Invulling Haaswijk verloopt naar wens Schakers Philidor plaatsen zich weer voor bekerfinale EcidócSouoont fony-knippen IJsclub Zoeterwoude bereidt nieuw seizoen voor SPEEDO-FINALES IN ZWEMBAD DE ZIJL Fi tn esse en trum raakt vermoeid Ere-divisie volleybal in Sassenheim -LEIDEN DONDERDAG 5 MEI 1983 PAGINA 7 Sportvierkamp gaat niet door LEIDERDORP De sportvierkamp, die op za terdag 7 mei van start zou gaan in Leiderdorp, gaat niet door. Er hebben zich tot nu toe te weinig personen ingeschreven voor dit sportieve evenement, dat uit hardlopen, fietsen, zwemmen en een condi tietest bestaat. Degenen die zich al ingeschre ven hadden, krijgen hun inschrijfgeld terug als zij hun inschrijfkaart inleveren op het adres van inschrijving. De opbrengst van de vierkamp was bestemd voor een goed doel. dat zou dit jaar de video- ;lub van verpleegtehuis Leythenrode geweest tijn. Speelgoedbeurs ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse peuter-- speelzaal „de Floddertjes" houdt zaterdag een speelgoedbeurs in Ons Huis. De helft van de opbrengst is bestemd voor de aanschaf van (de gelijk) speelgoed. Mensen die speelgoed te koop aan willen bie den, kunnen dit iedere ochtend afgeven in de peuterspeelzaal. Het is wel de bedoeling dat op het speelgoed een sticker wordt geplakt met daarop vermeld naam, adres en de uiterste ver koopprijs. Uiteraard kunnen mensen die speel goed over hebben het ook zo schenken aan of de beurs of de speelzaal. De speelgoedbeurs begint om tien uur en ein digt om vier uur. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Marian den Haan, tele foon 2314. Plantenmarkt voor onderhoud dorpskerk ZOETERWOUDE In en rond „Ons Huis" in Zoeter- woude-dorp wordt zaterdag de jaarlijse plantenmarkt gehou den. Behalve een groot assorti ment perkplanten van eerste kwaliteit kan men terecht voor diverse heesters en hei- desoorten, stevige hang- en tuingeraniums, tuin- en pot grond enz. De opbrengst van de markt is voor het onder houd van de monumentale dorpskerk. Uit het onder- houdsfonds kan dan wellicht dit jaar nog geput worden voor noodzakelijke reparatiewerk zaamheden aan gevels van het kerkgebouw. KPJ maakt record-boek ZOETERWOUDE De KPJ-Zoeterwoude gaat- een boek sa menstellen waarin allerlei records kunnen worden opgepomen. Morgen zullen de eerste pogingen worden gedaan om deze Zoe terwoudse versie van het Guiness Book of Records te kunnen vullen. Plaats van handeling is clubgebouw De Westender, Re start wordt om acht uur. Dat er records kunnen worden gevestigd van de meest uiteenlo pende aard blijkt wel uit het feit dat het programma onder meer de activiteiten bierviltjes happen, toon-blazen, barkruk-zitten, disco draaien en nog veel meer vermeldt. Het betreft vooralsnog louter recordpogingen die in een overdekte ruimte kunnen plaatsvinden. Zondag 15 mei zullen pogingen worden gedaan in de open lucht en wel op het Loetheveld. Deelnemers die een record vestigen zullen van de KPJ een oorkonde ontvangen. Nadere informatie wordt verstrekt door Peter Berg, Noord Aa 2, telefoon 1609. Overigens behoudt de KPJ zich het recht voor be paalde recordpogingen te weigeren. )EGSTGEEST Het ollege van burgemeester