Leontien maakt Bokke sprongen BEELD SPRAAK gekleurd gezien RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT MAANDAG 8 NOVEMBER 1982 PAGIN) Na haar verdwijning uit hel Jeugdjournaal keert Leon tien Ceulemans woensdag te rug op de tv, op Ned. I om 16.00 uur. Samen met Louis Kockelmann gaat zij het nieuwe jeugdprogramma „Bokkesprongen" maken, voor iedereen, maar speciaal voor kinderen tussen 8 en 12 jaar. Hierin worden als in een tijdschrift allerlei men sen en zaken behandeld en besproken. We moeten daar- wel weer vijf weken wachten op de volgende afle vering, want de verdeling van de zendtijd ligt nogal moeilijk in Hilversum. Leontien zelf ziet het hele maal zitten. Zij presenteert niet alleen een deel van het programma, maar speelt, meestal als verslaggeefster, ook een rol in de filmpjes, waaruit het bok kesprongen- programma is opgebouwd. In de eerste uitzending komt zij gesprek met kinderen, die niet tevreden zijn over hun voor- en/of achternaam. Ene Pietje Best bijvoorbeeld krijgt van de ene meester na de an dere juffrouw te horen, dat hij nu maar eens zijn Best moet doen. Leontien zelf blijkt ook niet zo tevreden. Zij heette vroeger Tineke, maar vond Lonneke mooier. Werd zij uitgemaakt voor Ballonneke. Dat was hele maal niks. Toen bedacht zij Leontien. Kreeg zij op haar elfde verjaardag te horen: „Word je nu Leon-elf en vol gend jaar zeker Leon- twaalf?" Met kinderen om zich heen begint Leontien daar een heel gesprek over. Want een meisje als Mieke Sterk wordt gevraagd of zij ook wel eens zwak is en Mie ke de Goede wordt al snel de Slechte genoemd. Niet zo leuk voor de dragers van dat soort namen. Voordien zal zij ook te zien zijn in een prehistorisch dorp, dat ergens in Neder land door kinderen is inge richt om aan den lijve te on dervinden hoe moeilijk de mensen het vroeger hadden. Geen water uit de kraan, geen licht van de lamp, geen ijskast, geen eten uit de win kel. Alles moesten de mensen zelf maken. Daar praat Leon tien met de kinderen over en die vinden het allemaal knap moeilijk om eigen voedsel te verbouwen en eigen brood te bakken. Zij slaan zich er sa men met Leontien aardig I doorheen. door Ton Oliemuller Leontien Ceulemans: „Die krullen zakken morgen al weer uit mijn haar". 99 Hele redactie Leontien: „Het is natuurlijk niet zo, dat ik dat programma maak. Er zit een hele redac tie achter van mensen, die de onderwerpen bedenken. Daar hebben we regelmatig gesprekken over. Ik heb zelf ook wel eens een idee en dat wordt dan besproken. Die zegt dit en die zegt dat en uit eindelijk komt er dan een onderwerp te voorschijn, waarvan ik echter niet meer kan zeggen, dat een bepaald idee van mij afkomstig is. Ik heb aan dit werk niet een volle dagtaak, zoals bij het Jeugdjournaal van de NOS. Maar ik heb genoeg werk aan allerlei representatie ver plichtingen door het hele land heen. Ik heb op dit mo ment geen rol in een tv-spel of in een vrije toneelproduk- tie op het oog, maar als er een leuke uitnodiging komt, stap ik daar zeker in. Ook al doe ik nu niet meer mee aan het Jeugdjournaal, die her kenning op straat door kin deren blijft. Maar daar doe ik wat aan. Ik zet geen pruik op, mij te lastig. Maar ik heb een hoed met een hele brede rand. Die trek ik over mijn ogen heen. Dat scheelt de helft. En verder heb ik gis teravond mijn haar in de krul gezet, omdat ik wist, dat ik vandaag weer gefotogra feerd zal worden. Kom ik met krullen op de foto, die zakken er vanavond weer uit, zodat ik morgen weer stijl haar heb. Een beetje ver momming, daar kan ik niet buiten, want er lopen altijd wel een paar jongetjes op straat, die me beginnen na te roepen, of erger nog, die aan me gaan