vNVB negeert verzoek mrgemeester Volendam )ud FC Dén Haag op valreep in finale minivoetbalshow (inses anne lN paarden niet ikostigen jan raas ruim aan leiding oodweer bedreigt ionde van Amerika P.öpRT' QzidócOowiarit VRIJDAG 8 APRIL 1983 PAGINA 9 sPec>pEN Prinses Anne van Engeland, ^et fïan de groten uit de military, zal het ent dé^jg weekeinde niet deelnemen aan de zonn&jjjden jn Badminton. De echtgenote Mark Phillips verklaarde in Londen je paarden die zij op dit moment tot beschikking heeft nog te jong en oner- i zijn voor een dergelijke samengestel- ïdstrijd. De prinses zei tevens dat haar ïg iddelen ontbreken om paarden te ko- *V:- ie wel geschikt zijn voor dit soort wed en. Daarom zal zij ook ontbreken bij de nde grote wedstrijd in Engeland, die in praktisch bij haar ouders voor de deur jndsor, wordt gehouden. Mark Phillips eens zal daar wel deelnemen. Voetbalwedstrijd ter ere van paus ROME Het tweede bezoek van paus Johannes Paulus II aan zijn geboorteland Polen zal overeenkomstig de wens van de Italiaanse organisato ren worden opgeluisterd met een voetbalwedstrijd tussen het Poolse elftal en AS Roma. Dit heeft het Italiaanse blad Gazzetta dello Sport gisteren gemeld. Ook indien het hoofd van de rooms-katholieke kerk niet de mogelijkheid heeft het duel bij te wonen, zal de ont moeting ter ere van de vroe gere kardinaal Karei Woytyla worden gehouden. Henk Houwaart naar Cercle Brugge BRUGGE Henk Houwaart is met in gang van volgend sei zoen benoemd tot hoofdtrainer van de Belgische eersteklas ser Cercle Brugge. Houwaart volgt een andere Nederlander, Han Grijzenhout, op. Het contract met Grij zenhout werd door het bestuur van de Vlaamse voetbalclub niet verlengd. PARIJS De Vlaamse klassie kers Ronde van Vlaanderen en Gent-Wevelgem hebben de voorsprong in het Super Presti- ge-klassement om de officieuze wereldbeker van Jan Raas ver groot. De Zeeuw heeft 130 pun ten en wordt op de tweede plaats gevolgd door de Ier Sean Kelly, die Parijs-Nice op zijn naam bracht. De stand aan de kop is: 1. Jan Raas (Ned) 130 punten; 2. Sean Kelly (Ier) 70; 3. Giuseppe Saronni (Ita) 60; 4. Roberto Visentini (Ita) 45; 5. Fons de Wolf (Bel), Guido Bon- tempi (Ita), Ludo Peeters (Bel) en Leo van Vliet (Ned) allen 40. Vriesekoop zevende op wereldranglijst BOEDAPEST De Europees kampi oene Bettine Vriesekoop neemt op de wereldranglijst van de internationale tafeltennisfederatie de zevende plaats in. De Nederlandse, momenteel in voorbereiding op de eind deze maand te houden wereldtitelstrijd in Tokio, is op de ranglijst van de dames de best geklasseerde Europese speelster. De eerste zes plaatsen worden ingenomen door Chinese speelsters. Tong Ling staat als eerste geklasseerd. Bij de he ren is de Chinese overheersing iets minder sterk. De Zweed Mikael Ap- pelgren, kampioen van Europa, bezet achter drie Chinese tafeltennissers de vierde plaats. Op deze lijst heeft Guo Yaohua de leiding. Delgado behoudt eerste plaats VITORIA De Spanjaard Pedro Delgado heeft de lei ding in de wielerronde van Baskenland behouden. In de vierde rit, van Munguia naar Vitoria over 153,5 kilometer, waagde zijn landgenoot Jose Antonio Cabrero een eenza me vluchtpoging, die ditmaal met de ritzege werd be kroond. De toppositie in het algemeen klassement van Delgado werd evenwel niet bedreigd. De Italiaan Guido Bontempi won de sprint van het peloton en eindigde als tweede. Ruime winst dames Voorburg VOORBURG De dames van Inda Nu- sah/Voorburg hebben gisteravond de com petitiewedstrijd voor de eredivisie basket bal tegen BOB met 79-64 gewonnen. Voor burg had in de zesde minuut nog wel een achterstand van 11-18, maar liep na de tiende