Ronald Spelbos: één brok zelfvertrouwen Gelijkspel handbalploeg T SEVILLA Ronald Spel- bos is waarschijnlijk de beste voorstopper van Ne derland. Toch speelde de 28-jarige verdediger in to taal pas zeven interlands en kon hij zich vorig jaar slechts driemaal in het oranjeshirt hullen. Een wat bescheiden score voor een voetballer, die vooral de laatste jaren een op merkelijke ontwikkeling doormaakte. Een jaar of zes geleden stond Spelbos, die tot international uitgroeide bij AZ'67 en tegen woordig onder contract staat bij Club Brugge, op de nomi natie om door zijn toenmalige Alkmaarse clubleiding van de hand te worden gedaan. Tel star was toen als eerste-divi- sieclub in de markt. Die trans actie is nooit tot stand geko men, Spelbos groeide uit lot een zelfverzekerde voetballer en als blijk van erkentelijk heid kon hij na het vorig sei zoen met Georg Kessler mee naar Vlaanderen. Daar, bij Club Brugge, werkte Ronald Spelbos daadwerkelijk mee aan het herstel van die ooit vooraanstaande Belgische ploeg, die zich inmiddels in de sub-top heeft genesteld en na het desastreuze vorige seizoen, toen degradatie ternauwer nood kon worden afgewend, een serieuze kandidaat is voor Europees voetbal. Uiteraard is daarvoor niet alleen de oud- Amersfoorter verantwoorde lijk. Maar de rol van Spelbos is wel voor een groot deel bepa lend voor ook Kesslers succes. Een persoonlijk hoogtepunt beleefde de stevig uit de klui ten gewassen verdediger afge lopen weekeinde. In de uit wedstrijd tegen het onderaan staande Tongeren bezegelde Spelbos door twee strafschop pen te benuuten het lot van de tegenstander: 3-2. tweede keer maar op af ge stapt, alsof er niks aan de hand was". Dat Spelbos tussen die twee gedenkwaardige mo menten in ook zelf nog een strafschop veroorzaakte, schrijft hij op naam van de scheidsrechter, die een on schuldig luchtbotsinkje wel wat erg zwaar bestrafte. Typerend René van der Gijp (links) helpt Ben Wijnstekers in Sevilla bij het plukken van een sinaasappel. De inbreng in dat duel bracht bij Spelbos, die gisteren in een inmiddels zonnig Sevilla, waar het kwik tot een kleine vijf tien graden opliep, verklaarde, nog niet te weten of hij van avond tegen Spanje speelt, eni ge etmalen later nog een brede glimlach op het gezicht. „Een paar dagen voor die wedstrijd tegen Tongeren had Kessler tegen me gezegd, dat ik voort aan de strafschoppen maar moest nemen. Onze specialist, Sörensen, had tweemaal een belangrijke penalty gemist en ik moest het dan maar gaan proberen. Krijgen we er nog twee ook. De eerste binnen tien minuten en de laatste bij de stand 2-2, tien minuten voor tijd. Ik ben er ook de De twee benutte elf-metert- rappen van Ronald Spelbos van afgelopen weekeinde mo gen typerend worden ge noemd voor zijn ontwikkeling als voetballer. De tegenwoor dig licht besnorde verdediger vindt ook zelf, dat hij de laat ste jaren bijzonder is vooruit gegaan. „Ik ben inderdaad met veel meer zelfvertrouwen gaan spelen. Dat heb ik na tuurlijk voor een zeer groot deel te danken aan het feit, dat ik bij AZ in een team stond dat draaide als een trein. Dan groei je zelf ook. Vroeger was een voorstopper een nood zakelijk kwaad, iemand die je er nu eenmaal bij moest heb ben. Maar ik geloof, dat ik aan dat begrip wat meer inhoud heb gegeven". Waarmee Ronald Spelbos niet overdrijft. In de succesperiode van AZ '67 fungeerde hij niet zelden als enige verdediger, mede doordat zijn libero, John Metgod, het defensieve werk liever verruilde voor aanval lende activiteiten. Dat werk