6;
Goede prestaties LZ'86
sportuitslagen
Sk: la
ADVERTENTIES WORDEN GEIEZI
ZIETUWEL.
SPORTTFHBUME
071-131141.
SPORT?
MET
DEKRANT
OP DE
ERETRIBUNE.
PR IJ ZEN - FINALE
DEN HAAG-SPUISTRAAT 18
MAANDAG 23/ANUARlM
(Van onze zwemmedewerker)
LEIDEN Tijdens de
derde ronde van de lande
lijke B-competitie heeft de
ploeg van LZ-86 beter ge
presteerd dan het team
van de Zijl/LGB. Als ex
cuus voor het wat minder
presteren is aan te voeren
dat de ploeg van Zijl/LGB
niet compleet kon aantre
den.
Uitspringer aan de kant van
LZ was Antoine van Weerden.
De 15-jarige Van Weerden zet
te op de 200 m. schoolslag een
100 m. tussentijd van 1.12.7.
Deze tijd geeft hem het recht
op deelname aan de Neder
landse Zomerkampioenschap-
pen. Zijn totaal tijd op de 200
m. was 2.37.4; dit leverde hem
een vierde plaats op.
In zwembad de Zijl. waar de
ploeg van de Zijl/LGB aan
trad, realiseerden Reinier
Haasnoot en Edward Maasdijk
op dezelfde afstand respektie-
velijk 2.38.0 en 2.38.0. Haas
noot werd door de jury als
winnaar aangewezen. Maas
dijk won ook het zilver op de
400 m. vrij heren (4.21.2).
Op de 200 m. rugslag maakte
LZ-er Kees Boonstoppel een
uitstekende 2.26.6. Hij eindigde
hiermee op de eerste plaats.
Zijl/LGB-er Hans Bouwmees
ter veroverde op dezelfde af
stand maar in een ander
zwembad in 2.39.3 een bronzen
medaille.
Jolanda Laterveer verscheen
voor de Zijl/LGB drie maal
aan de start. Evenzoveel ma
len veroverde zij een bronzen
plak. Op de 200 m. vrij bleef
zij net 0.1 sekonde boven de
officiële limiet voor de Adspi-
ranten Winterkampioenschap
pen steken (2.18.1). Op de 400
m. wisselslag voor dames
zwom zij een tijd van 5.43.3.
Sylvia Bakker (LZ) finishte in
5.37.5. Deze prestatie leverde
haar een zilveren medaille op.
De laatste afstand die Jolanda
Laterveer aflegde was de 100
m. vlinderslag voor meisjes ge
boren in 67 en later. Zij bracht
hierbij 1.12.6 op de klokken.
Angenita Haitsma en Anne-
marie van der Luit (beiden
LZ) werden tweede en derde
op dezelfde afstand. Hun tij
den waren 1.14.5 en 1.16.3.
Marco Mulder en Hans van
Hees (LZ) waren de sterksten
op de 100 m. vlinderslag voor
jongens geboren in 69 e l. Mul
der won in 1.09.4, Van Hees
tikte na hem als tweede aan in
1.10.2. Leon Luyten bracht het
als beste Zijl/LGB-er tot een
derde plaats (1.12.4).
De 100 m. vlinderslag dames
werd door LZ-zwemster Helga
Laschuit in 1.09.7 afgelegd. Dit
leverde haar een derde klasse
ring op. Ook Paulina Stastra
won een bronzen plak en wel
op de 100 m. vrij m. 71 en la
ter. Zij tikte aan na 1.10.8. In-
grid van Veen (Zijl/LGB)
slag meisjes geb. 69 e.l. De offi
ciële tijden waren 1.24.1 en
maakte op dezelfde afstand
een tijd van 1.07.8, goed voor
zilver.
De LZ-zwemsters Geralda
Boekweit en Jolanda Braugh
legden beslag op het zilver en
het brons op de 100 m. school-
eisjc
tijde
1.24.8.
De 100 m. rugslag jongens 71
e.l. leverde Erwin Siera
(Zijl/LGB) een bronzen plak
op. Hij legde de afstand af in
1.19.3.
Het laatste B-competitie num
mer leverde het Zijl/LGB
kwartet Mark van Belkum,
Edward Maasdijk, Reinier
Haasnoot en Hans Lalau een
limiet voor de winterkampi
oenschappen op. Op de 4x100
m. vrij estafette eindigden zij
in 3.45.0, ruim voldoende voor
een startbewijs.
Tussen de B-competitie num
mers door verschenen tijdens
de bij de Zijl/LGB georgani
seerde wedstrijden ook de al
lerjongsten aan de start. Het
was hierbij vooral Maaike Par
rel die positief opviel. Aller
eerst won zij de 100 m. vrij
voor meisjes onder de 10 in
1.14.8. Ten tweede veroverde
zij het zilver op de 100 m.
schoolslag. Zij liet hier haar
clubgenootje Gwendolijn Roe-
berding het brons. (Tijden
1.44.7 en 1.47.0). Tenslotte ver
wierf zij zich een startbewijs
voor de Nederlandse Zomer-
kampioenschappen op de 100
m. vlinderslag (1.14.8).
Ook Yvonne Latervee
Niels Ouwerkerk votèV
aan de door de Zwemboij
stelde eisen. Laterveeri
dit op de 100 m. vlindyE
meisjes geb. 1973 in 1.2l&rr
miet 1.21.0), OuwerkerW
1972) bleef op de 100
der met 1.16.2 0.8 sekjn(
onder de vereiste tijd. v;
Mike van Beukering en
Spijker werden tweemaaL*
sie en tweede. Van BeuJ$ej
won zowel de 100 m,.„
(1.25.2) als de 100 m. schoep
(1.53.1) bij de j.o. 10.
jaar jongere Stan Spijkert
tweemaal het zilver (1.3c
1.59.7). Erik Ouwerkerlr^
op de 100 m. vrij goed voJrn
brons (tijd 1.35.1).
BETAALD VOETBAL
(2* ELFTALLEN)
Rn. eredivisie: Feyenoord-Sparta
2-0. AZ'67-Toislar 1-2. PSV-Excel-
3-2. FC Twente-FC Groningen
Helmond Sport-NAC 2-1.
Feyen. 12-17 Twente 11-10
11-16 Gron 10-9
PSV
I-IS
12-
Telsiar 12- 8
AZ '67 11-13 NAC 12- 6
Helm. Sp. 10-11 Utrecht 9-4
Re*. 1e kla**e A: Heracles-FC Den
Haag 1-6. Veendam-SC Cambuur 1-
2. PEC-GA Eagles 1-2. Haarlem-De
Graafschap 7-0. Heerenveen-Volen-
Volend. 11-13 Cambuur 12- 5
Heeremi 11-12 Graafsch 12- 4
Ree. 1e divitie B: Willem ll-DS '79
3-1. RBC-Roda JC 0-2, Forluna S.-
MVV 2-2, SVV-NEC 1-0, FC Den
Bosch-Eindhoven 3-0
Elndh. 11-16 DS 79 10-10
Roda JC 10-15 NEC 9- 5
D Bosch 11-15 RBC 11- 5
Fort S. 10-12 VVV 9-4
SVV 9-11
KNVB ZONDAG
Hootdklaese A: VUC-AFC "34 1-0.
