Van der Wal explodeert fameshockeyploeg iivoriet voor WK Positie Jol en Zondervan in Engeland ter discussie ^sportuitslagen VIJFAJACIEDEN IN MEXICO-TEAM Hübner breekt af FC Groningen wil een groter stadion CeidócSotvumt WOENSDAG 6 APRIL 1983 PAGINA 13 T Weers en Van Vliet tonde van Nedersaksen RDEN Aan de zevende Ronde Vedersaksen, een etappewedstrijd amateurs van vrijdag 8 tot en met rij |ag 16 april in West-Duitsland, i I zes Nederlandse wielrenners l«men. Ploegleider Piet Libregts, plorig jaar met zijn formatie onver- apa( de eerste plaats in het landen- dement greep, heeft onder andere le van Vliet uit Maasland en de Ha- aarir Henk van Weers in zijn ploeg genomen. De andere renners zijn: zal Verhoeven, Peter Hofland, John w isten en Peter Hoondert. De Ron- <as,n Nedersaksen heeft een sterk in* kleitionaal deelnemersveld, met ook ïOO Oostduitse wereldkampioenen r nfl Drogan en Olaf Ludwig. Henk van Weers. Borussia Dortmund ontslaat trainer DORTMUND Minder dan 24 uur nadat Borussia Dortmund in de halve finales van het toernooi om de Westduitse voetbalbeker door het een klasse lager spelen de Fortuna Köln met 5-0 werd verslagen, heeft de club zijn trai ner Karl-Heinz Feldkamp ontsla gen. Helmut Witte, de assistent van Feldkamp, is tot het einde van het lopende seizoen verant woordelijk. Feldkamp, die nog een contract met Borussia Dort mund had tot juni 1984, is de zes de trainer die dit seizoen in de Bundesliga van zijn functie werd ontheven. Prijsvragen DEN HAAG De hoofd prijs van lotto 13 zal niet worden uitgekeerd. Géén van de deelnemers had alle zes cijfers geraden. De verdeling van de prijzen ziet er als volgt uit: Lotto 13: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 5, f. 60.000,00, 3e prijs: 124, f. 3.333,70; 4e prijs: 6.594, f. 62,60. Toto 13: le prijs: 137, f. 329,30; 2e prijs: 2.179, f. 13,80; 3e prijs: 14.186, elk f. 5,30. Toto-gelijk 13: le prijs: 1, f. 4.973,20; 2e prijs: 1, f. 828,80; 3e prijs: 35. f. 118,40. WENEN Vijf spelers van Ajax ziin opgesteld in het Nederlands jeugdteam, dat vandaag in Wenen zijn eerste oefenwedstrijd speelt voor het toernooi om het wereldkampioenschap, dat over twee maanden in Mexico wordt gehouden. Tegenstan der in het Praterstadion is het jeugdelftal van Oostenrijk. De ontmoeting gaat vooraf aan de wedstrijd Austria Wien-Real Madrid, voor de hal ve finales van het Europa Cup 2-toernooi. De opstelling van het Nederlands elftal van spe lers tot 20 jaar ziet er als volgt uit: Menzo (Ajax); Silooy (Ajax), Koot (PSV), Duut (Feyenoord), Snoei (Excelsior); Teuben (Club Brugge), Vanen burg (Ajax), Roord (FC Twente); Van 't Schip (Ajax), Van Basten (Ajax), De Wit (FC Utrecht). Wisselspelers: Bakker, Panhuis en Godee (allen Ajax), Van Duren (PSV) en Laurs (Eindhoven). del:"" airmen derde r. I ijrdidaat voor «'taald voetbal del: niet; hebl >beiEN De verenging Em- nieiis de derde kandidaat elften plaats in het betaalde U. Evenals RBC en Lim- ,onjj heeft de hoofdklasser van KNVB een officiële aan- slot gedaan in de rijen van is pfessionals te worden op- n pen. De ploeg uit Drente sjin de hoofdklasse B met n phterstand van vijf pun- t koploper Achilles '29 de plaats. De kans dat Em- n de eerste divisie wordt aten is gering. Een eis is i ploeg kampioen wordt periodetitel veroverd. ïsker verliest ie feerste ronde inbc >or ON HEAD Marcella ast er heeft gisteren in de lizet ronde van het interna- rgide damestennistoernooi in lenu Head verloren