anette Schutte knokt ich langs Marcella Mesker Rijnsburgse Boys moeilijk op gang Swiftrenners vijf maal eerste Sis-tu-Pan goede opvolger Aandewiel oordwi jk weert zich 3rima tegen Craiova TRAINER MOUTER SCOORT VOOR ROODENBURG MAANDAG 8 AUGUSTUS 1983 Freek van der Capellen blijft ongeslagen DDEN Nanette Jutte heeft tijdens de duizend toeschou- bezochte finaledag de „Open Leidse tnpioenschappen" voor i daverende verrassing (orgd door de nummer i van Nederland, Mar- Jla Mesker, in drie sets Heruit te halen. Bij de ten ging de titel naar jchiel Schapers, de Rot- dammer werkte zich eelmatig en geconcert eerd langs eerstejaars A- pler Johan Vekemans. for het publiek was het tomer, dat de damesdub- [lspel A finale, waarin rqueline van Wijk zou ftreden, wegens een èssure van Marianne h der Torre niet door |n gaan. Jrcella Mesker hield tegen nette Schutte twee sets lang ir aanvalende spelletje vol. op Hf bracht haar na in de eer- n te 1 reeks een 3-5 achterstand De opsvol te hebben wegge- de titj1^1 U"6) op de stand 5-3 en oen vr® dicht bij de overwinning, (nette Schutte bleef echter len op de onmogelijkste bal- passeerde en lobde zuiver Eldtwon vervolgens de tweede tte def 7*5- Mesker koos daarop n penPr een 'ets behoudener tak- stormde minder frequent n KipPr bet net en liep door naar obertP 4-1 en 30-0 voorsprong. 7, »ar sloeg echter opponente 184 viderom op cruciale momen- h „winners" en bleef lopen iedere bal. Zonder echt in lad o^aar te komen trok Schutte envoifvolg6115 de derde set naar Dwlenfh toe. 7-5. Nanette Schutte: hitterfet was belangrijk, dat m'n IBS'ejp en passeerslagen bleven 60 kken. Marcella kwam daar- ig hefor onder druk te staan en wöjb 'k fouten kunnen afdwin- Wanneer de Amster- I een'7156 volgende week tijdens einc Nationale Kampioenschap- a in de kwarteindstrijd van irianne van der Torre wint DanÜ^ beb helaas in de plaatsing eii" de Nationale geen struc- jr kunnen ontdekken") stuit in de halve eindstrijd weer "IMarcella Mesker. Jchiel Schapers had aanmer- ïijk minder moeite met Jo- m#t*n Vekemans uit Goirle: 6-2, Udow?-achttienjarige Braban ts iff, die dit seizoen Mare Al- a* eens voor bleef, kwam n Tg beduidend tekort tegen de miJoriet voor de nationale ti- i. van „Vooral op de belangrijke ^""Titen bewees hij erg gerouti- ta tird te zijn en speelde hij erg Schapers speelde de :ij geconcentreerd naar een i einde: „Daarom was ik [reden over mezelf, dat ik :oncentratie vasthield en in laatste set m'n servicegames "hield". tn Vekemans was in het ndubbelspel met partner no Oosting succesvoller 3.3ó!|en Michiel Schapers, die t Rob Mentink speelde. Bij stand 3-5 in de derde set ;efde het jeugdige duo een lerkelijke revival, sleepte Bij de veteranen ging de eerste prijs naar Adrie van Leeuwen, die op de foto gefeliciteerd wordt door Ronald Blommendaal. Variatie Bij de B-dames slaagde Jaque- line van Wijk er niet in een kroon te zetten op een zeer succesvolle Roomburg-week. In de finale tegen Miriam de Groot legde zij niet genoeg vaart en variatie in haar spel: 6-4, 6-3. Een dag eerder was Van Wijk met partner Brigitte Pardoel succesvoller in het da mesdubbelspel A. Daar toonde zij zich de „leading lady" tegen het geroutineerde koppel Els Veentjer/Trudy Walhof: 6-3, 4-6, 7-6. Wegens een blessure van Marianne van der Torre kon de finale echter niet door gaan. Freek van der Capellen speel de waarschijnlijk het sterkste B-toernooi uit z'n carrière. Na in de halve finale broer