'Duur' verlies Fides Pacta TOP deelt met koploper Scylla in problemen Tweede garnituur Leiden te sterk voor Werkendam BLITZ VERRAST ARGUS Marjan Goedhart weer naar brons MAANDAG 23.JANUARI II LEIDEN Net zoals eerder in Werkendam en vorige week thuis tegen Den Helder kregen de reserves van Elmex Leiden' ook zaterdagavond weer volop speeltijd toegeme ten. Dat kon omdat de tegen stander opnieuw Werkendam heette en de Noordbrabanders ook onder leiding van nieuwe coach Roel Tuinstra en met de van Haaksbergen overgeko men Herbert Camero niet tot grootse daden kwamen. En dus greep Ruud Harrewijn de confrontatie die nooit een ech te wedstrijd was (uitslag 84-56) ophieuw aan om zijn tweede garnituur wat speeltijd te gun nen. Voor „dertigers" als Wes- sels en Van Helfteren nuttig om wedstrijdritme te behou den, voor jongelingen als Van Dam, Van Weeren en Ouds hoorn zinnig om ervaring op te doen. En van die jonge gar de was het Rudolf Oudshoorn die de geboden kans niet onbe nut liet. Vorig jaar nog was de nu 22- jarige Oudshoorn actief bij het Katwijkse Grasshoppers. Daar was hij goed voor gemiddeld 23 punten en 17 rebounds per wedstrijd hetgeen voor Leiden aanleiding was de getalenteer de forward aan te trekken. Niet als vaste kracht, maar met het oog op de toekomst. „Veel leren", luidde het pa rool. Zaterdagavond liet Ouds hoorn zien inmiddels al veel te hebben opgestoken. Maar wat vooral opviel was het lef waarmee de jeugdige basket baller zijn kennis op het hoog ste niveau ten toon durfde te spreiden. Waar Eric Paul van Weeren vaak nog wat te ang stig speelt en niet altijd de juis te dingen doet, beweegt Ouds hoorn zich over de vloer alsof er niets veranderd is. Alsof hij nog steeds tweede klasse rayon speelt en de tegenstander Dunckers heet. Dat hij nu plots door een Amerikaan, die naar de naam Cleo Wright luisterde tegenover hem stond, deed hem ogenschijnlijk niets. Stoïcijns nam hij zijn schoten van afstand en al deed de stijl waarin dat gebeurde dan mis schien wat onorthodox aan, raak waren ze wel. En toen hij daarna ook nog een (ternau wernood mislukte) poging on dernam om een score van Theo Kropman middels een blok te verijdelen, kon hij bij de weinige toeschouwers niet meer kapot. Onder luid ap plaus mocht hij na enkele mi nuten moegestreden de bank weer opzoeken en terugkijken op een weliswaar kort, maar toch uitstekend optreden. Een goed optreden kenden za terdag ook Randy Wiel en jari ge Bert Kragtwijk. De Amstel- veense center vierde zijn 26e verjaardag met 17 punten en lijkt weer op de goede weg. Kragtwijk had met dat pun tentotaal tesamen met topsco rer Wiel (18), die zowel de eer ste als de tweede helft met drie treffers op rij begon, een groot aandeel in de 84-56 zege. Een overwinning die voor rust al gestalte kreeg. Halverwege (44-21) was immers al duide lijk dat Werkendam Leiden geen strobreed in de weg kon leggen en dat Harrewijn rustig kon experimenteren. De winst kon de ploeg immers niet ont gaan en bovendien was ook het tweede garnituur te sterk voor Werkendam. De vraag blijft echter of toe schouwers daar voor komen. Natuurlijk, het optreden van Rudolfd Oudshoorn werd alom gewaardeerd en oogstte zoals gezegd zelfs bijval, maar lief hebbers van show en spekta kel kwamen in het geheel niet aan hun trekken. Wederom werden de honderd punten niet gehaald, wederom vielen er weinig hoogstandjes te zien en dunks bleven deze keer al helemaal uit. De beweegrede nen van Harrewijn om ook tweede garnituur „warmli houden" zijn natuurlijk beg pelijk, maar de vraag of iL dat leuk vindt, lijkt zater<£? avond middels een diept«~ cord van nauwelijks 200 r langstellenden te zijn bey woord.... MAARTEN