trekken". NCEV-drama en jeugdhoofd Ruud Keers die Leontién voor zijn omroep aantrok: „De plannen voor het pro gramma „Bokkesprongen" bestonden al langer. We zochten naar presentatoren, een man en een vrouw. We waren druk in de weer met screentests. Toen liep plotse ling na onenigheid bij het NOS-journaal Leontien vrij rond. Ik ontving ook brieven van mensen die plegen mee te denken met de NCRV. Die vonden, dat ik Leontien moest vragen. Ik heb haar in elk geval uitgenodigd voor een test. Zij bracht het er be ter af dan die ik al onder handen had. De keus viel toen al snel, temeer waar Le ontien er plezier in heeft om dit programma te helpen ma ken. Vooral bij de jeugd is zij sinds het Jeugdjournaal knap populair. Zij wordt voor al lerlei zaken veel gevraagd, maar voor „Bokkesprongen" maakt zij zich graag vrij. In de gesprekken over onder werpen laat zij zich niet on betuigd. Daar kunnen wij al leen maar plezier van heb- Ronnie Bierman In het jeugdpakket van de NCRV treft men trouwens nog meer populaire mensen aan. Voorop Ronnie Bier man, die fungeert als me vrouw Timmer, de gemoede lijke en moederlijke vrouw in de snackbar om de hoek in de nieuwe serie „Kanaal 13", die als opvolger geldt van de eerdere serie „De grote klok". Hierin lopen ook Door en Pim weer mee (Anna v.d. Staak en Pim Vosmaer). Het speelt allemaal rond een lo kale omroep, maar de the ma's zijn wisselend gehou den. Zo komen aan bod het omgaan met elkaar, vriend schap door dik en dun, schaamte, publiciteit en met de dood te maken krijgen. Ruud Keers: „De NCRV heeft meer te bieden dan tv- programma's in de avond uren. Wij hechten ook bijzon der aan onze jeugdprogram ma's. Sommige omroepen mikken op de gemakzucht. De NCRV zal zich blijvend inspannen om een zinnig, kleurrijk en goed produkt te leveren speciaal voor de jon geren. Op dat gebied is Rens- ke Popken erg actief. Zij zocht en kreeg contact met het Poppen en Spel Kollek- tief in Enschede, die „Appel moes met taartjes" voor de jeugd heeft gemaakt, een combinatie van poppenspel en theatervoorstelling. De za terdaguitzendingen zijn we helaas kwijt, maar eens in de vijf weken willen we op de woensdagmiddag de jeugd iets bijzonders bieden. De jeugdige kijkers mogen niet opgeofferd worden ^aan aller- hand omroeppolitieke belan gen. Daarom ook, dat de NCRV wat meer geld over heeft voor de jeugd dan ge middeld de andere omroe pen. Stelregel voor de NCRV bij de aankoop van buiten lands werk is, dat we voor de jongsten nooit ondertiteld werk uitzenden. Dat zou vrij zinloos zijn. Als het nodig is laten we dat inspreken. Vooral streven we naar oor spronkelijk eigen werk, spe ciaal voor de jeugd gemaakt, zoals „De familie Knots" van Hetty Heijting, waarin men sen met hun eigen trekjes op humoristische wijze worden gevolgd en dan toch zo dat het spannend blijft, bijvoor beeld in „Liefde is blind". En bij aankoop in het buitenland zoeken wij niet naar een heidsworst. We vinden nogal eens wat in oosteuropese en Scandinavische landen, waar voor de jeugd actieve tv- groepen in de weer zijn". Leontien: „Maar verder doen we hier met ons allen veel aan denkwerk. Ook leuk om te doen". Met „Sonja" terug en „Mies" opnieuw in haar praatshows kóri weer heel wat bijgepraat worden dit weekeinde, weekends van postnatale depressie tot kleinkinderen. Alleen de cabare Fred Florusse schijnt voorlopig uitgepraat, aan het einde zijn satirische Latijn. Hij kwam tenminste bij Sonja uithuil dat het nieuwe kabinet op zich één grote grap vormt en da als beroepshumorist op de knop van de deur van het CatshuisJ de leukste moet zijn om daar nog grappen over te kunnen n ken. De radioprogramma's van Fred zullen dus het karak