gehoordgeziei Ellende van ontbossing op tv Menselijk epos van teleurgestelde stalinisten ve pw"" RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 17 SEPTEMBER 1982 PAG IE EO streeft naar B-status HILVERSUM - De Evangelische Om roep wil het voorbeeld van de VPRO volgen en gaat, om in de komende tijd zijn zendtijd niet te zien versnipperen, streven naar de B-status. Volgens di recteur Bert Dorenbos heeft de Evan gelische Omroep nu al meer dan 240.000 leden en wordt binnenkort een begin gemaakt met een werfactie van zogenaamde tientjes-leden. Om dat hij verwacht niet zo'n snelle grote toeloop als de VPRO te krijgen, denkt Dorenbos dat de B-status, waarvoor ongeveer 330.000 leden nodig zijn. niet voor 1 oktober 1984 gerealiseerd zal kunnen worden. HOMO-STICHTING GAAT NOS-RADIOPROGRAMMA ADVIEZEN GEVEN AMSTERSAM - In Amsterdam is de stichting Homo-RTV Ura nia opgericht, met het doel radio- en televisie-uitzendingen op het gebied van de emancipatie van homosexuelen te bevorderen, vooral hun wekelijks radioprogramma van de NOS, aldus een persbericht van Homo-RTV Urania. De NOS nam onlangs het besluit om vanaf 1 oktober een half uur radiozendtijd voor ho moseksuelen beschikbaar te stellen. Dat half uur komt vrij door het verdwijnen van het VPRO-programma „Ook Zo". Ho mo-RTV Urania had in juni om programmaruimte bij de NOS gevraagd. De stichting kondigt aan te blijven ijveren voor meer radiozendtijd op een gunstiger tijdstip. Op haar vraag naar tele visiezendtijd heeft Homo-RTV Urania nog geen antwoord ge kregen. In het stichtingsbestuur zitten leden van o. het COC, het landelijk homo jongeren overleg en homogroepen van politieke partijen als PvdA en VVD. Naast de contacten met de NOS gaat Homo-RTV ook bij andere zendgemachtigden aankloppen voor meer en regelmatiger aandacht voor homoseksualiteit. Christian Ferras overleden PARIJS De Franse viool- virtuoos Christian Ferras is onverwacht in Parijs overle den. Hij was 49 jaar en de Franse violist met de grootste internationale bekendheid. Nadat hij in 1949 op 16-jarige leeftijd een eerste prijs op het naar Marguérite Long en Jac ques Thibaud genoemde Parij- se vioolconcours had gewon nen, begon hij in Frankrijk en daarbuiten een solistenloop baan. Hij werkte met verschei dene grote dirigenten, onder wie Herbert von Karajan, sa men bij tal van grammofoon- opnamen. Een menselijke epos van teleurgestelde stalinisten, zou als affichering meege geven kunnen worden aan de documentaire „De Berg" van Gerrard Ver- hage, zondag op VPRO-tv Ned. II om 21.40 uur. De titel ontleende de maker aan een Lenin-citaat, waarin sprake is van een bergbeklimmer die op een obstakel stuit en dan een andere weg kiest, liever dan terug te keren. Een stuk persoonlijke geschie denis van leden van de Com munistische Partij Nederland kreeg met de symboliek en de werkelijkheid van zulk een berg te maken, maar wel op een heel andere manier dan de auteur destijds bedoelde. Over tuigd van de juistheid van die ideologie, van die leer, trok ken zij destijds of naar Rus land om dit land te helpen bij de wederopbouw tot een com munistische heilsstaat of zij vochten in Spanje tegen het fascisme van Franco, dat toen de steun genoot van Hitiers Luftwaffe. Zij zagen in Stalin een vergoddelijkte heerser in plaats van een wrede tiran en hun geloof in hem tuimelde pas omlaag, toen Kroefsjef na diens dood hem openlijk aan klaagde Wegens misdadigheid en wreedheid in naam van de staat. Later kwamen daar de strubbelingen bij binnen de CPN met royementen en wat dies meer zij. Als nog pijnlij ker dan uit de partij gestoten worden ervoeren zij het, dat de contributie niet meer aan de deur werd opgehaald. Een vorm van „koud stellen", van ten dode toe negeren door mensen met wie zij vroeger als kameraden optrokken. Uit een kleine honderd van dergelijke verlaten