V Resolute Ilona gekleurd gezien RADIO/TELEVISIE LEIDSECOURANT MAANDAG 29 NOVEMBER 1982 PAGINA ,De naam Visser nam ik gewoon van mijn vader Dver, zoals dat hoort. Maar aan mijn voor naam, die sommige men sen zangerig noemen, zit een mooi verhaal vast. Mijn moeder houdt van pianomuziek en in de tijd, dat ze mij bij zich droeg, woonde zij een concert bij van een toen beroemde Hongaarse pianiste, die Ilona heette. Zij voelde zich zo warm ingesponnen door die muziek, hetzelfde gevoel als ik toen moet hebben gehad, dat zij ter plekke die naam voor mij over nam". „Later vertelde iemand haaf, dat „Ilona" draagster van licht betekent. Dat is mooi, want ik kreeg een niet kapot te krijgen vrolijke aard mee. Ze noemen mij ook resoluut. Daar kunnen ze gelijk in hebben, want ik hou niet van gezeur. Hoe ik aan die pre sentatiejob in de Hoezo-show van de VOO kom. eens in de maand op zondagavond, zal ik je vertellen. Ik stapte niet lang geleden het gebouw van Veronica binnen en vervol gens pardoes de kamer van Rob Out. Zegt Rob Out ver baasd: „Wat kom jij hier doen. hebben wij een af spraak?" Ik zeg: „Hoezo, want die kom ik nu maken". Daar werd toen eigenlijk al de Hoezo-show geboren. Out wilde al zo-iets We haalden Fons Burger erbij voor de eindredactie, want die had al uitgedachte ideeën voor een dergelijk programma, dat in tussen lekker draait en de beoogde kijkreacties al heeft opgeleverd". „Vroeger deed ik heel ander werk Ik ben onderwijzeres en heb jaren voor de klas ge staan. Altijd de eerste, met van die ukkies dus, en op een school, waar ze toen al expe rimenteerden om die heel jonge kinderen op een kleu terachtige manier de eerste kennis bij te brengen Met 36 kinderen in de klas kwam dat er op neer, dat ik de te leren kennis voorspeelde, een soort één en één ^wee-caba ret. Ik veranderde driemaal daags van kabouter in elfje en omgekeerd. Had je mij op die toer sexueel moeten zien voorlichten, want dat werd ook van mij verwacht. Dat was allemaal best aan mij be steed en tevens een goede leerschool, want toen er eens een cabaretconcours was. dacht ik. daar kan ik best eens aan meedoen. Toen won ik nog een prijs ook. Er zaten omroepmensen in de jury en die bezorgden mij tegelijk een radioprogramma. Dat heette „Vjoew", een soort Birgit-werk eigenlijk, dat is dat AVRO-meisje met jonge- renproblemen. Een leuke bij verdienste voor een onder wijzeres. Een paar jaar later wou ik zelf ook graag zo'n ukkie van mezelf. Ik kreeg een kind en daar ben ik nu nog hartstikke blij mee, want daar hoort een lieve vader bij en die heeft mijn kind. De problemen ontstonden eigen lijk pas, toen ik moest vast stellen, dat ik helemaal geen last kreeg van een postnatale depressie. Dat viel tegen, want toen had ik weer zin om aan het werk te gaan. Niet voor de klas, maar in de omroep". HOEZO? „Op een gegeven ogenblik, maar het zit iets ingewikkel llona Visser: „Ik beschik over een niet stuk te krijgen vro lijkheid en daarom geen gezeur". der in elkaar dan ik het hier vertellen kan, ik doe niet moeilijk maar het leven is gecompliceerd, zat ik bij twee omroepen tegelijk, de AVRO en de VOO. Radio dan. Dat komt, ik won nog weer een cabaretprijs in een wedstrijd, waaraan ik deelnam onder een aangenomen naam. Ik had me voor het gemak (of ongemak) de schuilnaam „Akke Hofstra" aangemeten. Bij die prijs hoorde weer een radioprogramma. Bij de VOO zat ik toen als vrouwtje Vis ser en bij de AVRO als vrouwtje Hofstra. Na twee jaar heb ik mensen als Bram van Erkel, Gerrit de Braber en dat soort mensen uit die droom geholpen. Toen was