Gezam enlijke tv-zender België- Nederland SPRAAK RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT Delta Radio, nog steeds het plan van een gezamenlijke Belgisch-Nederlandse zender, staat in de ijskast en verhuist binnenkort misschien zelfs wel naar het vriesvak. Dat kunnen we dus vergeten. Naar verluidt bestaat er meer perspectief voor een geza menlijke Belgisch-Neder landse tv-zender op de OTS- satelliet. NOS-functionaris P. Koop, die o.a. hierover nauwe rela ties met de BRT onderhoudt, zegt: „We zullen wel moeten. Delta Radio werd teveel ge zien als een cultureel presti- ge-object en dan kan er lang gepraat worden over de in vulling ervan. Wat de tv-zen der betreft staat er meer druk op de ketel. Naarmate de satellieten uit allerlei windstreken programma's bij ons binnen brengen, zullen wij in het Nederlandse taal gebied daar iets tegenover moeten stellen. De tijd dringt zelfs". Hij vertelde dit dezer dagen in het Hilversumse omroep- kwartier, waar bij tweejaar lijkse traditie Vlaamse tv- journalisten twee dagen te gast waren van de NOS. De bedoeling hiervan geldt de verbreding en uitwisseling van wederzijdse kennis en ervaring. In het ene jaar spoeden daarom de Neder landse tv-journalisten zich naar de Zuidelijke Nederlan den, in het andere jaar ko men de Belgische tv-journa listen naar de Noordelijke Nederlanden. Er blijft wel het verschil tussen de zuide lijke Bourgondische mentali teit en de noordelijke calvi nistische trekjes, maar niets wijst mensen zozeer op el kaar aan als het bezit en het beheer van dezelfde taal. Vandaar dat die gezamenlij ke zender, d.w.z. de geza menlijke programmatische verzorging ervan, vroeg of laat maar liever vroeg toch uit de bus zal komen. Los daarvan zullen bij de snelle ontwikkelingen op mediage- bied, de hand over hand toe nemende ontvangstmogelijk heden van overwegend toch commerciële zenders met hun overvloed aan luchtig zendmateriaal, toch een paar nederlandstalige antwoorden gegeven moeten worden. Het maken van tv is duur. Voor de helft worden de Belgische en Nederlandse zenders al gevuld met aankopen in het buitenland. Dat aanbod wordt minder als steeds meer buitenland rechtstreeks uit het land van herkomst op de buis verschijnt. Er zal goed koper eigen materiaal ge maakt moeten worden met Belgisch-Nederlands geld. En dan zal het nog niet te duur mogen wezen. Vandaar veel gezamenlijk overleg, dat ook op deze ontmoetingsdagen weer plaats had. VERTIER Veel Nederlandse tv blijft het van de BRT winnen in zui ver vertier, de spelletjespro gramma's. Wie daar bij door Ton Oliemuller Regine te lief of te zoetsappig? voortduring op hamert in zijn eigen krant, de Gazet van Antwerpen, waarmee ons blad via het samengaan in de Pers Unie een werkba re relatie onderhoudt, is Emiel Janssens. Volgens hem zal er nog veel moeten ver anderen op de lijn Hilver- sum-Brussel. In Hilversum weet men hoe de kijker te amuseren. Dat heeft te ma ken met de concurrentie tus sen de zuilen in Nederland, die elk voor zich streven naar de hoogste kijk- en waarderingscijfers. In Brus sel met zijn staatsomroep en bovendien de gespletenheid tussen BRT en RTB ont breekt die prikkel. Daar zit ten in het bestuur mensen, die gekozen zijn vanwege hun culturele kwaliteiten. Benoemingen voor het leven bovendien. Die hebben er geen behoefte aan om iets nieuws te verzinnen. Die hebben er alleen maar bij te verliezen als er een program ma op het scherm komt, dat controversiëel mag heten, te genspraak uitlokt. Dan loopt hun baantje gevaar. Emiel Janssens: „Bij de BRT worden .ook uitstekende pro gramma's gemaakt. Niet voor niets kijken ook veel Neder landers naar de BRT-uitzen- dingen. Maar het grote pu bliek wordt vooral gepakt door spelletjes. En daar heb ben ze in Nederland precies de mensen voor. Dat is al be gonnen, toen Mies in een ma rathonuitzending van 24 uur „Het