Broodje Boek99 m usical voor jong en oud RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 15 OKTOBER 1982 PAG Luisterpubliek van een miljoen voor Wereldomroep ALMERE - In het hoogseizoen (mei tot en met september) luisteren ruim één miljoen mensen in Europa wel eens of dagelijks naar Radio Nederland We reldomroep. Deze gegevens werden be kend bij de eerste steenlegging voor het kortegolfzenderpark in Zuidelijk-Fle- voland.bij Almere. De cijfers komen van een recent kijk en luisteronderzoek van de NOS en Ra dio Nederland Wereldomroep. Direc teur C.H. Verheugd van de Wereldom roep verwacht dat de Eerste Kamer, evenals de Tweede Kamer, akkoord zal gaan met de wijziging van de financie ring van de Wereldomroep van de al gemene middelen naar de omroepbij- Het nieuwe kortegolfzenderpark zal de 25 jaar oude zender in Lopik moeten vervangen. Wanneer deze nieuwe zen der in 1984 in gebruik zal zijn geno men, dan zal de Wereldomroep over een groter zendvermogen, meer fre quentiebanden en een beter op afstand bestuurbare zender ter beschikking hebben.Het zendstation komt in eigen dom van de NOZEMA (Nederlandse Omroepzendermaatschappij NV). Het kortegolfzenderpark zal worden uitge rust met een viertal 500 Kw-zenders, met een gemeenschappelijke automati sche reserve en zogenaamde gordijnan tennes, die geschikt zijn voor drie of vier frequentiebanden (bij voorbeeld 49-meterband, 41-meterband, 31-meter- band). Geschiedenis op Teleac HILVERSUM Teleac start maandag 25 oktober a.s. met de cursus „Moderne Geschiedenis", een cursus over strijd en stabiliteit in het Europa van 1789 tot 1970. Deze cursus is overgenomen van de Open University in Engeland. Op deze manier wil Teleac, met het oog op de start van de Open Uni versiteit in Nederland, haar cursisten in de gele genheid stellen, meer over de opzet van de Open Universiteitscursussen te weten te komen. De cursus is bedoeld voor geschiedenisleraren, so ciologen, journalisten en academici in het alge meen. Voor deze groep staat het oorspronkelijk materiaal ter beschikking, bestaande uit veertien Engelstalige boeken van elk ongeveer 100 pagi na's. Anderen, die geen grote kennis van de Mo derne Geschiedenis hebben, maar wel belangstel ling voor het onderwerp, kunnen op een andere manier aan de cursus deelnemen. Voor hen heeft Teleac een speciaal cursusboek samengesteld, be staande uit circa 100 pagina's. „Rock Palast" op Hilversum I HILVERSUM In de nacht van zaterdag 16 op zon dag 17 oktober zal NOS-radio een directe uitzending verzorgen van het programma „Rock Palast" dat, ge organiseerd door de WDR, plaatsvindt in de Gruga- halle te Essen (Hilversum 1, 00.00 uur-plm. 04.00 uur). In de uitzending zullen in elk geval de concerten van Gianna Nannini en Kid Creole and the Coconuts te horen zijn. Het programma in Essen begint eerder met een optreden van Little Steven and the Disciples of Soul. Het ligt in de bedoeling van de NOS dit con cert op te nemen en zo mogelijk uit te zenden in de pauzes die na 24.00 uur vallen. Presentatie: Peter Hol land en Tom Blomberg. Het programma wordt even eens rechtstreeks uitgezonden door de WDR-televisie op Duitsland 3. Flitsend Beatlesverhaal in The Story of... jues HILVERSUM In het midden van de Kinder boekenweek zendt AVRO-tv de musical „Broodje Boek" uit, die zowel voor kinderen als voor ouders de moeite van het kijken waard is. Dat komt vooral door de manier waarop schrijfster Mies Bouhuys het spel heeft verwoord. Soms heel knap speelt ze met taal, waardoor scènes op verschillende manieren kunnen worden uitge legd. Ouders zien er (waarschijnlijk) iets an ders in dan de allerklein sten en toch is het voor beiden even leuk. Dat is gebleken bij