Al Stijging werkloosheid minder snel, denkt CPB MMO LZ1886 verslaat AZPC Ri jnsburgse Boys klopt Lugdunum brieuen /lezers I „KLEINTJES" 071-122244 weru Van Santen Een landelijke twee-onder-een-kap aan het water, met vrije vestiging! BINNENLAND EcidócSomunt WOENSDAG 14 SEPTEMBER 1983PAGIN/ LEIDEN Het Hoogmadese handbalteam MMO heeft in de streekderby tegen OASE zijn eerste nederlaag geleden. De fysiek sterkere dames van OASE wonnen met 8-6. In de eerste helft was het een gelijk opgaande strijd. OASE dat door enkele blessures, on der andere van Helma van der Geest, gehandicapt was kon geen afstand nemen van MMO. Ook deze ploeg kende wat interne moeilijkheden. Het aanpassingsproces van twee junioren in het team ver loopt nog moeizaam, terwijl topschutster Leini Vink dit jaar node wordt gemist. Het resulteerde in een warrige eer ste helft, waarin MMO een 4-5 voorsprong kon bereiken. Na de rust was er voor MMO geen doorkomen aan. OASE hield de verdediging door een consequent harde directe aan pak en door het goede keepen van Monique van der Meer goed dicht. In de aanval waren ze schotvaardiger, Roos van der Poel gooide de bal vanuit de tweede lijn driemaal in de kruising. MMO kon hier niets tegenover stellen. Hun pogin gen om tot schot te komen, werden al in een zeer vroeg stadium onderbroken, zodat ze nog maar één maal wisten te scoren. In de uiteindelijke 8-6 stand weerspiegelde zich de grotere routine en de bredere selectie van de dames uit Oud- Ade. LEIDEN LZ 1886 heeft zich geplaatst voor de volgen de bekerronde door in eigen bad AZPC met 6-5 te verslaan. De Leidenaren mogen met dit resultaat dik tevreden zijn om dat de overwinning beslist niet overtuigend genoemd kan worden. De ex-ereklasser had aan de Amersfoortse ploeg zijn handen vol. In deze rommeli ge bekerwedstrijd nam AZPC zelfs in de derde periode twee maal een voorsprong. De laat ste voorsprong werd door Ruud Muusse teniet gedaan: 5- 4 voor LZ. Na 6-4 door Jan Bakker leek LZ zich voor de volgende ron de geplaatst. AZPC bleef ech ter op de verlossende gelijk maker jagen. Hans van der Putte verkleinden de LZ- voorsprong tot 6-5, genoeg echter voor nog een Leidse be kerronde. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het Cen traal Planbureau ver wacht volgend jaar een af zwakking van de stijging van de werkloosheid. In zijn berekeningen ten be hoeve van het kabinet komt het voor 1984 uit op een gemiddeld werkloos heidscijfer van 900.000 (dit jaar 800.000). Nog niet zo lang geleden waren de verwachtingen voor het volgend jaar veel ongun stiger: gemiddeld 950.000. Alleen al uit deze bijstel ling van het cijfer blijkt enig optimisme van het Planbureau ten aanzien van het economisch her stel. Die keer ten goede blijkt ook uit de CPB-voorspelling, dat de uitstoot van arbeidskrach ten in het bedrijfsleven wel eens tot stilstand zou kunnen komen. De groei van de werk loosheid moet dan ook in hoofdzaak worden gezocht in het zich presenteren van grote aantallen schoolverlaters en in de bezuinigingen door de overheid. Het CPB maakt in dit verband gewag van een verbetering van de concurren tiepositie van het bedrijfsle ven, als gevolg waarvan de ex port enkele procenten zal stij gen. Mede hierdoor zal de in vesteringsbereidheid van het bedrijfsleven toenemen. Aan de andere kant zal er vol gens het bureau, wiens „Ma cro-economische Verkennin gen" volgende week worden gepubliceerd, op de binnen landse markt minder vraag naar produktën zijn omdat het vrij beschikbaar inkomen met gemiddeld twee procent zal af