EDO-Xerxes 1-0.
Wilh. 11-15 Zeeb. 11-10
Elinkw 12-15 CVV 11-10
AFC 12-15 VUC 11-10
AFC '34 12-14 DHC 10-9
EDO 12-13 RCH 12- 9
Unitas 11-11 DWV 10- 8
BI. Wil 12-11 Xerxes 11- 8
AFC periodekampioen
B: Rheden-Drachten 1-
Eertle klatee B: Nieuwenhoorn-
VIOS 2-5
Tweede klaeee A: LENS-FC Llsse 1-
1 Alphenso Boys-Verburch 5-0
Derde klaeee A: Celeritas-Schiplui-
Vierde klasse C: Oranjeplein-GDA
2-4.
Res. 2e klasse A: Wilhelmus 2-VUC
2 1-1, Blauw Zwart 2-VELO 2 6-3.
LENS 2-DHL 2 1-1. RVC 2-Rooden-
burg 2 3-2. ADO 2-SJC 2 2-1.
Ree. 2e klaeee B: Sliedrecht 2-HOV
2 4-1. Sparta 2-Slikkerveer 2 2-0.
Rea. 3e kleeee A: VCS 2-ADO 3 6-0.
Archipel 2-HVV 2 1-1.
Ree. 4e klaeee A: Vredenburch 2-
ROAC '79 2 1-3
Ree. 4e klatee B: VUC 3-HBS 2 3-3.
Quick 3-ODB 2 0-2. De Postduiven
KNVB ZATERDAG
Eerate klatee A: De Zwerver-ASWH
1-1, Excelsior (M)-Spijkenisse 1-6,
Kozakken Boys-SSS 4-1.
Barendr 11-17 Zwerver 10-10
Koz B 11-13 Spijk 10- 8
NSW 10-12 ASWH 10- 7
PPSC 9-11 Exc M. 10- 7
N Lefck. 10-11 SSS 9- 6
Heerj. 9-10 Altena 10- 6
Zw. Wit 28 9-10
Eorele klatee B: Rljnsb Boys-Vo-
lendam 3-0. Valleivogels-DTS'35 1-
1. WOG-Quick Boys 1-0
Riinsb. 10-14 Quick B. 11-10
WOG 10-14 RCL 10- 8
Spakenb. 9-13 Nunsp 9- 7
Bennek 9-12 DTS'35 10- 7
Noordw. 9-12 Huizen 10- 6
GVW 9-11 Volend. 10- 2
Valieiv. 10-10
Eerste klatee C: ACV-SC Angelslo
Tweede klaeee B: Duno-SC Ever-
stein 3-1. Vilesse (D)-Spirit 1-1
"s-Gr SV 10-15 Lyra 10-10
RVVH 10-14 Spirit 10- 9
Everst. 10-13 Xerxes 9- 7
Vil. D 10-12 Zwal. VI. 9- 7
Be Fair 10-10 Llsse 10- 6
DUNO 10-10 Zwerv. 10- 5
Derde klaeee A: DVO'32-s Grav 1-
2. Katwijk-ARC 0-3. Maasdijk-Die
Haghe 2-2. Sportlust'46-MVV'27 0-
10-12 JAC 10- 8
T. Leede 10-12 SVPTT 9- 7
Hoekse B 9-11 Maasd. 10-6
DVO'32 10-11 Sportl. 10- 4
Vierde klaete B: Zevenhoven-Jodan
Zevenh 1 10-13 Haz. b 10- 9
Rohda 9-12 Oegstg. 10- 9
Berkel 9-11 Unie 9- 8
HBSS 9-10 VVOR 9- 8
Rea. 1e klaete: 'sGrav.SV 2-De
(D) 2-ASWH
2 0-1. Spljkenisse 2-Zwart WII'28/2
0-2. Barendr 2-Quick Boys 2 0-2.
Rozenb 2-Ri|nsb Boys 2 1-1.
Ret. 2e kistte A: Quick Boys 3-RCL
2 4-1. Spint 2-Zwaluwen VI 21-1.
Res. 3e klaste A: Scheveningen 2-
Gravenz 2 4-1 Maasdi|k 2-Vites-
(D) 3 2-2. OUNO 2-Hoekse Boys 2
2-1. Zwaluwen VI 3-Lyra 2 3-1
Ret. 3e klasse B: Vitesse (D) 4-HVO
2 1-8, DSVP 3-FC Lisse 2 1-2. Kat-
•Ijk 3-Ter Leede 2 1-3. Quick Boys
5-Sportlust'46/2 3-2, Zwaluwen VI.
'Oegstgeest 2 0-0, Zevenhoven 2-
oudekerk 2 3-0.
Res. 4e klasse A: 's-Gravenz. SV 3-
SVPTT 2 6-2. SEV 2-DUNO 3 0-2.
Ras. 4e klasse B: Zwaluwen VI 5-Be
0-0. DVO'32/2-FC Llsse 3 2-1
Katwijk 4-Voorscholen 2 2-1. JAC 3-
Jodan Boys 2 2 6-2.
REGIONALE JEUGD
te A-1: ADO-FC Usse 3-1.
Boys-RI|swi|k 1-1. Rooden-
- "~0.
14-13
ADÓ
g-Quick 4-0. VUC-KatwIJk 6-0.
VUC
Feyen. 12-22 Rijswijk 13-1
Sparla 13-20 Xerxes 13-"
1. 13-16" Quick 14-
12-15 Llsse 15- 2
Rood. 13-15 Katwijk 14-
A-2: DFC-Olympia 1-3. De
en-HOV 0-2. ZwIJndrecht.
I. Unitas-Excelsior 0-1. DHC-
1-2.
RVC
Unitas
RKAW 11-17 DHC
Papendr. 12-16 SVV 12-10
Muss. 14-15 Olympia 12- 9
Exc 13-13 DFC 14- 1
Klatse B-1: Excelsior—DSO 5-0.
RKAVV-Roodenburg 1-1, RVC-
Quick Boys 0-3
Sparla 13-21 UVS 13-13
Feyen. 13-19 ADO 13-11
Exc 13-16 Overm. 11-10
RKAW 13-16 DSO
Quick B. 13-15 ARC 12- 7
Rood. 13-13 RVC
Klasee B-2: Spi|kenisse-Slledrecht j
1-0. Alblasserdam-WSB 2-1. Zw.
drecht-VUC 2-2
Spijk. 14-23 Zwijndr. 13-
DHC 12-21 Olympia 12-101
Xerxes 12-19 Alblass. 13- 8
VUC 12-18 HOV
Sliedr. 13-15 VEP
WSB 12-11 Flor. 11- 21
BUITENLANDS
VOETBAL
ENGELAND:
Arsenal—Notts C. 1—1. E verton—
Tottenh. Hots 2—1. Ipswich
Town—Birmingham 1—2. Leic.
C Coventry 1—1. Manch. Un
South 3—2. Nott. F—Norwich 3—
O. WatfordSloke City 20. West
Ham—West Bromwich 1—0, Wol
verhampton—Lulon Town 1—2.
