gehoordgezien Omroepen lopen in de pas van Brinkman BEELD SPRAAK DIO/TELEVISIE QeidóaSowumt MAANDAG 5 DECEMBER 1983 PAGINA 9 Jaah Tnn flliamiillan llenjs-"' De bezuinigingen van minister Brinkman hak ken er ook in Hilversum stevig in, tenminste als de Kamer hem niet tot andere gedachten zal weten te bewegen. Bij het bespreken van de Medianota moet dat aan de orde komen, maar zo als de minister het thans ziet moet er volgend jaar met dertig miljoen min der volstaan worden. Afhankelijk van grootte moeten de omroepen daar van allemaal een paar mil joen voor hun rekening ne men, de NOS het meest. Dat gaat programma's en banen kosten, al heeft men voor die banen alvast een tijdelijke oplossing gevonden door de VUT-leeftijd voor één keer te verlagen. Dit zou tijdelijk enig soelaas bieden, zoals we al berichtten, maar nu schijnt minister de Koning van Soci ale Zaken hier niet zo geluk kig mee te zijn. Het laatste woord hierover is nog niet gevallen. Maar hoe ook, de omroepen lijkt het onwaar schijnlijk, dat er geen brok ken zullen vallen in de pro grammatische sfeer. Bij verschillende omroepen is men al aan het strepen ge weest. Met programma's en met mensen, mensen het laatst. Mensen staan voor programma's. Je kan niet een man of een vrouw wegdoen ,en voor honderd procent kwaliteit van een bepaald programma instaan. De KRO bijvoorbeeld heeft laten weten, dat men naarstig over deze zaken gebogen zit. Bij die omroep zou een baan of twintig moeten verdwij nen, maar men noemt dat het laatste waartoe men zou over gaan. Gunstig ligt het getal van rond veertig mensen die van de VUT-regeling kun nen gaan profiteren, gekop peld aan het niet invullen van alle vacatures. Men zoekt het liever in een nog zorg vuldiger bekijken van de uit gaven. Geen dubbeltje of het moet verantwoord wezen. En over het schrappen of ver schraling van de program ma's gesproken, het maken van programma's in Hilver sum valt altijd aanzienlijk goedkoper uit dan het wer ken op lokatie, ergens in het land, omdat het laten lopen van de NOS-trein financiëel gezien geen peuleschil is, net als de lijnverbinding van de PTT. „Tussen Keulen en Pa rijs" kan zo terug naar Hil versum, maar komt „De KRO langs in 's Graven deel", dan zal de KRO daar ook werkelijk langs komen. Van elk programma zal wor den bekeken of men er in Hilversum niet beter een thuiswedstrijd van kan gaan maken. Dit opent intussen nog mogelijkheden voor „Studio Sport" ook. Zo'n hele opnametrein voor vijf minu ten voetbal. Voortaan kun nen dat soort wedstrijden be ter in Hilversum gespeeld ,r .atsr im De KRO blijft natuurlijk wel langs komen in Gravendeel en zo. worden. Ze hebben daar ten slotte ook nog een sportpark. Bij de NCRV wordt er niet anders gedacht. Daar bestaat geen geneigdheid tot ingrij pende operaties, maar ook daar weten ze niet precies waartoe men alsnog gedwon gen kan worden. Bij die om roep zit men wel met de complicatie dat een aantal programmamakers in aan merking kan komen voor de VUT-regeling, maar dat dit nou net mensen betreft die fungeren als de kurk waarop de NCRV-programmering drijft. Die doe je zomaar niet de deur uit. Heel strikt beke ken, moeten er bij de NCRV 23 man/vrouw weg, maar dat is niet het eerste waar men aan denkt. VPRO VOORUIT Het omroepersblad „Spreek buis" liep alle omroepen na om te vernemen welke oplos singen men kiest om met mi nister Brinkman in de pas te lopen. De VPRO