Jongerenprogramma's te veel door ouderen gemaakt Het wel en wee van een onorthodoxe pater gekleurd gezien RADIO/TELEVISIELEIDSE COURANT VRIJDAG 1 OKTOBER 1982 PAGINA James Buckley directeur Free Europe WASHINGTON - De 59-jarige James Buckley, adviseur op het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken, is gisteren benoemd tot di recteur van de radiostations Free Europe en Li berty die informatieve uitzendingen verzorgen voor Oost-Europa. „Sport op zaterdag" verdwijnt HILVERSUM Het KRO televisie-program ma „Sport op zaterdag" verdwijnt. De reden hiervoor is dat het KRO-team met onder ande ren de freelancers Kees Jansma en Vivian Boe len geen kans ziet om mee te doen aan de ver plichte samenwerking met Studio Sport van de NOS. De mogelijkheid blijft echter bestaan dat de KRO later met een andere ploeg alsnog met de NOS zal samenwerken. IKON-tv als tegenwicht voor ver-Dallas-te samenleving HILVERSUM Een deel van de ker- W. J. Koole, hoofd van de IKON-t.v. kelijke achterban is van mening, dat de Ondanks de kritiek van kerkelijke zij- IKON (Interkerkelijke Omroep Neder- de (volgens Greven alleen op segmen- land) anders met de zendtijd r kerken moet omgaan. Dat hangt sam met uiteenlopende visies op kerk verkondiging. Tussen de vele godsdie: stige programma's, die vaak i de programma's) toonde de IKON-leiding zich tevreden met de ruimte die de kerken IKON geven. De gesprekken met hervormde classes, die met gevoerd worden 1 de eigen identiteit van de omroep dan met geloof te maken hebben, wil de het merendeel plaats IKON een appèl doen, uitgaan naar de welwillende sfeer, mensen in nood en hen aan het woord laten komen. de classis Zwolle, vinden voor tamelijk iet naderende satelliettijdperk, n het gehele omroepbestel nog ver„Dallas"t verwacht Greven belangstelling voor de IKON-pro- leidsnota 1982. „Te veel verwachten de gramma's. Tussen alle Amerikaanse s dat zij in hun godsdienstige ries zal behoefte groeien opvattingen door IKON bevestigd zul- produkties. en naar programma's len worden. Wij zijn echter geen echo- de godsdienstige dimensie van h put van kerkelijk Nederland", aldus ds. gen volk. Hoge waardering voor journaal op school-tv HILVERSUM De deelname aan en waardering voor de we kelijkse actualiteitenrubriek voor leerlingen van tien tot dertien jaar, school-tv-weekjournaal, geven aan dat dit voor de scholen in een behoefte voorziet. De docenten hebben de school-televi- sieprogramma's gemiddeld een 8,5 gegeven en de begeleidende leerlingenkrant gemiddeld een 8. Het merendeel van de leerkrachten meent, dat wie deelneemt aan school-tv-weekjournaal vaker naar het NOS-jeugdjournaal kijkt. De Stichting Nederlandse Onderwijs, Televisie (NOT) heeft dit meegedeeld. School-tv-weekjournaal begon vorig jaar als proef en werd meteen een van de meest bekeken projecten van de schooltelevisie. Het afgelopen schooljaar werd het programma door 3000 lagere scholen en 200 scholen voor voortgezet onder wijs gevolgd. Onder de leerlingen werden 64.000 kranten ver spreid. De bedoeling is met het programma kinderen te leren omgaan met nieuws. Het wil de vaardigheid vergroten om actuele ge beurtenissen te plaatsen in het bredere kader van maatschappe lijke structuren en ontwikkelingen. JEUGDIGE MAKERS NCR V'S TUSSENUUR HILVERSUM „Jongeren programma's worden te veel door oudere deejee's gemaakt", zegt Nicole van NCRV's "Tus senuur" over alles wat jonge ren bezig houdt, van pop tot sport. In opzet wordt dit pro gramma gemaakt door jonge ren, deels scholieren, die zin hebben er in hun vrije tijd aan mee te doen. Nicole vindt het initiatief van haar omroep om jongeren in te schakelen bij de presentatie van een jongeren programma heel goed. „Wie weet er immers