ioe niet naar elsinki Verkoop voor Rotterdam -toernooi loopt goed Hollandse Regenbogen slaan toe in hondeweer Golff ederatie teleurgesteld .onder loep ~5QÏÏT &züLm Soumnt DINSDAG 2 AUGUSTUS 1983 PAGINA 11 afslagen llol stopt met letbal ÉNOS AIRES Ubal- pllol, de doelman van £r Plate en het Argen- |e nationale elftal, ft besloten met voetbal [toppen nadat het be- ir van zijn club te ken- heeft gegeven zijn tract niet te verlengen. d1, in 1978 met Argen- wereldkampioen, was okken bij financiële versaties. Om die re- werd hij door de club horst voor anderhalf geschorst. RINUS MICHELS STUURT SCHUMACHER VAN TRAINING KEULEN Het is gisteren tijdens de training van FC Köln tot een nieuwe botsing gekomen tussen trainer Rinus Michels en doelman Toni Schumacher. Na zes weken af wezigheid door een knieblessure verscheen Schumacher gisteren, onaangekondigd, op het trainingsveld. Dit was niet naar de zin van Michels, die nog een gesprek onder vier ogen met de nationale doelman tegoed heeft. Dit on derhoud was voor vandaag gepland. Michels wenste geen nieuw incident en stuurde de opstandige doelman weg. Schumacher verdween zonder een woord te zeggen. Drie weken geleden won Michels de eerste confrontatie. Schumacher verklaarde in de media, dat de Nederlander niet geschikt was als trainer voor Köln. Hij zou jonge spe lers niet kunnen inpassen. Schumacher zei de hele spelers groep achter zich te hebben. Michels werd echter gesteund door het bestuur van de Bundesligaclub. De spelers hadden het bestuursbesluit maar te accepteren. Pirard winnaar in Roosendaal ROOSENDAAL Frits Pirard, winnaar van de eerste etappe van de Tour de France, heeft gisteravond het profcriterium „Draai van de Kaai" op zijn naam geschreven. Na negentig kilometer ver sloeg de Brabander zijn medevluchters Bert Oosterbosch, Hennie Kuiper en Wies van Dongen in de eind sprint. Er waren 30.000 toeschouwers. Tweede plaats voor zeiler Mark Neeleman LONG BEACH De Ne- derlandse Finn-zeiler Mark Neeleman heeft op de tweede dag van de voor-Olympische zeilwed strijden in Long Beach een persoonlijk succes geboekt. Hij werd tweede. De winst ging naar de Canadees Terry Nielson. In de alge mene rangschikking is Neeleman opgeschoven naar de vierde plaats. In de Star-klasse klasseerde Boudewijn Binkhorst zich in de tweede wedstrijd als vijfde. Onderzoek naar ongeluk op Silverstone SILVERSTONE De organi wedstrijd om de Grote Prijs op i Silverstone hebben gisteren een naar de dood van Peter Huber en Nonnan Brown gelast. Deze twee motorrijders botsten zondag tijdens de raece in de halve-literklasse op elkaar. De Noordier Brown (23) was op slag dood. De Zwitser Huber (29) bezweek in een ziekenhuis aan zijn verwondingen. Britse kranten en aantal coureurs hebben er schande van gesproken dat de wedstrijd niet gisteren voor de Engelse televisie de plaats des onheils nog drie keer te zijn gepasseerd, voor dat de organisatoren de race staakten. De later opnieuw gestarte race leverde een overwini- ning op voor de Anrferikaan Kenny Roberts. Poloploeg voor 'nndentoernooi Dc watcrpolose- ooi het Europese kampi oenschap, van 20 tot 27 augus tus, begint vandaag in Duisburg zijn laatste toets voor het toer nooi in Rome. De ploeg voor Duisburg en Rome bestaat uit: Ruud Misdorp (AZC), Wouly de Bie (Robben), Ton Buunk, Ed van Belkum (De Zijl/LGB), An ton Heiden (ZIAN/Vitesse), Hans Blikslager, Johan Aantjes en Nico Landeweerd (Robben), Dick Nonnekes (ZV Rotterdam) en John Janssen (Njord Veldho ven). Tweede