bijvoorbeeld zegt geen noemenswaardige problemen te hebben. Dit heeft ermee te maken, dat deze omroep in de loop van het volgende jaar B-omroep hoopt te worden. Dit houdt in meer zendtijd, meer geld en meer personeel. Daar kan men dus evenveel passen voorwaarts doen als anderen achterwaarts. Er wordt niet geschrapt, maar juist op het maken van meer program ma's gezonnen. Veronica verkeert in dezelf de rooskleurige situatie. Rob Out loopt dan ook opgewekt door Hilversum rond. „Geen centje pijn", liet hij weten. De post salaris ligt bij deze omroep erg laag, omdat er overwegend veel jong perso neel in dienst is. Dat wordt natuurlijk wel anders naar mate de jaren verstrijken, maar dat is de zorg van Ve ronica (nog) niet. Bovendien hoopt deze omroep volgend jaar de A-status te verwer ven. Dan zullen er door meer mensen meer programma's gemaakt moeten worden. Dat werkt natuurlijk erg lekker. Ook de TROS heeft ooit in de situatie verkeerd van een ionge omroep te zijn met re latief weinig salariskosten. Zoveel jaar verder komt daar natuurlijk verandering in. Ook daar zit men intussen over de cijfers gebogen. Deze omroep vertoeft wat de om vang van het personeel be treft niet in een bedreigde hoek. Er lopen daar wat min der oudgedienden rond, die hun jaren vol moeten zien te maken. Het zal daar zeker geen ontslagen regenen. Dit is het laatste waar men aan denkt. Dan zal de bezuini ging toch moeten doorwer ken in de programma's. Hier over bestaan nog geen afge ronde gedachten. In de programmasfeer moet de NOS in elk geval wel een stevige veer laten vallen. Er zouden daar wel 32 mensen weg moeten, maar dan blijft er ook niet veel over van de programma's die zij onder hun hoede hebben. Gelukkig komen daar wat arbeids plaatsen vrij als de nieuwe VUT-regeling ook op hoger niveau genade vindt. ONNODIG De Evangelische Omroep moet een half miljoen gulden inslikken. Ook geen kleinig heid. Elk ontslag wordt daar een pijnlijke gebeurtenis ge noemd. Maar er speelt nog een andere zaak mee. Zou men daar nu gaan bezuini gen, op personeel dan wel op programma, dan staat men wellicht binnen de kortste keren voor het feit weer te moeten uitbreiden. De EO is nl. op weg naar de B-status en dat opent perspectieven, die de opgelegde bezuinigin gen onnodig zouden maken. De EO .wil daar eigenlijk eens over gaan praten op het departement. Als dat VUT-besluit van te vertrekken op 57-jarige leef tijd doorgaat, zal dat vele ac- tievelingen toch erg zwaar vallen, zo liet men bij de AVRO weten. Die mensen zullen toch een vrij plotselin ge beslissing moeten nemen in een levensstadium, waarin zij nog volop actief zijn. Men is daar nog niet uit de puzzel, omdat er zoveel direct men selijke zaken mee samenhan gen. Tot hoofdbrekens toe re kent men zich daar rot, liet men weten. De VARA, al hevig geplaagd door interne zorgen, krijgt die eis tot bezuiniging nog eens extra op het bord ge legd. Deze omroep laat noch tans een vrij opgewekt geluid horen. Het zit nl. zo, dat we gens interne problemen eer der dit jaar er oplossingen werden gezocht en ook ge vonden, die thans doorwer ken in maatregelen om ge hoor te geven aan de eis tot beperking. Hierin speelt ook de arbeidstijdverkorting een rol. Maar het blijft passen en me ten en schuiven met mensen en menselijk geluk. Bij de NOS meent men nog een paar ijzers in het vuur te hebben. Men wil in overleg met de BUMA en de PTT. Met de