n wethouders is tevreden ver de gang van zaken ond de nieuwbouwwijk [aaswijk in Oegstgeest. ;!)at blijkt uit het raads voorstel dat is gevoegd bij Je onlangs uitgebrachte structuurschets voor Haas- vijk en het volkshuisves- gsplan 1983-1987. De ieuwe structuurschets en let huisvestingsplan zijn •gestemd op vergroting fan het plangebied van aaswijk tot boven het ifmalige tracé van de in te leggen provinciale hilariteit gistermid- in Noordwijkerhout. nieuwe kapsalon aan Ie Kerkstraat, geleid door Ie 22-jarige zusjes Lies- >eth en Hanneke Geer- pgs, hield daar een ope- Jiingsstunt. Op zich geen Üjzonder feit, zij het dat lie stunt iets anders ver- têifep dan de beide zusjes, fee/ van een drieling uit loordwijkerhout, hadden leriedacht. s l/s stunt werd namelijk ie- 'ereen gistermiddag tus- frïten een en zes uur de ge- genheid geboden zijn ot far pony gratis te laten jknippen. „Kom", dacht ftograaf Henk van der ..„tóe, „De 1-jarige Dandy tn mijn vriendje Rutger in Eeden is hard aan een **nipbeurt toe". Geholpen Joor enkele omstanders racht hij de viervoeter de vinkei in tot grote verbijs- pring van beide kapsters. ia enige aarzeling zetten j echter toch de schaar in t manen onder het motto geloofd is beloofd". weg 6. De gemeenteraad besloot daartoe op 26 au gustus 1982 na overleg met het Bouwfonds Ne- Gunstig derlandse gemeenten. Het nieuwbouwgebied Haas- wijk ligt ten noorden van het Oegstgeester kanaal in de Morsebelpolder. In 1980 werd begonnen met deelgebied I. Thans zijn de eerste drie deel gebieden, het totale gebied ten westen van de Van Eysinga- brug nagenoeg ontwikkeld. Alleen één terreintje bij deze brug in deelgebied I moet nog worden ingevuld. Aan enkele bouwplannen wordt nog ge werkt, maar de definitieve af ronding van Haaswijk I, II en Het college concludeert voor zichtig dat het goed gaat met Haaswijk. De financiële situa tie is niet ongunstig, ondanks de tegenslagen, zoals de late start vanwege bezwaren tegen het bestemmingsplan Haaswijk 1976 en de economische reces sie. Geschat wordt dat er uit eindelijk in het totale gebied 2462 woningen zullen verrij zen, waarvan 60 procent één gezinswoningen, 30 procent woningen in de vrije sector en 10 procent wooneenheden in drie lagen. Momenteel staan er al 272 woningen in Haaswijk en zijn er 136 in aanbouw. Uit gangspunt van het beleid is dat 40 procent van de wonin gen in Haaswijk betaalbaar moet zijn voor mensen met on geveer een minimuminkomen, 30 procent voor de modale in komens en de rest voor de ho gere inkomens. Van het totale aantal wonin gen zal 55 procent worden verhuurd en 45 procent wor den verkocht. Ongeveer 10 procent zal worden gebouwd als wooneenheid met twee of drie kamers, gestapeld met een maximum van vier woonlagen in het centrale gedeelte van de wijk. De woningbouwvereni ging Buitenlust bouwt 30 pro cent van de woningen. Het Bouwfonds Nederlandse ge meenten zorgt voor de rest, geeft eventueel mogelijkheden aan particulieren en zelfbou wers. Ingezetenen Haaswijk is in eerste instantie bedoeld voor de Oegstgeestse ingezetenen. In de afgelopen jaren verlieten velen Oegst geest omdat er onvoldoende mogelijkheden waren om te wonen