Sociale woningbouw onhaalbaar op het Van der Bijl ■terrein REGI0(J0UR)NAAL Zoeterwouds Muziekcentrum officieel open Alkemade wint intergemeentelijk volleybaltoernooi Geweldige Taptoe op Ambachtsplein LEIDEN/REGIO fieidae Soumnt MAANDAG 20 JUNI 1983 PAGINA Voor een uitgebreide agenda, ook voor de ko mende dagen raadplege men „UIT", de gratis we kelijkse bijlage van deze krant bioscopen cUt (16); 14.30, 19.00, 21.15. LIDO I (Steenstraat 39. tel. 124130): De lift (16); Tiroler elipjee (16); 14.30. 19.00. 21.15. zo. 14.15. 16.30. 19.00. 21.15 REX (Haarlemmerstraat 52. tel. 071-125414); Koninging van het liefdesspel (16) 14.30. do. 20.00. 13.45. KINDERVOORSTELLING: e EUROCINEMA II: Lucky Luke •n de ballade van de Daltons VOORSCHOTEN GREENWAY THEATER (Schoolstraat 23-b. 01717-4354): Poltergeist .15. di. KINDERVOORSTELLINGEN: GREENWAY THEATER: Billy Turl het dikste studentje ter wereld; wo. 14.30. Herby is de pisang; wo. 15.45. red shoes (al); ma 20.00. KINDERVOORSTELLINGEN: e ASTRA: Heksen en bezemste len; zo. 14.00. dienstverlening vrijdag 24 juni waargenomen door de Haven-apotheek In Lel den en de Apotheek Noord-Hof land in Voorschoten. ONGEVALLENDIENST ZIEKEN HUIZEN LEIDEN Ongevallen, dienst elke dag Academisch Zie kenhuis behalve van dinsdag 13.00 u. tot woensdag 13.00 u. (Diaconessenhuis) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-ziekenhuls). BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Diaconessenhuis: Bezoekuur dagelijks van 16.00 tot 20.00 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14.00 tot 20.00. Niet meer dan twee bezoekers per patiënt. De bezoektijden-regeling van het di aconessenhuis wordt met Ingang van 1 juli as gewijzigd. Met in gang van 1 juli zijn de bezoektij den van 16.00 tot 17.00 uur en senen dagelijks van 14.00-14.45 u. en van 18.30-19.30 u.; klasse afdelingen ook 11.15-12.00 u. Spreekuur ma. 19.30-20.30 u. In het St. Elisabeth-ziekenhuls. Endegeest: Dl. en vr. 13.00- 14.30 u.; zo. 11.00-12.00 u. en 14.00-15.00 u.; eerste klasse: de gehele dag. Academisch Zie kenhuis: Voor alle patiënten (be halve kinderen) zijn de bezoeku- volgt: Dagelijks 14.15- 14.30-14.45 u. en 18.30-18.45 u Bezoek aarf ernstige patiënten: staan kan de hoofdverpleegkun dige hiervoor speciale kaarten verstrekken. De bezoektijden van de kinderkliniek zijn dage lijks 15.00-15.45 u. en 18.30- 19.00 u. De bezoektijden van de kinderafdeling (alleen voor ou ders van kinderen kan er een af wijkende tijd afgesproken wor den met de hoofdverpleegkundi ge) zijn dagelijks van 14.15- 15.00 u. en van 18.30-19.00. Rijnoordzlekenhuis: Dagelijks 14.30-15.15 u. en 18.30-19.30 u. Extra bezoek hartbewaking: 11.00-11.30 u. Extra bezoek va ders kraamafdeling: 19.30-20.30 u. Kinderafdeling 15.00-15.30 u. GEZINSVERZORGING Stich ting gezinsverzorging Leiden. Aanvragen hulp voor bejaarden Horizontaal: 1 annulering; 4. hoge schoen; 6. stuurmanskunst; 7. over spel; 11. buigzaam; 12. buideldier. Verticaal: 1. op zichzelf staand; 2. hongerig; 3. zekere wetenschap; 4. Bulgaarse munt; 5. onderdeel v.e. Oplossing X :6bbj5 z :>)|||jepuoz)6 i :|bbo!jj9a eojeoBuBH zv :6|uai 'ii :>inejqmoe 'i :eue6!ABu -g .'sjbbi :6ujS6ezjB i :|sb|uozmoh Grote belangstelling voor priesterfeest deken Schoonebeek NOORDWIJKERHOUT - In een tot de laatste plaats bezette kapel van „Leeuwenhorst" heeft deken J.B.M. Schoonebeek gistermiddag zijn 40-jarig priesterfeest ge vierd met een eucharistieviering. De H. Mis werd opge dragen in concelebratie met de pastores Ammerlaan, Mastwijk, Straathof en Wanink. Muzikale medewerking verleende het koor van de St. Pancratiuskerk in Sassen- heim. Na de viering was er een druk bezochte receptie, met als eerste spreker voorzitter Van Anker van het Dekenaal