'lis Sylben ik een echte chagrijn gekleurd gezien Tijdsein kijkt naar video-films "\NET VANSIJLL UIT „HERRIE": Mini-serie wapen in strijd om kijkcijfers _HO/TELEVISIE CetdócSotuont DINSDAG 31 JANUARI 1984 PAGINA 13 ""beppersoneel verontrust over strikt toepassen van diensttijden JRSUM Het sinds 1 januari strikt toe van de zogeheten uitvoeringsvoorschrif- de omroep-cao op de arbeidstijden en n van het omroeppersoneel is te betite- een oneigenlijk gebruik van deze voor in. Ze zijn slechts bedoeld om cao-artike- ferhelderen en niet om - zoals nu het ge en ;t te zijn - efficiënter en goedkoper wer- engjde omroep mogelijk te maken, ndit' s Aeluiden hebben de bonden van omroep er i»el de laatste tijd opgevangen van om- »n, bewerkers. Het heeft er sterk de schijn n vt de omroepwerkgevers de uitvoerings- geniriften uit de kast hebben gehaald om al te veel problemen strakker te kunnen i en de organisatie flexibeler op te zet- jus de secretaris van de Nederlandse ™3ing van Journalisten NVJ, M. van Formeel gezien staan de vakbonden buitenspel, omdat het toepassen van de uitvoeringsvoor schriften in de cao is vastgelegd. Desnoods, al dus Van Stijn, zullen we die bepaling aanvech ten. Vooreerst gaat de NVJ met de omroep werkgevers overleggen of het mogelijk is soe pelheid te betrachten waar dat nodig is. Met name de produktiemedewerkers dreigen vanwege hun vaak onregelmatige werktijden in de knel te komen met betaling en compensa tie van overwerk. Het ANP heeft de Raad van Beheer (dagelijks bestuur) van de NOS al laten weten dat voor de medewerkers van de AN- P-Radionieuwsdienst in het belang van het goed functioneren niet zal worden meegedaan aan de centrale uren registratie. Deze registratie is een voortvloeisel van de toepassing van de uitvoeringsvoorschriften. Ook bij het NOS- -Journaal is deze registratie al op bezwaren ge stuit, aldus Van Stijn. HILVERSUM Tijdsein, de actualiteitenru briek van de Evangelische Omroep, besteedt vanavond Ned. II om 20.20 uur aandacht aan het aanbod van video-materiaal. Dit naar aanleiding van het feit dat aan het eind van dit jaar één op de vijf gezinnen in Nederland een videorecorder heeft, aldus de EO. Verder heeft Tijdsein een reportage over Is raël. Daar zullen door een inflatie van 280 procent ongeveer een half miljoen Israeli's onder de armoedegrens komen te zitten. Tijdsein praat hierover met Israëlische politi- Titelgevecht Rudy Koopmans rechtstreeks op radio HILVERSUM Het titelgevecht van bokser Rudy Koopmans tegen de Fransman Richard Caramanolis wordt donderdag (2 februari) rechtstreeks via de radio uitgezonden. Flitsen van het gevecht worden vanaf 21.30 uur uitge zonden in Ferry Maat's Soulshow, die voor deze gelegenheid duurt van 20.00 tot 23.00 uur. Het programma Sesjun komt hierdoor te vervallen. Koopmans, die al sinds 1979 Europees kam pioen halfzwaargewicht is, verdedigt zijn titel in het Grand Palais du Pare Chanot in het Franse Marseille. Hij verdedigt zijn titel voor de elfde keer. Daarna wil hij zich uit de boks- sport terugtrekken. Verslaggever voor TROS- radio is Jack van Gelder. lenj !n *IAAG „Ik heb talenten meege- i en die wil ik ge- es «n- Natuurlijk krijg c niet allemaal in Hfchoot geworpen. Ik h* voor werken en tiicU voor bebben"» al" 20-jarige Jeanet e ojll, die de hoofdrol denn de jeugdserie van raÖN „Herrie" (mor- °Pi Ned. I om 19.00 3et zelfverzekerde ütale schoolmeisje Rw<Jeert aan de bak te usJals zangeres. Door 'gh,eer per week op te vie in de discotheek wis$" hoopt ze ooit te ontdekt. lik Hazel O'Connors ijk t in de oorspronkelij- ;else serie .Jangles" dacht ik, wat is ze UL Ik nam me voor om Gooheel anders te bren- ik