van de i nummer veertien geplaat- et \laudia Kohde. De West- ie g versloeg de Haagse in bijiets: 6-4, 3-6, 6-3. Dril! SCHAGEN Wereld kampioen Jannes van der Wal heeft in de zevende ronde van het toernooi om het nationale damkampi oenschap in Schagen weer voor de nodige opschud ding gezorgd. In zijn partij tegen Jos Stokkel raakte de Fries in het eerste speeluur zo van de kook toen zijn tegenstander op behoorlijke afstand van de arena enkele familiele den begroette, dat hij de schijven op het bord door een gooide en de partij re glementair verloor. Met deze daad verspeelde Van der "Wal definitief zijn kansen op de Nederlandse titel. Het tumult begon al kort na de opening toen Van der Wal een van de deelnemers, die enige belangstelling toonde voor het duel, nogal bits wegstuurde van zijn bord. Stokkel was ex tra op zijn hoede, maar kon niet voorkomen dat de wereld kampioen explodeerde toen hij zag dat de speler uit Huissen met zijn moeder een paar woorden wisselde. Van der Wal protesteerde luidruchtig bij de arbiter, die hem tot kalmte maande. Toen de Fries bij zijn bord terugkeerde, deed hij zijn zet, maar schoof met een de schijven door elkaar. Arbiter Deichmann sprak hem daarop vermanend toe en ver telde hem dat zijn tegenstan der de partij op reglementaire gronden kon opeisen. Stokkel deed dat prompt en kreeg de overwinning toegewezen. Lange tijd na dit incident leek Van der Wal nog niet te be grijpen wat er precies was ge beurd. Telkens kwam hij bij het bord terug, deed een zet en drukte de klok in. De wereld kampioen verbaasde zich er over dat hij geen tegenstander meer zag en vroeg regelmatig bij de arbiter tegen wie hij speelde en waar deze opponent dan bleef. Pas laat in de ronde werd hem duidelijk dat hij niet meer hoefde te spelen. Deze voorvallen hadden wel Jannes van der Wal laat hier op de archief-foto in de partij tegen de Ivoriaan Issa Traore de stenen nog ge woon op het bord liggen. hun invloed op de andere par tijen. Koploper Auke Scholma kwam in een aanvalspartij te gen Brouwers weer niet ver der dan remise. Titelverdedi ger Rob Clerc stond Hans Ver min al spoedig een randschijf op 25 toe, maar kon daaruit geen beslissend voordeel boe ken. Hoewel Clerc nog een schijf offerde om naar dam door te breken kreeg de Hage naar geen winstkansen. Ruud Palmer leek op een herhaling uit van zijn vorig jaar gespeel de partij tegen Luteyn, die de Nijmegenaar toen won. Dit keer kreeg Luteyn een Kerk hof-schijf, waar tegenover Pal mer een omsingeling stelde. Ook deze spelers werden ech ter in hun concentratie danig gestoord. Luteyn kon zich nu door een offer bevrijden en hij zag in een zeven om zeven stand zijn vredesvoorstel geho noreerd. Het toernooi om het Neder landse kampioenschap voor dames is gisteren gestart met een verrassende nederlaag voor titelhoudster Mieke Heit- meier. Tegen Karen van Lith gaf Heitmeier op de 78e zet na zes uur spelen een puntende- ling uit handen. TEL VEEN De Ne- indse dameshockey- staat aan de voora- van een heet karwei, ag begint op het tgras van het Tun kstadion in het tro- warme Koeala ïpoer het toernooi om ffa/IFWHA wereld- r, zoals de officiële ming luidt. Oranje is roor op grond van de -■ -ant goede prestaties I Jet recente verleden J erste geplaatst en de favoriet, venement heeft een his- a tintje omdat het voor rste maal is dat er onder ^aa/ienlijke vlag van de FIH, ternationale Hockey Fe- ;t. IP- en de IFWHA, de In- ïg vjonale Dames Hockey n iptie, wordt gestreden. Ianp971 kenden beide orga- ieb es een eigen wereldtoer- meIn de zomer van 1981 be- moeaet bestuur van de IFW- het P opheffing en toetreding lgge, FIH. Afgesproken werd sto^el dat in Koeala Loem- ture dat oorspronkelijk de ire ■rijA-t dV dienen zou zijn. 