bestuur. Hij toonde een 14-tal tekeningen waarop sym bolisch de felicitaties van de parochies tot uitdrukking werden gebracht, en wel op een originele wijze. Tot slot deed hij een enveloppe met inhoud cadeau, bestemd voor een reis. Tweede spreker was pastoor Harding die de jubilaris prees voor diens wijze waarop hij z'n functie uitoefent. Nissenhutten in Koudekerk KOUDERKERK AAN DEN RIJN Het college van B en W is van plan in de toekomst medewerking te verlenen aan de bouw van nissenhutten (of rom- neyloodsen). Dit collegebesluit is tot standgekomen met het oog op de som bere economische situatie en de moeilij ke positie van het bedrijfsleven. De nieuwe regeling geldt in eerste instan tie alleen voor het industrieterrein. In samenwerking met de welstandscom missie worden aan de bouwvergunning voorwaarden verbonden, die betrek king hebben op de zichtbaarheid vanaf de weg, de kleur en de camouflerende beplanting. ae juouaris prees voor aiens wijze waarop nij z n luncue wcë- «wcu» cu w iomuui.dc.iui a.juc.io uc naagwcM uitoefent. beplanting. Opper Volta op touw g Prestatieloop Opper Volta levert 1600 gulden op WARMOND De prestatieloop ten bate van het Warmondse project in Opper Volta, waarvoor burgemeester Hendrickx met een speciale roffel op een inheemse trom, het startsein gaf is een geweldig scces geworden. In totaal 460 personen liepen naar keuze 4 of ruim 8 kilometer. Onder de deelnemers bevonden zich heel jonge kinderen en personen van zeer hoge leeftijd. Het pleintje rond de Pomp was gekozen als startpunt en finish. Er was een gezellig terras ingericht en de Bierkouwers brachten de stemming muzikaal op peil. Enkele deelnemers waren zo en thousiast dat zij de route nog een keer liepen en Cees Vink liep de lange afstand zelfs drie keer. Als eerste heer arriveerde Piet van Winsen binnen een half uur na de start van de finish. Bij de dames kwamen de twee personen als eerste aan de finish te we ten Monique Vergeer en mevrouw Westervoort. Deze prestatie loop werd georganiseerd om geld bijeen te brengen voor het Warmondse Opper Volta project en het resultaat werd 1600.-. Tijdens de Kaagweek worden opnieuw enkele activiteiten voor Opper Volta op touw gezet. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Er is geen sociale woningbouw mogelijk op het terrein van Van der Bijl. Dit is de conclusie van een onderzoek dat op verzoek van de gemeente raad is ingesteld. Het ver slag van dit onderzoek komt vanavond aan de orde in de vergadering van de raadscommissie openbare werken en pla nologie. Berekeningen van de Provin ciale Directie Volkshuisvesting hebben uitgewezen dat zonder flinke extra bijdragen het plan tien woningweteenheden aan de Rijn niet met een aan vaardbare huur rond te krij gen is. Tijdens de laatste raads vergadering kwamen zowel mevrouw I. Huson (CDA) als de heer J. Wondergem (PvdA) met cijfers op tafel, waaruit bleek, dat sociale woningbouw op het bewuste terrein wel de gelijk mogelijk moet zijn. Om het hele plan nog eens goed te laten onderzoeken waarbij ook de gegevens van mevrouw Huson en de heer Wondergem meegenomen werden, gaf de raad het college toestemming om voor zesduizend gulden de haalbaarheid van het plan door een architect te laten be kijken. Ook het onderzoek van de Koudekerkse architect Engel Verdoold wijst echter uit dat zonder een extra bijdrage van honderddertigduizend gulden geen aanvaardbare huur ge haald kan worden. Wordt ook het koetshuis in de bouwplan nen betrokken, dan is er op dat deel van het terrein nóg een extra bedrag van twee honderdtachtigduizend gulden nodig. Omdat de gemeente raad heeft laten weten niets voor extra investeringen te voelen, kan sociale woning bouw op het terrein van Van der Bijl dus niet