NOOIT Scores L Leiden: Wiel 18 (tegen 60%). Kii wijk 17 (7 rebounds). Beek 15 (8),( 12 (8), Oudshoorn 6. Van Helften" Hagens 4 (8 assists). Van Dam 4, Vic seis 2. Totaal aantal rebounds 37, je verlies: 17 maal, schotpercenb] ploeg: 54. T Werkendam: Wright 16, GoveiP Van de Lagenmaat 6, Bethanj Kropman 4. Verkerk 4. Vos 4, C^t ro 4, Van Bergem 2. Totaal aantafcr bounds: 25. balverlies: 24 maal, sd" percentage team: 43. ZWOLLE Marjan Goedhart van AAV '36 heeft af lopen weekeinde tijdens de nationale indoorkampio schappen meerkamp opnieuw beslag gelegd op i bronzen medaille bij de dames. Moest de atlete tijdé de zomerse titelstrijd in Lisse haar meerdere erkenif in Marion Wijnsma en Els Stolk, dit keer waren Tind Hidding en (wederom) Wijnsma te sterk. Goedhi dankte haar derde plaats aan haar constante optretr met een uitstekende 1.69 meter hoog als uitschieter] totaal kwam zij tot een score van 4101 punten. Bij de meisjes was het Laura Bosman (AAV) die voor het ej met zwaarder materiaal moest werken. Haar debuut bij de rmi jes A leverde haar een niet onverdienstelijke zesde plek op een totaal van 3536 punten. De 800 meter was traditiegetro haar sterke nummer: 2.18.4 min. Tijdens indoorwedstrijden in Dortmund vestigde Han Kulkefli aandacht op zich. De Bataven atleet liep de 800 meter in l.£< minuten, de beste Nederlandse indoorprestatie tot op dit f, ment. Een delegatie Holland atleten kwam eveneens tot gö, prestaties. Eric Taal liep de 60 meter in 7.1 sec. en de 200 in Op de 200 meter vestigde Jaap Dirkx een nieuw clubrecord r 23.3 sec. Clubrecords waren er ook voor Rob Puitzen met ip meter op de hinkstap en Yvonne van Dorp: 9.6 seconden one 60 meter en 57.2 op de 400 meter. „Good-old" Alfred Verlj i kwam wederom tot een tijd van 7.1 seconden op de 60 meteria. Ter Aarse Maike Persoon liep de 1500 meter in 4.30.3 mini werd met die prestatie tweede. LEIDEN Na het dub- belweekeinde van de ere divisie is het duidelijk dat Scylla in de problemen zit. Zonder een te zwaar geblesseerde Hans Lin- gen, maar met de lichter geblesseerde Sjoerd Meyer gingen de wedstrijden te gen zowel Tempo Team (46) als De Veluwe (2 6) verloren. Sjaardema kreeg met een 06 een flink pak slaag in de der by tegen Avanti, terwijl de Scylla-reserves verras send Onkyo bedwongen: 55. Bij de dames loodste Ellen Bakker, met nog steeds hetzelfde bat als vorige week, Avanti tegen Amsterdam"78 (62) én Vice Versa (63) naar een overwinning. In de eerste divisie liet Scylla een punt liggen bij Treffers Boven- karspel. Toen ook Hans Lingen verstek moest laten gaan vanwege een rugblessure werden de proble men voor Scylla nog groter. Uiteindelijk speelde Sjoerd Meyer, met schouder- en voet blessure, toch, maar bleef twee keer op nul staan. Daardoor kwamen de Leidenaren zater dag net te kort tegen Tempo Team. Anne Vlieg speelde goed en liet zich tweemaal fe liciteren, terwijl hij ook in het gewonnen dubbel een groot aandeel had. Daarbij kwam al leen nog één winstpartij van Patrick Swier op Fjodr Rade maker zodat Scylla op 46 bleef steken. Gisteren beloofde de start tegen het favoriete-De Veluwe veel goeds. Swier be wees weer eens wel degelijk te kunnen tafeltennissen en klopte de veelbesproken Roe meen Paul Haldan in de ope ningswedstrijd, waarna Vlieg de voorsprong tot 20 ver grootte middels een zege op Jaap van Spanje. Het lukte Meyer hierna .echter niet om zes gamepoints te verzilveren tegen Ron van Spanje en het verzet van de gasten te bre ken. Snel stootten de Apel- doorners hierna door naar 2 6, daarmee Scylla op één punt latend na drie wedstrijden. In de eerste divisie drukte Avanti het debuterende Sjaardema met de neus op de