'land heeft op beide fron- m uitstekende staat van B Eerste plaatsen werden d in Auckland en Van- (IFWHA), Barcelona, elieu en Madrid (FIH). iet laatste evenement op dniveau, in 1981 om de wereldbeker in Buenos bewaart Nederland iets w herinnerin- Na "een bijzonder sterk toernooi ging het in de finale mis tegen West-Duitsland. On danks een groot veldoverwicht bleef het bij l-'l en moesten na de verlenging strafballen de beslissing brengen. Daarin toonden de Westduitse dames zich iets bedrevener. Gijs van Heumen was toen pas een half jaar coach van de ploeg als opvolger van Huib Timmermans. De 30-jarige Brabantse leraar lichamelijke opvoeding, die destijds tot ve ler verrassing werd gekozen, zwaait nog altijd de scepter bij de nationale dameselite. De zoon van herencoach Wim van Heumen heeft nu 27 inter lands begeleid. Slechts drie duels gingen verloren. Alleen de Verenigde Staten, Australië en Groot-Brittannië toonden zich ieder keer beter. „Die fi nalewedstrijd van Buenos Ai res tel ik niet mee", aldus Gijs van Heumen. „Daar wil ik niet meer aan herinnerd wor den. Overigens heb ik een gloeiende hekel aan verliezen. Dat staat niet in mijn woor denboek". Toch zal Oranje in Koeala Loempoer goed voor de dag moeten komen om Van Heu men terwille te zijn. De tegen standers in poule A zijn name lijk van pittig kaliber. Neder land krijgt achtereenvolgens te maken met India, Schotland, de Verenigde Staten, Australië en Wales. „India kennen we niet zo goed", aldus Van Heu men, „maar dat land heeft on getwijfeld voordeel van het vertrouwde klimaat. De Britse teams staan bekend om hun ongecompliceerde spel. Er wordt met vijf spitsen aange vallen en de speelsters hollen achter elke bal aan. Ze ram men maar door. Dat ligt ons eigenlijk niet zo erg. Van Au stralië en de Verenigde Staten weten we dat ze over een on uitputtelijke energie beschik ken". Tijdens een toernooi, dat in oktober van het vorig jaar in Boston werd gehouden, merk te Van Heumen enigszins ge schrokken dat Nederland te gen een conditionele achter stand op moest boksen. In de voorbereiding op het wereld- toernooi is er van alles aan ge daan om de conditie op peil te brengen. Sinds het begin van dit jaar stonden er twee trai ningen per week op het pro gramma. Er is de laatste tijd nogal wat verloop in het Oranje-gezel schap geweest. „Dat heb je met dames", verzucht Van Heu men. „Er spelen vaak ook al lerlei andere belangen een rol. Je kunt eigenlijk wel aan het bouwen blijven. Maar daar heb ik wel aardigheid in". Toch is er nog redelijk veel routine overgebleven. Precies de helft van de definitieve se lectie van zestien speelsters maakte twee jaar geleden de strijd om het FIH-kampioen- schap in Argentinië mee: Else- miek Hillen, Sandra le Poole, Lisette Sevens, Margriet Ze- gers, Irene Hendriks, Fieke Boekhorst, Annelies Kaptein en Marjolein Eysvogel. De nieuwe lichting, die waardig is bevonden voor Koeala Loem poer, bestaat uit de keepsters Monique Broere en Alette Pos en verder Carina Benninga, Yvonne Hoogewegen, Eveline Kuik, Martine Ohr, Marieke van Doorn en Alétta van Ma nen. Amsterdam en landskam pioen HGC zijn met respectie- Evellne