eerste instelling om tot een gunstiger auteurs rechtencontract te komen, zodat de omroepkosten lager uitvallen bij regelmatig ge bruik van andermans geeste lijke produkten, die door de omroep uiteindelijk niet al leen worden gebruikt, maar in zekere zin ook geadver teerd. Het daaruit te puren voor deel valt toch weer toe aan artiesten, die in dienst of aan het werk gehouden kunnen worden. Ten tweede wil men gaan praten met de PTT, die als prijzig bekend staat bij' het leggen van lijntjes. De PTT heeft aan de omroep een enorme klant. Dit moet tot een kleine korting kun nen leiden. JOOP De Apeldoorner Joop Bro- met, tv-journalist die kort geleden het boekje „Tram melant in omroepland" sa menstelde aan de hand van ook in ons blad verschenen uitspraken van het tv-volk- je, liet in een interview met een van onze redacteuren weten, dat die mensen, die in Hilversum zo goed de weg weten, elkaar niet zel den in de haren vliegen. Hij kreeg al het verwijt, dat hij zich tot opmerkingen uit die monden beperkte zonder er zelf veel aan toe te voegen; dan wel om het in verhaal vorm te vertellen. Die kri tiek legt hij naast zich neer, omdat hij de door hem geci teerde uitspraken voldoen de voor zichzelf vindt spre ken. Daar valt volgens hem weinig aan toe te voegen dan wel op af te dingen. Van dit boekje, dat hij dus open deed over Hilversum, is al een flink stel verkocht. Nochtans heeft hij geen re den om zich op de borst te. kloppen. De nodige beschei denheid volgde na een kor te opwelling van trots, toen hij in een grootwinkelbe drijf zijn eigen boekje mocht signeren voor daar om vragende kopers. Komt er een dame op hem toe om hem te vragen, waar de lin gerie-afdeling zich bevindt. Dan sta je gelijk weer met beide benen op de grond. ERICA Erica Terpstra, bekend van wereldzwemrecords en van de Kamer en niet te verge ten van haar studie Chinees en Japans aan de Leidse universiteit, heeft er zin in om op dinsdag 6 december als wekker te fungeren. Zij heeft met TROS-radio de afspraak gemaakt, dat zij op die dag 's morgens om ze ven uur in de studio arri veert teneinde op Hilver sum 4 platen van haar voor keur te draaien. Zij beschikt over een heel speciale klas sieke voorkeur, een soort estafette toch, met op de draaitafel de Carmina Bura- na van Carl Orff, de Peer Gynt-suite van Grieg, een. polonaisae van Chopin, de Tarantella van Liszt en het Te Deum van Bruckner. UF IJf Blokker wielrent of rent wiel in dezelfde club als Dries van Agt, zo weet het omroepersblad "Spreek buis" te melden. Die club heet DOF, Door Oefening Flink, en mag niet meer dan vijftig leden tellen. Daaronder wat artiesten en tv-mensen, maar ook be roemde cyclisten als Gerrit Schulte en Jaap Oudkerk. Hoe van Agt fietst, werd aan IJf gevraagd. Die aar zelde niet met antwoorden: Goed, vooral in de bergen. Het blijkt voorts, dat de kwaliteit van de wielren nende leden vooral is gele gen in het vermogen te kunnen afzien, d.w.z. des noods met je tong op je schoenen je rondjes blijven draaien. Een erg ongemak kelijke houding, maar IJf vindt, dat wie kan afzien ook niet zeurt. Toelichting e familie Knots jize Knots staat op zijn \p, want oma Knots Hetty jyting) heeft er weer eens \n bende van gemaakt. Ze altijd vol goede bedoelin- \n, maar ze is zo'n vreselijk \handige vrouw, dat er nog eens wat serviesgoed \euvelt. Deze keer heeft ze \n alternatief potje gebrou- !n, waar een luchtje aan zit. 