voorstellin gen van het Amstel To neel. De musical, die zondagmiddag op Ned. II om 16.05 uur op het scherm wordt gebracht, is leerzaam („Wat in sprookjes staat, gebeurt nog elke dag") en gaf op scholen, waar veel voorstellingen werden ge speeld, genoeg stof tot discus siëren. Mies Bouhuys introdu ceert bijvoorbeeld een plagia- risch, een monster dat regel matig om bladzijden uit een boek komt vragen en die ver volgens verslindt. Hoofdrol speler Ger Smit, die de rol speelt van boekenverkoper Martijn laat weten: „Iedere schrijver heeft er een". De schrijfster maakt de kin deren ook nieuwsgierig wan neer de verhalen van Robin son Crusoe, Prikkebeen, Al leen Op de Wereld en Sneeuwwitje wel worden aan gestipt, maar de afloop niet wordt verteld. Hoeveel bezoe- kertjes zullen na afloop van de voorstelling aan hun ou ders hebben gevraagd: „Ver- 99 Ger Smit en Yvette Weissman in de kindermusical „Broodje Boek". tel eens het verhaaltje van de Sneeuwkoningin". Daarmee is de musical tevens een boekenpromotie gewor den. Vooral de manier waar op schrijvers als Hans Christi an Andersen worden geïntro duceerd en wordt uitgelegd uit welk land Pinokkio komt, maken dat duidelijk. Aan de andere kant is deze informa tie natuurlijk ook leerzaam. Dat het nuttig is om boeken te kopen en te lezen zit ook in de musical verweven. De clown Domme August wordt op een gegeven moment opge voerd. Als blijkt dat hij niet kan lezen omdat zoals hij zegt: „hij er toch alleen maar droe vig van wordt", komt er een liedje waarin gezegd wordt: „niet lezen is niet leven" en „voor niet-lezers is de wereld een dichtgeslagen boek". „Broodje Boek" draait om me neer Matijn, die er van droomt om zelf een boek te schrijven. De figuren die hij bedenkt bestaan echter al in andere verhalen. Hij heeft zich door het lezen van boe ken zo vereenzelvigd met de figuren dat hij het verschil tussen fantasie en werkelijk heid niet meer kan onder scheiden. Zijn bazin mevrouw Van der Tas („boeken zijn ge vaarlijk") vindt het allemaal maar niets en besluit, omdat er toch geen boek wordt ver kocht, de winkel te laten ver bouwen tot een broodjeszaak. Het begin van de musical ver loopt door de introduktie van allerlei boekfiguren een beetje stroef. De gedachten dat er een oubollig verhaal verteld gaat worden is groot. Ook leeft het idee dat er wel naar hele voor de hand liggende ingrediënten is gezocht om een verhaal mee te schrijven. Beide vooroordelen blijken echter al snel ongegrond, want er ontstaat, mede door de muziek van Joop Stokker- mans, een levendige musical. Bovendien bespeelt Ger Smit als Martijn heel knap de zaal. Hij krijgt antwoord van het publiek als hij er om vraagt en laat ruimte voor spontane reacties. De rest van de voor stelling zit het publiek zo blijkt uit de beelden ge boeid te kijken. Er werden in totaal driehon derd voorstellingen van „Broodje Boek" gegeven. Re gisseur Bert van der Veer nam deze zomer twee voor stellingen van het Amstel To neel op. Daarbij werd de eers te bijna in zijn geheel wegge gooid. Reden daarvoor was o.m. dat de ballonnen aan het eind van die voorstelling vijf minuten te vroeg naar bene den kwamen en op het podi um vielen. De kinderen be stormden direct het toneel waardoor het einde onbruik baar werd. In de productie is nauwelijks geknipt. Er is ongeveer een kwartier uitgehaald om de vaart in het kijkspel te hou den. Bert van der Veer: „Als het in de studio was opgeno men had het er anders uitge zien. Niet alleen de decors, maar ook bijvoorbeeld de ma nier van acteren is nu gericht op de zaal. De spelers komen misschien wat schreeuwerig over, maar dat komt omdat ze ook de achterste stoelen .van de schouwburg in Hoorn moesten bedienen. Het