rans geweld te veel oor Connors en Lendl sportuitslagen Zes ton voor Paul Breitner echtende asket- allers ifestr^ft WK kunst stoten in Nederland Bouwman verspeelt leiderstrui Koppert ontkent zijn ontslag 1PORT QeidócQowumt WOENSDAG 1IUN11983 PAGINA 15 'rofboksen in le open lucht EN HAAG Voor het eerst nds vele jaren zal een bokspro- ram ma voor profs in de open icht worden gehouden. De Rot- irdamse promotor Aad Westerla- in organiseert maandag 13 juni s Woudenstein, het veld van de ptterdamse eredivisieclub Excel- or. wedstrijden waarvan de ofdpartij een gevecht zal zijn isen Roy Somer (Nieuwegein) t de Fransman Dominique Cesa- (Fra). Voor Somer is het ge- ;cht over tien ronden een pres- tiepartij om de Nederlandse titel het vedergewicht. Naast het ge- ;cht van Somer staan nog vijf bfpartijen op het programma. Jack Dempsey ontmoette Muhammad All meermalen. Deze toto dateert utt 1981 toen belde voormalige wereldkampioenen ten behoeve van de fotograten de bokshouding Innamen. Jack Dempsey (87) overleden NEW YORK Jack Dempsey, de vroegere we reldkampioen boksen in het zwaargewicht, is op 87-jarige leeftijd in zijn woning in Manhattan (New York) overleden. Dempsey, die kan wórden gerekend tot de beste zwaargewicht-boksers uit de geschiedenis, veroverde de meest begeerde titel onder de pugilisten in 1919 op 24-jarige leeftijd te gen Jesse Willard. Hij behield de bokskroon tot 1926. Dempsey, die de bijnaam Manassa Mauler (Moker uit Manassa) had en van de 80 door hem geleverde gevechten er 60 won (49 door k.o.), deed op latere leeftijd nog verscheidene pogingen de ti tel terug te winnen en leverde onder meer met Gene Tunney, aan wie hij zijn kampioenschap was kwijt geraakt, aansprekende gevechten. Jack Dempsey werd in bespiegelingen over de vraag wie de beste bokser van de eeuw was altijd op één lijn gesteld met vedetten als Joe Louis, Henry Armstrong Cassius Clay alias Muhammad Ali. i Gi% eerste Franse verrassing Christophe Roger-Vasselin op n d&g naar zijn zege op favoriet Jimmy Connors. Irana - Pete" KR PARIJS Frankrijk heeft er sinds gisteren naast Yannick Noah plot seling een nieuw tennisi- dool bij in de persoon van de 25-jarige Christophe Roger-Vasselin. Omdat beide landgenoten in de halve finale tegen elkaar uitkomen, hebben de Fransen voor het eerst sinds 1972, toen Patrick Proisy in eigen land tot de eindstrijd doordrong, weer een finalist op Ro land Garros. De overwinning van Roger- -Vasselin op Jimmy Connors kwam op het centre-court als een complete verrassing. De 1,87 lange zoon van een Engel se moeder en een Franse va der, stond op een anonieme 130e plaats op de wereldrang lijst en had in zijn carrière slechts enkele succesjes ge boekt bij kleinere toernooien, met als beste resultaat een fi naleplaats in het toernooi om het Brits juniorenkampioen schap in 1974. Aangevuurd door 16.500 laai end enthousiaste toeschouwers vond de enige nog resterende n iet-geplaatste speler gisteren de zwakke piek bij de torenho ge favoriet Connors. Roger- -Vasselin, normaal een aanval lend ingestelde tennisser, be stookte Connors vanaf de ach terlijn met trage topspinballen op diens forehand. Die tactiek had succes, want voor de 30-ja- rige Amerikaan een