dorp" opende. Half Bel gië keek toen naar Neder land. En daar bleven achter elkaar de coryfeeën komen, want elke omroep zocht naar een eigen „Mies", zo geen vrouw dan toch een man. Willem Duys, Willem Ruis, Ted de Braak, Eddy Becker, Frank Kramer, Ron Brand- steder, noem maar op, de een na de ander verscheen op het scherm. België stelde er an derhalve troef tegenover: Jan Thijs. Die ging ook spelletjes leiden, maar die bleven voor al gezellig, om niet te zeggen gezapig. Toen werd Jan Thijs naar Nederland gehaald en bleek hij goed te passen in een vlot gepresenteerde show. De Belgen vertoonden zelfs de neiging Rudi Carell even te vergeten. De nadelen van de Nederlandse tv wil ik evenmin onvermeld laten. Al die politieke praatprogram ma's geloven ze in België wel. En dan al die maat schappelijke groeperingen met hun recht van spreken, de felle feministes voorop. Dat zul je in België niet zien gebeuren. De mensen bele ven daar alles veel ludieker. Daar zou je op de Belgische tv meer van moeten merken. Dat is trouwens de aard van dat volk. Dan zijn de Neder landers een stuk stijler en bo vendien weten ze daar moei lijk maat te houden. Ze gooi en alles maar op de buis. Neem de film „Turks fruit". Die hoort niet in de huiska mer. En zo kan ik nog meer noemen. De Belg Paul Koeck schreef een veel te vrijmoe dig spel over een schoon heidskoningin, die door een feministe wordt gegijzeld. In Brussel hebben ze hem zien aankomen. Laat-ie dat maar in Nederland proberen. De VARA bleek geen moeite te hebben met „Spiegel aan de wand". In Nederland verlie zen ze op tv-gebied soms alle grenzen uit het oog. Het eni ge wat de BRT hiertegenover kan zetten is het zo snel mo gelijk vertonen van buiten landse series, eerder dan de Nederlandse tv. We zagen dat gebeuren met „Holo caust" en „Brideshead" en REGINE Uit heel andere Belgische bron komt het verhaal over de moeilijkheden binnen de BRT over de praatrubriek, die bekend werd als „Noord- Zuid" en waarin Mies het eens gedaan kreeg, dat de Belg Johan Anthierens door zijn vragen grote woede wist te wekken bij Vader Abra ham. Die liep toen boos de studio uit. Johan Anthierens ging de laan uit en Mies hoorde er nooit meer iets van. Jammer van die ru briek, want die wilden ze graag houden. Met handha ving van de oude formule werden er nieuwe mensen ingezet, zo op het oog een ge schikt tweetal: Uit Nederland Koos Postema en uit België Regine Clauwaert, die zo ge makkelijk over kunst praat, elke zaterdagmiddag, en zo gewiekst muzikale groothe den interviewt, meermalen op zondag. Altijd de moeite van het luisteren waard. In Nederland maakt de NCRV trouwens graag gebruik van haar diensten in haar muzi kale quiz. Nu krijgt Koos per uitzending van de BRT 2000 gulden. Regine blijft als Bel gische onderworpen aan de daar geldende regels voor freelancers. Zij vangt niet meer dan 200 gulden. Dat zat Regine niet lekker, want Jo han Anthierens kreeg ook vast meer, zo liet zij weten. Dus vroeg zij om 1800 gulden er bij. De BRT gaf niet thuis, zei dat Koos dat meerdere verdiende, omdat hij als een veel scherpere ondervrager geldt. Zei Regine, dat zij „overvrager" bedoelden. Te gen Regine werd toen ge zegd, dat zij te lieftallig de gasten benadert. Daarbij werd echter het kleurrijke Vlaamse woord „zoetsappig" gebruikt. Nu komt Regine vaak genoeg in Nederland om te weten, dat dit woord zoveel als „truttig" betekent. Toen was voor Regine de maat vol. Zij stapte op en binnenkort gaat Koos alleen verder. Misschien wel voor 2200 gulden per uitzending. Vanavond op Ned. I om 19.10 uur komische thriller „Topkapi" over juwelen- diefstal met v.l.n.r. Maximilian Schell, Melina Mercouri, Peter Ustinov en Robert Morley (geheel rechts). Televisie vandaag NEDERLAND 1 VOO 16.00-17.00 Tineke. Tineke Vos presenteert een on gewoon programma over dingen uit het da gelijks leven. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Moderne geschiedenis. Eerste aflevering. NOS 18.58 Journaal. NCRV 19.00 De harmonica. Bulgaars tekenfilmpje over een jongen, die zijn geliefde muziekinstrument kwijt raakt. 19.10 Topkapi. Amerikaanse thriller van Jules Dassin (1963) naar een boek van Eric Ambler. Met: Melina Mercouri, Peter Ustinov, Maximillian Schell, Robert Morley e.a. Korte inhoud: Eliza beth, een kunstenares en dievegge is bezeten door de smaragden, die zich op een Turkse dolk in het Topkapi-museum te Istanboel bevinden. Haar vriend Walter moet de edelstenen zien te bemachtigen. 21.10 Praten, in 't voorhuis over... Dominee Ype Schaaff, hoofdredacteur van het Friesch Dagblad te Leeuwarden be spreekt een actueel the ma. NOS 21.37 Journaal. NCRV 21.55 Rondom tien. Discus sieprogramma met ou ders van kleine gehandi capte kinderen, die hun kinderen niet willen of kunnen houden. Presen tatie: Henk Mochel. NOS 22.50 Journaal. 22.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. KRO 18.57 Maja - de bij. Duitse te kenfilmserie voor de jeugd. 19.25 De verborgen vallei. Australische jeugdserie. Vijfde afl.: De kinderen van Secret Valley doen regelmatig een beroep op meneer van Gelder, een voddeman, als er iets gerepareerd moet worden. Maar meneer van Gelder houdt Qiet erg van kinderen. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 Terugkeer naar Brides head. Engelse serie naar het boek van Eve lyn Waugh. Met: Jeremy Irons, Anthony An drews, Diana Quick, Claire Bloom e.a. Vierde afl.: Charles begint steeds meer te vrezen voor de toekomst van Sebastian. Lady Marc- hmain smeekt hem al het mogelijke te doen om Sebastians onder gang te voorkomen. Charles is echter mach teloos en moet toezien hoe hij langzaam maar zeker geisoleerd raakt van Sebastian en de Marchmains. 21.25 Brandpunt in de markt. Ditmaal veel aandacht voor de sociale woning bouw. alsmede de uit slag van een Intomart- onderzoek naar de wo ningnood. Voorts de opening van de Twentse fabriek tevens school in Enschede voor werkloze jongeren. Vredestein komt met een milieu plan i.e. het hergebruik van oude autobanden. Tetske van Ossewaarde zingt weer liedjes en bo vendien de uitslag van de thermometer van de Nederlandse economie. 22.15 Marijke en Sieto Ho ving: 25 jaar in cabaret. Een serie van drie pro gramma's ter gelegen heid van het zilveren ju bileum van dit artiesten- paar. Vanavond eerste aflevering. Zie ook el ders op deze pag. NOS 22.50 Journaal. 22.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 MM maandagmarkt. Met Petra Schurmann. 17.50 Journaal. 18.00 Tandarra. Avonturenserie. 19.00 Hits. Frank Leutenberg stelt Joan Jett voor. 19.15 Actualitaitan. 19.45 Van kuur naar kuur. Barsten of bulgen. 20.00 Journaal. 20.15 Roota. Amerikaanse negerfa- miliesaga naar de boeken van Alex Haley. Met: James Broderlck, Lee Chamberlln. Michael Constantino e.a. Vaarllanda afl.: Haley's vriendschap met de militante negerleider Malcolm X zet hem er toe aan het verleden van zijn familie uit te pluizen. 21.15 Hat laven in Azie. Documen taire over een schilder, een boer en een driewleltaxl-chauffeur uit Thai land. 21.45 Bijna zoala in het echte leven. Humor met Gerhard Polt, Gisela Schneeberger, Ruth Drexel en Karl Obermayr. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Hat dorp aan de grena. Tv- -spel van Thomas Pluch. Tegen het einde van de oorlog meent de parti zaan Schellander zijn idealen i.v.m. de vereniging van alle Slovenen over de bestaande grenzen heen te kun nen verwezenlijken. 00.30 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Inleiding tot het familierecht. Aansluitend: Journaal. 16.35 Laaeie. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Soko 5113. Herhaling van een Duitse misdaadserie. Met: Werner Kreindl, Wilfried Klaus, Ingrid Frohlich e.a. Afl.: Jacht op Joe White (1). 