placht Spelbos doorgaans fout loos uit te voeren. „Dan stak het me wel eens", verklaart hij nu, „dat als je een keer een foutje maakte, juist dat éne puntje er vaak door de pers en het publiek werd uitgepikt. Dat je twintig, dertig keer pri ma had ingegrepen, was dan kennelijk niet belangrijk meer. Het werd waarschijnlijk gewoon van je verwacht. En dat laatste heeft me voor een groot deel over die ergernis als voorstopper niet veel waarde ring te krijgen, heengeholpen. Ronald Spelbos: populair bij de Spaanse handtekeningenjagers. Je hoort mij nu niet meer kla gen". Daar zijn overigens ook ande re redenen voor. Bij Club Brugge, waar Spelbos als een vedette werd ingehaald aan het begin van dit seizoen, is de oud-speler van AZ' 67 bepaald niet louter de sobere mandek ker. „Onze libero, Simenovski, is een ausputzer van het oude stempel. Die komt niét achter zijn verdediging vandaan. Dat geeft mij meer mogelijkheden om organiserend en opbou wend van achteruit te spelen. En dat bevalt me uitstekend". Ronald Spelbos, die zich de rol van vedette in Brugge eenvou dig laat aanleunen zonder daar nu direct van naast zijn schoe nen te gaan lopen, zal zich vanavond in een heel andere hoedanigheid moeten gaan manifesteren: die van de koele verdediger, die slechts een te genstander moet uitschakelen. Een rol die hem echter op het lijf is geschreven. Of Ruud Krol nu achter hem staat of - zoals in zijn Alkmaarse perio de, John Metgod. Spelbos tracht de vraag, met wie hij het liefst een centraal verdedi gingsduo vormt te ontwijken, maar maakt er na enig aan dringen toch geen geheim van. „In principe heb ik geen voor keur. Maar het is duidelijk dat het een voordeel is, om met ie mand te spelen met wie je ja renlang een koppel hebt ge vormd. En met Johnny (Met god; red.) heb ik vele seizoe- ^nen samengewerkt. Je kent el kaar dan van haver tot gort. Met Krol heb ik dus vrijwel niet gespeeld. Dus als je het hèbt over een voorkeur... Het is jammer dat Johnny en ik niet vaker een kans in het Ne derlands elftal hebben gekre gen. Slechts éénmaal hebben we samen in de verdediging gestaan, in Groningen tegen Cyprus. Maar dat kun je nau welijks een serieuze test noe men met zó'n tegenstander en op dat toen verschrikkelijk slechte veld". Ronald Spelbos ging er giste ren vanuit dat hij vanavond zou spelen. Met AZ '67 ont moette hij eens Santillana van Real Madrid, maar deze spits is geblesseerd en is er niet bij. „Het maakt mij niet zoveel uit wie er tegenover me staat", zegt Spelbos. „Ik bereid me op elke tegenstander op dezelfde manier voor. Ik acht het wèl een nadeel dat er een bijna ge heel nieuwe Spaanse ploeg te gen ons in het veld komt. Je kunt beter iets van een aantal spelers van de tegenpartij we ten. Nu lopen er wel erg veel onbekende jongens bij. En je kunt zeggen wat je wilt van het Spaanse voetbal, iemand die het nationale team haalt, moet er toch wel iets van kun nen". Verbaasd Ook Ronald Spelbos heeft zich wel enigszins verbaasd over het karakter van de van Rijvers, die immers loopt van verdedigers, begint hij, „als iedereen goed aan zijn opdracht moet er toch redelijk worden gespeeld". W rijzige voorstopper dat het beter zou zijn als in het Nederlands spelers op hun plaats staan, zoals ze hun club spelen. „Je aan België. Toch echt wonderploeg. Maar speelt iemand eens e< een wat mindere is er de volgende ke weer bij. Als iemand een vormcrisis verkeert, zó'n houding van de coach je er natuurlijk Ier overheen dan zoals Nederland vaak gebeurt, je bij ons een keer val je