de rijksoverheid vraagt i adjunct afdelingshoofd ADVERTENTIES WORDEN GELEZEN. ZIETUWEL. [F® chef m/v Verpleegkundigen (m/v) vakonderwijzer(es) handvaardigheid f* GEmEEflTE OEG/TGEE/T zi zi i adspirantbrandwachten m/v LEIDSE COURANT ZATERDAG 2 OKTOBER IS Bij de directie Woonruimteverdeling kan op korte termijn worden geplaatst (eventueel in deeltijd) Functie-informatie: - coördineren van de werkzaamheden met betrekking tot de registratie en administratie van woningzoekenden - mede uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van registratie en admi nistratie beheren van het gecomputeriseerde bestand van woningzoekenden Functie-eisen: - leidinggevend vermogen - grote nauwgezetheid - uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - goede contactuele eigenschappen - kennis van en ervaring met automatiseringsprocessen Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met H.E.A.O.-opleiding. Gelet op de aard van de functie moet deze minimaal voor 30 uur per week vervuld worden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer T.J. van der Valk, hoofd van de Directie Woonruimteverdeling (071-254380) of de heer La Rivière, (071-254366). Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzon den aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding turenummer 82.052. functi 'verzocht rVrouwen "Jjg ^ordt f leiden STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Voor het schooljaar 82/83 hebben wij c Avondschool: dag-avondschool vacatures Leerkracht motorvoertuigen techniek m/v (4 lessen) Ruime praktijkervaring op het gebied van benzinemotoren is gewenst. De lessen zijn te verzorgen voor de 1e monteuropleiding. Leerkracht motorvoertuigen techniek m/v (4 lessen) Ruime érvaring op het gebied van het schadeherstellen is gewenst. De lessen zijn te verzorgen voor de voortgezette opleiding schadeherstellen. Combinatie van deze lessen of een uitbreiding tot 12 lesuren aan onze avond school of een combinatie met lessen aan de dagschool behoort tot de moge lijkheden. Bekendheid met de primaire en/of voortgezette opleidingen volgens het leer lingwezen strekt tot aanbeveling. De te benoemen leerkrachten zullen bereid moeten zijn in teamverband te werken. Per lesavond worden ten hoogste 4 lessen verzorgd. Belangstellenden uit het bedrijfsleven met een ruime praktijkerva ring. onderwijs/opleidingservaring b.v. als leermeester, worden ook verzocht te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie richt u zo spoedig mogelijk aan de directeur van de school, de heer W. de Rooij, Postbus 9030 2300 PA Leiden. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer W. Tiemes, bereikbaar onder tel. 071-769242. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Endegeest is het gemeentelijk psychiatrisch zie kenhuis van Leiden met ongeveer 410 bedden. Het is gelegen in de gemeente Oegstgeest. Het ziekenhuis kent een democratische organisa tiestructuur, waarvan de invulling in volle gang is. De basiseenheden worden gevormd door multi disciplinair samengestelde teams, welke zijn on dergebracht in drie behandelsectoren (regionale dienstverlening, specifieke behandeling en wonen) en in de ondersteunende diensten. De coördinatie van de drie verschillende behandel sectoren en de teams is in handen van verschillen de coördinatoren. Naast deze team- en sectorcoör- .dinatie zullen verpleegkundigen de avond-, nacht en weekendcoördinatie ter hand nemen. (voor de nacht- en weekendcoördinatie) Functie-informatie De verpleegkundigen die belast zijn met de avond-, nacht- en weekendcoördinatie verlenen diensten t.b.v. de drie behandelsectoren. Zij moeten ondersteuning en begeleiding kunnen bieden aan de medewerkenden binnen de diverse teams en adequaat kunnen handelen in acute situ aties e.e.a. volgens de doelstellingen van de be handelsectoren. Verwachtingen Verpleegkundigen voor de nachtcoördinatie moe ten bereid zijn zeven nachten van 22.00 uur tot 07.00 uur te werken per drie weken. Verpleegkundigen voor de weekendcoördinatie moeten bereid zijn om één vol weekend van 08.30 uur tot 17.00 uur per veertien dagen te werken en oproepbaar zijn voor inval avond- en nachtcoördi natie. Naast de voorgestelde verwachtingen is het de be doeling dat elke functionaris bereid moet zijn in te vallen bij ziekte, vakantie e.d. van de verpleegkun digen uit dit team. Functie-eisen diploma verpleegkunde B of A B, dan wel het diploma MBO-V of HBO-V met een ruime ervaring in de psychiatrie. een positieve "kijk" op de nieuwe organisa tiestructuur. kunnen samenwerken met anderen. beschikken over organisatorische vaardighe den. adequaat kunnen optreden in crisissituaties. Arbeidsvoorwaarden afhankelijk van opleiding en ervaring zal de aan stelling geschieden in de rang van Ie verpleeg kundige of 1e verpleegkundige A. salariëring en rechtspositie vlg. de regelingen van de gemeente Leiden. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Jannes Geersing, coördinator van dit team (tele foon 071-179231). Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na ver schijning, richten aan Frans Schiks, coördinator team P.O.O., psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegst geest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Gevraagd SECRETARESSE Opleiding: middelbaar niveau. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van: BONDA'S VEEVOEDERBUREAU B.V. Oude Veel 9 - 2312 XP Leiden PLAATS EENS EEN KLEINTJE De Nationale investeringsbank NV De Nationale Investeringsbank is gespecialiseerd in het verlenen van kredieten op langere termijn aan een grote verscheidenheid van ondernemingen. Deze kredieten worden enerzijds verstrekt voor eigen risico en anderzijds met garantie van of namens de Nederlandse Overheid. Ten behoeve van de afdeling Financiële Administratie zoeken wij een medewerker (M/Vr) die over de capaciteiten beschikt om zich binnen enkele jaren te ontwikkelen tot Hiervoor achten wij van belang: - een voltooide S P D. II studie of een daarmee vergelijkbaar of hoger opleidings niveau. b.v. H.E.A.O. b.e., - een ruime administratieve ervaring, waaronder ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking, - goede contactuele en leidinggevende capaciteiten; ervaring met leidinggeven strekt tot aanbeveling, - bij voorkeur niet ouder dan 40 jaar. De afdeling telt ca. 20 medewerkers en ressorteert, tesamen met de afdeling Automatisering en de afdeling Registratie en Informatieverzorging onder de Controller. De werkzaamheden vereisen -na een ruime inwerk periode- een grondige kennis van de activiteiten van de bank en van de daarin geïntegreerde dochter maatschappijen. Naast een goede salariëring kennen wij een aantrekkelijk arbeidsvoorwaarden pakket. Belangstellenden kunnen schriftelijk reageren bij de Afdeling Personeelszaken, Postbus 380,2501 BH Den Haag. Desgewenst kan nadere Informatie worden gevraagd. Telefoon: 070 - 46 94 64, toestel 400. De openbare lagere Oudenhofschool zoekt per 1 januari 1983 een creatieve voor 4 1/2 uur per week. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de school, de heer D.M. Bos, (tel. 071 -154315). Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest. postbus 1270,2340 BG Oegstgeest. EMEENTE VALKENBURG (Z.H.) 983 vrijkomende funktie v VOORMAN BUITENDIENST GEMEENTEWERKEN De salarisschaal loopt van 1.997,- tot 2.554,- bruto per maand, exclusief 7.5% vakantie-uitkering en een rijwiel- en kledingtoelageregeling. Bij de gemeente Valkenburg ZH gelden zowel een gunstige pensioen regeling als een ziektekostenverzekering, terwijl de premie AOW/AAW voor rekening van de gemeente komt. Sollicitanten In het bezit van een goede opleiding op technisch of tuinbouwkundig gebied genieten de voorkeur. Verwacht wordt dat zij zelfstandig kunnen werken, eigen initiatief tonen en leiding kunnen geven aan drie man personeel en niet jonger zijn dan 30 jaar. Belangstellenden voor het vervullen van deze vaka- ture worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan het kollege van burgemeester en wethouders van de gemeente Valkenburg ZH, 't Boonrak 21. 2235 ED te Valkenburg ZH. binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. personeelsconsulent (mnl./vri.) tevens plv. hoofd vac.nr. 2-5868/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat afdeling Personeel Ministerie De afdeling Personeel Ministerie behandelt de personeelsaangelegenheden van een twintigtal departementale diensten. Deze diensten zijn op zodanige wijze over 4 teams (van 3 medewerkers) verdeeld, dat elk team optreedt als personeelsafdeling voor de haar toegewezen diensten. Functie-informatie: als personeelsconsulent leiding geven aan de sector; zorg dragen voor een samenhangend geheel van personeelsvoorziening, personeelsbeheer, personeelsbeoordeling, loopbaanplanning en loopbaanbegeleiding en vorming en opleiding; voorbereiden van en meewerken aan de behandeling van formatievoorstellen; zorg dragen voor het functioneren van de personele organisatie (o.m. vormen van overleg binnen de betreffende diensten, werkklimaat en andere zaken die het welbevinden en de ontplooiing/ontwikkeling van personeelsleden