Josée Ruiter en Canci Geraedts spelen samen één gekleurd gezien der' 01 RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT Ries Schoonhoven van NOS komt op voor bedreigde programma's HILVERSUM - Een regeling waarbij lijke bedragen worden bestemd voor zorgvuldig te omschrijven bedreigde programmasoorten, is volgens NOS-tv-commissaris Ries Schoonhoven een mogelijkheid om eigen tv-produkties van opera, ballet, enkelvoudig televisiespel en klas sieke muziek veilig te stellen. Een dergelijke maatregel, „desnoods in de vorm van stimule ringsfondsen waarvan de zendgemachtigden gebruik kunnen maken", is volgens hem, „het voorzien van die programma's van veiligheids- gordels". Schoonhoven zei dat gisteren bij de uitreiking in Hilversum van het televisiejaarboek 1981/82. Schoonhoven gaf enkele voorbeelden van de problemen die genoemde programmacatego rieën door geldgebrek bij de omroep ondervin den: de gemiddelde rolbezetting per dramapro- duktie is in tien jaar tijd teruggelopen van 8.6 naar 7,1; de zendtijd voor nederlandstalig dra ma liep in die periode terug van 2 naar 1,5 pro cent en de uitzendingen van klassieke muziek i af t 1981/82. 1976 tot 50 t het „De opdracht tot een totaalprogramma, vastge legd in de Omroepwet, blijkt geen enkele ga rantie te bieden. De wetenschappelijke raad voor het regeringsbeleid wil in zijn mediarap- port deze verplichting zelfs schrappen, omdat controle erop onmogelijk is. Hij heeft daarom gepleit voor een derde cultureel programma. Dat derde programma zou de WRR met een dergelijke regeling niet nodig hebben", aldus Schoonhoven. Nieuwe kroniek kunst op NOS-tv HILVERSUM - NOS-tv zal vanaf dinsdag 4 januari wekelijks de nieuwe kunstkroniek „Omnibus" op het scherm brengen, waar in op een zo breed mogelijk terrein van de kunst informatie wordt gegeven naast opinies en een kunstagenda. In het programma, dat met veertig minuten zendtijd aanmerke lijk langer wordt dan het verdwijnende „Op Zicht", waarvoor meestal slechts een kwartier beschikbaar was. zal men zich beij veren „de culturele behoeften van de kijker aan te boren en het bewustwordingsproces te bevorderen". „Omnibus" zal vanaf een wekelijks wisselende plaats, waar zich op dat moment een voor de kunst belangwekkende gebeurtenis afspeelt, worden gepresenteerd door Theo Stokkink, die deze functie ook in "Op Zicht" heeft bekleed. Tot „Omnibus" werd besloten, omdat door de verplaatsing met ingang van 3 januari van het journaal van half tien naar half elf voor de kunst meer zendtijd ter beschikking kwam. Wereldomroep speelt in op Suriname HILVERSUM - Radio Neder- land Wereldomroep heeft het aantal golflengten uitgebreid waarover de programma's over Suriname worden uitge zonden. Dit besluit is genomen naar aanleiding van veel reac ties die de WO heeft binnen gekregen, waaruit blijkt dat velen deze programma's als de enige betrouwbare nieuwsbron zien. Tientallen Surinamers in Nederland hebben de Wereld omroep, na contact met familie in Suriname, gebeld met het verzoek meer nieuws en actu aliteiten naar dat land uit te zenden. HILVERSUM - Josée Ruiter en in iets mindere mate Canci Geraedts halen tragisch ferm uit in „Medea", een klassiek stuk van de griekse tragicus Euripides. Dit oordeel viel eer der te lezen na zaalvoorstellin gen in het begin van dit jaar. Filmer Frans Zwartjes ging voor VARA-tv er met de ca mera op af, hetgeen is te zien zondag as. op Ned. II o.m 21.25 Vergeleken met de voorstel ling in de zaal, waarin een grotere afstandelijkheid be staat. lijkt film hier een ge vaarlijk medium. De tragiek raakt, in de greep van de ca mera, onderhevig aan een