door te weinig nieuw bouw. Daardoor is de bevol king enigszins vergrijsd. Het college hoopt dat die situatie met de komst van jonge gezin nen in Haaswijk weer te ver beteren. Dat is ook van belang voor het in stand houden van de scholen die aan de andere kant van het Oegstgeester ka naal het dichtst bij Haaswijk liggen. In Haaswijk zelf komt geen school. De overtocht van de toekomstige leerlingen zal worden vergemakkelijkt door de bouw van een voetgangers- fietsersbrug tegenover de Ha- zenboslaan. Het vergrote Haaswijk zal niet minder groen zijn dan Haas wijk 1976. Ook in het nieuwe plan is een strook groen met recreatieve bestemming ten noorden van Haaswijk opge nomen. Daar zijn onder meer sportvoorzieningen en volks tuinen gepland. In vergelij king met het landelijke gemid delde zal de Haaswijkbewoner relatief veel groen tot zijn be schikking hebben. Kosten Haaswijk wordt ontwikkeld voor rekening en risico van hét Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. De gemeente be taalt direct mee aan de kosten van de Van Eysingabrug, het rioolgemaal, de verlenging van de Haaswijklaan en de groenstrook langs het kanaal. Het vergrote Haaswijk zal, naar wordt verwacht, om streeks 1994 vqlkomen gereed zijn. John Massis in actie. Familiefeest op Baanderij LEIDERDORP De Autoboulevard en de Karma Bouwmarkt organiseren een familiefeest op zaterdag 7 mei op industrieter rein De Baanderij in Leiderdorp. Hoogtepunt is het optreden van John Massis, de „sterkste" man van België. Hij zal van elf tot twaalf uur metalen staven buigen en andere krachttoeren uithalen. Verder zijn er drie kindershows, met goochelaar en poppenspeler Henk Driessen vanaf half elf, en met Jqjo de Clown om twaalf uur en om drie uur. Vanaf twee uur geeft sportschool Van Houdt een demonstratie aerobic dan cing, met aansluitend een wedstrijd voor de liefhebbers. Verder zijn er een draaiorgel, een moonwalk, een ijscoman, een poffer tjeskraam en een suikerspinnenkarretje aanwezig. Als het re gent wordt het gebeuren verplaatst naar een overdekte hal. ZOETERWOUDE Hoe wel begin mei wellicht niemand aan ijspret en schaatsenrijden denkt, is het bestuur van de „IJs club Zoeterwoude" toch al weer bezig met de voorbe- i reidingen op het nieuwe seizoen. Nu reeds is het zaak zich op te geven voor j de trainingen die 'in de tweede helft van deze maand van start gaan. Aanmeldingsformulieren kunnen tot en met dins dag 10 mei worden aange vraagd en ingeleverd bij de familie Van Goozen, Zonnegaarde 27. Op 10 mei zal het bestuur van de ijsclub tevens zitting hou den in het clubhuis van SJZ van zeven tot acht uur voor het verstrekken van informatie. Het bestuur van de ijsclub toont zich bijzonder ingeno men met de definitieve beslis sing dat de ijsbaan in Leiden voorlopig nog enkele jaren open blijft. In het bijzonder voor de jeugdopvang is dat Van essentieel belang. De zoge naamde „droogtraining" voor de jeugd tot en met 12 jaar start op 18 mei onder leiding van Piet Kranenburg, terwijl op 19 mei de jeugd vanaf 13 jaar plus de senioren hun acti viteiten beginnen onder lei ding van Piet van Goozen. In het bijzonder jeugdigen in de leeftijd van 8 tot en met 12 jaar