plek Van den Berg LONG BEACH De Nederlandse plankzei ler Stefan van den Berg is bij de tweede wed strijd van de voorolym- pische zeilweek bij Long Beach tweede ge worden achter zijn gro te Italiaanse rivaal Klaus Maran. Maran gaf daarmee een nieuw bewijs van zijn vorm, want hij ging ook in de eerste race al winnend door de finishlijn. Onno Tellier werd derde. voetbalploeg fatar zorgt 0x)or ineiden t 'JMEGEN NEC heeft \teren in een oefen wed- ■ijd tegen de nationale i balploeg van Qatar t 3-1 verloren. De wed- ■ijd werd echter iets te <eg afgesloten. Voor 0 toeschouwers verliet ploeg van Qatar, een de Arabische golfsta- n, het veld voortijdig. Ïn minuut voor tijd am het tot een incident, dijkend op dat uit de jedstrijd Frankrijk-Koe- je/'f tijdens het laatste we- \ldkampioenschap. [heidsrechter Van Et te- oven toonde in de slotfa- Ghadi de rode kaart por herhaaldelijk protes ten bij het nemen van repor- vrije trap. Zijn mede- ir de telers verlieten toen ge- Van - en lijk het speelveld en en op eerden niet meer terug. pro- :heidsrechter Van Ette- OS is 'oven besloot de wedstrijd ds ze- j dat ogenblik als beëin- le po- gd te beschouwen. ir de ;1 van 1 ;et zal de i 117 de ees van de Ven NOS waar- recht- DEN Sebastian Coe tiek, dat komend weekeinde iet deelnemen aan het in Helsinki begint. De En- ||ldkampioenschap atle- gelsman, wereldrecordhou der op drie afstanden en winnaar van het Olympische goud op de 1500 meter, mag voorlopig niet meer in actie komen. Eerst moet hij enkele medische onderzoeken on dergaan. Hij heeft nog steeds last van de klier-aandoening, die hem weerhield van deel neming op de 1500 meter bij het Europees kampioenschap in Athene vorig jaar septem ber. De 26-jarige Coe verloor in de afgelopen maand vier keer. John Le Mesurier, de voorzitter van de Britse se lectiecommissie, maakte Coe's beslissing gisteravond bekend: „Sebastian heeft een aandoening aan de lymfek lieren. Een specialist zei hem dat hij- niets meer mag doen, *nge- 'eemaal zevende jam gaan, ndin- Maar is er geld oord- des- lat al t een i de In de NOS- t een ische ibiele ge- ranse kon- Dit van (ver en be over lgau- ADILLA VALLEY De lerlandse motocrosser Kees de Ven is tijdens de wed- |d om de Grote Prijs van de enigde Staten (250 cc) in Ie manches als zevende ge- jligd. Winnaar werd de erikaan David Bailey. Van Ven neemt in het klasse- ït voor het wereldkampi- schap een vierde plaats in. e heeft voor LaPorte de ing. lortwereld kviLLE De Ameri- nse golfer John Cook heeft de zesde extra hole het n kampioenschap van Ca- a gewonnen. In de verlen- 5 bleef hij zijn landgenoot nny Miller de baas. IRO Algerije heeft zich Cairo geplaatst voor het ■mpisch handbaltoernooi. Algerijnen wonnen in de lie van het toernooi om de ïkaanse beker van Kongo 1 25-24. DHOVEN Det de Beus terug in de selectie van Nederlandse dameshoc- eam. De 25-jarige doel- iiwe van EMHC kwam r het laatst op 20 maart i het vorig jaar uit voor nje. ook niet trainen, voordat hij is onderzocht". Coe zou in Helsinki op de 800 meter uit komen. Carl Lewis is voor het eerst in drie weken weer in actie geweest. De Amerikaanse at leet won gisteren tijdens in ternationale wedstrijden in Malmö de 200 meter in 20,27 seconden. Lewis kwam een- tiende seconde sneller over de eindstreep dan zijn land genoot Elliot Quow, die niet in de Amerikaanse selectie voor de wereldkampioen schappen in Helsinki is opge nomen. De organisatie van het we reldkampioenschap atle tiek wil waar het de veilig heid