antwoord had kunnen vinden, waren er al twee setoverwinningen (6-4 en 6-4) bijgeschreven voor de Fransman. In de derde set deed Connors er alles aan om het toernooi te kunnen vervolgen, maar na een voorsprong van 4-0 slaag de hij er niet meer in het tem po op te schroeven. Roger- -Vasselin krabbelde gesteund door het publiek weer terug en sleepte er een tie-break uit, die hij met 7-5 in zijn voordeel besliste vooral geholpen door de fouten van Connors. Voor de Wimbledon-winnaar van vorig jaar waren de drui ven niet zo zuur. Connors: „Je hebt van die jongens, die je niet op Wimbledon of Flus hing Meadow ziet, maar die uitstekend op gravel uit de voeten kunnen. Ik heb van zo iemand verloren en dat is mijn eigen schuld. Ik ben er echter niet door ontmoedigd. Mis schien kom ik hem op Wim bledon wel weer tegen". Noah een halve finale op Roland Garros voorgeschoteld met daarin twee landgenoten. Na dat Christophe Roger-Vasselin Jimmy Conners had uitge schakeld, bracht Yannick Noah het publiek nog verder in vervoering door in vier sets de als derde geplaatste Ivan Lendl aan de kant te zetten: 7-6, 6-5, 5-7 en 6-0. Noah ver speelde in de derde set twee matchpunten en gunde Lendl daarmee weer enige hoop, maar maakte in de vierde kor te metten met de Tsjech. Noah: „Het spel van Lendl ligt me wel. Lichamelijk was er ook niets aan de hand, maar geestelijk kreeg ik toch een behoorlijke dreun, toen hij een achterstand van 2-5 ophaalde en de derde set won. Toen ik ik de vierde eenmaal twee ga mes had gewonnen, ging het verder van een leien dakje". Over zijn toekomstige tegen stander had Noah nog weinig nagedacht. „Roger-Vasselin Ik weet dat hij Connors heeft verslagen, maar ik heb het hem niet zien doen. Het is jammer hem nu tegen te ko men, want het is altijd moei lijk spelen tegen een vriendje. Maar aan de andere kant tref ik hem liever dan Vilas". In het dames toernooi zal de ene halve finale een Ameri kaans onderonsje brengen tus sen Andrea Jaeger en Chris Evert-Lloyd. De als derde ge plaatste Jaeger had geen moei te met haar (amateur-)landge- note Gretchen Rush: 6-2, 6-2. Chris Evert-Lloyd moest tegen Hana Mandlikova (Tsj) alleen de eerste set inleveren: 4-6, 6-3, 6-2. ANTES De tuchtcom- lissie van de Internatio- fle Basketbal Bond ::|IBA) heeft forse maat- Igelen genomen na de jchtpartij, die maandag i de wedstrijd Italië-Joe- fslavië (91-76) tijdens het ernooi om het Europees ?s va^mpioenschap ontstond. Joegoslavische speler beslu^°v'c en de masseur van UJ Italianen werden voor de liet# van het toernooi ge el ntforst- Do Italiaanse coach, ,t ^mba, mag zijn ploeg één Saijol (tegen Nederland in de ïinetfalegroep) niet leiden. Ook jk efespelers Bonamico (Ita) en :ns tfcvoerder Kicanovic (Joe) Oegslan voor een wedstrijd an F|gs de kant. Van het West- andettse EK-team is de center ^eldebus Zander (26, van Satur- vak Keulen) met spoed geo reerd aan een acute maag- Def:er Zander ^gt °P de af* Jing intensive-care, maar rijdePU'te" 'evensf>evaar- om tfe Sportprijsvragen Lotto 21: Eer?te prijs: geen Tweede prijs: geen Derde prijs: 110 f. 4.829.80 Vierde prijs: 5 646 Vijfde prijs: 75.866 Toto 21: Eerste prijs: 3 f. 7.927.10 Tweede prijs: 269 Derde prijs: 3.136 Toto-gelijk 