meteen af. Dat niet de goede weg". Ronald Spelbos acht het& goede zaak, dat ondank! defensieve accent op de jeselectie de routine ruimschoots is vertegen! digd. „We moeten hier in villa toch in staat zijn onT punt te pakken. Met een l geluk zelfs twee". En orr nuchterheid te onderstri besluit de import-VlaT met: „Maar als we hier vl zen, vergaat de wereld I Dan gaat het leven gel FRANK WERK! 19 februari: Almelo: Twentse kampi oenschappen korlebaan mannen ju nioren A/B/C/D op de ijsbaan Alme lo. Aanvang 1330 uur. Aanmelden tot 13.00 uur. 05490-63271. Assendelft: gewestelijk kampioenschap korte- baan Noord-Holland /Utrecht senio- A/B op de ijsbaan Assendelft. Aan vang 14.00 uur Aanmelden: 02987-3816. Hengelo: Twentse kampi oenschappen langebaan dames en he ren senioren op de ijsbaan Hengelo. Aanvang 09 00 uur. Aanmelden tot 08.00 uur. 074-918376 Beltschulsloot (Ijsclub Nooitgedacht): Belterwiede- tocht 25 km. Aanvang 10.00 uur. Westerhaar-Vriezenveensewijk: Af- valwedstrijd om Gouden Turf op de ijsbaan de Volharding te Westerhaar. Aanvang 14.00 uur Aanmelden tot 13.00 uur. 05498-59519/59246. Nieuwe Niedorp: Gewestelijk kampioenschap schoonrijden A/B Noord-Holland/U- trecht op de IJsbaan IJs- en Volks vermaak Nieuwe Niedorp Aanvang 11.00 uur. Informatie en aanmelden bij ijsbaan of 02233-2626. 20 februari: Assendelft: NK korte- baan junioren vrouwen C/D op de ijsbaan Assendelft. Aanvang 14.00 uur. Aanmelden tot zaterdag 2200 uur 020-909607. Giethoorn: Giet- hoornse Dorpentocht 20 km: Van 10.00 uur tot 15.00 uur. Informatie 05216-1640/1561. FINALE IN ZICHT VOOR DEN BOSCH LYON De basketbalclub Den Bosch heeft gisteren de eerste wedstrijd voor de halve finales van de Europa Cup 2 tegen het Franse Villeurbanne verloren. Het werd in Lyon 86-83 voor de Fransen, na een voorsprong bij de rust van 50-43. Ondanks deze nederlaag heeft Den Bosch voor de return - volgende week dinsdag in Den Bosch - goede perspectieven voor het behalen van de finale. Vanuit hun sterke man-to-man verdediging hadden de Bossche naren elf minuten vanaf het begin de leiding. De tussensprint van Villeurbanne leverde een stand op van 28-28. Boot gaf daar op zijn spelers opdracht de zonedekking toe te passen. Veel bal verlies aan Nederlandse zijde was de oorzaak van een snelle voorsprong van de Fransen: 50-43, met Kuipers al in het bezit van vier persoonlijke fouten. Barker en Lawrence kregen ook al vroeg in de tweede helft hun vierde persoonlijke fout. Dit bete kende dat Boot en zijn spelers geen risico mochten nemen en de coach haalde het Amerikaanse tweetal naar de kant. Barker, goed spelend, hield zich uiterst kalm toen zijn bij Villeurbanne spelende landgenoot Boston een vechtpartij met hem trachtte uit te lokken. Zeven minuten na de hervatting stond Den Bosch ze ven punten achter. Cramer steunde zijn ploeg weliswaar met ne gen intercepties, de Franse ploeg liep toch weg van de Bossche naren, die tegen het nog enigszins terugkwamen. De topscorers aan Nederlandse zijde waren: Cramer (20), La wrence (18) en Plaat (18). Lloyd Batts (rechts) tracht Dan Cramer van Den Bosch te passeren. STEFFISBURG Het Nederlands handbalteam heeft gisteren de eerste van de drie oefenwedstrijden tegen Zwitserland in de laatste voorbereiding op het wereldkampioenschap in eigen land met een gelijke stand afgesloten: 18-18. Bij rust stonden de Ne derlanders voor met 9-8. De score was zeer wisselend: dan weer in het voordeel van de Nederlanders, dan weer voor de Zwitsers. Jan-Willem Hamers was de grote inspirator van