Her man al uitgeschakeld te heb ben, stuitte hij in de eindstrijd op Jos Koemans. Koemans won bij de laatste vier van de als eerste geplaatste Hans Schmidt. Van der Capellen kende zijn tegenstander als z'n broekzak en paste dan ook de winnende taktiek toe. De bal len laag met slice over het net, zodat Koemans zijn topspin spelletje niet kon ontwikkelen: 6-3, 6-3. In C toonde Freek Tanis zich nog taaier dan Harold van Of feren. De jeugdige Merenwij- ker gunde zijn opponent niet meer dan vier games: 6-1, 6-3. Bij de dames was Brigitte van der Maarel wederom onge naakbaar, de Hazerswoudse klopte Marion Post met 6-1, 6- 1. Freek van der Capellen besloot het toernooi van Room burg met een finalezege op Jos Koemans: 6-3, 6-3. In A waren de hoofdprijzen weggelegd voor Nanette Schutte en Michiel Schapers. veteranencategorie boekte Adrie van Leeuwen de eerste toernooizege. In de fina- Nationale le moest zijn tegenstander Ro nald Blommendaal opgeven, omdat hij zich verstapte: 6-3, 3-3 ret. Van Leeuwen is overi gens niet van plan zijn krach ten regelmatig in de vetera nencategorie te meten: „Je moet er niet te vaak meedoen. Op een gegeven ogenblik kan je dan een hoger tempo niet meer aan". Bij de dames was de eerste prijs weggelegd voor Marian Liefbroer. Zij klopte de favoriete Netty Bak met 6- 4. 6-3. jeugdkampioenschappen Districtstrainer Peter Klein omschreef de resultaten van de Leidse jeugd tijdens de na tionale jeugdkampioenschap pen in Maastricht als „licht te leurstellend". Slechts Ingelise Driehuis en Kees Jan Schui- lenburg reikten tot de laatste acht. Ivar de Jong stuitte na een gewonnen eerste ronde op Willem Bruin en verloor met 6-2, 6-2. Klein: „Als Ivar goed speelt, kan hij van de num mers vijf t/m 12 in zijn klasse winnen". Mark Nagelkerken verloor verrassend van Tom Kempes: 3-6, 3-6. Ook Anne- marie Jünger sneuvelde in de eerste ronde; 2-6, 6-7 tegen Lion Groenen. Waldo Jansen, Anne Jongkind en Marcel Vink slaagden er niet in zich voor het hoofd toernooi te kwalificeren. Inge lise Driehuis, die in het troost- toernooi als eerste was ge plaatst, moest zich wegens ziekte daaruit terugtrekken. Leeuwenbergh Op het A-tennistoernooi van Leeuwenbergh in Leidschen- dam bereikte René Moos ver rassend de finale door een overwinning op Louk Sanders (1-6, 6-3, 6-3). In de laatste par tij echter moest Moos wegens ziekte opgeven tegen nationaal kampioen Huub van Boeckel, die eerder met 6-2, 6-3 van Rolf Thung had gewonnen. Moos won nog wel de eerste set met 6-3, maar moest het duel bij een achterstand van 5- 2 in de tweede reeks staken. WILLEM SPIERDIJK Uitslagen „Open Leidse" HEA: halve finales: Michiel Schapers - Hans Everaars 6-3, 6-0; Johan Ve kemans - Jeroen Schuur 6-4, 6-2; Fi nale: Schapers - Vekemans 6-2, 6-3. DEA: halve finales: Marcella Mesker - Mariette Pakker 6-1, 6-0; Nanette Schutte - Judith Warnnga 6-4, 6-3: Finale: Schutte - Mesker 6-7, 7-5, 7-5. HDA: Johan Vekemans/Menno Oosting - Michiel Schapers/Rob Mentink 2-6, 7-5. 