nemen. Bestuur peuterspeelzaal ontevreden RIJNSATERWOUDE De op korte termijn verwachte start van peuterspeelzaal To rentje Bussekruit op de zolder van het gemeentehuis van Rijnsaterwoude stuit opnieuw op problemen. Zoals gemeld stelt het college morgen de raad voor een krediet van 1500 gulden beschikbaar te stellen om de noodzakelijke voorzie ningen te treffen. Het bestuur van de speelzaal vindt echter dat onvoldoende tegemoet wordt gekomen aan zijn wen- In plaats van een kindertoilet boven wordt als tijdelijke op lossing gesproken over de aan schaf van een campingtoilet. Bovendien hebben de gebrui kers van het medisch centrum dat op de benedenverdieping is gevestigd, bezwaren geuit tegen het gebruik van de zol der door de peuters. Tijdens spreekuren van de huisartsen en de fysiotherapeutische be handelingen zou de gehorig heid van de bovenverdieping problemen kunnen geven. Ge bruik van het toilet beneden terwijl er patiënten in de wachtkamer zitten is helemaal ondenkbaar, aldus een van de gebruikers van het medisch centrum. Bovendien lijkt de oplossing voor de peuters zelf ook verre van ideaal, de twee houten trappen zijn niet zonder ge vaar. De zolder is wel ruim, maar het dak is laag en daar om is de ruimte erg warm in de zomer. Gezamenlijk ge bruik van het parkeerterrein vormt een apart probleem. Als het terrein wordt afgesloten met een hek, dan is de achter ingang van het gemeentehuis, die goed toegankelijk is ge maakt voor hen die slecht te been zijn, niet meer bereik baar. Het ziet er naar uit dat de veertien peuters voorlopig geen nieuwe speelruimte krij gen. Hun voormalige ruimte, de openbare kleuterschool, is sinds 29 augustus weer in ge bruik door de openbare kleu terschool. LEIDEN Rijnsburgse Boys heeft zich ten koste van Lugdu num geplaatst voor de tweede ronde van het Zilveren Molen- toernooi. In de eerste wedstrijd van dit door LFC georganiseerde evenement versloegen de Rijnsburgers hun Leidse opponenten met 3-2. Daar was overigens wel een verlenging voor nodig. In de regu liere speeltijd bleven beiden op 2-2 steken. Voor Rijnsburgse Boys scoorden in die eerste negentig minuten John van Dijk en Rob Gillissen, voor de goed spelende ploeg van trainer Wim Ei lander Leo Wetselaar en Rinus van Es. In de tweede helft van de verlenging was het Wim van Driebergen die een fraaie Rijns burgse aanval met een doeltreffende kopbal bekroonde en daar mee voor verder bekeren zorgde. Volgende week dinsdag staan RCL en UVS om acht uur tegen over elkaar op het LFC terrein. Brieven graag kort en duidelijk geschreven De redactie behoudt zich het recht voor ingezon- den stukken te bekorten Demonstratie Terecht is in het commentaar over de demonstrerende bis schop Ernst van Breda ver band gelegd tussen zijn voor nemen om tijdens de komende betoging in Den Haag het woord te voeren, en de brief, die hij en de overige bisschop- Een dit voorjaar hebben gepu- liceerd. Pax Christi legt dat verband zelf overigens ook, al dan niet met instemming van voorzitter Ernst. Ik hoorde tenminste deze week de secre taris van deze room-katholie- ke vredesbeweging. Jan Ter- laak, in een radiointerview be weren, dat zijn geloofsgenoten, wanneer zij naar de betoging gaan, zich gesteund kunnen weten door de bisschoppelijke brief. Hij baseerde die conclu sie op „het feit dat de brief een veroordeling uitspreekt" over de eventuele modernisering van de kernwapens. Zo'n be wering is, zo niet onwaar, dan toch op z'n minst zeer ongenu anceerd. Dat is jammer, want niet voor niets is de brief het resultaat van