minuut uit en eindigde bij de rust met een positieve score van 43-25. Na de rust kwamen de gasten nog wel dichtbij tot 49-43. maar binnen vier minuten sloeg Voorburg opnieuw terug: 59-43. Daarna kwam de voorsprong niet meer in gevaar. Annette Keur was met 23 punten voor Voorburg topscorer en ook Irene Bergsma was met 16 punten succesvol. Bij BOB was Carla de Liefde met 24 punten de meest trefvolle speelster. Voorburg kon de over winning in verband met de strijd voor de tweede plaats - Amstelveen is reeds kam pioen - goed gebruiken. de ma— T Volendam moet zijn thuiswedstijd tegen FC v Haag op zaterdag 7 mei spelen. Het bestuur van de betaald voetbal van de KNVB heeft gisteren in I besloten niet in te gaan op het verzoek van bur- «ester Pouw van Volendam om het duel een dag te „Poslihuiven- Met deze beslissing wil het sectiebestuur competitiever valsing voorkomen. De wed strijden voor de laatste twee competitieronden in de eerste divisie worden alle op zater dag gespeeld. De burgemeester van Volendam en Edam wilde het duel op zondag laten af werken, omdat hij op zaterdag ongeregeldheden van Haagse supporters vreest. Een belang rijke rol daarbij speelde ook het feit dat de Mobiele Een heid wel op zondag, maar niet op zaterdag kan worden inge- taatstrainers /en in dienst HAAG Voorzitter van Ufford van de |klijke Nederlandse enrijders Bond ver- I dat de KNSB voor ko- I seizoen het viertal trai- contracteren, dat de Boegen ook in het 1981/82 onder zijn I had. Morgen besluit de Isgroep trainers tijdens ijeenkomst in Amersfoort Tet dagelijks bestuur een evaluaties, waarna het I-bestuur een beslissing de personele sa- felling van de trainings- I Dat zou betekenen dat Boer trainer bij de he- ■roundploeg blijft. Zijn |me functie van trai- ordinator staat hij fchijnlijk af aan een full- die de KNSB met in- /i/an september in dienst zet. Indien Pouw naar het voor beeld van zijn ambtsgenoot in Alkmaar besluit de wedstrijd binnen zijn gemeente op zater dag te verbieden, mag Volen dam van het sectiebestuur een ander veld kiezen om zijn thuiswedstrijd af te werken. Die accommodatie moet wel voldoen aan de eisen (afraste ring en dergelijke), die de KNVB voor betaald voetbal stelt. Burgemeester Polak van Am sterdam ziet geen reden de wedstrijd AZ '67-Ajax te ver bieden. De organisatie van het Oude Stijl Jazzfestival in Breda heeft burgemeester Merkx ge vraagd de voetbalwedstrijd NAC-Feyenoord van zaterdag 14 mei te verplaatsen naar zondag 15 mei. De organisatie vreest grote problemen met de supporters van Feyenoord als het internationaal bekende festival samenvalt met de voetbalwedstrijd. Burgemees ter Merkx heeft het verzoek in overweging genomen en heeft de Bredase politie om advies gevraagd. In voorgaande jaren zijn 's middags al grote problemen ontstaan met groepen voetbal- suppporters. De organisatie vreest dat het festival hier ook dit jaar weer ernstig nadeel van zal ondervinden. De kans dat de KNVB de verplaatsing naar de zondagmiddag zal toe staan is overigens, zo denkt men bij NAC, uiterst gering. Feyenoord heeft nog kans op het landskampioenschap en NAC vecht tegen degradatie. De KNVB wil dat ook alle wedstrijden in de eindfase van de competitie van de eredivi sie op hetzelfde tijdstip ge speeld worden. Amsterdam Burgemeester Polak van Am sterdam heeft meegedeeld dat hij geen mogelijkheid heeft de voetbalwedstrijd AZ '67-Ajax morgen in het Olympisch Sta dion in de hoofdstad te verbie den. De wedstrijd zou oor spronkelijk in Alkmaar ge speeld worden, maar de burge meester van die plaats verbood dat, omdat hij de kans op rel len op zaterdag te groot achtte. De KNVB en de voetbalclubs