18.25 Soko 5113. Tweede deel. 19.00 Journaal. 19.30 Nee maarl Ontspanningspro gramma. gepresenteerd door Thomas Gottschalk. Met: Stefan Waggershau- sen. Dire Straits en Nazareth. 20.15 Kinderen kinderen. Educatief programma, gepresenteerd door Rai- ner Haake. Afl.: Klaar voor het ar beidsleven. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Ongelijke beloning. Tv-film van Christa Maar. Met: Walo Luond, Franz Xaver Kroetz, Claude Oliver Rudolph e.a. Korte inhoud: Heinrich Schrader is vroeg met pensioen ge gaan. Hij is een hartstochelijk knutse laar. Belangrijk in Schraders leven is Lissy, een knappe vrouw van midden 22.50 Getuigen van de eeuw. Adolf Heusinger in gesprek met Rudolf Wolier. 00.05 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat. 18.30 Tv-cursus Duits. 19.00 Cultuur en wetenschap. De kerk in het dorp. Fllmreportage over het culturele leven in de provincie. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Maandagavond op drie - Wij riepen om arbeidskrachten en er kwamen mensen. Vandaag - De Bondsrepubliek door de Joegt-jlavl- sche bril. 21.45 Televisiespel van de maand. Aansluitend: Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Simon in het land van de krijttekeningen. Tekenfilmserie voor kinderen. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Herha ling van Roodkapje. 18.35 Take it easy (Open school). Engels voor beginners. Derde afleve- 19.00 De schuchtere draak. Oost- duitse tekenfilm 19.17 Uitzending door derden. Pro gramma van de Middenstandstribu- 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en toto. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Een stukje hemel. Duitse serie naar de autobiografie van Janina Da- widowicz. Met: Dana Vavrova, Rein- hard vom Bauer, Mllena Dvorska. Ma rie Tomasova e.a. Achtste en laatste afl.: In januari 1945 blazen de Duit sers de aftocht. Eindelijk voelt Janina zich volledig veilig. Zij keert naar Ka- lisz terug op zoek naar haar ouders, maar na maanden tevergeefs zoeken, moet zij onder ogen zien. dat zij haar ouders nooit meer terug zal krijgen. 21.15 Sportshow. 22.00 Made in Belgium. Reportage van de eerste modeshow van Belgi sche ontwerpers op Vestirama '82 in 22.40 Journaal. 22.50-23.25 Handel sn wandel (Open school). Herhaling vierde afl.: Door economische ontwikkeling tot ruimtelijke ordening (1). BELGIE BRT 2 Zie Belgie BRT 1. BELGIE FRANS 1 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. Het goud van Mycene. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd program ma. 19.08 Ce soir. Actualiteiten, editie Namen. 19.30 Journaal. Vooraf: Tips voor 19.35 Oppenheimer, la naissance de la bombe atomique. Amerikaanse documentaire film van Jon Else (1980). Oppenheimer werd tijdens de Tweede Wereldoorlog benoemd tot directeur van het nieuwe laborato rium te Los Alamos In New Mexico, dat tot taak had om de kernbom te verwezenlijken. Door drie presidenten is Oppenheimer geeerd voor de ver diensten aan zijn land, maar hij werd onder Eisenhower toch het slachtoffer van de communistenjacht In die tijd. 22.50 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.00 Las Brigades du Tlgra. Franse tv-serie van Claude Desailly. 19.00 Lundi-sports. 19.28 Toto-berichten. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 De memoire de Beiges. Derde deel: De revolutie van de Tempeliers. 20.25 Emile Sullon. Waals cabaret. 21.40 Landbouwinformatie. 22.10-22 35 Rockpalast Festival. Rockshow uit de Grugehall in Essen. ENGELAND BBC 1 16.00 See heer. Programma voor ge hoorgestoorden. 16.55 Play school. 17.20 Mighty mouse. 17.25 Jackanory. 17.40 New Schmoo. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Blue Peter. 18.35 Kinderprogramma. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.55 Angels. Engelse serie. 20.20 The wonderful world of Dis ney. 21.10 Panorama. 22.00 Journaal. 