betreft niets aan het toeval overlaten. Hier wordt een auto door mili tairen met detectors ge controleerd. Carl Lewis is zeer populair bij de handtekeningenjagers. ZANDVOORT De Neder landse Golf Federatie (NGF) is zeer teleurgesteld over het besluit van het ministerie van Buitenlandse Zaken geen visa te verlenen aan vijftien Zuidafrikaanse gol fers, die hadden ingeschre ven voor de internationale open titelstrijd van Neder land. Op 14 juli werd de NGF in een brief van het ministerie meegedeeld dat geen visum zou worden ver leend aan de Zuidafrikaanse speler Ian Palmer. Een week later ontving de Golf Fede ratie nog een schrijven, waarin de redenen om geen van de Zuidafrikaanse spe lers, die deze week op de Kennemer Golf club in Zandvoort in actie wilden komen, toegang tot het land te verlenen, uitgebreider werden toegelicht. „Wij begrijpen gewoon niet waarom juist de golfers Ne derland niet mogen binnen komen. Welk principieel verschil is er dan tussen golf- spelers enerzijds en motor coureurs en tennissers ander zijds", vroeg voorziter Jan- -Willem Verloop zich af. „Wij hebben tegen deze gang van zaken formeel geprotes teerd bij de staatssecretaris". Het is niet ondenkbaar dat Nederland, dit jaar met 61.000 gulden aan prijzen op de derde plaats op de lijst van de landen met het hoog ste prijzengeld in het Euro pese circuit, zijn status als groot toernooi kwijtraakt. De PGA (internationale beroeps golf federatie) heeft bekend gemaakt zich over de zaak te zullen buigen. WARMOND Windkracht zes met „drukkers" tot acht, af en toe vergezeld van regenbui en, hebben de stemming bij de zeilende deelnemers aan de Kaagweek gisteren tot grote hoogte opgezweept. In dat gunstige hondeweer was het „zeilen om van te kwijlen", al dus een echte liefhebber. Vol gens Gijs Evers (RZV), beman ningslid van de plotseling suc cesvolle Regenboog „Naatje" dagzege bij de teams en indi vidueel) was het allemaal per fect gegaan. Terwijl voor an deren het drukken aan het roer, het gijpen en zelfs het be houden van de mast (Peter Hoogendam) tot onoverkome lijke problemen had geleid, had schipper Peter Frech zijn „Naatje" als een plaatje rond de boeien geleid. Mede dank zij Martin Heineke, die tweede werd, behaalde Holland een ruime (derde) zege (24,75 pun ten tegen 31). De beste schip per van Friesland was invaller Puck de Vries met een derde plaats, waarmee hij zijn ploeg genoot Jappie Hettinga net voorbleef. De Fries Douwe Zwart liep een scheur op in het zeil en moest net als Hol lander Hoogendam opgeven. Holland heeft nu de leiding met 70,5 punten tegen Fries land met 94,75 punten en de nu al onvermijdelijke eind overwinning op het Friese team werd gisteravond alvast aardig door de Hollanders (én de Friezen) gevierd. De uitrei king van de dagprijzen ge schiedde nog in de Kaagsocië teit, maar veel feestgangers vertrokken daarna spoorslags naar Oude Ade, waar in de so ciëteit van de watersportvere niging Vennemeer gezellig heid troef was. Midveertiger Peter Frech ging al vroeg naar bed om fit en dus voorbereid te zijn voor zijn lievelings zeil- weer, waarbij het niet hard ge noeg kan waaien. Zijn beman ning Gijs Evers en Heiko Hulsker kregen géén orders ook vlotjes onder de zomerwol te kruipen. Wij zijn nog jong en hebben dat niet nodig", sprak een vrolijke Evers, die pas 28 jaar is. Achter de drukbezochte bar becue bij Vennemeer stond een andere succevolle Kaag- weekganger, Rini Kagchelland uit Leiden. Rini is de al op leeftijd zijnde zoon van Daan