7-6. DDA: Jacqueline van Wijk/Brigitte Pardoel - Marianne van der Torre- /Mariëtte Pakker w.o. GDA: Judith Warringa/Menno Oost ing - Nanette Schutte/Jean Pierre van Bladel 6-2, 6-4 HEB: Freek van der Capellen - Her man van der Capellen 6-4, 6-2, Jos Koemans - Hans Schmidt 6-1, 6-7, 6- 4; Finale: Van der Capellen - Koe mans 6-3, 6-3. DEB: Minam de Groot - Annemarie Luderus 6-2, 6-3; Jacqueline van Wijk - Veronique Pardoel 5-7, 6-3, 6- 4, Finale: De Groot - Van Wijk 6-4, 6- 3. HDB: Bub van der Zee/Herman van der Capellen - Freek van der Capel- len/Jos Koemans 7-5, 6-1. GDB: Jacqueline van Wijk/Herman van der Capellen - Brigitte Pardoel- /Ben Vossenaer 6-4, 6-3. HEC: halve finales: Freek Tanis - Taco Janzen 6-2, 4-6, 7-6; Harold van Offeren - Olav ten Bosch 7-5, 7-5; Fi nale: Tanis - Van Offeren 6-1, 6-3; DEC: Halve finales: Brigitte van der Maarel - Tini van Velzen 6-3, 6-1; Marion Post - Willie den Hollander 6-3, 4-6, 7-6. HDC: Jan Paul Bierling/Jan Brebde - Mark Post/Freek Tanis 4-6, 6-4, 7-6; GDC: A. van Meekeren/Jan Paul Bierling - Cynthia Volten/Peter van Paridon 6-3, 6-1. DDC: Margot van den Oudenrijn/I- lonka van Riet - Annemarie van Ge- mund/Evelien Poell 3-6, 6-2, 6-2. HEvet: halve finales: Ronald Blom mendaal - Piet van Paridon 6-1, 6-7, 6-0; Adrie van Leeuwen - H. Diets 7- 5, 6-0; Finale: Van Leeuwen - Blom mendaal 6-3 3-3 ret. DEvet: Halve finales: Netty Bak - Stans Kwaaitaal - 6-7, 6-2, 6-2; Mari an Liefbroer - Nolly Bennink 6-3, 6- 2; Finale: Liefbroer - Bak 6-3, 6-2; HDvet: Ton Grimbergen/Joost Ro denburg - W. Detiger/F. van Duinen 6-2, 7-5; DDvet: N. Bak/L. Knötscke - A. Huizinga/D. Verploegh 6-2, 4-6, 7-5. GDvet: Truus Tönjann/Ronald Blommendaal - H. de Jongh/Piet van Paridon 7-6, 6-4. LEIDEN De renners uit de Leidse regio kwamen dit weekeinde bijzonder goed uit de verf. In totaal werden vijf eerste plaatsen geboekt. De belangrijkste zege's kwamen gisteren terecht bij amateur Schalkers (Noordwijk), die triomfeerde in Heerhugowaard, en bij junior Jan Hendrik Lagerwey (Woubrugge), die in Ma ren Kessel naar de overwinning reed. Schalkers is weer helemaal terug. Vrijdag al werd hij derde in het sterk bezette nationaal kampioenschap voor militairen, waar hij in de spurt van een negenmans kopgroep slechts Papiermo len en Ron Mackay voor zich moest dulden. Gisteren rondde hij het werk met meer succes af. Ook in Heerhugowaard ontsnapte hij met acht collega's, onder impuls van ploeggenoot Karei Teeuwen. Na één mislukte poging slaagde hij er de laatste ronde wèl in alleen weg te komen, en zo de eerste zege van dit seizoen te behalen. De prestatie van Swiftjunior Jan Hendrik Lagerwey was even eens indrukwekkend. Nadat hij zaterdag in Kortenhoef achter een kopgroep van vijf man al de zesde stek wegsnoepte voor het peloton, legde hij er één dag later nog een extra schepje boven op. Ontsnapt met negen sterke concurrenten sprong ook hij de laatste ronde weg, om alleen aan te komen voor zijn eerste over- winningsbloemen. Zijn Swiftgenoten Richard Ippel en Gertjan Zwaan zaten zater dag in Willemstad ook dicht bij de eerste plaats. Op hun beurt ontsnapten zij met drie anderen. De laatste ronde (van liefst 6 km.) plaatste Ippel de beslissende jump, zij het dat Zwaan en Kuyten nog aan kwamen sluiten. Kuyten kwam niet op kop, en kon daarom de spurt op zijn naam brengen voor Ippel én Zwaan. Gisteren moest Ippel opnieuw het onderspit delven in Gendringen. De kopgroep van zeven man kwam massaal op de meet af, waar de 18-jarige Leidenaar drie onbekende collega's voor moest laten gaan. De derde zege werd weggekaapt door een derde Swiftjunior, John Eradus, die zaterdagavond op de Alkmaarse wielerbaan sprintles gaf aan de rest van het veld. Hij werd tweede in een rit over onbekende afstand en in een puntenrit, maar zegevierde in de klassementsproef. Daarmee bezette hij in de totaalstand van het omnium de eerste plaats. Liefhebber Adrie Krüger, ook