zijn nog welkom bij de ijs club die naast droogtrainingen en trainingen op de baan te Leiden ook aktief is op de Uit hof in Den Haag. Nadere in formatie over het wel en wee van de ijsclub wordt gaarne verstrekt door de familie Van Goozen, telefoon 2466. Weidse voetbal- ilubs strijden im „Klaas luner Bokaal" tIDEN LDWS houdt deze laand weer het toernooi om „Klaas Huner Bokaal". Aan evenement doen vrijwel Ie Leidse voetbalclubs mee. diverse verenigingen zijn [edeeld in poules. De finale het toernooi wordt op 29 ;i op het LDWS terrein ge leld, de poulewedstrijden in tegenstelling tot irgaande jaren, afgewerkt de velden van de eerstge- ;mde clubs, et gebeuren begint dinsdag mei. In poule 1 staan dan [tmoetingen tussen VNL en 'S en DOCOS en Leiden op programma. In poule 2 enfeffen Roodenburg en ZLC 20|>.) en VTL en Leidsche Boys aar. In poule 3 de wedstrijd IWS-Sleutels en in poule 4 nje Groen-Unitas Leiden. 16 mei treffen Lugdunum Sleutels elkaar, terwijl de ijd tussen ZLC (za.) en ASC dag later uitgevochten zal •den. Voor donderdag 19 staan de volgende wed- len op het programma: len-UVS en VNL-Docos in Ie 1, Leidsche Boys-Rood- arg en ZLC (zo)-VTl in lie 2, VNA-Lugdunum en utels-LDWS in poule 3 en poule 4 Unitas Leiden-ZLC ASC-Oranje Groen. De ltste poulewedstrijden wor- donderdag 26 mei afge- •kt. Zaterdag 28 mei spelen poulewinnaars tegen elkaar een dag later worden de fi- gehouden. De poulewed- len beginnen, met uitzon- ïg van LDWS-VNA f.30), steeds om zeven uur ivonds, de ontmoetingen :n de poulewinnaars van- evenals de finales om en om 14.30 uur aan. LEIDEN De landelijke bekercompetitie is al jaren een formule, die op het lijf geschreven lijkt te zijn voor Philidor. Keer op keer werd een plaats in de top bemachtigd en vorig jaar was dit zelfs de hoog ste. Ook dit seizoen is zon der veel problemen de laatste ronde bereikt. BSG, dat al eerder LSG uitgeschakeld had, bleek een eenvoudig te nemen hindernis'. Jeroen Piket overspeelde aan het vierde bord Eddy Sibbing en liet .geen moment twijfel bestaan over de uitslag van de partij. Rinie Kuyf had het wat lastiger tegen Ton van der Heyden. De BSG-er wist met een nieuwtje uit de laatste In- formator, die Kuyf nog niet kende, duidelijk voordeel te bereiken. Het gelukte de Phili- dor-kopman echter de stelling weer in evenwicht te brengen en vervolgens zelf het roer in handen te nemen. Op het mo ment dat hij groot overwicht bezat, verwisselde hij echter twee zetten, waardoor het punt alsnog naar BSG ging. Broertje Hans Kuyf deed het iets listiger. Tegen Henk van der Poel wikkelde hij rustig af naar een remise-eindspel om dit vervolgens zonder blikken of blozen te winnen. RAG de Graaff trok het team over de streep. Weliswaar wist hij zijn gewonnen stelling tegen Mar cel Peek niet te verzilveren, maar remise was voldoende om de wedstrijd te winnen (2.5-1.5). Voor de finale, die eind mei in een vierkamp ver speeld wordt, heeft zich in middels ook het profteam De Variant uit Breda geplaatst. De negende en laatste ronde van de KNSB-competitie die zaterdag op het programma staat, heeft de meeste Leidse teams niet zo veel meer te bie den. Alleen voor Philidor 1 is nog