Rudi Carrell en De Zonnebloem werken langs elkaar heen Nederland ^IQ/TELEVISIE Ciidoe (Somaitt Televisiefilm Wereldomroep bekroond TV-morgen Morgen V De Australische acteur Jack Thomp son speelt de hoofdrol in „Sunday too faraway". BBC 1 om 00.25 uur. BBC 1 16.35 Tekenfilms 16.55 Play School. 17.20 Bananaman. Kinderprogramma 17.25 Jackanory. Kinderprogramma. 17.40 Take hart. Kinderprogramma. 18.00 Crackerjack. 18.40 Sixty minutes. Actueel pro gramma. 19.40 Friday sportstime. 19.55 Show business. Magazine over amusement. 20 20 Carry on at your convenience. film. 21 45 Points of view. Brieven van kij kers. 22.00 Journaal en weekendweerbe richt. 22.25 Knots Landing. .Tv-serie met Ted Shackelford, Joan van Ark, Mi- chele Lee e.a. 23 15 My kind of music. 23.46 Nieuwsoverzicht en weerbe richt. 23.50 Men of the year awards. 00.25 Sunday too faraway. Speelfilm. BBC 2 16.00 Tennis. Benson and Hedges (2e dag). 18.35 Nieuwsoverzicht. 18.40 Great day in the morning. Western uit 1956. Met: Virginia Mayo, Robert Stack en Ruth Roman. 20.05 The Bride. 20 10 Dhondy Play (3): Salt on a sna ke's tail. 20.40 The treasures of the Burrell. 21.10 Dylan: A Solitary Mister. 22.00 M.A.S.H. 22.25 Good behaviour. Tv-serie (2). 23.25 Hoogtepunten toernooi Ben son and Hedges. 24.00 Newsnight. Actualiteiten. 00.45 Caitling, a left over wife. Inter view met de weduwe van Dylan Tho mas. 17.50 The Dinosaur trail. 18.15 Whose baby. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 Family fortunes. 20 30 The A-team. Serie. 21.30 A fine romance. 22.00 Auf Wiedersehen pet: If I were a carpenter. 23.00 News at ten. 23.30 W.K. boksen 00.30 Darts. 01.00 Speelfilm. 02.30 Martin Luther: 500 years. 'impende man Iejr Jack Arnold staat er om zijn griezelfilms. in incredible skrinking iitf 1957 vormt een soort j itie van griezel 't Het bekroonde script Gehard Matheson. k imiddag zijn Scott Ca- iiWilliams) en zijn touise (Randy Stuart) i Üleziervaren op de Stil- \an, als ze door een i, lichtgevende mist WtovervallenEnkele we ir komt Scott tot de <ng dat hij kleiner _plke week een paar 'er. Een onderzoek |1 dat Scott blootgesteld ilsf aan mist, die radio es. mpingsproces heeft ver- de gevolgen voor zijn even. Op het laatst is )g maar vijf cm groot hij in een poppenhuis :n terwijl Louise bood- aan het doen is, VT aangevallen door de at in zijn ogen een le- xvit monster is. Nederland 1. ol rof vel I 13 g' eÜserie van de NCRV ia$13" krijgt een populai- Ojpeter: Frank Boeijen w\e!ijknamige groep. De lat schappij Single- jjkt wel geïnteresseerd a*diostation van Pim en .ulj twee zijn dolgelukkig ,al een sponsor te heb enden. Ze gaan er dan 'uie akkoord, wanneer e°gen woordiger van de lel/ee vrijkaartjes voor ;n \cert van de Frank /0£roep meebrengt, dat 'e]oop de zanger een in- eï\fnemen. Wiiwachtig staan ze tegenover het idool, aèompleet van de kaart, roeen woord uitbrengen. telfde op het eerste ge zel Nederland 2. ana Christie n.l arSunningdale mysterie 'ommy en Tuppence ,ffjn bij een raadselachti- erfd. Kapitein Sessie h een hoedepen door- je jp de golfbaan aange- (jpe politie verdenkt na dsjr aanwijzingen Doris (Jiaar Tommy en Tup- ltefenen, dat de politie o Hst. d f Nederland 2. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. Actualiteiten. 18.25 Bei uns liegen Sie richtig. 19.00 WWF-Club. Muziekprogr. 20.00 Journaal. 