enige dat ik aan de voorstelling heb toegevoegd zijn de vage beel den van een rollende druk pers, wanneer zingend wordt verteld hoe een boek wordt gemaakt". HANS PIET HILVERSUM Het succesverhaal van The Beatles i malen verteld. Niet alleen in boekvorm, maar ook in teliie en filmdocumentaires zijn de muziekvernieuwers beschreve i geciteerd. Veronica draagt zondag op Ned. I om 19.30 ui **rt eigen steentje bij door in de eerste aflevering van „The of..." in veertig minuten het leven van John Lennon, McCartney, Ringo Starr en George Harrison, de revue te passeren. De documentaire wordt een flitsend geheel want in zeer - tijd moet archiefmateriaal uit binnen- en buitenland en fil j. die nog niet eerder werden uitgezonden zoals de originele me van „Hey Jude" voorzien van commentaar aan de telt"j kijker voorbij trekken. Erg veel tijd om diep op de mater» gaan, is er dan ook niet. En dan te bedenken dat elke ve ting van de Fabelachtige Vier, de Fab Four vooral in e land en Amerika wel een plaatsje in de krant haalde het niet op de voorpagina, dan was het wel op de nieuws] of in de roddelrubriek. Dat John Lennon opgepakt was vat - drugsbezit, dat Paul McCartney ging trouwen met Linda man, alles wat The Beatles deden, aten en zeiden werd w gens opgetekend en gepubliceerd. Paul McCartney's aan) 11 ging bijvoorbeeld dat hij The Beatles had verlaten, was groot nieuws. Dit bericht zou niet zo alarmerend zijn gewe het om een andere popgroep was gegaan. Die hadden ge een nieuwe bassist gezocht en waren min of meer op de weg doorgegaan. The Beatles bestonden echter uit vier nen, die onafscheidelijk aan elkaar verbonden waren. Manager Brian Epstein beschreef The Beatles ooit eens a persoon van wie John Lennon de hersens en Paul McCa het hart was. Hun invloed in de jaren zestig was groot. D< muziek werd onder hun leiding in zeven jaar volwassen. Z ren de aanstichters van trends, hadden invloed op de mo de kunst. Maar zonder die vier persoonlijkheden en de n waarop ze samenwerkten waren er geen Beatles. Toen McCartney aankondigde niet langer een Beatle te zijn wei ook een tijdperk afgesloten. Gelukkig is er voor het nageslacht heel wat filmmateria waard gebleven, waardoor de teenagers van vandaag het aan het werk kunnen zien op het podium en in de studio. 1 magische uitstraling John, Paul, George en Ringo hadden, wel uit de blijvende vraag naar Beatles-platen ook door kinderen, die de tijd niet hebben meegemaakt. Er wore eens gespeculeerd welke songs de tand des tijds zullen staan. Het ziet er naar uit dat het er meer worden dan mei in eerste instantie had gedacht. The Beatles hebben da prachtige songs geschreven als het tijdloze Yesterday om te noemen. Honderden orkesten hebben Beatlesmateri; hun repertoire staan en dat zegt eigenlijk genoeg. De documentaire laat niet alleen de problemen rond het u gaan van The Beatles zien. Het is meer een aaneenschal van hoogtepunten, van de eerste Amerikaanse tournee m< optreden in de Ed Sullivan Show tot het eindpunt Let It Bi niet alleen op plaat maar ook op film werd vastgelegd. Voo genen met een videorecorder is het de moeite waard om de den te bewaren, al is er flink in filmpjes en video's geknir HANS De Beatles in hun gloriedagen. Televisie vandaag NEDERLAND 1 NCRV 16.00-17.20 De avonturen van een speurneus. Tsjechi sche jeugdfilm. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. AVRO 19.00 Dancin'. Video-collage van Dieter Finnen. Het leven van zien als ballet. 