niet zo hard ter i zou overkomen. Dat cideelukt, want je moet je eenmaal aanpassen waardoor het Lotr van de persoon die t al voor een groot itligt. Als Syl ben ik r6jle chagrijn. Als ik het ima achteraf bekijk ik het toch heel an- bben gedaan. Ik ben Jit tevreden over me- 1 pit het kan altijd be- Vil vaak nog té aardig len bij het publiek, t kan gewoon niet al- j fjrom probeer ik af- mijn rol te nemen. Dat is gewoon noodzakelijk. Als dat eenmaal lukt, kan ik de volgende keer ook een tandeloze oude heks spelen". Aangestipt Volgens Jeanet van Sijll worden in „Herrie" de pro blemen waarmee de jeugd te maken krijgt tijdens de groei naar volwassenheid alleen maar aangestipt. „Het is een schets van een wereldje waarin zich verschillende conflictsituaties afspelen. In een half uur kun je ook wei nig kwijt. Bovendien worden in elke aflevering ook nog twee liedjes gespeeld. Het blijft dus bij een erg opper vlakkige mengeling van za ken die jongeren bezighou den. We hadden bovendien maar een minimum aantal dagen de beschikking over de studio, waardoor er snel moest worden gewerkt. In het begin van de opnamen had ik moeite met de ver schillende taakverdelingen binnen de produktie. Ik be gon me met iedereen te be moeien. Dat werkt natuurlijk heel lastig. Later ben ik gaan inzien dat binnen zo'n pro duktie iedereen zijn eigen rol vervult. De grimeur, script girl, regisseur en figuranten; iedereen is even belangrijk. Ik heb bij „Herrie" een leuke tijd gehad en heel aardige mensen ontmoet. De samen werking was ook prima, al leen „de buitenwereld" rea geert over het algemeen heel raar als je op televisie komt. Of ze denken meteen dat je het gemaakt hebt en smak ken geld binnenhaalt of ze denken dat ze nu alles maar tegen je kunnen zeggen om dat ze je „kennen" van de te levisie. Kijk, ik beschouw het gewoon als werk, iets waarvoor ik me keihard in span. Ik heb een hekel aan mensen die niets doen, die de hele dag in een stoel hangen en kankeren op alles en nog wat. Ik vind het gewoon heel belangrijk om bezig te zijn". Faylovshiaans Behalve met acteren bij de IKON is de talentvolle Jea net met andere dingen bezig die voor haar belangrijker zijn. Zo komt haar eigen band bijvoorbeeld op de eer ste plaats. „Ik speel nu twee en een half jaar samen met Heieen Schönau en Saskia de Jong in de Miami Beach Girls. We maken lekker swingende muziek die we Beach Bop noemen. In „Her rie" heb ik natuurlijk ook veel gezongen maar er is een duidelijk verschil tussen de band en „Herrie". Zo moest ik heel erg wennen aan het zingen in een tv-studio. Daar kwam bij dat de „Herrie- liedjes", die door Fay Lovsky zijn geschreven, vrijwel alle maal in het Nederlands wor den gezongen. Ze klinken erg Faylovskiaans en daar had ik in het begin moeite mee. Vooral omdat ik voor de Beach Girls Engelse num mers schrijf. Fay heeft een ander soort stem. Ze zingt veel zachter. Bovendien kan ik mij tijdens een optreden met mijn eigen groep als het ware verschuilen achter de keyboards waarmee ik dan bezig ben. Tijdens de opna men van „Herrie" stond ik echter alleen maar met een microfoon in mijn handen terwijl de camera's van alle kanten om me heen draai den. Op zo'n moment voel ik mij veel kwetsbaarder". Waarheid Improvisatie is geen vreemd woord voor Jeanet. Tijdens haar lyceum-periode in Oest- geest heeft ze daar vijf jaar lang in geoefend bij een to neelgroep die onder leiding stond van Ariane Amsberg. In die tijd is ze ook begonnen met zingen en kwamen door bemiddeling van Ariane Amsberg haar eerste tv-rol- letjes. Ze was achtereenvol gens te zien in „Dubbelle ven", „Het paard van Troje", „Als de wind je komt halen", de Teleac-cursus