Kuik:'Eén van de zestien troeven van bonds coach Gijs van Heumen. velijk zes en vijf speelsters hofleverancier. Poule B bestaat uit FIH-kam- pioen West-Duitsland, Argen tinië, Engeland, Sowjet-Unie, Canada en Nieuw-Zeeland. Van Heumen weet dat de te genstand - ook bij een plaats in de halve finale - groot is. Op de achtergrond van het toer nooi in Maleisie, dat in 1975 al eens het WK voor heren her bergde en toen regenbezweer ders (bomo's) te hulp moest roepen om de vele tropische buien te beteugelen, spelen ook Olympische belangen mee. Volgend jaar staat in Los Angeles het tweede Olympisch dameshockeytoernooi op het programma. Daarvoor worden slechts zes landen toegelaten. Van Heumen: „De Verenigde Staten mag als organisator na tuurlijk meedoen. Voor de rest staat er nog niets vast en zul len de resultaten van de laat ste jaren worden bekeken. Wat dat betreft staat Neder land er natuurlijk goed voor. Als we in Koeala Loempoer hoog eindigen is er geen vuil tje aan de lucht Maar zelfs als we de halve finales missen kan de FIH volgens mij niet om Nederland heen". Belgische renners nog in ziekenhuis SAN SEBASTIAN De zes leden van de Belgische wielerploeg van Berten de Kimpe, die na de eerste etappe van de ronde van het Baskenland bij een auto-ongeluk waren be trokken, bevinden zich nog in twee ziekenhuizen van San Sebastian. Het provinciale ziekenhuis van San Sebastian maakte be kend dat Philippe Vanden- Brande gisteren is geopereerd aan zijn gebroken kaak, hij heeft bovendien verwondin gen aan het linkeroor. Gery Verlinden is in de loop van de nacht geopereerd aan zijn ge scheurde milt, bovendien heeft hij enkele ribbreuken. Paul Haghedooren, die in hetzelfde ziekenhuis is opgenomen, is er beter aan toe. Het Rode-Kruis- ziekenhuis van San Sebastian, waarin neo-prof Luc Heers- man en de renners Luc De smet en Hendrik Devos zijn opgenomen, heeft nog geen verdere mededelingen ver strekt. De Spanjaard Jose Luis Laguia won gisteren de twee de etappe van de Ronde van het Baskenland. Zijn landge noot Juan Fernandez werd op één seconde tweede. In het al gemeen klassement heeft La guia de leiding. De Fransman Christian Jour- dan won de 44e editie van Pa- rijs-Camembert gewonnen. Jourdan, de ook vorig jaar als eerste over de eindstreep kwam, ontsnapte enige kilo meters voor het einde uit een kopgroep, die na 140 kilometer was ontstaan. De Nederlander Jacques van Meer werd met een achterstand van een mi nuut en zeven seconden twee de. Martin eindigde als derde. Joop Zoetemelk werd acht tiende. BIRMINGHAM Martin en Jol en Romeo Zondervan zijn aan hun laatste seizoen bij West Bromwich Albion bezig. Tenminste wanneer je uitspraken van de mana ger van de club, Ron Whylie, in een Engels dagblad mag geloven. Whylie liet daarin weten het volgend sei zoen niet,nog eens met een elftal aan de competitie te willen beginnen, dat voor een belangrijk deel door zijn voorganger Ron Allen is samengesteld. Goede ver staanders leiden daaruit af, dat Whylie van plan is het viertal Peter Eastoe, Clive Whitehead, Martin Jol en Romeo Zondervan na deze competitie te lozen. De Nederlanders, die beiden zowel voor FC Den Haag als FC Twente hebben gespeeld, hebben overigens doorlopende con tracten. Dat er bij WBA wel degelijk onrust binnen de selectie heerst, bevestigt Martin Jol. „Waar rook is, is altijd vuur, al heeft Whylie tegen ons persoonlijk nog niets gezegd. Maar nu we in het paasweekeinde twee keer hebben verloren