B en W-Lisse zetten alles op voor twintig inwoners meer EIDEN/REGIO Ceidóe Sow/wit WEMBADKAARTJE WELLICHT ALS EXTRA ATTRACTIE Mgr. Simonis bij gouden echtpaar Zestien basisscholen in gemeente Leidschendam Onderwi jsdagen in Oegstgeest en Leiderdorp GS nodigen Noordwijk niet uit bij hoorzitting Tiende Nationale Bloembollenmarkt Uitbreiding CAI in Warmond Bewoners eisen maatregelen tegen onveiligheid Leidseweg DONDERDAG 13 OKTOBER 1983 PAGINA 5 intje voor i iioordwijker ItWIJK De heer N. Duijndam uit ordwijk heeft uit handen van burge ester Bos van Katwijk een konink- onderscheiding ontvangen. Hij de eremedaille in zilver, verbon- Bai aan de Orde van Oranje Nassau, ■rz, espeld. onderscheiding viel hem ten deel 'gelegenheid van zijn 40-jarig diens- lileum bij de Houtindustrie Norhtgo De heer Duijndam is daar procura- ïouder, maar begon op 1 oktober 3 als jongste bediende. Via diverse cties bij de calculatie en de verkoop m hij op tot procuratiehouder. Industrieterrein Noordwijk nog niet in zicht NOORDWIJK Met de aanwijzing van een terrein in Noordwijk waar zich bedrijven kun nen vestigen, wil het niet vlotten. De plaats waar het industrieterrein moet komen, vormde in het afgelopen jaar een onderwerp van-ge sprek met de provincie. Op korte termijn is van Gedeputeerde Staten geen eindoordeel op komst, delen burgemeester en wethouders wat mismoedig aan de raad mede. Men heeft geprobeerd overeenstemming te be reiken over de door burgemeester en wethou ders gewenste lokatie. Gedeputeerde Staten willen, alvorens een definitief standpunt te be palen, de resultaten van een enquête en de daaruit voortvloeiende bedrijfsterreinprogram mering van het Regionaal Economisch Overleg Rijn- en Bollenstreek afwachten. Schuurtje uitgebrand KATWIJK Een schuur en een bijkeuken bij een woning aan de Wassenaarseweg in Katwijk zijn gistermiddag vol ledig uitgebrand. De bewoner, een 72-jarige man was in de schuur bezig benzine in een bromfietstank te gieten. De tank liep over en de brandstof druppeldeop een kacheltje met waakvlam, met als gevolg dat er brand ontstond. De be woner wist ongedeerd aan het vuur te ontkomen, de brand weer was snel ter plaatse, maar kon schuur en bijkeuken niet meer redden. Katwijk verspreidt gewraakte folder niet KATWIJK In navolging van een aantal gemeenten op de Ve- luwe en in Zeeland heeft ook het college van B. en W. van Kat wijk besloten om de folder „Over trouwen en samenwonen" niet op de balie te leggen. Het is een voorlopige beslissing, zo legde een woordvoerster gistermiddag uit, want in de komende week wordt de brochure nog eens goed doorgelezen. 'Over trowen en samenwonen' wordt dus niet 'actief' verspreid, maar is voor ge ïnteresseerden wel verkrijgbaar. Ze moeten er dan wel zelf om vragen. De definitieve beslissing of de brochure alleen 'onder de balie door' verkrijgbaar wordt volgende week verwacht. De bro chure 'over trouwen en samenwonen' is een uitgave van het weekblad Margriet en samengesteld met twee ton subsidie van het ministerie van crm. Het boekje is in de eerste plaats bedoeld voor jonge mensen die gaan trouwen of samenwonen of die al een korte tijd bij elkaar zijn. Verschillende gemeentebesturen hebben zich aan de uitgave gestoord omdat men huwelijk en an dere samenlevingsvormen op één lijn stelt, terwijl het hoofdstuk over sexualiteit Ss „vulgair" wordt beschouwd. Rijnsburger botst op twee paarden NOORDWIJKERHOUT Een 36-jarige man uit Rijnsburg raakte gisteravond gewond toen hij in Noordwijkerhout tegen twee paar den opbotste. De man reed op de provinciale weg vlakbij de Ruigen- hoek. Plotseling kreeg hij twee los gebroken paarden in zijn koplam pen. De Rijnsburger kon de dieren niet meer ontwijken. Een 39-jarige automobiliste uit De Zilk reed vlak daarop met haar auto achter op de