lid van Swift, klopte zaterdag in Kortgene zo'n 20 man in de spurt, en boekte daarmee binnen korte tijd zijn tweede overwinning. Clubgenoot Piet Kralt kwam als zesde over de meet. Een clubontmoeting van 12 clubs bij de Pedaalridders in Rotter dam legde de Swiftrenners eveneens geen windeieren. Hans van Egmond won bij de nieuwelingen. Martin Overdevest werd tweede bij de junioren, terwijl Cor Kloosterman tot dezelfde plek reikte bij de veteranen. Amateur Zandbergen werd achtste. KATWIJK AAN ZEE Ook tegen NEC schoot Quick Boys nog tekort (0-5). Vooral op technisch gebied was de ploeg van trainer Martin van Via- nen zaterdag nog verre van het voor een top-eersteklasser benodigde niveau. Wel was een belangrijk lichtpunt de aanwezigheid van Sis-tu-Pan (eerste helft). Met hem sloten de linies beter en was er weer een centrale figuur. Hij lijkt dan obk de aangewezen per soon om de plaats van de naar Rijnburgse Boys overgestapte Huug Aandewiel in te nemen. Het bepaald niet hoge tempo van NEC was niet erg bevor derlijk voor de wedstrijd als schouwspel. Wel kon Quick Boys zich hierdoor wat mak kelijker organiseren. Omdat in tegenstelling tot de wedstrijd tegen Sparta Kees van Rooyen en Sis-tu-Pan erbij waren, konden weer duidelijker lijnen worden onderscheiden. De weerstand van de Nieuw- Zuidvoetballers was derhalve redelijk te noemen, hoewel vooral de balcontrole te wen sen overliet. Te vaak kwamen de passes niet aan, of werd een bal slecht aangenomen. Daar om wandelde NEC, dat zich in de voorhoede vooral bediende van kaatswerk, voor de pauze gemakkelijk naar 0-3. Laatste man Dick Mulderij, die een vernietigend schot in de benen heeft, zocht dikwijls de snelle één-tweecombinatie. Hij kopte de bal al vroeg voor het eerst binnen, waarna John Viever- mans van 40 meter in mocht schieten. Doelman Theo Guyt was in beide gevallen kans loos. Mulderij liet Guyt ook al vissen na zijn diagonale poeier van zo'n 25 meter. De bal raakte de binnenzijde van de paal en verdween achter de keeper. Na de onderbreking vielen de blauwwitten weer terug. Sis- tu-Pan kwam na de rust het veld niet meer op, hetgeen di rect zijn weerslag had. Kees van Rooyen en Peter Hogewo- ning deden even verwoede als vergeefse pogingen een verde lende rol te spelen. NEC hielp echter niet mee, want tijdens dat laatste deel werd wat va ker gepresst. Het Katwijkse middenveld was bij de thuis club meestal onbemand, zodat het contact met de voorste li nie vaak zoek was. Martin van der Plas en Arnold Boers wer den soms met verre passes be reikt, maar de Nijmeegse ver dediging, bestaande uit Sije Visser, Frans Paymans, Dick Mulderij en Percey Guèrin had geen enkele moeite met het voorspelbare spel van de Van Vianenpupillen. In de slotfase schoten invaller Anton Janssen en John Vievermans NEC naar 0-5. Mulderij 0-3, 83 Janssen 0-4, 86 Vievermans 0-5. Quick Boys: Guyt, Teun van der Plas, Rienks, Jonker, Heerikhuizen. Hogewoning, Sis-tu-Pan (Arie van Duyn), Floor van Duyn, Van Rooy en, Boers, Martin van der Plas. jRDWIJK Noordwijk en Universitatea Craiova (Roeme- pede?) voerden een uitstekend schouwspel op. Fraai aanvallend ut v*tbal van beide zijden toonde helder aan, waartoe de équipes jistaat waren. Natuurlijk was de verwachting, dat de halve fi- ia® ist van de Uefa-Cup zou winnen. Maar dat het „slechts" 1-4 worden en daarbij de thuisclub ook nog regelmatig voor ge- zou zorgen, kon vooraf slechts worden gehoopt. 