Aston VillaLiverpool 13.
Stand: Liverpool 2448. Man
chesier U 24—46. West H U.
2443. Nott F 23—42. Queens
P. 23—39. South 23—39. Lulon
T. 24—38. Covent. 24—38, Aston
V 24—36. Norwich 25—35. Arse
nal 24—34. Tottenh. 24—33. Wat-
lord 24—31. Everion 24—31. Sun-
derl 23-30. W Bromw. 24—30.
Ipswich 24—29. Leic 25—29.
Birm 24—25. Nolls C 24—20.
Sloke C. 24—17. Wolv. W. 24—
SCHOTLAND:
Glasgow RangersSt Johnstone
2—0 Andere duels afgelast
21—21. St Mi
20—19, Dundee 20—16. Si.
Johnst. 21—10. Motherw. 21—9.
WEST-DUITSLAND:
Kaiserslaulern—Hamburger SV
0—2 Borussia Dort.Eintracht Fr
2—0. Bayer UrdingenNurnberg
1—0. I
Leverkusen—Bayer n
-5. Kickers Off
chum 2—2. Werder Br Waldhof
Mann 5—0. Eintracht Br Stutt
gart 10. Arminia BielefeldFC
Koln 1—2. Forluna Dusseldort—
Stand: Bayern M 18—26, Stutt
gart 18—25. Werder Br. 18—24,
Hamb. SV 18—24. Fort. D 18—
23. M. Gladb. 18—23. Bayer L.
In 1819. Bayern
18-20, FC
U 18—19.
Waldhof M. 18—16. Kaisersi. 18—
15, Bochum 1815. Eintr Br.
18—15. Bor Dortm. 18—14. Kick.
Oil. 18—11, Nurnberg 18—9.
Eintr. Fr. 18—9.
BELGIË:
Waregem—Molenbeek 0—2.
Gent—Kortrljk 01, Anderlecht—
Seraing 2—1. Beerschot—Club
1—f.^WalerscheiMechelen "l-^-o"
Cerkel Brugge—Antwerp 2—2, Lo-
kerenStandard Luik 01.
Stand: Beveren 19—32. Seraing
1926. Anderl. 19—25. Stand. L
19—23. CI. Brugge 19—23. C
Brugge 19—20. Mechelen 1920.
Waregem 19—19. Watersch. 1
19. Kortrijk 19—19, Antwerp 1
18. Lierse 1915. Lokeren 1
15. Cl Luik 18—15. Beerach 1
15. Gent 19—12. Beringen 18—12.
Molenb 19—12.
FRANKRIJK:
BordeauxStrassbourgh 20.
MonacoToulon 1—0.
Metz6—1. Baslia—St Elienne 2—
1, RennesLens 1—1, LilleLa
val 1—0. Nimes—Nantes 1—0,
Nancy—Rouen 20
Stand: Bordeaux 25—38. Monaco
25—35. Nantes 25—33. Auxerre
25—32. Paris SO 24—31, Tout.
24—30. Straatsb 25-27. Lens
25—25. Laval 2525. Rouen 25
24. Baslia 25—24. Sochaux 2<
ITALIË:
Avelllno—Ascoll 2—1. Catanla-
Udinese 02, Florentine—Torim
4—1, Genua—Napoll 0—0. Inter-
-Milan
Stand: Juventus 17—25. Torino
17—22. Florentine 17—21. Ror
17—21. Udlnese 17—20. Verona
Napoli 17—14. Pisa 17—13.
no 17—12. Genua 17—12. Lazlo
17—11, Catania 17—8
PORTUGAL:
BoavistaSalguelros 2—1. Benfl-
ca—Portimonense 1—0. Estorll—
FC Porto O—O. Farense—Sporting
Lissabon 1—2. Penafiel—Guima-
raes 1—0. Braga—Vitona Seluba
1—0. Agueda—Rio Ave 1—0. Var-
zimEsphinho 31.
Stand: Benfica 15—29. Porto 15—!
26. Sp. Llss. 15-26. Braga 15—1
18. Gulmar. 15-17. Rio Ave 15-
16. Boav. 15—16. Vitoria Setubal
15—14. Portimonense 15—13.
Varzim 15—13. Farense 15—12.
Agueda 15—12. Penafiel 15—11,
Salgueiros 15—10. Estorll 15—7.
Esphinho 15—6.
SPANJE:
MalagaBeiis 1—1. Valencia-—
Real Madrid 00. Real Socie-
dad—Vaiiadohd 2—1. Cadiz—
Gijon 0—2. Zaragoza-
Stand: Ath. Biibao 20—30. R. Ma
drid 20—28. All. Madr. 20—25.
Bareel. 20—24. Zarag. 20—23.,
Malaga 20—22. Bells 20—22, Es-
pagnol 20—21. Murcia. Real Soc.'
en Gljon 20—20. Seville 20—19.
Valencia 20—18, Osasuna 2017,
Vail, en Salam. 20—15. Mallorca!
20—11. Cadiz 20—10.
ATLETIEK
ZWOLLE
800
Hulst (Olympia'48) 2 04 5. 2.
Dieperlnk (ATC 75) 2.18 4.
800 meter heren: 1 Luc Bakker
(Phoenix. Utrecht) 1 58 0. 2. Fred
van Kaam (DEM) 1 58 2, 3. Gerl
van Zanten (Typhoon) 1.58.9
Kogelstoten: 1 Erik de Bruin
(Sparta) 20.11 (Ned. rec2 Ron
Schenk (Lycurgus) 15 59. 3. Wim
de Wollt (Horror) 15 15
Hinkttaptpringen: 1 Peter Zuid-
hof (Thor) 14 82.
400 meier heren: 1. Arjan Achter
kamp (AV'55) 50.5.
60 meter. 1 Peter van de Hei|den
(PSV) 6 88. 2. Achmed de Kom
(AAC)6 96
60 meier damet: 1. Marjan Olys-
lager (Sprint) 7.5. 2. Marjo van Agt
(PSV) 7 7.
60 meter horden damet: 1. Mar
jan Olyslager (Sprint) 8.33 (Ned
60 m.: 1 Edine van Heezik (ADA)
7 65. 2. Sandra Westera (Forlis)
7 76. 2 Janneke Bosma (Impala)
60 m. horden: 1. Marjan Olyslager
(Sprint) 8 34. 2. Tineke H.dding
(Hera) 8.50, 3. Marjon Wijnsma
Kogel: 1 Tine Schenkels (Sagitta)
13.76. 2. Jeanelte van Noord
(Ada) 13.20 m.
60 nvM. Lars Schmidt (AAC) 7 00.
2 Achmed de Kom (AAC) 7.00.
60 m. horden: 1. Paul Wijnbergen
(AAC) 8.15, 2. Jan Harland (Spar
la) 8.20. 3 Fred Burgoss (Start
baan, Amstelveen) 8.29.