stilstaande wagen van de Rijnsburger. De dieren zijn na het ongeval twee uur lang door een dierenarts behandeld. De Rijns burger is met hoofdwonden naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden overgebracht. Kledingdieven aangehouden HILLEGOM/OEGSTGEEST De rijkspolitie van Oegstgeest heeft gistermiddag omstreeks zes uur op de rijksweg tussen Leiden en Was senaar twee kledingdieven, een 34- jarige man en een 31-jarige vrouw uit Den Haag, aangehouden. Het tweetal had korte tijd daarvoor een hoeveelheid kleding gestolen uit een zaak in Hillegom. Omstanders wisten het kenteken van de auto, waarmee de dieven vluchtten, te noteren en verschillende posten van de rijkspolitie werden op de hoogte gesteld. Direct na de mel ding had de politie Oegstgeest het tweetal in de gaten en wist hen korte tijd later aan te houden. Zij zijn overgebracht naar het bureau Oegstgeest en later naar dat van Hillegom. en W van Lis hebben er goede hoop dat Lisse per 1 januari jlgend jaar 20.000 of lag fcer inwoners telt, het- adeign de gemeente 450.000 zvvJlden aan rijksuitkering fjjer oplevert. Dat stelde De jt college gisteravond in jJ beantwoording van de jevejremene beschouwingen (er de begroting voor 184. Per 1 oktober telde jsse 19.980 inwoners en zal volgens het college it man en macht aan irden gewerkt de ïfiOOOste tijdig binnen te uien. Een suggestie van Sapvrouw G. Prins (D'66) elke nieuwe inwoner gratis entreebewijs voor het zwembad te ge ven, ter stimulering van én het inwonertal én het zwembadbezoek, lijkt het college „een aardig idee". Alle fracties toonden zich ver leden week ongerust over deze, ook financieel, onzekere situatie. Mocht het bange ver moeden van de fracties be waarheid worden, dan zullen B en W in januari een extra vergadering over de ontstane situatie (450.000 gulden minder inkomsten) beleggen. In dat kader kaartte wethouder A. de Kort ook het woningbouwbe leid aan. Op vragen van ver schillende raadsleden zegde hij toe dat het college alles op al les zal zetten om vanaf 1984 De Blinkerd in drie jaar vol te bouwen. Er wordt thans geïn formeerd naar de mogelijkhe den om zonder rijkssubsidies toch betaalbare koopwoningen te bouwen. Veel fracties stelden verleden week dat van gemeentewege iets aan de werkloosheid moet worden gedaan door bijvoor beeld het werken met behoud van een uitkering te stimule ren. Volgens wethouder G. van den Berg kijkt het college uit naar definitieve oplossin gen. „Geen oplossing voor het werkloosheidsprobleem biedt het regionaal arbeidsplaatsen plan. Dit plan moet gezien worden als een initiatief om de gevolgen van de werkloosheid te verzachten", zo stelde Van den Berg. Het college ziet meer in mogelijkheden op ba sis van de uitkomsten van het regionaal economisch struc tuuronderzoek, de ontwikke ling van het bedrijventerrein en het plan van de rijksover heid om boventallig personeel aan te stellen dat met behoud van een uitkering mag wer ken. Wel stelde hij, ondanks zijn eerdere uitlating, dat de gemeenteraad in november het subsidie-verzoek van de Stuurgroep Werkprojecten Lisse en Hillegom in het kader van het regionaal arbeidsplaat senplan, te behandelen krijgt. Bibliotheek Wethouder mevrouw drs. J.. Meulemans ging in op de ver leden week geuite ongerust heid van alle fracties ten aan zien van de bibliotheek. Er werden tal van suggesties ge daan om de korting op de rijksuitkering (in totaal bijna 100.000 gulden) op te vangen. Het college heeft echter in de begroting alleen rekening ge houden met de korting op de exploitatielasten van 8.000 gul den volgens de wethouder, omdat de korting van 89.000 gulden op de personeelslasten een zaak is van de Provinciale Bibliotheek Centrale. Daarbij is al het personeel in dienst. Volgens mevrouw Meulemans moet de bilbiotheek de korting