plaatsvinden. Het college stelt de raadscom missie openbare werken en planologie vanavond voor het terrein van Van der Bijl toch te kopen. Hiermee staat het in ieder geval vast dat graanhan del G. van der Bijl wordt ver plaatst. Het ontstaan van een ander dergelijk bedrijf wordt hiermee tegelijkertijd voorko men, aldus het college. Het monument koetshuis komt in handen van de gemeente, waardoor de restauratie ervan beter is gewaarborgd. Waar voor het koetshuis in de toe komst gebruikt gaat worden, moet nader worden bekeken. De resterende gronden zullen op voorstel van het college als de gemeenteraad daar ten minste te zijner tijd mee ak koord gaat te koop wordt aangeboden aan plaatselijke aannemers, zodat eventuele particuliere woningbouw kan plaatsvinden. ALKEMADE Het interge meentelijk volleybaltoernooi dat dit weekeinde in Spijke- nisse werd gehouden, was weer een spannend gebeu ren, waaraan 35 teams deel namen. Bij de heren wed strijdteams won Alkemade; tweede werd Wassenaar en derde Spijkenisse. Bij de da mes wedstriidteams kwam Wassenaar als beste uit de bus, gevolgd door Spijkenisse en Berkel Roderijs. Bij de re creatieteams ging Vijfhuizen met de eer strijken. Goes ein digde als tweede en Alphen aan den Rijn als derde. De recreatieteams bestonden uit een damespoule van ze ven gemeenten en drie he renpoules van in totaal 21 ge meenten. Aan de wedstrijd klasse voor heren werd deel genomen door zeven ge meenten en aan die voor da mes ook door zeven gemeen- Bij de wedstrijd klasse voor heren werd de eerste match tussen de Vereniging Neder landse Gemeenten en de ge meente Alkemade al direct gewonnen door Alkemade. Vrij snel werd duidelijk dat de strijd om de eerste plaats vooral zou gaan tussen Alke made, Wassenaar en Spijke nisse. De wedstrijd Spijkenis- se-Wassenaar werd gewon- made door Alkemade. Tij dens een spannende finale wedstrijd tussen de gemeente Wassenaar en de gemeente Alkemade won Alkemade. Deze laatste gemeente zal, als winnaar van hét interge meentelijk volleybaltoernooi 1983, volgend jaar de organi satie van het toernooi op zich nemen. Paul Bruines Bloemactie voor „vredelievender" vliegkamp Valkenburg kampioen „Rijnegom ZOETERWOUDE Paul Bruines is de nieuwe biljart kampioen van de Zoeterwoud- se vereniging „Rijnegom". Af gelopen weekeinde was hij zijn concurrenten te vlug af. Dankzij een beter moyenne kon Gerard Koek zich laten huldigen als nummer twee ter wijl het brons voor Piet Won dergem was. Paul Bruines, Gerard Koek en Piet Wondergem behaalden een gelijk resultaat, te weten vier match-punten uit drie wedstrijden. Marius van der Bent bracht het tot twee uit twee, terwijl Mart Leuering en René van Velzen zich op dat moment tevreden moest stel len met respectievelijk twee uit drie én nul uit twee wed strijden. Met die tussenstand begonnen de biljarters van „Rijnegom" aan de beslissende wedstrijden. Het feit, dat Paul Bruines in een uiterst span nende slotfase Gerard Koek uit diens zeker lijkende positie wist te verdringen en daarmee zijn derde overwinning boek te, zou later van doorslagge vende betekenis blijken. Mart Leuering haalde in zijn partij tegen Marius van der Bent het sterke biljartstaaltje uit, door via een nabeurt van niet minder dan 48 caramboles er een gelijkspel uit te slepen. Terwijl Leuering op dat mo ment al kansloos was voor de hoogste positie, kostte het Van der Bent een zekere tweede plaats. Toen Paul Bruines aan zijn laatste partij - tegen Leue ring - begon wist hij dat winst hem de eindoverwinning zou brengen. Het enerverende „Rijnegom"- kampioenschap leverde een duidelijke overwinnaar op in de persoon van de uitermate sterk spelende Paul Bruines met 8 punten uit 5 duels. De overige klasseringen: 2. Ge