21: Eerste prijs: geen Tweede prijs: ge- Derde prijs: 19 DEN HAAG Nederland heeft voor het internationale biljartseizoen 1983-'84 de strijd om het wereldkampioenschap kunststoten toegewezen gekre gen. Van 5 tot 8 april verde digt de Belg Leo Corin in Heeswijk-Dinther zijn wereld titel in deze spelsoort. De Ko ninklijke Nederlandse biljart bond kreeg ook het toernooi •om het Europees kampioen schap bandstoten. Deze titel strijd vijidt van 26 tot 29 janu ari in Franeker plaats. De Nederlander Peter de Booij is dit weekeinde in Genève ge kozen tot secretaris-generaal van de wereldbiljartbond (UMB). Mr. De Booij bekleed de tot 1981 de functie van voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Biljartbond (KNBB). Jan Graus (Ned) is in de toekomst de financieel ver antwoordelijke man van de Europese biljartfederatie CEB. Jan Lageweg trad in Genève af en werd benoemd tot erelid van de CEB. Jo Hermans ten slotte, de voorzitter van de technische commissie in Ne derland, werd opgenomen in de nieuwe wedstrijdcommissie van de Europese biljartfedera tie. De internationale biljarttitels zullen het komend seizoen volgens het set-systeem wor den betwist. In Genève zijn wel verfijningen aangebracht in het set-systeem. In de voor ronden wordt het veld voort aan in poules ingedeeld en wordt het vaste aantal van twee sets gespeeld. In de fina les vindt de schifting via het knock-out-systeem plaats, waarbij om twee gewonnen sets („best of three") wordt ge speeld. De set-totalen zijn nu als volgt bepaald: driebanden 25 caramboles, bandstoten 75, 47/1 en 71/2 125, 47/2 150 en libre 200. MÜNCHEN In het uit- verkochte Olympisch Sta dion van Mlinchen heb ben 78.000 toeschouwers gisteravond het afscheid van Paul Breitner als voetballer gevierd. Vijf minuten voor tijd maakte de 48-voudige Westduitse in ternational voor het zoge noemde wereldelftal, waarin hij na rust uitkwam, een doel punt uit een strafschop. Het wereldelftal versloeg Bayern München met 3-2. De aanwe zigen zorgden voor een recette van 1.2 miljoen mark (1,3 mil joen gulden), waarvan Breit ner bruto de helft ontvangt. Bayern Milnchen-Wereldelftal 2-3 (1-1). 24. Beckenbauer 1-0 (eigen doel); 28. Littbarski 1-1, 56. Schachner 1-2, 76. Grobe 2-2, 85. Breitner (strafschop) 2-3. Het Nederlands voetbalteam (van spelers tot twintig jaar) heeft gisteren in Guadalajara een oefenduel tegen de Mexi caanse tweede-divisieclub Ja guar met 6-0 gewonnen. Bij rust was het in Guadalajara al 3-0. De doelpunten kwamen op naam van Van Basten (2), Snoei, Bakker, Been en Duut. Op De Wit na werd de gehele selectie van de bondscoaches Blok en Rijvers ingezet. De voetballelftallen van Frankrijk en België hebben in een vriendschappelijk duel geljkgespeeld: 1-1 De eind stand was voor zesduizend toe schouwers in Luxemburg al bij rust bereikt. Voor Frankrijk scoorde Six in de elfde mi nuut Twee minuten later maakte Voordeckers gelijk. Frankrijk, dat vrijwel negen tig minuten het initiatief had, speelde deze wedstrijd ter ge legenheid van het 75-jarig be staan van de Luxemburgse voetbalbond zonder Platini. Giresse, Tigana en Rocheteau. Cor Lems speelt tot het eind van het jaar in Engeland. De middenvelder van het naar de eredivisie