00 uur, Nederland 1. oeratie V-1 dat de definitieve selectie het sabotage-team be- jnd is gemaakt, krijgen de pen te horen waar ze nu 'ecies voor opgeleid zijn. De eratie wordt met de uiter- f zorgvuldigheid doorspro- 'jn. leder lid ontvangt pre- instructies omtrent zijn lak. De verkennende werk zaamheden worden aan So- hge en Lamboit opgedra- fn, die de contacten moe- leggen. Stephen Lovell arentegen heeft plotseling 'swetensbezwaren en hij be fit zich uit het team terug trekken. Helaas kan zijn rtrek een vroegtijdig einde Operatie V-1 betekenen, dat kolonel Squires zijn ui- ste best moet doen om tyvell van gedachten te doen iranderen. tOO uur, Nederland 1. ke et it be jot m precies te zijn op 8 de- Amber is het drie geleden af John Lennon in New York erd vermoord. De TROS-te- 1 visie heeft gemeend dit feit ovmoeten herdenken met de 3^atles-film „Let it be" uit ch 970, toen het uiteenvallen n(jW7 de groep al bijna een feit r(j as. Het intieme kijkje achter djP schermen laat ons Paul tr, icCartney, George Harrison, j [Ohn Lennon en Ringo Star 'den, terwijl ze in de Apple ndtudio's bezig zijn songs als rb Get back", „Across the Uni- oo drse" en „Let it be" op te re emen. Ook aan de beroem- o"'e dakscène op het Apple- ye lebouw is regisseur Michael j" indsay-Hogg niet voorbijge gaan. Historische momenten dËln het geworden en soms er ntroerend ook wanneer 3J°hn Lennon danst met zijn touw Yoko Ono en George n Ringo improviseren op de itaar en de piano. 0.1O uur, Nederland 2. Nederland NEDERLAND 1 VOO 16.00 Tineke. Talkshow Tineke Vos. NOS 17.00-18.00 De droom van Sint Nicolaas. Musical voor kinderen geschreven door Willem Wilmink en Aart Staartjes. 18.25 Teleac: Latijn: taal en cultuur van de Romeinen, les 8. NCRV 18.55 De rups, Italiaanse te kenfilm. 19.00 De familie Knots, afl.: Linke soep. 19.30 Wild-West op z'n Best. Afl. 17: Daniël Best heeft last van zijn vechtlustige klasgenoot Johnny Fletcher. NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Farce Majeure, satiri- Hetty Heyting verzorgt de vrouwelijke komische noot in „Farce Majeur". Ned. I om 20.28 uur. sche kijk op de toestanden van vandaag de dag. 21.00 Operatie V-1, Engelse tv-serie. Afl. 10: Het doel van de opleiding en een de finitieve selektie voor de sa- botage-aktie worden be kend gemaakt. 21.50 Muzikale meditatie, door diverse koren. 22.15 Hill Street Blues, Ameri kaanse politieserie. Van avond o.a.: Lucy begaat een bijna fatale vergissing bij een arrestatie en Furillo voorkomt het uitbreken van een bende-oorlog. 23.10 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. TROS 19.12 Wordt u al geholpen? Engelse komische serie. Vanavond: Het warenhuis maakt reclame via de radio, een reden voor mrs. Slo- combe om voor zichzelf re clame te maken. 19.45 Kieskeurig, consumen tenrubriek. 20.10 Let it be, Engelse speel film van Michael Lindsay- -Hogg over de laatste fase van de Beatles. Dit ter her denking van de moord op John Lennon, drie jaar gele den. 21.30 TV-Privé, door Henk van der Meyden. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.05 Teleac: Tekenen en schilderen, les 1. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Sechs Richtige, tv-serie. 19.00 Auf Achse, serie. 20.00 Journaal. 