uit- vergróting die dit stuk moei lijk verdraagt, temeer waar ze ker Josée Ruiter, zoals we eer der zagen in „Antigone", aan haar rollen, en zeker aan deze een grote innerlijke spanning meegeeft, bijna een ingehou den woede. Dit spel uit 400 v. Christus be handelt de wraak van een vrouw, die zich in haar liefde ontluisterd weet door haar echtgenoot Iason, een sluwe, berekende man, die een ande re gade kiest, een vorsten dochter die bijdraagt tot ver-, meerdering van zijn macht en hem persoonlijk meer aanzien verschaft, een louter naar ui terlijkheden oordelende man die daarvoor niemand ontziet, ook niet zijn vrouw. Die vrouw, Medea, wordt ge speeld door Josée Ruiter en Canci Geraedts gezamenlijk. Zij pasten voor deze geschei den speelwijze de tekst aan. Het oorspronkelijke stuk bevat meer rollen, alsmede een rei van vijftien vrouwen, het koor dat als te doen gebruikelijk in het klassieke toneel de hande ling becommentarieert, leed in smartelijk zuchten tot uitdruk king brengt en het verloop van het stuk ook ritmisch be paalt. Van al deze eisen van het klassieke toneel hebben de beide speelsters afgezien. Zij voeren het op als een stuk voor twee vrouwen. Josée liet in voorafgaande gesprekken al weten, dat haar betrokkneheid met dit stuk zo groot is, dat zij met haar eigen talent de bete kenis ervan voldoende kan schragen. Niet geheel vreemd hieraan zijn haar feministische opvat tingen, de evenwaardigheid van de vrouw, die geen verla ting verdraagt. Dit vernede rende soort verguizing her kent zij vooral in dit stuk. Haar verweer daartegen be paalt haar inzet. Medea geldt als een vrouw met een supe rieur verstand en in het bezit ook van een sterke wilskracht. Hiervan uitgaande komt zij ook tot een conflict met haar omgeving, die haar niet steunt in haar houding jegens haar overspelige man. Zij vindt geen begrip. Haar eerdere lief de slaat om in haat. Dit brengt haar het gevoel bij zelfstandig over haar eigen leven te kun nen beslissen en dat niet al leen, ook over de levens van haar kinderen. In wat waan zin kan worden genoemd, al thans na hevige tweestrijd, be sluit zij haar eigen kinderen te doden. Hun levens worden be paald door de man en de vrouw die die kinderen kre gen. Als de man die taak ver zaakt, valt voor de kinderen de zin van het leven weg. Dit inzicht brengt haar tot haar daad, niet in uiterste wanhoop, maar als uitvloeisel van haar levenshouding die wordt be paald door liefde. Valt die lief de weg, dan voor haar wijze van zien ook de bestaansreden voor de vruchten van die lief de. Haar daad is er een van ui terste consequentie Josée staat daar niet alleen voor. Zij deelt haar rol met Canci Geraedts. Beiden geven zij gestalte aan één Medea. Sa men laten zij meerdere kanten van deze vrouw zien, de pas sieve kant, het kennelijk vrou welijk ondergaan van de din gen, en daartegenover en tege lijk daarnaast de geactiveerde vrouw die geen vernedering duldt, haar eigen daden daar tegenover stelt. Op zich biedt dit een meerzij digheid in deze rol, waarvoor Euripides voldoende aankno pingspunten biedt, maar wan neer -en dit gebeurt- deze ook nog eens wordt aangedikt met attributen ter versterking van het effect, krijgt dit spel gauw teveel van het goede. Het do den van de kinderen wordt een bloederige toneelaangele genheid, wanneer daarbij rood Canci Geraedts Cynisme Josée gaat zelfs nog verder in haar actief bezig zijn op het to neel door van tijd tot tijd ook nog de rol van haar ontrouwe man Iason aan te nemen. Zij doet dit op een cynische ma nier, waarbij zij zich bedient van een taal, waarin zij de zo genaamde meerwaardigheid van