mededelingen gemeentebestuur I leiden 22tlm26aug. '83 :D< di< LEIDSE COURANT -VRIJDAG 19 AUGUSTUS J Vergaderingen Inspraakcommissie De eerste vergadering van de inspraakcommis sie vindt plaats op maandag 22 augustus a.s. om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Publiciteit. Inspraakprocedures bij bestemmings- en verbete ringsplannen. Reglement klachtenbehandeling. Procedureverordening Specifiek Welzijn. Nota functioneren werkgroepen in stadsvernieu wingsgebieden. Werkgroep Pancras-West Dinsdag 23 augustus a.s. om 15.30 uur in kamer 230 van het Stadsbouwhuis. Agenda: Stand van zaken; - restauratie van de kelders Hoogstraat - school/Parkeergarage op de Kaasmarkt - infrastrukturele werken - horeka Bouwplannen. Monumentencommissie Dinsdag 23 augustus a.s. om 19.30 uur in kamer 234 van het stadhuis. Agenda: Bouwplan panden Stationsweg 23 en 25. Ontwerp-advies tot plaatsing van de Gijselaars- bank op de gemeentelijke monumentenlijst. Herzien ontwerp-advies tot plaatsing van het Har- teveltcomplex, Langegracht 59, 61, 63, 65 en 67, op de gemeentelijke monumentenlijst. Ontwerp-advies tot plaatsing van het pand Wedde- steeg 4 op de gemeentelijke monumentenlijst. Plaatsing van de panden Begijnhof 1/1A, 2/2A en 3 op de gemeentelijke monumentenlijst. Diskussie over de Zuiderkerk, Lammenschansweg 15. Diskussie over de opgestelde invehtarisatie tussen Breestraat, Pieterskerkchoorsteeg, Langebrug en Ketelboetersteeg en tussen Breestraat, Mooi Ja- piksteeg. Pieterskerkgracht, Diefsteeg, Langebrug en Pieterskerkchoorsteeg. Diskussie beschermenswaardige panden in de wijk Vreewijk. Gestruktureerd overleg ouderenberaad Leiden Donderdag 25 augustus a.s. om 14.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Aanwijzing vaste vertegenwoordigers per organi satie. Dubbele vertegenwoordiging ouderenbonden. Aanvulling leden agendakommissie. Dagopvang psychogeriatrische patiënten in Leiden. Woningbestand bestemd voor en woningtoewij zing aan ouderen. Toelichting door gekoördineerd bejaardenwerk. Wijziging van de wet op de bejaardenoorden. Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten. Kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Hinderwet Ontwerp-beschikking Burgemeester en Wethouders brengen hierbij over eenkomstig het bepaalde in artikel 24, tweede lid, on der c, van de Wet Algemene bepalingen milieuhygië ne ter openbare kennis dat zij voornemens zijn posi tief te beschikken op de aanvraag ingevolge de Hin derwet van: 1. Centrale directie der p.t.t., te 's-Gravenhage, voor het oprichten van door elektromotoren gedre ven installaties t.b.v. het nieuwe hoofdpostkan toor aan de Schipholweg 30. 2. L. Klaassen, te Amsterdam, voor het oprichten van door elektromotoren gedreven installaties t.b.v. het opslaan, koelen en invriezen van levensmidde len annex opslag- en verkoopruimte van levens middelen, een en ander in het pand IJsselkade 45- 46. 3. N.E. v.d. Berg, alhier, voor het oprichten van door elektromotoren gedreven installaties t.b.v. een inrichting voor het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex verkoopin richting in het pand Lange Mare 92. 4. A.M.A. van Leeuwen, alhier, voor het uitbreiden en wijzigen van door elektromotoren gedreven in stallaties t.b.v. het opslaan, koelen en invriezen van levensmiddelen annex opslag van levensmid delen, huishoudelijke en drogisterij artikelen, een en ander in het pand Roomburgerlaan 16-18. De ontwerp-beschikkingen alsmede de aanvragen en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking ter inzage in ka mer 012 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur. Deze stukken liggen voorts ook tot 2 september 1983 ter inzage elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het Informatiecentrum van het Buro Voorlich ting, in de hal van het stadhuis. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaar hebben ingediend naar aanleiding van de aanvraag en een ieder' die aantoont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot 2 september 1983 gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking(en). Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een en ander dient bij aparte brief te worden verzocht. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Verleende vergunning Burgemeester en Wethouders maken bekend dat door hen onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen, op 19 augus tus 1983 vergunning ingevolge de Hinderwet is ver leend naar aanleiding van het verzoek van: Timmer- en aannemersbedrijf C.J. de Boer b.v.. alhier, voor het oprichten van door elektromotoren gedreven installaties t.b.v. de machinale houtbewer king alsmede opslag van elektrisch gereedschap, een en ander in het pand Flevoweg 29. De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in kamer 012 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72, en wel van 19 augustus 1983 tot 19 september 1983 elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur. Deze stukken liggen voorts ook tot 19 september ter inzage elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het Informatiecentrum van het Buro Voorlich ting, in de hal van het stadhuis. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne staat tot 19 september 1983 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig het gestelde in de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne schrifte lijk of mondeling bezwaren hebben ingediend te gen de aanvraag en/of de ontwerp-beschikking; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeen komstig het gestelde in de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne schriftelijk of mondeling be zwaren in te dienen tegen de aanvraag en/of de ontwerp-beschikking. De beschikking wordt na afloop van de beroeps termijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het tref- !fen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Ma jesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffende bovengenoem de hinderwetzaken kunt u zich wenden tot de Direc tie Milieu, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 012, begane grond, tel. 071-254437. Nieuw verzoek Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Opslag verontreinigde grond op gashouderter rein aan de Maresingel/Koningstraat. De aanvrage is afkomstig van Energiebedrijf Rijn land, alhier, en betreft het wijzigen van een gedeelte van het opslag(gashouder)terrein in een opslag voor verontreinigde grond (afkomstig van het huidige E.B.R. terrein aan de Langegracht) voor een termijn van maximaal 5 jaren, een en ander in een voormalige schijfgashouder op het opslag(gashouder)terrein van het E.B.R. aan de Koningstraat (ingang Maresingel), kadastraal bekend gemeente Leiden, sectie K, nr. 5062. Op vrijdag 2 september 1983, te 14.00 uur, zal in ka mer 001, begane grond, van het Stadsbouwhuis, een openbare hoorzitting worden gehouden. Tijdens bovengenoemde hoorzitting zal gelegenheid worden gegeven over de aanvraag van gedachten te wisselen. De aanvraag en alle andere daarop betrekking heb bende stukken liggen gedurende de gehele behande lingstermijn ter inzage in kamer 012 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur. Deze stukken liggen voorts ook tot 19 september 1983 ter inzage elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het Informatiecentrum van het Buro Voorlichting, in de hal van het stadhuis. Gemotiveerde bezwaren kunnen schriftelijk tot en met 19 september 1983 bij het College van Burge meester en Wethouders worden ingediend (Postbus 9100, 2300 PC Leiden). De persoonlijke gegevens van degenen die schrif telijk bezwaar hebben ingebracht, worden, indien hierom - gelijktijdig bij aparte brief - wordt verzocht niet bekendgemaakt. Degene die bezwaren hebben ingebracht, en een ieder die aantoont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen vervolgens in de gele genheid worden gesteld bezwaar tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Verleende bouw vergunningen Burgemeester en Wethouders hebben op 16 augus tus 1983 de volgende bouwvergunningen verleend: - Coornhertstraat 14, bouw berging; - Donizettilaan 27, wijzigen terreinafscheiding; - Zoeterwoudse Singel 23, gedeeltelijk nieuw bou wen en uitbreiden bedrijfsbebouwing; - Bloemistenlaan 51, bouw luifel en hekwerk; - Herengracht 96, wijzigen achtergevel en achter huis; - Morsweg 111, plaatsen houten schutting; - Julianastraat 56, verbouwen en uitbreiden woning; - Dobbewatering, bouw brug; - Evertsenstraat 91 tot en met 97, verbouwen be drijfspand; - Hooigracht naast nr. 5, bouw woongebouw met 