gepromoveerde DS '79. dat assistent-trainer Joop van Daele heeft aangetrokken, is verhuurd aan Ipswich Town. Bondscoach Enzo Bearzot van wereldkampioen Italië is aan de grote schoonmaak van zijn teleurstellende selectie begon- Maria Kempes (wereldelftal) laat Paul Breitner (Bayern München) ongemoeid aan de bal tijdens diens afscheidswedstrijd, "ln. Be*™' hee't de 41-jarigt en Antognoni uit zijn selectie (beiden AC Milan), Viercho- doelman Dino Zoff en de veld- verwijderd. Nieuwe basis-spe- wod, Aneelotti (beide AS spelers Gentile. Oriali, Cabri- Iers voor het elftal zijn Bergo- Roma). Dossena (Torino) en m, oraziam. Altobelli, Causio mi (Inter), Baresi, Battistini Giordano (Lazio). Bert Wekema sluit het eerste gedeelte van de zevende etappe van Olympia's Ronde door Nederland winnend af. BLADEL De verbindingslijn tussen de Limburgse etappe en de tijdrit van Olympia's Ronde is gistermid dag met een brede streep op papier gezet. Het was te vens de streep door de rekening van velen. Tussen Ge leen en Bladel verloor Henk Bouwman meer dan vier minuten en zijn leiderstrui. De Groninger was niet de enige verliezer. In zijn spoor konden ook voorlopig en vermoedelijk voorgoed de namen van Hans Boom, Frits Schür, Dick van Oorschot, Gerrit Solleveld en Jean Paul van Poppel van de kandidatenlijst wor den geschrapt. De slag werd gemist door de meeste Nederlanders en werd daar door een slachting na een etappe die vrijwel geen moment rust kende en Hernig (Odl) op kop van het klassement bracht. Al leen Woronin (Sov), Teunisse, Schipper en Wolf (Odl) volgden de leider voor de tijdrit op minder dan een minuut. De ritwinst in Bladel van de zich na de Vredeskoers weer herstellende Bert Wekema. was een extra pluspuntje. De laatste krachtproef van gisteren gebruikte Mario Hernig om zijn toppositie nog te verbeteren. De 23-jarige Oostduitser won de tijdrit in Bladel met het onwaarschijnlijke gemiddelde van 46.787 km per uur over 26,5 kilometer. Hij was daarmee veruit de sterkste uit de oppermachtige Oostduitse ploeg, die vijf rijders bij de eerste tien van de uitslag had. Met zijn tweede plaats uit de tijdrit schoof Schipper (Ned), die een goede dag met een for tuinlijke avond besloot, door naar de tweede plaats in het klasse ment. POELDIJK/VICENZA De toekomst van René Kop pert bij zijn Italiaanse sponsor is onzeker. De wielren ner uit Poeldijk is na een avondje uit in de Ronde van Italië naar huis gestuurd. Thuisgekomen liet Koppert gisteren weten dat ploegleider Reverberi had toege zegd contact te zullen opnemen over de wieieragenda van de komende maaanden. Volgens publicaties in Franse kranten is de voormalige Nederlandse kam pioen bij de amateurs echter op staande voet ontslagen. „Daar is volgens mij nog geen sprake van", zegt Koppert, die evenals de meeste van zijn ploeggenoten in de Giro en de wed strijden die daaraan dit seizoen vooraf gingen nog weinig heeft laten zien. „Wat je ook doet, als buitenlander is je positie in een Italiaaanse ploeg natuurlijk zwakker dan die van je collega's." De ruzie met ploegleider Reverberi ontstond toen Koppert na een avondje stappen laat in het hotel terugkeerde met de vraag of er nog een hapje te eten was. Volgens de Franse