JVER, GELUK EN PUNTEN WËM Excelsior steelt show WILLEM II NU OOK IN TILBURG THUIS IJshockeyjunioren Europees kampioen in B-groep Stunt slaat aan Eerste verlies voor nieuwe" Go Ahead Fortuna S. ziet remise als winst Schoppen in de Goffert MAANDAG 28 MAART 1983 46-jarige loopt record 100 mijl SCHWARMTAL-WALDNIEL De 46-jarige Amerikaanse atlete Sandra Kiddy komt ongetwijfeld in aanmerking voor een plaatsje in het Guiness Book of Records. Ze legde gisteren bij de Westduitse plaats Schwalmtal-Waldniel een hardloopwedstrijd over honderd mijl (bijna 161 km) af in 15 uur, 40 minuten en 50 seconden. Ze verbe terde daarmee de beste wereld- prestatie van haar landgenote Mary Schwam met drieëneenhalve minuut. Tweede werd de West- iiuitse Monika Kuno op grote af- itand: 17 uur, 1 minuut en 33 se inden. Er namen 22 atletes der' Resterend programma degradatie kandidaten DEN HAAG De strijd tegen de degradatie uit de eredivisie spitst zich in de komende zeven weken toe tus sen zes clubs. Het programma van deze clubs ziet er als volgt uit: PEC Zwolle: thuis NAC, Sparta en NEC uit Haarlem, Excelsior, PSV en FC Twente FC Twente: thuis Excelsior, PSV en PEC Zwolle uit NAC, Sparta, NEC en FC Groningen Willem II: thuis Go Ahead, Haarlem en Excelsior uit Fortuna, Ajax, NAC en Sparta Go Ahead: thuis AZ'67, FC Utrecht, Helmond S en Groningen uit Willem 2, Feyenoord en Fortuna Sittard NEC: thuis Sparta, Groningen, Twente en Roda JC uit Excelsior, PSV en PEC Zwolle NAC: thuis FC Twente, Roda JC, Willem 2 en Feyenoord uit PEC Zwolle, AZ'67 en FC Utrecht Amerika laat punt liggen TOKIO De Verenigde Sta ten heeft in de vierde wed strijd van het toernooi om het wereldkampioenschap ijshoc key in de B-groep een punt laten liggen. In Tokio kwa men de Amerikanen tegen Oostenrijk niet verder dan 3-3 (1-2 1-0 1-1). Amerika en Polen, dat met 6-4 won van Zwitserland, hebben elk ze ven wedstrijdpunten. De Po len scoorden evenwel vaker, zodat zij de eerste plaats inne men. Judobrons POTSDAM De Nederlanders Ver hoeven uit Uden- hout en Kaspers uit Amsterdam hebben gisteren tijdens het interna tionale judotoer nooi in Potsdam een bronzen me daille gewonnen in de categorie tot 86 kilogram. Winnaar in deze klasse werd de Oostduit ser Ultsch en het zilver was voor diens landgenoot Borawski. ZOETERMEER Voor het eerst in de ge schiedenis van het ijshockey is het nationale B-juniorenteam doorgedrongen tot de A-pou le van de strijd om het EK. waarin landen als de Sovjet-Unie, Tsjechoslowakije, Fin land, Zweden en West-Duitsland uitkomen. Nederland bereikte deze groep, waarin het volgend jaar uitkomt, door eerste te worden op het EK groep B in Zoetermeér. Voor een met 3000 toeschouwers uitverkoch te hal won Nederland gisteren de spectacu laire beslissende wedstrijd tegen Denemar ken met 7-6 (2-1, 1-1, 4-4). Joep Franken van GIJS (3x), Edwin Troch van HYS (2x), Hen ry Stoer (Nijmegen en Mario Simonis (Til burg Trappers) maakten de doelpunten voor Oranje. De jonge Nederlanders manoeuvreerden zich zaterdag al in kansrijke positie door Roeme nië met 11-2 te verslaan. Toen werd de pro- duktie van de formatie van trainer/coach Ton de Groot verzorgd door Vorstenbosch van Kemphanen (2x), Franken (2x), Simonis (2x), Troch (2x). Bood van HYS, Pokorny van Nijmegen en Louwers van Kemphanen. De resultaten van de overige duels waren: Hongarije-Bulgarije 3-5 (1-1 1-3 1-1); Polen-Oostenrijk 3-8 (0-1 1-3 2-4); Roemenië-Italië 11-4 (3-0 4-2 4-2) Eindstand: 1. Nederland. 