partijleden Regisseur Gerrard Verhage: „Deze zwartwit-film zou in kleur alleen maar tekort heb ben gedaan aan het menselijk drama. kon Gerrard Verhage een keus doen. Hij kwam er tot vijf, die. soms snikkend, dan wel met een brok in de keel, maar in elk geval tot bijna ontroerens toe vertellen over de tik die zij van de partij heb ben meegekregen. Als jonge idealistische vrouw trok Nel Visch in 1922 naar Rusland. Geloof in het com munisme dreef haar. Zij wilde helpen in die nieuwe Sovjet staat het communisme te vesti gen. Zij tekende daar een con tract, waarin Lenin de eis stel de, dat men bereid en in staat moest zijn om ontberingen te verdragen voor de communis tische staat in wording. Je werd daar als minder dan een slaaf bekeken, vertellen zij nu. Voor de boeren daar golden zij als minderwaardig. Er trokken in die jaren meer emigranten uit ons land weg. Voor het me rendeel gelukszoekers, rich ting Amerika. Voor een klein deel ook idealisten, die mense lijke en maatschappelijke ge lijkwaardigheid meenden te kunnen verwezenlijken via het communisme. Op de boe- renkolchosen daar zwoegden zij voor een grijpstuiver. Toch bleven zij hun strijdliederen Zingen: „Wij zijn de Bolsjewie ken, wij willen fiere strijders zijn". Anti-lied In hun eigen omgeving hier te lande lieten zij zich niet uit het veld slaan, al kregen zij anti liederen om de oren: „Smerig boevengespuis, dat steekt de brand in ons huis". Zij voelden zich beter thuis in Moskou, waar zij bij Lenins dood tij dens de herdenkingsdienst het door hem geliefde lied „On sterfelijke offers" zongen. Men barstte daarbij ook werkelijk in tranen uit op de tekst: „Een geliefd man ging van ons heen, hier staan wij in ge- Van de socialisten hebben de communisten nooit begrepen, waarom zij hen bestreden. In Duitsland gebeurde dat in zo sterke mate, dat daar uiteinde lijk met de komst van Hitier de fascisten de macht grepen. Deze documentaire is door schoten met beelden uit film archieven, ook uit Duitse jour naals. Maar de sfeer erin wordt bepaald door de com munisten, die het geloof in de partij hebben verloren, niet hun geloof in een betere we reld. Gerard Maas gaat langs zijn boekenkast, allemaal uitgaven van de communistische uitge verij „Pegasus". Daarin staat „De geschiedenis van het Bols jewisme" in drie drukken, één met volop Stalin, de tweede geheel zonder, en de derde herziene druk van weer latere datum, waarin hij terloops wordt genoemd. Maas en zijn kameraden hebben dit boek stuk gelezen, zo niet uit het hoofd geleerd. Het fungeerde als hun bijbel. Inclusief de dia lectische leer van het histo- Nel Visch, communiste van het eerste uur, die naar Rusland trok en daar ontberingen leed voor het ideaal, wil niets meer met de partij te maken hebben. risch materialisme. Zij wilden niet weten wat er in Rusland fout ging met de dictatuur van het proletariaat, het daarmee samenhangende machtsstre ven. Daartegenover een een voudige man als Spanjestrijder Piet-Laros, die daar het fascis me bevocht en nu nog met een brok in de keel zijn eigen vers citeert: „De moed der dappe ren is ontembaar". Gortzak Nog wroet het tussen Henk en Jans Gortzak, levenslang ech telieden met een gedeeld ide aal voor het communisme. De oorlog dreef de man weg uit het gezin, kampleven in Duits land. Hij overleefde het, maar keerde niet direkt weer naar huis, waar vrouw Jans en twee kinderen op hem wacht ten. Henk had belangrijker dingen te doen. Hij werd be trokken bij de wederopbouw van Potsdam en vond het be langrijker daar te blijven om het communistische ideaal te vestigen. Jans heeft hem dat altijd kwalijk genomen, maar nü op zijn oude dag zegt Henk geroerd, dat hij toen niet an ders heeft kunnen handelen, omdat zijn droom van een be tere wereld toch ooit uit zou moeten komen. Jans zegt in de film nu nog boos te worden als zij