een aantal dis cussierondes in alle geledingen van de rooms-katholieke kerk. In de bisschoppelijke brief wordt bijvoorbeeld het af schrikkingseffect dat uitgaat van het bezit van kernwapens onderkend. Dat moet echter geen doel op zich zijn, aldus de bisschoppen, maar een stap naar ontwapening. Van een pleidooi voor eenzijdige ont wapening is in de byief geen sprake. Er wordt wel gewezen op de mogelijkheid van even tuele eerste stappen door het Westen, maar de verantwoor delijkheid daarvoor ligt, aldus de bisschoppen, niet bij kerke lijke doch bij politieke leiders. Bovendien dienen zij onmid dellijk te worden gevolgd door stappen van het Oostblok. De heer Terlaak en bisschop Ernst móeten dat weten, want het bestuur van Pax Christi zélf heeft er indertijd zijn treurnis over uitgespro ken, dat de bisschoppen zich niet concreet over de inhoud van eenzijdige stappen hebben uitgelaten. Bij die reactie kon men zich toen al afvragen of ook Pax Christi-voorzitter Ernst ontevreden was met het werkstuk, dat bischop Ernst zelf mede had ondertekend. Om dezelfde reden kan men zich de vraag stellen of straks op het IKV-podium op het Malieveld de voorzitter van Pax Christi het. woord zal voe ren, of bisschop Ernst, daarbij volgens Jan Terlaak ge- ruggesteund door de brief van alle bisschoppen. Juist een man als bisschop Ernst van Breda zou zo'n dubieuze, mis leidende situatie moeten ver mijden. Hij heeft nog ruim een maand de tijd om zich terug te trekken. Drs. J. Bos, VOORSCHOTEN. Morrend CDA-volk In de rubriek „Politiek Partij Parlement" werd zaterdag ge sproken over de teleurstellin gen bij het progressieve kerk volk en het IKV als gevolg van de CDA-politiek. Ruud Lubbers en het CDA werden afgeschilderd als rechtse boos- doenders. De achteruitgang van het CDA is echter hoofd zakelijk het gevolg van de twijfelachtige houding van déze partij inzake de plaatsing van kernwapens tegen het communistische overwicht op dit gebied. Ook figuren als Jan Nico Schol ten en andere dwarsliggers binnen het CDA doen deze partij geen goed. De eenzijdige kritiek op Zuid- Afrika en het zwijgen over de wandaden van communistisch Rusland op het gebied van de mensenrechten evenmin. De slappe houding betreffende het toelatingsbeleid en de re migratie zijn mede de oorzaak van de teruggang van het CDA en spelen de Centrum Partij in de kaart. P. de Jong, DEN HAAG. Wim Kan's vader Wim Kan (officieel Willem Cornelis) werd op 15 januari 1911 te Scheveningen geboren als zoon van mr. J. B. Kan (1873-1947) en niet W. Kan zo als u heeft geschreven in het bericht over het overlijden van de vermaarde cabaretier. Mr. Kan is bovendien nimmer minister van justitie geweest. Hij was van 1908 tot 1919 se cretaris-generaal van het de partement van binnenlandse zaken, werd in 1919 secretaris generaal in algemene dienst. Van 1926 tot 1929 was hij mi nister van binnenlandse zaken en landbouw (le kabinet De Geer). Bovendien fungeerde de heer Kan sr. vanaf 1928 als contactpersoon tussen de Ne derlandse regering en de ge wezen Duitse keizer Wilhelm II, verblijvende te Doorn. Van 1929 tot 1931 was hij wederom secretaris-generaal van bin nenlandse zaken. Gelijk zijn zoon Wim was mr. Kan een zéér populaire figuur, droeg tegen de algemene gebruiken in nimmer een hoofddeksel, was een veelgeziene gast bij hockeywedstrijden, op voet balvelden en deed hartstochte lijk aan zwemmen. Tot ontzet ting van een deel der burgerij liet hij zich zelfs in zwem broek gekleed door persfoto grafen zodanig vereeuwigen en hun opnamen in de dagbla den