enige eer te halen als de amateurtitel voor de neus van Utrecht weggekaapt kan wor den. Hiervoor is het wel zaak dat er van de neefjes uit Leeu warden gewonnen wordt. Voor LSG 1 is er na de vrese lijke nederlaag uit de vorige ronde weinig meer te beleven. De uitwedstrijd tegen Paul Keres zal dan ook niet veel om het lijf hebben. Ook bij Phili dor 2 - Oud Zuylen en Voor schoten - HVO zijn de kaarten geschud. Voorschoten speelt voorlopig haar laatste KNSB- wedstrijd, de overige teams zijn veilig. Wat wel een spannende zaak belooft te worden is de eerste ronde van de promotie-compe titie. LSG 2, overtuigend win naar van de LSB, staat bekend om haar grillige uitvallen, zo wel naar boven als naar bene den. Wanneer de zenuwen in bedwang gehouden kunnen worden, mag de uitwedstrijd tegen het Amsterdamse Caïssa geen onoverkomelijke hinder nis zijn. Aardig detail is nog dat het lot van LSG 4 afhan kelijk is van het slagen van LSG 2. Door de degradatie van Voorschoten naar de on derbond moet er immers een verzwaarde degradatie in de promotieklasse optreden, tenzij LSG 2 promoveert. LEIDEN De Leidse zwem vereniging De Zijl/LGB orga niseert komend weekeinde, in samenwerking met de Ko ninklijke Nederlandse Zwem- bond in zwembad De Zijl de finales van de Speedowedstrij- den. Voor deze jeugdwedstrij den, die zowel zaterdag als zondag om 14.30 uur beginnen, hebben zich voor elke afstand de twaalf besten uit de diverse voorrondes geplaatst. De Zijl/LGB kent komend weekeinde, van de verenigin gen uit de Kring Gouwe Rijn streek, de meeste zwemmers en de meeste startbewijzen. Zeven jeugdige talenten ko men in totaal dertien maal aan de start. LZ '86 zag zes zwem mers en zwemsters zich plaat sen voor elf afstanden, terwijl het Alphense AZC met vijf deelnemers aan eenzelfde aan tal starts komt. Boskoop vero verde met drie jeugdigen ze ven stratbewijzen en BZPC is dit weekeinde met een zwem mer (Dennis van Ravenswaay) op vijf afstanden vertegen woordigd. In het nu volgende overzicht de deelnemende zwemmers en zwemsters en de afstanden (compleet met plaatsingsnum mers) waarop zij zullen star ten. D* Zijl/LGB: Meisjes geb. 1970: Jo- landa Laterveef 5, 100 m. vlinder; 8, 100 m. vrij; 10, 200 m. wissel. Mireille Correljé 4, 100 m. school. Meisjes geb. 1973: Yvonne Laterveer 6, 100 m. vlinder. Meisjes geb. 1974: Ama- rentia Verkade 6. 100 m. rug; 12. 100 m. vrij. Jongens geb. 1970: Leon Luy- ten 10, 100 m. vrij. Jongens geb. 1972: Erwin Siera 10, 200 m. wissel; 11. 100 m. vrij. Jongens geb. 1973: Laurens van Kampen 5, 100 m. rug; 7. 100 m. vlinder; 12, 100 m. vrij. LZ 16: Meisjes geb. 1972: Pauline Stastra 12. 200 m. wissel, 12. 100 m. vlinder. Meisjes geb. 1974: Nancy Kijk in de Vegte 2. 100 m. rug; 3, 100 m. vrij; 4. 100 m. school; 6, 100 m. vlinder. Simmy van Deelen 4, 100 hl. vlinder. Jongens geb. 1970: Marco Mulder 12. 200 m. wissel; 12. 100 m. vlinder. Jongens geb. 1972: Bas Wll- lemsen 9. 100 m. vlinder, Martin Bar- tels 8. 100 m. school. AZC: Meisjes geb. 1971: Tamara Mattheeuwsen 10, 100 m. rug. Meids- jes geb. 1972: Ellen Voets 4, 100 m. vrij; 8. 100 m. vlinder; 9. 100 m. rug; 11. 