12 tweekamerwoningen. Indien u door het verlenen van een bouwvergunning rechtstreeks in uw belang bent getroffen, kunt u bin nen 30 dagen na dagtekening van de bouwvergun ning op grond van de wet AROB een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders. Tevens kunt u, indien de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel voor u meebrengt, op grond van de Wet op de Raad van State schorsing van de bouwvergunning aanvragen bij de Voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Informatie is te verkrijgen iedere dag tussen 11.00 en 12.00 uur bij de directie bouw- en woningtoezicht, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, Postbus 148, 2300 AC Leiden (telefonisch bereikbaar 071-254911). Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn de hierna te noemen verkeersmaat regelen vast te stellen. Noorderkwartier - Wijziging van de geldigheidsduur van de algemene invalidenparkeerplaats aan de noord-westzijde van de Prinsenstraat ter hoogte van perceel no. 3, gel dend van maandag tot en met zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur en van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 18.00 uur. - Aanwijzing als algemene invalidenparkeerplaats van één parkeervak aan de noordzijde van de Bern- hardkade ter hoogte van perceel no. 38/40 (open bare bibliotheek), geldend van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur en tevens op maan dag en vrijdag tot 21.00 uur. Stationskwartier - Aanwijzing als voorrangskruising van de kruising Schipholweg met de ruim 200 meter noord-ooste lijk van de Rijnsburgerweg gelegen zijweg, met dien verstande dat voorrang moet worden verleend aan het verkeer op de Schipholweg. Morskwartier - Instellen van een parkeerverbod door middel van een gele streep aan weerszijden van de opritten naar de parkeerterreinen gelegen voor de flats aan de Jan Luykenlaan. Academiewijk - Aanwijzing als algemene invalidenparkeerplaats van 2 parkeerplaatsen aan de noordzijde van de Reuvensplaats en 2 parkeerplaatsen aan de noord zijde van de Arsenaalstraat, ten westen van de Doelengracht, geldend van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 18.00 uur. Pancras-oost - Wijziging van de aanduiding als verplicht fietspad in onverplicht fietspad van de fietspaden aan: 1de noordzijde van de Ir Driessenstraat tussen de Hooigracht en Vestestraat; 2. de zuidzijde van de Ir Driessenstraat tussen de Middelstegracht en de Vestestrgat en 3. de oostzijde van de Hooigracht tussen de Oude Rijn en de Ir Driessenstraat. Levendaal-oost - Instellen van een verbod stil te staan aan de zuidzij de van de Hogewoerd, voor zover gelegen tussen de St. Jorissteeg en de Plantage. - Opheffen van het parkeerverbod aan de noordzijde van de Hogewoerd, voor zover gekregen tussen de Watersteeg en de Kraaierstraat. - Aanwijzing als laad- en loshaven van de par- keerstrook aan de zuidzijde van de Hogewoerd ter hoogte van de achteruitgang van de Codimarkt, geldend van maandag tot en met zaterdag van 08.00 tot 18.00 uur. - Opheffen van het éénrichtingverkeer op de Hoge woerd, voor zover gelegen tussen de Kraaierstraat en de 4e Binnenvestgracht. - Instellen van een verbod stil te staan aan de west zijde van de Rijnstraat, voor zover gelegen tussen het Utrechtse Veer en het Levendaal. - Instellen van een parkeerverbod aan de oostzijde van de Rijnstraat, voor zover gelegen tussen het Utrechtse Veer en het Levendaal. - Opheffen van het éénrichtingverkeer op de Rijnstraat, voor zover gelegen tussen het Utrecht se Veer en het Levendaal. - Opheffen van het parkeerverbod aan de oostzijde van de Kraaierstraat, voor zover gelegen tussen het Utrechtse Veer en het Levendaal. - Opheffen van het parkeerverbod aan de oostzijde van de Bolwerkstraat, voor zover gelegen tussen de Dwarsbolwerkstraat en de Hogewoerd. Haver- en Gortbuurt - Intrekken van de aanwijzing als B-weg van het Plantsoen. - Juridisch-administratieve aanpassing van de be- bording behorende bij het éénrichtingverkeer op het Plantsoen, (rijrichting blijft gehandhaafd). De Waard - Intrekken van de aanwijzing als algemene invali denparkeerplaats van 5 parkeervakken aan de westzijde van de Willem Barentszstraat, ter hoogte van perceel no. 14, geldend van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur. Leedewijk