afdrukken. Binnen het kabinet gaven de sportieve da den van minister Kan, die ook bij ijsweder de schaatsen on derbond, met zijn gebruind ge laat soms tot enige wrijving met zijn ambtgenoten aanlei ding, die steeds door hem op gevatte manier werden afge daan. R. F. de Bock, Den Haag. Rottumeroog De keuze voor een basis voor de gevreesde kernwapens in ons land doet denken aan nat te vinger-werk. Het niet meer operationele en kleine vlieg veldje Woensdrecht ligt vrij wel aan het einde van de Oos- ter en Wester Schelde onder de rook van Bergen op Zoom. Hemelsbreed bekeken slechts 48 kiïi. van Rotterdam en 20 km. van Antwerpen. Deze plaatsen hebben de meest be langrijke havens aan de Noordzee en zijn omgeven door de grootste en meest kwetsbare petro-chemische in dustrieën, die bij.vernietiging de mooiste dodelijke gifwol ken aller tijden kunnen pro duceren. De vraag rijst; waar om niet Rottumeroog gekozen, het uiterste Waddeneiland op Nederlands grondgebied? Er wonen geen mensen en het heeft een oppervlakte van cir ca 4'/2 km. Er zijn geen belang rijke havens in de buurt of kwetsbare industrieën. Na tuurlijk zou het er wel erg eenzaam zijn voor de mensen die er gestationeerd zullen moeten worden, maar dat is het risico van het beroep: be roepsmilitairen weten dat ze overal waar nodig geplaatst kunnen worden, dus ook op een eiland dat als zodanig toch meer te bieden heeft dan bij voorbeeld een booreiland op de zee waar mensen werken oep en wonen. En wat de wer| r legenheid voor onze bero iCl bevolking betreft: er staat geen schuur of huis, dus t lg' honderden van onze bo vakkers een unieke gelep heid om aan de slag te g met duizenden arbeidsu RO Rottumeroog is een natuui ten servaat en de vogels die en, thans bevolken zullen spo jn. wennen aan de nieuwkonjand en heus niet emigreren elders. Oefenen kan men met dit nieuwste speelgldu: dus geen geknal. Als meijrf wel mee zou gaan knallen, uj dan zijn er in heel Neder ude geen vogeltjes meer. lêrd J.S. Bach, DEN Hi ho* nge Ouderen gebruikt Waarom is het voor ons c ren beter te aanvaarden d iets ingeleverd moet worOv< Deze vraag speelt al gerihet tijd door mijn hoofd. OokflaF idee dat wij ouderen bezig achter het vaandel te 1 van een politieke reclame du ker, is voor mij intussen u en groeid tot een bijna zeker »jd Iedere politicus is bezig on .H< ouderen te mobiliseren !en het trekken van zijn eigeiKB litieke kar. De generatie o er ren van heden kun je ec 're' niet blijven gebruiken als tieke kruiwagen. Evenmi een spaarpot waar je st^A maar uit kunt gappen. jKR Enige jaren geleden watëfh nog niet tot de generatie 65+ toegetreden, maar k uj ik door mijn werkzaamh 'er regelmatig in contact me'cl bejaardenverzorging. Wat!e^ toen in het verkeerde ke VÜ3 schoot was de verantwooin van de bestede gelden. Eei'n jaardenbezoekster ging )at iet uur. Grote kostenposten w oe\ o.a. 261 vergaderingen pei veé en de hiervoor geldende ^et goedingsregelingen. Zo k< £rs doorgaan over de beste van gemeenschapsgelden, loe zijn we zover dat deze ov(!en dige cadeautjes een beetje 'an vallen en er werk ver'jV( moet worden voor het gel< B men wenst te ontvangen, ten wij ouderen nu zo r gemobiliseerd worden onev tie te voeren tegen bezuin,an gen, die mij reëel voorkoiP01 Dat is te gek. Wij hebbei^V zwoegd om na de ellende'raJ de oorlog de boel weer c»a'l bouwen en armoede gel en om welvaart te brengenlu dan, jongere generatie,ir maar weer aan de slag;" hebben dat ook gemoeten ou H.H.J. Witjes, HONSEL 'jn 1 't por k'icl IHOSE COURANT Wegens het succes van onze jubileumaanbieding, prolongeren wij onze aanbieding. De eerste 10 personenautorijlessen voor 300,-. Voor vrachtauto 3 rijlessen 150,-. Autorijschool Noordzee Rijnsburg. 