er weer aan denkt. Gerrard Verhage: „Ik heb die mensen laten praten op eigen verantwoording. Juist omdat zij de partijlijn hebben losgela ten, komen zij veel helderder als ware -idealisten over. Ik had een ruime keus uit teleur gestelde stalinisten. Ik heb ze allemaal laten praten en uit eindelijk de mensen gekozen van wie de verhalen het meest menselijk, het meest drama tisch overkomen. In de zwart- witfilm heb- ik bewust geen kleur willen gebruiken. Dat zou de tegenstellingen ver vaagd hebben in de levens van deze mensen. Tot aan depres sies toe hebben deze mensen in de problemen gezeten". TON OLIEMULLER HILVERSUM De TROS brengt zondag (Ned.l, uur) de documentaire „Breaking Chain". Deze filnflGI maakt door Radio Nederland Television in samei king met vier Westafrikaanse omroepen, is de aflevering uit een serie van vier televisiedocum res, die het leven in Afrika van „binnenuit" wil s°r zien. K®r eid< In de ..Breaking Chain" staat het Mossiyolk in Bovenvoll I traal. Hun problemen om voldoende voedsel en brandh 1 vinden, hebben in de afgelopen jaren geleid tot verre) ginc ontbossing en erosie. Gecombineerd met een aanhoiverg droogte en een toenemende bevolking, zijn de leefomstan T den in het gebied haast ondragelijk. n In de hoop dat elders beter te treffen, trekken veel Moss i di nen naar de steden, zoals de hoofdstad Ouagadougou, of n; lit. I Regenwoud. Veel beter is het daar niet, in een straal van >ekv tientallen kilometers rond Ouagadougou is al geen bru vO( brandhout meer te vinden, en ook het Regenwoud biedt voor korte tijd een beter bestaan. Het woud is slechts toegankelijk door de omvangrijke hi voor gebruik in het westen. Zijn de bomen eenmaal verdi dan branden de Mossi's het struikgewas plat, en houden armzalig stuk landbouwgrond over, dat maar enkele jare worden benut. De grond is daarna volkomen onbruikba worden, oorzaak van blijvende honger. Tl Het is een foute boel met de Nederlandse kunst en cj Journalist Jan-Paul Bresser betoogt dit al jaren tevergeefs nu hij chef kunst van de VARA is geworden, bouwde hijlEN persoonlijke standpunt heen een geheel nieuwe tv-rubrikn hij „De verbeelding" noemde. Gezien die titel kan hij ervi_en dacht worden, dat hij zich maar verbeeldt, dat het met ei cultuur niet goed zit. Daarom toonde hij zijn uitgangslvai duidelijk mogelijk aan door te beginnen met fiet stuk „C#1^ len", momenteel in studie bij toneelgroep „Het Centrum gaat over mensen die in de fout en de knoei zijn geraatyjng sentatrice Nelleke Burg bleef er nochtans ongekunsteld Le wekt bij, hetgen we niet kunnen zeggen van haar tv-partn chiel Berkel. Die zag veel somberheid rond de nieuwe nj van CRM, wie dat ook worden moge. Hij bood een opsoion aan van het geestelijk en soortelijk politiek gewicht van D' een dozijn kandidaten voor deze functie. Hij vond ze allei ha licht. De nog zittende CRM-minister Hans de Boer wieflbec optimistischer een politiek licht over heen. Een ministu CRM hoeft niet per se verstand van kunst te hebben, rf. hij. Een minister in een kunstig kabinet kan dus goed zif hij niet merkt dat het fout zit in de kunst. j— De Amsterdamse Tcunstijveraar Jan Kassies trapte daar p Er komt meer vrije tijd. Nu al zijn er werklozen drukkeJfcT met creatieve zaken dan vroeger met werk. Dan woir werk gelijk een kunstwerk, rijp voor expositie. Een q kunstminister met verstand van cultuur zou op dit punt fa kelijk meer mogelijkheden kunnen scheppen. Een kouqDl zeker geen fout kunstje. Volgens Vaticaanse kijk zit ook de theoloog Schillebeecb een faam die hij net als zijn wens om katholiek te blijii meen heeft met de laat-middeleeuwse humanist-theoloo/EN mus, aan wiens naam een pnjs is gehecht, die vandajnnt Schillebeeckx werd uitgereikt. Hierop inhakend vroeg Di|t u tje Blok in een KRO-tv-portret naar de kritiek op zijn Schillebeeckx gewaagde van misverstanden. Hij verond ij' dat men hem in Rome niet goed tussen de regels door heeft. Op die manier staat het geloofsgoed onder de dr e s een theologische leesfout. Goed lezen is een hele kunst, aat voor de minister van CRM kan een uitzondering won no maakt r« TON OLIEMI t.z Televisie vandaag NEDERLAND 1 18.58 AVRO 19.