20.15 (ZW) Flitterwochen mit Hin dernissen (Tell it to the judge). Amerikaanse speelfilm uit 1942. In houd: Deze Hollywoodkomedie heeft de temperamentvolle Rosalind Rus sell in de hoofdrol. De zelfbewuste advocate Marsha Meredith laat zich door haar ex-man Pete (Robert Cum- mings) overhalen weer met hem te trouwen. Helaas zorgt een zekere Ginger (Marie MacDonald) al spoedig voor complicaties. 21.45 Wahltag - Zahltag. De strijd om de partij- financiering, reportage. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Die Sportschau. Met o.a. voet- bal-Bundesliga en de WK-Boksen in Las Vegas. 23.30 Herz8chlage (Heart beat). Amerikaanse speelfilm uit 1979. Met: Nick Nolte, Sissy Spacek en John He ard Regie: John Byrum. Inhoud: In 1947 sluit de jonge schrijver Jack Ke- rouac (John Heard) in New York vriendschap met de zwerver Neal Cassady (Nick Nolte), die net weer uit de gevangenis is ontslagen. Samen rijden ze naar San Francisco, waar ze allebei verliefd worden op de studen te Carolyn (Sissy Spacek). Neal en Carolyn trouwen later. Jack reist wat door de wereld en trekt dan een poosje bij hen in. Met z'n drieen shockeren ze welbewust de kleinbur gerlijke buren. 01.15 Journaal. DUITSLAND 2 18.25 Dick und Doof. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Journaal. 19.30 Auslandsjournal. 20.15 Derrick. Politieserie van Her- bert Reinecker. Afl.: Aanslag op Der rick. Inhoud: Hoofdinspecteur Derrick bekruipt het onaangename gevoel, dat hij gevolgd wordt. Via de mobilo foon brengt hij zijn collega's hiervan op de hoogte. Inspecteur Klein hoort nog Derricks woorden: hij komt verdomd dichtbij, nu haalt hij me als er een schot valt en op dat zelfde moment het radiocontact ver broken wordt. Betreft het een wraak actie? 21 15 Hilfel - Otlo kommtl 22.00 Journaal. 22.20 Aspekte. Cultureel magazine. 23.05 Der Pfingstausflug. Film van Michael Gunther met Elisabeth Bei ner. Martin Held, Brigitte Grothum e.a. (herh.). 00.03 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Telekolleg I. 18.30 Marco. Tekenfilmserie. 19.00 Aktuelle Sfunde. 20.00 Journaal. 20.15 Schul-Zeit: Die Lehrersc- hwemme. Studiodiscussie en film. 21.15 Rei8efuhrer. 21.45 Landesspiegel. 22.15 Der Doktor und das liebe Vieh. Engelse tv-serie over de dieren arts James Harriot. Afl. 7, (herh 23.00 Rockpalast. Fragmenten con cert te Bochum en het Open-Air Fes tival. Met: Der Moderne Man, Heme 3 en Neue Heimat. 00.15 Journaal. BRT 1 18.00 Tik Tak. Tekenfilmserie. 18 05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Er was een keer... 18.30 Open school: leven met reu ma. Afl. 2: Metabole gewrichtsziekten en artrose. 19.00 Vrije tijd vrijdag: Vizier. 19.40 mededelingen en Vanavond. 19.45 Journaal. 20.10 Weerman. 20.15 Mini Mikro Makro. Spelpro- gramma Presentatie: Armand Pien. 20.20 Soldatenkerkhoven. 2030 Steiner, het IJzeren Kruis (Cross of Iron). Engelse speeflilm uit 1977 Met: James Coburn, Maximilian Schell, David Warner, e.a. Regie Sam Peckinpah Inhoud: Het Duitse leger vecht in 1943 in Zuid-Rusland wanho pig tegen een niet te stuiten over macht. Korporaal Steiner (James Co burn), de leider van een verkennings- peleton, krijgt kapitein Stransky (Maximilian Schell) als nieuwe bevel hebber. Stransky heeft zich naar het Oostfront laten overplaatsen om het IJzeren Kruis te verdienen. Hij pro beert er orde in de chaos te schep pen, maar komt daarbij in conflict met Steiner. die al drager is van het IJzeren Kruis. 