kranten was Reverberi al in woede ontstoken toen bleek dat Koppert zonder medeweten zijn auto voor enige uren had „geleend", hetgeen Koppert bestrijdt, en een amoureus avontuurtje met een Ita liaanse schone was aangegaan. Er werd in Italië ook nog gefietst Na zijn overwinningen in de derde en vijftiende etappe van de 66e editie van de Ronde van Italië behaalde de rappe Italiaan Paolo Rosola gisteren opnieuw een ritzege. Rosola bewees na de 178 kilometer van Sarnico naar Vicenza opnieuw zijn suprematie in de eindsprint door zijn land genoten Bincoletto en Ricco ver achter zich te laten. Giuseppe Saronni, met een voorsprong van 2.25 op Roberto Visentini en 3.09 op de Belgische klimmer Lucien van Impe nog altijd vast in het rose leiderstricot, meed het gewoel bij de aankomst nadruk kelijk. Toen Saronni in Goodwood wereldkampioen werd, hield hij maar ternauwernood het hondsbrutale Amerikaantje Greg Le- mond achter zich. Diezelfe Lemond won vlak daarna de Ronde van de Toekomst en zelfs Bernard Hinault sprak vol lof over de 21-jarige wielrenner uit de woestijnstaat Nevada. „Lemond wordt mijn opvolger", aldus de Breton. Dit seizoen bleven de prestaties van Lemond bescheiden en vlak voor de start gisteren van de eerste etappe in de Dauphiné Libéré zei hij nog: „De laatste weken kon ik niet eens een kermiskoers uitrijden. Ik ben een paar keer verkouden geworden in de loop van het seizoen Ik geloof niet, dat het nog wat wordt dit jaar". Nog geen vijf uur later was Greg Lemond winnaar van de eerste Dauphiné-etappe in Oyonnax en werd hij bovendien gehuldigd als nieuwe trui drager. Johan van der Velde (5e) had tijdens de afdaling van de Cote Montanges de aanval van de Amerikaan gezien. „Het zal heel moeilijk worden om dat ventje de komende dagen uit die trui te krijgen", zei de winnaar van 1980. De Nederlandse kam pioen baseerde die uitspraak niet op het halve minuutje tijd winst, als wel op Lemonds uitzonderlijke kwaliteiten. Hij kan immers naast tijdrijden ook sprinten en klimmen Een unieke kans om nog éénmaal een vlucht te met een :hte Douglas DC-3 Dakota van Air Atlantique van al de chthaven Zestienhoven op zondag 12 juni 1983. Rond- achten van ca. 30 minuten boven de Randstad Holland, jertrek vanal de luchthaven: 11.00-12.00-13.00-14.00- 00 en 16.00 uur. Voor deze speciale rondvlucht op ca. ft hoogte betaalt u slechts f 75,- p.p. U kunt telefonisch boeken bij de heer C.Mak, telefoon 023-372315. Idres: Kennemergaarde 3, 2071 LH Santpoort Noord. - juni bestaat de mogelijkheid om een rondvlucht van ca. ■te maken met de Dakota vanaf luchthaven Zestienhoven, hij vh®<jf eesten, Deelen of Scheveningen, zal dan be- - worden als deelnemend vliegtuig, kosten f 145,- p.p. TENNIS Open Franse kampioenschappen in Parijs Herenenkelspel, kwartfinales: Christophe Roger-Vasselin (Fra)- Jimmy Connors (Vst) 6-4. 6-4. 7-6 (7- 5); Yannick Noah (Fra)-Ivan Lendl (Tsj) 7-6. 6-2. 5-7. 6-0 Damesenkelspel. kwartfinales: Chris Evert-Lloyd (Vst)-Hana Mand likova (Tsj) 4-6. 6-3. 6-2; Andrea Jae- |er (Vst)-Gretchen Rush (Vst) 6-2, 6- Junioren. damesenkelspel: Eerste ronde: Judith Warringa (Ned)-Qua Luo (Chi) 6-2. 6-1; Digna Ketelaar (Ned)-Mary Werdel (Vst) 6-1. 