feiten. Bettine Vriesekoop, Ro bert Turk en Robert de Groot gaven Friso Reitsma, Joop van der Borg en Herman van der Broek met 60 het nakijken. Eén divisie lager had Rob Re geer zich angstvallig afge vraagd of hij wel zou moeten spelen, omdat hij sinds novem ber niet meer achter de tafel had gestaan. Maar tegen het sterke Onkyo kwam hij erg §oed voor de dag en leidde de cylla reserves zelfs naar een verdienstelijke remise. Hij kwam tweemaal als de sterk ste uit de strijd naar voren, terwijl het dubbel, Rob van der Zeeuw en Erik Noest, hier ieder één puntje aan toevoeg den. In de derde divisie maakte Avanti 2 haar kampioensaspi raties waar, door Middelburg Zuid 2 met 73 terug te wij zen. Een ongeslagen Ronald O DO lc Rijsdorp was de grote rnanj^, wijl ook Aljé Kamphuis en Tim Steenbergen (lx). onverdienstelijk speelden.' tweede van Sjaardema vlei kansloos afgemaakt door pen. Douglas Janssen reddE enige de eer: 19. De 1 p fers was minder kansljr maar kwam tegen Phce^ toch net te kort. Ondanks zeges van Ronald Kuif1' werd het 46. Ed van |c Berg won er ééntje meerjd bracht Docos daarmee nej 55 tegen Nieuw-Vennep! De vierde divisie teams uif, regio startten redelijk. Sjr1 dema 3 stuurde 't Zand ?n 64 naar huis doordat de IS invallers uit team 4, Petergr Dam en Ron Schipaanbtyg samen voor vijf punten z^j, den en blij mochten zijn, Joep Groenendijk het br sende punt scoorde. Het d?n van Scylla bereikte evenhl een dergelijk resultaat tt VVV, terwijl De Treffen met 46 het nakijken hafl Wilno. ld Overige uitslagen: NBM/\v< 4Avanti 3 37, Docos d Noad 3 4—6, Tablo—de fers 2—8, Scylla g£ WPK/SVN 5—5, De SalaiWt ders 3Sjaardema 4 3fcl rd( Dames Het laatste woord omtren[ rubberaffaire is duideliikF niet gesproken. Omdat Avn vorige week niet tegen Té e Team kon spelen doc^ scheidsrechter Bertens hel van Ellen Bakker afkeiP kreeg het twee punten in i dering plus een fikse b^ Deze week echter was l£ Buitenkant, hoofd vanis! scheidsrechterscommissie m eigen persoon aanwezig er vond het veelbesproken.— wel goed. Met dat bat Bakker tweemaal goed i een hattrick. Zaterdag Amsterdam'78 met r( slachtoffer. José Bakkeij Claudia Verschoor moj beiden Judy Williams vod ten gaan, terwijl zondag Versa met 63 aan de IËI was. De straf die Avantijj kregen heeft naar aanleL van het voorval van vr week, is nu weer erg t\vj°] achtig geworden. It2 Het is maar zeer de vra} Scylla zo makkelijk teruf£h keren in de eredivisie, in de openingswedstrijd rr te Sandra de Kruiff dat p naam alleen niet genoeg iP driemaal te scoren. Sonjain Weelderen, een oude rirl beet zich in De Kruiff v^r bracht haar een nederlaag Het treffen met Treffers venkarspel liep voor de f°j sen gelukkig niet al te ran 1 lig af, omdat de veertienen Patricia de Groot uitstele debuteerde en evenals.^ Kruiff tweemaal als slL naar voren kwam. Jan^ was het alleen, dat ze wetac Weelderen klopte maar ter de zwakkere Takken metltii 21 in de derde game rjo\ kort kwam. Omdat De en De Kruiff ook het di winnend afsloten, werd k 5—5. n I Overige uitslagen: L erfar Avanti 2 55, Salamancjgei Avanti 3 64, Shot Wag v gen—Scylla 2 82. »ch DEN HAAG Fides Pac ta is er niet in geslaagd om zich te distantiëren van de beide degradatie- plaatsen. De Leidse hoofd klasser verloor het be langrijke duel van Pams (1211), waardoor zij nu met deze club de voorlaat ste positie deelt. Een tries te ontwikkeling, vooral omdat de Leidenaren in de residentie wel degelijk winstkansen hadden. Aanvankelijk schoot Fides Pacta stijlvol uit de startblok ken, want in twaalf minuten stond het op 15 met Hennie Piket als scherprechter. Hij schoot in deze korte tijd al een hattrick bij elkaar, terwijl ook