2. Denemarken; 3. Roemenië; 4. Italië; 5. Oostenrijk; 6. Polen; 7. Bulgarije; 8. Honga- DEN HAAG Ongeveer 10.000 Hagenaars hebben gister middag gebruik gemaakt van het gebaar van FC Den Haag om de belangrijke thuiswedstrijd tegen MVV bij te wonen. Dit was meer dan het bestuur van de thuisclub had ver wacht. Er was gerekend op ongeveer 8000 bezoekers. De re cette was FC Den Haag gegarandeerd door een aantal spon sors, waarvan er enkele vanwege het succes van gisteren wat betreft de actie en de zege van 2-1, hebben toegezegd een dergelijke stunt in de toekomst te herhalen. Voorzitter Pieter den Duik sprak gistermiddag in ieder geval over mo gelijkheden de toeschouwers bij een aantal duels tegen een gereduceerde toegangsprijs tot de tribunes toe te laten. Overigens is het de vraag, of het bestuur van de sectie be taald voetbal dergelijke stunts wel zo leuk vindt. Het is niet de eerste keer, dat FC Den Haag zijn poorten spontaan open zet voor het publiek. Bekend is, dat in het verleden daar over in Zeist en door andere clubs forse kritiek is gespuid. Toen werd een en ander gezien als „concurrentieverval sing". Er deed zich in het Zuiderpark zich de merkwaardige situatie voor, dat voor de ontmoeting in de tweede klasse amateurs tussen ADO en RKDEO een entreeprijs van drie gulden moest worden betaald, terwijl op nog geen honderd meter daar vandaan voor een topper in de eerste divisie geen cent werd gevraagd. Weersuprise van Cyprus KERKRADE Go Ahe ad Eagles heeft in de nieuwe samenstelling - met Jongbloed en Schnei der - gisteren de eerste nederlaag moeten incasse ren. Na de overwinningen tegen NEC en PEC en het gelijkspel tegen FC Twen te werd de Overijsselse formatie in sportpark Kaalheide naar een ne derlaag van 2-0 gespeeld door Roda JC. Go Ahead Eagles wist bijna een half uur stand te houden. Schneider regisseerde, als zat hij in een fauteuil, de zaken in 'de defensie. Hij vond zelfs de tijd om Woudsma in een riante stelling te brengen. Deze - en ook Eykelkamp in tweede in stantie - wist geen raad met de situatie. Jongbloed, die enkele gevaar lijke voorzetten van Hofman kundig had gepareerd, was in de 27e minuut echter kansloos bij een schot van Eriksen, waaruit de bal via een graspol vlak voor hem in het doel be landde. In blessuretijd - Ehlen had op slag van rust de derde gele kaart van dit seizoen ge kregen - besliste Raeven het duel met een kopbal, want na de hervatting zonk het duel naar een zeer bedenkelijk ni veau. Go Ahead Eagles kon niet en Roda JC wilde wel, maar zag al zijn goede bedoe lingen mislukken. Roda JC - GA Eagles 2-0 (2-0): 27 Eriksen 1-0. 46. Raeven 2-0 Toe schouwers 8.000. Scheidsrechter Blankenstein. Gele kaart voor Ehlen (Roda JC). Roda JC; Smits; Van de Ven. De gens. Ehlen. Hanssen. Calderwood, Marijnissen. Van Geel; Hofman. Rae ven. Eriksen. Go Ahead Eagles. Jongbloed. Oost rum. Schneider. Oude Wesselink. Witbaard; Woudsma. Voskamp. Ten Cate; Eykelkamp, Bosman (Smit), Bi- schot (Back). ALKMAAR AZ'67 - Fortuna Sittard was maar één kwartier boeiend en dat kwam dan nog voor namelijk door de acties van vleugelverdediger Maessen. De Limburger stichtte in de beginfase van de wedstrijd door zijn snelle en veelvuldig opko men grote verwarring in de verdediging van de Alkmaarders. Aanvanke lijk had AZ daar amper verweer tegen. Toen ech ter eerst Tiktak en later diens vervanger Sund- strup aan Maessen werden gekoppeld, verdween de dreiging uit de Limburgse ploeg. Het treffen werd een mislukt kijkspel, mede doordat de kan sen uiterst schaars waren. For tuna ving de aanvallen van de thuisclub zeer tijdig op. Door dat storen in een vroeg sta dium kwamen de Alkmaar ders, die de geblesseerde Jon ker node misten, slechts zel den tot sluitende combinaties Het bleef daardoor terecht 0-0, hetgeen de kansen van de Alkmaarders op hernieuwd Europees optreden opnieuw kleiner maakte. AZ 67 - Fortuna Sittard 0-0. Scheids rechter Severein, toeschouwers. 