7-5. Tweede ronde: Yvette Flu (Ned)- Mahmoudi (Alg) 6-1. 6-2. Hellas ter Riet (Ned)-Klepac (Can) 6-1, 6-4. Tweede ronde: WIELRENNEN Olympia's Ronde door Nederland Zevende etappe. Geleen naar Bla del 1. Bert Wekema (Bat) 3 uur 2 min en 58 sec (3.02.43 incl. tijdsverg.); 2. John de Crom (Dri) z.t (3.02.48 incl tijds verg.); 3. Mario Hernig (Odl) z.t. (3.02.53 incl. tijdsverg 4. Serge Na- volokin (Sov) z.t.; 5. John van Asten (Aar) 3.03.01; 6. Serge Voronin (Sov); 7 Harald Wolf (Odl); 8. Nico Verhoe ven (Gaz); 9. Zbigniew Piëta (Pol); 10 Gert-Jan Teunisse (Ams); 11. Gerard Schipper (Bat) allen dezelfde tijd als Van Asten; 40. Henk Bouwman (Bat)' 3.07.15. Tijdrit: 1 Mario Hernig (Odl) 33.59 met bonificatie 33.44; 2. Geert Schip- rr (Bat) 34.04 met bonificatie 33.54; Bernd Dittert (Odl) 34.13 met boni ficatie 34.08; 4. Nico Verhoeven (Gaz) 34.33; 5. Volker Winkler (Odl) 34.55 6. Jean-Paul v. Poppel (Gaz) 35.01; 7 De lief Macha (Odl) 35.05; 8 Dams Liepinsj lenko (S (Odl) 35.12. Algemeen klassement: 1. Hemig (Old) 22.42.10; 2. Schippers (Bat) op 41; 3. Woronin (Sov) op 1.48; 4. Wolf (Odl) op 2.17; 5. Verhoeven (Gaz) op 2.44; 6. Teunisse (Ams) op 3.06; 7. Hofland (Dri) op 4.22; 8, Navolakin (Sov) op 4.27; 9. Wekema (Bat) op 5.23; 10. Macha (Odl) op 5.56; 11. Loe- palenko (Sov) op 6.06; 12. Pieters (RNB) op 6.08; 13. Bouwman (Bat) op 6.10; 14 V.Oorschot (Dri) op 6.39; 15 (Ita) 4.32.54; 2. Pierangelo Bincoletti (Ita) 4.32.55; 3. Silvano Rico (Ita) z.t.; 4. Frank Hoste (Bel) z.t.; 5. Giulano Pavanello (Ita) z.t.; 6. Pierino Gavaz- zi (Ita) z.t.; 7. Stefan Mutter (Zwi) z.t 8. Luigi Treveliin (Ita) z.t; 9. Frits Pirard (Ned) z.l. Algemeen klassement: 1. Giuseppe Saronni (Ita) 83.30.02 uur. 2. Roberto Visentini (Ita) op 2.25 min 3 Lucien van Impe (Bel) 3.09: 4 Alberto Fer nandez (Spa) 3.35; 5. Silvano Contini (Ita) 4.10; 6. Dietrich Thurau (Wdl) 5.04; 7. Tommy Prim (Zwel 5.55; 8 Mario Beccia (Ita) 6.02; 9. Gianbattis ta Baronchelli (Ita) 6.13; 10. Marino Lejarreta (Spa) 6.17 Lejarreia (Spa) 6.17 Dauphiné Li be ré Boom (Erp) op 6.46; 16. Schu:r (Mar) op 6.50; 17. Kuhn (Odl) op 7.03, 18 Van Poppel (Gaz) op 7.04; 19. Dittert (Odl) op 7.16; 20. Solleveld (Erp) op Eerste etappe. Sallanchea-Oyon- nax: 1. Lemond (Vstt) 5.00.28 (incl. 15 sec. bonificatie); 2. Kelly (Ier) 5.00.53 (incl. 8 sec. bonificatie); 3. Anderson (Aus) 5.00.58 (incl. 3 sec. bonificatie); 4. Clerc (Fra) 5.01.01; 5. Van der Vel de (Ned) z.t; 6. Alban (Fra) z.t; 7. Bit- tinger (Fra) z.t; 8 Demierre (Zwi) z.t; 9. Zoetemelk (Ned) t l; 10 Winnen (Ned) at; II. Chevallier (Fra) z.t; 12 Feretti (Zwi) at. 13. Biondi (Fra) at 14. Simon (Fra) z.t 15. Laurent (Fra) a«w.v.); Overige Nederlanders; 30 Veldscholten 5 01.01, 47. De Rooy 5.05.25; "48 Lubberding z.t; 69 Hane- graaf 5.12.00; 74. Van Vliet z.t. Algemeen klassement Lemond 5 06.39; 2. Anderson op 24 sec. 3 Mi- chaud (Fra) z.t; 4. Salomon (Fra) op 28 sec; 5. Laurent op 29 sec; 6. P. Si mon op 30 sec; 7. Zoetemelk op 31 sec; 8. Biondi op 33 sec; 9. Kelly z.t; 10. Grezet (Zwi) op 34 sec; 11. De mierre op 36; 12. Criquielon (Bel) z.t 13. Winnen op 37 sec; 14. Chevallier op 38 sec; 15. J. Simon (Fra) z.t; 18. Veldscholten op 40 sec; 22. V.d Velde op 44 sec; 47. De Rooy op 5.06; 48. Lubberding op 5.07; 73. Hanegraaf op 11.46; 74. Van Vliet op 1147. Ronde van Gelderland; 1 Arnold Ottevanger (Vught). 