de man smadelijk neer haalt. In die zin pakken zij deze Euripides niet op als een uitgesproken noodlotsdrama, waarvan het verloop door het ingrijpen van de goden wordt geregeld. Zij brengen dit dra ma terug naar menselijk ni veau, maken er in die zin een modern, zeg feministisch dra- Zeker slagen Josée en Canci in het oproepen van een diep menselijke tragiek. Ook schra gen zij samen een vrouw bij wie geschokt gevoel en sterk zelfbewustzijn uitmonden in een weerbare levenshouding. Dat dit leidt tot tragiek wordt bepaald door de schrijver van dit stuk, maar vloeit ook waar neembaar voort uit de opvat ting, die deze beide actrices in die rol leggen. Dit heeft Frans Zwartjes naar voren gehaald. In een beschei denheid overigens die hem werd opgelegd door de toch al sterk naar buiten gerichte ge spannenheid in het (samen spel van beide actrices. Josée en Canci staan voor die opvatting. Maar in die zin, dat zij nog meer tragiek en afweer hebben willen waar maken dan Euripides. Dit leidt tot een overdaad aan drama, maar wel van twee actrices die weten waarmee ze bezig zijn. TON OLIEMULLER Bassie en Adriaan op kinderkerstfeest ROTTERDAM Bijna 2000 kinderen worden 22 decemlH de Rotterdamse Doelen verwacht voor een kerstprogramrn door de TROS op maandag 2e Kerstdag, via Hilversum 1 uitgezonden. Inmiddels zijn toegangskaarten voor dit kindi zeischap verstuurd naar de kinderen, die in overstelpende veelheden zelf-getekende en geschilderde kerstkaarten op0E den. Van de allermooiste kaart wordt een ansichtkaart genu^y die aan alle jeugdige bezoekers van de Doelen op 22 deca. j zal worden meegegeven. Het programma, dat op de middaf 22 december wordt opgenomen wordt gepresenteerd doofen reille Bekooy, die voor een gedeelte van het programma te| of zal worden gestaan door Bassie en Adriaan, een kinderkqod andere artiesten. Ij), 3zii 1st ih< Met de politieke begrippen links en rechts komen we niet ljer rond in ons land. Het lijkt op marcheren in de marge en iee maat, maar het leidt tot voortdurend struikelen als de ander zijn beste beentje voor de ander zet tijdens protestdel' straties. Koot en Bie wijdden daar gisteravond een open ger aan met zichzelf in andere en telkens wisselende rollen genstrevers. Zo werden zij hun eigen antwoordman, budsman. Bie maakte eerst aan de hand van een gespeeld voorbeeld <j lijk wat rechts is. Hij bracht zijn jeugd door op t Daarheen keerde hij terug met het verzoek er te mogen 1 wonen en werken. Het was allemaal nog het zo landschapj schoon als vroeger en dat moest zo blijven. „Ik ben figuur aan het worden", stelde hij vast, „want ik ben va behoud van die weelde". Maar nu blijkt ook links f malige weelde te willen blijven vasthouden. Bie als burgemeester van Juinen hecht wel-aan overdaaaf-, solliciteert niet alleen naar Amsterdam, maar heeft ook j" 200 man ME besteld, omdat kleine gemeenten ook recht htj op vertoon van gezag. Minzaam Eerbetoon jegens de burgi In hun open gesprek kwamen zij met voorbeelden van dep 1 hen opgeworpen nieuwe politieke richtingen. Met de defi| te kunnen rommelen, z| i de sociaal-poln kun je slinks bekeken slechts twee kanten op: die omschir zij als slinks en slechts. Het komt in hun hoofd niet op de gy| middenweg te bewandelen. Te gevaarlijk met al dat verkej Nijpels, die belastingverlaging belooft en niet waarmaak slechts, omdat slechts is wat je waarmaakt van je goede vojlJ mens. Voormalige linkse Duisenberg blijkt slinks, omdat H de banken niet naar zwart geld wil zoeken. Volgens het boj rijvoorbeeld van Bie zijn de protesterende onderwijsmens® jongeren slechts rechts, omdat zij willen behouden wat zij ben, tenzij zij slinks zijn. In dit kader zijn ook prikacties teh wachten bij verdere inkrimping van de paleizen en de kef ketten voor het personeel van het oudste familiebedrijf hts#, lande, het Kon. Huis. Hun omstreden wijnlied lieten zij vL liggen. Dat ligt onder de rechter. Zo slinks zijn zij wel. TON OLIEMUlfj Televisie vandaag NEDERLAND 1 TROS 16.00 TROS Aktua matinee. Actuele informatie en aanvullingen op onder werpen, die al eerder aan bod kwamen. 