krijgen van napraten, nakaarten met de troeven op tafel. He voor hem nu al duidelijk waar de slagen vallen. Als praten vooral een gave lijkt van de vrouw, dan gaf Sonja talent alle ruimte. Er werd bijna uitsluitend vrouwenpraat de man gebracht. Eerst Linda van Dijck en Monique v.d. V| die over de nieuwe film „Ademloos" het achterste van haar tij mocht laten zien. A maar ook B zeggen. Het gaat dan ook een film over ziekte, de postnatale depressie, er een kind v krijgen een kind te krijgen. Monique verscheen hiervoor eer| in „De verbeelding", het VARA-kunst-tv-programma van Jei Paul Bresser. Toen verstoorde Ademloos-producent Roela Kerbosch de voorstelling, omdat hij als partner van de regissj ze Mady Saks al afspraken voor een interview met Sonja h lopen. Bresser gebelgd, Sonja heimelijk achter haar hand laclj en de kijker opnieuw een kijkje gegund in de VARA-keukj waar Sonja en Jean-Paul elkaar hartigheden afsnoepten. Dl blijf je ademloos naar kijken. Monique deed uit de doeken hoe zij als niet-moeder toch w hoe je het krijgen van een kind moet spelen. Zij had vernomj dat bevallen gelijk staat met een hoogst vermoeiend bezig z Om dit uitgeput op de film te krijgen, had zij uren tevoren sta springen, zich suf getrimd als een soort vervangende zwang] schapsgymnastiek. En Linda, die in de film de rol van oud-l tiënte speelt, was in een inrichting voor depressieve vrouw) wezen kijken. Het had haar pijn gedaan daar dingen te moet leren over afwijkend gedrag, waar die vrouwen daar juist va] moeten worden geholpen. Linda kwam daar tegen elke me| sche bedoeling in om ziek te worden. Filmster een ziekmakd beroep. Een avond later zei Koos Postema, bij „Mies" samen met Hf man van Veen op de bank, dit een aardig, lief en toch verveiep land te vinden, dat uitgerekend op vrijdagavond om elf uur ovs zulke zware medische verhandelingen tv begint te maken, ij wou daarmee niet onvriendelijk zijn jegens Sonja. Die kan oL niet anders als kind van haar depressieve tijd. t Dus gaf Sonja het woord aan de jonge moeders en nam woord ook niet meer terug. Het gesprek leidde zichzelf. Wd die vrouwen het hart vol van hadden liepen haar monden w over. Vele vrouwen kennen spanningen na de komst van ef kleintje. Dat uit zich op allerlei manieren. Bijvoorbeeld in bo< heid op de man, die 's morgens het huis uitloopt en de moed. met het kindje aan de borst alleen laat zitten. Zo zit moeder ïf tuur in elkaar. De vrouw van oudsher,in de leefkuil van der ^menleving. Bevallen ze niet, dan deugt het niet, bevallen ze vw' "dan zijn er ook problemen. Dat kun je wel uitpraten, maar hfi uitvlakken. Bij dit alles bleef Sonja vrijwel buiten beeld. Zij h velde haar praatshow over in een uithuilpost, een consultatieiL reau voor zogenden. Dat lucht ook zonder ziekenfonds op. Soil kwam alleen nog even welterusten wensen en zeggen, dat zeP over zeven dagen weer is. Nog zeven nachtjes slapen. Mies doet dat heel anders. Die stapt bijna zichtbaar zelf de huV kamer binnen. Maakt Sonja plaats voor haar bezoek, Mies hc schouwt zichelf als bezoek. Pakt Sonja nogal eens „zware" cje derwerpen aan, Mies vertoont een neiging tot steeds lichtere oL derwerpen. Daardoor blijft zij weliswaar boven de stof staa maar werpt zij ook weinig stof tot napraten op. Een beetje moedigend bemoederen, een bloemetje toe en het avoniP AVRO zit er weer op. Had zij Koos en Herman op haar van de NOS geleende bank la wilde zij weten hoe zij zich voorstellen tachtig jaar te zijn. Kef1 wil weer naar school. Niet om zijn schoolgeld op te halen, maf, een soort cursus in levenswijsheid. Die heb je in Parijs ook vofc bejaarden. Socratisch heimwee. v Herman stelt zich dan voor met een gezicht vol craquelée, nocï1 tans heldere oogopslag en een „hele zooi kleinkinderen" om zi(- heent Hopenlijk niet evenzovele postnatale depressies. w TON OLIEMULLF Televisie vandaag NEDERLAND 1 VOO 16.00-17.00 Tineke. Recht streeks praatprogram ma op radio en tv van Tineke Vos. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Moderne geschiedenis. Derde aflevering. NOS 18.58 Journaal. TROS 19.00 Bassie en Adriaan en de huilende professor. Negende aflevering van deze jeugdserie: Bassie verdwenen. 19.25 Simonskoop. Simon van Collem besteedt aandacht aan de SF-a- vonturenfilm 'The Blade Runner' met Rutger Hauer en Harrison Ford en heeft met beide ac teurs een gesprek. Daarnaast ook beelden van de film 'One from the heart' van Francis Coppola, een romanti sche komedie met Teri Garr en Nastassja Kins ki. 19.50 Amerikaanse western van Michael Winner (1971). Met: Burt Lan caster, Robert Ryan. Lee J. Cobb e.a. Jered Maddox, marshall in het stadje Bannock komt in het nabijgelegen plaats je Sabbath zeven moor denaars halen. Om een of andere reden wil de marshall van Sabbath niet mee werken. NOS 21.37 Journaal. TROS 21.55 Drama in muziek. Muzi kale droomproduktie „Suzanne" op composi ties van Frans Liszt in een verhaal, dat geba seerd is op zijn bezoek aan Zaltbommel. Daar werd hij getroffen door schoon klokkenspel en door de liefde van doch ter Suzanne van de bei aardier. Meewerkenden: Kees Brusse, Adrienne Kleiweg, Derek de Lint, Luc Bral en Miroslav Bares. 22.35 Socutera. NOS 22.50 Journaal. 22.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. KRO 18.57 Maja - de bij. Duitse te kenfilmserie. 19.25 De verborgen vallei. Australische jeugdserie. Met: Michael Mc Glin- chey, Toby Churchill, Akai Slater e.a. Zevende afl.: Red de Bunyip. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 Terugkeer naar Brides- head. Engelse tv-serie naar het gelijknamige boek van Evelyn Waugh. Met: Jeremy Irons, Anthony An drews, John Grillo, Claire Bloom e.a. Zesde afl.: Terug in Parijs krijgt Charles op een dag bezoek van Rex Mottram. Hij moet Se bastian naar Zurich be geleiden voor een ont wenningskuur, maar deze is hem gesmeerd. Rex vertelt verder dat lady Marchmain erg ziek is en dat de familie fi nancieel aan de grond zit. Tegen de zin van lady Marchmain heeft Rex trouwplannen met Julia. 21.20 Brandpunt. 22.05 De ver van mijn bed show. In deze derde we reldshow gesprek met P. Hanedoes, voorzitter van de Med. Mij. tot be vordering van de tand heelkunde, over opvul ling van vacatures in de tandheelkunde, nu be zet door Duitsers, door gegadigden uit derde wereldlanden. Voorts in terview met Namibische schrijver John Ya-Otto over zijn boek „Frontlijn Namibië". Discussie verder over Radio Free dom in Zuid-Afrika en over de radioberichtge ving in de derde wereld landen met als deel neemster mevr. Ceciwa Kaonje, journaliste in Zambia en medewerk ster van de Wereldom roep. Ook de positie van de uitgewezen jour nalist Gerard Jacobs komt hierbij ter sprake. Dr. Pollmann uit Osch start een actie voor het zenden van pakjes naar de bevrijdingsstrijders in midden-Amerika. VVD-Tweede Kamerlid Waalkens praat tot slot over de benoeming van Eegje Schoo in het ka binet op de post ontwik kelingssamenwerking. NOS 23.10 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Ik wou wordan, wat vader waa. Ambachtelijke beroepen. 17.00 Ramona an Pit. Kinderpro gramma. 17.25 Winnie Pooh. Tekenfilm. 17.50 Journaal. 18.00 Tandarra. Familiesaga. 19.00 Hita. Stefan Waggershausen met 'Bitte, Herr Doktor'. 19.15 Actualiteitan. 19.45 Tommi en de tuinkabouters. Met Georg. Thomalla. 20.00 Journaal. 