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Wie van de drie? Spel letje beroepen raden nog met Herman Em- mink. i Een brug te ver. Ameri kaanse oorlogsfilm van Sir Richard Attenbo- rough over de Operatie Market Garden naar het boek van Cornells Ryan (1976). Met: Dirk Bogar- de, Sean Connery, Lau rence Olivier, Robert Redford en nog vele an dere sterren. In septem ber 1944 worden de Duitsers in en rondom Arnhem verrast door de komst van de grootste luchtarmada en het grootste luchtlandings- leger uit de geschiede nis. De Duitse weer stand bij Arnhem blijkt echter aanzienlijk ster ker dan door de Geal lieerden werd verwacht. Journaal. i Een brug te ver. Ver volg. Gesprek met de minis ter-president. Jaap van Meekren spreekt met de premier over het van daag gehouden kabi netsberaad. Hoeveel is genoeg. Amerikaanse documen taire van Andrew A. Stern net nieuwe en be kende feiten over de ge schiedenis van de op bouw van het Ameri kaanse kernwapenarse naal in de afgelopen twintig jaar. Uitzending ter gelegenheid van de Nederlandse vredes- week. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.25 Paspoort. Informatie voor de Spaanse gast arbeiders. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. TROS 18.59 Ivanhoe. Driedelige Amerikaanse serie van Douglas Camfield (1982) naar het gelijknamige boek van Sir Walter Scott. Met: Anthony Andrews, James Mason. Julian Glover, Olivia Hussey e.a. Derde en laatste afl.: Rebecca, die ontvoerd is door Guilbert, wordt door Ivanhoe gered. Koning Richard komt weer op de troon van Engeland en op zijn verzoek ver zoent sir Cedric zich met Ivanhoe, waarna deze met Lady Rowena trouwt. 20.00 Journaal. 20.27 Te land, ter zee en in de lucht. Samenvatting van de leukste momen ten uit de programma's 'Tobbedansen', 'Fiets 'm d'r in' en 'Achteruit rijden' van het afgelo pen seizoen. 21.20 Aktua tv. Actualiteiten rubriek. 22.05 Derrick. Duitse politie serie met Horst Tappert in de rol van hoofdin specteur Derrick. Mijn heer Bonna, directeur van een bejaardentehuis is in zijn woning dood geschoten. Het merk waardige feit wil echter, dat mijnheer Bonna die zelfde dag was vrijge sproken van een drie voudige moord. Aanslui tend: de verwachtingen van Jan Pelleboer. 23.10 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 Mode in montage, igedo - kle- rencarrousel in Dusseldorf. 17.05 Wat heeft de toekomst in pet to? Dit jaar studeren Natascha (18). Kai (17) en Christian (16) af aan hun respectievelijke scholen. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Jongerenprogram- 18.30 Voorzichtig - verborgen ca mera. Het uur der waarheid. 18.40 WWF-club. 19.15 Actualiteiten. 20.15 Cowboy. Amerikaanse western van Delmer Daves (1957). Met: Glenn Ford. Jack Lemmon, Anna Kashfi en Brian Donlevy. Frank Harris werkt in een hotel in Chicago, maar hij droomt ervan ooit als ervaren cowboy mee te dingen naar de hand van de dochter van een Mexicaanse veehandelaar. 21.45 Europa in vergelijk. Gastar beiders buiten. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De eportshow. Met o.a. voet bal. 23.45 De heren met de elleboogbe- schermera. Tv-film van Daniel Cec- caldi naar de roman van Georges Courteline. Met: Claude Dauphin en Raymond Pellegrin. 01.15 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Hat prikbord. De titels van de maand. 16.20 Pfiff. Sportstudio voor jonge kijkers. 17.00 Journaal. 17.08 Tale-illuatratie. 18.00 Meeatarecenea met Stan an Ollie. Komische momenten met Stan Laurel en Oliver Hardy. 