over sexua- liteit, „Ot en Sien" en de IKON-serie „Aan onze ou ders". Na haar middelbare school is ze in Leiden filoso fie gaan studeren, maar na een half jaar stopte ze daar mee. „Waarom filosofie me aantrok? Ik zocht naar een soort waarheid en dacht dat via deze studie te vinden. Maar het was zo droog. Aan de ene kant ging alles veel te langzaam, maar aan de ande re kant werd er zoveel stof behandeld dat het stamp werk werd. Net als ik me er gens een beetje in begon te verdiepen, moest ik weer een ander boek uit mijn hoofd leren. Als .je zo blijft Jeanet van Sijll In haar rol van Syl In de IKON-serle „Herrie". doorgaan dan word je vol gens mij van binnen een soort computer. Nu zit ik op de Vrije Academie in Den Haag waar ik teken en schil der. Ik wil ook leren dansen. Creatieve zaken liggen mij het best en de waarheid wil ik ook nog steeds vinden. Ik wil eigenlijk nog van alles ontdekken, hoewel ik weet dat er toch niets nieuws is onder de zon. Dat klinkt mi- schien heel raar en tegen strijdig maar toch heeft het met elkaar te maken. Ik wil nog zoveel doen. Misschien zit ik over tien jaar wel in een hutje op de hei". ASTRID VLASMAN Wie verslaafd is aan de betere Engelse televisieseries, is natuurlijk ook bezweken voor De Citadel, naar een boek van de bekende schrijver van dokterromans Cro- nin. Het verhaal heeft, toegegeven, iets van een melo drama, en de meeste ontwikkelingen zijn redelijk voor spelbaar. Maar dat mag de pret niet drukken: in de televisieserie wordt een indrukwekkend beeld geschetst van het mijnwer kersmilieu zoals dat in de vorige eeuw in Wales te zien moet zijn geweest en zoals we dat ook al een beetje kenden van voorgaande produkties, zoals de serie Sam. De mijnwerkers, hun gezinnen, hun bazen, hun huizen, hun straten, het troos teloze landschap, de leefomstandigheden, alles wordt haar- zuiver in beeld gebracht. En, zoals we dat van de Britten zijn gewend, alles perfect gespeeld. Qua sfeer en qua type hoofdpersoon doet de Citadel mij per soonlijk sterk denken aan een serie uit het vorige seizoen, Mijn leven op Bamfylde. Ben Cross (Citadel) en John Dutti- ne (Bamfylde) lijken sprekend op elkaar en lieten ook het zelfde Schotsachtige accent horen Een merkwaardige ervaring was dan ook het kijken naar de moderne griezelfilm die door de TROS in het weekeinde als mini-serie werd uitgezonden: De dag dat de Triffids kwa men. Daarin speelde Duttine ook de hoofdrol. Zijn acteer prestatie in De Tiffrids was zeker niet minder dan in Bam fylde, maar onwillekeurig kreeg je een beetje het idee dat die gedreven kostschoolleraar nu ook hoofdpersoon was in het horror-gebeuren met die enge, tot leven komende planten. Hoe dan ook, het blijft een genoegen te kijken naar het spel in dit soort produkties. Wat dat betreft blijft het in ons eigen landje maar behelpen. Het gedoe met Herenstraat en Willem de Zwijger ziet er niet uit, qua spel. Alleen per ongeluk komt er wel eens iets aardigs uit de bus, zoals die korte verhalen van Reinecker die zijn verfilmd in opdracht van de AVRO rondom acteur Kees Brusse. Dat is een van de heel weinige acteurs in ons land die durft te praten zoals gewone mensen in het dagelijkse leven dat ook doen. Inclusief gemompel en het inslikken van zins- en woorddelen. Plezierig, dat ze voor herhaling in aanmerking kwamen. Overigens kun je het vertonen van zo'n mini-serie beschou wen als een van die handige trucs die omroepen in huis heb ben om kijkers te „dwingen" naar hun uitzendingen te kij ken. Wie het eerste deel leuk vindt wil immers ook graag het tweede zien. En zeker in de uit vrees geboren concurrentieslag met Vero nica is die manier van programmeren