brede techni sche belangstelling (naast telekommu nikatie- ook voor werktuigbouwkundi ge aspekten). Tot zijn/haar taak be horen: - het dokumenteren van radiokom munikatiesystemen en het schrijven van bijbehorende handboeken (vaak door het redigeren van kon- septen). - het koördineren van uit te besteden vertaal- en typewerkzaamheden. Voor deze funktie is een goede schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en het liefst ook in de Engelse taal'nodig. (Eventueel kan in deze funktie minder dan 40 uur per week worden ge werkt). Hebt u interesse in één van deze funkties? Neemt u dan kontakt op met mevrouw M. Korteland, hoofd perso neelszaken. Overdag kunt u haar telefonisch bereiken op telefoon nummer 070-210101, toestel 222. Zij kan u een antwoord geven op vele vragen en een afspraak met u maken voor een nadere kennis making met ons bedrijf. Wij denken dat u daar geen spijt van zult krijgen. Als u schriftelijk wilt reageren, dan kan dat ook. Stuur dan uw brief aan Koning en Hartman Elektrotechniek B.V., Postbus 43220,2504 AE Den Haag, eveneens ter attentie van Mevrouw M. Korteland. Wij zullen uw vertrouwelijke gegevens uiterst diskreet behandelen. Wat biedt Koning en Hartman? goed salaris 13e maand 8,33% vakantie-geld minimaal 24 vakantiedagen pensioen- en ziektekostenverzekering aantrekkelijke premiespaarregeling reiskosten en studiekostenvergoeding hoge kortingen op kollektieve ver zekeringen toekomstperspektief uittfveflr róeuVJ A Pie t^eU ._„v\ceTv- trodetye (Wh»' .pbuigi- koperwerf 30, postbus 43220,2504 AE den haag telefoon 070-21 01 01*

Leidse Courant | 1984 | | pagina 24