beter wat een tiener denkt, doet en zegt dan een tiener zelf." "Tussenuur" is het nieuwe jongerenprogramma van de NCRV, dat sinds begin juni elke zaterdagmiddag tussen 14.00 en 15.00 uur op Hilver sum 3 te horen is, „om de luis terdichtheid tijdens dat uur wat omhoog te krijgen en tie ners in de leeftijd van twaalf tot zestien jaar een leuk pro gramma te geven". Het jonge renprogramma "Op stap", dat voorheen rond deze tijd in de lucht was, verhuisde om pro gramma-technische redenen naar de zaterdagavond. Fred van de Graaf, eindredac teur van "Tussenuur", praat enkele minuten vóór het pro gramma de lucht in gaat nog even met de beide presentato ren, Sjors en Nicole. Hij kijkt Sjors aan. „Dat gedicht van Isabel, weet je wel, waarvan jij zei 'Wat een jankpartij'?" Sjors gnuift: „Ja, nou!" Fred: „Twee jongens hebben Jongeren-medewerkers van Tussenuur" druk bezig met de samenstelling van hun eigen programma. een brief geschreven omdat ze dat gedicht fantastisch von den". Algemeen gelach. De sfeer is ontspannen. Als er zo vlak voor de uizending al zenuwen aanwezig zijn bij Sjors en Nicole, verbergen ze die heel goed voor oog en oor van de buitenwereld. Nicole krijgt op de valreep nog een briefkaart van de naar ei gen zeggen „stukkerigste slag- gitarist ter wereld", waarvan ze zichtbaar onder de indruk is. De eerste regels tekst die ze moet uitspreken gaan dan ook hakkelend de lucht in. Na af loop van "Tussenuur" zegt Job Boot, degene die de techniek mede in de gaten houdt, dat vooral het begin van Nicole' beter kon. „We zullen je fan mail voortaan tot na de uitzen ding laten liggen." Formule De programma-formule van "Tussenuur" steekt simpel in elkaar. Het is de bedoeling dat elk half jaar de samenstelling van de redactie verandert. De selectie, van mensen neemt echter zoveel tijd in beslag, dat het niet te verwonderen is, als de programma-makers dat uiteindelijk laten i die momenteel aan "Tussenuur" meewerken, wer den gekozen uit 500 brief schrijvers die in februari en de maand daarna op een aantal oproepen gehoor gaven („Ik reageerde omdat ik melig was toen ik zo'n oproep hoorde"- Nicole). Twaalf tieners kregen daarop in de paasvakantie een training van twee en een hal ve dag om vertrouwd te raken met de apparatuur. Zo'n proce dure herhalen is veelomvat tend en omslachtig. Nieuwe krachten moeten goed worden ingewerkt en bovenal moeten ze hun zenuwen voor de radio kwijtraken. Het huidige team kent geen echte zenuwen meer. Vlot van de tongriem gesneden is het wel te begrijpen waarom de programma-makers juist voor hén kozen. Zij staan hun man netje en vrouwtje inmiddels Toch gaan half oktober vijf van de twaalf jeugdige mede werkers weg, een vertrek dat door de overigen niet als een echt gemis wordt ervaren. Niet omdat de samenwerking slecht is, maar omdat er mo menteel eigenlijk een overbe zetting van programmamede werkers bestaat. Bovendien is een kleinere groep mensen volgens de redactie veel gezel liger. Inmiddels heeft op het presen- tatievlak al een wisseling van de wacht plaats gehad. Alex, de jongen die tot twee weken terug de ene helft van het pre- Fred v.d. Graaf leidt als eindredacteur alle programma- invallen van de jongeren-medewerkers in goede banen. sentatieteam vormde, is sport- De weekend-radio-aktiviteiten verslaggever geworden, de redactieleden mogen zijn plaats achter de microfoon geen belemmering ingenomen door Sjors, jongen die volgens Fred de Graaf „overweg kan school, want leren is i veel belangrijker, al j alle medewerkers de techniek als hij de werkwijze te kennen later iets op radio- éénmaal heeft ge zien." Alex is wel teleurgesteld dat hij niet meer mag presen- w willen doen, "nieuwslezer of zo", aldus Pe ter. De bedenkers