een dankbare methode om op zondagavond te „scoren". De Triffids was in zijn genre een goed gemaakte film, maar in dat genre zijn honderden films en series te koop van rede lijk tot heel slecht. Als die trend een beetje doorzet kun je dan ook enige angst hebben voor wat ons op dit gebied alle maal nog te wachten staat. De veel besproken abonneetelevisie zal daar ook wel mee te maken hebben. Voorlopig lijkt mij dat nieuwe medium voor de gemiddelde consument een onbetaalbare aangelegenheid, maar je ziet de „klassieke" zuilen al trillen bij het idee en ze zoeken in hun programmering nu al een uitweg om toch maar vooral zoveel mogelijk kijkers te trekken en te behou den. De knok- en griezelfilms zullen dan ook hand over hand terrein winnen. RENÊ DE COCQ lichting AAA \_ydie van der Ploeg lieb echte pechdag. Om nanen heeft ze zich al n, want ze was verge- •ekker te zetten. Daar- ipt het spreekuur na- >af lt. terwijl ze daarna bij a% aflegggen autopech relts ze dan thuis komt en ]™les gehad te hebben, ^erins met een Spaanse L (>p de proppen, die hij 'eneten had uitgenodigd. iei>, Nederland 1. i zii an nrcjj meesterspion eer Reilly in 1905 van zijn raar Hamburg terug- en ndt hij een verlaten en 'garet heeft hem voor in de steek gelaten. H, dat ze in Frankrijk henoet hij er ook naar e proberen de Engelse Ygen veilig te stellen. mijninge- erd'illiam Knox d'Arcy, melijk in Perzie een olievondst gedaan, uit' hij in Parijs onder- istyvet baron de Roth- ïet 1e vertegenwoordiger \at'ransen. Terwijl Reilly ;n nse hoofdstad Is, ont- I ertijn halfzusje Anna. Ze et i piano, maar is ook ng sn ander terrein werk- a §t Sidney nipt onbe- enc bra; Nederland 1. •opisch l>oud Epische regenwouden naar de landen evenaar. In een van Costa Rica (Midde af, verbleven Carol en 'hes zeventien maan- en legden voor de Geographic Society hdingen vast in een \taire. wouden hebben, be- hoge vochtigheids een hoge tempera- voornaamste elgen- t ze uit lagen zijn op- Iedere laag kent rijk ierde levensvormen, aal sociaal van elkaar jk zijn. Dit ingenieus m. grijpende systeem is vel opgewassen tegen Dringen, maar niet te- grote aantasting door Het evenwicht In de relgt verloren te gaan, ieder Jaar miljoenen oerwoud verdwijnen Jtproductle, verstede- Industrialisatie. tby, Nederland 2. blir nd Nederland Reilly (Sam Neill) reist In de vierde aflevering van „Reilly, meesterspion" naar Frankrijk om een mijnbouw-ingenieur te onderscheppen. Ned. I om 20.28 uur. 22.15 Konsumentenman. NOS 23.20 Journaal. 23.25 Journaal voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 1 NCRV 16.00 James Herriot. Tv-serie. Afl.: Een vreemde explosie (herh.). 16.50 Anna, Ciro en Co. Jeugdserie. Afl. 4: Het spookhuis. TELEAC 18.25 Follow me, les 15 (herh.). 18.40 Follow me, les 16. VARA 18.55 Nils Holgersson. Afl.: Klement, de muzikant. 19.20 Zeg 'ns AAA. Tv-serie. Dokter Lydie heeft zo'n dag waarop alles misgaat. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Reilly, meesterspion (4). Tv-serie. Reilly ontmoet in Parijs zijn halfzusje Anna, die daar piano studeert en zich daarnaast op een ter rein begeeft dat Reilly maar al te goed kent. 21.20 Achter het nieuws. Ac tualiteiten. 22.00 Pisa. Programma van Henk Spaan en Harry Ver- meegen. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 D'r kan nog meer bij, kleuterprogramma. 19.30 Het tropisch regen woud. Natuurfilm over het regenwoud van Costa Rlca. 20.20 Tijdsein, actualiteiten. 20.50 Van U wil ik zingen. Sa- menzangprogramma vanuit de Grote Kerk van Breda. 21.15 David, een man naar Gods hart. Afl. 3: De pijlen liggen nog ver weg. NOS 21.40 Omnibus, kunstrubriek. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Socutera, leprabestrij ding. 23.10 Nieuws voor doven en slechthorenden. Duitsland DUITSLAND 1 19.00 Falcon Croat, tv-serie. 20.00 Tage«8chau. 20.15 Was bin ich, spelprogramma. 21.00 Monitor, actualiteiten. 21.45 Dallas. Amerikaanse serie. Afl.: Een dodelijk ongeluk. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Ein Liberaler in Deutschland. Filmportret Theodor Heuss. 23.45 Tageaschau. DUITSLAND 2 17.50 Watdheimat (5), tv-serie. 18.20 Mein Name lat Hase, tekenfilm met Bugs Bunny. 18.57 Programma-overzicht 19.00 Heuto. 19.30 Der Schatz lm Haua. Met: Ka- terina Jakob. Sigfrit Stelner, Wolf gang Reichmann e.a. In deze kome die van de Franse toneelschrijver Claude Desailly leeft de familie Colin- -Minet in een landhuis In een klein provinciestadje. Ze leven een beetje boven hun stand. Het naïeve dienst meisje Antoinette Is de enige, die In huize Minet werkt. Ze moet daarbij ok nog de gewichtigdoenerij van de heer des huizes, de grillen van mevrouw, de arrogantie van de dochter en de allures van de zoon verdragen. Op een dag echter doet het gerucht de ronde, dat Antoinette een grote erfe nis heeft gekregen. De familie veran dert op slag haar houding. 21.03 Jagdszenen in Hollywood. Te kenfilm met Tom en Jerry. 21.15 Wiso, economische en sociale rubriek. 21.45 Heute-journal. 22.05 Das tödlicha Patt (2). Tv-film In twee delen van Gerald Seymour. 23.20 Heute. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Tv-cursus wiskunde algebra. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Auslandsreporter. Die relchen Leute vom Palm Springs. 20.45 Rückblende. Vor 175 Jahren geboren: Fellx Mendelssohn-Barthol- dy. portret. 21.00 Formal Eins. De ARD Hitpara de. 21.45 Landeseplegel. 22.15 Monitor lm Kreuzfeuer. 23.00 Deutechlandbilder, reportage. Aansl.: Journaal. Tom en Jerry zitten elkaar vanavond weer in de haren op Duitsland 2 om 214)3 uur. BRT 1 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Er was een keer... (herh.). 18.30 De Smurten, tekenfilmserie. 18.55 Sheeta, korte Jeugdfilm. 19.05 Kunst en kunst maken (4), herh. 19.35 Kijk uitl Afl.: Veiligheid en leef baarheid. 19.40 Lotto-winnaars, mededelingen en programma- overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 I.O., quiz. 20.45 Verover de aarde: Als na de knal de sterren... De BRT zendt van avond het tweede programma uit over de theorie van de zogenaamde „oerknal", de „Big Bang". De grond legger van deze theorie Is de Belgi sche professor, mgr. George Lemai- tre. In dit deel wordt de ontwikkeling nagegaan van de kosmografie na de Tweede Wereldoorlog. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van nieuwe observatietechnieken, als radio-astro- nomie, röntgenstralen en ruimtevaart. Een aantal internationale weten schapsmensen discussieren over de onderwerpen steady state en big bang. 21.35 Programma van de Liberalen. 22.25 Journaal. BRT 2 18.50 Teletekst voor ledereen. 19.00 Webster (5), komische serie. 19.25 Tijdtover-Doe het zelf: Inleve ren? Inbinden! (4). 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 Première-magazine. Nieuws uit de filmwereld. 21.05 De uitvinder. Zwitserse speel film uit 1980 van Kurt Gloor. Met: Bruno Ganz. Wale Luond. Verena Pe ter e.a. In 1916 wordt in het Oberland van Zürlch, Jakob Nussli (Bruno Ganz) onder de wapens geroepen, maar hl) doet alsof hij doof is en krijgt vrijstelling. Jakob heeft belangrijker werk te doen. Nu kan hij zich hele maal concentreren op zijn uitvinding, de rupsketting, die het probleem van het wegzakken van ossekarren bij re gen en sneeuw moet oplossen. Zijn vriend Otto (Walo Luond) assisteert hem hierbij. Als Jakobs broer uit de oorlog terugkeert, begint deze uit ja loezie In het dorp stemming te kwe- RTBF 1 16.35 ONEM-vakatures. 