22.45 Premiere. Jo Röpcke presen teert nieuwe films. 23.35 Journaal. Aansl.: Coda, „Land schap" van Hugues C. Pernath. BRT 2 19.00 Pop-Elektron. 19.40 Mededelingen en programma- -overzicht. 19.45 Journaal. 20 10 Weerbericht. 20.15 Martin Luther. Oostduitse do cumentaire. 20.45 So what? Serie jazz-program- ma's. Vanavond: het BRT-Jazzorkest o.l.v. Etienne Verschueren met solist Sal Nistico. 21.35 Uitzending door derden. 22.05 8oekenbeursnieuws. Vanuit Antwerpen. RTBF 1 18.30 Remise des Antennes de Cris- tal '83. 19.05 Ce soir. Regionaal magazine. 19 25 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 Operation 11.11.11. 20.05 A suivre. Informatief magazine. 21.10 Hommage aan James Stewart. Huldigingsprogramma (1980) uit Hol lywood. 22.50 Journaal. Scène uit „Het ijzeren kruis" met James Coburn als Steiner in de hoofdrol. BRT 1 om 20.30 uur. ijvolg van voorpagina) ^/lEER Heel te- nijdige ontwikkelin- tyijpen plaats in Aals- 'Waar vanavond van- voormalige bloe- I iling KRO-tv ten Ive van „De Zonne- ;i(' aan een reeks van „Eén-twee-drie- u" begint op Ned. I Jl28 uur. Je ziet het tgebeuren, dat „De iloem" en Rudi met achter zich Afmaker Joop v.d. 'T op dubbelhartige Sangs elkaar heen- p. Terwijl Carrell oj zijnen het duurste <4t duurste aan ar- !lf en decors in huis draait de Zonne- accountant elk Jtje drie keer om. >lfcgen hard, met hun de zieken een har- iie voor een trip- iroorbereidingen, maar ok op het hoogtepunt showhappening kun je *Ten ogen waarnemen, Bhowmakers het beste beste aan de kijkers 'tllen zetten en kosten, ^jnoch zichzelf ontzien, •gelijkertijd de Zonne- bloemboekhouder met het goe de doel en het gewenste zie- kenschip voor ogen liever geld inbrengt dan uitgeeft. Twee tegengestelde idealen dus, die met elkaar in harmo nie en het reine moeten wor den gebracht. De kijker heeft recht op goede waar voor zijn kijk- en lotengeld en de bedle gerige medemens dient opge stoten te worden in de vaart der volkeren, die toevallig wel vaardig ter been zijn. Zegt Joop v.d. Ende: „Niet al leen dat er geen cent aan de strijkstok mag blijven hangen, maar die cent krabben we er ook nog af. De tot studio om gebouwde veilinghal, eigen dom van V en D, elke week een nieuw decor, de stoffering met bloemen, de aankleding van de artiesten en de figuran ten, de hele techniek van het geval, dit alles tegen uiterst scherpe prijzen. En dan gaat er elke week ook nog een stuk wereldvariété tegen aan, zeg maar wereldroem. Met mede werking van Rudi hebben we afspraken kunnen maken met internationale showmakers vlak om ons heen. Halen die een beroemdheid naar hun ei gen land, dan vliegen ze voor een prikje door naar Aalsmeer met Schiphol om de hoek. Ook in die zin is Aalsmeer gunstig gelegen. Vanavond hebben we een beroemd gezelschap in huis, nee, ik noem geen na men, er moet een verrassing in het programma zitten, maar woensdagavond stonden ze nog als hoogtepunt in de Royal Performance-show in Londen met koningin Elisabeth als eregaste. Die artiesten lieten weten het optreden voor de Zonnebloem minstens zo be langrijk te vinden als voor de Britse vorstin. Ik hou er een theaterbedrijf van 35 man op na en die werken rustig door aan wat er nog meer te doen is. Mij vind je elke dag in Aalsmeer. Natuurlijk, voor