20.15 DijB Welt der Vicki Baum: Die Goldenen Schuhe (1), tv-serie in vijf delen naar de gelijknamige roman. Met: Claudine Auger, Nicole Kunz, Klaus Barner e.a. Vanavond begint de Duitse televisie met het uitzenden van een vijfdelige tv-serie, die naar haar roman „Die goldenen Schuhe" werd vervaardigd. Hierin wordt de levens geschiedenis van de balletdanseres Katja verteld, die zich ontwikkelt tot een beroemde prima-ballerina. Op 45-jarige leeftijd aan de top van haar carriere vraagt men haar om bij het Newyorkse Manhattan-ballet in te vallen voor een zieke collega. Ze heeft echter haar man, de arts Ted Marshall, beloofd een paar weken met hem thuis door te brengen. 21.15 Europa im Vergleich. 21.45 Bitte umblattern, amusements magazine. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Spatherbst (Akibiyori), Japan se speelfilm uit 1960. Met:Setsuko Hara, Yoko Tsukasa, Ryujl Kita e.a. Regie: Yasujiro Ozu. 01.05 Journaal. DUITSLAND 2 17.50 Die Strassen von San Francis co. Afl. Jimmy's bewijs. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Journaal. 19.30 Na, sowasi, amusementsprogr. met Thomas Gottschalk. 20.15 Gesundheitsmagazin Praxis, medisch magaz. 21.00 Heute-journal. 21.20 Strafanzeige gegen Unbetei- ligt, tv-spel met Wolfgang Kieling, Werner Kreindl, Katharina Matz, e.a. Regie: Jurgen Haase. Clemens Weichmuller, een Hamburgse verze keringsagent doet bij de politie zelf aangifte, dat hij nagelaten heeft bur gerhulp te verlenen. Wat is er ge beurd? Twee mannen zijn in de metro zonder aanleiding door drie jongelui in elkaar geslagen. De overige passa giers hebben rustig toegekeken of hun gezicht afgedraaid zonder een hand uit te steken. Een van de getui gen is Weichmuller, die zich nu schul dig voelt, maar er zit een luchtje aan zijn gevoelens. De oudere verzeke ringsagent gaat het de laatste tijd niet voor de wind en hij ziet in het metro-voorval een kans om er een molestverzekering uit te slaan. 22.50 Konig Jan und die Ringer aus Aaien, zes verhalen t.g.v. het Wiener Turkenjahr. 23.35 Heute. Aansl.: Dagsluiting. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Telekollege 1: Scheikunde. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Auslandsshow: Treffpunkt Strassburg. 21.45 Landesspiegel. 22.15 Sport-Platz. 23.00 Wie uns die Nachbarn sehen. Duitse vredesbeweging vanuit Ameri kaans oogpunt. 00.00 Journaal. BRT 1 17.50 Teletekst voor iedereen. 18.00 Tik Tak, tekenfilm. 18.05 Rondomons: Modelvliegtuigen. 18.30 De geschiedenis van de kleine man. Afl. 7 (1750-1850). 19.00 Programma van de Chr. Dem. Omroep. 19.40 Paardenkoersen, Mededelin gen en progr.-overzicht. 19.45 Weerman. 20.15 Mini Micro Macro, spelpro- gramma. 20.20 Geschiedenis mijner jeugd, tv- -serie over Hendrik Conscience. Afl. 2. Met: Ludo Busschots, Jo de Meye- re, Emmy Leemans e.a. 21.10 De Benny Hill Show. 21.40 Horizon, wetenschappelijk ma gazine. 22.30 Paardenkoersen, Journaal en Coda, „Ballade", van Gaston Durnez. 19.00 Tijdrover: Doe-het-zelf. Ruit vervangen. 19.15 Tegen de verwachting in, do cumentaire serie voor de jeugd. Van daag: Golda Meir en Mahatma Gand hi. 19.40 Mededelingen en Programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Extra Time. 21.25 Toto-Prognose. 21.30 Het Vrije Woord. 22.10 De PVBA Elektron, jongeren programma (herh.). RTBF 1 17.15 Vacatures van de ONEM. 17.30 Plein Jeu, gevarieerd kinder programma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Con8umententips. 19.30 Journaal. 20.00 Neige, Franse film uit 1980. Met: Juliet Berto, Jean-Francois Ste- venin, Robert Liensol e.a. Regie: Ju- liet Berto en Jean-Henri Roger. Aansl.: Studiodiscussie. 