4600. AZ67 Treytel; Van der Meer, Filip- po. Hovenkamp, Reijnders; Arntz (Weysters), Steinmann. Tiktak (Sundstrup); Gaasbeek, Talan. Tol. Fortuna Sittard: Hanssen. Maessen. Bux, Mitrovic, Schrijnemakcrs. Su- vrijn, Eleveld, Koevermans, Dekker. Zuidersma (Van Well), Smeets NICOSIA Na het gelijkspel tegen Italië heeft Cyprus op nieuw voor een verrassing ge zorgd in groep 5 van de voor ronden van het Europees voet balkampioenschap. Ook Tsje- cho-Slowakije werd op 1-1 ge houden. Cyprus had bij rust de leiding door een doelpunt van Seofanus in de 22e minuut. Na een kwartier in de tweede helft scoorde Bicovsky 1-1. Er waren 12.000 toeschouwers. De stand in groep 5 is: 1. Roemenie 3- 5. 2. Tsjecho-Slowakije 3-3. 3 Italië 3- 3. 4. Zweden 3-3, 5. Cyprus 4-2 TILBURG De oefen- meester van Willem II, Jan Brouwer, wist het wel. „Met aanvallers als Van Mierlo, Nelemans en Guthrie behoef je thuis geen wedstrijd te verlie zen". Daarmee incasseer de hij laconiek de eclatan te overwinning van 4-0, waarmee Helmond Sport op zijn nummer werd ge zet. Willem II, dat onlangs in Gro ningen driemaal scoorde en een week geleden in de Rot terdamse Kuip tweemaal zijn slag sloeg, voelt zich nu ook in Tilburg echt thuis. Helmond Sport werd er het slachtoffer van, hoewel de Tilburgers pas laat de zege veilig stelden. Pas een kwartier voor tijd voegde In groep 3 kwam Hongarije voor de eerste keer in actie. Slechts 2500 kijkers zagen de Hongaren in Luxemburg met 6-2 winnen van Luxemburg. Bij rust was het verschil nog klein: 2-1 in het voordeel van de favoriet. Voor Hongarije scoorden Poczik (3). Nyilasi. Poloskei en Hannich (straf schop). Voor Luxemburg wa ren dat Reiter en Schreiner. De stand in groep 3 is; 1 Engeland 3- 5. 2. Denemarken 2-3. 3. Hongarije 1- 2. 4. Griekenland 2-2, 5. Luxemburg 4-0. Overmacht crosser Geboers BEST De strijd om de we reldtitel motocross in de 125 cc-klasse lijkt dit jaar een een zijdige geschiedenis te worden. De wereldkampioen van 1982, de Belg Erik Geboers, ontmoe digde gisteren bij de seizoen- start in het zand van Best de zo fris gestarte concurrentie. Geboers slingerde zich met op vallend gemak over de hob bels en kuilen van het Tarzan- -circuit en won beide manches met afgetekend verschil. De eerste dertig punten voor de prolongatie van zijn wereldti tel in de lichte motocross-cate- gorie waren daarmee binnen. De Nederlandse inbreng in Best werd verzorgd door John Hensen. De 19-jarige Braban der was in beide manches als eerste weg en finishte twee maal als vierde. 'C Twente op istorische iassering ISCHEDE Het zal getwijfeld een vreemde /aarwording zijn, maar kans dat FC Twente jend seizoen in de eer divisie zal zijn terug te len is na zaterdag- ïd zeer reëel. Door de lerlaag van 4-2 tegen arlem, dat zelf ijverig liciteert naar Europees ^tbal, belandden de En- edeers zeven competi- luels voor de afronding het seizoen op de zes- ïde plaats in de eredi- ie. Een positie die in de ittienjarige historie van club nog nimmer werd erekend een gebrek aan ntaliteit, zo vaak het strui- blok, kon FC Twente dit- niet worden aangewre- De thuisclub knokte van af aan voor een goed re- at, maar kon, nadat de matig leidende arbi- Üulder voor de laatste had gefloten, niet anders Juderen dan dat de aange- energie geen effect ge- erd had. Haarlem daaren- n, normaliter toch geen nbeeld van trefzekerheid, utte een handjevol kansen liefst vier keer te scoren zag handenwrijvend hoe rrenten in de jacht naar opees voetbal ieten liggen. Twente - Haarlem 2-4 (1-1). 