van het pro- inmiddels krijgt 'gramma hebben terdege reke- hij ook plezier in de andere ning gehouden met de school- bezigheden van de medewer kers. Alle activiteiten voor "Tussenuur" hebben 'in de re- Tijdens de uitzending kunnen gel op zaterdag plaats. Slechts jongeren bellen om een vraag te stellen aan de gast van die middag, de hardloopster Els Vader, of om een smoes te vertellen die geschikt bij hoge uitzondering moeten de verslaggevers klaar staan om een evenement op een an dere dag te verslaan. De onderwerpen worden door gebruik op school. De telefoon de programma-makers en de staat roodgloeiend oorzaak van veel hilariteit. „Best leuk werk", kwalificeert Alex het beantwoorden van de telefoon. Dit keer neemt hij dit karwei samen met Peter voor zijn rekening. Van de Graaf komt het bloedhete kamertje, waar de telefoons staan, bin nen en zegt: „Jongens, als jul lie een leuke vraag hebben, dan gaan jullie hem maar di rect in de uitzending stellen, want dat werkt goed". De bei de jongens schrikken er niet voor terug. redactie aangedragen. Nicole: „Soms komen wij met een on derwerp dat niet uitvoerbaar is volgens de ouderen. Oké, wij komen nog maar net kij ken, maar als je leeftijdgeno ten hoort zeggen dat dat on derwerp toch eigenlijk wel be handeld had moeten worden, is dat achteraf vervelend". Toch weer de invloed van ou deren dus, maar ze zijn het er allemaal over eens: „De NCRV geeft ons deze kans, en daar zijn wé heel erg blij mee". NICOLINE VAN VUGT HILVERSUM In het voetspoor van „Alle zegen komt van bo ven", de komische serie over een onconventionele pastoor diei door KRO-tv wordt uitgezonden, brengt de AVRO gezien het KRO-succes vanaf zondagmiddag 3 oktober (Ned. II 16.05 uur)' de belevenissen op het scherm van de even onorthodoxe „Vader Charlie", die als taak krijgt een nonnenklooster te besturen. De ingrediënten van de lichtvoetige serie zijn de volgende: een goedmoedige pater, ex-sergeant-majoor, die lak heeft aan regel tjes, een op orde en discipline gestelde moeder-overste, het pro totype van een directrice, en een dozijn nonnen, een wonderlij-j ke mengeling van rassen en nationaliteiten. De nonnen van het klooster van St. Winnifred bidden aan het begin van de eerste aflevering gezamenlijk om een nieuwe priester voor het klooster. De „door God gezonden" geestelijke isl vader Charlie, zoals hij joviaal ieder uitnodigt hem te noemen. Alras blijken de tegenstellingen tussen de rondborstige pater en de afstandelijke moeder-overste. Zijn kennelijke voorkeur voor de goede dingen des levens werkt als een doorn in het oog vanj moeder-overste, die de ochtendmis om vijf uur wil laten houden, een onchristelijke tijd volgens Charlie. Tussen die twee ontstaat een steekspel van woorden, dat de hu mor van de serie bepaalt. Jammer genoeg zullen weer veel woordspelingen verloren gaan bij de vertaling. Zoals het „It smells fishy", dat moeder-overste zegt wanneer zij een bezoek brengt aan de kamer van Charlie en geuren opsnuift van de ille gaal binnengesmokkelde visschotel, die hij heeft gekregen van een Bengalese non. Fishy betekent in het Engels ook verdachti en moeder-overste heeft het in twee opzichten bij het rechte; eind. Sprakeloos van verbijstering over zoveel onwil van David S zul len de nodige kijkers gisteravond geweest zijn bij het zien van het tv-spel over diens moeder bij de NCRV van de hand van Yvonne Keuls. Behalve de gelegenheid tot bellen om nazorg na die soms schokkende beelden werkte het napraten zeker zo heil zaam. Ouders van verslaafde kinderen, maar ook afgekickte jongeren, groepten samen in „Rondom tien" om samen met Hans Sleeuwenhoek en enkele deskundigen hun gevoelens prijs te geven, hun gedachten onder woorden te