23.45 Journaal. Engeland BBC 1 16.15 Onbekend. 16.55 Play school, kinderprogramma. 17.20 Wakky races. 17.30 Jackanory, kinderprogramma. 17.45 So you want to be top, klnder- 18.00 John Craven's newsround, jeugdjournaal. 18.10 Blue Peter, kinderserie. 18.35 Willo the Wisp, kinderprogram- 18.40 Journaal. 18.53 Regionaal magazine. 19.40 Tekenfilm. 19.50 Terry en June, tv-serie. 20.20 The Dukes of Hazzard, Ameri kaanse serie. 21.10 Panorama, aktuele'reportage. 22.00 Journaal en weerbericht. 22.25 Chato's Land, lers-Engelse speelfilm uit 1972. Met: Charles Bron- son, Jack Palance, Richard Basehart e.a. Regie: Michael Winner. 00.05 Film '83, filmmagazine. 00.23 Nieuwsoverzicht. 00.35 Phil Silvers as Sgt. Bilko, tv- 01.00 Weerbericht. BBC 2 18.35 Nieuwsoverzicht. 18.40 Eureka, kinderserie. 19.10 Grange Hill, jeugdserie. 19.40 The Essay (Turning year ta les). 20.05 Sussex Folk Jamboree (4). 20.35 The Best of Delia, culinaire se- 21.00 Rowan and Martin's Laugh-In. 21.30 The Bob Monkhouse Tonight 22.25 Horizon, afl.: Oncogenes. 23.25 Frank Delaney, gesprekspro- gramm. 23.55 Newsnight, actualiteiten. ITV 18.15 Emmerdale farm. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.30 Survival. 20.00 The real world. 20.30 Coronation Street. 21.00 In loving memory. 21.30 World in action. 22.00 Minder. 23.00 Niepws. 23.20 Anglia reports. 24.00 Possession, thriller. 01.25 Children at Christmob. TV'itiorgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven. NOS/NOT 10.00 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven. FEDUCO 14.00-14.15 Frysk Teleboerd, afl. 8. RVU 15.30 Vormgeving en... ruimte lijke ordening. NCRV 16.00 James Herriot. Engelse serie. Afl.: Het is zo druk in de praktijk dat James zelfs op huwelijksreis geen rust gegund wordt. 16.50 Globetrotten. Jeugdmagazine met onderwerpen uit Amerika, Noord-West-Mexico en Argentinië. 17.10 Yakari. DUITSLAND 1 08.30-9.05 Schooltelevisie. 09.25 Sesamstraat. 10.00 Journaal. 10.03 Die Welt der Vicki Baum. Die golde nen Schuhe (1), herh. 11.05 Das Traumschiff (herh.). 12.10 Gesund heitsmagazin Praxis. 12.55 Pers overzicht. 13.00 Journaal. 13.15 Vi- deotext für alle. 16.00 Journaal. 16.05 Portret van Evelyn Waugh (1903-1S66), n.a.v.. zijn 80ste geboor tedag. 17.00 Was ist was, kinderpro gramma. 17.20 Alpha 5, kinderpro gramma. 17.50 Journaal. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Videotext für alle. 15.57 Program ma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Mosaik. Programma voor de oudere generatie. 16.35 Mandara (7). Tv-se rie van Justus Pfaue. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. BRT 1 RTBF 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.25 School- televisie. 16.45 Vacatures van de ONEM. 17.00 Plein Jeu, gevariëerd kinderprogramma. BBC 1 07.30 Breakfast time, actueel maga zine. 10.00 Training dogs the Wood- house way (5). 11.30 Play School, kinderprogramma. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13.57 Financieet- en nieuwsoverzicht voor doven. 14.00 Pebble Mill at one, lunchpro- gramma. 14.45 Gran. 14.50 Stop go. 15.00 Rugby (Union Varsity match). 16.55 Play School. 17.20 The Adven tures of Buliwinkle Rocky. Kinder programma. 17.25 Jackanory. 17.40 Wuffer. ITV 07.25 Good morning Britain. 10.30 Schooltelevisie. 13.00 Portland Billy. 13.10 Sounds like a story. 