Hoog: 1. Eric Rollenberg (Haarlem)
2 08 m.. 2. Rik Wijnanls (Sparla)
2.05
Polthoog: 1 Jan Harland (Sparla)
4 60 m 2 Eitjo Schutter (Nijme-
NATIONALE LOPEN
HEEROE
1 Gerard Nijboer (Daventria)
1 08 14. 2 Wim Zeegers (AV 34)
1.09.12. 3. Ruud Stigter (Clylo-
neus) 1 09.36. 4 Dirk Westerduin
(DOS) 1 09 36. 5 Arjen Guikema
(Start 78) 1 10 35. 6. Willem de
Weerdt (PEC/Zwolle) 1.11.33.
Kloetloop, Grootebroek
Senioren: 1. Cor Lambregts (Uni
tas) 25 km in 1 uur 19 min. 25
sec 2. Cor Vriend (PSV) 1.19 45;
3. Gerard Mentink (Daventria)
1 20.03. 4 Gerard Huynen (Noord-
kop) 1.20.22: 5. Huib Dalebout
(AV 56) 1.20 49; 6 Harry Dnessen
(Ach.Top) 1.21 20; 7 Wim van Mil
tenburg (Hellas) 1 22 12; 8. Frans
Smit (Hera) 1 23 00. 9 Gerril van
Essen (Edam) 1 23.08. 10 Dick
van Santen (PAC) 1 23 23; 18
Henri Rledljk (Forluna) 1.26.16. 24.
Dick Vink (Sparla) 1.27.10; 26. Jan
Anthonisss (PAC) 1.27.41.
Veteranen I: 1 Rob ter Poorlen
(Hollandia) 1 22 39; 2. Marius de
Snayer (Forluna) 1.23 09; 3. Wim
Roelofs (Zaanland) 1.23 55. 4.
Joop Keizer (Vet Ned 1.26 17; 5.
Henk Bronswijk (01.70) 1.26.33
Veterenen II: 1 Piet van Alphen
(AAC) 1.23.36: 2 Arie van Embden
(Fortuna) 1.36 23. 3. Jan Visaer
(Lycurgus) 1.38.27.
Oames senioren: 1. Irene Wentzel
(Hellas) 1.36.50; 2. Marjan Hoog-
erhout (OI.70) 1.42.34; 3. Anneke
Lautenschutz (Edam) 1.59.58.
Damet veteranen: 1. Greet Wcr-
naar (Hollandia) 1.38.39; 2. Mleke
Klein (Lycurgus) 1 43.28; 3. Pi
van Woelen (Watertand) 1 43.31.
Breda: 1. Tonnle Dirks (De Keien)
9100 m in 27.36. 2. Klaas Lok
(Phoenix) 27 50. 3. Marti ten Kale
(Fortis) 27 51. 4 Paul Watson (Af-
cent Stridors) 28 00.
Damet: 1 Elly van Hulst (Olym
piade) 3600 m in 13.02. 2. Tineke!
Klufl (Thor) 13.09. 3. Ann Rlndt]
(PSV) 13.16. 4. Petra van Liempl!
(PH) 13.25.
Rotterdam, snelwandelen: i Tja-
bel Ras (PAC). 10 km. in 49 34. 2
Jos Schippers (Energie) 50 25. 3.
Klaas Bakker (Olal) 50.43. 4. Hans
van Wakeren (Unites) 52 54.6. 5.
Fred Rohner (Unitas) 53.28. 6. Pe
ter Schunn (Wdl) 53 34.
BASKETBAL
RAYON
HEREN
Eertle klat: AMVJ-OSg 77-66.
Lokomotief-Leiderdorp 85-86.
Jumpers-Nutssp Trotters 90-99.
Hagenaars RB-MSV 71-83. Argus-
Bhtz 95-96.
Tweede kite: ASV'68-Vent Axis L.
57-55. Binnenland-Midland 81-50.
Grasshoppers-Racing/R 89-62.
Rabo Bank-Zoebas 74-97. Ounc-
AMVJ 2-Cangeroes
2 83-77. DAS 2-Lelderdorp 2 59-
57. MSV 2-Stoepie Sh. 2 81-67.
LUSV 2-Gr. Eagles 2 55-61. Voor-
ne 2-Charlols 2 77-76. Jumpers 2-
Markt 2 62-65.
DAMES
Eerete klat AMVJ-OSG 49-57.
Blnnenland-Devel Devils 70-74.
8-46, Dunckers-Red
Stars 39-48
Tweede klaa: Vent. Axla L.-BVO
82-67. Argus-
DAs 2 81-67. Goba-Hagenaars 62-
48. Voorna 2-BVO 70-41.
JONGENS
Eertle klat: Kador-Rabobank
103-24. DAS-Leiderdorp 58-136.
55-58, Voorne-Charlols 188-37.
Dunckers-Blitz 65-54.
MEISJES
Eertto klat: Goba-BOB 71-64. Gr
Eagles-SVO 88-24, Grasshoppers-
Red Stars 51-46.
ZAALHANDBAL
Enzico/Swift
1e divitie A:
Enschede—vdH/Treffers 14—13.
Haka/E en O—DSVD 21—12.
ST/HMS—BDC 13—11, V en K—
Pl/Foreholte 11—10. Slotervaart—
Wlngs 15—8.
ie divitie B:
Haak/DES—Hercules 15—13. la-
son—ESC A 15—16. V en L—
DW/Hellas 2 10—9. Oranje Wit—
UVG—Northa 20—12. Meeuwen—
DWS 3—10. v Eijm/Hermes
DW/Hellas 9—11, vd Quinlus—
HEREN
1e divitie A:
BDC—Hercules 12—19. AHC 31—
1 27—
17—20. VolendamJahr
19. EnschedeSport Vereent
19—15
1e divitie B.
Loreal—Tachos 20—14. Siitardla
2—Caesar 17—9. TornadoBrin-
2e divitie C:
a 20—15
18—14. Snel-
wiek—EMM 15—16. Saiurnus—In
ternos 13—15. Ammo—Wings
12—13. Rijnstreek—UD 18—18
3e divieie G:
UVG—Hollandiaan 17—17. Saiur
nus—vdH/Tretlers 14—12. Ac-
liel—DWS 14—13. v Eijm/Hermes
2—DW/Hellas 2 9—17. Westlan-
VOLLEYBAL
HEREN
EREDIVISIE
Zaan 69-AMVJ 0-3. Voorburg-Gel-
3-1, Martinus-Reflex 3-0.
EERSTE DIVISIE
A: Sudosa-OAK 3-0, EAW-SOS
DPC 3-2, Blokkeer-Verdan 3-0.
SSS-Dynamo 0-3. OVRA-Molen-
wiek 3-1. Martlnus 2-Smash 3-2.
B: Tornado-PenP 3-0. Broleco-Nij-
megen 3-2. Valbovol-Zevenhuizen
3-1. VCH-DOS 3-2. Polaris-Uden-
3-1. Radius-VCS 2-3.
Starlift/V 2 2-3. WVV-Ruiler/VSC
3-0. Kalinko-Martens/L 3-2. SVC-
Splrit/B 2-3. Krimpen-Madjoe 2-3.