brengen. Woorden en niet zoiets als het stilzwijgen rond de verslaafden1 dienen alleen al om de ouders van verslaafden uit hun isolement; te halen. Door een deel van hun kennissen worden zij aangeke ken op de misstap van hun kinderen. Zij worden niet meer aan gesproken, maar omgeven met stilte, mogelijk omdat die omge ving ook niet weet hoe over lijdenden aan verslaving gesproken moet worden. Dat ouders medeschuldig zouden zijn moet echter een duidelijke misvatting heten, wist een arts. Verslaving komt in alle gezinnen en milieus voor. In alle gevallen ontstaan er ook gecompliceerde situaties rond de niet-verslaafde kinderen, broers en zussen, die lijden onder het tekort aan zorg, dat ont staat door een teveel aan ouderlijke zorg voor het verslaafde kind. Hierover handelde ook het spel van Yvonne Keuls, die er bij het napraten de nadruk op legde, dat er geen sprake kan zijn van schuld bij de ouders, al zoeken ouders van nature bij zichzelf de schuld als er thuis iets fout gaat. Paniek, schaamte en wanhoop overvallen hen dan. Bij het ontbreken hiervan voelt men zich harteloos en dubbel verlaten door een woordenloze omgeving. Een geestelijke leidsman van junkies, een dominee, stond niet achter de houding van de moeder in het boek van Yvonne Keuls. Zij besluit uit zelfbehoud afstand te nemen van David. De leidsman vond juist, dat junks aanspreekbaar moeten blijven op de verantwoordelijkheid voor zichzelf en anderen. Daar zijn woorden voor nodig. Mag men niet sprakeloos bij blijven. Bij het napraten gisteravond kon zodoende een onlangs nog uitgeteerd, vrijwel doodverklaard, nu weer hersteld junkmeisje het nog na vertellen. TON OLIEMULLER Televisie vandaag NEDERLAND 1 NCRV 16.00-17.15 Showroom-bis. Samenvatting van de opvallendste ontmoetin gen, die Jan Fillekers, Henk van der Horst en Arnold Jan Scheer in het afgelopen seizoen hadden met opmerkelij ke landgenoten. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. KRO 19.00 Bugs Bunny. Tekenfilm voor de jeugd. 19.10 Eerste prijs: een reis naar Kenia. Filmverslag van een reis van drie Haagse scholieren naar Kenia, die zij het afgelo pen seizoen in de BB-show hadden ge- 20.00 Lou Grant. Amerikaan se journalistenserie. Met: Ed Asner, Mason Adams, Robert Walden Linda Kelsey e.a. All.: Zwendel. Als Lou Grant een financieel meeval lertje gunstig wil beleg gen, stuit hij op een fi nanciële misdaadorgani satie. 20.50 Alle zegen komt van boven. Engelse serie met Arthur Lowe als fa ther Duddleswell. Van daag: Vader en moeder. Korte inhoud: Pastoor Duddleswell vindt onder de bovenste verflaag van een schilderij een waardevolle Franse schildering. De ontdek king geeft veel verwar ring. 21.15 Terug op een vertrouw de plek. Korte impres sie van de restauratie van de St. Franciscus Xaveriuskerk te Amers foort. NOS 21.37 Journaal. KRO 21.55 Praten met de minis ter-president. 22.05 De Nederlandse Film dagen of De dans om het Gouden Kalf. Van 23 tot 29 september werden in Utrecht de Nederlandse Filmdagen gehouden. Van de films, die met het Gouden Kalf werden bekroond, als „De stilte rond Christine M". Sal Santen rebel" worden in deze uitzen ding een aantal frag menten getoond. IKON 22.45 Een roos in december. Terugblik van Ana Car- rigan en Bernard Stone op het leven van Jean Sullivan, de jongste van de vier Maryknoll-zus- ters, die in El Salvador werden vermoord. NOS 23.45 Journaal. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. KRO 23.55-01.30 Het verborgen geweer. Franse drama tische film van Robert Enrico (1975). Met: Romy Schneider, Philip pe Noiret e.a. Korte in houd: Het verhaal speelt zich af in het bezette Frankrijk van 1944. De chirurg Dandieu werkt in het ziekenhuis van Mon- tauban, zonder zich er aan te storen of zijn pa tiënten pro- of anti-nazi zijn, hetgeen het onge noegen van de pro-Duit se militie opwekt. NEDERLAND 2 18.25 Paspoort. Informatie voor de Spaanse gast arbeiders. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. VARA 18.57 De Smurfen. Tekenfilm serie van Hanna-Barbe- ra naar de strips van de Belgische tekenaar Peyo. Afl.: De leerlings murf. 19.22 Vijf tegen vijf. Vijf leden uit een familie nemen het op tegen vijf tegen standers over alles wat er in ons land gedacht, gezegd en gezwegen wordt. Spelleiding: Wil lem Ruis. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Achter het nieuws. Ac tualiteitenrubriek. 21.10 De Chartreuse van Par ma. Frans-Duits- Itali aans-Nederlandse serie naar het klassieke werk van Stendhal. Met: Mar- the Keiler, Gian Maria Volonte, George Wilson, Andrea Occhipinti en Lucia Bose. Korte in houd: In het politiek verdeelde Italië van 1796 groeit Fabrice del Dongo, zoon van een aristocraat uit Milaan, op. Zijn tante Gina be kommert zich om zijn opvoeding en houdt hem Napoleon als lich tend voorbeeld voor. 22.10 Edel vrouw - bedel vrouw. Engelse serie. Met: Penelope Keith en Peter Bowles. Als een padvinder bij Richard de Vere komt aanklop pen, is Richard dadelijk bereid om de jongen te helpen. 22.40 Het zoete linkse leven. Engelse vierdelige serie van Christopher Hamp ton naar de gelijknami ge roman van Malcolm Bradbury. Met: Anthony Sher, Geraldine James e.a. Korte inhoud: Ho ward Kirk is docent so ciologie en activist aan de Watermouth Univer sity, een modieus insti tuut, waar hij, geholpen door zijn vrouw Barba ra, zijn radicaal revolu tionaire ideeën spuit. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Studio sport extra. Het Internationaal Basletbal- toernooi. 00.05 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 Prsntenboek-carrièr#. Portret van een groot- 17.05 Allea klaar?! Jeugdprogram- 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Gevarieerd Jonge renprogramma. 18.30 Voorzichtig, verborgen came ra. Filmen met een polshorloge. 18.40 WWF-club. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 Ongekust moet ja niet gaan slapen. Oostenrijkse Annie Rosar. 21.40 Feature. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De sport show. Met o.a. D.K. Jumping München. 23.25 Le pont du nord. Franse speelfilm van Jacques Rivette (1981). Met: Bulle Ogier, Pascale Ogier, Pier re Clementi en Jean-Fran2ois Steve- 01.30 Journaal. DUITSLAND 2 16.15 Pfifff. Sportstudio voor jonge kijkers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatratie. 18.00 Meeateracénea met Stan en Ollie. 18.20 Weaterna van giateren. Met: John Wayne, Verna' Hillle, George.' pondenten berichten. 20.15 Doaaier: XY..onopgelost. De politie roept de hulp in van de bevol king bij het oplossen van tot nu toe onopgehelderde misdaden. Presenta- 21.15 Geen mime - alleen maar een lichaamageateldheid. Gesprek met de nu 90-jarige bergbeklimmer Luis 22.20 Aapecten. Culturele rubriek. 23.05 Doaaier: XY... 23.15 The Maraeille Contract. Fran s-Engels politiefilm van Robert Par- 00.40 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.30 Schoolteleviaie. 18.00 Hallo Spencer. 18.30 Met Telecollege leren (2). 19.00 Eff-eff. Vrljetijdsprogramma. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Spiegel van het land. Regio- 21.00 Praten moet je met elkaar. Serie. 21.30 God en de wereld. 22.00 Marie Curie (4). i'a Du. Filmreportage over BELGIE BRT 1 18.00 De avonturen van Peter Selie. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Pro gramma voor de allerkleinsten. '8.30 Jukebox. Vicky school). Herhaling tweede aflevering 'Internationale arbelderssolldaritelt'. 