14. lm 0-1, 29. Piasmans 1-1, 46. Kle- 11-2, 61. Koopman 2-2 (strafschop). Boeckling 2-3, 70. Keur 2-4. ehter: Mulder. Toeschou- 5300. Gele kaarten: Kila en (beiden Twente). Twente- Van Gerven (Fleer); an, Rutten, Herleman, Men- Birkedahl (Ashcroft), Kila, Soe- Sanchez-Torres, Rohde en Hoyer een voltreffer toe aan de 1-0, die na 32 minuten door Van Mierlo was aangetekend. Willem II - Helmond Sport 4-0 (1-0): 32. Van Mierlo 1-0, 76. Hoyer 2-0, 81. Gozems 3-0, 82. Nelemans 4-0. Scheidsrechter Keizer. Toeschou wers: 5000. Gele kaart: Nelemans (Willem II) en Vincent (Helmond Sport). Willem II: Verkerk; Van de Ven, Krijgh, Huybregts, Braam; Van der Veen, Bastiaansen (Gozems). Hoyer; Van Mierlo (Donders), Guthrie, Nele- üelmond Sport: Versfeld; Vincent. De Wert, Lacroix. Ribberink; Cox, Edelbloedt, Striibosch (Van der Hooft); Dijkstra, Lubse, Cramer. J toe, die Guido Pen benutte. MSN HAAG FC Den Jaag kan zich gaan ont- kjppen als de smaakma ker van de eerste divisie, be formatie van trainer for van der Hart maakte astermiddag er een begin pee deze faam te verwer en door het de laatste [reken sterk opgeklom- pen MVV een halt toe te bepen via een zege van 2- ïet nu theoretisch met SC tambuur als derde geklasseer- le FC Den Haag kan de span- ling tot grote hoogte opvoeren jpor koploper DS '79 op Twee- li Paasdag in Dordrecht te ■bppen. Hoe vaak stond FC Pen Haag dit seizoen niet op let punt zich stevig in de kop- roep van de eerste divisie te estelen? En hoe vaak liet het iet de kans glippen? En hoe pak niet niet onvoldoende in- ït? Trainer Cor van der Hart igt zich daarover talloze ke- tn knap kwaad over te heb- en gemaakt. Enerzijds daar- por en anderzijds zijn eigen- Irdigheden waren afgelopen «eek de oorzaak van de explo re ruzie met aanvoerder iarel Bouwens. Echter, gisteren vocht FC Den Haag wèl voor de perspectief biedende punten. Op een mee slepende wijze zelfs, want het in -voor huidige begrippen- in groten getale opgekomen en gratis binnen gelaten publiek kwalitatief bepaald geen voet bal van de bovenste plank zag, bleef het geboeid tot de laatste minuut kijken. Loterij Hoe aardig een eventuele di recte terugkeer naar de eredi visie voor FC Den Haag finan cieel ook is (coördinator Eddie Hartmann sprak zelfs van een noodzakelijkheid), kwalitatief zal het zich weer onmiddellijk weer met grote zorgen om ringd zien. Een terugkeer naar de eredivisie zal onmiddellijk een keiharde worsteling tegen de degradatie impliceren. En daarin zal FC Den Haag zich dan wellicht in een groot ge zelschap, bevinden. Overleven in de eredivisie zal zich dan la ten vergelijken met het bezit van het winnende lot in een loterij zoals zich nu de strijd om de promotie vanuit de eer ste divisie zich dreigt te ont wikkelen. Aan de top van de laagste be taalde klasse is nu een span ningsveld gecreeerd, die in de eredivisie al praktisch tiental len jaren niet meer heeft ge kend. Voor een pure voetbal liefhebber is het echter jam mer, dat de slag om de prijzen niet gepaard gaat met kwalita tief goed voetbal. Van der Hart stelde daarbij ook duide lijk: „Alleen het resultaat telt". Fraai of niet, hij was al lang tevreden met de punten en het feit, dat zijn ploeg eindelijk eens geladen het veld inkwam en geluk in