Kagchelland, de enige Neder lander die ooit Olympisch zeil- goud heeft gewonnen. Hij deed dat op 23-jarige leeftijd in Kiel in 1936. Dat was toen in een Olympia-jol, dezelfde klasse- boot als waarin de oud-inge nieur van het Haagse GEB deze week zijn zoon al twee maal heeft zien winnen op de Kagerplassen. Voor Holland-Friesland is het na vandaag afgelopen, de indi viduele zeil klassen sluiten de Kaagweek morgen af, waarna voor veel zeilers de Sneek week wacht. HERMAN JANSEN ROTTERDAM De ver koop van. toegangskaarten voor het Rotterdam-voet baltoernooi loopt voor or ganisator Feyenoord tot nu toe zeer bevredigend. Na het afgelopen week einde zijn reeds ruim 70.000 toegangsbewijzen verkocht en de verwach ting is dat rond de 100.000 toeschouwers de poorten van de Kuip zullen passe ren. Het inmiddels zesde Rotter dam-toernooi kent in elk geval op papier een zeer sterke deel name. Naast thuisclub Feye noord zullen het Westduitse Hamburger SV, het Belgische Standard Luik en het Engelse Liverpool hun opwachting maken. Aanstaande vrijdag begint het toernooi, dat mede in het te ken staat van het „debuut" van Johan Cruijff in de Kuip, om 19.00 uur met de kracht meting tussen Liverpool en Hamburger SV. De Engelse formatie kent in de aanvallers Ian Rush en Kenny Dalglish zeer bekende namen. Hambur ger SV, de winnaar van de Europa Cup 1 met trainer Ernst Happel, heeft in Felix Magath een publiekstrekker. Als tweede duel staat om 21.00 uur Feyenoord-Standard Luik gepland. De Rotterdammers zullen naast Cruijff ook Michel van de Korput aan het publiek presenteren. De Belgische te genstander mag met Simon Tahamata en de Westduitser Horst Hrubesch - die Hambur ger SV heeft verlaten - in de gelederen zeker als een sterke tegenstander voor Feyenoord, dat het toernooi vorig jaar glansrijk won, worden inge schat. Finale Zondag zullen dan de finale duels worden afgewikkeld. Om 15.30 uur ontmoeten de verliezers elkaar en om 18.00 treden de winnaars, onder lei ding Van scheidsrechter Geurds, tegen elkaar in het strijdperk. Simon Tahamata komt met Standard Luik uit tegen Fey enoord. Trainer Thijs Libregts van Feyenoord sprak gisteren de hoop uit dat na het toernooi wellicht nog een aanvaller naar de Kuip kan worden ge haald. Tot nog toe ontbreken daartoe de financiële midde len. Feyenoord heeft echter over de verkoop van seizoen kaarten niet te klagen: er zijn reeds 8.500 exemplaren ver kocht. De club van „Vrienden van Feyenoord" is inmiddels ook gegroeid tot een honderd tal. Deze lieden betalen voor een jaarkaart een bedrag van 3.500 gulden, met een tribune plaats, parkeerkaart en toe gang tot de foyer als tegen prestatie. Feyenoord, dat de begroting heeft gebaseerd op een aantal van 22.000 toeschouwers, heeft verder besloten de samenwer king met Excelsior op een la ger pitje te zetten. Zeker zul len in het komende seizoen geen „dubbels" meer met de Woudenstein-bewoners wor den afgewerkt, terwijl ook geen spelers meer zullen wor den uitgeleend. deeln' lernai ipioei <er g. in c k ee op c e zor en ai Parij in h< aa zit Er is helemaal geen beleid. !ond deze tijd lopen ze als ien kip zonder kop achter de 'ierste man" aan. Ze verge in gewoon het team goed op bouwen. Een basis te leg- m, zodat je coureurs kunt loorschuiven. Als je weet om vat voor reden rijders wor- lèn gecontracteerd... Als dat het bedrijfsleven zo zou beuren, dan werd dat niet ïaccepteerd". i: „In 1980 was ik zo ver op ranglijst gekelderd, dat ik zo'n seizoen niet kon stop- in. Dat had