DERDE DIVISIE F
v Zandvoorl/ER-Blauw Wil 3-2,
Archiplan/Övoco-Atak 3-2. IKS-
Up-Sarto/Pelikaan 2 0-3.
DERDE DIVISIE G
DAC-Sliedrecht S 3-2. Broleco/v!
2-Geminl/K 3-1. BenG/Vollido-To-
negido 1-3. Ekspalvo-Rangers 3-1.
SVC 2-v. Sanlen/H 0-3. Radius 2-
The Smash 2 3-0.
DAMES
EREDIVISIE
Set Up'65-AMVJ 3-2. Voorburg-
Sudosa 3-2. DVC-VVC 3-1. Dyna-
mo-Valbovol 3-1. Orlon-VCH 3-0.
Marllnus-Oikos 3-0.
EERSTE OIVISIE
A: Vollkei-Zaan'69 0-3. EAW-Gro-
ningen 2-3. Katapull-Olympus 3-2.
Lycurgus-Onon'74 3-0. Ovra-Mo-
lenwiek 3-1. DFC-Smash 2-3.
B: HulSI-PenP 3-0. Longa'59-
Voorburg 2 3-1. Were Di-Berkel 0-
3. VCH 2-DOS 3-1. SVV-Haag'68
2-3. VCE-Sarto 3-1.
2e divieie: Deltalloyd/AMVJ 2-
DVO 3-0. Broleco/VI.-Starlift/V 3
1-3. PVC/Blokkeer-Tonegldo SC
plan/Ovoco-Ekspalvo 1-3. AKS-
Brevok/ARC 2 1-3. Savok-De Ze-
bras 0-3. Symmachia-Udenhout
3-2. Marathon-Karanoi 2-3
DERDE DIVISIE G
AV'40-RVC/Lybanon 1-3. Ley-
ter/VSC 3-1, Gemini ^-Amster
dam B 2-3. Sliedrecht S-v San-
tcn/H 3 3-2. Brother/M2-De Me-
ZAALKORFBAL
Wit 6-14. LDO-PKC 11-16. Pams-
Fides Pacla 12-11. Fortuna-Rohda
11-10.
OvergangeklaiM A: Driehoek-
Vriendenschaar 11-8. HKC-DWA
10-13. VEO-Dalto 10-12. OWO-
Permx 12-16. B: Rapiditas-Drach-
len 11-9. Slanfries-Overscholje 7-
7. Asko-Nic 8-15. Oost Arnhem-
Riglersbloek 13-7. C: Westerkwar-
tier-HKV 10-11. AKC-Sleeds
Hooger 10-12. BEP-Groen Geel
12-10, DTV-DKOD 6-14 D: Trek
vogels-Rust Roest 12-9. OEC-Die
Haghe 5-7. DETO-SDO 13-9. PSV-
Ready 8-7.
Eerete klatee A: Albatros-TOP (S)
5-5, Animo-Swift 4-6. Kinderdijk-
Tjoba 10-9. O DO (M)-VES 6-9. B:
Achilles-BI.W.'51
Zwervers 9-7.
Tweede klaete A: Excelslor-DES
11-5. Jodan Boys-Meervogels 5-6.
Vr'schaar-IJsselvogels 5-8. B:
KOAG-NIO 7-5. Snel-Or. Wit 9-9.
Fiks-GKV 15-13. Or. Nassau-DVS
11-8. C: Ten Donck-Overkanters
16-12, DKC-Regenboog 9-10. Da-
naiden-Olympi
Eureka
'6-11
Valto-Merwede 12-11. VelociU
17-7. Crescendo-Fluks 6-3
Ree eerate klaete A: Excels 2-
Vr'schaar 2 10-8. PKC 4-GKV 2
10-8. VEO 2-T|Oba 2 14-8 B: PKC
3-HKV 2 5-8 Deetos 3-Ready 2 2-
2. Bermen 2-Fides P 2 10-10. C:
Eibernest 2-Pams 2 8-9. Trekvo
gels 2-Sperwers 2 7-9.
Rat. tweede klttte A: KOAG 2-
Pernlx 2 6-6. VES 3-TOP 2 7-7.
PKC 5-Eibern. 4 10-5. Kinderd 2-
Pams 4 17-10 B: Kwiek 2-Swifl 2
7-9. Het Zuiden 3-Overkant 2 6-
Ret. derde klatte A: Kwiek 2-
DES 2 8-6. ADO 2-TOP 3 8-7.
HKC 3-GKV 3 8-4 B: Excels 3-
Sperwers 3 6-3, GKV 4-Danald 3
6-15. Deetos 5-HSV 2 8-8. C: Al-
2-Ready 3 12-1. Am
Junioren A: Velocllas-Deeios 5-
20. TOP-Overkanters 8-5. Forlu-
na-Die Haghe 13-8 B: Snel-KOAG
9-8. Albalros-HKC 10-9.
SKIËN
90-melerechane:
1. Steiner (Oos.) 231.2 punten
(109—114). 2. Ahonen (Fin) 227
(109,511,5), 3. Aklmoto (Jap)
226.6 (109—110).
Stand wereldbeker
1 Welsstlog (Odl) 125 punten, 2.
Nykanen (Fin) 92. 3. Ostwald 87.
Slalom Hahnenkamm:
1 Mare Girardeili (Lux) 1 min.
38.24 sec (51.91 46,33). 2.
Franz Gruber (Oos) 1.38.91 (51.27
47.64); 3 Boian Krizaj (Jsl.)
1.38.93 (51.45 47.48); 4. Phil
Mahre (VSl) 1.39.20 (51.73
47.47); 5 Ingemar Stenmark (Zwe)
1.39.25 (52.00 47.25); 6. Stlg
Strand (Zwe) 1.39.60 (52.23
47,37).
Klassement wereldbeker 1. Zur-
briggen 154 pnl. 2. Andreas Wen-
zei (Lie) 132 pnl. 3. Stenmark 120
pnl. 4 Steiner 113 pnt, 5. Urs Ra-
ber (Zwi) 104 pnl. 6. Frans Helnzer
(Zwt) 98 pnt. 7 Girardelll 91 pnt.
Rangschikking tialom-beker is:
1 Sienmark 86 pnt. 2. Girardelll
70 pnt. 3. Gruber 69 pnl.
Slalom damet Verbier
1 Annl Kronbichler (Oos) 1 min.
30.97 sec. (45.03 45.14); 2 Ma
ria Epple (Wdl) 1.31.07 (45.79
45,28); 3. Erika Hess (Zwi) 1.31.67
(46.11 45.56): 4 Dorota Tlalka
(Pol.) 1 31.69 (46.29 45.40). 5
Ursula Konzett (Lie) 1 31.91 (46.75
45.16): 6 Christelle Guignard
(Fra) 1.32.15 (46.47 45.68); 22.
Christha Kisnhofer (Ned 1 42,06.
48 Kathusha Esser (Ned I 1 46.06
Combinatie afdaling plut de sla
lom: 1. Erika Hess 40,27 pnl. 2.
Olga Charvatova (Tsj.) 44,01 pnt.
3. Brigitte Oertll (Zwi) 52.06 pnt. 4.
Irene Epple (Wdl) 52.87 pnt.