20.15 Hat myataria van Parijs. Tweede deel van een Duitse romanti sche avonturenserie. Prins Rudolf heeft Fleur de Marie uit haar ellendige omgeving verlost en laat haar een nieuw leven beginnen. 21.15 Hervorming in Zuid-Afrika. Politieke documentaire. 21.45 Dizzy feat. Met de Gouden Roos van Montreux bekroonde show. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Neem de 10.000 ballen en ver dwijn. Franse tragi- komedie van Mahmoud Zemmouri (1980). Met: Yves Neff en Fawzi. De uit Frankrijk naar hun land terugkeerde Ghani Mustapha en Fifi zetten met hun Pa- rljse maniertjes het hele islamitische dorp op stelten. 00.30 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Inleiding tot het familierecht. Aansluitend: Journaal. 16.35 Lassie. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Soko 5113. Duitse misdaadse rie. Met: Werner Kreindl. Wilfried Klaus, Ingrid Frohlich e.a. Afl.: Nob- by's tips (1). 18.25 Soko 5113. Nobby's tips (2). 19.00 Journaal. 19.30 Hitparade op het ZDF. Pre sentatie: Dieter Thomas Heek. 20.15 Gezondsheidsmagazine Prak tijk. Met de volgende onderwerpen: kanker, zelfhulpgroepen, het spiraal tje en speciale klinieken. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 De kleine broer. Tv-spel van Rainer Sohnlein. Met: Herbert Stass, llsemarie Schnering, Hannes Messe- mer e.a. Een gepensioneerde uit de DDR emigreert naar zijn zuster in de Bondsrepubliek. In de nieuwe maat schappij tracht hij vaste voet aan grond te krijgen. 23.05 Journaal. DUITSLAND 3 17.00-17.45 Schootelevisie. 18,00 Sesamstraat. 18.30 Tv-cursus Duits. 19.00 Cultuur en wetenschap. Film reportage over haring. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Maandagavond op drie: De Cycloop. Toneelstuk naar Euripides door het Theater an der Ruhr uit Mul- heim. 22.00 Dialoog met een gestorvene (1). Amerikaanse documentaire film van Leo T. Hurwitz (1980). 00.10 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Tik tak. Peuterserie. Herhaling achtste levering. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. 18.35 Take it easy (Open school). Vierde les Engels voor beginners. 19.00 Ecuador. Documentaire over de Indianen van Henri Theron. 19.15 Juke-box. ABBA zingt „When all is said and done". 19.17 Uitzending door derden. Pro- gramma van T en O. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en toto-wedstrij- 19.45 Journaal en sportberichten. 20.20 Nancy Astor. Engelse serie over de eerste vrouw in het Engels parlement. Met: Lisa Harrow, James Fox, David Warner, Sylvia Syms e.a. Tweeds afl.: Nancy krijgt Robert Gould Shaw zover, dat hij met haar trouwt. De eerste huwelijksnacht wordt echter een ramp, want Nancy heeft een afkeer van sex. Nancy vraagt Robert haar terug te brengen naar haar ouders, die anders reage ren dan zij verwacht had. 21.10 Ds sportshow. 21.55 Horizon. Wetenschappelijk programma. 22.45 Journaal. 23.00-23.30 Handel en wandel (Open school). Herhaling vijfde afleve ring: Ambachtelijke ondernemingen. BELGIE BRT 2 Zie Belgis BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.00 ONEM 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugd programma. 19.08 Ce eoir. Actualiteiten, editie Henegouwen. 19.25 Flash minute papillon. Ver koop op afbetaling. 19.30 Journaal. 19.55 Des nerfs d'ecier (Steel). Amerikaanse avonturenfilm van Steve Carter (1978) naar een scenario van Leigh Chapman. Met: Lee Majors, Jennifer O'Neill, Harris Yulln e.a. Kor te inhoud: De aannemer Big Lew Cassidy is gestorven en zijn broer staat te springen om het bedrijf over te nemen. Maar de dochter van Cas sidy heeft andere plannen, waardoor natuurlijk allerlei moeilijkheden en wrijvingen ontstaan. 