en we zijn afgezakt naar de elfde plaats, ziet het er naar uit dat we Euro pees voetbal wel kunnen vergeten. En natuurlijk krijgt de ma nager dat ook op zijn brood. Om zijn eigen straatje een beetje schoon te kunnen vegen, moet hij dus smoesjes bedenken. Zeg gen dat het niet jouw elftal is waarmee het mis gaat, is dan een mogelijkheid. En een nadeel voor ons is dat we niet de spelers zijn, die het meest scoren. Dat is trouwens toch heel vreemd, bij ons worden bijna alle doelpunten door de aanvallers gemaakt en slechts zelden door een ander". Jol, die overigens onlangs aanbiedingen van Leicester City en Wolverhampton Wanderers naast zich neerlegde, gaat er voor alsnog van uit dat hij en Zondervan hun contract bij WBA nor maal tot medio 1984, resp. 1985, zullen uitdienen. Al erkent hij dat ze er momenteel weinig spelvreugde beleven. „De ballen vliegen tegenwoordig allemaal van achteren naar voren over je heen, je krijgt er gewoon een stijve nek van. Ik weiger echter te geloven, dat we nu plotseling niet goed genoeg meer zouden zijn. terwijl we elke wedstrijd in de basis hebben gestaan. Al besef ik ook wel dat doorgaan moeilijk is met een manager, die vindt dat met die vier van Allen niet te werken is". Martin Jol legde onlangs een tweetal aanbiedingen naast zich neer. VELDEN De zevende partij voor de tweekamp in hét kandidatentoernooi voor het wereldkampioenschap schaken tussen de Westduitser Robert Hübner en de Rus Vassili Smislov is gisteren in Velden afgebroken De met wit spelende Hübner gaf zijn 42e zet onder couvert af. In de afgebroken stand heeft de Westduit ser, die met 3,5-2,5 achter staat, licht positioneel voor deel. In Bad K\ssingen is de vijfde partij voor de tweekamp tussen Viktor Kortsjnoj (Zwi) en Lajos Portisch (Hon) afgebroken. Er werden veertig zetten gedaan. Kortsjnoj heeft nog ruim de lei ding met 3,5-0,5. In Alicante is een begin gemaakt met de tweekamp tussen Euge- nio Torre (Filippijnen) en Zoltan Ribli (Hongarije). De eerste partij eindigde na dertien zetten in remise. Irina Levitina uit de Sowjet-Unie heeft zich in Lvov gekwalifi ceerd voor de halve finales van het kandidatenschaaktoernooi bij de dames. Ze won de tweekamp tegen oud-wereldkampioene Nona Gaprindasjvili, eveneens uit de Sovjet-Unie, met 6-4. In Velden eindigde de achtste partij voor de tweekamp tussen Nana Joseliani uit de Sowjet-Unie en de Chinese Lioe Shi Lan na 26 zetten in remise. Joseliani heeft nu de leiding met 5-3. In Alicante won Lematjsko uit de Sovjet-Unie van haar landgenote Aleksandria in de eerste partij van hun tweekamp voor de kwartfinale. GRONINGEN FC Groningen wil het Oosterparksta- dion uitbreiden met een overdekte zittribune met een capaciteit van 5000 plaatsen. Het bestuur van de noor delijke eredivisionist heeft een voorstel daartoe inge diend bij het gemeentebestuur. De club is bereid de kosten van de uitbreiding zelf te dragen. Het Oosterparkstadion, dat thans zo'n 17.000 toeschouwers kan bevatten, is eigendom van de gemeente. Voorzitter Renze de Vries acht uitbreiding van het stadion noodzakelijk om de toegenomen belangstelling voor het Gro ningse voetbal op te vangen. Indien de gemeente toestemming verleent voor de uitbreiding, claimt FC Groningen alle extra in komsten, die het resultaat zijn van de capaciteitsverhoging. Uit de extra recettes denkt de Groningse club zijn duurdere spelers te kunnen betalen. Voor aanvang van het duel van zaterdag tus sen PSV en FC Groningen heeft De Vries een gesprek met ma nager Ploegsma van PSV over de eventuele koop van één van de duurdere spelers, Erwin Koeman. Momenteel speelt Koeman op huurbasis bij de Groningers. PSV is bereid de oudste van de talentvolle gebroeders Koeman voor 705.000 gulden aan FC Groningen te verkopen. Voor Koeman zou ook belangstelling in het buitenland bestaan PAARDESPORT Koereen, Hilversum: EERSTE KOERS. 