18.20 Weatarna van giateren. Met: Al 'Fuzzy' St. John, Buster, Crabbe. Ed Cassidy e.a. 19.00 Journaal. 19.30 Buitenland* journaal. 20.15 Derrick. Duitse politieserie. Met: Horst Tappert. Ute Willing, Wolf- Horst Tappert en Fritz Wepper komen van avond in Der rick opnieuw in actie om een moord op te lo89en. Ned. II, 22.05 uur. Gene Wilder (r) speelt in de film "Een rabbijn in de Far-west" een Poolse rab bijn die in Phila delphia van geld en goede ren beroofd wordt. BRT II, 20.15 uur. gang Reichman e.a. Hoofdinspecteur Derrick bekijkt het paspoort van een dode: Bert bold Oettmer. 28 jaar oud. Hij neemt aan. dat de man aan de ge volgen van een verkeersongeluk is gestorven, totdat er een getuige ver- 21.15 Ray Conniff. Showprogramma met Ray Conniff, Rossy Singers, Ka- rel Gott en het dansorkest van RIAS. 22.00 Achtergrondinformatie. 22.20 Aspecten. Cultuur. 23.05 Zonder enige twijfel. Nleuw- zeelands politiedrama uit 1980. Met: David Hemmings, John Hargreaves, Tony Barry e.a. In een leegstaand huis vol bloedsporen wordt een baby aangetroffen. 00.50 Journaal. DUITSLAND 3 NDR 16.30-17 45 Schooltelevisie. 18.00 Uit de wolken het avontuur in. Film over een ongewone reis van vlie ger-kapitein Hajo Wiedom-Roy. 18.45 Vier vrolijke rakkert. Kinder- 19.00 Verhalen uit de literatuur. De grote hoop. Film over vervolgromans in het jeugdtijdschrift BRAVO. 19.30 Het geloof tegenwoordig. Re ligieuze serie 20.00 Journaal. 20.15 Plat op drie. Plat in de Nazi- -tijd. Film over Nederduitse literatuur en toneel in de Nazi-tijd. 21.00 Zij - hij - het. Informatief pro gramma. 21.45 NOR-Talkshow. Aansluitend Journaal. WDR 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Het programme met de muis. 18.30 Telecoilege ter introductie. Geschiedenis. 19.00 Eff-etf. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20 15 Spiegel van het land. 21.00 Praten moet je met elkaar. Tv-sene. Afl.: Het geval Ottokar. 21.30 God en de wereld. 22.00 Marie Curie (2). Tv-spei van Elain Morgan. Met: Jane Lapotaire. Nigel Hawthorne. Maurice Denham 22.50 Cultuur en wetenschap. Per adres: Hotel Lutetia, Parijs. 23.35. Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 De avonturen van Peter Selie. Tekenfilmserie voor kinderen. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Pro gramma voor de allerkleinsten. 18.35 Loon naar werken? (Open school). Programma over internatio nale arbeiderssolidariteit (1). 19.10 Oh boy! Muzikale serie van Paul Smith met o.a. Shakin' Stevens. 19.35 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Een rabbijn in de Far-West (The Frisco Kid). Amerikaanse wes tern van Robert Aldrich (1979). Met: Gene Wilder. Harrison Ford, Ramon Bieri e.a. De jonge Pool Avram Be- linski, wordt gekozen als geestelijk leider in een kleine joodse gemeen schap te San Francisco Op zijn reis strandt hij in Philadelphia en wordt geconfronteerd met een bandieten trio. dat hem berooft van zijn geld en kerkelijke voorwerpen. 22.10 In de voetsporen van Guido Gezelle. Herhaling van een program ma van de onlangs overleden Valeer van KerkhQye n.a.v. het afdrukken van de beeltenis van Guido Gezelle op de bankbiljetten van 5.000 Ir. 23.05 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 De mysterieuze wereld Arthur C. Clarke. Dertiendelige docu mentaire serie over vreemde ver schijnselen op aarde. Tweede all.: Monsters uit de diepte. In dit pro gramma behandelt Arthur C. Clarke het verschijnen van de grote zeeslang in de zeeën van Canada tot Cornwall. 19.27 Lieve plantjes. Bromelia's. 19.37 Morgen. Overzicht program- 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling van een Engelse tv- serie naar de triologie van John Galsworthy. Derde aflevering. 21.05 Dag aan dag. Overzicht cultu rele actualiteiten in Vlaanderen. 