kunnen bevorderen). Als plv. hoofd van de Afdeling o.m. coördineren 'van de werkzaamheden binnen de Afdeling; begeleiden van de personeelsconsulenten; ondersteunen van het hoofd van de Afdeling bij het ontwikkelen, evalueren en bijstellen van het personeelsbeleid voor de betreffende 14 departementale diensten en bij het leveren van bijdragen aan de ontwikkeling van het departementale personeelsbeleid. Een nadere concretisering van de taakafbakening zal door het hoofd van de Afdeling na overleg met zijn plaatsvervanger worden vastgesteld. Vereist: diploma HBO personeelswerk of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; ervaring in verschillende deelgebieden van het personeelswerk. B.v.k. ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5705,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 29 oktober 1982. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerker i Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen directoraat-generaal voor het Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek, directie Hoger Beroepsonderwijs, afdeling Materiële Zaken Planning, onderafdeling Huisvesting en Scholenplan Functie-informatie: behandelen van aanvragen van instellingen voor hoger beroepsonderwijs voor de nieuwbouw, uitbreiding, verbouwing en renovatie van schoolgebouwen; behandelen van aanvragen voor bekostiging van nieuwe scholen/ afdelingen in het kader van de planprocedure; deelnemen aan commissies en werkgroepen, verrichten van secretariaatswerkzaamheden, zoals voorbereiden van vergaderingen en de verslaglegging hiervan. Vereist: HAVO/MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en een cijfermatige inslag. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f1920,- per maand. De mogelijkheid tot kinderopvang is alleen aanwezig in de standplaats 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden voor 23 oktober 1982. medewerker (mnl./vrl.) plantaardige sector vac.nr. 2-5873/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij directie Algemene Zaken, afdeling Statistiek en Documentatie Functie-informatie: als 1e medewerker verzamelen, bewerken, analyseren en beschikbaar stellen van gegevens betreffende akkerbouw- en tuinbouwprodukten in Nederland en het buitenland, zowel v.w.b. produktie, prijzen, handel als consumptie; samenstellen van voorzieningsbalansen voor plantaardige produkten; voorzien in de behoefte aan gegevens van internationale organisaties. Vereist: HLS. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3841,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 27 oktober 1982. administratief medewerker/ fotodocumentalist (mnl./vrl.) Ministerie van Landbouw en Visserij directie Voorlichting en Externe Betrekkingen Functie-informatie: toegankelijk maken van de fotografische collecties door het opstellen van documentaire ingangen en korte beschrijvingen van o.a. landbouwkundige aard. Voorts verrichten van werkzaamheden van administratief/ondersteunende aard voor de produktiesecties, waaronder het persklaar maken van kopij. Vereist: ten minste MAVO, b.v.k. HAVO of MEAO; goede typevaardigheid. Middelbare Land- of Tuinbouwschool strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2554,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden voor 23 oktober 1982. Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 138. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. •tr— D w «ij V( bi |,we Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/j% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij dë gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature den afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Brandweer Leiden vraagt Voor deze functie wordt vereist: - een (middelbaar) technisch diploma (in een vakrichting die bij de Brand weer toepassing kan vinden) of een gelijkwaardige opleiding; - leeftijd van 21 tot 27 jaar; - het bezit van rijbewijs BE; - een sportieve aanleg en goed kunnen zwemmen; - woonachtig in Leiden. De opleiding tot brandwacht en tot brandweerduiker wordt in eigen korps gegeven. Het salaris bij indiensttreding bedraagt, afhankelijk van leeftijd, minimaal f 1.925,— en maximaal f 2.298,— bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid en na het behalen van de vereiste diploma's is een maximumsalaris van f 3.022,— bruto per maand bereikbaar. Schriftelijke sollicitaties binnen 15 dagen richten aan de directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van het va caturenummer 82.038.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 22