de nationale ploeg. Hij scoorde tien keer. Nederland had opnieuw moeite voordeel te behalen uit meerderheids-situaties. De Zwitsers beheersten dat spelonder- deel beter, vooral 30 seconden voor tijd toen René Nijsten voor twee minuten uit het veld werd gestuurd. De Zwitsers, die in de slotfase zelfs twee man op de strafbank hadden zitten, dachten met 18-17 te gaan winnen, toen echter Hamers drie seconden voor tijd voor de tiende keer doeltreffend uithaalde en Neder land het tweede gelijkspel deed behalen in de veertien duels die de landen in de historie tegen elkaar hebben gespeeld. De overige treffers van Oranje kwamen van Jacobs (3), Schuurs Jan-Willam Hamers was zenr aoed oo dreef. Sportwereld BARENDRECHT PSV heeft gisteren de zaterdag-eersteklas ser Barendrecht in een vriendschappelijk duel met 9-0 versla gen. Thoresen (2), Willy Jansen (2), Landsbergen (2), Van de Boogaard en Van de Korput van Barendrecht zorgden voor de treffers. DEVENTER Jan Groeneweg van PEC Zwolle heeft van Mit subishi uit Hongkong een aanbieding gekregen om de komende vier maanden negen competitie- en twee bekerwedstrijden te spelen. Groeneweg is nu nog amateur, maar kan volgend jaar waarschijnlijk wel betaald voetbal spelen in Zwolle. LINARÈS Jan Timman heeft de afgebroken partij van de derde ronde in het schaaktoernooi van Linares tegen de Deen Larsen verloren. Zijn partij in de eerste ronde tegen Hort werd opnieuw afgebroken. In het klassement hebben Sax, Anderson, Larsen en Miles de leiding. LONDEN Liverpool heeft zich geplaatst voor de finale van het toernooi om de Engelse league-cup. De ploeg verloor de tweede wedstrijd tegen Burnley weliswaar met 1-0, maar had de eerste ontmoeting gewonnen met 3-0. Voor de competitie won Southampton met 2-1 van Notts County. Oefenwedstrijd Olympisch team weer afgelast ALKMAAR De oefenwedstrijd, die het Olympische elftal vandaag in Alkmaar tegeh AZ'67 zou spelen, is opnieuw afgelast wegens de slechte toestand van het veld. Vorige week vrijdag moest het duel ook al worden verschoven. Er is nog geen nieu we datum voor het treffen vpctopctoW sportuitslagen PAARDESPORT Koersen Hilversum: EERSTE KOERS. 2000 Wesley Cup (Mej. Y Wag< W 1.24.0 2 Walke Sypesteyn 3. W jO Dillon. Niet gestart: Wieke Bost Toto: Winn, f 1.90. PI. f 1.20. 1.20. Kopp. f 12.80, trio f 72.70. TWEEDE KOERS. 2000 Vaandrig A (J.H. Hennink) 12 Vigor Williams, 3. Urica ReginJ gestart: Verapok du Bois. f. 15.30, PI. f 3.80. 3.40. 6.40. f 67.20, trio f 1646,20. DERDE KOERS. 2000 low Bonusan (J. Wagenaar Jr) 2. Vicky Norton. 3. Wyjan Pi Winn. f 10.70. PI. f2.10, 2,20j Kopp. f 16.30, Trio f 92.70. VIERDE KOERS. 2440 meter: nassi Oostwijck (TH. Kooyma 1.23.8, 2. Victoria Hanover. 3 N. Niet gestart: Volat Den Trol Assum. Winn. f2,30, PI. f. 1.70 1.60. Kopp. f 11.60, Trio f 32.10. VIJFDE KOERS. 2420 meter; tor Fortuna (M. Bouwhuis) 1 Urica Marijke 3. Dead Heat Vi nover (nr. 13) en Umbertomes Niet gestart: Urta. Winn. f3. f 1.40, 3.00. nr. 13: f 1.40, nr. 2: Kopp. f55.10, Trio 7/15/13: f Trio 7/15/2: f 361.70. ZESDE KOERS. 2000 meter: ster (W.G Goedhart) 1.22.6, 2. nie K, 3. Ulrike de Noot. Niet g Tikoes. Winn. f2.20 PI. f 1.5C 1.90. Kopp f. 6.80. Trio f83 60. ZEVENDE KOERS. 2000 me Tachos Hanover (C.J.P.v.d I 1.22,7. 2. Sinton. 3. Thor ter Winn. f. 4.70, PI. f.2.10, f 2.30, Kopp. f. 25,60. Trio f. 208.40. ACHTSTE KOERS. 2000 Thiddley Belle (H.W Schoont 1 22.2. 2. Tjeempie 3. Ulaan V Niet gestart: Victrix R. Winn. PI. f. 1.70, f. 1,30, f. 5,50, Kopp. Trio f. 37,20. NEGENDE KOERS. 