16.15 Simonskoop voor de jeugd. Simon van Col- lem besteedt aandacht aan de musical-film „Annie", „Honderd-e n-een Oalmatiers" van Walt Disney en de te kenfilm „The secret of Nimh". 16.40 Sons and daughters. Australische serie over de tweeling John en An gela. Dertiende afleve ring. 17.05-17.10 Weekend weers verwachting. Door Jan Pelleboer. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Cursus Kunstgeschie denis. NOS 18.58 Journaal. KRO 19.00 Daar vraag je me wat. Populair wetenschappe lijk programma, waarin vragen van kijkers wor den beantwoord door Jacqueline van Riet (arts), Dik Dekker (bio loog) en Henk Mulder (natuurkundige). 19.40 De KRO komt langs in... Capelle aan de IJs- sel. Gevarieerd pro gramma, waaraan mee werken Lee Towers. Babe, Samantha Jones, Maywood, Ben Cramer, Willeke Alberti, Peter Weekers, Vanessa, Alexander Curley en de Fiesta Girls. Presentatie: Hans van Willigenburg. 20.40 Lou Grant. Amerikaan se journalistenserie met Ed Asner in de hoofdrol. Een hulpeloze oude dame in een rolstoel wordt in een overheids gebouw achtergelaten als gevolg van een bu reaucratisch ruzie. Een aanleiding voor de „Trib" om de praktijken van verpleeghuizen aan de kaak te stellen. NOS 21.37 Journaal. 21.55 Den Haag vandaag. 22.10 Beeldspraak. „Jan Eij- kelboom - omgang met de leegte". Jan Eijkel- boom was over de vijf tig, toen in 1979 zijn eerste dichtbundel ver scheen. Om dit te vieren maakte de filmer Jan Wiegel deze produktie. 23.05 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.25 Paspoort. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. NCRV 18.57 Zo moeder, zo zoon. Spelletjesprogramma o.l.v. Gerard van de Berg. In het panel: Her man Kuiphof, Nen Van Ramshorst, Dick Pas- schier en Regine Clau- waert. 19.25 De zevensprong. Jeugdserie van Karst van der Meulen naar het boek van Tonke Dragt. Twaalfde aflevering: Geert-Jan krijgt van meneer Thomtidon een klein doosje met de be doeling de inhoud ervan op het hoofdkussen van Frans te strooien. NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Mijn leven op Bamfyl- de. Engelse serie naar de autobiografische ro man van R.F. Delder- field. Met: John Duttine, Susan Jameson en Frank Middlemass. Elf de afl.: David is min of meer tot zijn verbazing tot rector van Bamfylde benoemd. Christine komt hem na haar reis naar Canada opzoeken. 21.20 Hier en nu. 21.55 Showroom. Jan Fille- kers, Henk van der Horst en Arnold Jan Scheer etaleren opmer kelijke vaderlanders zo als de 25-jarige Dio Obers, die van beroep nar is en de 86-jarige tante Jen, die al twintig jaar met een handkar door haar buurt trekt om oud papier en kle ding op te halen.. 22.55 In stemming. In de se rie koorzangprogram ma's kunt u vanavond kijken naar liederen in de Adventssfeer en kerststemming, gezon gen door het Stadsjon- genskoor van de Basi liek Oldenzaal. Begelei ding: het Twents Strij kersensemble. NOS 23.25 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 rouwelljk parlementslid. 17.00 Tom Sawyer en Huck Finn. Jeugdserie naar Mark Twain. 17.25 Babe is te gast in het door Hans van Willigenburg gepresenteerde programma Het panel uit 'Zo moeder, zo zoon' op Ned. II om 18.57 uur bestaat uit (v.l.n.r.) 