ik mijn AVRO-werk gelijk kwijt". "In Hilversum werd ik weer de ouderwetse Amsterdamse Visser, die staat voor zichzelf en rijp genoeg werd bevon den voor het maken van do cumentaires, presentatiewerk en informatieve program ma's, uiteindelijk ook „Hoe zo?".Wat we met die nieuwe t v-rubriek precies willen, daar zijn Fons Burger en ik het gloeiend over eens. De VOO mikt hierin zoveel mo gelijk op een totaalprogram ma, d.w.z. het moet vermaak genoeg bieden om naar te kijken, het moet een flinke dosis informatie bevatten, de gemiddelde mens moet erin aan het woord komen en vooral het moet opzien ba ren. Hieruit vloeit de gedach te voort, dat vorm en inhoud overeen moeten stemmen, sa menvallen". „Neem die eerste uitzending over geweld. Die voldeed aan de eisen die wij er aan stel den. Daarin kwam een ME- man even goed aan het woord als een kraker. Wij ge ven die mensen stem, al is het maar één minuut, met daarna mogelijkheid tot dis cussie. Het publiek in de stu dio mocht bepalen wie afviel. Dat was toen die ME-man, maar het had ook die kraker kunnen zijn, na pas die rellen in Amsterdam. Die verwijde ring gebeurde met enig ge weld, precies overeenkomstig het onderwerp van dat pro gramma. Kon de kijker gelijk zien hoe geweld er uit ziet. We kregen daar veel reacties op. Hieruit bleek, dat men de volgende dag in de kantines er over gepraat had. Kun je je mooier effect van je eigen programma voorstellen?" „Ondanks de kritiek, die we achteraf ook kregen, spreken wij hier dan ook van een ge slaagde opzet. Het ergste wat de programmamaker kan overkomen is dat de kijker in slaap valt voor zijn tv-toestel. Dat gebeurde in die eerste Hoezo-uitzending dus duide lijk niet. Daar hebben we ons zelf mee gefeliciteerd en ver volgens gewerkt aan een an dere opzet voor het tweede programma. Want we willen het toch elke keer weer an ders doen. De tweede keer ging het over geld verdienen, geld stelen, pikken van de belasting en het tillen van de klant. Je zag het toch maar gebeuren, dat we in die uit zending een stelende vrouw en een winkeldievegge aan het woord hadden tegenover de eigenaar van een groot winkelbedrijf, die uiteinde lijk dag in dag uit wordt be stolen. Die praten in ons pro gramma met elkaar. Zo breng je mensen tot elkaar en wordt ie uitzending nog boeiend ook. In elke nieuwe uitzending experimenteren we met een nieuwe vorm. Zodra je vormvast wordt, dreig je te verzanden. Het zendschip van Veronica heeft destijds lang genoeg vastgeze ten in het Scheveningse zand om dat niet meer te willen. Hier op de gang hangt nog de reddingsboei uit die dagen, als een blijvend teken aan de wand om te laten merken, dat je leeft, ook als omroep". GENERATIE- VERSCHILLEN „In de derde uitzending, bin nenkort. mikken we op jong. We willen er niet teveel van vertellen om de verrassing er ^jjiet bij voorbaat uit te halen. Maar we hebben als redactie overal in het land al gesprek ken gevoerd met over het al gemeen jongeren, die in staat zijn hun zegje te doen en bij ons die kans ook zullen krij gen. Dat wordt van die jon geren verwacht, want die re solute draagster van het licht, die ik toch ben, houdt niet van gezeur, maar dat zei ik al. We stellen ons ook niet elitair op, d.w.z. we doen niet of we de wijdheid in pacht hebben. Al onze Hoezo-uit- zendingen moeten een open karakter houden. Wij zullen niet het laatste woord zeggen. Eigenlijk ook niet de deelne mers aan deze show. Dat laatste woord valt toe aan de kijkers. Die moeten het de volgende dag met elkaar uit praten. Wij horen uit de re acties wel hoe dat afloopt. Er