Klattemenl wereldbeker 1 Han
oi Wenzel (Lie) 198 pnl. 2. Erika
Hess 189 pnt. 3. Irene Epple 179
pnl. 4. Olga Charvatova 140 pnt.
Kitzbuhel:
1. Klammer (Oos) 2.20.82. 2.
Resch (Oos) 2 03.39. 3. Steiner
(Oos) 2.03.43. 4 Zurbriggen (Zwi)
2.03.44. 5. Wirnsberger (Zwi)
2.03.54,
SCHAATSEN
Jan Koolman (Ammerstol).
Op 1 ronde: 4 Jos Niesten
5 Emiel Hopman ('l
Zand). 6. Co Giling (Warmenhui-
zen). 7. Jan Kroon (Abcoude). 8
Anne Postmus (Lutjesgast). 9
Theun Busser (Utrecht). 10 Frans
Boon (Hem)
Stpnd KNSB-bekerstrijd:
1. Hopman 306.9 punten. 2. Jos
Pronk (Oost-Graltdijk) 257.2 pnt.
3. Giling 257 pnt. 4 Niesten 232.1
pnl. 5. Kooiman 219 punten.
BILJARTEN
Finalegroep NK
6 198 46.87 4
4 130 36 50 4
2 158 50 50 4
0 106 26 27 2
Van de Ven 2 76
Burgman 2 100
Van Devenler 0 58
BOBSLEE
Duitsland I 3.39.71. 3. Sovjet-Unit
II 3.40.18; 4. Sovjet-Unie II
3.4126; 5. Oost-Dultsland I
3.41.36: 6 Zwitserland III 3.42.44
21. Nederland I 3.46.04; 26 Ne
derland II 3.47.30; 31.
DAMMEN
Groep 1. vijfde ronde: Palmer-
Smeenk 2-0. Kosior-Oudshoorn 2-
0. Van der Koolj-Boom 2-0. Dolle-
kamp-Rijkaan 1-1. Bronstring-
Vermln 1-1. Rijkaarl-Bronstring 0-
2. Boom-Dollekamp 0-2. Ouds
hoorn-Van der Kooy 1-1, Palmer-
Stand: 1 Bronstrlng en Dollekamp
8 punten, 3. Palmer en Vermin 7.
5 Van der Kooy. Kosior en Rij
kaart 6. 8 Oudshoorn 5. 9
Smeenk 4. 10. Boom 3
Groep 2. vijlde ronde: Heusdens-
Geurtsen 2-0. Goudt-Van Leeuwen
Borst-Meijer 1-1. Jansen-Luteyn
Bies-Van der Borst 0-2. V
wen-Brouwers 2-0. Heusdens-
Sland: 1. Van der Borst en Jansen
8 punten. 3. Goudl en Heusdens
7, 5. Geurlsen. Van Leeuwen on
Mel|er 6. 8. Brouwers en Luteyn 5.
10. Bies 2.
DAMES
Groep 1. vierde ronde: Poepjes-
Slobbe 2-0. Bloem-Van der Werft
1-1. Boerma-Smlt 0-2. Wanders-
Groep 1. vijlde ronde: Andries-
Poepies 1-1. Van der Werff-Boer-
ma 0-2, Stobbe-Wanders 1-1.
Smit-Bloem 0-2.
dries en Stobbe 7 punten.
Groep 2. tweed* ronde: Otten-
Nieuwenhuizen 0-2. Joosten-Clerc
1-1. Van Hoof-Wolfs 0-2.
Groep 3. vijfde ronde: De Vaal-
Kalkhoven 2-0. Schouten-Van Set
ten 2-0. Rovers-Van Geenen 0-2.
Van Geenen-Van de Beukei 0-2.
Van Setten-Ravens 2-0. Kalkho-
ven-Schouten 1-1.
Stand: 1. Van de Beukei 10 pun
ten. 2. Van Setlen 7. 3. Schouten
SCHAKEN
HOOGOVENSTOERNOOI
7e ronde: Huebner-Ligterink 1-0
Sosonko-Ree Vi-'-i. Adorian-Var
der Wiel 'rt- i. Toekmakov-Korls-
ino| Miles-Van der Starrer
afg Nikolic-Andersson 1-0, Torre-
Achtste ronde: Ligterink-Beljavsk
afg Andersson-Torre afg Var
der Sterren-Nikolic 0-1. Korlsjnoj-
Huebner-Sosonko
Stand na achtste ronde: 1 Korls
jnoj 6 punten. 2 Beljavski 5 pnt en
I afg partij. 3 Van der Wiel. Niko-
lic 5 pnt. 5 Adorjan. Huebner.
Ree. Toekmakov 4 pnt. 9 Miles
3% pnl en 1 afgebr partij. 10 An-
dersson 3 pnt en 1 afgebr parti|.
II Sosonko 3 pnt. 12. Ligterink,
Torre 2'-4 pnt en 1 afgebr. partl|,
14. Van der Sterren 1Vi pnt en 1
Mèettergroep 3e ronde: Paolozzl-
Georgiev 0-1. Andruel-De Wil W-
Langeweg-Kuljfl Ilic-
Gutman 0-1. Van Mll-Hartoch afg
4e ronde: Georgiev-Hartoch 1-0,
Gutman-Van Mil afg. Kuijf-llic
afg.. De Wit-Langeweg
Pao-
Stand na 4 ronden: 1 Georgiev 4
pnl. 2. Gutman 3 pnl en 1 afg.
partij. 3. Kuljft 2 pnt en 1 afg. par
tij, 4. Harloch 2 pnl. 5. Andruet,
Langeweg. Paolozzl 1 pnt. 8. De
Wil 1 pnt en 1 atg. parlij. 9. De Wil
1 pnt. 10. Ilic 'A pnt en 1 atg. par-
tij-
HSB-competltie
Promotieklasse: DD3-Den Haeg2
1.1/2—6.1/2.
Eertle klatte B: Watsentar2-
DD5 4—6. Schaakmat-Collectief
1.1/2—4.1/2.
Tweede klatte A: Nationale Ne-
derlar>den2-Vogelwijk 3.1/2—
5.1/2. Prometheut-Arene 6—3.
Tweede klatte B: Den Haa(j4—
RHC3 6.1/2—Z1/2.
Derde klatte C: HSV2-Llerte3
WORSTELEN
dow)
Tol 57 kg:
1 Jup van Toor (Simson. Schaes-
berg), Ruud van der Berg (Sim-
son/KDO. Den Haag). 3. Jacques
van der Ven (Attila, Berghem)
Tol 62 kg:
1Peter Snijders (Simson. Schaes-
berg). 2. Alex van der Will (Oe Hal
ter. Utrecht), 3. Jan Rieder (De
Halter).
Tol 68 kg:
1. John Midsvalne (De Halier). 2.
Waller Liesker (De Halter). 3. Hulb
Nafzger (SDZ. Utrecht).
Tol 74 kg:
1. Hans Berkenbosch (Achilles,
Arnhem). 2 Eric Bos (Simson,
Schaesberg). 3. Jan Dix (SDZ).