2000 meter: 1. Wel lborn Dean (L. Schoonhoven) 1.21,4, 2. White Feet, 3. Were Oldeson. Toto: Wlnn. f. 1,20 PI. f. 1,00 f. 1.10 f. 1.00 Kopp. f. 7,00 Trio t. 23,20. TWEEDE KOERS. 2000 meter: 1. Vorts van Waita (J. D. Gorter) 1.21.8. 2. Urlca Regina, 3. Viola Oostland. Winn. I. 19,40 PI. I. 2,50 f. 1,60 I. 2.20 Kopp. f. 26,70 Trio 717,20. Niet ge start: Tap Dancer. DERDE KOERS. 2000 meter: 1. Vin cent D (Mw. J. Dragt) 1.21,9 2. Vero na Weber, 3. Urban. Winn. f. 2,10 PI. f. 1,70 f. 2.40 I. 2,20 Kopp. I. 16,50 Trio f. 136.80. VIERDE KOERS. 1609 meter: 1. TW- an Jour (M. L. v.d. Togt) 1.20,0. 2. Unesco H. 3. Sir White. Wlnn. f 3.30 PI. f. 2.60 f. 1,70 Kopp. I. 3,40 Trio 19,10. Niet gestart: Veplton Nora. VUFDE KOERS. 2000 meter: 1. Sma ragd Goldo (T. Smeding) 1.22.5. 2. Udet Star. 3. Ursa Major. Winn. I. 6,90 PI. f. 3,00 f. 1,50 f. 1,60 Kopp. I. 49.30 Trto f. 357,30. ZESDE KOERS. 1609 meter: 1. Tara Laguna (G. L J. Kleyweg) 1 20.4. 2. Ultimo W, 3. Upper Tefka. Wlnn. I. 14,50 PI. I. 1,50 f. 1,10 f. 1.90 Kopp. f. 22.00 Trio t. 289.60 ZEVENDE KOERS. 2900 meter: 1 The Black Arden (L. Dooper) 1.23,7; 2. Trexy Hanover; 3. Victor Fortuna. Wlnn. I. 4.30. PI. f. 1,20, f. 1,10, f. 1,00; Kopp. f. 15.30. Trio f. 70,70. Niet gestart: (no. 12) Tasja Hanover. ACHTSTE KOERS. 2000 meter. 1. Toto Morgan (Mej. M. Vos) 1.29.3; 2. Sheridan; 3. Reine de Pomme. Winn. I. 4,80. PI. I. 2.50. f. 1,70, Kopp. I. 5,20, Trio f. 18,40. Niet gestart: (no. 1) Rinse NEGENDE KOERS. 2000 meter: 1. Sauvage (K. Woudstra) 1.20,8; 2. Star Laguna; 3. Terry N. Wlnn. f. 2.80. PI. I. 1,10, I. 1,00,1. 1,10, Kopp. f 9,40. Trio I. 19,80. TIENDE KOERS. 2000 meter: 1 Wil van de Lente (J.W Hoejenbos) 1.23,3; 2. Wonder Glri; 3. Walka du Bols. Wlnn. f. 1.50. PI. I. 1,50, 2,60. f. 1,50, Kopp. f. 3,80, Trio I. 22.20. OMZET TOTALISATOR: f. 321.748,00. DAMMEN Zevende ronde: Johan Bastiaannet- •Bauke Bles 1-1, Jos Stokkel-Jannes van der Wal 2-0. Rob Clerc-Hans Vermin 1-1, Ruud Palmer-Frits Luteyn 1-1, Ben Smeenk-Everl Bronstrlng 2-0, Tolne Brouwers-Auke Scholma 1-1. Stand: 1. Scholma 11 punten; 2. Clerc en Stokkel 9; 4. Bastiaannet en Palmer 8; 6. Luteyn 7; 7. Vermin en Van der Wal 6; 9. Brouwers, Bron strlng, Smeenk en Bies 5. VOETBAL Engelse leegue: Coventruy-Nottlng- ham Forest 1-2; Southampton-Brigh ton 0-0; Swansea-West Ham United 1-5. Schotse eerste divisie: Duntermline- Airdrie 0-4. Frans bekervoetbal: Bordeaux-Narv tes 0-0, Brest-Monaco 4-1, Rouen- Toulouse 2-1, Tours-Lyon 2-0, Stras bourg-Paris SG 0-2, Martiques-Lille 2-1. Laval-Guingamp 0-0, Racing Pa- ris-Gazelec Ajaccio 3-0. Sportwereld PARIJS De Nederlanders Jan van Eek en Bert Visser hebben tijdens internationale zeilwedstrijden bij Parijs de Vaurienklasse gewonnen. Jo han en Mirjam Pragt eindig den als tweede. MADONNA Dl CAMPIGLIO De Nederlandse ijshockey- ploeg heeft gisteravond in Ma donna di Campiglio een oefen wedstrijd tegen een Tsjecho- slowaaks bondsteam met 7-4 verloren. De periodestanden waren 0-3. 3-3, 1-1.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13