ik niet ver- lend. Daarom ben ik in in- irtijd naar Honda overge- ipt en weer teruggeko- m". Motorcrosser Gerrit Wol- ik in de Haagsche Cou- int) Ik heb nergens spijt van, laar ik zou graag de WK-fi- Gerrit Wolsink: ...geen beleid... nale tegen West-Duitsland overspelen. Ik ben ervan overtuigd dat we dan zouden winnen. Ik heb nooit echt vrede gehad met die neder laag, omdat we als team ster ker waren en beter. Iedereen zat stuk. Als de finale tegen Brazilië was gegaan, hadden we de titel gepakt. Maar na al die succssen sprak Duits land ons te weinig aan om ons Over de vermoeienissen heen te helpen"; En: „Ik heb zelf gezorgd voor mijn image als geldwolf. Ik ben bewust geld gaan vragen voor interviews. Ik kon er wel honderd op een dag heb ben. Door geld te vragen viel negentig procent meteen af. Ik ben zuinig ingesteld, maar beslist geen vrek. Ik besteed veel geld aan mijn gezin, zonder dat ik mijn drie kin deren verwen". (Johan Cruijff in het Alge meen Dagblad) „Jongen, dat is zo'n machtig gevoel. In die historische open Ferrari zie je de wielen trillen, de wind giert in je ge zicht, het geluid van die ko lossale motor kolkt naar bo ven en dan dat idee dat in die wagens vroeger kerels als Ascari en Gonzalez hebben gereden. Ik kan die gevoe lens niet zo goed onder woor den brengen, maar je onder gaat iets. Het is heel sensatio neel". (Dries van der Lof, de eer ste Nederlandse GP-cou- rcur en thans deelnemer historische races, in De Te legraaf) „Gymnastiek en tekenen hebben me altijd enorm ge trokken, maar het tekenen heb ik er aan moeten geven. In 1896, ik was toen 11 jaar, ben ik lid geworden van de gymnastiekvereniging Attila uit Utrecht. Ik verdiende met Jim Stoeckel: ...zeer gelovige honkbal- coach... de gymnastiek ook mijn da gelijks brood. In 1912 ben ik geslaagd voor het middelbaar gymnastiekonderwijs. Ik heb een enorme schat aan herin neringen en eigenlijk leef ik daarmee, want alles is voor mij herinnering, aan het praktische werk doe ik niet meer mee, hoewel ik mij voor sommige dingen in de turnerij wel blijf interesse- (De 98-jarige Jo Sommer, oudste veteraan-lid van KNGV, in het Turnblad) Het zal Jim Stoeckel als zoon uit een goed milieu, die zelf heeft gestudeerd aan Har vard, maar bovenal een zeer gelovig mens is, niet licht vallen om met jongelui, vrij wel altijd zonder enige schoolopleiding, in een prof wereld te moeten werken, waarin honkbal en knuppel net zo bekend zijn als cocaï ne, drank en gore praat. Vooral als de totale afstom ping bezit heeft genomen van de mannen. „Die hele stijl is inderdaad wel wat anders dan ik ge wend ben. Jongens uit La- tijns-Amerika hebben we bij voorbeeld veel, die hun ge luk willen beproeven in het profhonkbal. Zonder school opleiding vaak. Die jongens zijn heel bevattelijk voor al lerlei slechte invloeden. Ze ker als de druk om te preste ren steeds groter wordt. Je moet ze zelfs ook vaak hel pen met geld om te gaan. Daarvoor voel ik me ook als Christen verantwoordelijk. Ik hoop ze zeker vanuit mijn geloof, juist weg te kunnen houden uit de jungle". (Redacteur Joop Kohier en de Amerikaanse honkbal- coach Jim Stoeckel, tijde lijk coach van Oranje, in het bondsblad „Inside") sportuitslagen ZEILEN Kaagwe«k Darda dag: Regenboog teamwedstrijd: derde race: 1. Holland 24,75 punten, 2. Friesland 31 totaal: 1. Holland 70,5 punten, 2. Friesland 94,75 Individuele klassen: (derde race) Laser A: 1. Dolf Peet. 2. Peter Bijlard, 3. Bob Smolders Laser M: 1. Nikkl Wubben Europe: 1. Manfred van Munster Pampus: 1. Anton van Galen. 