Tot 82 kg:
1 Jan van der Paverd (Hercules,
Amsterdam). 2. -Job Mantel (Do
Halter). 3. Marcel Ie Blanc (De Hal-
Tol 90 kg:
1 Roel Kroes (Hercules). 2 Terry
Bakker (Hercules). 3. Ron Visser
:sdz)
Tot 100 kg:
1 Hennie Heyman (De Halter). 2.
Henk van Hulst (De Halter). 3. Pe
ter Slingeland (Simson/KDO).
Boven 100 kg:
1. Tom Roelots (Hercules). 2. Cor
Jansen van Jorksveld (Nelson. IJs-
selstein), 3. Ton de Rooy (De Hal-
Sprintwedttrijden In Davoe
1. Gaetan Boucher (Can)
2. Serge Glebnikov (Sov)
3 Uwe Mey (Odl)
4. Sten Jansen (Vst)
5. Hein Vergeer (Ned)
6. Eric Henriksen (Vst)
7 Geert Kuiper (Ned)
8. Michael Richmond (Vst)
9. Ron Kei (Ned)
10. Sles Uilkema (Ned)
Kleine vierkamp damet
1. Sablne Brehm (Odl)
2. Andrea Schulze (Odl)
3 Mary Doctor (Vst)
4. Steenbruggen (Ned)
5. Nancy Swider (Vst)
6. Jan Goldman (Vst)
7. Slam (Ned)
Sprintvierkamp damea
1. Enke-Busch (Odl)
2 Rothenburger (Odl)
3. Petroesjeva (Sov)
4. Schöne (Odl)
5. Stahnke (Odl)
6. Blair (Vst)
152.985
153.045
153.830
154 455
154.610
37.38
37.21
37 39
37.90
38.01
1.15.17
1.15 90
1.17.40
1.15.71
208.67
2.1221
2.11.95
2.14.60
1.13.27
1.13.70
1.16.54
1.17.37
1.17.24
1.25 46
1.26.03
1.2687
4.31.04(br)
4.36.58
4.42.99
43.22 2 18.02 1.26.56 4.53.21
41.05
4094
40.79
162.470
164.340
164.370
167.230 (junioren wereldrecord)
1.20.84
1.21 47
1.22.54
40.38 1.19.96 (br)
40.36 (br) 1.20.87
41.33 1.21.90
11.72 1.25.86 41.48
ZWEMMEN
Tieitr vlinderslag damts:
man Li (Chi) 1 03 43. 2 Sa-
lha Puruls (Eng.) 1.03.93, 3.
e Heizei (Wdl) 1 05 23
ablne Pauwels (Bel.) *2.17.49,
Gortsjakova (Sov
1. Alexei Filonov (Sov 57.57. 2
Karslen Drobny (Odl) 57 93. 3.
Bennie Nielsen (Oen 58.30.
200 meier rugtlag heren:
1 Serge Zabolotnov (Sov.)
201 56. 2 Vladimir Sjemetov
(Sov) 2 04 41, 3. Oleg Gavrllenkol
(Sov2 04.96.
200 meter echooltlag damet:
2.37.05. 7. Mil
24320.
4x 100 meter witteltlag damet:
1 Sov|ot-Ume 4 25 55, 2 Oosl
Nederland 4 28.35. 3 Frankrijk
4.30.48.
200 meter schoolslag heren:
1. Dlmilrl Volkov (Sov 2.21 08. 2
Robertas S|oelpa (Sov.) 2.22.05. 3.
Ingo Grzywotz (Odl) 2.24.17.
4x 100 meier witteltlag heren:
1. Sovjet-Unie 3.51.40. 2. Oost-
Dld 3.59.07. 3. Frankrijk 3.59.97.
4x 100 melar vrije tlag damet:
1. Sovjet-Unie 4 25.55. 2. Neder
land 4 28.35. 3. Frankri|k 4 30.48.
4x 100 meter vrije tlag heren:
1 Zweden 3.29.91. 2. Sovjet-Unie
3 34 83. 3 Frankrijk 3 34.83. 7
Nederland 3 46 01
100 meter vrije tlag heren:
1. Marcello Guarducci (Ita) 51.84.
2. Stelan Caron (Fra) 51.91. 3. Pel-
le Holmerlz (Zwe) 52 19
1000 meter vrije tlag heren:
1. Vladimir Salnlkov (Sov.)
10.02.71. 2 Sven Lodzlewski (Odl)
10.21.15. 3. Alexander Baganov
(Sov.) 10.25.34.
100 meier schoolslag heren:
1. Dimitrl Volkov (Sov.) 1.04.93. 2.
Robertas Sjoelpa (Sov.) 1 06.08. 3.
Ungo Gyzywotz (Odl) 1.06.92.
200 meter vlinderslag heren:
1 Karslen Drobny (Odl) 2 05.59, 2.
Michael Tarasov (Sov.) 2.05.63, 3
Gary Blnfield (Eng.) 208.47. 8
Benny Mensink (Ned.) 2 14 60.
100 maler rugslag heren:
1 Serge Zabololnov (Sov.) 57.30.
2 Vladimir Sjemetov (Sov 57.68.
3 Oleg Gavrilenko (Sov 58.22.
100 meier vrij# sleg damet:
1 Sophie Kamoun (Fra) 58 21. 2.
Maanl Sihyonen (Fin) 58.30 (Fins
ecord). 3. Marion Aizpors (Wdl)
-- - Oegema (Ned.)
58 96. 5.
1.00.01.
1000 meier vrije alag dam**:
1 Carla Lasl (Ita) 11.03.70. 2. Ire-
na Laritsjeva (Sov.) 11.12.36. 3.
Yolanda van der Straten (Bel.)
1. Tania Bogomllova (Bul.) 1.11.47,
2 Catherine Polrot (Fra) 1.11.94.
3. Larissa Belokon (Sov.) 1.12.82.
7 Mildred Muls (Ned 1 16.12. 6
Saskia van der Kolk (Ned)
200 meter vlinderslag damea: 1
Roberta Felotti (Ha) 2 19.85. 2.
Maria Scoll (Eng.) 2 19 89. 3. Ca
role Braguer (Fra) 2.22.71. 6. Mil
dred Muis (Ned 2 27 46. 8. Petra
Spaans (Ned.) 2.32.03.
100 meter rugtlag damee:
1. Larissa Gortsjakova (Sov)
1 04 91. 2. Sabine Pauwels (Bel
1.05 00. 3 Catherine While (Eng
1.05.36. 5. Killy Oude Nijeweme
(Ned.) 1.07.88.
Zwemkronlekcompelitie:
de Raket
Idem heren: 1. R Verbeek Z/V
59 7; 2 E. Ran Z/V 59.7; 3. M.
Renting Dolfijn 1 02 i
100m vrij* tlag j. 1987: 1. E Ran
52.0; 2. P Sol Dolfijn 54.8; 3. C
Moelker Raket 57.3
Idem J.o. 10: 1. M. Both Dolfijn
1'16'2; 2. A. van der Bosch Raket
1.26.5; 3 D. Heylnk Raket 1.29 6.