besloten toen de wedstrijd naar Amsterdam te verplaat- De politiebonden in de hoofd stad lieten woensdag echter weten daartegen te zijn, omdat dat opnieuw extra werkbelas ting zou betekenen voor de Amsterdamse politiemensen. Polak heeft nu verklaard dat de voetbalwedstrijd verboden zou moeten worden op grond van artikel 219 van de ge meentewet. Dat geeft de bur gemeester in geval van vrees voor rellen de bevoegdheid be paalde bevelen uit te vaardi-r gen ter beperking van het ge vaar. „Toepassing van de ver regaande bevoegdheden, die dit artikel geeft, kan alleen in uitzonderlijke omstandighe den, die in dit geval in Am sterdam niet aanwezig zijn", aldus Polak. Volgens hem hebben wedstrij den tussen AZ en Ajax in Am sterdam, anders dan in Alk maar, tot nu toe nooit tot grote problemen in de sfeer van de openbare orde geleid. Boven dien vindt hij gebeurtenissen als deze wedstrijd op Amster damse schaal niet uitzonder lijk. Om de extra werkdruk voor de Amsterdamse politie te verlichten heeft Polak be sloten via de commissaris van de koningin bijstand aan te vragen van 45 politiemensen uit andere korpsen. Alberto Salazar verbetert hier het record tijdens de marathon van New York. De klok wijst een tijd van 2.08.13 aan. COMPUTER VOORSPELT WERELDRECORD SALAZAR ROTTERDAM Volgens een Amerikaanse computer gaat Al berto Salazar morgen in de marathon van Rotterdam zijn we reldrecord, dat hij op 23 oktober 1981 op 2 uur 8 minuten en 13 seconden bracht, verbeteren tot 2.07,34. Dezelfde computer voor spelt voor de Australiër Robert de Castella een eindtijd van 2.08,16. De voorspelling is gedaan op basis van de gegevens, die de atleten hebben verstrekt over hun trainingsschema, tussen- en eindtijden van voorgaande marathons. Toen Salazar, die morgen ook Gerard Nijboer in zijn gezelschap zal vinden, in 1981 in New York zijn wereldrecord op 2.08,13 bracht, voorspel de dezelfde computer enkele dagen tevoren een eindtijd van 2.08,11. KNVB weet niets van zwart geld ZEIST De KNVB heeft op geen enkele wijze be wust meegewerkt aan een eventueel zwart-geldcir- cuit van de eredivisieclub FC Utrecht. Dat heeft het sectiebestuur betaald voetbal van de KNVB gis teren in Zeist laten weten. In een artikel in van het weekblad Vrij Nederland werd de suggestie gewekt dat de voetbalbond be trokken is geweest bij „zwarte betalingen". Het gaat in het artikel om de betaling van 18.880 gulden (inclusief btw) voor het afstaan van doel man Hans van Breukelen van FC Utrecht aan de KNVB tijdens het toer nooi om het Europees kampioenschap van 1980 in Italië. Volgens de KNVB heeft de financiële administratie van de voetbalbond het bedrag overgemaakt op een reke ning, die de Stichting FC Utrecht heeft verzocht. Dat is de gebruikelijke gang van zaken. De stichting had de KNVB verzocht het be drag over te maken op een rekening bij de NMB te Utrecht. Naar de me ning van het sectiebestuur bleek uit de factuur niet dat de rekening niet ten name van FC Utrecht was gesteld. Van de zijde van de KNVB wordt ge steld dat er geen enkel bezwaar bestaat om gel den die een club toeko men aan derden over te maken. ran 10 inform 126. 