22.50 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.00 Fee hod n: La mission Mar- chand. Serie In zes afleveringen. Met: Robert Etcheverry, Patrick Floer- scheim, Max Vialle e.a. Derde afleve- 19.00 Lundi-aports. 19.28 Toto-berichten. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 De memoire de Beiges. Histo rische serie, waarin Jo Gerard een 'nieuwe' Belgische geschiedenis ver telt. Vijfde deel: Van Philips de Stoute tot Karei de Stoute. 20.30 Tchantches. Historlsch-legen- darisch toneelstuk van Theo Beau- duin en Michel Duchatto in het Luiks dialect. Het stuk speelt in 1640. De Zweden vechten in Duitsland. 22.05-22.35 Landbouwinformatie. Herhaling van 7 nov. op het eerste ENGELAND BBC 1 16.00-16.25 See hear. Programma voor doven en slechthorenden. 16.55 Play school. 17.20 Mighty Mouse. 17.25 Jackanory. 17.40 Clock on. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Blue Peter. 18.35 Kinderprogramma. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.53 Immigrants' rights. 19.55 Angels. Serie. 20.20 The wonderful world of Dis ney. 21.10 Panorama. 22.00 Journaal. 22.25 Mr. Majestyc. Amerikaanse misdaadfilm van Richard Fleischer (1974). Met: Charles Bronson en Lin da Cristal. 00.00 Film '82. 00.28 Journaal. 00.30 Claire Rayner's casebook. ENGELAND BBC 2 16.05 Computer programme. The new media. 16.30-16.55 Multi-cultural educa tion. 17.15 Johnny Belinda. Amerikaanse speelfilm van Jean Negulesco (1948). Met: Jane Wyman en Charles Bick- ford. 18.35 Grange Hill. Serie. 19.05 Riverside. Serie. 19.35 Cosmos: a personal voyage. 20.25 Journaal. 20.30 Inside information. The bomb. 21.00 Great sporting moments. Pentation - Mary Peters. 21.10 Des O'Connor. 22.00 Lucky Jim. 22.30 Horizon. The mysterious mr. Tesla. 23.20 From where I stand. 23.50-00.40 Newsnight. ENGELAND ITV Watch it: Aubrey. Fanfare for young musicians. Dangermouse. Educating marmalade. Diffrent strokes. About Anglia. The champions: golf. Coronation Street. Foxy Lady. World in action. News at tan. Anglia late news. Anglia reports. Melody of hats, thriller. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 10.00-12.00 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden 14.30-15.00 Schooltelevisie. KRO 16.00 Leven op aarde. Engelse serie van David Attenborugh over de ont wikkeling can het leven op aarde. Afl.: Overwinnaars van de droogte. 16.55-17.20 Hooggeeerd publiek. NEDERLAND 2 r doven en slecht- DUITSLAND 1 Schooltelevisie. Sesamstraat. Journaal. Het mysterie van Parijs. Her- Dizzy Feet. Herhaling. Umschau. Gezondheidsmagazine Prak- Persoverzicht. Journaal. 13.30 Videotext voor ieder- 15.40 Videotext voor iedereen. 16.10 Journaal. 16.15 Kanker - een niet te overwin nen ziekte? Medische documentaire. 17.00 Eenvoudig wegwezen. Afleve ring uit de jeugdserie 'Denkste?!'. 17.50 Journaal. 18.00 De vissers van Moorhovd. Fa miliesaga. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 15.57 Overzicht programma's. 16.00 Journaal. 16.04 Mozaiek. Programma voor de derde leeftijd. 16.35 Strandpiraten. Avonturense rie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Dieren onder de hete zon. Do cumentaire serie. Afl.: Het Afrikaanse oerwoud. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-12.00 Schooltelevisie. 09.25 Sesamstraat. 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat. BELGIE BRT 1 14.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Tik tak. Peuterserie. Herhaling negende aflevering. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.00 Schooltelevisie. 16.46 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Jeugdprogramma. BELGIE FRANS 2 12.00 Zie Belgie Frans 1. 18.00 Fachoda: la mission Mar- chand. Avonturenserie. Vierde afleve- ENGELAND BBC 1 10.00-13.03 Schooltelevisie. 