van 8.000 gulden zelf opvan gen. In het verleden is de bi bliotheek namens door het col lege er al vaker op gewezen dat de contributies zijn achter gebleven ten opzichte van de voorschriften. Het college deelde ook al op vragen mee dat het niet van plan is het maken van een verkeerscirculatieplan eerder dan voor 1986 op het program ma te zetten. PPP, VVD en CDA stelden dat dat een vorm van „het paard achter de wa gen spannen" is, omdat dan de meeste belangrijke wegen in Lisse al zullen zijn aangelegd. Volgens wethouder A. de Kort is dat plan niet zo noodzakelijk meer omdat de afgelopen jaren gebleken is dat het hebben van een dergelijk plan geen garanties is dat er ook subsi dies voor wegen worden gege ven. Als voorbeeld haalde hij de problematiek rond de Wes telijke omleidingsweg aan, die deel uitmaakt van het beleid het centrum van doorgaand verkeer te ontlasten. De pro vincie wil slechts bijdragen als het tekort voor de weg meer dan een half miljoen bedraagt en dan nog niet meer dan een half miljoen gulden. Omdat het rijk de provincies meer geld gegeven heeft voor de wegen, zal het college opnieuw een poging doen een hogere bijdrage te krijgen. isses protest ;en duur "bodemonderzoek - „De Keuringsdienst n Waren in Haarlem heeft s schriftelijk bevestigd in de wassen, die rondom het ter- in van de voormalige gasfa- iek in particuliere moestui- worden gekweekt, niets aj dadelijks voor de gezondheid ^hebben aangetroffen". Dit ma)>™ argument gebruikte wet- >p Ader A- de Kort gisteravond iet l^e gemeenteraad toen hij Jldde dat B en W bij de pro- pcie een bezwaarschrift in- diend hebben tegen de kos- a van het meerjarenpro- amma bodemsanering. nader onderzoek naar de f -vuiling van het bewuste rein werd verleden week in algemene beschouwingen r de begroting voor 1984 >r het CDA aan de orde ge ld. De gemeente wil op dat rein, dat in gebruik van ge- entewerken is, een nieuwe rkplaats voor die dienst iwen. Uitvoering van dat n wordt vertraagd door het lerzoek dat pas in 1988 op programma staat en de ge- ente ruim 215.000 gulden t kosten. Volgens de wet- ider is de uitgave voor het rein niet gerechtvaardigd, er gezien het feit dat het "hard is en gebruikt wordt gemeentewerken (en niet >r particulieren met moes- nen). Bij de provincie is dan aangedrongen op een min- kostbaar onderzoek. ik ba u '°1oo, varr& iiiiiiiifcee ins' idse »g ja de n j de e 21! OordC; dil ldl sop r Ni,, k 4u bileumconcert <r Big Band oorschoten OORSCHOTEN De Band Voorschoten be aat 10 jaar. Naar aanlei- ng van dat feit wordt z orgenavond een gratis egankelijk jubileumcon- gehouden in het Cul- il Centrum aan de inses Marijkelaan 4 in oorschoten. Aanvang :ht uur. eerste vijf jaar van het be- lan heette de Big Band Ben- nuto's New Formation. De amswijziging betekende te ns een wijziging in stijl, van nsorkest naar jazz-orkest, tewel Big Band. Hoogtepunt het 10-jarig bestaan was de aan het North Sea zzfestival op vrijdag 8 juli waar twee succesvolle icerten werden gegeven, lens het jubileumconcert de Big Band Voorschoten een 20-mans formatie ver- ijnen, en muziek laten ho- n van Glenn Miller, Count isie, Neil Hefti, Charlie Par- Thad Jones, Don Ellis, tuck Mangione en anderen, worden drie sessies gehou- i van elk een halt uur, arin 50 jaar Big Band Mu- jk aan het publiek voorbij 1 trekken. In de pauzes kan tn nader kennismaken met leden van het orkest. Het trotse echtpaar Buschman met mgr. Simonis. LISSE Mgr.dr. A.J. Simonis, aartsbisschop coadjutor van Utrecht, was gistermiddag hoofd celebrant bij de eucharistieviering ter gelegen heid van een gouden huwelijk in Lisse. Mgr. Si monis, tot zijn benoeming in Utrecht bisschop van Rotterdam, deed dit op verzoek van de kinderen van het gouden echtpaar G.A. Bus- chman-Vink uit Lisse. Tijdens de viering