19.10 Verdere avonturen van Oliver Twist. Engelse jeugdserie. Met: Da- 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Jojirnaal en sportberichten. 20 The professionals. Ameri kaanse western van Richard Brooks (1966). Met: Burt Lancaster, Lee Mar- vrouw van de rljke rancher Grant op te sporen. Zij werd door mannen van de bendeleider Raza naar Mexico door Jo Ropcke. 23.05 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 De mysterieuze wereld van Arthur C. Clarke. Amerikaanse docu mentaire serie. Derde afl.: Antieke wijsheid. 19.25 Lieve plantjes. De Eugenia 19.45 Journaal en sportberichten. 20.20 De Forsyte Saga. Herhaling Engelse tv-serie naar de trilogie van John Galsworthy. Vijfde afl.: Het huls (1ste viool), Dejan Mijjajev (2de viool), 22.10-23.00 Schooltelevisie. BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM. Informatie 17.45 3, 2, 1 contact. Wetenschappe- 18.45 Faites vos jeux. Spelprogram- 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, Vieilles casseroles et bonnes recettes. Kookrubriek. 20.10 A suivre. Informatief program- 21.10 25e anniversaire du Palais des Beaux-Arts de Charleroi. Met: Annie Cordy, Henri Genes, Jacqueline 22.25 Thomas Owen ou l'homme pluriel. Uitzending van Jacques BELGIE FRANS 2 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Les chasseurs. Griekse dra matische film van Theo Angelopoulos ENGELAND BBC 1 17.10 The treasure houses. Britse Scëne uit de film „Vier mannen van het vak" met Claudia Cardinale (I) en Lee Marvin (m) op België 1 om 20.20 17.35 Kinderfilmpje. 17.40 Journaal. 18.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 18.45 Sportswide. tionaal spelprogramma. 22.15 Connections. 22.46 Journaal. 22.50 Getting straight. Amerikaanse ENGELAND BBC 2 17.10 Arts. 17.35 Weekend outlook. 17.40 It's that man again. Engelse Walter Forde (1942). 19.45 Journaal. 19.50 Gardener's world. 20.15 Did you see... 21.00 My music. 21.25 Worlds apart. Serle 22.50 Newsnight. 23.45-00.30 The old grey whistle test. Gevarieerd rockprogramma. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 11.00-11.20 Open school. Fries pro gramma. DUITSLAND 1 slapen. Herhaling. DUITSLAND 2 12.00 Overzicht programma's. BELGIE FRANS 1 11.00 Yoga. Eerste les. 11.30 La pensee et les hommes. Biologie en maatschappij. BELGIE FRANS 2 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 06.25-08.55 Tv-cursussen. 09.05-09.30 Play Tennis 09.30-12,30 Saturday Superstore ENGELAND BBC 2 06.25-14.45 Tv-cursussen. Radio vandaag (VOO) Info-magazine - 20.00 Mono - 21.00 (NOS) Voor Molukkers - 21.40 Open school - 22.10 RVU-programma - 18.03 (NOS) De avondspits - 19.02 De rock en rollmethode (laatste keer) - 20.03 (VPRO) Ook zo: voor poten en potten - 20.30 Radio Nome - 21.45 Bajes berichten - 22.02 De Radiola Improvisatiesalon - 22.30 De wijde HILVERSUM 4 - 17.00 Overname 20.00 (NOS) Europees concertpodium - 22.00 Jazz met Mlchiel de Ruyter. Radio morgen Erik de Zwart - 2.00 Iris Mollet - 3.30 Non stop populaire muziek - 5.02 Bart van Leeuwen - 7.02 (VARA) Hallo hier Hilversum - 10.30 Z.l. - 7.20 (TROS) Rollebolleradio - 7.35 Aktua - 8.10 Sport na sport - 8.33' Toeraktua - 9.05 Gymnastiek voor da f vrouw - 9.15 Voor blinden en slecht zienden - 9.33 Bosboom Bekooy >erisme - 11.00 De 2 11.20 Kruidenman Lex Over- 11.45 Stappen I.33 D ooltijd. HILVERSUM 3 - 7.02 (NCRV) Popfrisser - 8.30 Ra- kinderprogramma - 9.03 Concerto Mattinale: Handel, Tele- mann, Quantz en Mendelssohn Bar- tholdy - 11.45 Die Forelle: licht klas- .siek voor de lunch. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hllversurri 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op Hil versum 2 op elk half uur van 7.on Hilversum 3 op elk heel i

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2