Robin Sommeling en Ronald van der Velden van afstand spatzuiver aanlegden. Hierna raakte de klad er echter in, omdat er in de aanvalsopzet- ten veel onnodig balverlies werd geleden. Daarentegen ging Pams heel wat zorgvuldi ger om met haar kansen, waardoor zij voor de pauze de aansluiting volledig hersteld had: 6—7. Na rust ging de strijd tot 88 (strafworp van Van der Vel den) gelijk op, maar toen nam de thuisclub voor het eerst een voorsprong (108). Bij 119 verscheen Jacqueline Velthuy- zen na lange afwezigheid weer in het Leidse achttal om haar steunende rol onder de paal als vanouds te vervullen. Mede door haar inbreng kon Fides Pacta de spanning weer geheel terugbrengen: via straf- worpen van Hennie Piket en opnieuw Ronald van der Vel den werd het 1211. Dit was voor Pams aanleiding om het spel te bevriezen, wat haar ook uitstekend afging. In de resterende vijf minuten kreeg de Bosbrigade slechts twee schietkansen en die leverden niet de gelijkmaker op, zodat een dure nederlaag onafwend baar werd. De overige doel punten kwamen op naam van Bea Schrama, Nico Pikaar en Ronald van der Velden. MICHEL VAN GENT FIKS KLOPT GKV LEIDEN Fides Pacta en Zuiderkwartier zijn de tweede helft van de zaal competitie met nederla gen begonnen. Beide korfbalclubs zijn nu in be denkelijke posities beland op de ranglijst. Daarente gen won Pernix en kwam TOP een gelijkspel over een met kopkoper Alba tros. Tweedeklassers Fiks en De Danaïden blijven in de top meedraaien; in de derde klasse wonnen Tempo en Fluks de der by's tegen respectievelijk KNS en Crescendo. Eenmaal op gang gekomen was Pernix beduidend sterker dan OVVO, dat nog wel 20 vóór kwam. De oranjekragen schroefden echter het tempo in hun aanval dermate op, dat zijsteeds vaker loskwamen van hun forse verdedigers. Zij liepen zodoende uit naar 5—10 (ruststand) en deze voorsprong werd in het tweede bedrijf moeiteloos geconsolideerd. Het eindsignaal weerklonk bij 12 16 en de Leidse inbreng in deze uitslag werd geleverd door Kees Brokaar (6), Peter Kuipers (4), Kees Hortensius (2), Carla Kuipers, Jenny van der Laken, Janneke Mulder en Geerten Breedveld. Als eerste slaagde TOP erin om lijstaanvoerder Alblatros een punt afhandig te maken, want zij speelde in Zwijn- drecht 55 gelijk. De start van de acht van Versloot was uitstekend (03), waarna er diverse kansen volgden om verder weg te lopen. Dit lukte niet en na rust (35) had de spanning de Sassenheimse schutterij zó aangegrepen, dat zij geen goed schot meer voortbracht. Ook Albatros was weinig op dreef, maar zij kon nog wel tien minuten voor tijd de treffers van Sjoerd van der Klauw (2), Jacqueline Winter, Gerco Langelaan en Anne van der Zaag evenaren. Tussen de 20ste en 23ste mi nuut verloor Zuiderkwartier de aansluiting met Het Zuiden, dat van 23 naar 27 uit schoot. Deze tussenspurt werk te deprimerend op de blauw gelen, die hierna zonder veel overtuiging en zuiverheid hun schoten op de Rotterdamse paal afzonden. Kort na de pau ze misten zij bij 710 ook nog een strafworp en dat was met een hun laatste wapenfeit, want alleen de bezoekers scoorden nog: 712. De tegen treffers werden bijeengescho- ten door Kitty van der Mark (3), Dick Derksen (2), Erik van Lunteren en Wil de Wit. Met veel verve nam Fiks in de topper tegen GKV (G) een 71 voorsprong, maar in de tweede helft stokte haar aan val bedenkelijk. Het was de Gorkumse aansluitingstreffer (87), die de Oegstgeestena- ren weer op gang bracht. Dat deden ook invallers Gwenny de Best en Robert van der Kraan, die op cruciale momen ten trefzeker waren. Gevoegd bij de goals van Diederick van Veen (4), Sandra van Gelde ren (3), Nico van Weizen (3), Herma Tobé, Dirk