01718-22458. Te koop gevraagd oude metalen lood, koper, zink, RVS. aluminium, kabelafval, ijzer, oud papier etc. Zaterdags zijn wij tot 12.00 uur geopend. Tel. 071-766426, Fa. J. de Nobel, Zoeterwoudseweg 9-11, Leiden. Steun-correctie zolen Elastische kousen Voetbehandeling E. Hillebrand Noordeinde 207 - Roelofarendsveen. Tel. 01713-2798. Gordijnen gratis gemaakt. Gor dijnen gratis gemaakt. Tapijten gratis gelegd. Tapijten gratis gelegd Maleba Haarlemmerstraat 214, Leiden. Tel. 071-122614. T.k. 8000 stuks betontegels 30x30x5 cm. Gebr. van der Pouw-Kraan, Hoogmade, Bos- kade 6. Tel. 01712- 8283/8482/8305. Kom eten in De Braadpan. Hol landse en Franse keuken. Ge rechten vanaf 5,50. bestaan de uit verse groenten, vlees, gekookte of gebakken aardap pelen. Gourmet tot 80 perso nen. Ook voor bruiloften en par tijen. Koude buffetten, kunnen afgehaald worden. Ook snacks om af te halen. Geopend vanaf 12.00 uur. zondag vanaf 17.00 uur. Noordeinde 44. Leiden, tel. 071-144000. eet in onze overdekte binnentuin Dagschotels vanaf 11,50. Ie dere dag keuze uit 4 menu's van biologisch dynamische kwali teit. ook diéten, van dinsdag t/m vrijdag van 12.00 tot 20.00 uur. Groepen tot 100 pers. al leen bij reservering. Zaailing, Hooigracht 41, Lelden. Telefoon 071-146917. Tel.beantw. ook te huur. Tel. 02522-10063. kUNSTGEBITTEN REPARATIE, klaar terwijl u wacht. Elke dag beh. zat. van 9-11.30 en 2-4 uur. Maand.- en dond.avond van 19- 19.30. Fa. v. Berge Henegou wen. Schelpenkade 47, Leiden. Tel. 120794. Wit marmer vloer- en wandtegels. venster platen, tafels, aanrechtbladen op maat gemaakt. Wagemaker natuursteen. Hoge Morsweg 82, Leiden, tel. 071-760455. HELDERZIENDE Mevr. Durant. Tel. afspr. 070-930004 van 11- 20 uur. Succes verzekerd. Vraag naar dan weetu zeker dat u de beste kunststof ramen en deuren krijgt Wesselman Zuidelnde 40 Roelofarendsveen. Tel. 01713-2908. KUNST EN ANTIEK De hoogste prijs voor goud en zilver Goudmunt, Haarlemmerstr. 124, Leiden. Tel. 071-125280. TANDENGOUD. Contant 21- per gram voor tanden en kie- zengoud en inlays en bruggen. Van Ruiten, antiquair. Kort Ra penburg 12, Lelden (ma dl. gesloten). Antiek boerenmeubels Marten Booy. In onze zaak een Histor Rollak een wonder van verftechniek. In minuten geschilderd, in een half uur droog. Komt u even langs? Ik wil het u gaarne tonen of.... u kunt het vrijblijvend zelf probe ren. Jan Zeilsfra, Kraaierstraat 19 tel. 123000. eeuwse kasten, kisten, secretai res, salontafels, eettafels, stoe len enz., in eiken en grenen, veel kleingoed en klokken, eigen Im port. Restauratie in eigen ate lier. Marten Booy, Choorstr. 30, Monster. Tel. 01749-44982, pri vé 46791 AUTOMARKT Voor auto's Te koop aangeboden: Ford Taunus Rekord 21 diesel eind '78, l.blauw met., zwart le ren dak, zowel uiterlijk als mo torisch In 100% cond. Pr. 5950,-. Tel. 070-646052. Oldsmobile Cutlass Salon '79. goud/bruin met., stof. bekl., LPG-gasInstal., airco, rad./cass., get. glas, 1e eig., 89.000 km., nwe. witte nylon banden enz. Geh. i.p.st., keu ring mog. Pr. 8950,-. Tel. 070- 646052. Sport XJS autom. eind '77, kl. wit, zwart interieur, elek. ramen, centr. slotgrendel., rad./cass., geh. i.p.st. Inr. fi- nanc. mog. Pr. 18.000,-. Tel. 070-646052. T.k.a. Ford Escort Datsun 100 A Wagon de Luxe, bwj. '75, 62.000 km., Lz.g.st. Vraagpr. 