19.25 AVRO's Platengala Na tionaal 1982. De Stich ting Platen-Tiendaagse organiseerde in samen werking met de AVRO een platengala, dat live wordt uitgezonden van uit De Flint te Amers foort. De Platenpubliek- sprijs valt te beurt aan: Andre Hazes, Wieteke van Dort, Doe Maar, Anita Meyer en Andre van Duin. Presentatie: Aletta de Nes. 20.05 AVRO's Platengala In ternationaal '82. Vanuit het Ahoy-sportpaleis te Rotterdam wordt deze manifestatie uitgezon den, die de AVRO orga niseerde in samenwer king met de Stichting Platen-Tiendaagse. Meewerkenden: Linda de Suza, The Four Tops, Yves Duteil, Randy Crawford, Bobby Vin- ton, Louise Tucker, Billy Preston en Syreeta, Dire Straits en John Denver. Zie voor verhaal de krant van gisteren. NOS 21.37 Journaal. AVRO 21.55 Gesprek met de minis ter-president. 22.05 AVRO's Platengala In ternationaal 1982. 22.45 Humanistisch Verbond. Een parabel, waarin de videokunstenaar Michel Cardena waarschuwt voor de gevaren, die volgens hem de wereld bedreigen: de kerk, het militarisme en de bur gerlijkheid. NOS 23.20 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 1 NOS 18.25 Paspoort. Informatie voor Spaanse gastar beiders. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. VARA 18.57 De Smurfen. Tekenfilm serie van Hanna en Bar- bera. 19.22 Vijf tegen vijf. Vijf leden uit een familie nemen' het op tegen vijf andere familieleden. Spelleider is Willem Ruis. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Achter het nieuws. 21.10 De Chartreuse van Par ma. Tv-serie naar het klassieke meesterwerk van Stendhal. Met: Mar- the Keiler, Gian Maria Volonte, Andrea Occhi- pinti, George Wilson e.a. Vijfde afl.: Gina stelt alles in het werk om Fabrizio vrij te krij gen. Bovendien voelt ze zich verraden door de prins en zint op wraak. 22.10 Edelvrouw - bedel vrouw. Engelse humo ristische serie. Met: Pe nelope Keith en Peter Bowles. Tweede afl.: Als het plaatselijk spoorwegstation dreigt te worden opgeheven, komen alle dorpsbewo ners in opstand. 22.40 Het zoete linkse leven. Serie over het leven op een universiteit in 1972. Met: Anthony Sher, Ge- raldine James, Michael Hordern e.a. Derde afl.: De komst van de om streden geneticus, prof- Mangel, die een lezing wil geven, brengt een studentenoproer te weeg. Howard is innig tevreden. NOS 23.40 Journaal. VARA 23.45 All that heaven allows. Amerikaans melodrama van Douglas Sirk (1953). Met: Jane Wyman, Rock Hudson, Agnes Moore- head e.a. Korte inhoud: Een weduwe wordt ver liefd op haar knappe jonge tuinier. Als de tor telduiven bekend maken dat ze willen trouwen, waart er een golf van verontwaardiging door de gemeenschap. NOS 01.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 Gaan we een keer naar Ha genbeek. 75 jaar Hagenbeckdieren- tuin in Hamburg. 17.05 Op naar de toekomst. TV ka naal 1994. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. 18.30 Voorzichtig, verborgen came- 18.40 WWF-club. Vervolg. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 De linkerhand van God. Ame rikaanse avonturenfilm van Edward Dmytryk (1955). Met: Humphrey Bo- John Denver zingt op het Internationale Platengala van de AVRO op Ned. I om 20.05 uur „Annie's Song", „Thank God I'm A Country Boy" en „Song Of The Heart". gart, Lee J. Cobb, E.G.Marshall en Gene Tierney. Korte inhoud: Tijdens de Chinese burgeroorlog schieten de soldaten van krijgsheer Yang een blanke missionaris neer. Een Ameri kaanse piloot trekt de pij van de dode aan en vlucht. 21.45 Hitier krijgt de Saar niet. Poli tieke documentaire over het verzet, dat tegen Hitier gevoerd werd. 22.30 Actualiteiten. 23.00 De sportshow. 23.25 Le cheval d'orgueil. Franse film van Claude Chabrol (1980). Met: Francois Cluzet. Bernadette Le Sa- che, Ronan Hubert en Jacques Dufil- ho. 01.20 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Professor Poppers uitvinding. Serie voor de jeugd. 