rard Koek 6 punten (hoger moyenne); 3. Piet Wondergem 6 punten; 4. Marius van der Bent 5 punten; 5. Mart Leue ring 3 punten; 6. René van Velzen 2 punten. Duitsers gewapend NOORDWIJK Een inwoon ster van Noordwijk vond gis termiddag een gaspistool on der het hoofdkussen van een bed. Dat was daar achtergela ten door een paar Duitse toe risten, die een „Zimmer mit Frühsttlck" hadden gehuurd in haar huis aan het Willem Alexanderplein. Het gaspistool bevatte nog drie gaspatronen. De Noordwijkse heeft het pi stool aan de politie overgedra gen. Het is moeilijk de nu ont wapende oosterburen nog te achterhalen, want hun namen waren niet bekend. Geen krant ontvangen? Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, za terdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr. 071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd. Ruim duizend vredesaanhangers hebben zaterdagmiddag bloemen gebracht bij het hek aan de achterkant van het Marinevliegkamp Valkenburg. In groten getale waren zij in Den Haag, de Bollenstreek en Lelden en omgeving op de fiets gestapt om voor de derde keer hun pro testen tegen de atoomtaken van dit vliegkamp op vredelievende wijze kenbaar te maken. De fietsers kwamen rond een uur bijeen op het gerenoveerde Castellumplein in Valkenburg waar eerst een manifestatie werd gehouden, voordat de bloemen „voor een vredelievender aan blik" aan het hek werden gehangen. Tijdens een toespraak op het plein werd vooral bena drukt dat sinds de modernisering van vorig jaar het vliegkamp een belangrijker rol heeft ge kregen in het militaire apparaat. De protesten betreffen met name de 13 Orion-vliegtuigen die in oorlogstijd worden uitgerust met atoom-dieptebommen om vijandelijke onderzeeërs on schadelijk te maken. „De atoomtaak van de Orion is gevaarlijk en onzinnig. Het afschaffen van deze taak zou een eerste stap tegen de kernwapenwedloop kunnen betekenen", zo be toogde het comité „Tegen Atoomtaken Valkenburg". Groot succes „Gat"-festival Het „Gat van Palace-festival" Is afgelopen zaterdag een groot succes geworden. Hon derden hebben in de loop van de middag en avond het meest beroemde gat In de regio, de plaats in Noordwijk waar eens het Palace-hotel stond, bezocht. Het nog niet geheel bestrate terrein, enkele rijen tegels ontbreken nog, was voortdu rend gevuld met belangstel lenden voor de popoptre dens, de kraampjes met etens- en drinkwaren of an dere leuke zaken. Tijdens dit eerste door SKAN georgani seerde festival werd ook een talentenjacht gehouden en inzet daarbij was de „Gat van Palace-trofee". Tiental len deelnemers, op het ge bied van theater, muziek maar ook allerlei andere vlakken, deden daar een gooi naar. Uiteindelijke winnaar werd de Katwijkse muziek groep Epoxy. SKAN is van plan ook vol gend jaar weer een festival te organiseren. Gezien het be zoekersaantal is daar zeker belangstelling voor. meent de organistle. Mocht het „Gat" dan inmiddels bebouwd zijn, zal worden uitgeweken naar een ander „gat" in de bad plaats. Anjercollecte-feest Ter gelegenheid van de Anjercollecte heeft de Culture le Raad Leidschendam verschillende activiteiten geor ganiseerd. Burgemeester W. F. de Vreeze opent van avond om zeven uur uur in de hal van het raadhuis een veertien dagen durende tentoonstelling van verenigin gen op cultureel gebied en een aantal individuele Leid- schendamse amateurs-kunstenaars. Een dwarsfluit- kwartet bestaande uit leden van de Streekmuziek- school zorgt voor de muzikale omlijsting. Morgen en donderdag maken de showgroep en de showband Les Paradises en de Muziekvereniging Caecilia vanaf ze ven uur muzikale marsen door verschillende wijken. Zaterdag 25 juni geeft Caecilia om een uur een concert in het winkelcentrum Leidsenhage