13.30 Journaal. 14.00 Pebble Mill. 14.45 Heeds and tails. 15.00 You and me. 15.14 Tout compria. Cursus Frans. 15.30-16.00 English. 16.15 Songs of praise. 16.55 Play school. 17.20 Mighty Mouse. Kinderfilmpje. 17.25 Jackanory. 17.40 Screen test. ENGELAND BBC 2 11.30-12.25 Schooltelevisie. 17.20 Men of ideas, Marxist philo- ENGELAND ITV 10.30 Schooltelevisie. 13.00 The much bunch. 13.10 Let's pretend. 13.30 Gardening time. 14.00 News at One. 14.20 Anglia News. 14.30 Take the high road. 15.00 Afternoon plus. 15.45 The good companions. 16.45 Who's baby? 17.15 Watch it. Aubrey 17.20 Razzmatazz. 17.45 CB TV Channel 14. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (TROS) Cafe chantant - 16 De tien om kindershow - 17.02 l!_ kuur - 18.45 Theophilus North (0 19.02 Country western show 20.03 Coulissen - 21.02 Gastenbo^ 22.02 Sport en muziek - 23.02 (Nfl Met het oog op morgen - o[r (AVRO) Easy listening muziek - -2f^ Avro's servicestation - 6.02 Auto gi Avro aan. HILVERSUM 2 fe - 16.00 (VOO) Tineke Vos - 17.00 ft* neke alleen op radio - 17.36 Info- tip gazine - 18.30 Religieuze progra ma's - 18.45 Bond zonder naanp 18.50 P.M. - 20.03 Bladluis - 20.301 grote verwarring: programma van lokale radio - 21.30 Teleac - 22I Veronica-fllm - 23.00 Het zwarte gj, HILVERSUM 3 I - 16.03 (AVRO) Toppop disco - 18; (NOS) De avondspits - 19.03 (AVF^e Praatpaal-per-adres - 20.02 Folklivj 21.02 Fragmenten uit recente pop-f T pees - 22.02 Candlelight - 23 1 Swingtime. lp, HILVERSUM 4 - 17.00 Overname Hilversum L2r* 20.00 (VARA) Radio FilharmoniS)r Orkest o.l.v. Jean Fournet met de s list Naum Grubert (piano) - 211 Avondconcert - 22.00 Jazz- op-vp door Aad Bos. Radio morgen |e HILVERSUM 1 tt - 0.02 (AVRO) Easy-listening muziel 2.02 Avro's servicestation - 6.02 Ai|s in? Avro aan - 9.03 Steunpunt -91 Arbeidsvitaminen - 10.03 Duimelant 10.10 Vervolg Arbeidsvitaminen1- 11.03 Wat speelt er deze week...' 11.15 Componistenportret - 12.|ai Muzikaal onthaal - 13.05 Radiojoiljn naai - 13.20 De Avro diligence - 14.Li, Easy listening muziek - 16.03 Herse gymnastiek - 16.30 Kom 'ns langs n Des Indes S HILVERSUM 2 (-t - 7.02 (KRO) Het levende woördnz 7.35 Actualiteiten - 8.20 Studio-du, sprek - 8.45 Vrouwenrubriek - 9Ï? Gymnastiek voor de vrouw - 9.15 t111 werkbank - 9.33 De schoolrapioeri teiten - 13.10 Het wekelijkse intervitfj - 13.33 Schoolradio - 14.33 OpP" school - 15.03 Wat koop ik er vo<inj consumenvraagstukkerr - 15.32 (hk alle slakken zout - 16.00 (TROl Week in week uit - 17.00 Achtq grondinformatie - 17.36 Aktua 6te HILVERSUM 3 ilr - 7.02 (VARA) Felix Meurders - 9,ir, Jeroen Soer - 12.03 Het VlP-spel" 13.03 Peter Holland - 15.30 FeP Meurders met Popkrant 1te HILVERSUM 4 |t - 7.02 (TROS) Capriccio - 8.05 Muzi<m van Beethoven, Verdi, Grety, Dvora) Ravel en Rossini - 9.00 Volksmuziek, 9.30 Studiorecital door Ludwigtriorls 10.00 Opus tien tot twaalf - 12.(fce Lunchconcert door het Amsterdanju; gitaartrio - 13.05 De meest verkochLr klassieke tien - 14.00 (NCRV) De kl mermuziek van W.A. Mozart (49)r* 14.45 In kleine bezetting - 15.25 Mp° ziek van eigen tijd - 16.00 Llterampe -dinsdag - 16.30 Een keuze uit <hn bundel 'De kleur van het uur' - 16.4n Opmerkingen in de kantlijn - 17.4 Overname Hilversum 2 NIEUWSBERICHTEN I Nieuwsuitzendingen zijn op Hilversu(Ttl 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op Hijen versum 2 op elk half uur van 7.30 üiL tot 17.30 uur. voorts om 7.00, 8.0f! 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en 23.£Pa Op Hilversum 3 op elk heel uJidi van 7.00 tot 24.00 uur en HilversumI om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2