2. Mar co Blok, 3. Jan van Tongeren 420: 1. Gebr. van Gorkom, 2. Roy Baggers Olympiajol: 1. Rini Kagchelland, 2. Hans Beekman, 3. Paul Loogman Jeugdboot: 1. Gebr. Schutte, 2. Frank van Kempen, 3. Stephanie van Mun- Optimisten A: 1. Stephan Lems Cadet: 1. Robert Drontmann, 2. Caro ls Drontmann, 3. Stefan Nleuwenhuys Solo (eerste race): 1. Jan-Jaap van Deventer, 2. Robert Homburger. 3. Max Blom Randmeer: 1. Mathijs Knegtel 16-kwadraats: 1. Wouter Hagoort, 2. Leo Willemsteijn. 3. Hans Kamps Yngling: 1. Frans Sluyters, 2. Cees Hoek Regenbogen (derde wedstrijd): 1. Pe-_ ter Frech. 2. Ton Theunissen, 3. Mar tin Heineke, 4. Jan van Staveren. 5. Betting Bakker Valken: 1. Ed Hoppe 12-voetsjol: 1. Hans Reljers, 2. Rolf v,d. Baumen. 3. Hans van Deventer. 4. Hein Daniels. 5. Arjen van Beekum. ATLETIEK Internationale wedstrijden, Malmö Heren. 100 meter: 1. Willie Gault (VSt) 10,27. 2. Jeff Phillips (VSt) 10.30, 3. Mark McNeil (VSt) 10,48. 200 meter: 1. Carl Lewis (VSt) 20,27. 2. Elliot Quow (VSt) 20,37, 3. Kirk Baptlste (VSt) 20,52. Discuswerpen: 1. Art Burns (VSt) 65,46 meter. 2. Ric ky Bruch (Zwe) 62,24. Polsstokhoog springen: 1. Thierry Vigneron (Fra) 5,50 meter. 2. Pierre Quinion (Fra) 5,50 meter, 3. Miro Zalar (Zwe) 5,40 meter. 800 meter: 1. Johnny Gray (VSt) 1.46.05, 2. David Mack (VSt) 1.46,26, 3. Brian Therriot (VSt) I.47,13. 400 meter: 1. Alonzo Babers (VSt) 45,17, 2. Sunder Nix (VSt) 45,93, 3. Elliot Tabron (VSt) 46,07. 400 meter horden: 1. Dave Patrick (VStt 49,65. 1500 meter: 1. Sydney Maree (VSt) 3.40,25, 2. Mike Bolt (Ken) 3.40,83. Hoogspringen: 1. Tyke Peacock (VSt) 2,22 meter. 3000 me ter: 1. Jim Spivey (VSt) 7.56,65, 2. Bill McChesney (VSt) 7.57,82, 3. Steve Austin (Aus) 7.59,35, 4. Ken Marin (VSt) 7.59,74. 4x100 meter. 1. Vere nigde Staten (King, Gault, Calvin Smith, Scott) 39,26. Dames. 100 meter: 1. Diane Williams (VSt) 11,30, 2. Dorte Rasmussen (Den) 11,69, 3. Lena Moelier (Zwe) II,71. 100 meter horden: 1. Benita Fitzgerald (VSt) 13,17, 2. Candy Young (VSt) 13,30, 3. Pam Page (VSt) 13,39. 800 meter: 1. Jlll McCabe (Zwe) 2.02,93, 2. Joetta Clark (VSt) 2.03,47. 1500 meter: 1. Astrid Pfeiffer (WDI) 4.15,47, 2. Eva Ernstroem (Zwe) 4.16,61, 3. Maggie Keyes 4.18.62. 400 meter horden: 1. Lori McCauley (VSt) 52,46, 2. Sharlffa Barksdale (VSt) 53,10. Verspringen: 1. Carol Lewis (VSt) 6,35 meter. Discuswerpen: 1. Carol Cady (VSt) 59,06 meter Tips voor Duindigt WASSENAAR Op de koersbaan van Duindigt vinden morgen weer diverse rennen en draverijen plaats. De eerste start is om 14.00 uur. Onzé tips voor deze meeting luiden: STAVERDEN-PRIJS: Willie Snel. Volume. Winn Together. AMPSEN-PRIJS: Walter Neyenrode. Winston Hazelaar, Winar Boszorg. MOLECATEN-PRIJS. Well Done. Wangura du Bois, Wenroy Hekken hof. TOULOUSE-PRIJS: Dawn. Nord- wind, Roayl Prins. WESTERVLIER-PRIJS: Verapok du Bois, Volanda, Whitesummer. AMATRICEKAMPIOENSCHAP V: Sultan Fortuna, Ucly Duckly, Vorst van Walta. TOULON: Indian Magic, Ilvico, Fa- NEIJENBEEK-PRIJS: Valentin For tuna. Unita Ossewaard, Vanka Pride. DEN AALSTHORST-PRIJS: Varins- ^The Black Arden. Spencer K. HAERE-PRIJS Tony the Butler, Tim Hanover. Umberto K. MIDDACHTEN-PRIJS: Ulahbon. Ursa Major, Useful Prince. DOETINCHEM Cees Kor- nelis van De Graafschap heeft besloten zijn loopbaan als be taald voetballer te beëindigen. De 36-jarige verdediger van de eerste-divisieclub heeft het te druk met zijn werk.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 11