de zieken, ja, maar vooral, en dat is mijn vak, om zo hoog moge lijk te scoren. Het is heel ge makkelijk om programma's, tv-uitzendingen te maken voor doelgroepen. Het handjevol mensen, dat je daarmee be reikt, hangt aan je lippen. Maar ik reken het tot mijn taak de massa te amuseren. Daar zijn de KRO en ik het roerend over eens, wat op de buis komt moet leuk zijn en kijkwaarde hebben voor ieder een, arm en rijk, oud en jong, ziek en gezond, gelovig en on gelovig, gewoon voor alle mensen. Het hele gezin moet aan de buis bij wijze van fami liegebeuren. Onze doelgroep is de hele mens van hoog tot laag. Die willen we pakken met de 1-2-3-show. Als dat goed uitpakt, dan komt dat schip er ook". maakt in een Grand Hotel-de cor, voorzien van showtrap waarlangs de artiesten tot het volk neerdalen. Zo komt vol gende week het decor van Duizend-en-één-nacht en na dien nog luchtig Parijs 1920 en zelfs het Scheveningse strand, waarvoor tonnen origineel strandzand in de veilinghal zullen worden gestort. Zo wordt telkens de lokale kleur rijkelijk en tijdelijk aange bracht'in Aalsmeer in een hal, waaruit voorheen de bloemen en de bloembollen over de hele wereld gingen. De Sche veningse sfeer zal een halve avond lang via de ether over het hele land worden gelegd. Een andere keer krijgen we winterse taferelen. Dan zal hier een ijsvloer worden inge vroren met Hollandse schaat sers er op. Daarna weer zal de veilinghal het aanzien krijgen van een groot warenhuis met roltrappen en al. Dit allemaal tegen uiterst coulante prijzen, want het Zonnebloemschip moet er uiteindelijk wel bij va ren. Daar doet de KRO het al lemaal voor. Piet Bambergen, Corrie van Gorp, Hans Otjes, Richard Ross, Paul van Gor- cum en het ballet van Barry Stevens worden in een uitdos sing gestoken, die costumier Leo Busscher voor een prikje uit Londen laat komen. Hij weet daar de weg. Dat soort werk geven de KRO en de Zonnebloem graag uit handen. Allemaal schitter en glitter, tv voor het hele volk met arties ten op niveau en echtparen, die elkaar de eer betwisten, en elke vrijdagavond grandioze geldprijzen tot een ton toe voor de gelukkigen onder de lotenkopers. In de video-zend- wagen buiten de hal krijgt re gisseur Jos v.d. Valk dat alle maal in beeldende vorm aan gereikt. Hij zendt de mooiste plaatjes en de spannendste mo menten het hele land in". Als Pieter Bastiaanssen dit al lemaal zo zegt, klinkt het naar een preek voor eigen huis. La ten we Henri de Greeve hier even voor de geest halen. Het lijkt onvermijdelijk, dat de KRO nog steeds preekt, ooit het bestaansrecht van deze omroep toch, al gooien ze het nu voor de Zonnebloem over een heel andere boeg, de boeg Door (Anna van der Staak) wordt verliefd op Frank Boeijen wanneer de zanger in „Kanaal 13" door haar wordt geïnter viewd. Ned. II om 19.12 uur. aktie „Een schip voor oe Zonnebloem". Presentatie: Rudi Carrell. (Zie elders op deze pagina). 21.45 Brandpunt. 22.30 De alles is anders show. Aad van de Heuvel praat met gasten over mensen en media. 23.35 Journaal. KRO 23.40-01.00 (ZW) De krimpen de man. Amerikaanse SF- griezelfilm van Jack Arnold. (Zie toelichting). NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort. Informatie voor Spanjaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. NCRV 19.12 Kanaal 13. Jeugdserie. Alf. 2: Pim en Door hebben een sponsor voor hun ra diostation gevonden. (Zie toelichting). 