13.30 The spice of life. 14.00 News at One. 14.20 Anglia News. 14.30 A plus. 15.00 Take the high road. 15.30 A kind of loving. 16.30 Sons and daughters. 17.00 Portland Bill. 17.15 Dangermouse. 17.20 Razzmatazz. 17.45 CB-tv Channel 14. HILVERSUM 1 TROS: 17.02 Piekuur. NOS: 17.55: Meded. TROS: 18.15 Het journalistenforum. 19.02 TROS Coun try. 20.03 En nu de moraal. 20.30 Cafe Chantant. 21.02 Coulissen. 22.02 Aktua-Sportcafe. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. AVRO: 0.Q2 Easy listening. 2.02 AVRO's Service Station. 6.02 Auto in? AVRO aan. (6.30 AVRO's radiojourn.). HILVERSUM 2 NOS 18.00 Nws. 18.30 Uitz. van het Nederlands Israëlitisch Kerkgenootschap. 18.45 Uitz. v.d. Bond zonder Naam. VOO: 18.50 Ve ronica sport. (19.00 Nws), 19.30 Vero nica nws.radio. 19.33 Confrontatie .20.30 Veronica Nws.RADIO. 20.33 Trend. TELEAC: 21.30 Innovatie-kre- atief ondernemen, les 4. 22.00 Wer ken met Audio-apparatuur, les 1. VOO: 22.30 Nws. 22.40 Veronica nws.radio. 23.00 Het zwarte gat. NOS: 23.55 Nws. HILVERSUM 3 AVRO: 16.03 Toppöp Disco show (17.30 AVRO's radiojour- naai). 17.56 Per saldo. NOS: 18.04 De avondspits. AVRO: 19.02 Stennes. 20.02 Folklive. 21.02 Elpee-uur. 22.02 Candlelight. 23.02 AVRO'Swingtime. HILVERSUM 4 17.00 Overname HiP versum 2. VARA: 20.00 Radio Filhar monisch Orkest en het Groot Omroep Koor: klass. muz. van Duitse en Oos tenrijkse componisten. (In de pauze: ca. 20.25 Pianomuz. van Mozart). 22.00 Jazz-op-vier - Aad Bos. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilver sum 1). NOS: 19.02 Bulletin in het Marokkaas-Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. AVRO: 7.02 Auto in? AVRO aan, verv. (7.02, 7.30, 8.06 en 8.30 AVRO's ra diojournaal. 7.33 en 8.33 Per saldo) 9.03 Steunpunt. 9.08 Arbeidsvitami nen. (10.03 Duimeland). 11.15 Uit is in. 11.30. De brekers. 12.03 Muzikaal onthaal. 13.06 AVRO's radiojournaal. 13.20 De AVRO-diligence. 13.57 Per saldo. 14.03 Mazzel. 15.03 De tweede ronde. 16.02 Hersengymnastiek. 16.30 Kom er maar 'ns bij. 17.52 Per saldo. 17.55 Mededelingen (NOS). HILVERSUM 2 KRO: 7.00 Nws. 7.10 Echo-kort. 7.12 Het levende woord. 7.20 Echo. (7.30, 8.00 en 8.30 Nws.) 8.55 Postbus 900. NOS: 9.05 NOS- -sportief. 9.24 Waterstanden. 9,30 Nws. KRO: 9.33 Als je haar maar goed zit. 10.00 Angels en klemmen (10.30 Nws.) 11.00 Ouder worden we allemaal. 11.30 Nws. 11.33 Met Anne. 12.00 Kruispunt. Overh.voorl.: 12.16 Uitz. voor de landbouw. NOS: 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. KRO: 12.36 Echo. 13.00 Nws. 13.10 Echo-politiek. 13.30 Nws. 13.33 Schoolradio. NOS: 14.30 Nws. FEDUCO: 14.32 Thema 7: De laatste wil. NOS: 15.03 NOS-Ombudsman. 15.30 Nws. 15.32 Een leven lang. TROS: 16.00 TROS Nieuws-show. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. VARA: Van 7.00-18.00 Aktualiteiten via Dingen van de dag. 7.02 Gesode- meurders. 9.03 In afwachting van... 11.03 Doorloper. 12.03 Paviljoen 3. 14.03 Peter Holland. 16.03 De verruk kelijke 15. HILVERSUM 4 TROS: 7.00 Nws. 7.02 Een goede morgen met Erika Terp stra. (8.00 Nws). 9.00 Continu klas siek. 11.00 TROS Concertzaal: 1. Klass. muziek voor ork. en piano. 2. Kamermuziek. 13.00 De klass. top tien. NCRV: 14.00 Vocaal recital:. Lied. van Beethoven. 14.35 In kleine bezetting. 15.15 Beroemde solocon certen: Muziek van Sibelius. 16.00 Li- terama, of: Het kunstbedrijf. 16.45 Woord in de middag.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 9