21.35-22.30 Stravinski. Derde en laatste aflevering van een driedelige Engelse documentaire ovér het leven en het werk van Igor Stravinski. Afl.: Verenigde Staten. BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17,45 3, 2, 1...contact. Wetenschap pelijk programma voor kinderen. 18 15 Cine-vacancet. Kinderpro gramma. 18 45 Faites voa jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-aoir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Weerberichten. 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 Vieilles casseroles et bonnes recettes. Kookrubriek. 20.05 L'oeil des autres. Programma over de afzetmarkt voor kinderen: Kleine klanten, grote markten. 21.05 La pilule verte. Toneelstuk van de Pool Witkiewicz. onder regie van Martine Wijckaert. Met: Jean-Jac- ques Moreau en Alexandre Von Si- vers. Een regisseur, die het stuk van Wickiewicz wil opvoeren, maar wiens acteurs allemaal verdwenen zijn, ziet maar een oplossing: de droom van zijn regie voortzetten met de nacht waker, die die nacht dienst doet. 22.55 JoumaaL BELGIE FRANS 2 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie Belgie Frans 1. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.30 Roger A Co. 17.45 Jigsaw. 18.10 The treasure houees. 18.35 Kindertilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19 45 Sportswide. 20.00 Spel zonder grenzen. Interna tionaal spelprogramma. 21.10 Atletiekmeeting Crystal Pala- 22.00 Journaal. 22 25 Chinees detective. Tv-serie. 23.15 Connections. 23.46 Journaal. 00.15 The Chapman report. Ameri kaanse zedenstudie van George Cu- kor (1961). Met: Jane Fopda. Glynis Johns. Claire Bloom e.a. ENGELAND BBC 2 18.10 Arte. 18.15 Weekend outlook. Overzicht programma's. 18.40 Nyofca and the Tigerman. 19.00 Radio parade 1935. 20.45 Journaal. 20.50 Gardener's world. Programma voor tuinliefhebbers. 21.15 Reportage. 22.00 My music. Muziekkwis. 22.25 Worlds spart. Venezuela. 23.20 The associates. Serie. 23.45 Newsntght. eg" Televisie morgfns DUITSLAND 1 vo11 10 00 Journaal. 10.03 Cowboy. Herhaling. 11.35 De sportshow. DUITSLAND 2 12.00 Overzicht prgrammaf ENGELAND BBG»d 07 55-09 55 Tv-cureuse#n. t Pgr* 10.05 Play tennis. 10 30 Get eet tor the i Saturday show. Amusem gramma. 11.55 Grandstand. Sportpriïrke met paardenraces, atletiek efQge) aa :ren ENGELAND BBC, 07.25-15.45 T,-cur*UMWl. Radio vandaag NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op rfvoo 1 elk heel uur. 24 uur per daa^0l versom 2 op elk half uu' ,">"1 tot 17.30 uur. voorts c 13.00, 18 00. 20.00. 22,30 (Kinf uur. Op Hilversum 3 op elk I van 7.00 tot 24.00 uur en om 7.00. 8 00 en 13.00 i HILVERSUM 1 - 16.02 Op de valreep - 18.04- teiten - 18.20 Punt uit met n Willlgenburg - 20.03 Countrj, tern- muziek - 21.02 Nine o'd - 22.02 Wekelijkse sportgids I (NOS) Met het oog op n HILVERSUM 2 - 16.32 Consumentenmacj 17.00 Journalistenforum (VOO) Info-magazine - 20.01. 21.00 (NOS) Informatief prJl voor de Molukkers - 21.4 school - 22.10 RVU-progif' 22.40 Nos-cultuur: banden buitenland. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspitl De rock rollmethode 1 (VPRO) Ook zo - 20.30 Radii 21.45 Bajes berichten - 22.T diola Improviastiesalon wijde wereld. HILVERSUM 4 - 17.00 Overname Hilveri 20.00 (NOS) Europees conce - 22.00 Jazz met Michiel de %<V VS... V Radio morgen HILVERSUM 1 7.02 (VARA) Hallo hier Hil 10.30 Z.l. HILVERSUM 2 7.10 (NOS) Gymnastiek - 7 2 Rollebolleradio - 7.35 Akti Sport na sport - 8.33 Toi 9.05 Gymnastiek voor de 9.15 Voor blinden en slecht 9.24 Waterstanden - 9.33 en Bekooy - 11.33 De vlucht mooie gevoel. Alcohol- pr< 11.56 Medelanders Nederlai HILVERSUM 3 7.02 (NCRV) Poplrisser - 8.3l bara - 9.03 Gospel- rock - lfl slation - 11.03 Pop non stof HILVERSUM 4 7.02 'S Morgens ii Op een klein stationnetje -1 no-an - 10.00 Concerto i 11.45 Die Fore Ie. Licht-klasf de lunch l

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2