19.40 Spop. Jongerenpro gramma met sport en pop. Presentatie: Nicole en Sjors. 20.30 Agatha Christie. Engel se tv-serie. Afl.: Het Sun ningdale mysterie. (Zie toe lichting). 21.20 Rondom tien. „Als twee druppels water". Gesprek sprogramma van Henk Mo- chel over een-eiige tweelin gen. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 De Russen onder ons. Amerikaanse documentaire over de vrijheid van Russi sche emigranten in New York en Philadelphia. Vermaahsoord Voegt KRO-woord voerder Pieter Bastiaanssen er aan toe: „We hadden eerst vanuit Baarn willen opereren. Daar hebben we onze neus gestoten aan het teveel eisen stellende gemeentebestuur. Toen kwam Joop op het idee van deze hal. Hij was daar eerder wezen kij ken, omdat hij er een ver- maaksoord van had willen maken waar kinderen en die ren elkaar zouden ontmoeten in wat het midden moest hou den tussen een circus en een kinderboerderij. De hal had drie jaar leeg gestaan toen wij er introkken. Daar is toen eerst een reinigingsploeg door heen getrokken. Er werden tribunes voor vijfhonderd mensen opgebouwd, een kanti ne voor warme maaltijden in gericht, kleedkamers gemaakt en de grote hal werd opge splitst in tweeën. Een deel stu dio en een deel werkplaats, waar de decors worden ge maakt voor telkens een week later, een soort continubedrijf. De eerste uitzending wordt ge- KRO-woordvoerder Pieter Bastiaanssen ziet dat het goed zit met het oosterse showtempeltje, dat volgende week op het scherm moet. NEDERLAND 1 >t( dcor voor volgende week is alweer in aanbouw 'S het sfeertje van Duizend-en-één-nacht". i .y- y i j De kijkers worden dan opgeno- AVRO 16.15 Toppop. De Nationale Hitparade. Presentatie: Ad Visser. 17.00 AVRO-Academie: Dam men. Les 4: Aanvallen en verdedigen. FEDUCO-TELEAC 18.25 Nederlands, taal, tekens en regels. Afl. 3: Woorden. 18.40 Waar blijft je geld? Afl. 3: Contante uitgaven. KRO 18.55 Belfy en Lillibit. Teken film. 19.20 „Ik woon in Engeland". Serie over het leven van kinderen in Europa. Van daag: Julie Turner, 13 jaar, uit een voorstadje van Bir mingham. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De een-twee-drie-show. Spelprogramma t.b.v. de Scène uit „De Russen onder ons". Ned. 2 om 22.45 uur. VRIJDAG 11 NOVEMBER 1983 PAGINA 17 van het ziekenschip dat er moet komen. Doorlopende voorstelling Regisseur Jos v.d. Valk: „De aantrekkelijke kant voor mij van deze serie shows is, dat die dertien weken doorloopt. Een doorlopende voorstelling. Op dit gebied heb ik alles al ge daan. Telkens na een uitzen ding moet je weer iets nieuws verzinnen. Dat hoeft nu niet. De ene show vloeit als het ware vanzelf uit de andere voort. Als het lukt, worden ze allemaal even leuk, omdat ze goed in elkaar zitten. Voor de presentatie hadden we ver schillende mensen op het oog, zelfs nieuwelingen die we een kans hadden willen geven. Toen bleek Rudi ineens vrij te zijn van Duitse verplichtingen. Het voordeel is, dat je dan ook gelijk een grote naam als trek pleister voor je programma hebt. Daar komt bij, dat Rudi, na'zoveel jaren VARA en Duitsland, toe was aan een nieuwe impuls voor zijn werk. Die vond hij nu bij de Zonne bloem Wij hebben uiteraard bemiddeld, maar Rudi staat er voor de Zonnebloem. Koot en Bië kunnen wel geestig doen over het eigen gezicht van de