3. V Roemeense topper doet onder leiding van trainer Constantin f 1 >t zijn competitievoorbereiding in Nederland om de spelers so t meer te laten wennen aan het spelen in een ander land. «uUji r^a^ve wordt vanuit het trainingskamp in Drente een bijzon- 2.4 vol programma afgewerkt, hetgeen zaterdag bij tijd en wijle won merken was aan de reacties van de Roemenen. Dat extra i 1 llje werken, was er soms niet meer bij. Desondanks kreeg «ordwijk zaterdag een ploeg tegenover zich die collectief erg [nrt>r rk is en bovendien individuele krachten telt, die met een be am* irlijke dosis techniek spelers begiftigd zijn. Doelman Kees >Esi«1 °*er Wiel, vervanger van tegen Feijenoord matig acterende 1 'k Dortmundt, ondervond tevens de schietkracht van de Roe- 8.50. nen. Aurel Ticleanu, Nicolae Negrila en Mircea Irimescu pro- rfrden het van zo'n 25 meter. Slechts de eerstgenoemde had iw (A.:ces: 0-1. Spits Camataru viel het meeste op. De grootste van toc^ forsgebouwde Roemenen passeerde opvallend gemak- 2 ijk, zorgde voortdurend voor gevaar, maar bleef tot ieders 8.40. bazing na rust langs de kant, waardoor Ticleanu daarna kon groeien tot de man van de wedstrijd, ooexédat Aurica Beldenau op de paal had gekopt, liep René van nsbergen de in balbezit zijnde Ton Marijt in de weg. Irimescu i, ifiteerde en bediende de lange spits: 0-2. Van Hensbergen had 21 bal wel in een eerder stadium tegen het houtwerk geknald, m«i*jdat Klaas Vink zich op links vrij had gespeeld en had voorge- 2M.I /en. Vlak voor de pauze tikte Gert-Jan Bakker het leer sub- I door het midden naar diezelfde Vink. Op het randje van f i, itenspel mocht de sterkste van de Vink-tweeling tegenscoren. 5*70, idanks het feit, dat de Roemeense machine steeds beter ging ien, bleef de Noordwijkse oppositie van een goed gehalte. Het Kteyw rd dan wel 1-4 via Ion Geolgau en Neculai Tilihoi, ook de »rinc«. ordwijkers vertoonden zich met een goede opbouw vooraf in 1, t Roemeense doelgebied. Omdat veel van de vleugels gebruikt 12> rd gemaakt, werd het scoren extra bemoeilijkt door de kracht t«UR de lucht van de Craiova-defensie. In de slotfase was het Klaas nk, die hard op de paal schoot. Hoe dan ook, een uitstekende ^dstrijd van Noordwijkzijde. 1 1. TJEERD SCHEFFER oreverloop: 18 Ticleanu 0-1, 36 Camataru 0-2, 41 Klaas Vink 1-2, 69 Geolgau mD Tilihoi 1-4. •ordwijk: Van de Wiel. Sluijs, Anton Marijt, Wendt, Mark Vink, Smits, John ar'jt. Van Hensbergen, Klaas Vink, Bakker, Strijk. LEIDEN UVS speelde zijn eerste oefenduel tegen het Haagse VUC gelijk. In een be vredigende partij scoorden beide formaties eenmaal. Roodenburg speelde eveneens in de residentie. Bij SVPTT maakten de eersteklassers er 1-3 van. Trainer Laurens Mou ter zorgde, bij gebrek aan spe lers, hoogstpersoonlijkvoor het derde doelpunt. Rijnsburg se Boys kwam voor het eerst in actie tegen het C-team van Volendam. Hier werd de eind stand 0-2 voor de heren uit het palingdorp. FC Lisse (zon.) kreeg FC Amsterdam op be zoek en won met 3-1, terwijl SJC Stormvogels met 2-1 te rugwees. Blauw-Zwart ontving de grootste club van Europa, ADO'20. De pot ging met 1-2 naar de Heemskerkers. Rijnsburgse Boys - Vo lendam (C) 0-2 Anders dan vooraf werd aan genomen, kwam Rijnsburgse Boys zaterdag uit tegen het C- team van Volendam. Het eer ste elftal was een dag eerder namelijk geheel tegen de ver wachting in tot de finale van het door AZ '67 georganiseer de toernooi doorgedrongen en liet daarom in Rijnsburg ver stek gaan. Voor