22.25 They call me Mr. Tlbbs. Ame rikaanse politiefilm van Gordon ÜJou- glas (1970). Met: Sidney Poitier, Mar tin Landau, Anthony Zerbe e.a. 00.10 Film '82. 00.38 Journaal. 00.40 Claire Rayners casebook. 01.05 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 16.05 Computer programme. 16.30 Multi-cultural education. 16.55 Snooker. 18.35 Grange Hill. 19.00 Youth debate. 19.35 Madhur Jeffrey's Indian cook- ery. 20.00 Journaal. 20.10 Snooker report. 20.15 The two Ronnies. Komisch programma. 21.00 Smiley's people. Engelse spio nageserie. 22.00 There's a lot of it about. Amu sementsprogramma. 22.30 Horizon. De zaak van de UFO's. 23.25 Snooker: World team. 23.45 Newsnight. 00.30 Snooker: world team. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 10.30-12.00 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. 14.30-15.00 Schooltelevisie. KRO 16.00 Leven op aarde. Engelse serie van David Attenborough over de ont wikkeling van het leven op aarde. Vijfde afl.: De verovering van de 16.55-17.20 Herman en de zes. Se rie voor de jeugd met Herman van Veen. Vijfde afl.: De verjaardag (2). NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. MAANDAG 25 OKTOBER 1982 PAG» Sieto er> Marijke Hoving nemen vooral g Kamer t kabinet de korre Sieto en Marijke Hoving in 25 jaar eigen cabaret r Sieto en Marijke Hoving, beiden uit de stal van Wim Kan, dezer dagen 25 jaar op de planken in hun eigen cabaret. I „Tingeltangel" aan de Amsterdamse Nieuwezijds kreeg in d| ren nationale reputatie, maar evenzeer hun hechte gebonj heid aan elkaar en aan het vak. Op KRO-tv gaan zij dat vi». Vanavond op Ned. II om 22.15 uur bieden zij terugblikkaDE] oude en nieuwe programma's, met de nadruk op milieuptjers men. keus genoeg, want Sieto schreef elk jaar een nieuw r^var toire, vooral met het oog op zijn vaste publiek, dat hij Qp_na manier aan zich bond. I.P Hun cabaret kenmerkt zich behalve door afwisseling van finë en sketches speciaal door de eigen kijk van Sieto op de polfl- 1 Steevast in elk programma komt Sieto even bijpraten metiple: vaste volkje en vooral in spannende dagen van kabinetsfoLyvvi ties en zo richtten politici hun schreden naar „TingeltanL.aa omdat zij daar behalve kritiek ook adviezen krijgen aangei in satirische vorm. Sieto heeft zich over het voortbestaanran' zijn cabaret nooit zorgen gemaakt. Hij liet al verscheidene nPurÉ en bij herhaling weten, dat zijn boterhambeleg geen ge^t is loopt, zolang ze in Den Haag de domme streken blijven uithi sch die van hen worden verwacht en waarvoor ze uiteindelijk' gekozen zijn. Sieto blijft die heren deswege uiteraard bijzo! dankbaar. Hij zal ze zeker ook gedenken bij de viering van| jubileum. Hij deed dit eerder jaren geleden, toen hij bij ontl tenis van Wim Kan op de radio het oudejaar mocht komerf luiden met politieke grappen. Hij is er echter nog steeds! over uitgepraat, dat men bij CRM. die zendtijd toedeelt, nocT het idee is gekomen om hem de uitzendingen voor politieke! tijen te laten vullen. Dan zouden die programma's in één I aanzienlijk meer bekijks krijgen. Sieto en Marijke, die bekend staat om haar fraaie zegging] het woord, liepen elkaar destijds tegen het lijf op de Anr damse toneelschool. Marijke koos voor het vak logope spraaklerares, en Sieto dook de toneelwereld in met goedef len in Rotterdam en bij de Ned. Comedie. Behalve hun per; lijke gevoelens vloeiden ook hun artistieke wegen een k eeuw geleden samen. Zij begonnen na leerjaren bij Wim I hun eigen cabaret en zijn sindsdien niet meer weggeweest, <f scheidelijk van elkaar en van het podium. Zei Sieto: „In mijn cabaret wordt 's avonds gelachen om dij] waar de mensen overdag ernstig mee bezig zijn. Als je dat lossen de problemen zich vanzelf op. Aristoteles heeft geM dat politiek alles is wat zich bezig houdt met het welzijn v# burger. Als Marijke en ik praten en zingen, dan zijn wij diel gers. In die zin is „Tingeltangel" een niet-boosaardige saf zwering tegen de uitwassen van de overheid". De vele politici in zijn zaal onderschrijven die mening door tot zijn vaste gasten te rekenen. TON OLIEMUL DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 15.57 Overzicht programma's. 16.00 Journaal. 