1500,-. Tel. 02523-2025, tus sen 18.00-19.00 uur. Groene Dyane '79 Er is een zeer aantrekkelijke woning beschikbaar gekomen voor mensen die rustig, niet te groot op een schitterende plaats aan het Oegstgeesterkanaal willen wonen. Een zeldzaam, comfortabel huis met op de begane grond een fraai entree, zeer grote woonkamer, een moderne half-open keuken en een bijkeuken met aangebouwde garage. Het huis heeft bovendien een zeer diepe tuin op het zuiden. Verdieping: drie slaapkamers en een luxe bad kamer met 2e toilet. Daarboven een praktische bergzolder. Extra's Afwerking naar eigen smaak; u kunt kiezen uit vele typen en kleuren wand- en vloertegels. Tegen meerprijs krijgt het huis een open haard. Ook brengen wij desgewenst een bijzondere keuken aan.. Kortom: met speciale wensen willen we zoveel mogelijk rekening houden. Koopprijs De koopsom van dit huis bedraagt 243.770,- vrij op naam, incl. eigen grond. En vrije vestiging! Interesse? Neem dan contact op met het Bouwfonds-infocentrum in Den Haag, Nassauplein 13, tel. (070)65 08 00. nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten Van part. Ford Taunus bjr. juli '80 motorisch 100%, 1600 Sedan, 2-deurs, met 60 liter LPG, rood metallic, km.st. 43.000. Vraag prijs 7900,-. Tel. 070-807443. Mercedes 200 D'75 3500,-. Tel. 070-272233. Renault 5 GTL Toyota Carina 1600 L '80 z.g.a.n., garage gestald, km.st. 36.000. Pr. 10.800,-. Tel. 070- 960555. Keramiste zoekt woon/WER- KRUIMTE. Delft, Den Haag, Lei den. R'dam. Tel. 02975-61677. Studente zoekt met spoed woonruimte Tel. 010-507519. Ouders zoeken voor zoon, le instrumentenmakersschool, kamer Tel. 035-17657. Gezocht in Leiden voor plm. half o.i.d. voor 2 pers. Minimaal 2 kamers plus k.d.t. Vanaf 15 dec. Tel. 023-327207. Lees ik hier dat 'n Rus zijn koningin kwijt is. Hoe kan dat nou? Mn-, TELEFOON ABC VOOR LEIDEN EN OMGEVING Accu's Groenen Inlichtingen over plaatsingen in deze rubric telefoon 071-122244 van 8.15-17.00 uur. Gratis accu's testen, monteren en complete autoinstalla tie doormeten. Leiden, Nieuwe Rijn 106, hoek Lange- s,raa' Tel. 071-120500-123140 Het Bloemencentrum voor bloemen en planten, bloemwerk, plantenbakken, bruidswerk, rouwarrangementen Lage Rijndijk 10b, Leiden Tel. 071-121434 Bloemslerkunst MILLE FLEURS - Wagnerplein 132. Leiden Tel. 071-763138 Treubplein 1. Voorschoten Tel. 01717-6288 Dansschool EVERT CASTELEIN Hooglandse Kerkgracht 48 2312 HV Leiden Tel. 071-123583 - 120917 Dames- en Herenkapsalon ANCO Thorbeckestraat 58, Leiden Tel. 071-131310 Dames- en Herenkapsalon MAISON KREEFT - Wilhelminapark 1, Oegstgeest Dameskapsalon geopend van 8.30 tot 18.00 uur Herensalon, woensdag en .A_A do van 8 30 lot 17 30 u. Tel. 071-174270 Unisex Coiffure Indlvlduelle J. v.d. BURGH ZOON Noordeinde 32, 2311 CE Leiden Tel. 071-131489 Oude metalen Oud papier Non ferro en staalsloopwerken Van Berge Henegouwen B.V. Radio, tv, hi-fi video meubelen Aalmarkt 12, Leiden Tel. 071-121 Scholl Speciaalzaak Uw adres voor gemakschoenen en sandalen De grootste sortering voor Leiden en omgeving Scholl voetcomfort t Hooigracht 4, 2312 KR Leiden T6I. U71"l3fyd lure Taxibedrijf VAN OOYEN B.V. Corellistraat 1, Hazerswoude en Touringcar BOVO-TOURS De Lasso 6, Roelofarendsveen Tel. 01713- Trouwauto's GEBR. DE JONG LEIDEN BV Hogewoerd 160/164 - Leiden Tel. 071-140167/14tr; nd( Woninginrichting FRANS VAN STIJN Warmond - Dorpsstraat 64 Postbus 16 Tel. 0171 ML Zaalverhuur t parlement voor party's, vergaderingen en clubs .Nieuwstraat 45 - Lelden Tel. 071-132974-212327-21 Voor inlichtingen: Tel. 071-122244 9'

Leidse Courant | 1983 | | pagina 16