de plaatselijke Boys niet zo erg, want met nog slechts twee trainingen in de benen viel het alles behalve mee. Het gebrek aan wed strijdritme en conditie werd door de Volendammers in een 0-2 overwinning uitgedrukt. De doelpunten kwamen op naam van Wim Tol en Johan Kroon. Aan Rijnsburgse zijde kon Huug Aandewiel op een verdienstelijk debuut, als laat ste man, terugkijken. SVPTT - Roodenburg 1- 3 Omdat erg veel spelers van Roodenburg nog vakantie aan het vieren zijn was het giste ren problematisch een behoor lijk elftal op de been te bren gen. Oefenmeester Laurens Mouter besloot daarom zelf mee te doen. Tegen SVPTT werd de stand op 1-2 gebracht, waarna de meester zelf in staat werd gesteld de eindscore op 1-3 te brengen. VUC - UVS 1-1 Ondanks het feit, dat UVS voor het eerst naar het veld toog, werd een verdienstelijk spelletje voetbal gespeeld. Op vallend was het debuut van Dick de Jong, overgekomen van Rohda'76 (Bodegraven), en regionale jeugdspeler Hans de Kruijff. De ex-Bodegraver fungeerde als linksbuiten, ter wijl De Kruijff zich een be en Bekooy acteerden accepta bel. Cock van Weerlee bracht de stand na de pauze via een strafschop weer in evenwicht: FC Lisse - FC Amster dam 3-1 De zondagafdeling van FC Lisse kreeg drie elftallen van de ex-professionele club FC Amsterdam op bezoek. De te genwoordige amateurs werden door het keurkorps van Lisse met 3-1 verslagen, terwijl het tweede klop kreeg van de Am sterdammers (1-3). De derde elftallen brachten de stand weer in evenwicht met de 3-3 eindstand. SJC - Stormvogels 2-1 In een acceptabel optreden van de Noordwijkse zondag- tweedeklasser werd Stormvo gels verslagen. Voor de onder breking liet Peter Ruygrok 1-0 aantekenen. René de Ridder bouwde de voorsprong uit. Met nog 30 seconden te gaan red den de bezoekers de eer, zodat de slotstand 2-1 werd. Blauw-Zwart - ADO'20 1-2 Blauw-Zwart moest toelaten, dat Hans Vijgeboom van ADO de score opende. Na de pauze trof Leo van Hemert voor de gastheren doel: 1-1. Hennie van Egmond zou de Heems kerkers echter de overwin ning brengen. Veel selectie spelers van de Wassenaarse équipe waren nog op vakantie, zodat vooral jeugdspelers een kans kregen zich op het hoog ste niveau te bewijzen. ADO'20 is overigens met zijn ruim 100 elftallen de. grootste vereniging van Europa. Warmunda - DOSR 1-1 Binnen tien minuten zette Fe lix van Klink de Veners op voorsprong, maar Martin War- 'merdam scoorde in de laatste minuut de gelijkmaker. Daar mee werd de practisch gelijk- opgaande strijd juist tot uit drukking gebracht. Van Nispen - Halfweg 6-1 De thuisploeg had geen moeite met Halfweg, dat in de rust al tegen een 2-1 achterstand aan keek. Daarna brachten de Zil- kenaars hun overwicht met nog eens vier treffers spre kend tot uitdrukking. De ma kers ervan waren Henk van Maris (tweemaal), John van Eeeden, Frits Klinkenberg en één van de bezoekende spe lers. KRV - ARC 0-5 Ondanks goede wil bleek het Katwijkse zaterdagelftal kans loos tegen de derdeklasser. Voor rust verzorgden Dennis van Ommen en Nico Oosterlee een 0-2 voorsprong. De tweede rondgang maakten Wilco van Leeuwen, Nico Oosterlee (strafschop) en Ardy Oosterlee het werk af: 0-5. Ex-Noordwij- ker Jan Willem Bogers debu teerde vrij onopvallend in de Alphense ploeg. Marcel van der Blom in actie voor Rijnsburgse Boys tegen Volendam (C). De vaart zat er tijdens dat eerste duel nog niet helemaal in.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13