16.50 Schooltelevisie. 17.20 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Lottogetallen en consumen- tentipa. 19.30 Journaal en toto-uitslagen. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 Les olseaux se cachent pour mourlr (3), Amerikaanse tv-serie. Met: Richard Chamberlain, Barbara Stanwijck en Jean Simmons. Regie: Daryl Duke. 21.05 Videogam, vldeocllp-magazlne. 21.05 Salut I'artiste. 22.55 Journaal. 23.10 Tribune economlque et socla- Engeland In de western-serie „Alias Smith Jones" wordt de rol van Kid Curry gespeeld door Ben Murphy. BBC 2 om 22.00 uur. BBC 1 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Grange Hill, jeugdserie. 18.40 Sixty minutes, actueel magazi ne. 19.40 Russell Harty, amusementspro gramma. 20.10 District Nurse, serie. 20.40 A question of sport. 21.10 Dallas. Tv-serie. 22.00 Journaal. 22.25 Blood Feud (2). 24.00 Onbekend. 01.00 Nieuwsoverzicht. 01.02 Weerbericht. BBC 2 18.35 Nieuwsoverzicht voor doven. 18.40 The discovery of animal beha viour, natuurserie. 19.35 Cartoon on two. 19.40 Tucker's Luck, kinderserie. 20.05 Onbekend. 20.40 Scene, schooltelevisie. 21.10 Timewatch. 22.00 Alias Smith en Jones, wester- 22.30 Your live in their hands. Medi sche rubriek. 23.20 Preservation Hall Hazz Band. 23.45-00.35 Newsnight, actualiteiten. ITV 18.15 Emmerdale Farm. 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads. 20.05 Bygones. 20.30 The TV-Times awards. 21.30 The Benny Hill show. 22.00 The jewel in the crown. Tv-se rie. 23.00 News at ten. 23.20 Anglia late news. 23.30 Class of "62. Reportage 00.30 The mysteries of Edgar Walla ce. Death trap. 01.40 Tuesday Topic. TV«morgen NEDERLAND 1 NOT 09.00 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven. FEDUCO 15.00 Thema 5: Kreativiteit, 1 (herh.). KRO 15.30 De poppenkraam. Afl. 24: Van harte beterschap. 16.00 Fatty Finn. Australische jeugdfilm. Een tienjarige schooljongen stelt alles In het werk om aan een kristalontvanger te ko- DUITSLAND 1 08.50-09.05 Schooltelevisie. 09.25 Sesamstraat. 10.00 Heute. 10.03 Wiso, economisch en sociaal maga zine. 11.35 Der Schatz lm Haus (herh.). 12.10 Monitor. 12.55 Pers overzicht. 13.00 Heute. 13.15 Tele- tekst-overzicht. 16.00 Tagesschau. 16.10 „Berlin 1st doch keen Dort - oder?" Internationale Grune Woche Berlin 1984. 16.55 Geheimprojeckt Doombolt (2), kinderserie. 17.20 Ka- lau rockt und rollt, film over de groep BAP uit Keulen. 17.50 Tages schau. DUITSLAND 2 13.15 Teletekst-overzicht. 15.25 Enorm in Form (herh.). 15.40 Tele tekst-overzicht. 15.57 Programma- -overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Rap- pelkiste, kinderprogramma (herh.). 16.35 Die Baren eind los (5), tv-serie. 17.00 Haute. 17.15 Tele-lllustrierte. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Tele-Gymnastik (8). 08.50-11.40 Schooltelevisie (9.25 Se samstraat). 17.00 Schooltelevisie. BRT 1 17.00 Grizzly Adams (4), Amerikaan se tv-serie. Met Dan Haggerty. 17.45 Juke box. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). RTBF 1 12.00 Teletekst. 14.45 Schooltelevi sie. 15.50 Grafitti, jeugdprogramma. 17.20 Plein Jeu, kinderprogramma. BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast time. 10.00 Animals mar vels, natuurserie. 11.30 Play school. 11.55 Gharbar, voor Aziatische vrou wen. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbe richt met overzicht landbouw. 13.57 Financieel- en nieuwsoverzicht voor doven. 14.00 Pebble Mill at One, lunchprogramma. 14.45 Bod, kinder serie. 15.00 That was the year 1642. 