'De KRO komt langs in...' op Ned. I om 19.40 uur. Herman Kuiphof, Nen van Ramshorst, Dick Passchier en Regine Clauwaert. Meneer Rossi zoekt het geluk. Ita- visie-diecussie. 21.00 Rudi's jour- Klaus Haverstein. 21.30 Raadsel- vlucht Schattenjacht per helicopter. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Zoltan Kodaly. Portret van de Hon gaarse componist Zoltan Kodaly (1882-1967). 00.00 Journaal. DUITSLAND 2 16.35 Altijd ergernis met pop. Plezier voor lolbroeken. 17.00 Jour naal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 en op de tuba blaast Huber. Muzika le serie. Met: Max Griesser, Willy Har- lander e.a. 18.20 Sherlock Holmes en dr. Watson. Engels-Poolse 21.20 Een strijd om Jeruza lem. Documentaire over het ontstaan en de evolutie van de joods-arabi- sche tegenstellingen. 22.20 Over het Gelsenkirchen-Horst bouwden de bewoners van een woon kazerne op de plaats waar eerst gara ges waren gepland een reusachtig konljnehok met plaats voor 400 die- 23.50 Journaal. DUITSLAND 3 18.30 Tv-cursus technisch tekenen. 19.00 la er watt? Live-discussiepro gramma met jongeren. 19.45 Jour naal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Cathy'a child. Australische speelfilm van Do nald Crombie (1979). Met: Mlchele Fawdon. Alan Cassell, Bryan Brown e.a. 21.40 Familieraad. Documentaire film. 22.25 Achter de krantekoppen. BELGIE BRT 1 r de jeugd. Tiende aflevering. 18.55 Jukebox. Met: Pink Floyd, Ge vat (herhaling). 19.17 Uitzending door derden. Programma van de VNO. 19.37 Morgen. Overzicht pro gramma's en mededelingen.. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Cinemanle. Filmkwis gepresenteerd door Michel Follet. 21.00 Panorama. Actualiteiten. 22.15 Dallas. JR wil i huwelijk vraagt. Ze be- BELGIE BRT 2 19.00 Ean vinger in de pap. Pro gramma voor jongeren tussen 12 en 15 jaar. Thema: Gastarbeiders. 19.37 Morgen. Overzicht programma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Wikken en wegen. Herhaling consumentenpro gramma van 29 nov. 20.50 Stille poet. Korte film van Yvan Steiger. 21.00-21.50 Premiere. Jo Ropcke presenteert nieuws over films. BELGIE FRANS 1 rieerd jeugdprogramma. 19.08 Ce •oir. Actualiteiten, editie Namen, Lu xemburg en Waals-Brabant. 19.30 Journaal. 19.55 Autant savoir. Cho colade. 20.20 On a vole la cuieae de Jupiter. Franse komedie van Philippe Sasson. 22.50 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.00 Doctrine Israelite. Hanoucca, het lichtfeest. 19.30 Nieuws voor do ven en slechthorenden. 19.55 Le monde du baroque. Op ontdekkings tocht naar het barokke avontuur. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.20 Mighty his friends. Jeugdserie. 18.0 Craven's newsround. 18.10 Blue Pe ter. Kinderserie. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 20.00 Tomorrow's world. 20.25 Top of the pops. Hitpa- Tenko. Serie. 23.20 Question Vragen van het publiek. 00.18 Jour naal. 00.20 Olympia show jumping. 01.10 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 17.20 The best of collecting now. Vreemde verzamelingen. 17.50 The Levin interviews. Bernard Levin praat met Pritchett. 18.20 Arthur Ne gus enjoys. 18.40 What on earth...? Erich Pommer (1938). Met: Charles Laughton en Elsa Manchester. 21.30 Russell Harty. Ontspanningspro- ENGELAND ITV 19.35 Crossroads. 20.00 Survival. 20.30 Only when Maugh. 21.30 Shel ley. 22.00 Falcon Crest. 22.30 TV Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10:00-12.00 School televisie. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. NCRV 16.00 Ja, natuurlijk. Herhaling. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven slechthorenden. DUITSLAND 1 08.10-09., Journaal 10.23 De Udo Jürgens-ehow. 11.55 Ean strijd om Jeruzalem. 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal. 13.15-13.30 Videotext voor iedereen. 15.40 Videotext voor iedereen. 16.00 Journaal. 16.05 De noodzakelijk maat. Over proeven op dieren. 17.05 Zakgeld-bioe. Nieuws over het scho lieren-filmfestival. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Jongerenprogram- DUITSLAND 2 16.04 Prikbord. Voorstellingen de maand. 16.20 Leerlingen-ex press. Jeugdjournaal. 17.00 Jour- DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-11.40 Schooltelevisie. 17.00-17.40 School televisie. 18.00 Hallo Spencer. BELGIE BRT 1 3 Tik tak. Peuterserie.- BELGIE FRANS 1 12.00-14.30 Teletekst. 17.15 ONEM. Informatie voor werkzoekenden. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugdpro gramma. BELGIE FRANS 2 12.00 Zie Belgié Frans 1. 18.00 Pour Cervin en Jacob c op met Rasenfeld, leider van e« actieve verzetsgroep van de B< ENGELAND BBC 1 5.55 Play school. 17.2 13.30 JournaaL 14.00 Pebble Mill. 14.45-15.00 Pigeon Street. Kinder- programr Mighty Jacks r» dey. Tekenfilmserie. 17.55 Cracker- jack. Show. kwis m| jeugd. ENGELAND BBC 2 11.30-12.25 Schooltelevisie. 17.20 Looking good, feeling fit. 17.45 Zone of occupation. Serie over Britse in- ENGELAND ITV time. 13.30 Moneywise. 14.00 News at One. 14.20 Anglia news. 14.30 About Britain. 15.00 Not for women only. 15.45 Biljarten. Radio vandaag I - 16.30 Voor de kleuters - 16.40 Van stad Rozegeur i land: Gelderland 0.0 prikkeldraad - pp Iraad -pp alaconcr ampioenH i.02 Gala< de Britse Brassband Kampio pen - 20.03 Programma in „Wij verklaren de vrede" - Sportprogramma - 23.02 (NO), het oog op morgen. "et HILVERSUM 2 l v - 17.00 (KRO) Actualiteiten W Grenzeloos - 18.20 Politieke pa, j 18.30 IKON-programma's - Tussen de regels - 19.10 Bericlf1 vloed op de samenleving en antwoordelijkheid voor wetf beoefening - 20.03 Radio 20.30 Spectakel - 21.30 Open - 22.40 Meditaties - 23.00 Het kastje van oma -i Ter overweging. q 4r HILVERSUM 4 - 16.00 (EO) Woord Theologische verkenningen -J Overname Hilversum 2 - 20.00 Beaux Arts Trio - 21.00 OnJ groene linde - 21.15 Nederland! Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) Oogluik - 1.0F mandsland - 6.02 Ontbljtshowfw Actualiteiten - 8.16 Non stop kng programma - 8.53 Pastoori v\{ Raadschelders - 9.03 Adres j. kend - 10.03 Ratel - 11.53 I A.C. Raadschelders - 12.03 N ik het hoor - 13.06 Actuality 13.16 The complet - 15.03 Jilc Corte - 15.30 Familie luistert 16.02 (KRO) Op de valreep. het laatste r van de sprekende r Teleac - 15.03 (VARA) Radiot blad - 15.10 De media deze t 15.35 De rode draad - 16.35 De stem van het volk - 17.0C frontatie. HILVERSUM 3 - 7.02 (EO) Joy in the mominflÏ£ Tijdsein - 9.03 De muzikale fruL - 10.02 Muziek motief - 10.30 ff Pop non stop - 11.03 Popsjop (VOO) Erik de Zwart - 13.30 B»K Leeuwen 15.03 Veronica top Ie HILVERSUM 4 - 7.02 (VOO) Ochtendstemmii Werken van Mozart, Chopin, pou, Scarlatti, Tartinl, Ravel, Snijders, Pemambuco -Saens - 9.00 Strauss Co - 9.fF. Hans Mondt - 1311 Noord Holands Filharmonisch I - 14.30 (VPRO) Een hlstorlsr zicht van het muziekleven In c 16.00 (VPRO) De tweede I Nederlandse muziek 17.00 C me Hilversum 2. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hlli 1 elk heel uur. 24 uur per dag.f versum 2 op elk hall uur van 7) ,e tot 17.30 uur, voorts om 7.00jstei 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 efll pr Op Hilversum 3 op elk fi

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2