omroepen, dat in Hilversum te koop is bij de overloop van be kende presentatoren, maar ik vind het zo gek nog niet, dat die mensen soms overstappen. Bij een andere omroep doe je weer een nieuwe impuls op. We hebben ook even aan Mies Bouwman gedacht. En die had het misschien wel geworden als Rudi niet toevallig de han den vrij had gehad. Dankzij de actie van de Zonnebloem ver keren we hier in de prettige situatie, dat het voor iedereen een doorbreking is van het normale patroon en in die zin de 1-2-3-show voor ons alle maal een uitdaging vormt. We zijn al maanden bezig met de voorbereidingen en iedereen ziet vol spanning uit naar de dag waarop het grote werk ge leverd zal moeten worden". Het bewijs, dat Jos met deze uitspraken niet staat te over drijven, blijkt een zaaltje ver derop, waar Piet Bambergen, Corrie van Gorp en Hans Otjes onder Rudi's toeziend oog sketches staan uit te proberen en nog een deur verder waar balletbaas Barry Stevens er geen been in ziet om uit de dansers te halen wat er aan fut in de voeten en de lendenen zit. Joop v.d. Ende, Rudi Carrell en Jos v.d. Valk en al die an deren willen hoog scoren, veel bekijks. Dat is hun vak-eer. Maar daar gaat het nu niet om. Wie hoog moeten scoren zijn de zieken van de Zonnebloem. TON OLIEMULLER Foto's Cees Verkerk Amsterdamse Concert zender schijnt aan te slaan AMSTERDAM - De concert- zender, die maandagavond in Amsterdam bij wijze van proef is begonnen en tot en met zon dag iedere avond is te beluiste ren, schijnt aan te slaan in de hoofdstad en omgeving. Het radiostation wordt over stroomd met telefoontjes van luisteraars die hun waardering uitspreken over de program ma's, aldus donderdagavond het Stichtingsbestuur. De pro gramma's bestaan uit serieuze muziek: d.w.z. niet alleen klas sieke maar ook volks-, geïm proviseerde muziek en jazz. HILVERSUM De televisie film „What goes up" van de Wereldomroep is bekroond met een onderscheiding tijdens het 26ste internationale film en televisiefestival van New York. Volgens de Wereldom roep geeft de documentaire een indruk van de Nederland se bijdrage aan de internatio nale burgerluchtvaart. Oud-KLM-gezagvoerder 'fiets' Van Messel vertelt in de film over zijn ervaringen van vroe ger vanuit de cockpit van een Fokker F-7. 'What goes up' is voor de Wereldomroep gerea liseerd door regisseur Richard Wade en cameraman Marten Grootjans en is bestemd voor internationale televisiedistri butie. Satellite-Television onder voorwaarden op Nederlandse kabel DEN HAAG De PTT is be- voegd de zogenaamde deco- deersleutel aan kabelnetten ter beschiking te stellen voor doorgifte van het Britse com merciële Satellite-televisiepro- gramma. Minister Brinkman (Cultuur) heeft dit geantwoord op vragen van de VVD-ka- merleden Hermans en Keja. De minister verbindt hieraan wel de voorwaarde, dat hierbij de terzake door Eutelsat ge stelde regels in acht genomen moeten worden. Volgens de vragenstellers hebben de pro gramma's van Satellite-televi- sie een internationaal karak ter. Er is - zo zeggen zij - geen sprake van programma's met speciaal op ons land gerichte reclame. NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven. TE- LEAC: 10.00 Programmeren met Pascal. Les 1. 10.30 Latijn, taal en cultuur van de Romeinen. Herh. les 4 FEDUCO-ROF: 11.00 Telebord 7: Buter, brea en griene tsiis. DUITSLAND 1 10.00 Journaal en actualiteiten. 