bestaan zoveel meningen over één onderwerp. Wij ma ken bewust een on-af pro gramma. Niemand heeft uit gesproken gelijk. Wij probe ren de mensen aan het den ken te zetten. Daar werkt re solute Ilona graag aan mee. Ook om onze B-omroep gro ter te maken. Zeker niet te rug naar C en al helemaal niet naar zee". De Hovings, 25 jaar cabaretesk tesamen. Feestvarkens Sieto en Marijke De Hovings, Sieto en zijn Marijke, trekken met hun 25e jul leumvoorstelling al door het land onder de titel „Geen paniek Dat zijn zij ook niet van plan, wel zal hun 25-jarig samenzj gevierd worden. Dit gebeurt op initiatief van een hiervoor g vormd comité op zondag 19 dec. om 15.30 uur in het Amstj veense Cultureel Centrum. Op hun verzoek wordt daar e „Wensconcert" gegeven met tal van notabele artiesten, zoals l riton Meindert Kraak, violist Jaap van Zweden, pianist Pj Komen en studenten van de Academie voor Kleinkun Alexander Pola praat deze artistieke feestelijkheden aan elkaj De feestvarkens krijgen een cadeau, een huldiging en een rece tie toe om 17.00 uur. gen bank. Kamerlid Dries van Agt en buis- en huiskameridc André van Duin. Zij hadden beiden eerder met justitie te m ken Dries begon zijn ministeriële carrière op dat departeme en André als hij zijn bonnen moest betalen. In de avond op w van het ene optreden naar het andere beweegt hij zich zo pi snel naar zijn publieken, dat hij door geen agent is te achterh len. Nadien pakken ze hem dan op foutief parkeren. André daarbij altijd in de verkeerde hoek. Zijn signalement is zo h kend, dat ze dat niet meer via de telex verspreiden dan wel o zijn opsporing hoeven te verzoeken. Een weerloze prooi. Wa hij optreedt hangt zijn hoofd aangeplakt. Tijdens de uitzending was André trouwens weer bij herhaling overtreding. Hij weet hoe dat werkt en wierp voortdurëi steels-grappige blikken in de camera. Hij stal daarmee de shoi Dat is dus diefstal, maar geen ex-minister van justitie die daart lette. Toch hebben die twee veel aan elkaar te danken. And betekende als ome Joop voor Dries een hele verademing nachtenlange vergaderingen met die andere ome Joop. And zat daar op die bank om zijn „Boezemvriend", zijn jongste fill te verdedigen. Overbodige zaak dus naast Dries. Stelde Ann MG jaren geleden al, dat lachen mag van God, Dries zei dat d voortaan ook van hem mag, nu Ruud Lubbers in ernst vt kening komt van Ad Langebent. Dries kwam om het boekje „Adieu" er bij het volk in te pro pen. Hierin wordt door zijn vrienden over hem een boekje ope gedaan. De opbrengst gaat naar Polen. Met dit boekje nam Dri ook afscheid. Nu al voor de zoveelste keer. Dries moet oppasse dat hij geen Heintje Davids wordt. Bovendien betrapten we he op heterdaad op een onwaarheid. Dat was toen Mies vroeg m ke aard de heren zich toedachten. Zei André. dat hij zichj recht door zeeë Nederlander voelt. En Dries noemde zich et Bourgondiër Van dat land had André nog nooit gehoord. Ve duidelijkte Dries, dat een Bourgondiër een Nederlander-me een-wijntje is. Toen liet hij na te vertellen, dat daar ook et Trijntje bij hoort. Met nota bene Mies in de buurt, Heintje symbool van het eeuwige afscheid en zijn eigen Eugenie in zaal. Dries blijkt een driedubbel overgehaalde Bourgondiër. D verzweeg hij. Als ex-minister van jusititie weet hij natuurli; dat een recidivist bij zijn bekentenis nooit de hele waarht hoeft te vertellen. TON OLIEMULL] Televisie vandaag NEDERLAND 1 VOO 16.00 Tineke. Een ongewoon programma over gewo ne dingen door Tineke Vos met o.a. zang van Vanessa. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Cursus Moderne ge schiedenis. NOS 18.50 Journaal. VARA 19.00 De Roze Panter en Kreezie de Kraanvogel. Tekenfilmserie. 19.20 Kijk haar. Feministisch programma m.m.v. Mar griet Eshuys, Sandra Reemer, Heieen Schut- tevaer en Ig Henneman. 19.58 Op de schouders van een reus. Engelse tv-film, gebaseerd op het boek van Marjorie Wallace en Michael Robson (1979). Deze productie werd be kroond met de Emmy Award. Met: Judi Fench, Bryan Pringle, Hilda Braid, Tim Wylton e.a. Korte inhoud: Andy werd geboren in 1962 als een van de vele Sof- tenon-baby's. Zijn onge huwde moeder deed af stand van hem en tot zijn tiende jaar werd hij verzorgd door verpleeg sters en dokters. Zijn heldere geest leerde hij niet gebruiken en zijn levensmoed werd niet wakker geschud, totdat een vrachtwagenchauf feur en zijn vrouw hem adopteerden. NOS 21.37 Journaal. VARA 21.55 De onderste steen. Do cumentaire serie over de wapenindustrie in de wereld, mensen die wo nen in de buurt van kernwapens. Afl.: De duistere ring. 23.15 Simon Carmiggelt. De schrijver vertelt het ver haal „Converseren" uit de bundel 'Welverdien de rust'. NOS 23.30 Journaal. 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. KRO 18.57 Maja, de bij. Duitse te-, kenfilmserie. De verborgen vallei. Australische serie voor de jeugd. Tiende afl.: Als er weer een groepje stadskinderen voor het weekend in Secret Val ley is geweest, ontdekt Samantha, dat een van hen, de stille terugge trokken Jeff, stiekem is achtergebleven. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 23.10 NOS 23.20 23.25 Terugkeer naar Brides- head. Engelse serie naar de roman van Eve lyn Waugh. Met: Jeremy Irons, Simon Jones, Phoebe Nicholls, Jane Asher, Diana Quick e.a. Afl.: Charles' huwelijk met Celia is verre van gelukkig en nu dat Celia wegens ziekte een paar dagen in haar hut moet blijven, neemt hij de kans waar om dag en nacht in het gezelschap van Julia door te bren gen. Als het schip in Londen aankomt, zijn ze tot het besef gekomen, dat ze zonder elkaar niet verder willen leven. Brandpunt. Met repor tages over de politie maatregelen rond de topper Feijenoord-Ajax van gisteren, het drie daagse CPN-congres met eisen stellende vrouwen en al of niet vaste oeververbinding over de Westerschelde. De alles is anders show. Aad van den Heuvel praat met be trokkenen o.m. over af slanking en verandering van redactionele opzet bij bladen als Trouw, Het Parool en Sijthoff- bladen. Adventsoverweging. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 JouttimI. 16.15 Avondrood. Tv-spel van het Amsterdams Werk theater. 17.20 Plezier moet er zijn. Gevariëerd kinderprogramma. 17.50 Journaal. 18.00 De Priwaloweche miljoenen. Serie. 19.00 Hit». Linsey de Paul brengt 'Strange changes'. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Tommi en de tuinkabouters. Serie. 20.00 Jour naal. 20.15 Het mysterie van Parijs. Duitse romantische avonturenserie naar Eugene Sue. Laatste all.: Prins Rudolf reist met zijn dochter naar het ouderlijk kasteel om zich met zijn stervende vader te verzoenen. Als groothertog trouwt hij dan met Cle- mence d'Harville. 21.15 Het zou een oase kunnen zijn. Documentaire over Kenia. 22.00 Schonfiachs avondpro gramma. Met o.a. Anke Engelsmann en Wllfrled Grimpe. 22.30 Achter grondinformatie. 23.00 Het meisje met de cello. Frans-Zwitserse psy chologische studie van Yvan Butler (1973). Met: Michel Lonsdale, Angela Linsey de Paul maakt vanavond op Duitsland 1 om 19.00 uur een eigen programma met „Stran ge changes". DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Inleiding tot het familierecht. Aansluitend: Jour naal. 16.35 Lassie. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-iliustratie. Ma gazine met allerlei tips. 17.50 Soko 5113. Duitse misdaadserie. Met: Wer ner Kreindl, Wiltried Klaus. Ingrid Frohlich e.a. Afl.: De gebroeders Grosser (1). 18.25 Soko 5113. De ge broeders Grosser (2). 18.57 Over zicht programma's. 19.00 Journaal. 19.30 Nee, maarl Muzikaal program ma met diverse gasten. 20.15 Impul sen. Reportage over de verhoudingen tussen leraren, leerlingen en ouders. 21.00 Actualiteiten. 21.20 Vlucht uit Pommeren. Tv-film geregisseerd door Eberhard Schubert. Met: Armin Mueller-Stahl, Marie- Charlotte Schu ier. Edith Behleit e.a. Het verhaal speelt tegen het einde van de Tweede Wereldoorlog. In een dorpje in Pom meren woont Mariene een jonge vrouw uit Hannover. Haar man is sol daat. Van de oorlog is in het kleine dorpje weinig te merken. En hoewel de nederlaag van de Duitsers steeds duidelijker vormen begint aan te ne men. wil men de ernst van de zaak niet inzien. 22.55 Geen angst voor kernenergie?. Discussieprogramma. 23.25 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat. 18.30 Tv-cursus Duits. 19.00 Cultuur en wetenschap. De vrijwillige brandweer van Tonis Vorst. Programma over het culturele leven in de provincie. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Maandag avond op drie. Reportage over de Duitse welvaartstaat vanuit Zweeds oogpunt. 21.45 In het begin waren er toch geen straatstenen. Tv- spel BELGIE BRT 1 tertje. Programma voor de allerklein sten. 18.35 Zuinig en veilig autorij den (Open school). Eerste deel. 19.05 Filippijnen. Korte film van Kenlr The- ron over twee inboorlingstammen. 19-22 Uitzending door derden. Pro gramma van de RAD. 19.37 Morgen. Overzicht programma's, mededelin gen en toto. 19.45 Journaal en sport berichten. 20.10 De weerman. 20.15 Nancy Astor. Engelse serie over het leven van Nancy Astor. de eerste vrouw in het Brits parlement. Met: Lisa Harrow. James Fox, David War ner. Nigel Havers e.a. Vijfde afl.t Als zij terugkeren van hun huwelijksreis vestigen de Astors zich in het weelde rige landhuis in Buckinghamshire. Nancy stimuleert Waldorf om zich in de politiek te begeven. In 1910 ver werft hij een parlementszetel 21.05 Sportshow. 21.50 Wikken en wegen. Consumentenrubriek. 22.30 Journaal. BELGIE BRT 2 20.15-22.30 Tennis uit Antwerpen. Rechtstreekse reportage van een wedstrijd en een samenvatting van een markante set uit een eerder ge speelde match in het kader van de European Champions Championship. BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie. 17 25 Plein jeu. Gevariëerd jeugdpro gramma. 19.08 Ce eoir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Flash minute papil- Ion. Tips voor consumenten. 19.30 Journaal. 19.50 La fete sauvage. Franse documentaire van Frederic Rossif (1975) naar een scenario van Madeleine Chapsai en uitgezonden in de serie 'L'ecran temoin'. De teksten worden gezegd door Evelyne Dress. Gerard Falconettl, Myriam Mezieres. Vangelis Papathanassiou componeer de de muziek. In de film wordt een reis gemaakt naar de meest verscho len en ontoegankelijke gebieden van de wereld. 23.10 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.00 La fillers. Franse tv-serie van Guy Andre Lefranc. Zesde aflevering. 19.00 Lundi-eports. 19.28 To to-be richten. 19.