in de St. Agathakerk werd hij bijgestaan door een broer van de bruidegom, pastoor C.J.R. Bus chman uit Kerkrade en de Lissese pastoor F.G.M. Grol. Mgr. Simonis komt oorspronkelijk uit Lisse. Zijn vader, de bekende tandarts van het boren met daarna een pepermuntje toe, was bevriend met de heer Buschman en vooral tijdens de oor log was er een nauwe band tussen beide fami lies. Het echtpaar Buschman heeft tijdens de oorlog heel veel meegemaakt. Talloze verhalen over de verrichtingen van Aug Buschman voor het verzet doen nu nog de ronde. Bij zijn ge vaarlijke werk zette hij veel voor hemzelf, zijn vrouw en zijn dertien kinderen op het spel. Bruid (70) en bruidegom (83) zijn bepaald geen onbekenden in Lisse en vooral de ouderen zul len zich slager Buschman nog prima herinne ren. Naast de vele daden van de slager stond ook zijn vrouw Annie bekend om het feit dat zij altijd voor iedereen klaar stond, ook al had zij het met haar gezin zelf niet breed. Nu leeft het echtpaar rustig in de Veldhorst- straat. Het gouden huwelijksfeest werd echter in alle drukte gevierd met de kinderen en vele kleinkinderen. Na de plechtige viering in de kerk werd gistermiddag de receptie in De Beurs druk bezocht door veel vrienden en be kenden en later werd met familie en genodig den nog eens feest gevierd. Mgr. Simonis kon daar niet meer bij zijn. LEIDSCHENDAM Bij de samenvoeging van het kleu ter- en het lager onderwijs tot basisonderwijs dat 1 augustus 1985 tot stand moet komen krijgt Leidschendam zestien basisscholen. De gemeente kon vijf openbare basisscholen vor men, de Stichting RK School bestuur zeven en de Vereni ging voor Prot. Chr. Onder wijs drie terwijl bovendien in Stompwijk nog een rooms-ka- tholieke basisschool kan wor den gevormd. De kleuterscho len zullen voor het merendeel in de huidige scholen worden geïntegreerd. De Stichting R.-K. Schoolbe- stuur Stompwijk heeft de wet houder al laten weten de ter mijn van vier jaar voor de prognose te kort te vinden en de visie op het aantal geboor ten te laag geraamd. Laag ze ker voor de situatie in Stomp wijk, aldus het schoolbestuur, waar sprake is v,an een platte landsgemeente met een over wegend katholieke bevolking. In Stompwijk wordt gepleit voor prognose over een perio de van tien jaar en scenario's voor betrekkelijk hoge en lage geboortecijfers. Indien het ge meentebestuur zich zou base ren op de genoemde cijfers zouden ongeveer in het begin van de jaren negentig en mis schien wel eerder huisves tingsproblemen kunnen ont staan. Volgens het schoolbe stuur zou men er rekening mee moeten houden dat het gemiddelde kindertal per ge zin in Stompwijk hoger ligt dan in Leidschendam. Op lan gere termijn zou men voor Stompwijk moeten rekenen op zeven lokalen, wellicht acht, verwacht het bestuur. OEGSTGEEST/LEIDER- DORP In zowel Oegst geest als Leiderdorp wordt morgen een onder- wijsdag gehouden. In, Oegstgeest staat de beel dende vorming centraal; in Leiderdorp de taal. Voor de leerlingen bete kent een en ander een ex tra vrije dag. De Oegstgeestse onderwijsdag wordt gehouden in de christe lijke pedagogische academie (CPA) aan de Hazenboslaan. Wethouder mevrouw Blom van onderwijs opent de dag, waarna er zal worden gewerkt in groepen aan dramatische vorming, handarbeid, textiele werkvormen, tekenen, muziek en audiovisuele vorming. Dit in samenwerking met docen ten van de CPA. Na de evalu atie van dit gebeuren wordt de onderwijsdag 's middags afge sloten met poppenspel door Frank Kooman uit Den Haag. In Leiderdorp komen in acht. workshops de diverse aspecten van de taal aan de orde. De workshops behandelen onder werpen als woordblindheid, de taal van het lichaam, beeld en geluid, Engels op de basis school, de krant in de klas, de taal van de computer en zo meer. Voor elke workshop wordt