Jan Elzen- ga en Theo Vreeken leverde hun inbreng een knappe 15 13 zege op. Ook De Danaïden bleef in het goede spoor, want zij klopte Olympiaan niet zonder moeite met 119. Het achttal van Hans van Huis raakte 24 en 46 achterop, eer zij zich voorbij de stugge Haagse oppo nent kon werken; vervolgens deed knap uitgevoerd rond spelen de rest. Voor de Leidse produktie waren Cees Christi- aanse (4), Hennie Devilee (2), Hans van der Leek (2), Ingrid van Haren, Monique Slinger land en Erik Kromhout ver antwoordelijk. Bij 1211 deed een strafworp De Algemene de das om in het duel tegen Quick. Eerder hadden de Leidenaren een 106 achterstand ongedaan gemaakt (1111), maar na de strafworp ontbrak de tijd om dat te herhalen. Het werd zelfs nog 1411 en de bezoekers moesten zich tevreden stellen met de goals van Ruud Swaak (3), Wim van Vliet (3), Enrico Mud (2), Anneke Dekker, San- nie Rusman en Martin Filippo. Problemen met de lankmoedi ge arbitrage en het eigen schot deden het spel van Velocitas beslist geen goed. Ook tegen stander Weidevogels was niet erg slagvaardig, maar stond even vopr tijd wel op 56. Toen redde invaller Rien van Poelgeest het gelijke spel (6 6), nadat eerder Leon Brou wers (3), Jeroen van Driel en Ron Goudsmit al hadden ge scoord. LEIDEN De MSV vrouwen klopten het Amsterdamse US op tempo en zegevierden met 63-54. De basketballers van Blitz haalden verrassend uit iri Den Haag door het nog onge slagen Argus achter zich te houden: 95-96. In Delft bleef BVO Achilles met 63-69 de baas. Leiderdorp achtervolgt koploper Arghus nu, bij het geduchte Locomotief werd een 85-88 zege in de wacht ge sleept. MSV versloeg Hage naars in Schoonhoven met 71- 83. Trotters, op bezoek bij Jumpers, won met 90-99. Grashoppers liet Racing wei nig kans en sloot af op 89-62. Elmex vrouwen kreeg op nieuw een nederlaag te slik ken. Tegen de numer drie van de ranglijst US speelde MSV een belangrijke wedstrijd. De als tweede geklasseerde Noord- wijksen hadden voor aanvang een voorsprong van vier pun ten en een wedstrijd minder gespeeld. Door winst zou één. van de twee promotie plaatsen naar de erdivisie erg dicht bij komen. Ook met de terugge keerde Ria Bröring had MSV flinke problemen tegen een zoneverdediging. Alleen de verder licht teleurstellende Renate Sluys (16 punten) sloeg bressen in die verdedigings- vorm. Met een frequent ge bruikte pressverdediging werd toch de basis gelegd voor en kele demarrages en de 63-54 winst. Uitblinkster was Marjo lein ter Laak (14 punten en 10 rebounds). Zonder lange man Rolf van Oort trad Blitz aan bij koplo per Argus. De verwachtingen in eigen gelederen waren daarom ook niet hoogespan- nen. Aanvankelijk bouwde Argus een flinke 30-20 voor sprong op, maar werd binnen vijf minuten door het fel te rugvechtende Blitz voorbijge streefd: 40-42. Deze marge hielden de Voorschotenaren tot aan de rust overeind. Na de pauze nam Blitz het heft echt in handen en viel junior Peter Verkerk, die Van Oort meer dan voortreffelijk verving, op, door tien punten op rij aan te tekenen. Vijf minuten voor tijd (80-92) ontketende Argus een alles-of-niets offensief. Het werd niets: 95-96. Topsco rers voor Blitz waren Verkerk met 23 en Raan met 20 punten. Het Alphense BVO miste bij Achilles vier spelers en moest daarom veel jeugd opstellen. Toch werd al snel een voor sprong genomen, die vervol gens varieerde tussen 5 en 10 punten. Mede door de junioren Steve Deul (16 jaar) en Sjors Haverkamp werd deze marge tot het eind in stand gehouden. Het opportunistische spel van Achilles (met Jan Sikking) kon de 63-69 overwinning voor BVO niet voorkomen. In Rijswijk moest Leiderdorp na een bliksemstart (2-7) het