15.25 Quality Street, Amerikaanse speelfilm uit 1937 16.50 Magic Roundabout. 17.20 Heathcliffe. 17.25 Jackanory. 17.40 Grandad. ITV 7.25 Ontbijtshow. 10.25 School-tv. 13.00 Leopold the crumplcker. 13.10 The old woman. 13.30 Three little words. 14.00 Nieuws. 14.30 A plus. 15.00 Crown court. 15.30 A country practice. 16.30 Sons and daughters. HILVERSUM 1 AVRO: 16.02 Hersen gymnastiek. 16.30 Kom 'ns langs in „Des Indes". 17.52 Per saldo. 17.55 Mededelingen (NOS). 18.06 AVRO's Radiojournaal. 18.25 Toppers van toen. 19.02 Pim Jacobs' Platenscala. 19.45 Hollywood Boulevard. 20.03 Operette-musical. 21.02 De Colt moorden. 21.35 Lichte grammofoon- muz. 22.02 AVRO's Sportpanorama Eretribune. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VARA: 0.02 Elpee tuin. 2.02 Groot licht. 5.02 Truck. HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TROS nws.show. (16.30, 17.30 en 18.00 Nws. 16.00. 16.35, 17.00 en 17.36 Ak- tua). P.P.: 18.20 Uitzending van de EVP. Hum. Verb.: 18.30 Het voordeel van de twijfel. TROS: 19.00 TROS Klantenservice. 20.00 Nws. 20.03 Fi nale. 21.00 Om het boek. Teleac: 21.30 Tekenen en schilderen, les 4. 22.00 Por Favor, herh. v. les 67 TROS: 22.30 Nws. 22.40 Een dode uit het Oosten (20). hoorsp. 23.00 Proef lokaal. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. VARA: 19.02 Hof van Heden. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. HILVERSUM 4 TROS: 16.00 Literama. of: Het Kunstbedrijf. 16.45 Woord in de middag. NCRV: 20.00 Koor en Concertgebouw Ork., met sol.: Symf. No. 2 in c kl.t. (Auferslehung), Mahler. 21.15 Pianorecital. 21.30 Literama. 22.25 Kerkorgelconcert. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1) NOS: 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin In het Spaans. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VOO: 7.02 Ook goelemorgen. (7.30 en 8.30 Veronica nieuwsradio). 9.30 Muziek terwijl u werkt. (10.30 Veroni ca nieuwsradio.) 10.32 Kletskop. 12.03 Will wil wel. (12.30 Veronica nieuwsradio.) 14.03 De jukebox. 15.03 Nederland muziekland. (16.30 Veronica .nws.radio). EO: 17.02 EO-onderweg. 17.55 Meded. HILVERSUM 2 VARA: 7.00 Nws. 7.10 De wekkerradio (7.30. 8.00 en 8.30 Nws.). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. Teleac: 9.33 Follow Me I. les 16. VARA: 10.03 Schoolradio. 10.23 Hoor haarl (10.30 Nws.) 11.30 Nws. 11.33 Leef-tijd-ge- noeg. Overh.voorl12.16 Gesprekken met vrouwen. NOS: 12.26 Meded. v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. VARA: 12.36 Dingen van de dag. 13.00 Nws. 13.10 Leef-tijd-genoeg. (13.30 Nws.) 14.00 De Schuurpapier vanuit Dier gaarde Blljdorp. NOS-RVU: 14.33 't Gif en Ik. NOS: 15.03 Zo kan het ook. 15.30 Nws. 15.32 NOS- wereldwijzer. 16.00 Wat een taal. 16.30 Nw9. NCRV: 16.32 Studio 55. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. KRO: Het progr. kan tussen 8.00- 17.00, na nieuws en reklame. onder broken worden voor aktual. van Echo. 7.04 Het leven begint na zeven, met Peter Koelewijn. 9.04 Formule 3. 11.04 Radio „De Zwarte Roos". 12.04 Vraag en antwoord. 13.04 Seeburg en Wurlitzer. 14.04 Don't stop the music. 15.04 Komt er nog wat van? 17.04 Weeshuis van de hits. HILVERSUM 4 NCRV: 7 00 Nws.7.02 Het levende woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.05 Platennleuws. 8.45 Musica Sacra. 9.15 Onder de hoogte- zon. 10.00 Kamermuz. uit de Barok. 10.30 Orkestpalet. 11.55 De symfo nieën v. Mozart (37). 12.35 Promena de Orkest met sol. speelt moderne muz. 13.00 Nws. 13.05 Kerkorgelcon cert. AVRO: 13.30 Boston Symf. Ork. speelt klass. muz. 14.30 Amsterdam Baroque Orchestra: Vier Branden- burgse conc. 15.45 Muz. van Vivaldi.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 13