zekere mate af dwong. Over dat (overigens verdien de) portie fortuin had FC Den Haag niet te klagen. Nadat uit de eerste aanvallende scher mutselingen MVV duidelijk in het voordeel bleek te zijn, opende de thuisclub toch de score. Concentratieverlies bij de Maastrichtse laatste man Bert van Marwijk werd reso luut afgestraft door Chris Tre- ling. Hij bemachtigde de bal en passte op de toevallig in het centrum opduikende Bram Rontberg, die prompt zijn topscorerspositie opvijzelde. Daarna deden zich meer van dat soort situaties voor, vooral door goed doorzetten van Ron de Roode en Edwin Purvis. Hierbij ontpopte de Maas trichtse doelman Chrit Baetsen zich als de beste Ausputzer van het veld. Baetsen heerste niet alleen in zijn doelgebied, maar ook (ver) daarbuiten. De enige keer, dat hij weifelde om uit te lopen, werd hem èn MVV fataal. Toen hij te laat besloot toch uit te lopen was de door Treling gelanceerde René van Delft te kansrijk ge worden. Baetsen greep de Ha genaar half bij de arm. On danks het feit, dat Van Delft doorging en zijn schot in de doelmond zag worden gekeerd door Jo Quaden, verstrekte scheidsrechter Bakker tot gro te woede van de Maastrichtse ploeg, inclusief trainer Cle mens Westerhof, FC Den Haag toch een strafschop, die Guido Pen zou benutten. De spelleider uit Dordrecht gaf vlak voor zijn eindsignaal ook MVV een strafschop, toen Chris Treling Noud Janssen had getorpedeerd. De door Van Marwijk verzilverde „pingel" had statistische waar de, maar kan bij een periodeti- tel wel eens van belang zijn. Groot genoeg Van der Hart aurfte na tijden eens optimistisch vooruit te kijken, ondanks het feit, dat hij de komende tijd Pen en Treling vanwege hun derde gele kaart zal moeten missen. Aanvankelijk werd ook ge vreesd voor een tijdelijke uit schakeling van Bram Ront berg. Hij had bij de schermut selingen voorafgaande aan de bevrijdende tweede treffer een elleboogstoot gekregen van clubmakker Van Delft. Hij leek een neusbeen te hebben gebroken. Na een bezoek aan het ziekenhuis bleek een en ander wel mee te vallen. (Bij MVV liep Noud Janssen tegen zijn derde, en Van Marwijk te gen zijn tweede gele kaart op). „Och", zei Van der Hart over de aanstaande absentie van Pen en Treling, „de selectie- groep is nu groot genoeg". FRANS LEERMAKERS FC Den Haag-MVV 2-1 (1-0): 11. Rontberg 1-0, 88. Pen (strafschop) 2- 0, 90. Van Marwijk (strafschop) 2-1. Scheidsrechter: Bakker. Toeschou wers: 10.000. Gele kaarten: Pen en Treling (FC Den Haag) en Janssen en Van Marwijk (MVV). FC Den Haag: Van Antwerpen; Purvis, Pot, Pen, Van der Mark; Wotte. Van Delft, Treling; De Roode (Ludwig), Bouwens, Rontberg. MVV: Baetsen; Delahaye. Van Mar wijk, Janssen. Linders; Maas (Qua den). Adam. Van der Poppe (Duy- zings); Van Bommel, Massot, Van Staveren. NIJMEGEN Voor NEC en NAC blijft de toekomst er somber uitzien. Beide ploegen deelden zaterdag avond in het Nijmeegse Goffertstadion de punten (1-1) en verkeren door dit resultaat beiden nog steeds in accuut degrada tiegevaar. Van een echte wedstrijd was er in Nijmegen nauwelijks sprake. Het treffen was meer een ordinaire schoppartij. De uitermate zwak leidende scheidsrechter Van der Laar moest talloze keren fluiten voor fikse overtredingen en slingerde vijf spelers op de bon. Voor Visser van NEC, één van de zondaars, zal de gele kaart verstrekkende ge volgen hebben, omdat het zijn derde was. NEC-NAC 1-1 (1-0): 2. Vievermans 1-0, 70. Waslander 1-1. Scheidsrech ter Van der Laar. Toeschouwers: 3200. Gele kaarten Neeskens en Kraay (beiden