terwijl het majo- retttenkorps De Heuveigroepen en de Showgroep Les Paradises vanaf twee uur paraderen in de Heuvelwijk en op het Damplein. -tins eüjk A vond-fietsvierdaagse De Recreatieve Toer Club Nieuwkoop heeft een avond- fietsvierdaagse op het programma staan. Die wordt verre den van morgen tot en met vrijdag en de gemiddelde af stand per avond is 30 kilometer. Voor iedereen is er na af loop en herinnering. Op de controleposten worden verfris singen uitgereikt. Gestart kan worden tussen zes uur en half acht bij het muziekcentrum „Eensgezind". Van te vo ren inschrijven bij Tweewielerspecialist Borst voor vijf gulden voor de volle vier dagen. Leden van de R.T.C.N. betalen vier gulden. Zwem vierdaagse pt 11 i u De Oegstgeestse wethouder van sportzaken, de heer Th. van Hazel, geeft morgen om half zeven het start schot voor de zwem vierdaagse in het openluchtzwem bad Poelmeer in Oegstgeest De organisatie berust bij zwemvereniging VIVAX. De vierdaagse duurt, inclu sief de inbaalavond tot en met zaterdag. Kaarten zijn in het zwembadrestaurant verkrijgbaar. Er wordt ge zwommen over afstanden van 250 of 500 meter per keer. Priesterjubileum Emeritus-pastor Th. G. P. te Meij heeft gisteren met een eucharistieviering in de Gedachteniskerk Paus Johannes XXIII zijn veertigjarig priesterfeest gevierd. Pastor Te Meij was vijftien jaar geleden oprichter van deze parochie en nam vorig jaar september a fscheid waaraan een uitge breide huldiging was verbonden. Omdat dit afscheid nog betrekkelijk kort geleden was, werd het veertigjarig jubile um voornamelijk een familiegebeurtenis. Vele parochianen kwamen hem na afloop van de kerkelijke plechtigheid echter feliciteren. HAZERSWOUDE De Taptoe van drumfanfare TTH zater dagavond op het Ambachts plein in Hazerswoude-dorp, was een enorm succes. Zo'n twaalfhonderd belangstellen den genoten tweeëneenhalf uur achter elkaar van de mu ziek en de show van de optre dende korpsen. Drumfanfare Excelsior uit Rotterdam was voor de eerste keer te gast in Hazerswoude. Met de professioneel aandoen de shows (de eerste maal in een galarol, de tweede keer met het nostalgische werk van „terug naar de jaren twintig") solliciteerden de Maasstedelin gen naar een volgende optre den op een taptoe op het Am bachtsplein. The Fourty Four Degrees, de pom pom girls en twirlers uit Leiden die met hun show en charme al een stuk van de wereld hebben aangedaan, vormden een an der onderdeel van Taptoe '83. Een volgende surprise: The First Harlem Pipe Band. Met twaalf personen sterk wisten de Spaarnestedelingen menig een te boeien met Schotse me- lodieën, ontsproten een doe delzak en drums (side, tenor en bass). Er zijn steeds twee gezelschap pen die hun stempel drukken op de jaarlijkse Taptoe in Ha zerswoude. Natuurlijk in de eerste plaats: Drumfanfare TTH, die de bestuurlijke crisis van het afgelopen jaar volko men te boven schijnt te zijn gekomen. Ook deze keer wist net gezelschap het publiek te boeien met een Zuidameri- kaanse show. Knap vooral, als men weet dat de meerderheid van Drumfanfare TTH bestaat uit zeer jeugdig „materiaal". En dan was er voor de derde maal in Hazerswoude het Leidse Kunst en Genoegen (kortom: K en G). Onder de bezielende leiding van Simon Dubbelaar, ook instructeur TTH, wisten de Sleutelstadm zikanten het publiek opnieuf zich in te nemen. Met e< sho dc expo Geen krant ontvangen? Bel tussen 18.00 e en 15.00 uur, telefoonnr. 