100m. rugtlag j. 1909: 1. E. Smits
Dolfijn 1.04.4; 2. R. Rosner PSV
1 09.3; 3. M. van den Berge Z/V
1.11.8.
200m. vlinderslag dames: 1. J.
van der Meer Raket 2 24.3; 2. P.
Jonge Dolfijn 2.29.9; 3. D. van
Rakel 5.13 3: 2.1. Baars Dol-
lljn 5.18.2; 3. M. van Aarsen Z/V
5.20.9.
200m. rugtlag J. 1907: 1 E. Smits
Dolfijn 2.23.1; 2. E. Ran Z/V
2.24.1; 3. D Smits Dolfijn 2.27.1.
400m. vrije slag dames: 1. J. van
der Meder Raket 4.13.9; 2. I.
Baars Dollijn 4.28.9; 3. L. Bosch
Dolfijn 4.37.6.
200m. vrije sleg m. 1N7: 1 P de
Jonge Dolfijn 2 09 1; 2. J de Vries
Rakel 2.13.6. 3. W de Pon PSV
2.15 2.
200m. schoolslag j.1967:
ZIAN/Vitesse 3.42.9; 2. w
3.43.2; 3. Raket 3 51 0. IJ
Stand: 1. Doltijn 5496.0; 2. f
5589.2; 3. PSV 5661.7. 4. Zl*
WIELRENNEN h
VELDRIT DIESSEN
1 Rinie Pley (Wierden) 1
min. en 11 sec.. 2. Dirk Pi/1
(Belop 25 sec3. Jo M,
(Deurne) op 0.37. 4 Peler j
burg (Elsloo) op 0 50. 5. Kei
de Wereld (Nieuwkoop) op 0| 1
Johan van der Velde (RijsbIJ
Rol (Alkmaar) op 1.20. 8 I
Frijters (Rijsbergen) op 1 7"
Ties Verhagen (Eerde) op 2 f
Gerl Weijers (Afterden) op i
VELDRIT GEMONDE
1 Reinier Groenendaal (S
chielsgestel) 1 07.12. 2. op
Johan Ghyllebert (Bel 3. ol.
Frank van Bakel (Deurne), ]j]
1.52: Jo Martens (Deurne).r
2.10: Michel Groenendaal (S
chielsgestel)
VELDRIT ZELZATE FJ
1 Rudy Thielemans (Bel.). 2
der (Ned.). 4 Reinier Groenfan
(Ned.). 5. Robert VermeireF"
6 Peter Harlngs (Ned 7,j\\
Llenhard (Zwi.). 8. Ralmunik
zen (Wdl 9 Paul de Bjei
(Bel10. _Frank van Bakel f
I 129. 3 Zwi
Libolon 125. 5. Johan
en (Bei
PAARDESPORT
Fire. Nlel gestart Willen|er
Wiske H en Wilgenhof. Toinx
nend f 1.40 plaats f. 2.00 fu
7 80 koppelt 15.00 trio f. de
TWEEDE KOERS. 2000 mi,
Verdi Kandia (A. Suykl1 3
1 23.7; 2 Wendy Dpmsladl Ti
dam D. Niel gestart: Van»)
Victory Fortuna en Wiggen..
Tolo; winnend f. 2.80 plaati>jv
f. 2,90 f. 3,80 koppel 21.2me
1 22.0; 2. Whirlwind Laren. 0
Oostland. Niet gestert: Udc"
Viviana A Toto pinnendvi
plaats t. 1.20 f. 1.10.
f 4.40 trio t. 90.80
ZESDE KOERS. 2000 msjVIi
Wicky Sypesleyn (mevr hei
Rijk) 1.21.2; 2. Ucly Ducklyt
kie Hollandia Niet gesiaS c
Hermes. Toto: winnend f^Jr
plaats f 1.30 f 3.10 f. 1.7ÓL
f. 7.60 trio f 32.60
ZEVENDE KOERS. 2000 mOO!
Us Rudl (R. Pools) 1.22.0;
que of Grace. 3. Tamara Ril
gestart Voila Boszorg. a t
nend" V2.70 plaats.50^ -
koppel f 2.20 trio f 26.20 lr
ACHTSTE KOERS. 2900 mijk
Tijs B (M Vergay) 1.22,4; !;p,
ner; 3 Solvent H Niet (,cl
Udet Brian en Ruth van g«
Tolo: winnend f. 2,60 plaats l.
f 1.20 koppel f 2,70 trio f.'
NEGENDE KOERS. 2000 m
Vincent Forluna (M. Si-
1 19.3; 2. Tabasco du Bolss
Sickengha. Nlel gestart; 'n
Toto. winnend f 12.20 pnd
13.10 f. 2.10 koppel I 20.60 j
133.60 'lu
TIENDE KOERS. 2000 m4-
Tempo Rara (M. Sanders) sr,
2 Talna; 3 Solo Fortuna N
start. Robby Performer. ToF6'
nend f. 15.60 plaats f. 3.70. ui
koppel f. 20.20 trio t. 1162,,,,
ELFDE KOERS. 2440 m4v'
Unimars (A Mollema) 1 3 1
Utorella E; 3 Vorstin Sla p
nend I 7,60 plaats f. 3.60 I. c
5.60 koppel f 24,50 trio f.1 t
TOTALISATOROMZET: rje
Geen extra kosten.
Nooit of te nimmer onvoorziene uitgaven voor reparaties. Bij Skala betaalt u
slechts één prijs: de maandelijkse huurprijs.
Omruilen wanneer u wilt.
Altijd de mogelijkheid om 't nieuwste van het nieuwste in huis te hebben.
Hoe? Gewoon uw toestel even omruilen. Makkelijker kan 't niet.
Huurkontrakt al vanaf 6 maanden.
Met Skala kunt u alle kanten op, want bepaalt hoelang u huren wilt. Eén,twee
of drie keer 6 maanden. Hoe langer u huurt, hoe aantrekkelijker de prijzen.
Nu ook Philips Matchline te huur
De techniek van Philips en de service van Skala. Ook op zon- en
feestdagen. Mooier kan toch niet?
En nü de allerlaagste prijzen. Skala bestaat 10 jaar en dat vieren we.
Kom meteen langs en profiteer van Skala's extra lage prijzenfestival.
Of bel voor de dichtstbijzijnde vestiging: 030-61.18.46. Want wat u hier
naast ziet is slechts 'n voorbeeld uit velen.
Huurprijzen gebaseerd op 3 6 maanden huurpenode Eenmalige mstallatiekosten slechts 50.-
Leiden, Haarlemmerstraat 168,Telefoon
DIOLEN CREPE
LINGERIE
STOFFEN
keperflanel
satm feutre
80-90 cm breed
van 6.90/9.90 NU...
per meter
JERSEY CRÊPE
modieuze dessins
UNI POPLIN
150 cm breed fff
van 23.90 NU... ÊB 9
per meter
4A.
150 cm breed H
van 21.50 NU...
BADSTOF
prachtige kwaliteit
m veie kleuren
3 cm breed
ïn 13 90
NU...
RESTANTEN
ZUIVER WOL
ROTTERDAM-COOLSINGEL 79