200 m. wissel. Meisjes geb. 1973: Natasha Matteeuwsen 2, 100 m. rug; 11, 100 m. vlinder. Meisjes geb. 1974: Nanja van Ree 12. 100 m. rug. Jongens geb. 1972: Jan Sonneveld 2. 100 m. vrij; 2. 100 m. rug; 9. 100 m. vlinder. Boskoop: Jongens geb. 1970: Pascal Bontje 10. 200 m. wissel; 10. 100 m. school; 10. 100 m. vrij. Jongens geb. 1972: Jan Willem van de Hoek 6, 200 m. wissel. Jongens geb. 1973: Mark van de Zijden 8, 100 m. rug; 8, 100 m. vrij; 10. 100 m. vlinder. BZPC: Jongens geb. 1970: Dennis van Ravenswaay 3. 100 m. vrij; 4, 100 m. vlinder; 5. 200 m. wissel; 6. 100 m. rua, 9. 100 m. school. )pen huis Die Leythe IIDEN In het kader de Landelijke Roei- bedoeld om met ne het recreatieve roei- J nieuwe impulsen te ge- 'n, houdt „Die Leythe" •erdag open huis. Op het complex van de roei club aan de Leidse Morsweg 148 krijgt eenieder de kans eens in een „echte" boot te stappen en een eindje te roei en. Overigens start zaterdag ook de roeivierdaagse. Een door „Die Leythe" georgani- Uitslagen KNVB Afdeling Leiden seerd evenement voor de geoe- fende roeier. Men kan zowel 's ochtends als 's'avonds terecht. Het bootty pe wordt in overleg met de deelnemers bepaald. De kosten per roeier bedragen vijf gul den. Zaterdag Dames: Junioren: Randstad Sport al - Teylingen-al 0-3. Pupillen: LFC bl - Alkmania bl 0-2. Heren: Senioren: 5H: Rijnsburgse Boys 11 - SJZ 3 1-0. A-Junioren: HA: Noordwljk al - SVLV al 7-0. B-Junioren: Bl: Rijnsburgse Boys bl - Foreholte bl 1-0. 4E: ASC 5 - DOCOS 5 2-3. 5J: Bernardus 11 - Kickers '09-7 2-4. 5L: Bernardus 13 SJZ 8 4-1. 5M: Unitas Leiden 4 - DOCOS 15 3-8 LEIDEN De bowling competities in Zuid-West lijken voor Fitnesscen trum Leiderdorp een dra matisch slot te krijgen. Het driemanschap van het 'centrum' zag in vier we ken tijd een voorsprong van negen en een half punt op Hans Menken 1 slinken tot een half punt. Maandag werd met 1-3 van De Bisschop verloren, terwijl de geroutineerde nummer twee Tobbers terzijde schoof (4-0). Maar ook het 'Leiderdorpse' vijfmansteam lijkt ver moeid te raken. Ook hier bivakkeerde de ploeg van captain Leo Burghouwt het grootste deel van de league op de hoogste posi tie van de eerste klasse. Drie weken geleden werd met de Menkenvijf nog gedecideerd afgerekend (4-0). Nu is ook hier hét voordelige saldo van drie en een half punt geredu ceerd tot een half. Terwijl bij de trio's nog drie wedstrijden zijn te spelen en de twee kemphanen elkaar niet meer ontmoeten, moet er door de quintetten nog - op de laatste speeldag - een onder ling duel worden uitgevoch ten. Overigens greep het 'tweede drietal' van Menken dinsdagavond de titel en pro moveert daardoor naar de hoogste klasse. Henny's Rits is al zeker van degradatie. René van der Horst (Menken) scoor de uitstekend, getuige zijn 217, 237 en 194 is 648. op de maandagvondleague in Holiday Inn. Deze week werd weliswaar van Water buffels verloren. De zege op Ampère (3-0) was voldoende om zich kampioen te mogen noemen. Braxhoven verloor zowel van Lions Ladies als van Ampère. Op dinsdag staat Sportcenter er zeer florissant voor. Terwijl de Holiday Inné- quipe New Balance en Tatas duidelijk met 3-0 terugwees, verspeelde Wanninkhof 2 drie belangrijke punten bij Tatas. De 