initiatief aan Lokomotief la ten, dat tot negen punten uit liep. Vooral door de stimule rende inbreng van Peter Pau- lides kreeg vervolgens een Leiderdorpse inhaalmanoeu vre gestalte (ruststand 45-45). Ondanks problemen met de 1- 3-1 zóne van Lokomotief werd daar, met name door Daan van Egmond, goed op ingespeeld. Kort na rust pakte Leiderdorp een zespunts voorsprong en hield die vrijwel tot het eind vast: 85-88. Bij Hagenaars presteerde MSV in de eerste helft, vooral ver dedigend, overtuigend. Na rust (30-43) werd de geroutineerde maar ook al wat oudere thuis ploeg echter niet definitief overklast. Goed defensief spel van Johan Steenvoorden en Rick Driessen en een uitblin kende rol van Peter Goosen leidden niet verder dan een bescheiden 71-83 zege. Tegen Trotters babbelde thuis ploeg Jumpers overdreven veel onderling en tegen de scheidsrechters. Dat zal hen nog de nodige straffen opleve ren,. Trotters bleef er echter rustig onder. Vooral, Wim van Niekerk (26 punten voor de pauze) zorgde in het begin voor de Leidse scores. In het tweede deel kwam het betere teambasketbal van Trotters goed uit de verf en droegen ook Peter Beijersbergen en Luuk Klomp flink bij aan de score. Het eind kwam bij 90- 99. Van Niekerk bracht na mens Trotters de meeste pun ten aan: 42. Met een beter bezette spelers- bank legde Grashoppers tegen Racing in de eerste helft een basis (33-26) voor de uiteinde lijk forse uitslag. Met agressief pressie basketbal werd na de pauze fors geoogst en afgeslo ten op 89-62 Topscorers wer den Ben de Jong en Simon Sip met 18 punten. De vrouwen van Elmex verlo ren hun wedstrijd tegen Hur ricanes in de eerste vijf minu ten. De in die fase opgelopen 10-2 achterstand bleef de Leid se vrouwen de resterende 35 minuten achtervolgen. Bij rust stond er een 33-22 achterstand op het bord, aan het eind van de wedstrijd die nooit een wedstrijd werd 58-46. Ilona Luurssen (vanaf volgende week voorlopig niet meer in zetbaar) werd met 13 punten topscoorster voor de Leidse formatie. Sandra van Gelderen stijlvol op weg naar de korf van GKV. De Fiks-dame scoorde driemaal. Met 17—7 drukte Tempo het standsverschil met KNS on dubbelzinnig uit. De koploper uit Alphen liep op spectaculai re manier naar 104 weg, tot dat de bescheiden geklasseerde Oegstgeestenaren deze opmars met twee treffers onderbra ken. Dat bleek niet afdoende, want de thuisclub ging hierna onverdroten door met scoren, wat geschiedde via Tom de Vries (5), Erica Hardam (3), Bert Jan van Weeren (3), Bob Bergshoeff (2), Joke Boot, Tin- ja van der Bosch, Elisabeth van Urk ^n Aad Haagsman. Tussen deze goals door konden Peter Zitman (3), Rudolf Ligt- voet (2), Riat Zitman en Peter Siebers nog wat terugdoen na mens de bezoekers. Opnieuw won Fluks met de oneven goal van streekrivaal Crescendo: 67. „Wij moeten de oorzaak van deze nederlaag vooral bij ons zelf zoeken", oordeelde Piet 1' Ami, coach van de Leidse formatie achter af. „Bij 66 speelden we Fluks zoek, maar toen misten we de mooiste kansen, waar onder ook een strafworp." Zijn collega Kees van Vliet ver scheen na de pauze in het veld en hij ontpopte zich prompt als matchwinnaar door de laatste treffer te maken. Daarvoor hadden Kees Imthorn (2), Ada van der Meulen, Dorith Pas- schier, Aad van Drongelen en Anne Passchier al voor Fluks raakgeschoten. Voor Crescen do resteerden de doeltreffende acties van Henk Alberts (2), Wilfred Cornelisse (2), Marlies Brouwer en Carolien van Noort. Marjolein ter Laak (nummer 7) was de grote uitblinkster bij MSV, dat via een 63-54 op US de promotie naar de eredivisie weer iets dichter bij zag komen.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 16