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 19.55 De memoirs de Beiges. Historische serie, waarin Jo Gerard een 'nieuwe' geschiedenis van Belgie vertelt. Achtste deel: De verlichte eeuw en wij. 20.20 L'acci- dent. Waals toneelstuk van Jacques Morayns, opgevoerd in het Luiks dia lect. 21.00-22.30 Jumping. Internatio naal jumpingconcours In het Heizel- stadion. ENGELAND BBC 1 16.00 UK Snooker. 16.55 Play school. 17.20 Pixie and Dixie. 17.25 Jackanory. 17.40 Clock on. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Blue Peter. 18.35 Kinderprogramma. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.55 Angels. Engelse serie. 20.20 Tales of the gold monkey. Serie. 21.10 Panorama. Actualiteiten. 22.00 Journaal. 22.25 The groundstar con spiracy. Amerikaanse suspensfilm van Lamont Johnson (1972). Met: George Peppard e.a. 23.58 Journaal. 00.00 UK Snooker. ENGELAND BBC 2 16.05 Computer programme. 16.30 Multi-cultural education. 17.00 A double life. Amerikaanse thriller van George Cukor (1947). Met: Ronald Colman, Shelley Winter en Slgne Hasso. 18.35 Grange Hill. Serie. 19.05 Riverside. 19.35 Cosmos: a personal voyage. 20.25 Journaal. En: Nieuws voor doven en slechthoren den. 20.30 Inaide information. 20.55 Great sporting moments. Sportieve serie. 21.10 Des O'Connor. Show. 22.00 Lucky Jim. Serie. 22.30 Hori zon. Documentaire. 23.20 From where I stand. 23.50-00.50 News- night. ENGELAND ITV 17.45 Dangermouse. 17.55 Educa ting marmalade. 18.15 DifTrent stro kes. 18 45 Nieuws. 19.00 About An- glia. 19.30 Benson.20.00 The real world. 20.30 Coronation Street. 21.00 Foxy Lady. 21.30 World in ac tion. 22.00 Ouincy. 23.00 News at ten. 23.30 Anglia reports. 00.00 The killing game. 01.25 Janis Harvey Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00-12.00 School televisie. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.30-15.00 Schooltelevisie. KRO 16.00 Leven op aarde. Engelse serie van David At- tenborough over de ontwikkeling van het leven op aarde. Negende afl.: Op komst van de zoogdieren. 16.55-17.20 Hooggeëerd publiek. Circusprogramma, gefilmd op de Na tionale Circus School in Parijs. Derde afl Alain, schooldagen van een NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 08.10 Schooltelevisie. 09.25 Sesam straat. 10.00 Journaal. 10.03 Het myaterie van Parijs. Herhaling. 11.05 Terra X. 11.35 Schwarzwaldhoch- strasae. 11.40 Uit wetenschap en techniek. 12.25 Contrasten. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 13.15-13.30 Videotex! voor iedereen. 15.40 Videotext voor iedereen. 16.10 Journaal. 16.15 Zo Is Amerika. Docu mentaire over Amerikaanse eetge woontes. 17.00 Stad, land, stroom. Schrijf- en raadselspel voor de kinde ren. 17.50 Journaal. 18.00 De visaers van Moorhovd. Familiesaga. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 15.57 Over zicht progremma'a. 16.00 Journaal. 16.04 Mozaïek. Programma voor de derde leeftijd. 16.35 Strandpiraten. Avonturenserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Dieren onder de hete zon: Documentaire se rie: Vogels in de Sambesi-delta. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-12.00 Schooltelevisie. Om 09.25 Sesam straat- 17.00-17.15 Schooltelevisie. 17.30 Aansporing tot lezen (5). Her haling. 18.00 Sesamstraat. BELGIE BRT 1 BELGIE FRANS 1 12.00 TeletekBl. 14.00-15.00 School- televisie. 15.30-16.00 Signe particu lier Romain. Herhaling van een serie programma's over het antieke Rome. Tweede deel: Spartacus. 16.45 ONEM. Informatie voor werkzoeken den. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugdprogram- BELGIE FRANS 2 12.00 Zie Belgie Frans 1. 18.00 Le fi- liere. Tv-serie in acht delen van Guy Andre Lefranc. Met: Claude Brosset. Dominique Briand. Tweede aflevering. ENGELAND BBC 1 10.00-13.03 Schooltelevisie. 