'ERDAM Oud FC laag gniffelde. De finale minivoetbalshow in het ■damse sportpaleis Ahoy' ^at blijdschap oyer wat ingetogen was, door het realiteitsbesef, lereiken van die eind- fip 12 mei was maar een tje op zijn kant. idelen I bewijs 21 seconden voor het s geplyan de halve finale te- lechte Twente bepaalde Lex waaihmaker de eindstand op 6-6. Daarna trad een andere Haagse held in de schijnwer- pen. Woody Louwerens, die stopte strafschoppen van Fer ry Pirard en Jan Bronkers. Omdat Henny Ardesch, de doelman van Oud FC Twente die net zo goed aan de andere kant had kunnen staan van wege zijn Haagse verleden, kansloos was bij de strafschop pen van Piet de Zoete en Aad Mansveld' bereikte de Oude Haagse Glorie de eindstrijd, waarin het NAC ontmoet, dat bestaai weinig"" at. Heti n biedt jke opl is het i lange lermidt" Toch ieel del aak in ;en, zegl 1U VOOI au heeljNiA BEACH Noodweer in het zuidoosten van de Ver- com t Staten leek gisteravond het succes van de eerste wieler- mengeijn(je van Amerika te bedreigen. Het hele trajekt van de word'ag van start gaande driedaagse etappewedstrijd naar Was- ïtstaanjn js gisteren overspoeld door ongekend hevige regenval, het voOersverwachtingen voor vandaag en morgen waren zo mo- r ook n0g slechter. ven opwe zuiden van de Verenigde Staten gaat al dagenlang ge lde vr3,nder wolkbreuken en overstromingen. In de staten Mis- van vejii Alabama en Louisiana zijn 20.000 mensen uit hun hui- laP en.rdreven. De voorlopers van het rampweer hadden giste- ng- de startplaats van de Ronde van Amerika, Virginia Be- V-u n Atlantische Oceaan, bereikt, tuurlijkgamsatoren hopen dat de weergoden het evenement al- ixeermfzondag, bij de aankomst in Washington, gunstig gezind zijn. De finish van de Tour of America valt in een groot Ëest in het regeringscentrum van de Amerikaanse hoofd inde van Amerika telt vijf Nederlanders onder de deelne- Het zijn Bert Oosterbosch, Ad Wijnands, Henk Lubber- Goeden Leo van Vliet in de ploeg van Peter Post en Frits Pirard wordt'01" een Italiaanse formatie rijdt. Naast de Nederlanders zijn >1 problteen De Vlaeminck, De Jonckheere, De Muynck, de Au- grijzin^f Anderson en de Fransen Fignon, Bernaudeau en Lau- id dat bekendste deelnemers. Ajax in de eerste wedstrijd van gisteren (geleid door de Bredase scheidsrechter Frans Derks) met 7-5 klopte. De ingetogen vreugde in Haagse kringen hield ook ver band met het besef, dat de 3600 toeschouwers zelden op windend voetbal werd ge toond. „En dat is de voorgaan de keren toch echt anders ge weest", verklaarde coach Didi Vathauer na de teleurstellende wedstrijden, waarin vpor show zo weinig plaats was geweest. „Oud FC Den Haag was toen elke keer de -sensatie van de avond. Vanavond is daar niets van terechtgekomen. Natuur lijk, alle ploegen wilden in de finale komen, misschien was men daarom wel zo voorzich tig". Ook NAC-Ajax was slaapver wekkend. Er werd heel be dachtzaam gecombineerd. Er werd echter vaak ook zo per fect dekking toegepast, dat dat combineren eindeloos voort ging en bij menigeen het geeu wen opwekte. Vathauer be loofde, dat zijn team tegen FC Twente wel leven in de brou werij zou brengen. Het is er nauwelijks van gekomen. Kennelijk moet het feit, dat Oud FC Den Haag vrijwel voortdurend tegen een achter stand aankeek, hiervan wel de oorzaak. FC Den Haag moest komen, moest de Twentse ver dediging zien te omzeilen. Dat impliceerde taktisch inzicht en vooral geduld. En dat had Oud FC Den Haag. Af en toe was er wel opwin ding, want de combinaties waaruit de Hagenaars scoor den mochten er zijn. Het hoog tepunt was de kopbal (Vat hauer: „A la Bakhuys") van Leen de Graaf, die dubbel tel de en FC Den Haag meteen een voorsprong van 4-3 be zorgde. Omdat scheidsrechter Lau van Ravens kennelijk ge ïrriteerd raakte van het onop houdelijke gekwetter van de Twentse coach Eddie Achter berg was hij bepaalde niet te gen de Hagenaars. De voorma lige toparbiter stuurde de En- schedese doelman Ardesch voor een licht vergrijp zelfs twee minuten naar de straf bank. Dat dit ook zijn Haagse collega Louwerens ook over kwam, had meer de indruk van een „goedmakertje". Al met al werd vooruitgekeken, naar 12 mei. Vathauer: „Daar