NAC). Selbach, Visser en Mulderij (allen van NEC). NEC: Schellekens; Guerin (Hubers), Mulderij, Wijnberg, Selbach; Visser, Vievermans, Wanders; Heisper (Van Geenen), Janssen, Grim. NAC: Van der Meulen; Krijnen, Van de Dungen, Joore, Neeskens; Van Schijndeï, Waslander, Van de Borgt; Kraay, Geels, De Schepper. EINDHOVEN Met Ex celsior weet je het nooit. Dat bleek zaterdagavond in Eindhoven opnieuw, waar de Rotterdammers weliswaar met 4-3 van PSV verloren, maar er wel een groot deel van de show stalen. In de slotfase nam Excelsior het spel ge heel in handen en PSV zag de zo riante voor sprong van 4-1 veranderd in een kleine overwinning van 4-3. Als het 4-4 zou 7jjn geworden, hadden de Rotterdammers niet te veel gekregen. Net als in de beginfase van de westrijd bleek de PSV-defen- sie te bestaan uit een aantal „angsthazen", dat met het of fensieve spel van Excelsior slechts zelden raad wist. Voor al Eddy Ridderhof bleek op scherp te staan. Hij strafte in de tweede helft bijzonder koel het nerveuze spel van een ris PSV'ers koelbloedig af door de bal geheel buiten bereik twee maal in de uiterste hoek ach ter Doesburg te prikken. Hij was het ook die een groot aan deel had in het eerste Rotter damse doelpunt dat door Henk van Goozen werd gemaakt. De wijze waarop Ridderhof deze succesvolle aanval inleidde verraadde duidelijk klasse. Dat was al zeven minuten na het beginsignaal van scheids rechter Bouke Draaisma. Dat doelpunt inspireerde Ex celsior. Vijf minuten later kreeg Carlo de Leeuw alle kans kreeg op een grotere voorsprong. Barry van Aerle redde toen net voor PSV. Vijf enveertig minuten had PSV het daarna voor het zeggen. Het bleef maar aanvallen. Vooral Huh had er zicht op. Hij deed perfecte dingen in de opbouw. Bovendien bleek ook ditmaal dat het opstellen van Piet Wildschut als linkerspits een goede zet is. Hij stichtte veel verwarring, waarvan deze keer niet de amper opval lende Koolhof, maar wel Tho- resen profiteerde. Deze PSV-spits maakte drie doel punten. Het eerste kwam ove rigens na dertig minuten van de voet van Van Aerle. Thore- sen had het daarna voor het zeggen. Onmiddellijk na rust begon hij zijn serie van drie doelpunten in iets minder dan een kwartier, die PSV op 4-1 zette. Excelsior gaf zich niet gewonnen. De Rotterdamse ploeg - te meer daar PSV veel kansen kreeg maar ze niet ge bruikte - trok flink van leer. De PSV-verdediging werd keer op keer onder druk gezet. Libregts trachtte rust in het spel te brengen door Lokhoff uit het veld te halen en Willy van de Kerkhof in te zetten, maar de oud-international faalde volledig. Er kwam geen goede pass van zijn voet. Het was een pure verzwakking te gen een brutaal, maar vooral PSV'er Hallvar Thoresen staat aan de basis van zijn derde doelpunt. technisch ook heel knap spe lende Rotterdamse ploeg. Het bleef 4-3 voor PSV. Het pu bliek kreeg overigens deze avond weer eens waar voor zijn geld. Maar dan vooral dankzij Excelsior werd het een heerlijk duel. PSV - Excelsior 4-3 (1-1): 7. Van Go- zen 0-1, 30. Van Aerle 1-1, 46. Thore sen 2-1, 47. Thoresen 3-1, 62. Thore sen 4-1, 68. Ridderhof 4-2, 88. Ridder hof 4-3. Scheidsrechter Draaisma. Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Van Tour (Excelsior). PSV: Doesburg; Van Aerle, Stevens, Landsbergen, Brandts; Huh, Poort vliet, Lokhoff (Willy van de Kerk hof); Koolhof, Thoresen, Wildschut. Excelsior: Storm; Leenheer, Struis, Rutjes, Van der Padt; Pattinama, Ridderhof, Van Goozen; Van Tour, Blanker (Snoei), De Leeuw.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13