13.30 Journaal. 14.00 Pebble Mill. 14.45 Heads and tails. 15.00 You and me. Tekenfilm. 15.14 Tout compris. Cur sus Frans. 15.30-16.00 English. 16.15 Songs of praise. 16.55 Play school. 17.20 Mighty Mouse. Kinderfilmpje. 17.25 Jackanory. 17.40 Screen test. ENGELAND BBC 2 11.30-12.25 Schooltelevisie. 17.20 Men of ideas. Heidegger en het mo derne existentialisme. ENGELAND ITV '10.30 Schooltelevisie. 13.00 much bunch. 13.10 Let's tend. 13.30 Gardening time. 14.1 News at One. 14.20 Anglia New 14.30 Take the high road. 15.00 J ternoon plus. 15.45 The good coi panions. 16.45 Who's baby? 17. Watch it. Aubrey. 17.20 Razzmatal Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (TROS) Cafe chantant - De tien om kindershow - 17.02 Pi kuur - 19.02 Country weste - 19.45 Theophilus North (9) - 20, Een wekelijkse knipoog naar het t atergebeuren - 21.02 Jan Kok p senteert artiesten - 22.02 Sportcaf 23.02 Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.00 (VOO) Tineke Vos - 17.00 neke alleen op radio - 17.36 Info-n gazirte - 18.30 Religieuze prograi ma's - 18.45 Bond zonder i 18.50 Gevarieerd programma - 19. Sportprogramma - 20.03 Bladluis 21.00 De grote verwarring - 21.30 T leac - 22 40 Veronica film - 23.00 H zwarte gat. HILVERSUM 3 - 16.03 (AVRO) Toppop disco r Visser - 18.02 (NOS) De avondspitl 19.02 (AVRO) Praatpaal-per-adres 20.02 Folkhve - 21.02 Meta de Vh presenteert fragmenten uit recenl pop-elpees - 22.02 Candlelight 23.02 Swingtime. HILVERSUM 4 - 17.00 Overname Hilversum 2 20.00 (VARA) Avondconcert - 2ZA Jazz met Aad Bos. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (AVRO) Easy listening muziek 2.02 Avro's service station - 6.I Auto in? Avro aan - 9.03 Steunpunl 9.08 Arbeidsvitaminen - 10.03 Dulrfl land - 10.10 Vervolg Arbeidsvitail nen - 11.03 Wat speelt er de week... - 11.15 Componistenportret 12.03 Muzikaal onthaal - 13.06 Radi journaal - 13.20 De muzikale Avro i ligence - 14.03 Easy listening muzü - 16.02 Hersengymnastiek - 16.! Kom 'ns langs in Des Indes. HILVERSUM 2 - 7.22 (KRO) Het levende woord 7.35 Actualiteiten - 8.20 Studiog sprek - 8.45 Vrouwenrubriek - 9.( Gymnastiek voor de vrouw - 9.15 C werkbank - 9.33 Schoolradio - 10.( KRO's leestafel - 12.00 Magazlr over kerk en samenleving - 12.1 Overheidsvoorlichting - 12.36 Actual leiten - 13.10 Het wekelijkse Interv* met... - 13.33 Schoolradio - 13.1 Grasduinen - 13.54 Lees met pk zier-3 - 14.07 Voor kleuters - 14.i Serie Engels - 15.03 (NOS) Cons mentenvraagstukken - 15.32 Nieuw -show - 16.00 (TROS) Week in - wet uit - 17.00 Aktua. HILVERSUM 3 - 7.02 (VARA) Felix Meurders - 9.! Jeroen Soer - 12.03 Het VIP-spel 13.03 Peter Holland - 15.30 Popkrar HILVERSUM 4 - 7.02 (TROS) Capriccio - 9.00 Volk muziek - 9.30 De strijkkwartetten v( Ludwig van Beethoven door het Juil ard Quartet - 10.00 Het Amsterdan Philharmonisch Orkest m.m.v. Jat van Zweden (viool) - 12.00 Intermer - 13.05 De meest verkochte klassiel tien - 14.00 (NCRV) De kamermuzit van Mozart - 14.45 In kleine beza ting: het Bartholdy strijkkwartet 15.20 Muziek van eigen tijd - 16,( Literama-dinsdag - 17.00 Overnan Hilversum 2. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilversu 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op H versum 2 op elk half uur van 7.30 u tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 8.0 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en 23.! uur. Op Hilversum 3 op elk heel u van 7.00 tot 24.00 uur en Hilversum om 7.00. 8.00 en 13.00 uur

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2