een deskundige uitgeno digd. Voor de krant in de klas is dat bijvoorbeeld de heer G. van der Weijden, educatief medewerker van de Stichting De Krant in de Klas. Inlich tingen over de dag zijn ver krijgbaar bij het Onderwijs Advies Centrum, tel. 892951. gratis elke woensdag de bijlage bij uw krant met informatie over films.muziek theater, recreatie,exposities en een complete agenda NOORDWIJK Gedeputeer de Staten (GS) hebben op 19 juli een hoorzitting gehouden over het plan „Cultuurgron den Langeveld" zonder dat de gemeente Noordwijk daarbij vertegenwoordigd was. Vol gens wethouder C. van Duyn heeft de gemeente nooit een uitnodiging voor die hoorzit ting gehad. GS beweren perti nent een uitnodiging te heb ben verzonden. B en W van Noordwijk hebben tegen deze gang van zaken protest te heb ben aangetekend, maar het ziet er niet naar uit dat GS een nieuwe hoorzitting zullen hou den. Inmiddels blijken Gedeputeer de Staten hun goedkeuring aan belangrijke onderdelen van het plan te hebben ont houden. Zo gaat men niet ak koord met 32 zogenaamde on benutte bouwmogelijkheden. Dit zijn gronden waarop vol gens de gemeente gebouwd moet kunnen worden, bijvoor beeld om er een bedrijfscen- trum te vestigen. De provinci ale autoriteiten voelen niets voor een dergelijke bebou- wing. Zij menen, dat de reeds bestaande bedrijven met die grond moeten worden uitge breid. Hoewel Gedeputeerde Staten niet zeggen dat er nooit ge bouwd zal mogen worden, is de onthouding van de goed keuring toch wel een drasti sche ingreep, legde wethouder Van Duyn uit. Bij de 32 zoge naamde bouwkoppen ,zijn 25 agrariërs betrokken, die in het Langeveld nog geen bedrijfs- centrum hebben. Met name kan zo'n centrum van belang zijn om bij een kassencomplex te wonen. Alkemade (CDA) vond dit voor de betrokken agrariërs een zeer kwalijke zaak. Hij laakte de bemoei zucht van Gedeputeerde Sta ten, temeer omdat bollen en bloemen sterke peilers zijn van de Nederlandse export Er zal persé geen Westlandse situ atie ontstaan, meende Smit (VVD). Niet alle bouwkoppen zullen worden benut. Verwey en Bos spraken de vrees uit voor lintbebouwing in het agrarisch gebied en attendeer den op de landschappelijke waarde. Na ampele discussie adviseerde de meerderheid van de commissie van ruimte lijke ordening om tegen de be slissing van Gedeputeerde Sta ten in beroep te gaan. Aanstaand voorjaar crocussen In de tuin, dat kan na een bezoekje aan de Bloembollenmarkt. LISSE Het is weer zover dat een nieuw voorjaar in de grond kan worden gestopt. Met een voorraadje bloembollen, een beetje aardig weer en wat goede zin lukt dat. Morgen en zaterdag wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om daar wat meer over te weten te komen in de CNB-hal jn Lisse. Daar wordt namelijk weer de Nationale Bloembollenmarkt gehouden. Een enorm breed assortiment bloembollen, in alle mogelijke variaties en prijsklassen is aanwezig en te koop en bovendien zal er volop voorlichting en informatie worden verstrekt. De bollen kunnen rechtstreeks van de kwekers worden gekocht. Het is alweer de tiende Bloembollenmarkt die voor de deur staat en geconstateerd wordt, dat deze markt nog steeds in een grote behoefte voorziet. Van heinde en verre komt om tijdens deze marktdagen naar Lisse, om rechtstreeks van de kweker, de bollen in te kopen en uiteraard een en ander op te steken van de adviezen die men kan krijgen. Niet alleen Ne derlanders zijn het die in grote getale naar de Bloembollen markt komen, doch ook meer en meer mensen uit het nabije buitenland, die daartoe hele bussen charteren en voor zo on geveer de hele buurt mee naar huis slepen. Ongetwijfeld zullen die velen ook dit jaar weer de gelegen heid te baat nemen en hun voorjaarsbeloftevolle inkopen op 14 en 15 oktober in Lisse gaan doen. Diverse