er al aardig wat mensen uit Den Haag waren meegeko men, kun je dan heel wat ver wachten. NAC neemt ook al gauw vijf, zes bussen met sup porters mee, het kan dan lek ker druk worden". FC Den Haag-FC Twente: Jeuring 0-1, De Zoete 1-1, Jeuring 1-2, Van der Vall 1-3, Schoenmaker 2-3, De Graaf (kopbal) 4-3. Van der Vall 4-4. Jeuring 4-5, De Graaf 5-5. Van der Vall (strafschop na drie hoekschop pen) 6-5, Schoenmaker 6-6. NAC-Ajax: De Koning (strafschop) 0-1, Nuninga 0-2. Quaars 1-2, Nunin- ga 1-3, Brouwers 2-3, Van Gorp 3-3, Bouwmeester 4-3, Mulder 4-4. Ad Graauwmans 5-4, Swart 5-5. Brou wers 6-5, Bouwmeester 7-5. (Van onze correspondent) den zó— ïten wd dat be), eigen Maar toch anse regering verlangt i)rtboycot Zuid-Afrika it het (jJS De Franse regering heeft er bij de nationale sportor- )e brocjties op aangedrongen alle betrekkingen met Zuid-Afrika :he tipsbreken. In een gisteren gepubliceerde brief, die is gericht ze een Ue Franse bonden, wordt het standpunt gemotiveerd door V°$en °P ^et aPartheids-regime in Zuid-Afrika. mengefaister voor Jeugd, Recreatie en Sport, Edwige Avice, ver- tsen vaHat de bonden niet langer sportlieden naar Zuid-Afrika af- igen en in Frankijk geen evenementen meer organiseren unnen feelneming van Zuidafrikanen. overmafnister maakt een uitzondering voor beroepssporters, die op 432370Qduele titel in Zuid-Afrika aan wedstrijden willen mee- mreau LZij vertegenwoordigen slechts zich zelf. Bovendien kun- n Haagj Zich beroepen op het recht hun arbeid uit te oefenen", in Brocmevrouw Avice. >elganginister verklaarde van plan te zijn sancties te treffen in- n Brocbonden toch betrekkingen met Zuid-Afrika handhaven. Is je ode aard van de eventuele maatregelen liet mevrouw Avice ner 115)iet uit. GEEN SLOOP De gemeente Amsterdam heeft gisteren besloten geen sloop toe te staan van het Olympisch Stadion. Wel zal een beperkte opknapbeurt worden gegeven, die het stadion voor de ko mende tien jaar zal moeten op fleuren. De gemeente stelt dat sloop en her-opbouw te veel kosten met zich mee zouden brengen. Cromvliet slaat toe DEN HAAG Cromvliet heeft gisteravond voor een competitiewedstrijd in de hoofdklasse van de zonda: HVB, Zwart Blauw met 6-1 verslagen. Zwart Blauw kw <m in de eerste minuut al aan de leiding, maar daarna sloeg Cromvliet toe. In IA van de zaterdag HVB wees GDA met 4-2 Escher Boys opzij. Een oe fenduel tussen de hoogste re gionale jeugdteams van Rijs wijk en RVC eindigde in een overwinning van 2-0 voor RVC. Westduitser leidt ijshockey- interland Noorwegen-Nederland ZOETERMEER De Westduitser Kompalla is aangewezen als scheidsrechter voor de twee wedstrijden tussen Noorwegen en Nederland, dit weekeinde in Garmisch Partenkirchen. Neder land en Noorwegen strijden daar om de nog vacante plaats in het Olympisch ijshockey toernooi 1984 te Serajewo. Vier iaar ge leden, in de strijd om het B-wereldkampioenschap in Galati was Noorwegen ook tegénstander van de Nederlandse ploeg, die daar het kampioenschap veroverde en Noorwegen met 8-1 ver sloeg. Vorig jaar speelde Nederland nog twee keer tegen de No ren. De eerste wedstrijd, in Oslo ging met 1-8 verloren, de twee de werd gestaakt nadat de spelers niet meer om de puck, maar met elkaar vochten. De Nederlandse ploeg verdween toen, op last van bondsvoorzitter Schweers, van het ijs. Scholma staat voor beslissing HAARLEM Auke Scholma heeft ook in de negende ronde van het toernooi om het Nederlands damkampioenschap zijn voorsprong v .m twee punten op Rob Clerc behouden. Beiden kwamen in Haarlem, waar de beslissende fase van het 65e titel gevecht wordt afgewerkt, niet verder dan remise. Hun onderlin ge duel dat vandaag op