071-122248 en t nabezorgd. ZOETERWOUDE Met het onthullen van de naam heeft burgemeester A. Houdijk za terdagmiddag het Zoeterwoud- se „Muziekcentrum" aan de Schenkelweg officieel geo pend. Tientallen genodigden waren bij die plechtigheid aanwezig en zij konden direkt al kennis nemen van de prima akoustiek van het zestig jaar oude gebouw dat na de reno vatie als nieuw is herboren en aan een nieuwe toekomst is begonnen. Nadat drumfanfare VIOS door middel van een muzikale rondgang de bewoners van de dorpskern had geattendeerd op de belangrijke gebeurtenis was het grote moment aange broken. De onthulling van de naam was een simpele hande ling doch wel een met histori sche waarde. Burgemeester Houdijk sprak van een kost baar gebouw. „Ondanks de zestig jaren is dit een monu ment van vakmanschap. Een kostbaar gebouw waarover in het gemeentearchief nauwe lijks iets is terug te vinden. Blijkbaar had men de gemeen te vroeger niet nodig en dopte men de eigen boontjes", aldus Houdijk die de inzet van de vele vrijwilligers roemde: „De voorstanders van behoud van dit gebouw hebben niet alleen Felicitaties waren er van de heer Jaap van Nierop, voorzit ter van de Sint Jans fanfare: „Er is hier iets groots gebeurd. Wij wensen dat dit gebouw voor altijd voor de muziek be houden blijft". Ook de heer Siem Blijleven, voorzitter van drumfanfare VIOS, prees zich gelukkig. Hij haakte ook na drukkelijk in op de woorden van burgemeester Houdijk dat het geld nu echt op is. „Daar ben ik blij om. Met alle accom modaties in het dorp is de jeugd van de straat af. Anders zouden de gevolgen van het vandalisme wellicht groter zijn geweest", zo stelde Blijleven. Over de inzet van de vrijwilli gers zie stichtingsvoorzitter Paardekooper met volgende: „Zelfwerkzaamheid is de beste garantie om bij anderen (daar mee doelde hij op het gemeen tebestuur. red.) iets te berei ken. Het werk van de vrijwil ligers is eigenlijk niet te hono reren. Maar als blijk van waardering krijgen ze toch een blijvende herinnering". Ver volgens werd aan een kleine vijftig personen een fraaie te gel uitgereikt. Tussen alle bedrijven door zorgde de Sint Jans fanfare voor muzikale afwisseling ter wijl ook enkele leerlingen van de Muziekschool naast de fanfare en drumfanfare de derde bewoners van het „Mu ziekcentrum" hun vaardig heden toonden. Onder hen Frank van Wetten die met een eigen compositie over Green peace (een ode aan de mensen die zich inzetten voor Green peace en een verwijt aan de regeringen die niet willen luis teren) mocht debuteren op de door het „Muziekcentrum" aangeschafte piano. Enkele werkstukjes op de piano wer den voorts ten gehore gebracht door Jeroen Bal, Katia de Roode, Farnaz Forouzan en Saghy Forouzan. wervelende Engelse kwam de show and marchir band de gevestigde faam, o gebouwd in de afgelopen envijftig jaar, méér dan Met show, muziek en discip ne demonstreerde het enseiJ ble ook zijn kunnen de g< show. Een groepje bezoekers uit h Westduitse Waldkappel, partnergemeente van Hazer woude, werd als speciale ten verwelkomd. De grol was vrijdagavond al in Hazei woude aangekomen lange busreis vanuit CarhaipERE de Franse partnergemeen latj0r Waldkappel in Bretagm heeft )v, vc sche nsteri lire 1< iigd te ;en y i( h ie i Priesterjubileum pastoor De Jong massaal gevierd DE ZILK Voor de feestel ke eucharistieviering in 'S)fTori H. Hartkerk, in verband m JrT het priesterfeest van pasto n- J. J. de Jong, was de kerk gi zi" termorgen tot de laatste plaa v bezet. De H. Mis werd opg dragen in concelebratie met pastores Bijnsdorp, Van Ma! wijk, Raadschelders en Wit. Gisteravond was er in Duinpan" een feestelijke ceptie, waarvoor de jubilar door de Zilkerdrumband „A tesa" met majorettes vanaf pastorie werd opgehaald. T dens de receptie, waarvoor e massale opkomst was, we namens de parochianen do<\ de heer Cas de Groot, een ei veloppe met inhoud cade« werd gedaan, bestemd vo een reis door pastor De Jon gg naar een bevriende mission ris in Chili.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 4