Van der Luit Mededeling aan onze verbruikers Mededeling aan onze verbruikers Energiebedrijf Rijnland Energiebedrijf Rijnl: Familieberichten Begrafenissen - Crematies Transporten PAGINA 8 Alle dingen gaan voorbij Rijke vreugde gaf mij 't leven Diep geluk is mij gegeven En mijn harte was zo blij maar de vreugde ging voorbij Alle dingen gaan voorbij 'k Heb zo veel geweend in 't leven Leed en strijd heeft het gegeven menig offer vroeg het mij maar ook lijden ging voorbij Onze moeder en oma AUKE DE WOLF-WOLDENDORP is niet meer bij ons. Zij was 86 jaar en sinds 21 januari 1938 weduwe van Gerrit de Wolf. We hadden haar zo lief. Riet Krispijn-de Wolf Piet Krispijn Auke en Klaas Jan-Dirk Leiden, 28 november 1983 „Lorentzhof", kamer 210 Correspondentie-adres: Lammenschansweg 29 2313 DJ Leiden Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Lorentzhof". Bezoek aldaar donderdagavond van 7.00-7.30 uur. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 2 december a.s. om 10.30 uur in „Lorentzhof", waarna de begrafenis om ca. 11.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Rhijnhof' te Leiden. Dankbetuiging De vele blijken van belangstelling die ik mocht on dervinden bij het overlijden van mijn echtgenote CLASIEN KEULEMANS-KOEK waren een warme trnnst in rin vnnrhiie rtanen en Dankbetuiging Getroffen door de hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn lieve man. en zorgzame vader CHRISTIAAN ANTONIUS DOES danken wij u voor de schat aan bloemen, uw aan wezigheid in de kerk en schriftelijke belangstelling. Dit alles is voor ons een grote steun geweest. H. A. Does-van der Slot en kinderen November 1983 Julianalaan 21 2215 HA Voorhout. in het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Verzekeringen - Deposito's. Lelfefl, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432,2300 A K Leiden, telefoon 071 -213231 Wassenaar. Deijlerweg 127. telefoon 01751-12436 Voorschoten, Hyacinthstraat 7. telefoon 0h7l 7-5985 LEIDSE COURANT WOENSDAG 30 NOVEN Op 24 respectievelijk 28 november 1983 heeft het College van Beheer van het Energiebedrijf Rijnland, daartoe gemachtigd door de Algemene Raad, vastgesteld: de tarieven- en vergoedingsregelingen behorende bij de Verordening Algemene Voorwaarden voor de levering van warmte respectievelijk gas. Deze regelingen treden in werking op 1 januari 1984; tegelijkertijd worden de tot dan toe geldende regelingen ingetrokken. De nieuwe regelingen zijn gedeponeerd bij de Kamers van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland en voor Gouda en Omstreken en liggen van 1 december af ter inzage ten kantore van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70 te Leiden. De Directeur te Leiden te Leiden In zijn vergadering van 23 november heeft de Algemene Raad Energiebedrijf Rijnland de volgende regelingen gewijzigd: Tarieven- en vergoedingsregelingen behorende bij de Verordening Algemene Voorwaarden voor de levering van elektrische energie, alsmede de verordening voor de verh heetwaterinstallaties. Tarieven- en vergoedingsregeling behorende bij de Verordening Algemene Voorwaarden voor de levering van Deze regelingen treden in werking op 1 januari 1984; tegelijkerl worden de tot dan geldende regelingen ingetrokken. De nieuwe regelingen zijn gedeponeerd bij de Kamers van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland en voor Gouda en Omstreken en liggen van 1 december af ter inzage ter kantore van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70 te Leiden. De Dire

Leidse Courant | 1983 | | pagina 8