2000 me Tydi FloWr (J. de Leeuw jr.) 2. Osmond. 3. Orly Norton, f. 3.80. PI. f 1.30, f 3,00. f 2,20, f. 3.30, Trio f 85.90. TIENDE KOERS. 1609 meter: Gold (J.T. Tambach) 1.21.7. Rotary. 3. Thor Wolfrath. f. 8.20, PI f. 2.20. f 3.60. f. 4,30, f. 73.30. Trio f 798,80 ELFDE KOERS. 2000 te du Bois (C.J. de Leeuw) 1. Weistane du Bois. 3. War ter Niet gestart: Wilster Ketlik. f. 6.60. PI. f. 2.00, f. 4.40, f. 1.70, f. 33.80. Trio f. 237.90. TOTALISATOR—OMZET: to d 1 in h o a terp ose ekor Bt C »ora; wa Alleen opstelling Spanje openbaar SEVILLA Bondscoach Kees Rijvers, tot het laatst geheimzinnig bezig, wilde voor de avondtraining van gisteren niets kwijt over de opstelling van het Ne derlands elftal, dat van avond Spanje ontmoet. Hij wekte de schijn, en de spe lersgroep bevestigde het. dat voor deze uitwedstrijd zijn elftal nog geen defini tieve vorm heeft. Wel in de taktiek, die gecopieerd zal worden van de desas treus verloren WK-kwali- ficatiewedstrijd in Parijs tegen Frankrijk. „Nie mand zou daarover ge sproken hebben", vond de coach, „als wij toen niet hadden verloren. Sinds dien echter roept iedereen uit hoe fout het allemaal is geweest. Ik reken er ech ter op dat dezelfde fouten niet opnieuw worden ge maakt". Miguel Munoz, de bonds coach van Spanje, maakte gisteren wel zijn opstelling openbaar. Die ziet er als volgt uit: Arconada (Real Sociedad); Juan Jose (Real Madrid), Maceda (Gijon), Coicoechea (Bilbao), Ca- macho (Real Madrid); Vic tor (Barcelona), Senor (Za- ragoza), Gordillo (Betis); Marcos (Barcelona), Sara- bia (Bilbao), Carrasco (Barcelona). CcidbcSomatit WOENSDAG 16 FEBRUARI 1983 PAGINA BARCELONA IN HOGER BEROEP BARCELONA Het bestuur van Barcelona heeft gisteren bij de Eu ropese voetbalbond (UEFA) beroep aangetekend tegen de uitspraak van de tuchtcommissie, die onlangs vier spelers van de Spaanse club voor in totaal twaalf wedstrijden schorste en Marcos met een schor sing van vijf duels opscheepte, in verband met wangedrag in de wed strijd om de Super Cup tegen Aston Villa. De behandeling daarvan vindt vrijdag aanstaande plaats in Zurich. Een dergelijk beroep is in het verleden niet zonder risico's ge bleken In soortgelijke gevallen werd in hoger beroep de straf dik wijls verzwaard. Hans Croon ontslagen BRUSSEL De in België werkzame Nederlandse trai ner Hans Croon is bij Lierse SK van zijn functie onthe ven. Volgens het clubbe stuur is er geen ge zonde basis meer aanwezig voor een optimale samen werking tussen de spelers en de trai ner. Croon zal wor den vervangen door Gust Baeten. Hans Croon: weg bij Lierse SK. Van der Duim trekt zich terug TRONDHEIM Euro- pees kampioen Hilbert van der Duim heeft zich gisteren teruggetrokken van de schaatswedstrij den in Trondheim. Wel deed Yep Kramer mee. Hij werd tweede op de 500 meter en derde op de 3000 meter. De 500 meter was voor Rolf Falk-Lar- sen in 39.422. De tijd van Yep Kramer was 40.14. Op de 3.000 meter won Nyland in 4.13,73. Kra mer eindigde in 4.15,28. Sprinters naar Inzeil DEN HAAG On- danks eerdere financiën le bezwaren zal dit weekeinde toch een Ne derlandse schaatsploeg deelnemen aan de in ternationale sprintwed strijden, die in Inzeil worden gehouden. De sponsor van de KNSB heeft mogelijk gemaakt dat Sies Uilkema, Hein Vergeer, Lieuwe de Boer, Ron Ket, Geert Kuiper en Jan IJkema met coach Nijholt naar Zuid-Duitsland kunnen vertrekken. Jeugd wint in Porto PORTO De Nederlandse jeugd voetbalploeg heeft een toernooi in Porto (Portugal) gewonnen. In hun derde wedstrijd wonnen de Neder landse