het programma staat, kan beslissend zijn. Clerc is in het voordeel, omdat bij gelijke aankomst de titelver dediger op reglementaire gronden automatisch het kampioen schap krijgt toegekend. De Hagenaar Frits Luteyn leed een ne derlaag tegen Jos Stokkel, die op de derde plaats staat. Jannes van der Wal kwam tegen Toine Brouwers niet verder dan remi- Korts jnoj dichter bij halve finale BAD KISSINGEN Viktor Kortsjnoj is weer dichter bij een plaats in de halve finales van de kandidaten-tweekam pen voor de wereldtitelstrijd schaken gekomen. Gisteren kwam hij met de Hongaar Portisch in de vijfde partij re mise overeen. Kortsjnoj heeft een voorsprong van 4-1 en heeft nog anderhalf punt no dig om halve finalist te zijn. De zesde partij is afgebroken. De achtste partij in de twee kamp te Velden tussen Hüb- ner en Smislov is in remise ge ëindigd. Door deze uitslag be houdt Smislov de leiding in de tweekamp met 4,5-3,5. Smislov heeft uit de resterende twee partijen nog één punt nodig om de halve finales te berei ken. In Alicante eindigde ook de tweede partij tussen Zoltan Ri- bli en Eugenio Torre in remi se. De stand in hun tweekamp is 1-1. Nana Ioseliani uit de Sovjet- -Unie heeft zich geplaatst voor de halve finales van het kan didatentoernooi voor dames. Zij won opnieuw van de Chi nese Liu Shi Lan. De stand is 6-3. Nona Aleksandria ver sloeg in een andere tweekamp de Bulgaarse Tatjana Lemats- jko. De stand is hier 1-1. DAMMEN NK. heren: Negende ronde: Johun B.utiaar -Hans Vermin 1-1; Jus Stokkel-Frits Luteyn 2-0; Rob Clcrc-Evert Bron- sting 1-1; Ruud Palmer-Auke Schol ma 1-1; Ben Smeenk-Bauke Bies 0-2; Toine Brouwers-Jannes van der Wal 1-1. Stand: 1. Scholma 14 punten; 2. Clerc en Stokkel 12; 4. Bastiaannet en Palmer 9; 6. Bies 9; 7 Vermin 8; 8. Luteyn en Van der Wal 7; 9 Bron- string en Brouwers 6; 12. Smeenk 5. Een extra reis met uw krant: ACHT-DAAGSE REIS NAAR DE CÓTE D'AZUR Gezien de grote belangstelling voor onze achtdaagse tou- ringcarreizen naar de Franse Rivièra hebben wij nog een tweetal extra reizen in kunnen lassen. Wie in het voorjaar van het plezierige klimaat aan de Cóte d'Azur wil genieten kan daarvoor alsnog deelnemen aan onze reizen, die ver trekken op MAANDAG 25 APRIL A.S. of MAANDAG 16 MEI A.S. Tussen Toulon en Saint Tropez ligt, in'de nabijheid van Le Lavandou, aan het goudgele strand het hotel Residence Soleil. Alle kamers met bad/douche, toilet, telefoon en balkon, sommige met uitzicht op de blauwe Middellandse Zee. De bus vertrekt om acht uur v.m. uit Den Haag en om half negen uit Rotterdam. Zowel op de heen- als op de terug reis wordt overnacht in Hotel Le Rully nabij Dijon. De vol gende dag wordt via het fraaie Rhóne-dal naar het hotel bij Le Lavandou gereden. Tijdens uw verblijf worden en kele excursies gemaakt o.m. naar Porte Grimaud, Frèjus en Toulon, alsmede een dagtour naar Grasse (bezoek par- fumfabriek), Vence, St. Paul en Nice. De prijs van deze bijzonder aantrekkelijke Cóte d'Azur- tour is ƒ495.- p.p. op basis van 2 pers. kamer. Toeslag èén-persoonskamer 75.-(beperkt beschikbaar). Combi natie reisverzekering 16.- per persoon 5.- kosten. Inbegrepen: vol pension (behoudens de lunches op de heen- en terugreis) alle excursies als genoemd en af scheidsdiner in Nederland. Ook voor deze reis is tijdig boeken dringend gewenst. Inlichtingen en boekingen telefonisch (van maandag t/m vrijdag tussen 9 en 13 uur) onder no. 070-190882 of persoonlijk bij onze stadsvestiging in Den Haag, Spui- straat 71 (op de hoek van het Spui). i^SUTHOFFPERS POSTBUS 16050 2500 AA 's-GRAVENHAGE TEL 070-19.06.82 (MAANDAG T/M VRIJDAG TUSSEN EN 13 UUR.)

Leidse Courant | 1983 | | pagina 9