16.20 Pfiff. Sportstudio voor jonge kijkers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Meesterscenes met Stan en Ollie. 18.20 Westerns van gisteren. Fuzzy. 19,00 Journaal. 19.30 Buitenlands journaal. 20.15 Derrick. Duitse politieserie Met: Horst Tappert, Fritz Wepper, Edwin Marian e.a. Afl.: Karl Wagingen is een dag in München en heeft al een job als tuinman en chauffeur gevon den. Veel heeft Karl natuurlijk te dan- 21.15 Friedrich Wilhelm von Steu ben. Film over een Amerikaanse ge neraal uit Pruisen. 22 00 Achtergrondinformatie. 22.20 Aspecten. Culturele rubriek, 23 05 Elfriede. Tv-film geregisseerd door Wolfgang Panzer. Met: Verenice Rudolph, Nikol Voigtlaender, Kai Fi- 00.35 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Hallo Spencer. Jeugdserie. 18.30 Telecollege I. Ter introductie. 19.00 Eff-eff. Vrijetijdsprogramma. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Spiegel van het land. 21.00 Praten moet je met elkaar (6). 21.30 God en de wereld: Witte ker ken voor Afrika. Filmreportage over de Lutheranen van bisschop Kibira. 22.00 Malu. Braziliaanse tv-serie in acht delen. Met: Regina Duarte, Denis Carvalho, Narjara Turetta e.a. Eerste aflevering. 22.50 Cultuur en wetenschap. Het land, dat wij ons nemen. Documentai re film over een door Italiaanse werk lozen opgericht landbouwcooepera- tief. 00.35 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Simon in het land krijttekeningen. Engelse tekenffmse- rie voor kinderen. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Pro gramma voor de allerkleinsten. 18.35 Loon naar werken? (Open school). Internationalisme tussen twee wereldoorlogen. 19.07 Het vrije woord. Communica tie in het gezin. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Een nachtje in de stad. Ameri kaanse komedie van Sidney Poltier (1974). Met: Sidney Poitier, Bill Cos by, Harry Belafonte e.a. Korte in houd: De tegenspoed van Steve Jackson en Wendell Franklin begint die noodlottige zaterdagavond in de kroeg van Madame Zenobia, waar ze flink wat geld verliezen. Ze besluiten zelf achter de boeven aan te gaan, maar krijgen het aan de stok met al lerlei onderwereldpersonages. 21.55 De vijfde windstreek. Een her inneringsprogramma gewijd aan de dichter en schrijver Paul Snoek (1933-1981). 22.50 Journaal. BELGIE BRT 2 '19.00 De mysterieuze wereld van Arthur C. Clarke. Vijfde aflevering van een documentaire serie: Reuzen voor de Goden 19.27 Lieve plantjes. Tentoonstelling in Wetteren. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20 10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling van een Engelse serie naar de trilogie van John Galsworthy. Zevende afl.: De prijs van de woning. 21.05 Dag aan dag: Europalia 1982. Presentatie: Regine Clauwaert. 21.50-22.40 Kwartet van Beethoven. Vierde deel door het Clemens Qua- tacker Kwartet. BELGIE FRANS 1 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. Kreta 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. 19.08 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal en sport. 20.00 A suivre. Actualiteitenpro gramma. 21.00 Les gens d'en face. Griekse dramatische film van Giogos Panous- sopoulos (1981). Met: Bette Livanou, Arts Retsos, Georges Siskos e.a. Kor te inhoud: Haris is een jongeman van twintig, die met zijn moeder ergens in een van die ontelbare flatgebouwen in Athene woont. Door een oude tele scoop observeert hij niet alleen de hemel en de wereld, maar in het bij zonder het doen en laten van zijn BELGIE FRANS 2 18.00 Les brigades du tigre. Franse tv-serie met Jean Claude Bouillon. Tiende afl.: De bondgenoot. 19.00 Vendredi-sport. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Billet de faveur. Serie boule vardstukken opgenomen in Parijs en Brussel. Vandaag: 'Monsieur Amilcar' van Yves Jamaiaque. Met: Roger Du- toit, Jacqueline Bir, Jqacques Lippe e.a. Korte inhoud: Alexandre Amilcar doet een beroep op drie totaal ver schillende mensen om elke avond rond hem tegen betaling een model gezin te vormen. 22 20 Operation 48.81.00. 22.35-23.05 Arts-magazine. Actuali teiten uit de wereld van kunst en cul- ENGELAND BBC 1 16.20 Yogi Bear. 16.25 Jackanory. 16.40 Scooby Doo where are you? Kinderprogramma. 17.10 The treassure houses. Over Britse musea. 17.35 Kinderfilmpje. 17.40 Journaal. 18.00 Nationwide. 19.00 It's a knockout. Selectiewed strijden voor Spel zonder grenzen. 20.10 Knots landing. 21.00 Journaal. 21.25 The Chinese detective. Serie. 22.15 Connections. 22.46 Journaal. 22.50 Medium cool. Amerikaanse dramatische film van H Wexler (1969). Met: Robert Forster, Vera Bloom. ENGELAND BBC 2 19.50 Gardener's world. 20.15 Did you see? Terugblik tv-pro- gramma's. 21.00 L for Lester. 21.30 Dad's army. 22.00 The history man. 22.50 Newsnight. 23.35 Golf. 00.20-01.05 The old grey whistle test. Gevarieerd rockprogramma. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. TELEAC 10.30 Kantoorinnovatie. Eerste afle vering. 11.00-11.20 Open school - ROF. Fries programma. DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 De sportshow. 10.30 De linkerhand van God. Her haling, film. 11.55 Umschau. DUITSLAND 2 BELGIE FRANS 1 11.00 Yoga. Herhaling derde 11.30 Le pensee et les Hoe doen geleerden hun ontt gen? BELGIE FRANS 2 Zie België Frans 1. O D€ ENGELAND BBC 09.05-12.27 Tv-cursussen. ENGELAND BBC 06.25-09.20 Tv-cursussen. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (KRO) Op de valreep Actualiteiten - 18.20 Punt uit Schaakrubriek - 20.03 Cou><__ westernprogramma - 21.02 Ei< hou lazz-uur - 22.02 Goal - 23.02,, Met het oog op morgen - 0.02 Oh, wat een nacht HILVERSUM 2 - 18.20 (VARA) Politieke pai 18.40 Over kleinschalige radio In de gehaktmolen (van Dick V) 19.45 Grammofoonmuziek Provinciale zaken - 21.00 Vr blije tijd - 21.40 Telefonische vikjes 22.10 Radio volksuniversiteit Oost west thuis best? - 23.00 Het zout In de pap. HILVERSUM 3 - 15.00 (VOO) De Nederlandse met om 16.30 Popjournaal 17.30 Concertagenda - 18.02 De avondspits - 19.02 (VOO) der Goot - 21.02 Mono Countdown cafe. HILVERSUM 4 - 16.00 (VPRO) De tweede bev Collage van sound poems doo les Amirkhanian - 17.00 Ov< Hilversum 2 - 20.00 (NOS) Eu concertpodium - ,22.00 Jazz chiel de Ruyter - 22.30 Bandi het buitenland. - ïelij Radio Morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (VOO) Oh, wat een nacht a; Erik de Zwart - 2.00 Iris Mollet Peter Teekamp - 5.00 Bart var wen - 7.02 (VARA) Hallo hier sum - 10.30 Wie in 't Nederlai zingen (1) - 11.03 Z.l. HILVERSUM 2 - 7.20 (TROS) Rollebolleradio S Aktua - 8.11 Sport na sport Toeraktua (Indonesië 2) - 9.05 nastlek voor de vrouw blinden en slechtzienden - 9.3) boom en Bekooy - 9.40 Oif ochtendbladen - 9.45 Een r 10.00 Kieskeurig - 10.15 WeekÉj - 10.40 Op schrijversvoeten :T Toerisme - 11.00 Op uw 11.20 Telefoonvraag - 11.33J mentaire - 11.56 EducatieW over solidariteit. HILVERSUM 3 - 7.03 (NCRV) Pop non stop! Rabarbera - 8.03 Popfrisser f Gospel-rock - 10.03 Popstal 11.03 Popsjop. HILVERSUM 4 - 7.02 (AVRO) Septiem: populat sieke muziek - 8.05 Op een kleit: tionnetje - 9.00 In de kaart gesjalsnoj schee 10.30 Concerto Matinale: en Brahms. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op H 1 elk heel uur, ,24 uur per dag. Werk. versum 2 op elk half u tot 17.30 uur, voorts om 7.O0J 13.00, 18.00. 20.00, 22,30 en][> uur. Op Hilversum 3 op elk li van 7.00 tot 24.00 uur en HilveiJDierer om 7.00, 8.00 en 13.00 u

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2