jongens gisteren met 4-0 van Zwitserland, waar door ze op vijf punten uit drie duels kwamen. Portugal verzekerde zich door een zege van 2-1 op België van de tweede plaats. Eindstand: 1. Nederland 5 punten, 2. Portugal 4, 3. Bel gië 2, 4. Zwitserland 1. Deining rond Amerikaanse Ronde PARIJS Felix Levitan, organisator van onder meer de Ronde Van en de dit jaar samenvallende wedstrijden Parijs-Roubaix (10 april) en de daagse Ronde in de Verenigde Staten, wil in elk geval Gerry Knetemann Theo de Rooy van de ploeg Post, toestemming geven deel te nemen aan de rikaanse Ronde. Daar ligt voor de deelnemers een prijzengeld van 100.000 te wachten. Knetemann en De Rooy behoren weliswaar tot de renners eerste categorie, die verplicht zijn in Parijs-Roubaix te starten, maar beiden is gebouwd voor de deze zware klassieker. Toch kan het uitzondering Levitan in de problemen brengen. Ook Tourwinnaar Berna: nault heeft namelijk belangstelling voor de Amerikaanse dollars en hij Levitan tijdens de voorstelling van de ploeg Guimard gistermiddag in ten weten. „Als ik niet mee mag doen in de Verenigde Staten start ik ook Parijs-Roubaix". richtte hij zich tot de aanwezige Levitan. „Als vrij man in een vrij land moet ik vrij zijn mijn eigen programma te kiezen, baix heeft als wedstrijd zijn tijd gehad. De toekomst ligt in de Verenig Henk Lubberding won gisteren de Grote Prijs van Antibes. De Post boekte daarmee de achtste overwinning van het nog zo Lubberding klopte in de eindsprint van de 140 kilometer Van den Haute en Bittinger. Schaatskalender DEN HAAG De schaatska lender voor de komende da gen ziet er als volgt uit: 17 februari: Emmeloord: Gewestelijk kampioenschap Overijssel dames en heren senioren en junioren A/B lan gebaan op de ijsbaan van Emme loord. Aanvang 09.00 uur. Aanmel den tot vanavond 20.00 uur. 05270-12590/13487 18 februari: Blokzijl: Blokzijlerme- rentocht 40 km. Aanvang 10.00 uur Aanmelden IJsclub Blokzijl. Emme loord: open kampioenschap korte- baan pupillen op de ijsbaan van Em meloord. 2 x 100 meter. Aanvang 1900 uur. Aanmelden tot 17.00 uur. 05270-12590/13487. s-Heerenbroek: nationale kortebaanwedstrijd voor mannen op de ijsbaan van 's-Heeren- broek-Veecaten. Aanvang 13 30 uur Aanmelden tot 13.00 uur, 05205-254 (Frans Gerner) Numansdorp: gewes telijk kampioenschap Zuid-Holland kortebaan senioren mannen op de ijs baan De Samenwerking Numans dorp. Aanvang 19.00 uur. Aanmelden tot 18.00 uur. Informatie 01865-1453. Dronten: NK kortebaan senioren vrouwen en junioren vrouwen A/B op de ijsbaan Dronten. Aanvang 13.00 uur. Aanmelden tot morgen avond 22.00 uur. 03210-2447. FC Den Haag contra GONA DEN HAAG Het eerste elf tal van FC Den Haag speelt morgen een oefenwedstrijd te gen GONA. Op het kunstgras veld van de amateurclub wordt om 17.30 uur begonnen. Prijsvragen DEN HAAG De verdeling van de prijsvragen van het af gelopen weekeinde is als volgt. Lotto 6: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 4 winnaars, die allen bruto f. 75.000,00 ontvangen: 3e prijs: 157, f. 2.412.00; 4e prijs: 8.492. f. 44.50; 5e Eirijs; 104.937. f. 5.00. Jackpot voor otto 7: f 111.732.19 Toto 6: le prijs: 14. f. 2.363.30; 2e prijs: 347. f. 63,50; 3e prijs: 3.698, f. 14.90 Toto-gelijk 6: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: geen winnaar; 3e prijs: 12, f. 533 70; 4e prijs: 396. f. 21.50. Jackpot voor toto-gelijk 7: f. 1.547 25. Cqferspel 6: Winnend 956053. Er was één deelnemer met zes goede cij fers Hii ontvanpt bruto f 100 nnn nn

Leidse Courant | 1983 | | pagina 14