Maatregelen in het kader van reconstructie Gooi meerlaan - Aanleg van een voetgangersoversteekplaats over beide rijbanen van: 1de Veluwemeerlaan ten westen van de Bessen- wier/Heidezegge; 2. de Veluwemeerlaan ten westen van het Veer- polderpad; 3. de Gooimeerlaan ter hoogte van de Hulstbes; 4. de Gooimeerlaan ter hoogte van de Wijnbes en 5. de Gooimeerlaan ten noorden van de inrit naar de brandweerkazerne. - Aanwijzing als verplicht fietspad van het fietspad 1de noordzijde van de Veluwemeerlaan, voor zo- ;en de Heidezegge en de Gooi- i beide richtingen; de westzijde van de Gooimeerlaan, voor zover gelegen tussen de Veluwemeerlaan en de Broekweg in beide richtingen; de oostzijde van dé overgang van de Veluwe meerlaan in de Gooimeerlaan in de richting van de Bessenwier en 4. de zuidzijde van de Veluwemeerlaan, over een lengte van 25 meter tot de Bessenwier in de richting van de Bessenwier. - Aanwijzing als fietsstrook van de rijstrook aan: 1. de oostzijde van de Gooimeerlaan, voor zover gelegen tussen de Wijnbes en de Veluwemeer laan en 2. de zuidzijde van de Veluwemeerlaan, voor zover gelegen tussen de overgang Veluwemeerlaan- Gooimeerlaan en een punt op 25 meter van de Bessenwier. Groenoord Maatregelen voor de duur van de bouwwerkzaamhe den op het voormalige Olgacomplex. - Het omdraaien van de rijrichting in de Han senstraat tussen de Madame Curiestraat en de Groenoordstraat, voorlopig dus rijden in de rich ting van de Groenoordstraat, (brom)fietsers zijn hiervan uitgezonderd. - Opheffen van het éénrichtingverkeer in de Groen oordstraat. - Instellen van een geslotenverklaring voor voertui gen die een breedte van 2.00 meter te boven gaan van: 1. de Pasteurstraat; 2. de Leeuwenhoekstraat en 3. de Groenoordstraat, tussen de Flemingstraat en de Hansenstraat. Pieterswijk Tijdelijke maatregelen in verband met de werkzaam heden aan het Kort Rapenburg. - Instellen van éénrichtingverkeer voor alle verkeer met uitzondering van voetgangers, fietsers en bromfietsers op: 1. het Kort Rapenburg in de richting van de Bree straat en 2. de Breestraat, voor zover gelegen tussen de Koornbrugsteeg en het Kort Rapenburg in de richting van de Koornbrugsteeg. - Verplaatsing van de algemene invalidenparkeer plaatsen aan de Vismarkt naar de parkeerstrook van de Koornbrugsteeg voor zover gelegen tussen de Dwars Koornbrugsteeg en de Botermarkt, on der gelijktijdige opheffing van de aanwijzing als laad- en loshaven aldaar. - Aanwijzing als fietsstrook van de strook aan de noord-westzijde van de Koornbrugsteeg in de rich ting van de Breestraat. Voor zover nodig zullen de nu op bovengenoemde wegen geldende verkeersmaatregelen worden aangepast De op voorgenomen verkeersmaatregelen betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbe horende korte toelichting, met ingang van heden ge durende 14 dagen ter inzage op het informatiecen trum van het stadhuis en bij de directie Verkeer en Vervoer op kamer 216 van het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72. Gedurende die periode bestaat de gele genheid tot het indienen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van die maatregelen. Deze be zwaren dienen te worden gericht aan Burgemeester en Wethouders, per adres directie Verkeer en Ver voer, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Belanghebbenden worden voorts in de gelegenheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergade ring van de Raad van advies voor verkeers- en ver- voersaangelegenheden, die zal worden gehouden op woensdag 7 september aanstaande in kamer 001 van het Stadsbouwhuis aanvang 15.00 uur. Voor nadere informatie over de verkeersmaatregel kan men zich wenden tot de heer Reijnen van de di rectie Verkeer en Vervoer, Stadsbouwhuis, Lange gracht 72, kamer 216 (telefoon 254501). Diversen Kruispunt Morsweg/Lage Morsweg komende week afgesloten voor gemotoriseerd verkeer Volgende week wordt de riolering op het kruispunt Morsweg/Lage Morsweg (bij het Morsviadukt) ver nieuwd. Dat betekent dat het kruispunt zolang af gesloten is voor alle doorgaand rijverkeer, behalve fietsers. Verkeer met bestemming Hoge Mors, omgeving Dia mantplein, Koppelstein en het laatste gedeelte Mors weg (inklusief Bothastraat en Morskade) moet ge bruik maken van een