10.03 Flitterwochen mit Hindernis sen, herh. 11.30 Die Sportschau. 12.00 Umschau. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 11.50 Pro gramma-overzicht. DUITSLAND 3 WDR: 08 50 Tele-Gymnastik (22). 09.00 Herhaling cursussen. BBC 1 08.55 Inch High Private Eye. Kinder programma 10.00 Saturday Super store. Kinderprogramma. Presentatie Mike Read. 12.25 The Lord Mayor's show. De parade bij de intrede van de burgemeester van de stad Lon den, een veel geld kostende zuiver ceremoniële functie BBC 2 11.10 Cursussen. ITV 07.25 Good morning Britain. 10.35 Falcon Island. 11.05 Wicky de Vi king. 11.30 The Saturday show. 13.15 The world of sport. Lady Donaldson, de eerste vrouwe lijke burgemeester van Londen, vormt het middelpunt van een groots opgezette parade. Morgen ochtend op BBC 1 om 12.25 uur. Hans Zoet draait morgenochtend heel vroeg platen uit de periode 1930 - 1960 in „Hallo, Hier Hilver sum". Zaterdag Hilv. 1 om 07.02 uur. HILVERSUM 1 16.02 Aan de veilige kant. 17.02 Henk Elsink. NOS: 17.53 Marktber. i.s.m KNBTB. 17.55 Meded. KRO 1806 Echo- magazine. (Met om: 18.35 Kruispunt interview). 19.02 Levenslief en leed. 19.30 Man en paard. 20.03 Country Time. 21.02 Nine O'Clock Jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.02 Met het oog op morgen VOO: 0.02 Erik Zwart. 02.00 In the Mix. 03.00 Peter Tweekamp. 05.00-07.00 Komt voor de Bakker. HILVERSUM 2 16.05 Bericht uit het Koninkrijk. 16.32 De Stem des Volks. 17.05 Onder vuur. 15.30. 16.30. 17.30 Nws. 17.36 Dingen van de dag). VARA: (18.00 Nws.) 18.10 VARA's reaktietelefoon. PP 18.20 Uitz. van de D'66. Overh. voorl 18.30 De Nederlandse Antillen. VARA 18.40 Het Circuit. (20.00 Nws.) FEDUCO 21 40 Thema 3: U mag kie zen (herh RVU: 22.10 De buren zeg gen... NOS: 22.30 Nws. 22.40 Oost- -West VARA 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 (16.30 Popjourn. 17.30 Concertagen da NÖS: 18 04 De avondspits. VOO: 19.02 Bart en De Zwart. 22.02 Count down Cafe HILVERSUM 4 16 00 De tweede beweging). NOS: 20.00 Europees Concertprodium: Wiener Symphoniker en solist: Wer ken van Mahler en Brahms. 22.00 Ho rizon. 22.30 NOS-Jazz. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilversum 1) NOS: 19.02 Nieuws voor buitenlanders. 19.02 Bulletin in het Marokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin in het Ber bers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. HILVERSUM 1 leder heel uur nws. VARA: 7.02 Hallo hier Hilversum. (8.06 Dingen van de dag 8.50 Geboren en getogen. 9.03 Het socialistische strijdlied) 10.03 De stand van zaken 11.03 Wie in 't Ne derlands wil zingen. HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.20 TROS Nieuws show. (7.35, 8.35 en 9.35 Aktua, 7.30, 8.00 en 8.30 Nws NOS: 9.05 NOS- -sportief 9.24 Waterstanden. 9.30 Nws. TROS. 9.33 TROS Nieuwsshow (10 00, 10.35, 11 00 en 11.35 Aktua. 10.30 en 11.30 Nws). FEDUCO: 11.56 Waar blijft je geld?, afl. 3 herh. HILVERSUM 3 leder heel uur nws. 7.02 Vroeg op. 7.30 Rabarbara. 8.03 Pop non stop 9 03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. (ca. 11.45 Weerman Hans de Jong). HILVERSUM 4 AVRO 7 00 Nws. 7.02 Septiem. 8 00 Nws. 8.05 Op een klein stationnetje 's morgens In de vroegte. 9.00 In de kaart gespeeld 10.15 Concerto Mat- tlnale. 11.30 Een uurtje Frans.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 17