'bakkersclub' verspeelde daardoor de leidersplaats. Met nog één wedstrijdavond (twee duels) in het verschiet heeft de thuisploeg nog vier punten no dig. Dana Quinn van Sport center was individueel hel sterkst bezig. Hij plaatste 774 over 4 games. Op de laatste dinsdagse com petitie-avond bij Bowling Oostdara greep Schotse Bar als laatste équipe gedecideerd het kampioenschap. Polar Ex- Cress kreeg met 8-0 op de roek. De 'barformatie' hield ermee Van der Mey, dat tegen zes punten achterstand aan keek. op dezelfde afstand. Nico Haspels was de beste bowler met 594 (3 games). Vol- Sende week strijden de perio- ekampioenen tegen elkaar om twee plaatsen in het finale- veld. De zes kampioenen, aan gevuld met de twee periode kampioenen, knokken dan daarna op één dag om de Noordwijkerhoutse vijfmansti- tel. 1e klasse vijfmans: 1. Fitnesscen trum 33-100,5, 2. Hans Menken 33- 100, 3. Scarabee 33-52,5, 4. Tobbers 33-51. 5. BvM 33-47, 6. Pintrotters 33-47. 2e klassa vijfmans: 1. BLF 32-111. 2. Braxhoven 32-100.5, 3. Skydivers 32- 62. 4. Bad Company 32-41,5, 5. La- dan 32-38. 6. Bocas 32-30. 1e klasse trio's: 1. Fitnesscentrum 32-78, 2. Hans Menken 1 32-77,5, 3. Tramps 32-75,5, 4. Bisschop 32-56, 5. Tobbers 32-50, 6. Henny's Rits 32- 34. 2e klasse trio's: 1. Hans Menken 2 33-82,5, 2. Van de Born 33-71,5, 3. Schetter Optiek 33-71, 4. BLF 33-70, 5. Pinners 33-62,5, 6. Van der Meer 33-38,5. 3e klasse trio's: 1. Verboon 32-71,5, 2. Splits 2 32-67, 3. Plnset 32-66,5, 4. Henskens 32-64.5, 5. Ladan 1 32- 58,5, 6. Thomas 32-56. 4e klasse trio's: 1. Huspub 32-94,5, 2. Ladan 2 32-74, 3: Willems 32-63. 4. Helija 32-57, 5. Parva 32-50, 6. First One 32-43,5. Maandag: 1. Boobytrap 66-139,5, 2. Braxhoven 66-121; 3. Lions 66-115, 4. Lions ladies 66-105, 5 Pinballs 66- 98. 6. Internationals 66-97,5. 7. Hus pub 66-86. 8. Waterbuffels 66-86. 9. Ampère 66-78, 10. Frenches 66-61, Dinsdag: 1. Sportcenter 66-145. 2. Wanninkhof 2 66-142,5, 3. Wannink hof 1 66-129,5, 4. Lions 66-110,5, 5. Rabbits 66-106, 6. Fighters 66-104,5. 7. New Balance 66-91.5, 8. Tatas 66- 79,5, 9. Torentrekkers 66-76, 10. Magt 66-70. BBN Eindstanden aan kop: Maandag laat: 1. Volvo Travelers 36- 193, 2. SKC 36-162, 3. Malle Jantjes 36-154. Dinsdag vroeg: 1. Schotse Bar 36- 190, 2. Van der Mey 36-184, 3. Eagles 36-154. Dinsdag laat: X Video 36-181, 2. Duyndam Broekhof 36-162, 3. De Wit 36-161. Woensdag: 1. Pinpoint 35-183, 2. Tukkers 35-162, 3. Datsun Boys 35- 145. SASSENHEIM De jubi lerende Volleybal Club Sassenheim organiseert zaterdag 7 mei een de monstratiewedstrijd tus sen twee eredivisieploe- gen. De publiekswedstrijd wordt gehouden in sporthal Wasbeek en gaat tussen Brother/ Marti nis en Zaan '69. Deze teams, die een belangrijke leveran cier voor de nationale ploeg zijn, beginnen om 14.30 uur met hun wedstrijd. Enkele namen van bekende spelers die meedoen: Jan Snip- pe (10 maal in het nationale team), Harry Veldhuis (160 maal in het nationale team), Onno Kalf (102 maal in het nationale team) en als klapper Avital Selinger, de Israëlische spelverdeler die in zijn eigen land al vaak de nationale eer verdedigde.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 7