omleidingsroute. Die route loopt vanaf de rotonde Stationsplein via het begin van de Plesmanlaan naar de Vondellaan/Dam- laan. Na die week kan het kruispunt weer gebruikt worden en gaan de rioleringswerkzaamheden verder op de Morsweg. Benoeming nieuw gemeente raadslid Mevrouw P.M.L. Middendorp is benoemd verklaarc tot lid van de gemeenteraad. Zij volgt hiermee dhr. Jos v.d. Putten op, die per sep- tember de gemeenteraad verlaat. Mevrouw Middendorp is lid van de P.S.P, Geïnteresseerden kunnen voor het inzien van haaij| benoemingsbesluit terecht bij de Direktie Burgerz; ken in het stadhuis, dagelijks van 8.30 tot 15.00 Panden Begijnhof op Monumentenlijst de bli Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen, ,t alle ter voldoening aan het bepaalde in artikel 5 der Mo numentenverordening, ter openbare kennis, dat zij bij h hun besluit van 2 augustus 1983, no. 20433, zijn c gegaan tot plaatsing van de panden Begijnhof 1/1A, 2/2A en 3/3A te Leiden op de Monumentenlijst. Genoemd besluit ligt met ingang van heden geduren-ivoer de één maand voor een ieder ter inzage in kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Met nadruk wordt erop gewezen dat het ingevolge" artikel 10 der Monumentenverordening verboden is een beschermd monument te beschadigen, te v len of af te breken. Voorts is het verboden om zonder vergunning van^ Burgemeester en Wethouders of in strijd met bij 2 danige vergunningen gestelde voorschriften een t schermd monument gedeeltelijk af te breken, te vi plaatsen of in enig opzicht te wijzigen dan wel een be-m schermd monument te herstellen of te gebruiken op een wijze waardoor het wordt ontsierd of in gevaar ji gebracht. Gedurende één maand na heden kunnen belangheb benden schriftelijk bij de Gemeenteraad gemotiveerd e beroep instellen tegen het genoemde besluit. prijze Bloe ek 35 e11 Bul' ig tot Noor lingei -1 het j etting Inspraak in Leiden Elders op deze pagina treft u de agenda aan voor de eerste vergadering van de inspraakkommissie, die on- langs is geïnstalleerd. b"rff Deze kommissie, die is samengesteld uit 5 ona^han-^diole kelijke deskundigen, heeft een tweeledig funktie: £ekei: adviezen uitbrengen aan het Gemeentebestuur - (100) over opzet en organisatie van inspraakprocedures, 1 (|6)> Inspraakverordening Na een lange voorbereidingstijd stelde de Gemeente-! raad in juni 1982 een inspraakverordening vast, die opr 1 oktober van dat jaar in werking trad. De verorde-1 ning geeft antwoord op een aantal vragen die zich ii de praktijk bij de organisatie van inspraak steeds voordoen. Enkele voorbeelden: - Wie is er verantwoordelijk voor de organisatie? - Waarover mag en kan men inspreken? - Wanneer krijgt men gelegenheid tot inspraak? - Welke procedures moeten er worden gevolgd? - Aan welke voorwaarden moet een goede procedu- re voldoen? - Wat gebeurt er met de resultaten? Daarnaast regelt de inspraakverordening eveneens de samenstelling, taken en bevoegdheden van de in spraakkommissie. Zoals gezegd bestaan die taken voornamelijk uit advisering en klachtenbehandeling. De klachtenprocedure Voortaan kunt u een klacht over een inspraakproce dure, waaraan u hebt deelgenomen, schriftelijk indie- nen bij de Gemeenteraad. Ook wanneer u vindt dat I ten onrechte geen gelegenheid tot inspraak gegeven wordt kunt u een klacht bij de Raad indienen. Deze I zendt de klacht door voor advies naar de inspraak- kommissie. Deze stelt de eventuele klager, maar ook B W en eventuele andere betrokkenen in de gelegenheid hun standpunt mondeling toe te lichten. Daarna brengt de kommissie advies uit aan de Ge meenteraad, die er zo snel mogelijk een besluit over neemt. Meer weten? De inspraakverordening en de bijbehorende toelich ting bevatten natuurlijk veel meer interessante en be langrijke bepalingen dan er in deze publikatie bespro ken kunnen worden. Daarom kunt u vanaf 22 augustus a.s. bij de in formatiebalies van het stad- en het Stadsbouw huis tegen een vergoeding van f 1.— de volledi ge stukken verkrijgen. Tenslotte Niet alleen de vergaderingen van de inspraakkommis sie kunt u voortaan in de gemeentelijke advertentie aantreffen, maar ook allerlei mededelingen over nieu we inspraakprocedures, wijzigingen in bestaande procedures enz. enz. ylati

Leidse Courant | 1983 | | pagina 6