kwekers uit de Bollenstreek zullen in de verwarmde hallen hun produkten tonen en adviezen geven. De markt is morgenavond open van zeven tot negen uur en zaterdag van negen tot vijf uur. WARMOND De leden van de raadscommissie fi nanciën gingen gister avond akkoord met de uitbreiding van dé Cen trale Antenne Inrichting (CAI) van woningen in de nieuwe wijk Lommerlust. Bij het aanleggen van de CAI daar zal alvast reke ning worden gehouden met eventuele uitbreiding van het aantal zenders zo dat geen nieuwe voorzie ningen nodig zijn op het moment dat de raad be slist om het aantal zenders voor Warmond uit te brei den. De heer Slingerland (PW) stel de voor de nieuwe bewoners die in hun vorige woning al een CAI-aansluiting hadden vrij te stellen van het betalen van 250.- aansluitkosten. De heer Van Schagen legde uit dat dat onmogelijk is omdat* afspraken met de gemeente Katwijk, die de CAI in War mond beheert, zijn gemaakt in verband met de administratie. De woonschepen die in ge meentewater of aan gemeente grond liggen zullen vanaf 1 ja nuari 1985 hetzelfde liggeld moeten betalen als de schepen die in water van de Domeinen liggen. Dat adviseerde de com missie gisteren. Met ingang van 1 januari 1984 wordt een verhoging voorgesteld van 0.90 per m2. Het liggeld stijgt dan van 5.- naar ƒ5.90 per m2, een verhoging van 18% dus. Per 1 jan. 1985 zal er nog eens een forse inhaalmanoeu vre nodig zijn om de tarieven van de Domeinen te volgen. De raadscommissie kon zich vervolgens verenigen met het voorstel ƒ78.352.- te voteren voor de voorbereidingskosten inrichting-overgangsgebied op Koudenhoorn. Mevrouw Saris (VVD) maakte zich toch nog zorgen over het steeds maar voteren van kredieten zonder dat er naar haar zeggen zicht is op de komende kosten. De heer Van Schagen stelde haar gerust door te zeggen dat tot nu toe alle kredieten bin nen de begroting blijven. Er werd rekening gehouden met een rente-opbrengst van 8% en een kostenstijging van 3%. In middels is gebleken dat het uitstaande geld iets meer dan 8% rente geeft en de kosten stijging onder de 3% blijft. Geen reden tot ongerustheid dus, aldus wethouder Van Schagen. VOORSCHOTEN De bewoners van de Leidseweg overwegen om massaal op bezoek te gaan bij het gemeentebestuur van Voorschoten en te wijzen op de onveiligheid die onstaan is op de weg door het vele vracht- en personenautoverkeer. Die drukte maakt het vrijwel onmogelijk om in of uit geparkeerde auto's te stappen, stellen zij. Vrachtverkeer op weg naar Rotterdam gaat thans voor een groot gedeelte via de Leidseweg-Noord. Noodza kelijk omdat de doorgaande route in Leiden, de Churchilllaan vanuit de de richting rijksweg 44 is afgesloten. Hoewel de politie van Voorschoten de verkeerssituatie op de Leidseweg niet verontrustend vindt, stellen de bewoners dat in middels de maat vol is. Enige jaren geleden werd de Leidseweg- Noord versmald mede om het doorgaande vrachtverkeer te we ren en vooral om de aanleg van voet- en rijwielpaden mogelijk te maken. De breedte van de weg is zodanig dat twee personen auto's elkaar kunnen passeren, maar vrachtwagens niet. Omdat de afsluiting van de Leidse Churchilllaan nog wel twee maan den duren kan, willen de bewoners van de Leidseweg dat de Noord-Hoflandbrug over de Korte Vliet opengesteld wordt. Deze brug. gebouwd voor het openbaar vervoer, is alleen toe gankelijk voor autobussen, fietsers en voetgangers. De brug is gezamenlijk eigendom van provinciale waterstaat, gemeente Leiden en gemeente Voorschoten. Geen van de drie is voorstan der van opening van de brug voor alle verkeer. Een tijdelijke openstelling voor auto's blijkt bezwaren op te roepen in verband met de wegmarkeringen en de verkeerslichten bij het kruispunt Leidseweg-Trompweg.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 5