161 km in 3.16.02: 2. Peter ae Vos (Zeddam); 3 John Ackerman (Kerkdriel); 4. Peter Scheper (Ruinen); 7. Amold Louwer- se (Beek) 8. Anton Kater (Amsterdam); 9. Fons' Schoolman (Neede) lO.Frans Pullens (Eindhoven), allen in dezelfde tijd als de winnaar. VOETBAL Brits kampioenschap Noord-IerlandWales 0-1 Stand: Schotland 2-3 (2-0); Engeland 2-3 (2-1); N-lerland 3-2 (0-1); Wales 3-2 (2-4). HONKBAL Hoofdklasse; Piraties-UVV 2-7. Eer ste klasse A: RCH-HCAW 3-12; Wassenaar-Storks -Foresters 1-10. SOFTBAL Hoofdklasse: Bloemendaal-Kinheim 1-2. Westerkwartier-EDO 2-1 Eerste klasse B: Twins-Ducks 6-2. PAARDESPORT Koersen Hilversum EERSTE KOERS. 2000 meter 1 Ver mont Attack (F A. Ottersberg) 1.21,4; 2. White Spirit, 3. Warko Speedy Niet gestart Wellinda R en Wendy Flight. TOTO; winnend f. 4,70, plaats f. 2,30 1.40 1.80, koppel f. 8,10, trio f. 137,60. TWEEDE KOERS. 2440 meter: 1 Vargar Amabilis (W C M Duiven voorden) 1.22,5; 2. Upstar H; 3 Ways- tar Mendel. Niet gestart Utali Bre wer. TOTO: winnend f. 2.20. plaats f. 1.40 2.90 2.70, koppel f 16.60. trio f 354.30. DERDE KOERS. 2000 meter 1 Ven- nie Sunshine (H.J.W Grift) 1.22.8. 2- Waterden du Bois; 3. Vedette Cede TOTO: winnend f 2.80, plaats f 1,50 1.50 4.30. koppel f. 4,70, trio f. 155.30 VIERDE KOERS. 2000 meter 1 Ve suvius M (G de Jong) 1.21.2; 2 Vaan drig A: 3. Vainqueur Anjo. TOTO: winnend f. 4,80. plaats f. 2,90 3.60 2,80, koppel f. 54.90. trio f. 3.832,20. VIJFDE KOERS. 2440 meter: 1. Ure- na (M. Lukje) 1.21,4; 2. Sperry Hou- berg; 3. Violine La Fusee. Niet ge start Vorst van Walta. TOTO. win nend f. 4.70. plaats f. 1.90 2.70 1.60, koppel f. 19.90. trio f. 159.30. ZESDE KOERS. 1609 meter 1. Vic tory King (G. de Jong) 1.17.7. 2 Veldbloem; 3 Schuitje W. TOTO winnend f. 13,90. plaats f. 3,30 3.00 3.00, koppel f. 84.60, trio niet gera den. ZEVENDE KOERS. 2000 meter 1 Unlimited Star (L. Dooper) 1.20.2; 2 Tijs B; 3." Theodora Lobell. Niet ge start Truus van Alphen. TOTO win- ACHTSTE KOERS. 2000 meter 1 Tinker (J.P.C Oorthuysen) 1.20,5; 2. Rob Alkestis. 3. Umienwil. Niet ge start Sexy Girl. TOTO: winnend f. 5.40. plaats f. 2.70 5.00 2,70. koppel f. 40.10. trio f. 157.90 NEGENDE KOERS. 2000 meter. 1 plaats f 2.50 3,70 3.90, koppel f 34.20. trio f 395.10 TIENDE KOERS. 1609 meter 1 Un Bon Vivant (T Smeding) 1.19.4. 2 Wilma Star. 3 Ubi Bene Niet gestart Urani Westfrisia TOTO: winnend f 3.50. plaats f 3.20 1.20 1.90. koppel f. 7.10. trio f 40.00 ELFDE KOERS. 2000 meter 1. Win ston Gregor (Mej MS Poort) 1 23.8. 2. Whisky Speed. 3 Wild Rose TOTO: winnend f 3.30. plaats f. 1,20 3.80 1,30. koppel f. 38,20. trio f. 318.50 TOTALISATOR-OMZET f 419.910,00. SCHAKEN NK dames In Mijdrecht Elfde ronde: Belle-Pluymert 1/2-1/2; Greef-V.d Giessen 1/2-1/2; Bruinenberg-V, d Mije 1-0; Harmsen-P Cameron 1-0, Stada-Drewes 1/2-1/2; A Cameron -Vogel 1-0; De Kleuver-Nagel 0-1 Stand: Bruinenberg 8 punten; 2. V.d Giessen 7 1/2; 3 De Greef, Van der Mije en Pluymert 6 1/2; 6 Belle en Drewes 6; 8. P Cameron. Siada en Nagel.5 1/2; 11 Harmsen 4 1/2; 12. A Campmn 4 IA TV Xlunuar ..n \7I

Leidse Courant | 1983 | | pagina 15