16.04 Mozaiek. Programma voor de derde leeftijd. 16.35 Strandpiraten. Avonturense rie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Dieren onder de hete zon. Do cumentaire serie. Afl.: Oneindige vlakten. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 14.00-17.30 SchooltelaviBi*. 16.00 Simon in het land van de krijttekeningen. Tekenfilmserie voor BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.45 Schooltelevisie. 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. Paes- tum: de Grieken in Italië. 17.00 Europalia: Griekenland. Het Griekse Sicilië. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugd programma. BELGIE FRANS 2 ENGELAND BBC 1 ENGELAND BBC 2 Radio vandaag 'éde HILVERSUM 1 - 16.02 (TROS) Cafe chantant -1 De tien on kindershow - 17.02. kuur - 18.45 Theophilus North (4| geschiedenis van de Wijckhoff vl - 19.02 Country westerns!?, 20.03 Coulissen - 21.02 Gastenb 22.02 Aktua-sportcafe - 23.03 0 Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 16.00 (VOO) Tineke Vos - 17.$ neke Vos alleen op radio - 17.3 - 18.20 Politieke partijen - 18.3f gieuze groeperingen - 18.45 I nistisch Verbond - 18.50 P.M. - Veronica sport - 20.03 Bladèn h 21.00 De grote verwarring - 21.%al ?r h HILVERSUM 3 het - 16.03 (AVRO) Ad Visser met tq u disco - 18.03 (NOS) De avonds! na 19.03 (AVRO) Praatpaal-per-ad»recl 20.02 Folklive - 21.02 Fragment» ppl recente pop-elpees - 22.02 Ca. light - 23.02 Swingtime. JlSITl HILVERSUM 4 - 17.00 Overname Hilversum 20.00 (VARA) Iwan, de verschril(jere ke: oratorium van Prokofjef -T Avondconcert - 22.00 Jazz-op-vh— Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (AVRO) Easy listening mul 2.02 Avro's service station - Auto In? Avro aan - 9.03 Steuni 9.08 Arbeidsvitaminen - 10.03 land (voor de kleuters) volg Arbeidsvitaminen - 11.03 speelt er deze week... - 11.15 Cot- nistenportret - 12.03 Muzikaal: haal - 13.06 Radiojournaal - 13.4 Avro Diligence - 14.03 Easy listi muziek - 16.02 Hersengymnastl 16.30 Kom 'ns langs in Des IndöDE HILVERSUM 2 ij™ - 7.22 (KRO) Het levende wo£* 7.35 Actualiteiten - 8.20 Het stg Dl -gesprek - 8.45 De vrouwenrubfcies 9.05 Gymnastiek voor de vror 9.15 De werkbank - 9.33 SchooP&Kji - 10.00 KRO's leestafel - 12.00 Hh o] zine over kerk en samenleving - L.. Overheidsvoorlichting - 12.36 Ac ir teiten - 13.10 Coverstory - lzen Schoolradio - 14.33 Open schL* 15.03 Wat koop Ik er voor: cc. mentenvraagstukken - 15.32 Orflleu slakken zout - 16.00 (TROS) We^t week uit - 17.00 Achtergrondinfd. tie ite 1 HILVERSUM 3 [tuui 13.03 Peter Holland - 15.30 Poplt in HILVERSUM 4 i m, - 7 02 (TROS) Capriccio: pol J!" klassieke muziek - 8.05 Werkeifl t Mendelssohndproc.bartholdy. rdei rak. Smetana. Debussy. Moskq de Falla en Rodrigo - 9.00 VollJDg. ziek voor iedereen - 9.30 Ceclh d( Gijs en Tine Dispa, piano qi mains, spelen Mendelssohn Barlf - 10.00 Internationaal Vocalisterlgek strijd Den Bosch 1982 - 13.oLPu: meest verkochte klassieke til. J 14.00 (NCRV) De kamermuzielflect W.A. Mozart - 14.45 In kleine b. ting: muziek van Copland en 1? mith - 15.25 Muziek van elgenat I neutron-sonata (Bernard van deu j gaard) - 16.00 Literama-dinsdl, aa het kunstbedrijf - 17.00 Overmen Hilversum 2 rHalc NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op HilveU Sl 1 elk heel uur. 24 uur per dag. Oh versum 2 op elk half uur van 7.3L tot 17.30 uur, voorts om 7.00, PDei 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en fer k uur. Op Hilversum 3 op elk heel van 7.00 tot 24.00 uur en Hilvers om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2